Houd uw snelheid intoom! Vastelaovend rond Paul van Vliet Einde Ramedan Ergerlijke misstanden bij droppings GYMNASTIEK V.C.R00Y Gemeenteraadsvergadering NIEUWS UIT VENRAY EN OMGEVING WEEKEND-DIENST HUISARTSEN van vrijdagnacht 12 uur tot zaterdagnacht 12 uur D. VERCAUTEREN, arts Merseloseweg 33 tel. 2200 van zaterdagnacht 12 uur tot zondagnacht 2 uur TH. VAN THIEL, arts Patersstraat 30 telefoon 1887 ZIEKEN- EN ONGEVALLEN VERVOER telefoon 04780-2222 (ziekenhuis) ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS ZR. N. DE HAAN Schuttersveld flat 94 Telefoon 3981 Inlichtingen en boodschappen iede re morgen van 8.30 tot 9 uur, behal ve in 't weekend. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Cloekert- Bergweg teL 1269 Zuigelingenbureau kom van 2-3 uur Maandag: Oostrum, Leunen, Hedde, Veulen. Dinsdag: Oirlo, Castenray, Merselo en Smakt. uitleenmagazijn groene kruis Uitleenmagazijn blijft voorlopig in 't oude gebouw Merseloseweg 5. 'smaandags t.m. vrijdags van 2-2.30 zaterdags GEEN uitlenen, behalve voor spoedgevallen van 12.30-13 uur. ZWANGERSCHAP8- GYMNASTIEK Nieuwe aanmeldingen voor zwan- gerschapsgymnastiekg opgeven aan het ziekenhuis: afdeling fysio-the- rapie bij mevr. Poortman/ OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.00 10.00 uur Telefoon 2996. Maaltijden ten behoeve van be jaarden. Aanmelden en afhalen da gelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. Gymnastiek voor bejaarden Vrijdagsmiddags van 4 tot 5 uur in de St. Jozefschool. BUREAU GEZINSZORG Merseloseweg 11 Tel. 1108 Spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. VERLOSKUNDIGE (ook op zondag) Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kutfpers verloskundige Dakdekkerstraat 5 telefoon 04780-2411 VOORTD URENDE VERLOSKUNDIGE DIENST (ook op xondagen) Vroedvrouw Stevens-Helnen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-1102 GARAGE WEEKEND-SERVICE van zaterdag 13 u. tot maandag 7 u. G.H.V.-GARAGE Stationsweg 183 - telefoon 1154 WONINGZOEKENDEN Spreekuur iedere maandag van 10.00 tot 12.00 uur op het kantoor van de Woning vereniging „St. Oda", Langeweg 61 - tel. 1541 DE LAMPJES AAN A.s. vrijdagavond om 7 uur zal burgemeester drs. F. Schols de feest verlichting officieel ontsteken. Deze feestverlichting gaat dan branden in de Grotestraat, Hofstraat, Markt straat, Schoolstraat, Henseniusplein en Patersstraat. De .ontsteking" gebeurt op het bordes van Venrayse gemeentehuis onder muzikale begeleiding van har monie Euterpe. HUISVESTINGSZAKEN NIET MEER OP SPREEKUUR VAN WETHOUDERS Zoals vorige week reeds meege deeld, zal met ingang van maandag 15 november de huisvestingszaken worden behandeld op het spreekuur van de woningvereniging „Sint Oda", dat wekelijks op maandagmorgen van 10 tort 12 uur ten kantore van de wo ningvereniging wordt gehouden (Lan geweg hoek Merseloseweg). Door de beide wethouders G. H. Schols en mevr. Rutten-Tielen wor den tijdens het spreekuur ten ge meentehuize geen huisvestingszaken meer in behandeling genomen. MIDDENSTANDSSHOW IN OOSTRUM Blijkens een advertentie in dit blad organiseert de Middenstand van Oostrum, ondersteund door enkele niet-Oostrumse ondernemers, een show in de G.H.V. garage, Stations weg 183. Deze momenteel niet in ge bruik zijnde hal leent zich bij uit stek voor een dergelijke show en het laat zich aanzien dat vele be zoekers eens een kijkje komen ne men. Zondag 28 november gaat Venray een merkwaardig vastelaoves- feest vieren. Dan wordt namelijk in de schouwburg in een zitting van de Piëlhaas de orde van Gouden Humor plechtstatig overreikt