[s.v.v. hieuws] rv: q$edzaaè3 wandelsport zwemmen motorsport v.c rooy handboog Kerkelijke Diensten van 30 mei tot en met 5 juni Vredeskerk Venray VENRAY 3 PROMOVEERT! Nadat Venray 1 door een zeer sterke eindsprint het behoud van het 2e klasserschap toch nog ruim schoots wist te prolongeren en Ven ray 2 op 1 punt van kampioen Pan- ningen bleef, heeft Venray 3 on verwacht toch nog gezorgd voor een feestelijk tintje. Zoals we vorige reeds meldden, kon kampioen VCH 2 niet promo veren omdat het standaard elftal van deze ploeg naar de afdeling Limburg van de KNVB degradeerde. Venlo 2 en Venray 3 die op een ge deelde tweede plaats stonden, moes ten nu in een beslissingswedstrijd gaan uitmaken wie zou promoveren naar de res. 2e klasse van de KNVB. Zondag j.l. vond dan deze belang rijke wedstrijd plaats op het terrein van Sparta in Sevenum. Het werd een nerveus begin van beide ploegen, maar naarmate de wedstrijd vorderde zagen we een zeer op de aanvallend spelend Ven ray 3, dat reeds na 5 min. de score kon openen, doordat een voorzet van de Venray-voorwaartsen door een Venlo-verdediger met de hand werd weggehaald. Mede op advies van de neutrale grensrechter betekende dat een strafschop, die door B. Eibers in een doelpunt werd omgezet: 10. Venlo moest hierna uit de verde diging komen. Er deden zich aan weerszijden goede kansen voor, vooral voor het Venlo-doel, terwijl doelman Jan Pleket met een prach tige redding zijn doel schoon hield tot aan de rust. Na rust zakte Venlo ver terug. 14 min. voor het einde werd een aan val van Venray afgeslagen, maar de bal kwam voor de voeten van good- old Piet Smits, die met een keihard schot in de linkerbovenhoek de stand op 20 bracht. Venray 3 leek nu op rozen te zit ten maar 6 min. voor tijd kwam de spanning volledig terug, doordat er in de Venray defensie onvoldoende werd weggewerkt, waarvan Venlo profiteerde en de stand op 21 bracht. Maar verder lieten de SVV- ers het niet komen. Het was een harde wedstrijd, die Venray 3 door beter spel verdiend won. Een minder prettig gevolg voor Venlo 2 zal de wedstrijd hebben om dat 1 speler naar de kleedkamer ge stuurd werd, terwijl 2 andere spelers een officiële waarschuwing opliepen. Dit succes moge zeker op naam komen van hulp-trainer Leo de Kerf die vooral aan dit team de laatste weken in het bijzonder veel aandacht besteedde op de trainingen, hetgeen zijn rendement vond in de wedstrijd zondag j.l. Ook voorzitter Rooy- akkers heeft zich in deze slotfase extra ingezet om dit succes te be werkstelligen en zal ook zeker in de hulde betrokken worden. Venray heeft nu drie eftallen in de KNVB en dat moet het standaard elftal ten goede komen, want een overgang van het 3e naar het le of 2e elftal is nu toch wel een stuk ge makkelijker geworden. Venray 3 heeft zondag j.l. voor de zoveelste maal getoond „boddy" te hebben en met dezelfde inzet zullen zij ook in de komende competitie, wanneer een klasse hoger wordt ge speeld, goede uitslagen niet uitblij ven. Venray 3, leider en allen die heb ben bijgedragen tot dit succes: van harte proficiat. Wij hadden bij HBSV in Hout- Blerick geen geluk. Wij verloren de wedstrijd beslist onverdiend met 2—1. A.s. zaterdag komen onze oude strijdmakkers van .Marathon"' Kre- feld op bezoek. Terrein Oostsingel. Aanvang kwart over 5. Aangewezen spelers: M. Gommans, J. Gommans, H. Gommans, Jeu Arts, Ton Arts, M. Beerkens, H. de Bruyn jr. V. Lucassen, G. Poels, P. Bonants, Th. Swinkels. Afmeldingen: