Vloerbedekking? J eugdraad ver gadering BAKEN HEUGALON TAPIJTTEGELS Laat 't u niet langer hard vallen... kies ineens: jeugdbeweging. Trekking zondag avond om half negen in het jeugd huis. Misdienaarslüst 1925 september: Zondag 19 september: 8 uur W. Hermans, M. Dicker; 9 uur H. Mer- tens, Jan Wilem de Wit; 10 uur G. Raaymakens, L. Simons, H. Reybroek; 11.30 H. Peeters, Jan Smals; 18.30 H. Arts, Tw. van Vegchel. Week I: 8 uur H. Arts, J. W. de Wit; 19.00 T. Raaymakers, Peter No- yen. Week II: 8 uur H. Peeters, Jan Smals; 19.00 H. van Hoof, René van Wijk. HERVORMDE GEMEENTE Zondagmorgen begint de kerk dienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert aan de West singel om half tien. Predikant is de Weleerw. Heer Keers. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck wordt geen dienst gehouden. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.00 leesmis; 8.30 gez. mis Martiin Rongen; 10.00 HOOGMIS IN OOS TRUM, maandd. P. H. Wijnhoven. Maandag: 7.30 gest. jaard. voor pastoor Gerards en overl. ouders. Dinsdag: 7.30 leesmis voor overle denen (H.). Woensdag: 7.30 jaard. pastoor H. Reijnen. Donderdag: 7.30 leesmis Martinus Voermans. Vrijdag: 7.30 t.e.v. St. Machutus tot genezing van een zieke Zaterdag: geen mis; 19.00 avond mis maandd. Johanna Driessen- Duijkers. Zondag: 16e zondag na Pinksteren. Vandaag begin van de Vredesweek. Vandaag wordt een bijzondere kollekte gehouden voor de bestrij ding van de onkosten, die verbonden zijn aan de boekjes die iedere zon dag in de kerk liggen voor hei vol gen van de H. Mis. De kosten van deze boekjes zijn hoog, zij worden gratis ter beschikking gesteld daarom nu graag een royale gift. Zaterdag: 19.00 leesmis als jrd. v. Handrie Litjens. Zondag: 7.30 lsm. v. pasoor Vos- termans en overl. ouders; 9.00 hgm. als gest. jrd. v. Willem Vervuurt en echtgenote; 10.30 leesmis voor Hen drik van Soest, echtgenote en doch ters Lena en Maria. Maandag: 7.30 gest. lsm. voor Ar nold Weijs en echtgenote; 19.00 lsm. v. Fetronella de Bruini-Jeuken en overl. kinderen. Dinsdag: 7.30 gest. leesmis voor Peter Job. mits en Gertr. Derks; 19.00 leesmis v. overl. fam. Timmer mans-Koenen-V ervuurt. Woensdag: 7.30 lsm. v. Maria Ver- heijen; 19.00 lsm. als jrd. v. Gertr. Jenniskens-Droessen. Donderdag: 7.30 lsm. v. Theod. Bouten cn echtgenote; 19.00 lsm. v. overl. fam. Philipsen-van Rijswijck. Vrijdag: 7.30 lsm. voor Martin Mi- chels (vw. bejaarden); 19.00 lsm. v. Gerard Hendriks. Zaterdag: 7.30 lsm. v. Mathijs Lit- jens en Hennica Peeters; 19.00 lsm. v. Jan v. Cuijck en echtgenote. Misdienaars: 7.30 Geert Goumans en Theo Litjens; 19.00 Sef Reintjes en Kees Theunis. Akolieten: zondag na de H. Mis van 10.30 een korte bijeenkomst van ALLE akolieten in het gemeenschaps huis. Mogen we op jullie rekenen? Zaterdag: 19.00 Har van Hees en P. Voermans. Zondag: 7.30 Piet Reintjes; 9.00 Robby Beckers, Benny Willems, Harry Voermans, Ferdy Lucassen; 10.30 Theo Stevens en Jan Voer mans. Lectoren: zaterdag 19.00 P. Lit jens; zondag: 7.30 H. Reintjes; 10.30 J. Ouwerkerk. RECTORAAT HEIDE Zondag: 16e zondag na Finkateren. 7.30 leesmis voor de overleden fam. Ewals-Fleuren10 uur Hoogmis, ge sticht gezongen jaargetijde voor Leo- nardus Spee en Lamberdina Arts. Akolieten: Wim en Sjraar Loonen. Misdienaars van de week: Tonny en Jos. Michels. Van 1926 sept. Vechten voor vrede? Vredesweek. Maandag: 7.30 leesmis voor Johan nes Mommen en Maria Seykens. Dinsdag: H. Matteüs, apostel en evangelist; om 7.30 leesmis voor Sjef Willems. Woensdag: 7.30 leesmis voor de overl. familieleden van Heijster. Donderdag- 7.SQ leesmis tb- Vrijdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid tot hit. van de familie Geur:s ,'an Dijck. Zaterdag: 7.39 leesmis voor Sjef Willems v.w. de buurt; 19 30 avond mis voor het rectoraat. RECTORAAT VEULEN Zendag: 16e zondag na Pinksteren. 