aan de bekende Nederlandse cabarettier Paul van Vliet, die hoogst persoonlijk daarzelve in Venray zal zijn om deze hoge onderschei ding in ontvangst te nemen. FEDERATIE De orde van de Gouden Humor wordt een keer per jaar verleend door de Federatie van Limburgse carnavalsverenigingen. In deze Fede ratie werken dertigen „grote" vastel- aovesverenigingen uit Limburg sa men, voor zover men dan in dit ver band van „grote" kan spreken. Maar in ieder geval zijn het de vastel- aovesverenigingen uit de grote plaat sen van Limburg. Van deze Federatie is beschermheer de Commissaris van de Koningin. De orde van de Gouden Humor is indertijd ingesteld om mensen te eren, die zich op enigerlei wijze ver dienstelijk hebben gemaakt voor land of provincie. Dragers van de Gouden Humor uit de voorbije jaren zijn Charles Eyck, Toon Hermans, Godfried Bomans, Gabniël Beckers, Jo Hanssen, Johan Kaart, Jozef Luns, Bertus Aafjes, Willy Walden en Piet Muyselaar, of de dames Snip en Snap. Aan hen is telkens in een andere plaats in een feestelijke zitting deze orde overhan digd in tegenwoordigheid van de andere dragers, de leden van de aan gesloten vasbelaovesverenigingen en de burgemeesters der orde van de betrokken Limburgse plaatsen. Voor dit jaar was Venray de aan gewezene om de ordeverlening van de Gouden Humor van de nodige en tourage te voorzien. In plechtige vergadering byeen in Sittard heeft de Federatie voor dit jaar de onderscheiding toegekend aan de Nederlandse kleinkunste naar Paul van Vliet, om daarmede de humor, die spitsheid en het kreatief vermogen van deze nog jonge kunstenaar te eren, die niet alleen voor de Koningin optrad, doch duizenden Nederlanders avond na avond veel plezier be zorgd heeft. ZITTING MET BAL En zo zullen dam zondag 28 novem ber a.s. de 13 vastelaovesverenigin- gen met hun prinsen en vorsten naar Venray komen. Voor zover ze tijd en gelegenheid hebben zullen ook de an dere Orde-dragers de gasten zijn van de Federatie in Venray, terwijl de burgemeesters van vele Limburgse plaatsen ook uitgenodigd zijn. Deze gasten worden officieel ont vangen op Venrays gemeentehuis, waarna om 8.11 uur de zitting in de schouwburg gaat beginnen, die ook voor het publiek toegankelijk is. De betreffende commissie heeft er een Noord Limburgse avond van willen maken, waarin naast Venrayse buut- reedners, zangers en hofkoor, ook b.v. de heer Koenders uit Horst optreedt, alsook de bekende Tanz-Mariedchens uiit Horst, die al eens Limburgs kam pioen werden. Datzelfde geldt ook voor de kapel uit Helden, die met de Venrayse hof- kaper voor de stemming onder de zitting en bij de receptie en het bal zullen zorgen. De avond staat onder leiding van de heer Janssen uit Geleen, die voor zitter is van de Federatie. Het in vroege of late avond drop pen van groepen personen door per- someelsverenigiignen, scholen jonge rengroepen e.d. schijnt de laatste tijd steeds meer een modeverschijnsel te worden. In de gemeente Venray zijn speciaal de omgeving van de Ballon zuil, Merselo en Vredepeel de plekken bij uitstek waar groepen per wagen- lading worden afgezet in de hoop, dat de gedropten op de een of andere manier weer thuis of tenminste op bekend terrein terecht komen. Gebleken is echter, dat zich in vele gevallen ergerlijke misstanden voor doen bij deze avondlijke droppings. Wat b.v. te zeggen van twee Meer- lose meisjes van amper veertien jaar, die dezer dagen tegen het mid dernachtelijk uur aanklopten bij een Merselose familie. Het tweetal, ge dropt in de omgeving van de ballon zuil had zich na doorgestane ang sten in de