H. de Bruyn, Beu kenlaan. Maandag 31 mei, 2e Pinksterdag, gaat de wandelvereniging Leunse Belhamels naar WSV DVT in Roer mond. De Leunse Belhamels vér- trekken om 10.45 uur (kwart voor 11) vanaf het Gemeenschapshuis in Leu nen. HONKBAL DAR—Ducks 2—11 Het begint er nu toch wel somber uit te zien voor DAR dat op een club na, alle tegenstanders heeft ge had, en nog alles heeft verloren, ook de wedstrijd van zondag tegen de Ducks. Door het niet opkomen van de scheidsréchter moest noodgedwon gen, M. Troisfontaine deze plaats in nemen, dit betekende nóg een ver zwakking, in het al gehavende team van DAR. Ondanks deze tegenslagen wist DAR de score in de eerste inning blank te houden en het was B. Ba rents die, op een tik van G. Vollen- berg, het eerste punt voor DAR kon scoren. De tweede inning gingen de Ducks langs DAR heen en namen toen reeds een kleine voorsprong die later met behulp van maar liefst 4 „home runs" kon uitgroeien tot 1-11, In de 5e inning was het Leo Trois fontaine die z'ijn 3e wedstrijd speel de, die met een rustige zwaai zomaar even een „home run" sloeg. Dit be tekende 211 en een goed resultaat voor deze honkballer, die dit slechts 3 weken doet. A.s. maandag wordt de eerste helft van de competitie afgesloten met een wedstrijd tegen de Black Wings uit Deurne. De wedstrijd begint om 12.00 uur, zodat alle spelers om 11.00 uur op het terrein verwacht worden voor de ,warming-up". De training van zaterdag begint ook weer om 10.00 uur. SPIO-NIEUWS Zaterdag a.s. om 7 uur 's morgens is het dan zover. Dan staat de hele Spio-gemeenschap klaar om naar Parijs gebracht te worden voor een internationaal zwemtoernooi. We verwachten dat er vele ouders ons zullen uitwuiven. En 1 juni tussen 19.00 en 20.00 uur verwachten we weer gezond en wel in Venray aan te komen. De ouders zijn in 't bezit ge steld van een brief waar alles op staat. Hoe is het kontakt met deze Partfse zwemclub tot stand gekomen? Dit is een gelukkige samenloop van omstandigheden geweest. Dhr. G. Janssen is via een zakenrelatie gekomen tot dit kontakt. Verder is dhr. Roeien een kontaktman geweest die eveneens de Spio gemeenschap bijgestaan heeft. Zo is langzamerhand dit grandioze idee verwezenlijkt. Verder kan Spio rekenen op de diensten van dhr. W. Buys die ons als reisleider zal vergezellen en die tevens in Parijs geen onbekende is. En zo zal Spio de zwembelangen van Nederland en Venray met de grootst mogelijke inzet behartigen. Opstelling van de Parijs-ploeg: Vrije slag: W. Thielen, Sr. Berkens, A. Hanen, G. Plugge. Schoolslag: L. Peeters, H. Verberkt, J. Philipsen, J. Wester. Rugslag: Y. Buys, Sr. Berkens, W. Thielen, G. Plugge. Vlinderslag: M. Buys, J. Geurtjens, Tr. Bouwmans, J. Wester. Estafette: 6x50 m. meisjes: L. Pee ters, B. Broeren, M. en Y. Buys, W. Thielen. 6x50 m. jongens: K. van Rooy, J. Geurtjens, A. Veugen, E. Clevers, A. Coolen, H. Verberkt. 10x50 m. meisjes: K. van Loo, A. Hanen, Tr. Bouwmans, A. Arts, A. Claessens, M. Buys, L. Peeters, A. Vermeulen, Y. Buys, W. Thielen. 