RANK XEROX BON Montagemedewerker Machinebediende Metaalbewerker Slijper (ploegendienst) Puntlasser (ploegendienst) Kabelboommaker Magazijnbediende Web-cleaner operator,i ienst) Tonerwoiker Developer packer Coating operator Fuserol operator -.y Als kiezen moeilijk is komt u eerst praten. Een van deze beroepen kan het uwe worden! W5 leiden u op (dagdienst) Voor de montage-afdeling van onze kopieerapparatuur. (ploegendienst) Voor onze onderdelenfabriek. Het betreft hier boormachines en draai- en freesbanken. (ploegendienst) Voor de plaatwerkafdeling. Het gaat hier om knippen, ponzen, stanzen en buigen van plaatwerk. Voor het afwerken van ons plaatwerk. Voor het samenlassen van ons plaatwerk. (dagdienst) Voor het samenstellen van onze draadeenheden op speciale tekentafels. (dagdienst) Voor alle voorkomende werkzaamheden in onze magazijnen. Voor onze chemische afdeling. (ploegendienst) Voor onze chemische afdeling. (dagdienst) Voor onze chemische afdeling. (ploegendienst) Voor onze afdeling verbruiksartikelen. (ploegendienst) Voor onze afdeling verbruiksartikelen. (dagdiensten zijn van 7.30 - 16.30 uur, ploegendiensten van 5.00 - 14.00 en 14.00 - 23.00 uur). Informatie over deze beroepen gaan wij verstrekken op speciafe zitiingsavonden die wij houden op: 20 en 29 juni om 20.00 uur. Op deze avonden kunt u alles te weten komen over een van de bovenstaande beroepen. Onder andere door een rondleiding in ons bedrijf. Zo krijgt u de gelegenheid om weloverwogen te kiezen uit een van de richtingen. En neem gerust uw vrouw of verloofde mee. Op die avonden zullen wij u bovendien alles vertellen over ons speciale opleidingscentrum, waar u kunt worden opgeleid voor de door u gekozen funktie. Tijdens die opleiding krijgt u al meteen het volle salaris. Na een gedegen opleiding hebben wij een vaste baan in ons moderne bedrijf voor u beschikbaar. En dat betekent dat u in een fijne werkkring komt met alle mogelijkheden tot verdere.scholing. Het salaris is vanzelfsprekend goed, net als onze sociale voorzieningen, die zijn algemeen bekend. Verder kennen wij een dertiende maand salaris die elk jaar in december wordt uitgekeerd. Als de overschakeling naar een vaste baan bij Rank Xerox u aantrekt, kunt u twee dingen doen: a) U komt op een van onze zittingsavonden 20 en 29 juni om 20.00 uur, om eens te kijken wat wij in de diverse funkties zoal te bieden hebben. U BENT BIJ DEZE UITGENODIGD. Een bedrijfsbus staat gereed bij het eindpunt van de buslijn aan de Julianasingel in Venray en één bij het treinstation Oostrum. Tussen kwart over zeven en kwart voor acht. Om u te halen en te brengen. Reiskosten worden door ons vergoed op basis van openbaar vervoer. Ons adres is: Rank Xerox (Nederland) N.V., Maasheseweg 89 - 91 .Venray. b) Of u stuurt onderstaande bon in een enveloppe aan onze afdeling Personeelszaken voor een sollicitatieformulier. Naam: Adres: Woonplaats:. P.S. Ook mensen mfet ervaring in een van de door ons aangeboden funkties zijn natuurlijk van harte welkom. Ik ben wel/niet genegen in ploegendienst te werken.

Peel en Maas | 1972 | | pagina 7