bossenvergist in de weg naar.... Horst -America Na de kinderen met koffie weer wat bij hun positieven te hebben ge bracht heeft de Merselose heer des huizes het tweetal weer thuis ge bracht. Uit dit voorval mag worden ge concludeerd, dat veel te jonge kin deren op zeer onverantwoorde wijze ergens worden afgezet. In vele gevallen laten de gedropten bovendien een spoor van vernieling na. Dezer dagen heeft de dienst van gemeentewerken een halve dag moe ten besteden aan het herstellen van uit louter baldadigheid aangebrach te vernielingen aan gemeente-eigen dommen. Verkeersborden waren omgedraaid of van de palen gerukt, straatnaam borden verbogen of afgebroken van de paal, bermpaa'ltjes uit de grond getrokken en op het fietpad gelegd. Van de bomen afgerukte takken wer den eveneens op fietspaden gedepo neerd. Een dergelijke vernielzucht is in de eerste plaats zinloos, maar daar naast levensgevaarlijk voor de weg gebruikers. Zo kan b.v. het omdraaien van borden „Nadering voorrangsweg" catastrofale gevolgen hebben voor ter plaatse niet bekende automobilis ten. Het op fietspaden neergooien van obstakels kan de ergste gevolgen hebben voor wielrijders en bromfiet sers. Uiteraard zijn het geen Venrayse ingezetenen, die in eigen gemeente worden gedropt. Van Venrayers wordt naturlijkverwacht, dat zij in andere gemeenten niet zo als wilde mannen te keer gaan als anderen nier doen. Bovendien wordt van Venrayse leiders van droppings aan genomen, dat zij rekening houden mat de leeftijd van degenen, die er gens „in de vreemde" worden afge zet, zodat men elders niet behoeft te klagen over Venrayse droppings. Nu iq. Venray vooral op vrijdag en zaterdagavonden droppings-aan- de-lopende-band plaats vinden en met name rond Merselo en Vrede peel, wordt de medewerking van de bevolking gevraagd. Men wordt verzocht bij het kon- Stateren van vernielingen direct de gemeentepolitie van Venray te bel len (04780 - 1234) opdat onmiddellijk teigen de daders kan worden opge treden. Wellicht heeft het ook zin naar de plaats van herkomst te vragen, wan neer gedropten informaties komen in winnen bij de inwoners. Bij later ge constateerde vernielingen kan dan door de politie nader onderzoek wor den gepleegd in de plaats waar de droppers vandaan komen. BALLONWEDSTRIJD De ballon wedstrijd, gehouden bij gelegenheid van de overdracht van het Spelement aan de Venrayse -jeugd door de zilveren Bouwmy Janssen N.V. heeft voor een zestal kinderen nog een prijs tengevolge. Hun namen zijn: Wilma Swin'kels, Spurkt 4, wier ballon in Smalan in Zweden terecht kwam. Dat kwam ook de ballon van Joost Albers, Kempweg 15, terwijl die van Sjakie Theuws, Smakterweg 4, van Angele Gommans, Langstraat en Mariska Rozmanics, Montgome- rystraat 10, allemaal in Noord Duits- 61, Annemie Mulder, Maasheseweg 91 land terecht kwamen. BENOEMING Tot hoofd van de afdeling Perso neelszaken ten gemeentehuize is be noemd de heer G. H. Remmers, thans werkzaam bij de administratie van de Gemeentepolitie in Tilburg. De heer Remmers zal met ingang van 1 december a.s. in Venray komen wer ken. AANRIJDING Donderdagmorgen botsten in Yssel- steyn twee vrachtwagens tegen el kaar. De ene vrachtwagen, komende uit de richting America wilde links afdraaien, terwijl de andere juist aan het passeren was. En daarmede was de botsing al klaar. Er viel alleen wat materiële schade te noteren. In verband met de intocht van Sinterklaas in Veniray op zondag 21 november a.s. verzoekt gymnastiek vereniging St. Chrdstoffel haar leden van 6 tot 10 jaar om kwart voor 2 aanwezig te willen zijn bij