10x50 m. jongens: C. v.d. Vlasakker, E. Clevers, A. Coolen, H. Verberkt, A. Veugen, C. van Rooy, J. Geurt jens, Sr. Berkens, J. Wester, G. Plug ge. Vanaf zaterdag 29 mei tot en met woensdag 2 juni is er geen training. De eerstvolgende training is op 3 ju ni. POLITIEHONDENWEDSTRIJD TE HORST De politiehondenvereniging „De Helper in Nood" te Horst organiseert a.s. zondag 30 mei (eerste Pinkster dag) een nationale wedstrijd voor gecertificeerde politiehonden. De vooroefeningen zullen worden gehouden van 912 uur. Het hoofd programma, het meer spectaculaire, begint "s middags om 2 uur. De wed strijden die worden gehouden op het UVB voetbalveld aan de Dijker heideweg, zullen worden opgeluis terd door de drumband van fanfare Concordia uit Meterik. De volgende personen zullen met hun honden deelnemen: W. Artz, Ottersum; J. Meulendijks, Helmond; K. Vallen, Helmond; A. de Frens, Deventer (2x kampioen van Gelder land); J. Scheffers, Esch; M. Schouw, Hoeven; J. v. d. Weijst, Handel; J. Basstra, Kerkrade. De jury bestaat uit de heren M. Linskens, Maastricht; A. Hondong, Venlo en L. Smeets, Helden. H. Pelzer uit Venray en H. van Deijnen uit Horst zullen als pakwer- ker optreden. Na afloop van de wedstrijd zul in clublokaal Cuppen Stationsstraat, de prijsuitreiking geschieden. WEGRACES TE YSSELSTEYN Onder ideale weersomstandigheden werd op Hemelvaartsdag op het cir- quit te Ysselsteyn door deskun digen het snelste cirquit van Neder land genoemd wegraces gehou den door de Stichting Limburgse Motorsportbond. Deze wedstrijden telden mee voor het kampioenschap van Nederland. Naar schatting 10.000 motorsport enthousiasten omzoomden het fraaie cirquit en hebben kunnen genieten van de formidabele stuursmans- kunst der coureurs, die uit de klein ste machines zelfs topsnelheden wis ten te persen van 127 km. terwijl de zwaardere machines snelheden wis ten te behalen van 161 km. De Limburgse Motorsportbond over weegt op dit cirquit 24 uren races te organiseren. De plannen verkeren reeds in een vergevorderd stadium van realisering. Met een sympathieke toespraak opende wethouder Schols, die ver gezeld was van wethouder mevr. Rutten-Thielen, het motorsportvene- ment. Wethouder Schols dankte de Motorsportbond voor de perfecte organisatie waardoor Venray een goede naam heeft gekregen door dit motorsportgebeuren tijdens cross en wegraces. Gedurende de wedstrijden heeft zich geen enkel ongeval voorgedaan. Het ciruit had een lengte van bijna 8 kilometer. De officiële uitslagen waren als volgt: Klasse 50 cc - Internationalen: 1. Nico Polane, Rijnsburg, Kreidler 2. Teunis Ramaker, Tattem, Kreidler 3. Herman Meyer, Laren, Hemeyla Snelste ronde: 127.369 km-uur. Klasse 125 cc - Internationalen: 1. Cees van Dongen, Rotterdam, Yamaha 2. Aart Valsiter, Hendr. ld. Amb., M.Z. 3. Jan Huberts, Den Haag, M.Z. Snelste ronde: 142.317 km-uur Klasse 250 cc - Internationalen: 1. Wil Hartog, Abbekerk, Yamaha 2. Bert Klaver, Den Haag, Yamaha 3. Nico v.d. Zanden, Oosterhout Snelste ronde: 154.953 km-uur. Klasse 350 cc - Internationalen: 1. Theo Bult, Enschede, Yamsel 2. Theo Louwes, Schildwolde, Yamaha 3. Piet v. d. Wal, Oirschot, Kawasaki Snelste ronde: 160.967 km-uur. Klasse 500 cc - Internationalen: 1. Rob Bron, Amsterdam, Suzuki 2. Piet v. d. Wal, Oirschot Kawasaki 3. Mike van Aken, Amsterdam, Butaco Snelste ronde: 157.252 km-uur. Klasse zijspanninen - Internationalen - Nationalen: 1. Freek Steiginga, Medemblik Jan kort - Honda 2. Bertus Vermeulen, Hilvei'sum Jan vd. Polen, Uitenhout Spec. 3. Gerrit Verkerk, Monster - BMW Karei Hendriks Snelste ronde: 134.619 km-uur. Het is weer een druk volleybal- weekend geweest voor verschillen de teams van VC Rooy. Zaterdag j.l. waren de allerklein sten van VC Rooy te gast in Horst bij Hovoc. Jammer dat de harde wind en regen zo'n afbreuk deden aan dit volleybalgebeuren. Verder was het verschil in leeftijd bij en kele