8 uur leesmis voor zal. Maria Dir- ven; 10 uur hoogmis voor zal. Hub. van Rijswijck en echtgenote. Maandag: 8 uur leesmis voor zal. Cornelis Cremers. Dinsdag: 8 uur leesmis voor zal. Lamb, van Ooi. Woensdag: 8 uur Hoogmis 2e zes- wekendienst voor zal. Mientje Jen- neskens. Donderdag: 8 uur le zesweken- dienst zal. Maria Smis-Groetelaens. Vrijdag: 8 uur leesmis zal. Anna Vollenberg-van Rijswijck; 2 uur hu welijksmis en inzegening van' het bruidspaar A. Poels-J. Derkx. Zaterdagavond 8 uur: 6e zesweken- dienst voor zal. Anna Wilms-van Lin. Lector voor 19 sept.: Ger Reintjes. Akolieten: Geert Classens, Ger Houben en Jan Kunen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 8.30 leesmis v. d. genezing van een zieke (V.); 10.00 Hoogmis v. d. paro chie; 11.30 leesmis voor Martin Bus en echtgen. en Wim Bus. Maandag: 8.00 maandd. v. Willem Winnen. Dinsdag: 8.00 maandd. voor Ma thijs Derikx. Woensdag: 8.00 maandd. voor Leo nard Philipsen. Donderdag: 8.00 maandd. voor Ge- rarda Peeters-Ewals. Vrijdag: 8.00 maandd. voor Piet van Staveren; 14.0C H. Mis uit dank baarheid bij het 25-jarig huwelijk van Pouwels-Reintjes. Zaterdag: 19.30 weekdienst voor Christiaan Gijsbers. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 16e zondag na Pinksteren. Vredeszondag. Zaterdag: 19.00 avondmis, best. jgt. voor Grada en Leentje Arts. Zondag: 7.30 gest. lsm. voor Jo hannes Verhoeven en overl. fam.; 10.00 Hoogmis voor Johanna Petro- nella van Osch-Janissen; 11.30 H. Mis voor overl. ouders Eyssen-Voncken. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Jo hannes van Helden. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Petro- nella van Rijswijck. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johanna van Meyel-van Rijswijck. Donderdag: 8.30 gest. jgt. voor Z.E. Rector Aloysius Beek en overl. fam. te verzorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Johan nes van Vegchel, echtgenote en overl. dochter. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Willem GeiUings. Misdienaars: zondag 7.30 van Hoof- Muysers; 10.00 Engels-Pouwels; 11.33 J acobs-V ersteegen. Week: v. Hoof-Muysers. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 18 sept.: 6 uur (Holthees) avondmis Petrus v. d. Laak en Anna Timmermans; 7 uur (Smakt) avond mis: tot int. van fam. Wijnhoven- Braun. Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.30 (Smakt) H. Mis t.b.i.; 8.30 (Holt hees) H. His overl. ouders Rouwens- Heinemans; 10 uur Smakt) H Mis Pastoor Remmeren. Elke dag 8.30 H. Mis (Smakt). Maandag; 8.30 uit dankbaarheid. Dinsdag: 8.30 t.b.i. Woensdag: 8.30 ter ere van St. Jo zef. Donderdag: 8.30 uit dankbaarneid. Vrijdag: 8.30 uit dankbaarheid. •PAROCHIE CASTENRAY - Week van 18 tot 25 september. Misdienaars: Fons Dinghs en Jos Emonts; Willie Duykers en Jos van Kuyck. Zaterdag- 19.00 Avondmis tot int. van de Voetbalvereniging SV Cas- tenray. Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 8.00 voor de parochie; 10.00 uit dank baarheid (D.). Maandag: 7.30 jaardienst Wilhel- mina Cox. Dinsdag: 7.30 H. Mis. Feest van de H. Matteus Apostel. Woensdèg: 7.30 gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 7.30 H. Mis. Vrijdag: 7.30 H. Mis. Zaterdag: 7.30 tere van O.L. Vrouw (int. offeraars!; 19.00 zlg. Lei Hei dens. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.45 vroegmis t.b.i.; 10 uur hoogmis voor de vrede in de wereld. Door de week H. Mis om 7.45 uur. Maandag: t.i.v. fam. Nabuurs-v.d. Broek. Dinsdag: t.i.v. fam. Bloemen-Brie- nen. Woensdag: t.b.i. (Horst). Donderdag: tot int. van fam. Poels- Geurts. Vrijdag: t.b.i. (Vredepeel) Zaterdag: 19.30 avondmis t.b.i. 100% synthetisch da's sterk! Nóg sterker is de p;ijs... meevallend laag. Sterk ook zijn de kleuren: acht opwekkende, sprankelende kleuren. Thuis in elk menselijk milieu. Ga kijken naar Heugalon bij uw Heuga-dealer: Woninginrichting Schoolstraat 7 Venray ZESKAMP-NOTITIES VENRAY OP ÏIET SCHERM De 9de oktober, de dag waar op de Venrayse Zeskamp- clympiade-ploeg voor het eerst zijn krachten moet gaan meten met dc andere acht ploegen, onder het kritisch oog van en kele miljoenen televisiekijkers, nadert met rasse schreden. OngetwijfeM zullen de beste spreekwoordelijke stuurlieden op deze televisie-zaterdag avond, weliswaar niet aan de wal staan, doch wel in een ge makkelijke stoel zitten, terwijl de Venrayse vertegenwoordi gers alles in het werk stellen een goede plaats op de rang lijst uit hel vuur tc slepen. Laten we echter spaarzaam zijn met de kritiek en de Ven rayse zeskampers met raad en daad bijstaan. De inmiddels gevormde supportersclub geeft in deze het goede voorbeeld. Een goede steun van hei thuisfront sterk: het moreel van de ploeg. TRAINEN, TRAINEN De tierticn heren en tien da mes die de zeskampploeg vor men, weten intussen, dat hun dce'namc a in het Zeskampge- beuren bepaald geen sinecure is. Coach M. Zandbergen, voor zitter J. van Haren, trainster Gemma Vorst en trainer Wim Willems kennen vooralsnog geen genade. Driemaal in de week beult het team op alle mogelijke en onmogelijke hin dernissen. Volgende week en dc daarop volgende week gaan de jongens en meisjes vijfmaal per week de hindernissen op en het zwembad in om hun spieren te stalen en om voor bereid te zijn op alle kracht toeren en te verwachten kunst en vliegwerken. HET WAGENTJE Achter de zeskampschermen werken technische breinen koortsachtig samen met han dige knutselaars aan de ver volmaking van het wagentje, waarmee Venray zal deelne men aan het Zeskamp-onder deel „Grand-prix-rally-cross". Het wagentje is in „concept" gereed, heeft zijn kinderziek ten getoond en zijn technische onvolkomenheden intussen al duidelijk gedemonstreerd. De geleerden hebben er hun con clusies uitgetrokken en met sleutelen worden alle euvels verholpen. Deze week wordt de wagen in de trainingsstrijd geworpen; de coureur en de coureuse die tijdens de zes kampstrijd het vehikel zullen besturen worden vertrouwd gemaakt met de vele verras singen, waarvoor zij ongetwij feld zullen worden gesteld. TOEGANGSBEWIJZEN Een verheugend grote be langstelling vanuit Venray en de kerkdorpen bestaat er voor de verkoop van de toegangs bewijzen vcor de eerste uit zending van het t.v.-zeskamp- spectakel op zaterdag 9 okto ber te Rotterdam. Binnen drie dagen na het in voorverkoop geven van de kaarten vlogen ze de deur uit. Vooral de kerkdorpen lopen hard voor de kaarten. Wan neer men in Rotterdam de Ven rayse ploeg wil aanmoedigen, moet men er nu toch wel vlot bij zijn. De voorraad toegangs bewijzen slinkt zienderogen. De kaarten worden verkocht bij: J. Rutten, Gertrudisstr. 