St. Ser- vatius. Sint - Nicolaas vindt het erg leuk als jullie allemaal komen. In optocht gaan we dan naar het ge meentehuis. Zaterdag 20 november a.s. viert de Turkse gemeenschap in Venray het einde van de vastenmaand (Rame dan), zoals in de hele Mohamme daanse wereld, van Teheran tot Ca sablanca, van Turkije tot Oost Pakis tan. Reden tot ingetogen vreugde en gepast plezier, na dertig dagen van gebed, ernst en onthouding. Speciaal die dag gaan de gedachten uit naar de leefgemeenschap thuis, de eigen sfeer in de moskee, familie, dorp of stad; de urenlange gebedsdienst, de zoete spijzen, geurend schapenbout aan het spit, fluit- en tamboerijn klanken, waarbij volksdansen; trotse vrouwtjes en vrije mannen. Verblijf in den vreemde doet het eigene pas goed ervaren. Feestdagen doen de Hang naar eigenheid sterker voelen, smeden de banden hechter. Turken in Venray, geen vergeten groep. Het dient gezegd dat van ver schillende zijden pogingen in het werk worden gesteld hun verblijf zo draaglijk en aangenaam mogelijk te maken, hoewel er altijd nog te wen sen overblijft. Gemeente, kerk, be drijven, maatschappelijke instellin gen zakenwereld en particulieren geven vaak gul hun medewerking. Daarin steekt Venray bepaald niet ongunstig af tegen andere gemeenten in den lande. 20 november, zaterdag, einde van de Ramadan. Een werkgroepje voor driekwart bestaande uit Turken heeft een programma in elkaar gezet, met weinig middelen, met grote medwer- knig en inzet. Na gedane arbeid wordt er in de avond druk geoefend in volksdans, met toneel en snaren instrumenten. Cultureel leven in den vreemde; toegespitst op de Seker Bayram (suikerfeest), 's Morgens (om 8.30 uur) zult U donker getinte mannen, in hun beste kledij, zich zien spoeden naar de gebedsdienst, waailin zij hun Allah verheerlijken, 's Middags diezelfde mannen verge zeld van hun vrouwen en kinderen (voorzover dezen in Nederland ver blijven) naar de Turks folkloristische middag. Het programma van deze middag bevat: volksdansen, toneel, tombola, volksmuziek. Aanvang 2 uur. Wan neer U even een kijkje wilt komen nemen, bent U van harte- welkom. Een en ander is te doen op Jerusalem, Bindstraat 10 te Venray. SAYIN TÜRK ARKADASLAR 20-11-1971. Cuhartesi günü Muba- rek Ramazan Bayrami (seker Bay- rami) münasebeti ile ayni günü saba- hi saat 8.55 de asagdaki Adreste (her- zamanki yerde) Bayram namazi kilindiktan sonra yine ayhi yerde sizler igin gay ziafeti tentiplenmistir. Ayni günün ögleden sonrasi saat ikide yine ayni adreste sizler icin Bayram eglencesi tentiplenmistir. Bu eglence kervanin: sizlerinde seref ver- mesini bekler bu mubarek gününüsü candan kutlulaniz sayginarrinizla. ADRES JERUSALEM, EIND- STRAAT 10, VENRAY. Program: 1. Milli Oyun Ekübi. 2. Tombola. 3. Klassik sanatoi (Vakas Tünker Ertürk). 4. Sürprisler. Not Cengek bir Anadolu Havasi Xasayaoayiniz gün. Op de maandag a.s. te houden ge meenteraadsvergadering komen de begrotingsbeschouwingen van de verschilende fracties op tafel. Daarnaast staan op de agenda ver schillende grondaan- en -verkopen. Zoals de aankoop van 4.74 ha voor de rioolwaterzuiveringsinstallatie van H. Valckx op de Spurkterdijk voor f 140.850,—. De firma Raedts uit Oostrum wil aan de Herenpasweg aldaar een bouwkavel kopen. De verkoopprijs is 25,(sinds 1966 met 6,per m2 gestegen). Bouwbedrijf van Gend wil een bouwkavel op de hoek Westsingel Kempweg. Die koSt 30,— per m2. Garage van de Ven wil 2940 m2 kopen aan de Accaciastraat, aanslui tend aan haar bedrijf alhier. Die kost 22,50 per m2. Th. Jansen wil een kledingbedrijf bouwen in de plan De