bleyle AE Algemene Bank Nederland r?<D Thomassen FORTEX Vlieg er eens heerlijk uit deze winter. Wij helpen u graag op weg. Derde Orde Yredeskerk Yenray Hervormde Gemeente Parochie Oostrum Parochie Castenray Parochie Leunen TUodehuis TVxonuxssea VlVcdVCM} boot ttUMMRfiU. "Ooot aWe. voamvecO. Vodehuis Venray Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Smakt Rectoraat Heide BERDEN TRIENEKENS - Yenray Gun uzelf een vakantie in de winter. Om te rusten en te bruinen onder de vriendelijke zon van zuidelijke streken. Of om u actief te ontspannen in een hooggelegen, besneeuwd dorpje. Onze bank maakt het u gemakkelijk. Bij ons kunt u alle vakanties boeken van Fit en Airtour Nespanda. En u kunt meteen andere zaken regelen die voor uw reis nodig zijn. Een safe huren bijvoorbeeld. Buitenlands geld bestellen. Verzekeringen afsluiten. Enzovoort. Prachtige reisgidsen liggen bij ons zó voor het meenemen. Stapt u eens snel bij ons binnen? U bent van harte welkom. voor vakantievliegreizen VENRAY JULIANASINGEL 36a Verheijen. Vrijdag: 8.00 Antoon Luijpers, schoolmis; Franeiscus v. d. Weijst; 19.00 gezinsmis bijzondere intentie. Zaterdag: 7.45 Harry Litjens; 8.30 Huberta van Megen. Dienbeurten Akolieten (1 t.m. 7 oktober) Zaterdag: 18.30 Jan Schellekens, Marco Pop. Zondag: 7.30 Victor Pop, Luc Pop; 9.00 Mari Fleurkens, Pim de Vos; 10.15 Jiac. Olaessens, Peter Claes- sens; 11.45 Hans v. d. Bekerom, Johnny Janssen. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 René van Hooren, Watier Blaaupot. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Mare Cornelissen, Jeroen Comelis- sen; 19.00 Ronny Olevers, Henny Olephas. Dinsdag, donderdag zaterdag: 7.45 Leo Janssen, Marc van Hemert; 19.00 Loet Arts, Maarten Arts. Donderdag (5 okt.) 2 uur (huwelijk) Richard Janssen, Wolter Blaaupot. Woensdag 4 oktober om 19.30 uur Franoisou9viering in Het Schutters veld gevolgd door dia na vond. 26e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor oveil. Petronella Driessen-Wagema- kers (buurt). Met het dameskoor zin gen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis ter ere van de H. Gerardus en O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (W.); 9.00 leesmis voor overl. ouders Daniëls- Jacobs. We zingen nederlandse lie deren met het kinderkoor; 10.00 u. hoogmis voor overl. Mia Wi'llemse- van Hélden (buurt). Het kerkelijk zangkoor zingt nederlandse liede ren. 11.30 leesmis voor overl. ouders Theuws-Rijniers; 18.30 avondmis voor overl. Gerrit de Haart (buurt). Maandag: Feest van de H.H. En gelbewaarders. 8.00 leesmis voor overl. Peter Muijsers; 19.00 avond mis voor overl. Leo Cox. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Jos van Lierop; 19.00 avondmis v. overl. ouders Loonen-Lensen. Woensdag: Feest van de H. Fran eiscus van Assisië. 8.00 leesmis voor overl. Cato Folbers; 19.00 avondmis voor overl. Albert Stevens. Donderdag: 8.00 leesmis tot zeke re intentie (K.'); 10.30 plechtige hu welijksinzegening en eucharistievie ring voor het bruidspaar Nooijen- Linders; 19.00 avondmis uit dank baarheid (v. d. B.). Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. fam. Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. Johannes Lensen. Zaterdag: Feest van de H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 8.00 lees mis voor overl. fam. avn der Schaal; 19.00 avondmis voor overl. Gertruda van Hoof-Hoex. Mededeling: A.s. zendag: einde van de „Vre- desweek". Wij vragen allen nog eens te komen bidden voor de vrede in de wereld. Misdienaarslijst van 1-8 oktober Zondag: 8 uur Pedro Loonen en J. Smals; 9 uur Tonny Raaymakers en Peter Kramer; 10 uur H. Arts, M. Dicker en W. Hermans; 11.30 Eric Vennekens en J. v. d. Weiden; 18.30 Jos Jacobs en Peter Nboyen. Week I: 8 uur Arnold Theeuws en Martien Kappel; 19 uur Peter Kramer en J. v. d. Wedden. Week II: 8 uur Eric de Wit en Peter Nooyen; 19 uur St. Peeters en P. v. d. Vorte. Zondagmorgen zal Ds. Beens in de kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel de H. Doop bedienen. De dienst begint om half tien. In de Hervormde Ketrk aan de Maasweg te Blitterswijck geen dienst. 