teams te groot om goede wed strijden te krijgen, zodat het voor beide kanten leuk is om te spelen. De VC Rooy-jeugd heeft geen succes kunnen boeken, maar het deelnemen was ook hier belangrijker als het winnen. Zondag was in Horst het senioren- tournooi. Het 4e herenteam van VC Rooy slaagde er niet dn om door de poule te komen, maar het 3e heren team heeft een formidabel tournooi gespeeld; door als vierde te eindi gen in èen sterk veld van 24 teams. Goed werk van dit team wat pas zo kort in de nieuwe samenstelling speelt. Het 2e damesteam deed het ook prima bij Hovoc. Jammer was het dat in de halve finale tegen het Velden- se VCV de derde het, na een voor sprong va nil3 verloren ging met 1416, wat VC Rooy 2 de finale plaats kostte. Om de derde en vierde plaats moest VC Rooy 2 toen aan treden tegen Set-Up uit Meerlo. Ook deze partij ging verloren en wel met 02. Een mooie vierde plaats voor de dames van VC Rooy was de be loning voor het dapper volhouden. Twee andere teams van VC Rooy waren in Bergen op tournooi, het 3e en le damesteam. Het 3e team heeft geen kans gezien om door de poule te komen, maar hebben toch weer een vijftal wedstrijden kunnen spe len, wat toch zijn voordelen heeft voor de wedstrijdroutine en de on derlinge verstandhouding. Al de wedstiüjden werden met 20 verlo ren, waarvan enkele met zeer gering verschil. Het le damesteam heeft het er dit weekend het beste van afgebracht. Na een moeizame start, eindigden de VC Rooy-dames als tweede in hun poule, wat wel een plaats beteken de bïj de laatste vier. In de halve finale kwamen de VC Rooy-dames tegen het Gennepse Flamingo's. Toen begon de VC Rooy-ploeg pas te draaien. Met prima aanvalsspel wer den de Gennepse dames voor de grootste problemen geplaatst, met 158 en 153 stond de finaleplaats voor VC Rooy vast. In de finale was het dames-team van Tornado uit Well de tegenstan der. Ook in deze finale heeft VC Rooy er geen twijfel over laten be staan wie het beste volleybal speel de. Aangemoedigd door vele toe schouwers, namen de Tornado-dames een 40 voorsprong. VC Rooy nam nu het intiatief over en scoorde er lustig op los. Met goede aanvallen en taktische ballen, bracht VC Rooy de set met 815 op haar naam. In de tweede set ging VC Rooy zowaar nog beter spelen, alles lukte, er werd prima geslagen op de set-ups en ook in het achterveld klopte het vrij aardig. Tornado knokte voor wat het waard was, maar VC Rooy was toch duidelijk de betere ploeg. Met 515 trok VC Rooy de volle winst naar zich toe. Een mooie beker als eerste prijs kon de VC Rooy-aanvoerster na afloop van het toernooi in ont vangst nemen. Op zaterdag 15 en zondag 16 mei werd het 2e districts- en bondscon- cours gehouden te Griendtsveen die voor een perpecte organisatie zorg de. Onder mooi zomerweer en in een vriendschappelijke en sportieve sfeer verliep dit concours tot ieders te vredenheid. De uitslag van deze geslaagde wedstrijd was als volgt: Ere-klasse: St. Anna 1 1259 St. Sebastiaan 1 1229 St. Joris 1 1225 St. Hubertus 1 1220 Schutroe 1 1202 Diana 1 1169 St. Anna 2 1085 Klasse A: Batavieren 1 1202 Ons Genoegen 1, Ysselsteyn 1189 Ons Genoegen 1, America 1175 Diana 2 1036 St. Oda 1 992 Klasse B: Willem Tell 1 1188 St. Joris 2 1135 Trefpunt 1, Tienray 1129 St. Hubertus 2 1071 Schutroe 2 1047 St. Anna 3 1030 Rare Schutters 1 986 Batavieren 2 967 Klasse C: Ons Genoegen 2, Ysselsteyn 1065 Ons Genoegen 2, America 1050 St. Hubertus 3 1030 Trefpunt 2 969 