ook interieurverzorging thomassen viert feest echte korting op alle artikelen THOMASSEN modehuis modehuis thomassen nu in een nieuw jasje! 1'baby en k/euéerhuis •venray - ffroéesér. 30 k'baby en k/euéerhuis ven/ray - qrocescn 30 tot en met woensdag 23 september bet dubbele aantal geldzegels bij bambino Centrum voor beter wonen Venray, Wilhelminastraat 6, Tel. 04780-2510 om vandaag de mode van morgen te presenteren werd onze zaak grandioos verbouwd en uitgebreid - veel klanten en belangstellenden kwamen reeds een kijkje nemen naar de mode voor dames, op de damesafde ling, naar de mode voor heren op de heren-afdeling, naar de mode voor tieners in de tienershop, naar de mode voor kinderen op de kinder-afdeling, naar de bonneterie op de afdeling bonneterie - ook u bent er van harte welkom, want ook voor u brengt thomassen vandaag de mode van morgen - kom daarom 'ns kijken in het vernieuw venrayse modehuis - speciaal gebouwd voor u en voor de mode van morgen thomassen bambino viert met modehuis thomassen feest bij de grootse verbouwing en uitbreiding - daarom geeft bambino 1 week lang het dubbele aantal geldzegels bij uw contante aankopen in de speciaalzaak voor moeder en kind bambino is evenals thomassen in venray en verre om- I I geving een begrip geworden voor de mode van mor gen, de mode voor de a.s moeder, voor de baby en voor de kleuter - daarom laat bambino u nu feestelijk profiteren met dubbele geldzegels bij uw aankopen g g [E ja, want thomassen verzorgt nu ook al 5 jaar de com plete woning-inrichting, voor u en voor iedereen - dat is dan het eerste lustrum dat wij vieren met zeer spe ciale aanbiedingen (kijkt u maar eens in onze eta lages) en met 10 procent korting op a I I e artikelen I wij noemen hier twee van onze speciale aanbiedingen t.w. een sierlijk klassiek model bankstel met zware ve lours bekleding voor slechts 995 - en dan dat zware nylon tapijt, echte huiskamer kwaliteit, 390 cm breed voor slechts 80 - en zo zijn er nog veel meer extra aanbiedingen, dat moet u komen zien-u kunt dan te gelijker tijd eens praten over uw woninginrichting, als u gaat verhuizen naar een nieuwe flat of drive-in, u zult dan zeker ervaren dat thomassen echt wel weet hoe zij dat moeten versieren - 5 jaar woninginrichting en tevreden klanten betekenen voor u 'n garantie europa meubel:

Peel en Maas | 1970 | | pagina 20