SPEELGOED %eska mp- nótities Kerkelijke Diensten Leenen WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN VAMOS A VER van 26 maart tot en met 1 apr. Vredeskerk Venray jgggjgQQg VRIJDAG 24 MAART 1971 No. 12 DRIE EN NEGENTIGSTE JAARGANG VOOR AL UW DRANKEN PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 2727 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 15 et pmr mm. ABONNEMENTS PRIJS PER HALFJAAR 1.75 (bij vooruitbetaling) BELANGRIJK TREFFEN Het Zeskampgebeuren, zaterdag avond a.s. in de Groenoordhal te Lei den, is enorm belangrijk voor de Venrayse Zeskampploeg. Voor drie van de deelnemende ploegen uit Fra- neker, Lisse, Ridderkerk, IJsselstein, Zelhem en Venray betekent Leiden weer scheiden. De drie hoogstgeklas- seerde ploegen spelen volgende maand de grote finale in de Ahoy- hal in Rotterdam. Of Venray er bij za'l zijn??? Onze eigen ploeg is in de tweede ronde van de N.C.R.V.-Zeskamp- Olympiade bijzonder goed in vorm. Zij leidt momenteel in het algemeen resultaat vian 2372 punt in Gronin gen en 27 punten in Arnhem. IJssel stein zit Venray op de hielen met 49 klassement met 5072 punt, zijnde het punten, gevolgd door Ridderkerk met 44 punten. Hekkesluiters in het alge meen klassement zijn de ploegen van Zelhem, Franeker en L'isse met resp. 3872, 36 en 34 punten. Maarer kan nog van alles gebeuren, zoals bij de vorige uitzendingen wel overdui delijk is gebleken. Er daar zal de Venrayse ploeg terdege rekening mee moeten houden! HARDE TRAINING Venray heeft aan het treffen in Leiden weer een keiharde training vooraf laten gaan. Avond aan avond waren de meisjes en jongens van de ploeg te vinden op de trainingSbaan in een van de gebouwen van Rank Xerox. De trainster en trainer heb ben met alle ijver gesleuteld aan con ditie, moreel en prestaties omdat het straks in Leiden ongetwijfeld een zeer harde strijd zal gaan worden tussen zes ploegen, die alle in de fi nale willen komen. SPELONDERDELEN De in Leiden uit te voeren spel- onderdelen liegen er zoals gewoon lijk niet om. Mecaniciën Piet Teuws heeft evenals in het verle den zijn technische kwaliteiten kunnen botvieren om een getrouwe weergave te matken van d'e in Leiden te gebruiken instrumenten, Waardoor de training op „natuurgetrouwe" werktuigen kon worden gedaan. Zo construeerde hij een klein racefietsje met zijspan, vijf ringen voor Olym pische ringbalspel, een ingenieuze konstrulktie voor het touwklimmen en een aparaat voor de waterski balans. En natuurlijk heeft de grand- prix-ralley-cross-car een grondige grote beurt gehad. ZIJSPANRACE Aan de bekende kleine racefietsen van Groningen is een zijspan ge bouwd. Met dit vehikel moeten twee heren een zeer bochtig circuit afleg gen. En dat kan wel eens een zeer spectaculair programma-onderdeel worden! TOUWKLIMMEN Voor de Rode Draad staat de wed strijd touwklimmen, waaraan één heer deelneemt. Op een plank boven het waterbassin staat die knaap. Wanneer de plank wordt weggetrok ken, moet hij als een bezetene gaan klimmen aan een touw, dat over een katrol loopt. Hij zal zich al klim mende boven water moeten houden, want zodra hij het wateroppervlak raakt, wordt zijn tijd stop gezet. OLYMPISCHE RINGBAL Drie dames en drie heren moeten zich bezig houden met een spel, dat wel eens een nieuwe rage in Neder land zal kunnen worden: het Olym pisch ringbalspel .Geprobeerd moet worden een bal dn een ring draaien de te houden en intussen diverse moeilijke toeren uit te halen. En dit is beslist niet de