Uitspanning, Griendtsveen 968 S't. Sebastiaan 2 926 Batavieren 3 819 St. Oda 2 391 Klasse D: Willem Teil 2 1030 Ons Genoegen 3, Ysselsteyn 883 Diana 3 809 Schutroe 3 708 St. Sebastiaan 3 693 Willem Teil 3 690 Willem Teil 4 647 St. Joris 3 568 St. Hubertus 4 545 Ons Genoegen 4, Ysselsteyn 473 J. Hermsen, St. Hubertus 48 Th. Bonants, St. Anna 48 K. Hendriks Diana 3x10 Claassen, Ysselsteyn n.l. 3x10 J. Nabuurs St. Joris 5x9 Jan Gielens Heide n.l. 4x9 W. Swinkels, St. Joris 5x8 M. Lit j ens, Heide 5x8 Fr. van Leur, Trefpunt 4x7 J. Janssen, Ysselsteyn 4x7 H. Toekook 5x6 Th. Janssen, Ysselsteyn n.l. 4x6 H. Hellegers, Willem Teil 4x5 W. Limssen, St. Anna 3x5 R. v. Limbeek 3x4 M. Lenssen, St. Oda 2x4 Huberts, Trefpunt 3x3 A. Jaspers, Ysselsteyn 3x3 Voesten 3x2 J. Jaspers 3x2 Bert v. d. Ven, Willem Teil 3x1 Gielens, Heide n.l. 2x1 GEMEENSCHAPSVIERING VENRAY A.s. zondag 30 mei is om half elf een eucharistische tafelviering voor personen boven 17 jaar, in het ge bouw van de Levensschool, Bevrij- idngsweg 2a, Venray. Het thema van deze Pinksterdienst is: Gods Geest in het gewone. Celebrant: H. Latten. Priester van de week: Kapelaan J. Verdonschot Grote Markt 5 - Tel. 1882 Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 gelezen mis, int. Willem Jenniskens. Zondag: Eerste Pinksterdag. 8.00 gelezen mis, int. overl. fam. v. d. Vegt-v. d. Boogaard; 9.30 meerstem mige latijnse hoogmis (dames- en herenkoor) int. voor de parochie; 11.00 nederlandse hoogmis (le jeugd koor), int. Martinus Wijmans; 18.00 gelezen mis, int. Huub Jacobs vwg. de familie. Maandag: Tweede Pinksterdag. 8.00 gelez enmis int. Jan Thomassen; 9.30 meerstemmige latijnse hoogmis (herenkoor en le jeugdkoor), int. voor de parochie; 11.00 nederlandse hoogmis (dameskoor), tot zekere int. (B.).. N.B. Geen avondmis. Dinsdag: 8.00 P. J. Derks en Maria P. Wismans als stichting; 9.00 Lei Cox; 19.00 Maria Janssen-Hendriks van de Weem. Woensdag: 8.00 Constantien en An toinette Hellen als stichting; 9.00 Peter Dijkmans vwg. de buurt; 19.00 fam. Zanders-v.d. Beuken. Donderdag: 8.00 Anna Zéegers; 9.00 Anna Janssen-Reynen vwg. de buurit. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.00 wordt de zieken communie rondgebracht. 8.00 geen H. Mis; 9.00 Lei Cox; 15.00 25-jarig huwelij ks j ubileum Stiphout-Claes- sens; 19.00 Jan Sijbers (B.). Zaterdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Antoon Janssen en echtg. als stich ting; 15.00 25-jarig huwelijksjubi leum v. d. Werken-van Houdt; 16.00 huwelijk Jacobs-van Goch; 19.00 Christiaan Beclet en ouders als stichting. Mededeling: Met Pinksteren plaatsen wij een bus bij de kerkdeur, bestemd voor uw gave voor de nederlandse mis sionarissen, onder het motto: GEEF VRIJ AAN MENSEN MET EEN MISSIE. Akolieten: Zaterdag 29 mei: 19 uur Jos Lau- rensse en Ad Verbeek. Zondag 30 mei: 8 uur Huub Goo- ren en André Gooren; 9.30 Paul v. d. Heuvel en Martin Spee; 11 uur Jos Bexkens en Pieter Jansen. Maandag 31 mei: 8 uur Huub Janssen en Caspar Michels; 9.30 Wim Kremer en Boudewijn van Grinsven. Misdienaars: Zondag: 18 uur Benoit Lucassen en Wim Seuren. Maandag: 11 uur Martin Beekers en Theo Cox. Dinsdag, woensdag: 8 uur Frans- Jan van Gerven en Hans Martens; 19 uur Godfried Hendricx en Macel Jeurissen. Donderdag: 8 uur Peter van Houdt en Ad je van Houdt. Vrijdag: 15 uur Leon Kunzler en Tonny Jacobs; 19 uur Roland Mi chels en Willy v. d. Vorle. Zaterdag: 15 uur Jacq van Mil en Peter Broers; 16 uur Paul Ouden hoven en Jackie Oudenhoven. PAROCHIE PATERSKERK Hoogfeest van Pinksteren. H. Mis sen 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen door de Zangertjes van St. Frans; 18.00 avondmis. Maandag 2e Pinksterdag: H. Mis sen als op zondag. Geen avondmis. 