Brier en vraagt daarin 1250 m2. Ook hier is de prijs 2,50 per m2. In de Tuinstraat gaat de gemeente grond ruilen met drs. M. Kuijpers die daardoor wat meer grond achter zijn huis krijgt, doch waarvan de gemeen te de grond voor het trottoir krijgt. De pacht van 2.00 ha gemeente grond in de Testrik, gesloten met P. Jacobs, Handrik 1, wordt ontbonden. Datzelfde gebeurt met 2,3 ha aan Kempkensberg. Die had P. Janssen, Eisenhöwerstraat 17 gepacht, maar wordt nu doorverpacht aan W. J. Peeters, Wieënweg 3. Deze vergadering komen ook weer de machtigingen voor B. en W. voor het komende jaar op tafel. Ze vraagt tot 5 miljoen kasgeld op te kunnen nemen, vaste geld leningen aan te kunnen gaan tot een zelfde bedrag en tolt 3 miljoen een rakemingcourant overeenkomst af te kunnen sluiten met de bank van Ned. Gemeenten. Dan zijn er moeilijkheden over de verkoop van de gronden aan de Lan geweg aan 't Hooge Huys N.V. Ged. Staten vinden de prijs te laag en me nen dat daardoor het exploitatie resultaat van plan West 1 verlies gevend wordt. Maar er is nog steeds geen nacalculatie en dat zal ook nog wel even duren. Intussen zijn de hui zen bijna gereed en du,s neemt men maar weer hetzelfde besluit als vo rig jaar, in de hoop dat een eventueel verlies in West 1 gecompenseerd zal worden door de mogelijke winst op de verkoop van gronden aan diezelf de onderneming in Veltum. Het 3e damesteam had een vrij weekend, evenals het le damesteam omdat Oikos 3 uit Roermond zonder meer niet op kwam dagen. Twee punten in mindering en alsnog de wedstrijd spelen zal wel het gevolg zijn. Het 2e damesteam had het tegen VCT 4 niet moeilijk, met ruime cij fers werden de Tegelse meisjes ge klopt, n.l. 156, 156 en 157. Het 4e herenteam verloor in Her ten met 30. De dame die deze wed strijd floot moet wel eens ooit van volleybal gehoord hebben, maar be slist nog nooit gezien. Maar de VC Rooy-jongens namen het gemoedelijk op, zodat er toch nog een leuke wed strijd werd gespeeld. Het 3e herenteam verloor thuis spelend met 13 van Hovoc 3 uit Horst. Met 7-15, 15-11 3-15 en 9-15 trokken de Hovoc-mannen aan het langste eind. Het 2e heren'team bleef op de goe de weg door met 32 van Patrick uit Echt te winnen. De mensen uit Echt hebben enorm partij gegeven. Set standen 15-11 13-15 17-15 13-15, ter wijl in de vijfde set de conditie van VC Rooy 2 de doorslag gaf, want toen ging Patrick de boot in met 15—6. Het le heren/team heeft het tegen PSV uit Eindhoven bijzonder moeilijk gehad. Men kreeg de indruk dat de VC Rooy ploeg de Phdlips-mensen walt te gemakkelijk dacht te kunnen hebben. In de eerste set lukte dit ook vrij aardig, setstand 15-8. In de twee de set was VC Rooy met 16-14 aan de goede kant van de score, maar PSV rook zijn kans, met een uitste kend blok en de nodige brutaliteit, werd de derde set met 4-15 op naam van de Eindhovenaren geschreven. VC Rooy begreep dat er wat aan ge daan moe9t worden. Er werd met meer inzet gespeeld, de aanval kwam weer op dreef en dat betekende een setwinst van 1510 en daarmee de zevende overwinning in deze compe titie. Stand overgangsklasse heren 7: Willem 2 HBS Tilb. 8 uvoc Eindhoven 8 VC Rooy Venray 8 7 Ever Ready Vlijmen 8 Santo Tilburg 8 Apollo Helmond 8 PSV Eindhoven 8 Karanoi Eindhoven 8 WC 2 Vught 8 Ques Ego Drunen 8 Ovoco Oss 8 Atak, Waspik 8 8 16 24-2 1 14 23-11 14 21-9 3 10 19-13 3 10 17-16 8 15-12 6 17-18 6 16-19 6 12-18 6 12-19 0 7-24 0 4-24 Programma zaterdag 20 nov.: Heren: Ques EgoVC Rooy 1 16.00 Dames: Valuas 2VC Rooy 1 18.00 Heren: VCVVC Rooy 2 15.30 u. Dames: VCVVC Rooy 2 16.00 u. Dames: VC