23, Oirlo; H. Baltussen, Leunseweg 55, Leunen W. Koonings, v. Beurdenweg 2 Ysselsteyn A. L. Janssen, Watermolen straat 6, Oostrum Sigarenmagazijn Strolenberg, Leunen Sigarenmagazijn Chr. Jansen, Grote Markt, Venray Sigarenmagazijn J. v. Dijck, Langstraat, Venray Sigarenmagazijn Maan, Patersstraat 5a, Venray Café-bar Prinsenhof, Wilhel- minastraat 35, Venray WV-kantoor te Venray Café-restaurant Vlakwater, Kampweg, Venray Café Arts in Merselo. MEDEWERKING De Zelfstandige Onderne mers en de Venrayse indus trieën lopen al net zo warm voor de Zeskamp als de deel nemers tijdens de training. Maar ondanks dit warm lopen is de financiële kant van de zaak nog niet helemaal rond. „Sponsors" kunnen zich nog altijd aanmelden bij het Zes kamp-secretariaat, Veltumse Klcffen 63, Veltum-Venray, terwijl het bestuur van de Zelfstandige Ondernemers p.a. Henseniusplein 1 te Venray ook graag alle inlichtingen wil geven. Wat men zoal voor de ploeg nodig heeft, is vorige week wel zeer duidelijk gemaakt in een advertentie in „Peel en Maas". Veel hulp is nodig en onge twijfeld zullen velen die hulp graag willen geven voor deze prachtige vorm van Venray promotion. PRESENTATIE Natuurlijk zullen de ge meentenaren zachtjes aan wel eens willen weten wie die dap peren zijn, die Venray hopen- lijk negen tclevisiezaterdagen lang op het t v.-scherm zullen vertegenwoordigen. Dat kan men zien cp woensdagavond 6 oktober in de Venrayse schouwburg. Dan wordt zo'n soort receptie gegeven in de foyer om iedereen de gelegen heid te geven kennis te maken met de Venrayse Zeskampers. Hoe dat allemaal in zijn werk gaat wordt nog nader bekend gemaakt, maar zeker is, dat daarbij iedereen in de gelegen heid wordt gesteld de ploeg, zij het niet moreel, dan toch zeker cok financieel te steunen. LEUNSE JEUGD IN DE KNEL Neen, tevreden was de jeugdraad niet in zyn jongste vergadering in Oirlo. Op de eerste plaats niet omdat maar 8 van de 18 stem gerechtigden met hun aanhang aanwezig was. Op de tweede plaats vond men de gang van zaken rond het jeugdhuis in Leunen niet bepaald optimistisch. 400 JONGELUI De moeilijkheden in Leunen wer den met veel verve door Mevr. Claes- sens uit de doeken gedaan. Daar had een groep mensen iets willen doen voor de oudere jeugd. Dat iets stuit te eerst op weerstanden, maar had latei tot resultaat dat praktisch alle jeugd en dat betreft 400 jongelui zich kwam aanmelden. Dat heeft allemaal veel tijd gekost, maar op een gegeven openblik kwam in het kader van de ruilverkaveling de boerderij van Reintjes vrij. Er werd overleg gepleegd met de gemeente, toezeggingen gedaan en later weer ingetrokken, maar na lang vijven en zessen stond de jeugd nog altijd op straat. Toen kreeg de gemeente de boer derij van de Lauw vrij. Weer over leg, weer toezeggingen, maair weer nul op request. Zoals men uit het laatste raadsverslag heeft kunnen le zen, heeft de raad B. en W. gevolgd, die zegt, dat die boerderij als jeugd huis niet past in het nieuwe be stemmingsplan omdat dan de rest van de kavels te duur gaan worden. En die dan ook als klap op de vuurpijl rekent op het verantwoordelijkheids besef van het jeugdbestuur. Een be stuur overigens dat ook nog een deel van de barak achter de landbouw school kreeg aangeboden, maar dan moest er wel een officiële stichtings akte zijn. Toen de stichtingsakte er was, was het I^eunse gedeelte van de barak al vergeven Nu praat men over de meisjes school, maar dan moet eerst een nieuwe school komen en hoe lang kan dat duren? De jeugdraad, die van de ene kant wel begrip had voor het feit dat ook een gemeente met problemen zilt, vroeg zich twee dingen af. Op de le plaats, waarom van gesprekken met gemeente nooit notulen te krijgen zijn. Nu zit men elkaar lelijk aan te kijken omdat bepaalde afspraken niet nagekomen worden, waarvan de een zegt: 't Is welles en de ander: 't Is nietes. Behoorlijke notulen, door beide partijen goedgekeurd, voorko men dergelijke onprettige situaties. Op de tweede plaats vroeg men zich