10.15 Hoogmis, gezongen door de Zangertjes van St. Frans. Dinsdag: 8e dinsdag van de An- toniusnoveen; 19.00 avondmis met voorbeden voor aanbevolen intenties. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 19.00 avondmis voor de ge zinnen van de parochie. Zaterdag5.00 6.00 en ma de avond mis tot half acht, gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis als zon dagsviering. jMededeling: Eerste Pinksterdag enorme koliek- te voor de Nederlandse missionaris sen. Geef hen een tehuis voor hun vakantie en geef hen een onbezorg de vakantie. Misintenties Zaterdag: 18.30 Fransje van Ger ven. Zondag: 7.30 Maria Cornelia Ja- cobs-Duijf; 9.00 voor de parochie; 10.15 Jeanette Christine Theuvenet- Hoogeboom; 11.45 t.e.v. H. Geest; 18.00 Victor Asselbergs. Maandag: 7.30 Victor Asselbergs; 9.00 overl. fam. Coopmans- Custers; 10.15 Gertruda Potten; 11.45 gelovi ge zielen (offerbus); geen avondmis. Dinsdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Carolina Vermeulen-Nelissen; 19.00 overl. familie. Woensdag: 7.45 t.e.v. St. Antonius en Gerardus; 8.30 Gertruda Potten; 19.00 bijzondeer intentie. Donderdag: 7.45 Elisa Gregoria Palm; 8.30 Constat Rojer; 19.00 Jo hannes Wijnhoven. Vrijdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 Peter Smedts, echtgenote en overl. kinderen; 19.00 gezinsmis; voor een goede genezing. Zaterdag: 7.45 Elisa Gregoria Palm 8.30 Selida Virginia Rojer. Dienbeurten Akolieten (30 mei t.m. 5 juni) Zaterdag: 18.30 Carlo Feller, Vic tor Pop. Zondag: le Pinksterdag: 7.30 Eric Cornelissen, John Bonants; 9.00 Jac. Claessens, Jos Jeuken; 10.15 Mari Fleurkens, Luc Janssen; 11.45 Geert Hendricx, Frans Bonants. Avondmis (2 misdienaars): 18.00 Johnny Janssen, Loet Arts. Maandag: 2e Pinksterdag: 7.30 Carlo Feller, Victor Pop; 9.00 Eric Cornelissen, John Bonants; 10.15 Jac Claessens, Jos Jeuken; 11.45 Mari Fleurkens, Luc Janssen. 2e Pinksterdag geen avondmis. Dienbeurten Misdienaars: Woensdag en vrijdag: 7.45 Hans v. d. Bekerom, Walter Blaaupot; 19.00 Ralph Reynders Marco Corne lissen. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 19.00 Ronny Clevers, Wolter Blaaupot. Hoogfeest van Pinksteren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Bouten-van Megen. Door het jongerenkoor en het kin derkoor samen wordt gezongen de zeer mooie mis „Aarde en Adem". De muzikale omlijsting wordt verzorgd door het orkest van de personeels vereniging van Rank Xerox, onder leiding van Jo van Els en met mede werking van enkele andere muzikan ten. Wjj nodigen u voor deze bijzon dere viering uit. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Joh an Jansen en Catharina Arts; 9.00 leesmis voor overl. ouders Sie- bers-Dielemans en zoon Theo; 10.00 hoogmis voor overl. Piet Evers en Maria Evers-Clevers. Door het ker kelijk zangkoor worden de Grego riaanse gezangen gezongen van Pinksteren. Zeer mooi voor degenen die van de oude kerkmuziek houden. 11.30 leesmis voor overl. Annie Draaisma-Baeten; 18.30 avondmis voor overl. Wim Jeuken en familie. Maandagtweede Pinksterdag, feest van het Bezoek van Maria aan Elisabeth. Dit feest sluit de meimaand af, die vanouds in het teken staat van de Moeder Gods. De tijden van de diensten zijn als op zondag, maar er is geen avondmis. 