gemakkelijkste op gave tijdens dit zesde zeskamptref- fen. WATERSKIBALANS Een dame en twee heren worden ingezet voor de waterskibalans. Het meisje staat met twee voeten op een soort waterski, d.w.z. een ski met twee wieltjes. De twee jongens trek ken haar over een slalomparcours naar de muur met een knaleffect. RALLY CROSS Er zal met de racewagen worden gereden in twee manches van drie, met de bekende wissel tussen de he ren en de dames. Op een gedeelte van het traject zullen achter elkaar een groot aantal hindernissen wor den geplaatst. Maar noch Thea Jas pers, noch Wim Loonen, noch de wa gen zelf zal zich hopelijk door die hindernissen laten misleiden. De drie hebben voor hetere vuren gestaan. FOTO'S Dan is er nog een bijzonder vrien delijk verzoek van het Venrayse Zes kampcomité. Er zijn in het verleden enorm veel foto's geschoten van de ploeg tijdens het t.v.-optreden. Het bestuur en de ploegleden zouden het zeer op prijs stellen wanneer men afdrukken of negatieven al dan niet tegen betaling ter beschik king van de Zeskampers zou stellen. Men kan de foto's in de brievenbus doen van de heer T. Zandbergen, Vel- tumse KI effen 63, Venray of afgeven ter gemeentesecretarie afd. I-E. DINER Gelukkig zijn er nog steeds men sen, die de Zeskampploeg financieel willen steunen en de penningmeester, de heer Kousemaker, uit de geldnood helpen. De heer G. Baken van res taurant Vlakwater zal na Leiden in natura de Zeskampers verrassen. Wanneer in Leiden de eerste, tweede of derde prijs wordt gehaald, trak teert Vlakwater bestuur en leden op een uitgebreid diner. En dat hebben ze dan ook wel verdiend. NAAR LEIDEN Vrijdagmdüddag om half drie ver trekt de Zeskampploeg om half drie vanaf de voorzijde van het gemeen tehuis. Verwacht wordt, dat velen de jongens en meisjes door een arm zwaai een moreel steuntje zullen geven. De supporters vertrekken zater- dagdagimiddag om vier uur vanaf het Schouwburgplein. Het zijn er deze keer 450 in totaal. Na afloop van de wedstrijd gaat men direct terug om omstreeks twaalf uur met de ploeg in Prinsenhof gezellig samen te- zijn. KAARTJES Zoals gewoonlijk moet men a.s. vrijdagavond na acht uur in Prin senhof de voorlopige plaatsbewijzen inruilen tegen de definitieve toe gangskaarten, mits men de reis op éigen gelegenheid maakt. De supporters, die met de. bussen meegaan, krijgen de definitieve plaatsbewijzen in de bus uitgereikt. 1. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es el domingo de los Ramos. A las diez y media Mi- sa con lectura de la Pasión de Nues- tro Senor: es el ultimo domingo an tes de la fiesta de Pascua de Resurec- ción. Antes de la Misa en la Ermita de San José acto litürgico de Peni- tencia asi que aquellos que no tienen portunidad para confesarse sacra- mentalmente, pueden comulgar en la fiesta de Pascua de Resurección. En el mismo dia de Pascua de Resurec ción el padre Otgero Steggink estara a su disposición porque el padre Juan, desde el 29. de marzo hasta el 12. de abril, estara en Malaga. 2. NOTICIAS CULTURALES No se olviden de llenar a tiempo el formulario de solicidud de becas. El miércoles desde las dos hasta las 4. esouela suplementaria para sus hijos y el sabado desde las ocho curso de holandés. Cuanto a das becas: las instancias deberan presentarse en el consulado espanol de Rotterdam an tes del 15 de abril. Rellenemse todos los datos *a ser posible a maquina (el padre Juan o el don Jacobs les ayudaran con mucho gusto) o con letra muy clara. Hasta el domingo en Smakt! GEMEENCHAPS VIERING VENRAY A.s. zondag is er om half elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a een eucharistische tafelviering. Celebrant is Frans Meyer. De dienst draagt als opschrift: „Wie is van hout?" PAROCHIEKERK VENRAY van 26 maart t.m. 1 april Goede week Palmzondag. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. overl. ouders Berents-Egel- meers Jan van Kessel vwg. de buurt. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. mevr. Gruintjes-Arts; 9.30 Gregoriaanse hoogmis, int. voor een 90-jarige oma mevr. Kleuskens-Achten 11.00 ne derlandse hoogmis, int. Josefina v. d. Linden vwg. de buurt 18.00 gelezen mis, int. overl. ouders Laurensse- Maessen. Maandag: 8.00 Jan Nijbroek en Maria te Fruchte; 9.00 Antoon v. d. Munckhof, Theodora Poels, Henrica en Gerard Lamberts als sticht; 19.00 Boeteviering voor het feest van Pa sen. Dinsdag: 8.00 Grada Creemers- Dijkmans; 9.00 Piet Pouwels en echtg. Wim Geeraedts; 19.00 Gerrit Gos- sens Wilhelmus van de Ven. Woensdag: 8.00 Martinus Janssen en Josefina Krijns als sticht.; 9.00 Chris Jacobs als jgt. Josefina v. d. Linden vwg. de bejaardenbond 19.00 Boeteviering voor het feest van Pa sen. Witte Donderdag: Vanaf 8.00 uur wordt de ziekencommunie rondge bracht. Zieken die hieraan willen deelnemen en die maandelijks niet de communie krijgen worden verzocht zich te laten melden. 15.00 avond- maals-misviering voor schoolkinde ren; 18.30 biechtgelegenheid; 19.30 plechtige avcndmaalsmisviering, int. overl. fam. Truyen-Hendricx Ben Franssen vwg. de buurt. Goede Vrijdag: Herdenking van het lijden en de dood van onze Heer Jezus Christus; 15.00 kruishulde door kinderen; 19.30 Goede vrydag dienst Boeteviering. Paaszaterdag: Wijwater kan om 10.00 afgehaald worden aan de sa cristie. 18.30 Biechtgelegenheid; 19.30 Plechtige avondviering van Pasen rond de tekens van: vuur, licht, wa ter, brood en wyn - Hernieuwing van de doopbeloften, int. José Min-Hen- dricx. Mededelingen: De avonddiensten van Witte Don derdag, Goede Vrijdag en Paas zaterdag zijn om half acht. Boetevieringen zijn: maandag en woensdag om 19.00 en vrijdag om 19.30 uur. Biechtgelegenheid is er: donder dag en zaterdag om 18.30 uur. De parochiepriesters wensen u een vruchtbare voorbereiding op het Paasfeest. Akolieten: Zaterdag: 19 uur Ad Verbeek en Irene Troisfontaine. Zondag: 8 uur Pieter Jansen en Caspar Miehels; 9.30 Huub Janssen en Martin Spee; 11 uur Paul v. d. Heuvel en Maria Oudenhoven. Donderdag: 19.30 Wim Kremer en Boudewijn van Grinsven. Vrijdag: 19.30 Jos Bexkens en Jos Laurensse. Misdienaars: Zondag: 18 uur Jackie van Els en Tonny Jakobs. Maandag, dinsdag, woensdag8 uur Peter Janssen en Willy Rongen. Dinsdag: 19 uur Jackie Oudenho ven en Godfried Hendricx. PAROCHIE PATERSKERK Palmzondag: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 Hoogmis met Palmwij- ding en gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Dinsdag: 19.00 boeteviering. Woensdag: 19.00 boeteviering. Donderdag: Witte Donderdag. 8.30 wordt de Paascommunie gebracht aan de zieken en thuiszittende be jaarden. Aan ons niet bekende zie ken en bejaarden gelieve men zo spoedig mogëlijk op te geven aan de pastorie. Donderdagmorgen 11.15 H. Mis voor de Franciscusschool. Donderdagmiddag 15.15 H. Mis voor de Claraschool. Van 17.30 tot 18.30 u. gelegenheid om te biechten; 19.30 pl. avondmis, gezongen door de Zangers van Sti Frans. Vrijdag: Goede Vrijdag, geboden vasten- en ontihoudingsdag. 