Wie wordt het nieuwe hoofd van onze type-kamer? O KERKELIJKE DIENSTEN HAPE Bosch pafct till Ëf198.M*) RANK XEROX Nederlandse Credietbank Deze rijke slaapkamer is exclusief gemaakt voor Intermeubel. Ze zit mooi strak in de vorm, is opgetrokken in crème-wit en werd nogal luxueus uitgevoerd. We bieden haar aan, kompleet met 3-deurs kast; voor maar 695.- assistent sekretaresse iir ik Je fttd wb! van 1 toten met 7 oktober Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk daar moet uw huis liet toch maar van hebben intermeubel boormachine worzetcirkélzaag sleutélset polystseten staalborstei precies watu nodighébt... vanf.2BVvoor- Frans Kusters Graag een vrouw van 30 jaar of wat ouder met een opleiding op middelbaar niveau en een goede kennis van de Engelse taal. Ze moet wel bewezen hebben leiding te kunnen geven. Dat is een eerste vereiste voor een hoofd van ongeveer tien typistes en een gelijk aantal telefonistes/ receptionistes. Maar ze moet ook mee kunnen werken. Bijvoorbeeld aan de werkzaamheden die deze type-kamer verricht voor het inkooparchief. Misschien een funktie voor u? Als u weet dat wij, Rank Xerox (Nederland) N.V. te Venray deel uit maken van een wereldomvattend concern op het gebied van kopieer- en dupliceerapparatuur. En dat u een goed salaris gaat verdienen. En gaat meegenieten van onze uitstekende arbeidscondities. Lijkt het u al iets? Schrijf dan even, of bel naar de afdeling Personeelszaken. Het adres: Rank Xerox (Nederland) N.V., Maasheseweg 89-91, Venray. Tel. 04780-9999. Voor ons rayon-sekretariaat in Venray De Nederlandse Credietbank vraagt ter assistentie van de direktie van het rayon Zuid Nederland een Deze nieuwe medewerkster zal zich, wat de administratieve kant van haar taak betreft, bezig gaan houden met de korrespondentie de agenda, het archief en meer van dergelijke zaken. Een en ander in samenwerking met de rayon-sekretaresse. Maar dan is er ook nog een representatieve kant die aan de orde komt bij het ontvangen en het tewoord staan van onze relaties, bij de telefonische kontakten en voorts bij de frekwente kontakten met andere kantoordirekties. Wij zoeken dus, om de gedachte wat nader te bepalen, een representatieve jonge medewerkster met - bijvoorbeeld - een MAVO-opleiding. Ze kan natuurlijk goed met een schrijfmachine overweg. Steno zou wèl handig zijn. En dat geldt ook voor kantoorervaring, maar beslist verèist is 't niet. Geïnteresseerd? Stelt u zich dan even in verbinding met de Nederlandse Credietbank, rayon-direktie Zuid Nederland, Biezenvenneke 6 in Venray. Telefoon 04780-2977. A.s. zondag wordt om half elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a een eucharistische tafeldienst ge houden voor volwassenen en jonge ren vanaf 17 jaar. Celebrant: Frans Meijer. De viering draagt de titel: Levens - onmacht - Toch Leven. 26e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. oveii. ouders Berents-Egel- meers. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. mevr. Zweden-Oymans; 9.30 grego riaanse hoogmis, int. Peter Wismans vwg. de buurt Jan Hoogers; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Oomehs Akerboom Gerrit Thomassen; 18.00 gelezen miis, int. overl. ouders Gou- mans-Henjdriks. Maandag: 8.00 geen intentie; 9.00 voor hulp en steun voor het werk van onze bisschop; 19.00 overl. Thei Basten. Dinsdag: 8.00 overl. ouders Win nen-Jacobs; 9.00 fam. Jacobs-Arts; 19.00 Huberdina M. J. Wismans als sticht. Woensdag: 8.00 geen intentie; 9.00 Maria Bloemen-van Kessel; 19.00 Jan Schwachöfer (vwig. zoon Giel). Donderdag: 8.00 geen intentie; 9.00 Antoon van Osch (Leunen). Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8 u. wordt de zieken communie rondgebracht. 