8.00 leesmis voor overl. familie Vermeulen-Dijk- mans; 9.00 leesmis ter eer van O.L. Vrouw; 10.00 hoogmis voor overl. Ja cobus Vullings (Maria liederen); 11.30 leesmis voor overl. Jozef Claessens. Dinsdag: 8.00 leesmis voor zegen in een gezin; 19.00 avondmis voor overl. Jan Thomassen. Woensdag: 8.00 leesmis voor vader en kinderen en overl. moeder; 19.00 ayondmis voor overl. ouders van Kempen-Snijders en Lina Snijders. Donderdag: 8.00 leesmis voor de gelovige zielen; 19.00 avondmis voor zégen in een gezin. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. familie Smits-Litjens. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. fam. Peeters-Bruijnen; 19.00 avond mis voor overl. Piet Evers en Maria Evers-Clevers. Misdienaarslijst van 30 mei - 6 juni Zondag en maandag: 8.00 H. Arts, F. Assen; 9.00 H. Mertens, H. Pee ters; 10.00 H. Linders, G. Willemsen, L. Simons; 11.30 A. Vollenberg, T. Raaymakers; 18.30 G. Ewals, W. Her mans. Er is maandagavond geen avondmis. Week 18.00 H. van Hooft, H. Meis tens; 19.00 H. Peeters, M. Dicker. Week 2: 8.00 T. Raaymakers, H. v. Hoof; 19.00 J. Vollenberg, F. Assen. Vrijdag: ziekencommunie: J. Ver- steegen. HERVORMDE GEMEENTE Op de Eerste Pinksterdag begint de kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel niet om half tien, maar om half elf. Predikant is Ds. Sprey uit Nijme gen, die de H. Doop zal bedienen. In deze dienst wordt-de jaarlijkse Pinksterkollekte voor de Zending gehouden. Er is in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te BLitterswijck geen dienst. Hoogfeest van Pinksteren. Onder de H. Missen kollekte voor de Ne derlandse missionarissen. 8.30 H. Mis tot zekere intentie (M.); 10 uur hoog mis, overl. fam. Jeuken-Jeuken. Maandag: Feest van het bezoek van Maria aan Elisabeth. 8.30 gest. leesmis tot zekere intentie; 10 uur Hoogmis, gest. jrd. Mart. Hendrix en Anna Gertr. Janssen. Dinsdag: 8.00 Theodora Arts-Pe ters. Woensdag: 8.45 overl. fam. Poels- Janssen. Donderdag: 8.00 Anna Maria Swin- kels-Fleurkens. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8 uur gest. gez. jrd. Hendri- na de Best. Zaterdag: 11 uur Huwelijksmis voor het bruidspaar van Arsen- Camps; 19.00 Jan en Meta Hulsman. PAROCHIEKERK OiRLO Zondag: Pinksteren. 7.00 leesmis; 8.30 jaard. Wilhelmina Smits-Swin- kels; 10.00 hoogmis maandd. Jan Gommans. Pinkstermaandag: 7.00 leesmis; 8.30 maandd. Anna Nelissen-Ewalts; 10.00 jaard. Alberdina Janssen- Aarts. Dinsdag: 7.30 gest. leesmis. Woensdag: 7.30 voor overledenen (H.). Donderdag: 7.30 t.e.v. St. Machu- tus. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 st. Baeten-Jeurissen. Zaterdag: 7.30 leesmis; 19.00 uur avondmis Jan Gommans v.w. de handboogschutterij A.s. zondag 6 juni komt de deken van Venray de kinderen van de 6e klas vormen in de mis van "s mid dags 3 uur. LECTORAAT VREDEPEEL Hoogfeest van Pinksteren. 7.45 u. vroegmis t.b.i.; 10 uur hoogmis v. d. zielerust van T. Botden. Kollekte v. d. Nederlandse missionarissen. Door de week H. Mis 7.45 uur. Maandag, Tweede Pinksterdag: 7.45 vroegmis v. d. zielerust van overledenen (PUB); 10 uur hoogmis t.b.i. Dinsdag: t.i.v. fam. van Bakel-Pe- ters. Woensdag: t.b.i. (Horst). Donderdag: v. d. zielerust van Zr. Aloysia Marcellis. Vrijdag: eerste vrijdag. 8.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart tot int. van fam. Hertsig. Zaterdag: 19.30 avondmis t.b.i. (Op- loo).

Peel en Maas | 1971 | | pagina 6