's Mid dags om 3.00 uur oefening van de Kruisweg; 19.30 Boeteviering en avondplechtigheden verzorgd door de Zangers van St. Frans. Zaterdag: Paaszaterdag. Van 5.00 tot 6.00 uur gelegenheid om te biech ten. Paaswake om 19.30 uur met zang van de Zangers van St. Frans. Paas-zondag: De H. Missen als op gewone zondag. 18.00 avondmis. Mededelingen: 1. Dierbare gelovigen. Vieren we de Goede Week mee; leven we mee metChristus lijden voor ons en voor alle mensen. En als we U iets speciaals mogen aanbevelen, is dat de avondviering op Witte Donderdag. We herdenken de in stelling van de Eucharistie en van het Priesterschap. Tonen we on ze grote dankbaarheid daarvoor door deel te nemen aan deze plechtigheid. Houdt er vroegtijdig rekening mee en kóm uit dank baarheid en waardering. 2. Pasen wordt de laatste inzameling voor de Vastenaktie gehouden. Meerdere hebben het blijkbaar nog vergeten of alles opgespaard tot Pasen. Dat belooft goede din gen! Wilt U Pasen ook voor deze mensen maken tot een verrijzenis uit hun armoede? Doen we dat! Dank u wel. Misintenties Zaterdag: 18.30 Theodoras Gom- mans. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Lei Arts (v.w. A.V.G.); 10.15 tot ze kere intentie; 11.45 overleden ouders Janssen-Maurus; 18.00 overl. fam. Coopmans-Custers. Maandag: 7.45 Elisa Gregoria Palm; 8.30 Huberta van Megen; 19.00 overl. Jan Volieberg en fam. Dinsdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Frans Schaeffers; 19.00 Cornelius Peters en Hermina Peters-Smits. Woensdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 jgt. Pater Rector Wolfgang Schmitz; 19.00 Jacobus Hubertus Thomassen en Anna Geertruda Cus- ters en levende en overleden leden van de K.V.V. Donderdag: Witet Donderdag. 11.15 kindermis: Clarita Romijn-Snijders; 15.15 Kindermis: t.e.v. de H. Geest; 19.30 uit dankbaarheid. Vrijdag: Goede Vrijdag. 19.30 Boe teviering en avondplechtigheid. Zaterdag: 19.30 Paaswake en H. Mis voor overl. ouders Lucassen en Pater Florentius. Dienbeurten Akolieten (26 maart t.m. 1 april) Zaterdag: 18.30 Jos Jeuken, Frans Jeuken. Zondag: 7.30 John Bonants, Peter Bonants; 9.00 Eric Cornelissen, Mari Fleurkens; 10.15 (Hoogmis met Palm- wijidiiing) Jac. Claessens, Luc Pop, Jan Schellkens, Marco Pop; 11.45 Victor Pop en Carlo Feller. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 Marco Cornelissen, Jeroen Cornelissen. Maandag, dinsdag, woensdag: 7.45 Johnny Janssen, Rudy Bergmans; 19.00 Peter Claessens, Gerard Stoks. Witte Donderdag: 11.45 H. Mis voor de Franciscusschool: Loet Arts, Mark van Hemert; 3.15 H. Mis voor de Cla raschool: Mare Cornelissen, Jeroen Comelissen; 19.30 plechtige avond mis: Mari Fleurkens, John Bonants, Eric Cornelissen, Geert Hendrix. Goede Vrijdag: 19.30 Boeteviering en plechtigheden: Luc Pop, Frans Jeuken, Peter en Frans Bonants. Paaszaterdag (Paaswake) 19.30 Jac. Claessens, Marco Pop; Jos Jeuken, Jan Schellekens. Akolieten voor Palmzondag (10.15) Witte Donderdag, Goede Vrijdag en Paaswake, graag 20 minuten vóór begin van de plechtigheden in de sa cristie. DE GOEDE WEEK 1972 Palmzondag: In alle diensten van zaterdagavond en palmzondag wor den palmen gezegend en daarna wordt een Christus' hulde gehouden. Aan alle aanwezigen wordt een palmtakje uitgereikt. Boetevieringen Zondagavond om half zeven; maan dag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrydag om 7 uur boeteviering. Witte Donderdag: Om 3 uur 's mid dags plechtige viering van de in stelling van de H. Eucharistie, ver zorgd door de kinderen. Om 7 uur 's avonds plechtige viering van de instelling van de H. Eucharistie en boeteviering. Aan de ziëken wordt de paascommunie thuis gebracht. Ons onbekende zieken opgeven aan de pastorie. Goede Vrijdag: Gedachtenisviering van het Lijden en Sterven van onze Heer Jezus Christus. Om 3 u. 