Breek met de onzekerheid! Laat u opleiden tot montagevakman bij Rank Xerox \fenray. RANKXEROX Wat is Rank Xerox Yenray? Rank Xerox Venray is een Nederlandse vestiging van het grootste, modernste en snelst groeiende kopieerconcern ter wereld. Om een voorbeeld te noemen: wij startten hier in Venray in 1966 met 12 werknemers. Nu,ruim 5 jaar later, zijn dat er 1115. En we blijven bijzonder hard groeien. Daarom hebben we u nodig! Overu. Wij letten meer op uw gezondheid en werklust dan op uw leeftijd. Wellicht bent u helemaal niet uit de industriële Sektor afkomstig maar uit een heel andere. Dat is absoluut geen bezwaar, want u krijgt een gedegen opleiding, waarbij uw salaris uiteraard volledig doorbetaald wordt. Over uw werk. Uw omscholing start met onze interne speciaüstische opleiding tot montagevakman. U gaat dan al snel aan de hand van werk tekeningen en werkinstructies, met behulp van speciale gereed schappen, onderdelen monteren in onze kopieer/dupliceermachines. Daarbij gaat u soms moeilijke, zeer nauwkeurige afstellingen verrichten en de ingebouwde onderdelen op hun werking kontroleren. Tij dens de lunchtij d kunt u zich even ontspannen in onze gezellige en zeer voordelige kantine. Wij zorgen zonodig voor het vervoer: in een grote straal om Venray rijden onze bussen elke morgen en middag om mensen te halen en te brengen. Wat neemt u daar nou van mee? 'n Goed salaris natuurlijk. Dat telkens terugkomt, zodat u kunt rekenen op een standvastige financiële basis. Daarnaast krijgt u aan 't eind van ieder jaar een maand extra salaris uitgekeerd. Uiteraard heeft een modern bedrijf als Rank Xerox een aantal zeer bijdetijdse sociale voorzieningen, zoals opname in het pensioen- en ziekenfonds, regeling voor studiebijdragen, eventueel bemiddeling bij het zoeken naar een passende woongelegenheid. Daarbij krijgt u 17 dagen vakantie per jaar en voor die vakantietijd krijgt u een extra vakantie-uitkering. Wat te doen als u geïnteresseerd bent? Wanneer u meteen wilt solliciteren, of alleen maar wat inlichtingen wilt hebben, dan draait u nummer 04780-2261 toestel 134. U vraagt naar mevrouw van Oyen of naar de heer Brandt. Zij maken graag een afspraak met u, of vertellen u vrijblijvend alles wat u wilt weten. Uiteraard kunt u ook een kort briefje sturen ter attentie van de heer Brandt. Wanneer u na uw sollicitatie bij ons komt werken, dan staat één van deze mensen altijd persoonlijk voor u klaar. Stel uw toekomst veilig en kom mee groeien met Rank Xerox Venray. 'n Vaste baan bij een bedrijf in de groei, maakt het leven een stuk prettiger. Rank Xerox (Nederland) N.V., Maasheseweg 89-91, Venray.

Peel en Maas | 1971 | | pagina 11