Rooy 3Hovoc 3 18.00 u. Heren: VC Rooy 3—VCSD 19.00 u. HEARING IN YSSELSTEYN Heden donderdagavond is de eer ste bijeenkomst van het gemeente bestuur met de Venrayse burgerij in het seizoen 1971-'72. Het is heden avond te doen in Ysseisteyn, waar de mensen in het Gemeenschapshuis verwacht worden. PIELHAAS De vastelaovesvereniging De Piël haas hield haar algemene vergade ring op de lie van de lie in restau rant Vlakwater, waar voorzitter van Haren een groot gezelschap welkom kon heten. Het blijkt dat de Piëlhaas een overladen programma heeft, want naast de gewone aktiviteiten is er op zondag 28 november de gouden humor-zitting en zal in januari het 33-jarig bestaan herdacht worden. De begroting 1972 toonde duidelijk aan dat de Piëlhaas heel zuinig aan moet deen, wil men de eindjes aan elkaar geknoopt krijgen. De verschil lende kommissies werden vastgesteld, alsook de kontributie, die voor wer kende en steunende leden op 11, blijft. W. v. d. Munckhof werd uitgeluid als secretaris en werd opgevolgd door mej Marianne Verheugen, waarmede dus ook dames in het bestuur van de Piëlhaas terecht zijn gekomen. Voor het overig heeft men goed vertrouwen dat in samenwerking met het Venrayse publiek, instellingen en verenigingen ook vastelaovend 1972 een gezellig feest zal gaan worden. JAGERSKONING Toen deze week op de jacht van de heren Leurs - de Koning naast de jagersvereniging uit Den Bosch ook een vertegenwoordiging aanwezig was van de Duitse jagers, namelijk de president H. Klein en zijn sacre- taris de heer Malzkorn van de Keul se jagersvereniging, werd een Duits jagersgebruik ook hier toegepast. De jager namelijk die aan het einde van de dag het meeste wild geschoten had met de minste patronen werd jagers koning en kreeg de bijbehorende bronzen medaille op zijn borst van de Duitse gasten. Het was de Venrayse jager Thei Poels, die de andere elf jagers de loef afstak. Het tableau van deze jacht bestond uit 5 hazen, 11 konij nen en 41 fazanten. TOT 9 UUR OPEN De Venrayse winkels zijn vanaf 29 november a.s. tolt 9 uur 's avonds ge opend. De zelfstandige ondernemers heb ben bij Venrays gemeentebestuur een aanvrage ingediend om de win kels ook open te krijgen op zondag 28 november van 14.00 tot 18.00 uur. HANDEN ARBEID- TENTOONSTELLING Op de handenarbeidtentoonstelling die gehouden werd op 4,5 ,6 en 7 no vember j.l. in de recreatiezaal van Het Schuttersveld kon men voor 1 kwartje de naam raden van een pop. Daarvoor kreeg men dan een lot met de kans op een prijs: een eigenge- breide cape. Vele bezoekers deden hieraan mee om de Missiebreiclub te steunen, want voor de kwartjes wordt wol gekocht om opnieuw dekentjes te breien voor babytjes in de Missie. De naam van de pop was Clara. Om dat er meer waren die het goed ge raden hadden, werd er geloot. Het winnende lot is 446. Wie dat nummer heeft kan de prijs afhalen bij mevr. Romijn, flat 45, Schuttersveld, tel. 3817. ANKIE MIN HERMAN HELDENS trouwen op zaterdag 20 no vember om 3 uur in de Vre- deskerk te Venray. Dagadres: Hotel Wiilhelmina, Bakelseweg, Helmond Toekomstig adres: Marine straat 2, Helmond Op vrijdag 26 november a.s. vieren onze ouders SEF LITJENS en MIA LITJENS-LUCASSEN hun 25-jarig huwelijksfeest. Uit dankbaarheid zal om 15.30 uur in de St. Catharinakerk te Leunen een H. Mis worden opgedragen. Gelegenheid tot feliciteren van 17.00-18.30 uur in zaal „In den Engel', Poststraat3 te Venray. Kinderen Litjens Leunen-Venray, november 1971 Leunsweg 63 TE HUUR mooie ZIT-SLAAPKAMER met c.v., centrum Venray. Adres bureau dezer.

Peel en Maas | 1971 | | pagina 2