t.a.v. de situatie in Leunen af, wat nu goedkoper zal zijn. Of de ge meente houdt de boerderij aan, die in deze nieuwe buurt als jeugdhuis zeker van pas zal komen, of ze gaat later ergens gronden aankopen en daarop bouwen. Het wilde er ken nelijk niet in bij de jeugdraadsleden dat het aanhouden van deze boerde rij, waardoor meteen 400 jongelui geholpen kunnen worden, kostenbe- zwarend zal gaan werken voor de overige bouwkavels. En dat oordeel wordt nog moeilijker omdat het be stemmingsplan >als zodanig nog niet gereed is en men dus ook over situ ering e.d. zich geen oordeel kan vor men. Een ding is zeker met de sloop van deze boerderij komt men weer bij het beginpunt en is er niets, niets en nog eens niets. Een voorstel om de boerderij maar te kraken verdween onder de ta fel, omdat men meende dat de ge meente allergisch tegen kraken is, getuige pand Hanïaets en de Gou den Leeuw. Na ampele besprekingen zal het er toch van komen dat men met jeugd raad, stichtingsbestuur en B. en W. maar weer eens rond de tafel zal gaan zitten om een oplossing te zoe ken. Een oplossing die gezien het groot aantal woningen dat men in Leunen wil gaan bouwen, dringen der wordt dan ooitMaar dat men in Leunen na deze voorgeschie denis vol enthousiasme is, was wel te merken. „Maar we hebben geluk kig veel verantwoordelijkheidsbesef en dat as volgens B. en W. al veel waard....", aldus een opmerking. SUBSIDIEVERORDENING De nieuwe subsidieverordening voor jeugdverenigingen heeft on danks het feit dat er de nodige voor- lichtingsavonden zijn gegeven, toch nog al wat technische moeilijkheden opgeleverd omdat bij verschillende jeugdverenigingen de boekhouding niet bepaald het sterkste punt was. Iets anders iis dat de jeugdraad al de betrokken aanvragen ter bestu dering heeft toegezonden gekregen en dat is een hele kluif. De subsidie commissie zal gaan kijken waar pro blemen liggen en hoe die op te los sen zijn. Een andere konklusie die thans al getrokken is, houdt in dat het aan tal zuivere jeugdverenigingen in Venray betrekkelijk klein is. Een groot deel van Venrays jeugd is na melijk ondergebracht in sportver enigingen, die van hun kant dus een hoop jeugdwerk doen. Er zal ook al hierom een inniger band moeten ko men mee de Sportraad, die overigens nog altijd wacht op de nieuwe sub sidieverordening voor de sportver enigingen NIEUWE VOORZITTER Men heeft van bestuurskant in tussen ook een nieuwe voorzitter kandidaat gevonden, maar gezien het aantal stemgerechtigden wacht men met de voorzitterskeuze tot de volgende jeugdraad vergadering. KINDERVAKANTIEWERK Over het vakantiewerk voor oude ren zal eerstdaags een rapport ko men van het Gew. Arbeidsbureau. Wat het kindervakantiewerk betreft, was men van mening dat deze com missie te laat met haar programma kwam, wat tot gevolg heeft dat soms de vakanties al begonnen zijn. Ook had men graag dat men zich aan het programma hield met zoals de laatste keer dat men in Oirlo 70 kin deren per telefoon moest laten we ten dat de bus een uur later zou lopen VERSLAGEN Bij de verslagen van de verschil lende aktiviteiten wist Leunen te melden dat men daar bezig was met een nieuwe kontaktcommissie. De gang van zaken rond het jeugdhuis maakt de iermering niet bepaald pre' tiger, mar.r men gaat doocr. In Oirlo tobt men nog met het stichtingsbestuur van het jeugdhuis, waar het oude bestuur niets meer doet en neg geen nieuw geformeerd is, doch daar hoopt men binnen af zienbare tijd iets aan te gaan doen. Men wil ook iets doen voor de jeugd van 12 4ct 15 jaar door het or ganiseren van weekends-avonden. Hiervoor zijn al kontakten