's mid dags door de kinderen. Om 7 uur 's avonds plechtige avonddienst met boeteviering. Paaszaterdag: Biechtgelegenheid van 3 tot 4 uur n.m. Paaszaterdag- avond om half zes: plechtige viering van de Verrijzenis van onze Heer Je zus Christus, waaronder de hernieu wing der doopbeloften van de kin deren van de zesde klas van de la gere school en het doopsel van een kindje. Om 7 uur 's avonds plechtige vie ring van de Verrijzenis, met het dcopsel van een kindje. Gezamenlijk worden paasliederen gezongen en en kele meerstemmige liederen door het dameskoor. Hoogfeest van Pasen. De tijden van de diensten zijn als op zondag, n.l. om 8.00, 9.00, 10.00, 11.30 en 18.30 uur. Om 10 uur latijn-gregoriaanse hoog mis, gezongen door het kerkelijk zangkoor. Indien mogelijk: onder verschillende diensten doopsel van een kindje. Misintenites voor de Goede Week: Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Nout Cremers en ouders (Da meskoor). Zondag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Heesen-Custers; 9.00 leesmis voor overl. Anna Stiphout-Jacobs en zoon Leo voor Adrianus Kuunders eg zoon Frans; 10.00 hoogmis voor overl. ouders Piet Evers en Maria Evers-Clevers (kerkelijk zangkoor); 11.30 leesmis voor overl. August van Bergen; 18.30 avondmis voor overl. ouders Bouten-van Megen en Huber ta van Megen. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Hendrica Minten; 19.00 avondmis v. overl. Johanna Daniëls-Jacobs (van kennissen). Dinsdag: 8.00 leesmis tot voorspoe dige beterschap (L.); 19.00 avondmis voor overl. Gerard en Hans van Die- rendonck. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Leo van der Hoff; 19.00 avondmis v. overl. Albert Stevens. Donderdag: Witte. Donderdag, 's Morgens geen dienst. Vanaf 8 uur wordt de zieken de H. Communie ge bracht. 15.00 Eucharistieviering tot intentie van overl. Piet Vermeltfoort; 19.00 eucharistische tafelviering tot intentie van overl. Wilhelmina Pel- zer-Heesen. Vrijdag: Goede Vrydag. Vasten- en onthoudingsdag. 's Morgens geen dienst. 15.00 goede vrijdagadienst tot intentie van overl. Cato Folbers; 19.00 goede vrijdagdienst tot int. van overl. ouders Willems-Jansen en kinderen. Zaterdag: Paaszaterdag, 's Morgens geen dienst. Van 9 tot 12 uur is wij water verkrijgbaar aan de zy-ingang van de kerk. 17.30 (half zes) plech tige eucharistieviering tot intentie van de overl. fam. Heesen-Custers; 19.00 plechtige eucharistieviering voor overl. Harry Schrooten. Misdienaarslyst van 26 maart-2 april Palmzondag 26 maart: 8 uur Henk Peeters en Tonny Raaymakers; 9 uur M. Dicker en W. Hermans; 10 uur G. Raaymakers, L. Simons en H. Rey- broek; 11.30 H. Arts en Josje Jacobs; 18.30 Pedro Loonen en Jan W. de Wit. Week I: 8 uur J. Smals en P. v. d. Vorle; 19 uur J. W. de Wit en Heino Mertens. Week II: Wi'te Donderdag: 19 uur H. Arts en Eric Vennekens Goede Vrijdag: 19 uur J. v. d. Weyden en H. Peeters Paaszaterdag: 19 uur Tonny Raaymakers en Pedro Loonen. HERVORMDE GEMEEN' F Afscheidsdiensten in de aula van Den Hoebert Zondagmorgen begint de kerk dienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert om half tien. Predikant is de Weleerw. Heer Keers, die in deze dienst afscheid neemt van zijn gemeenteleden. Hier na gezamenlijk koffiedrinken. Dan is er om half drie een bijeen komst met genodigden en verdere be langstellenden, beide diensten zijn voor iedereen toegankelijk. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck geen dienst. Zondag: 6e zondag van de vasten. Palmzondag. 8.30 overl. fam. Jans- sen-Tacken; 10 uur Hoogmis, Pierre Vandevenne (Harmonie). Maandag: 8.00 Theo Camps en An na Verhoeven; 19.00 Boeteviering, overl. fam. Aben-Gooren. Dinsdag: 8.00 gest. gez. jrd. Wil helm Jenneskens; 19.00 Boeteviering, Maria Joosten-Camps. Woensdag: 8.45 Boeteviering, Ge- rarda Kessels-Nissen (4 dames). Donderdag: Witte Donderdag. Om 15 en 19 uur H. Mis voor de parochie. Vrijdag: Goede Vrijdag. Vasten en onthouding. Om 15.00 en 19.00 uur pl. Herdenking van Christus' dood. ZaterdagBiechtgelegenheid van 17.00-18.00 uur; 19.00 Vigiliedienst van Pasen. PAROCHIEKERK OIRIO 26 maart t.m. 1 apriL Zondag: 8.30 jaard. Mart. Jac. Ron gen; 10.00 uur jaard. P. H. Wijnho ven. Woensdag: 20.00 uur Boeteviering. Witte Donderdag: 2 uur voor de schoolkinderen; 20.00 uur Avondmis. Goede Vrijdag: 2 uur Lijdensdienst kinderen; 20.00 uur Avonddienst. Zaterdag: 19 uur maandd. Anna Nelissen-Ewals, waaronder wijding Paaskaars en Doopwater. PAROCHIE CASTÊNSAY Week van 25 maart tot 1 april. Misdienaars: Willie en Jos Duy- kers; Peter en Henk Strijbos; Hoog mis: Mart Geerets en Antoon Tielen. Zaterdag: 19.00 maanddienst zlg. Martin Wismans. Zondag: Palmzondag. 8.00 zlg. Hen- ricus Camps; 10.00 Hoogmis met Palmwijding, overl. fam. Dinghs- Friesen. Maandag: 8.00 zlg. Gerrtuda Ram- bags; 20.00 Boeteviering als voorbe reiding op Pasen. Dinsdag: 8.00 tot bijz. int.; 20.00 u. Boeteviering als voorbereiding op Pasen. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: Witte Donderdag. 15.00 Plechtigheid voor de schooljeugd; 20.00 plechtige Avondviering overl. fam. Verhoeven-Houben. Vrijdag: Goede Vrydag. 15.00 vie ring voor de schooljeugd; 20.00 vie ring van het Lijden en de Dood van de Heer. Zaterdag: Paaszaterdag. 20.00 Paas nachtviering. Zondag: Palmzondag. 8.30 leesmis voor Peter Johannes v. d. Sterren en Gertruda Simons; 10.00 Palmwijding waarna de hoogmis v. d. parochie; 11.30 leesmis v. Simon Lemmens. Maandag: 8.00 leesmis voor Marti nus Peters en Johanna Gerrits. Dinsdag: 8.00 leesmis v. Leonardus de Louw. Woensdag: 19.30 boeteviering en leesmis v. d. overl. fam. Deters-Teu- nissen. Donderdag: Witte Donderdag. 15.00 boeteviering voor de kinderen en H. Mis; 19.30 boeteviering en de dienst van Witte Donderdag. Vrijdag: Goede Vrijdag. 19.30 boe teviering en dienst van Goede Vrij dag. Zaterdag: 19.30 de plechtigheden van paaszaterdag. Wij maken U er op attent dat Goe de Vrijdag nog altijd vasten- en ont houdingsdag is. Op Paasdag wordt de tweede inza meling gehouden van de Vastenaktie. Voor speelgoed naar C O E N E N Voor speelgoed naar C O E N E N Voor speelgoed naar C Q E N E N Voor speelgoed naar C O E N E N Voor speelgoed naar C O E N E N Voor speel* O O HET NIEUWSTE SPEELGOED ligt op U te wachten en ALLE goede merken vindt U bij ons o.a. LEGO, m PLASTICANT - JUMBO (gezelschapsspelen), HOMAS (voetbalspelen, biljarts en sjoelbakken) BELLA (pop- z pen), DINKY TOYS en MATCHBOX (miniatuurauto's. m Voor speelgoed naar C O E N E N Voor speelgoed naar C O E N E N Voor speelgoed naar C O E N E N Voor speelgóed naar C O E N E N Voor speelgoed naar C O E N E N Voor speeli

Peel en Maas | 1972 | | pagina 9