19e zondag na Pinksteren. Zondag: 8.30 Antoon van Arsen Pierre Vandevenne; 10 uur Hoog mis, gest. jrd. Aleida Claessens- Teuws. Maandag: 8.00 Theo Camps èn Anna Verhoeven. Dinsdag: 8.00 tot zekere intentie. Woensdag: 8.45 Cath. Bovée-Har- tedo. Donderdag: 8.00 tot zekere inten tie. Vrijdag: eerste vrijdag. 8.00 gest. gez. jrd. Martinus Verheijen en echtgenote. Zaterdag: 19.00 Harr.ie Graat le vende en overl. leden van de vrou wenbond van het N.K.V. Week van 30 sept. - 7 oktober. Misdienaars: Jac. en Bennie Wis- mans; Peter en Henk Strijbos. Hoog mis: Willie Duykers en Peer Phi- lipsen. ZondagRozenkranszondag. Zaterdag: 19.00 tot bijz. int. Zondag: 8.00 zlg. Petronel'la Phi- lipsen; 10.00 jaard. zlg. Matthias Drabbels. Maandag: 8.00 zlg. Petronella Phi- lipsien vanw. Bejaard en vereniging. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Verhoe- ven-Houben. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (int. offeraars). Donderdag: 8.00 zlg. Hub. Frede- riks. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand, bijzonder toegewijd aan het H. Hart. 8.00 ter ere van het H. Hart; 14.00 u. plechtige huwelijkssluiting bruidspaar Hesen-Kuypers. Zaterdag: Feest van Maria Rozen krans. 8.00 ter eer van O.L. Vrouw (int. offeraars); 19.00 zlg. Lei Hei dens. N.B. Vanaf deze week begint de vroegmis niet meer om half acht, maar om acht uur. 19e zondag na Pinksteren. Vandaag eerste zondag van de maand; kollekte voor de eigen kerk, bijzonder aanbevolen. 'n Sportieve herencoat ië een hart verwarmende jas met bont gevoerd. Tel daar nog een bontkraag bij, waar in weg te kruipen valt en u bent warm gemaakt. Voor 'n jas die elke bos wandeling aankan. De schouder loopt via 'n sooitAjMBB afdakje over in de mouw. Het kenmerk van de ware jwÊm lodenjas. En alleen jagers weten waarvoor dat is. Voor betere arm- en aanslag. Zit ook perfekt in stadsgebruik. Jan is jong. Jan houdt van zee, water en buiten zijn. Zijn jas is daarom 'n caban op z'n Frans. Grote kraag en marine-knopen. 4 zakken komen best van pas. 2 om z'n handen diep in weg te steken. Dirk H. wil iets super-modieus. Met 3 nonchalante ceintuurs. Om het middel. Om de mouw en 'om de mouw. Zakenlieden 'houden het op 'n tweed jas. Maar geen gewone steek en klepzakken. Die moeten dubbel- doorgestikt zijn. Voor de stevigheid, En mooiigheid. 7ortex-booc tdgduk Ixtfreiudba&VkdiA^ Wij hebben jassen voor mannen. Voor al die verschillende mannén. Of ze nou hip zijn of gematigd. Bezadigd of sportief. Jong, oud of daar tussenin. Of ze nou zaken doen of op school zitten. Eén ding hebben ze gelijk. Het zijn stuk voor stuk tevreden mannen. Moeten ze wel eerst even bij óns geweest zijn. Mijnheer J. zit op kantoor. Wil toch iets sportiefs. Maar niet van dat hele uitbundige. Dat doorgestikte accent op de mouw is voor hem net mooi genoeg. Doe wat Montgommery deed. Duik onder in een houtje-touwtje. Loop in 'n duffel. Woon in 'n duffel. mode voor mannen Zaterdag: 19.00 Ism. v. overl. fam. Litj ens-Keijzers. Zondag: 7.30 lsm. voor Hub Olaes sens; 9.00 higm. ais gest. jrd. v. Wil lem Vervuurt en echtgen.; 10.30 lsm. v. Wilhelm Gommans en echtgen. Maandag: 7.30 gest. jrd. v. Jan Al- bert Heesen; 19.00 lsm. v. Jo van Meijel. Dinsdag: 7.30 lsm. voor Jozef Croijmans, echtgen. en Martin Croij- mans; 19.00 lsm. v. Petronella de Bruijini-Jeuken en overl. kinderen. Woensdag: 7.30 lsm. v. afgest. fam. Arits-Niessen; 14.00 40-jarig huwe lijk van Soest-Hendriks; 19.00 lsm. voor Johannes en Johanna Janssen- v. d. Berg en overl. kinderen. Donderdag: 7.30 lsm. v. overl. fam. Loonen-Weijs en overl. kinderen; 19.00 l9m. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtgen. en Johanna Verheijen- Loonen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewyd aan he H. Hart. 7.30 lsm. v. Wim Weijs; 14.00 huwe lijk Klöttchen-Vennekens; 19.00 lsm. voor Antoon van Osch (vanw. neven en niichten). Zaterdag: 7.30 lsm. als jrd. voor pastoor A. de Bot; 8.00 lsm. v. Theod. Bouten en echtgen.; 19.00 lsm. v. Johannes Loonen, echtgen. en zoon Jan. Lectores: Zondag is na de H. Mis van half elf een korte bijeenkomst van de lectoren in de kleine zaal van het Gemeenschapshuis. Mogen wij U allen, ook de nieuwe, daar verwachten. Wilt U dit als uitnodi ging beschouwen! Misdienaars: 7.30 Peter Jacobs; 19.00 Theo Bouten. Akolieten: 19.00 W. Cornelissen en J. Heidens; 7.30 B. van Hees; 10.30 M. Koch en M. van Vegchel; 9.00 F. Lucassen, H. Voermans, B. Willems en R. Beckers. Huwelijksafk.: Bert Jenniskens en Leida Bouwman (Venray); Jo Alards (Meterlk) en Nelly Koonings. Parochievergadering: In de loop van de maand oktober zal de jaar lijkse parochievergadering gehouden worden. Processie Oostrum: In het verle den was op de eerste zondag van otkober processie naar O.L. Vrouw. U kunt daar op eigen gelegenheid naar toe gaan; om tien uur is de hoogmis. 19e zondag na Pinksteren. Zondag: 8.30 leesmis v. Hendrikus van de Ven; 10.00 Hoogmis v. d. overl. fam. Linders-van Well; 11.30 leesmis v. d. parochie. Maandag: 8.00 leesmis v. Gerar dus Vullings. Dinsdag: 8.00 weekdienst v. Jacob Arts. Woensdag: 8.00 leesmis v. Victor Luyiten. Donderdag: 8.00 leesmis v. Hen drikus Maessen, Maria Mans en Jacques Maessen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand -8.00 leesmis v. d. overl. fam. Lemimen s -Poels Zaterdag: 14.30 H. Mis uit dankb. bij het 25-jarig huwelijksfeest van Janssen-Philipsen19.30 jaarg. voor Michiel Jeurissen. 19e zondag na Pinksteren. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Si- bertus Muysers. Zondag: 8.00 H. Mis voor Thies van den Hoogenhof; 9.30 Hoogmis voor de parochie, waarna processie naar de Mariakapel. Laten we deze vredesweek waaraan we verleden zendag onze aandacht hebben ge- steed, afsluiten met een bidtocht naar de Mariakapel, naar de Konin gin van Vrede. 11.30 H. Mis voor overl. fam. Antoon Verhaag. Maandag: 8.00 best. jgit. voor Mar tinus van Dijck en Francisca Steeghs. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Mar tinus Arts. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Pe ter Jacobus Evers. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. van Meyel-van Rijswljek. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 8.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart voor hen die geofferd hebben, te verzorgen door de schoolkinderen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw. Misdienaars: zondag 8.00 Jacobs- van Well; 9.30 van Meyel-Pubben en bij de processie ook H. Engels; 11.30 van Hoof-Michels. Week: Jacobs-van Well. Zaterdag 30 sept.: 6 uur (Holthees) avondmis t-b.i.7 u. (Smakt) avond mis ti.v. fam .Wijnhoven-Braun. Zendag: 7.30 (Smakt) H. Mis voor F. Janssen; 8.30 (Holthees) H. Mis t.b.i.; 10 uur (Smakt) H. Mis voor M. Asselbergs. Elke dag 8.30 H. Mis (Smakt). Maandag: 8.30 voor E. Waps-Ver- meer. Dinsdag: 8.30 voor M. Asselbergs. Woensdag: 8.30 voor overl. fam. de Haart-Creemers. Donderdag: 8.30 M. Asselbergs. Vrijdag: 8.30 uit dankbaarheid. 26e zondag door het jaar. Zondag: 7.30 leesmis tot int. van de familie Geurts-van Dijck; 10 uur gesticht gezongen jaargetijde voor Sibertus Muijsers en Mecheldna Mar tens. Akolieten: Jan Nabben en Pe ter Spee. Misdienaars van de week: Frank en Geert Gielens. Maandag: H.H. Engelbewaarders. 8 uur leesmis voor de overleden va der Harry Rutten. Dinsdag: 8 uur leesmis voor de overleden familieleden van Heijster. Woensdag: H. Franeiscus van As- sisi. 8 uur leesmis voor Sjef Willems. Donderdag: 8 uur leesmis uit dank- baraheid tot int. van de familie van Osoh-Rambags. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Om kwart voor negen de kin dermis voor een bijzondere intentie. Zaterdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 8 uur leesmis voor Har ry Muysers; 19.30 avondmis voor Zuster Josephine Droesen. voor het leven van nu

Peel en Maas | 1972 | | pagina 11