gelegd, evenals voor een groep, die jonge renmissen gaat verzorgen. Voor de oudere jeugd is er de disco-groep, die gcei functioneert, maar alleen nog zoekt naar betere reglemente ring van een en ander. Maair ook hierover is men kontakten aan het leggen. In Vredepeel gaat ook de zondag avond voor de jeugd van 12 tot 16 jaar weer beginnen. In de Smakt is men nog niets ver der met het open contactcentrum. Daar heeft de gemeente Venray al les voor in orde, maar nu ziet de ge meente Vierlingsbeek het weer alle maal niet en zal men in een gesprek met die gemeente proberen eindelijk het schip aan het varen te krijgen. In Veuray zelf werd geattendeerd op de week die de ongeorganiseerde jeugd in de Brak heeft georganiseerd en die vrij grote belangstelling trok ken. Ook van B. en W., die het betref fende bestuur, Sam-Sam en de jeugd raad op het matje riep, naar aanlei ding van verschillende feiten, die ze meenden dat daar al dan niet voor gevallen waren. Het aanvankelijk wat stroeve gesprek (leek meer op een kruisverhoor) is later toch bij zonder prettig en verhelderend ge worden en men heeft de betrokken jeugd duidelijk gesteld wat kan en wat niet kan De wijkraad Noord West gaat in samenwerking met de interparochiële jeugdraad iets doen voor de jeugd in die wijk en kan een lening krijgen voor aankoop van de barak. In Ysselsteyn gaat de jeugdraad aftreden i.v.m. nieuwe statuten be gin oktober. Daar wordt nu ook de Tuinbouwloods in gebruik genomen als jeugdhuis. De aktiegroep 20 gaat voort met het aantrekken van beatgroepen en gaat verder met de uitbouw van een soort bea'ttraditie in dit kerkdorp. Plannen liggen op stapel voor een filmcursus, terwijl voor de jeugd van 11 tot 14 jaren niet alleen gezel schapsspelen worden georganiseerd, doch ook aan dansavonden wordt ge dacht. VERWATEREN Men sprak verder op deze jeugd raadvergadering de verwachting uit dat ook in Oostrum en Veulen een zgn. jeugdcommissie gevormd zal worden opdat ook hun stem gehoord kan worden bij de behartiging van de belangen van Venrays jeugd. SCHATGRAVERS VONDEN RING De jeugd van de fam. D. aan de Buitenweg, was schatgravertje aan het spelen op het daar gelegen land, toen een van de gravers een gouden trouwring opgroef. Deze werd thuis ingeleverd, waar papa aan de hand van de initiatielen in de ring en de wetenschap van wie vroeger die grond was, kon vaststellen, dat die ring moest toebehoren aan de fami lie E. Daar werd de trouwring naar toe gebracht, waar men hem inder daad terugkende als de ring van de inmiddels gestorven moeder. Deze was de ring dertig jaren geleden kwijt geraakt bij werkzaamheden in het kippenhok. Dat had men toen wel op zijn kop gezet, doch de ring bleef kwijt en is waarschijnlijk la ter met het mest op het betrokken stuk land terecht gekomen, waar hij thans door schatgravers weer aan het licht is gebracht. HET JONGERENKOOR VAN DE PETRUS BANDENKERK IETS VOOR JOU? Ons jongerenkoor heeft dringend behoefte aan nieuwe leden. Willen we de modern opgezette Mis-vieringen kunnen voortzetten, dan is een koor van enthousiaste jonge medewerkers noodzakelijk. Daarom vragen we ook aan jou of je Md wilt worden van het koor, dat deze Mis-vieringen in moderne op gezette stijl verzorgt. We hebben iedere maandagavond repetitie om half acht in het repe titielokaal van de Petrus Banden- kerk. Vrienden of vriendinnen mag je gerust meebrengen. We hopen dat jullie lid wilt wor den van dit koor Het kost niets, al leen een beetje moeite van de repe tities. Tot maandagavond 20 september? Namens de Groep: Cees Akerboom Marie-Louise van Winden

Peel en Maas | 1971 | | pagina 6