8.00 geen initenitie; 9.00 Antoinette Moorrees- Custers en zoon Martien; 19.00 Mar- 'tinus Dit j eras. Zaterdag: 8.00 geen intentie; 9.00 geen intentie; 19.00 Gerardus Jans- Beken en zoon Herman. Mededeling: De diensten van dit weekend zijn samengesteld door een werkgroepje liturgie, gevormd in het kader van het projekt „Kerkopbouw". Een kor te nabespreking van deze dienst zal plaats hebben a.s. donderdag om half zeven op het adres: Dr. Poéls- straat 2. Deze nabespreking is ook open voor andere geïnteresseerden. Huwelijken: Antoinette Swlinkels, Oostrum en Jozef Versteegen. Marjo Verblakt Stationsweg en Gerard Plugge, Patersparochie. Akolieten: Zaterdag 30 sept.: 19 uur Ad Ver beek en Maria Oudenhoven. Zondag 1 okt.: 8 uur Huub Gooren en André Gooren; 9.30 Gerard Hen driks en Peter Pelzer; 11 uur Jos Bexkens en Jeanne Verbeek. Misdienaars: Zondag: 18 uur Beraoit Lucassen en Wiim Seuren. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. Roeland Dobbelaer en Theo Heins- broek; 19 uur Wiilbert Janssen en Ronald Rongen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Johnny Kessels en Eddy Wijnhoven. Vrijdag: 19 uur Marcel Jeurissen en Frans-Jan van Gerven. 9e zondag na Pinksteren. H. Mis sen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; avondmis 18.00. Woensdag: Feest van St. Francis - cus Stichter van de Minderbroeders orde Clarissen en Derde Orde. Zon dag a.s. herdenking van het feest in de kerk. Donderdag: 14.00 gez. H. Miis bij gelegenheid van bet huwelijk Bus- sel-Verheijen. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand. 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededelingen: Mogen we u vragen om de boek jes met misteksten achter in de kerk niet zo maar mee te nemen, maar daar een dubbeltje voor te geven. Momenteel betalen er zo wei nig, dat men niet eens de onkosten er uit krijgt. Waarom in de kerk geen dubbeltje geven, terwijl men buiten veel gemakkelijker veel meer uitgeeft. Dameskoor: Op zondag 17 september hebben wij, leden v,an ons Dameskoor een oproep gedaan aan alle dames van de parochie om ons koor te komen versterken. Ons koor telt momenteel 25 leden .We zouden er zo graag nog een flank aantal dames bij heb ben. Vooreerst klinkt het dan vol ler, maar vooral in verband met meerstemmige zang hebben we ver sterking nodig. Waar blijven de dames nu? Komt over de brug! We repeteren iedere woensdagavond om acht uur in hét koor van de Paterskerk. Daar bent u van harte welkom. Geeft u zich even op bij Kapll. Bakker. Misintenties Door de week op maandag, woens dag, donderdag en vrijdag is er 's morgens maar een H. Mis en wel om acht uur. De andere dagen ge woon. Zaterdag: 18.30 overl. fam. Theu- venet. Zondag: 7.30 Amoldina Maurer- Theuws (v. d. buren); 9.00 overl. fam. Wijnen-Daniels; 10.15 Josef Peeters (Hiept); 11.45 overl. ouders Emonts- Hanssen en dochter; 18.00 Anna Ma ria Baltesen-Bollen. Maandag: 8.00 gelovige zielen (of ferbus) schootmis voor de parochie; 19.00 Zuster Olaf. Dinsdag: 7.45 Anitoon Lu ij pers; 8.30 gelovige zielen; 19.00 Josef Pee ters (Hiept). Woensdag: 8.00 Anitoon Luijpers, scboolmiis, gelovige ziélen (offerbus); 19.00 Zuster Olaf. Donderdag: M. Smis (Veltum) vw. Derde Orde, schoolmis, overl. fam. Coopmans-Custers; 19.00 Arnoldina Maurer-Theuws (v. d. buurt); 14.00 huwelijksmis, Jan v. Bussel - Betsie /interieurs/ meubelshowroom: Spoorstraat 72, woninginrichting: Veerstraat 8, BOXMEER tel. 08855-1549-1516 V Alstublieft, de exclusieve slaapkamer die u - zonder opbouw - wordt aangeboden voor maar 695,- Voor uw slaapkamer hebben we een bijpassende toilettafel laten maken. Drie-delig. Met ronde spiegel. Voor maar 230,- Ais extra maakten wij, helemaal In stijl, een 4-deurs kast voor slechts 495,- Nieuwe catalogus. Vers van de pers. Met oneindige exclusieve meubel mogelijkheden. Waaronder verschillende slaapkamers. Wordt gratis aangeboden op ons adres. De Kompiete opbouw kunt u apart bestellen. Voor niet meer dan 320,- TIJDELIJK: ook alleen bij ons BOSCH E20 dubbetoerige boor machine van f 151,- v. f 119,00 Zolang de voorraad strekt Dorpbroekstr. 1 MEERLO Telefoon 014789-130(2

Peel en Maas | 1972 | | pagina 10