s.v.v. JEUGD S.VV in Uentay. DAMMEN S V.V. NIEUWS ■mm DE M0LEKWIEKERS S.V. LEUNEN V.V. OOSTRUM M H.CV. ZWEMMEN WANDELSPORT BILJARTEN V.C.ROOY TENNISSEN TAFELTENNIS HANDBOOG EXCELSIOR DUIVENSPORT V E EER A MEN SPORT Uitslagen zondag 6 september: Volharding 1Venray 1 10 Venray 2—HBSV 2 1—0 Blerick 3—Venray 3 10 Venray 4Ysselsteyn 2 40 Brughusia 1Venray 6 30 Leunen 3Venray 7 04 Venray 8—Brughusia 2 72 De eerste competitie-zondag zit er weer op en de successen voor de SVV-teams z\jn over het geheel gencmen niet slecht. Venray 1 trad in Vierlingsbeek ten aanschouwe van ruim 2.000 toeschouwers aan tegen streekge noot Vclhardi. Dat de thuisclub uiteindelijk met 10 aan de winst bleef en daardoor twee kostbare punten verzamelde, geeft echter niet de verhouding weer, want een gelijkspel hadden de Venrayers meer dan verdiend. Venray startte met de wind mee en wist een klein overwicht te ne men. Doelman Van Rhee van Vol harding moest hierbij dan ook al direct enikele malen in aktie komen, wat hem echter voortreffelijk afging, Een unieke kans om de score te ope nen kreeg Venray in de 20e minuut toen H. Mulders vrij voor het Vol harding-doel verscheen, maar jam mer genoeg ging hij te gehaast te werk waardoor hij de bal niet on der controle kreeg en deze kans op niets uitliep. Kort daarop ontstonè weer een kans voor de SW'ers, maar stuitte de bal via de lat het veld weer in, waarna de Vierlings beekse defensie voor opluchting kon zorgen. De wedstrijd werd vrij hard, te meer omdat scheidsrechter Wachel- der in deze eerste speelperiode de teugels te veel liet vieren, die hij echter in de tweede speelbelft weer strak aanhaalde en zodoende het ge heel toch in goede banen wist te houden. Hoewel Venray in de eer ste speelhelft sterker was, werd er niet gescoord, zodat de rust inging met een dubbel blanke stand. Inde tweede speelhelfit kwam Volharding sterk opzetten, maar de Vtenrayse defensie meit aain het hoofd een uitstekend spelende doelman G. Ewalts, gaf geen krimp. Toch geluk te het Volharding om na 30 man. spelen de leiding te nemen. Links buiten A. Baltissen werd door A. Coppus gedeeltelijk afgestopt, maar de handige Volharding-linksbuiten bleef in het bezit van de bal en schoot van vrij grote afstand in de uiterste bovenhoek in: 10. Dit inspireerde de Venrayers tot nog grotere aktiviteit, maar de Vol harding-defensie gaf geen krimp. In de allerlaatst^ minuut dachten we dat de Venrayers toch nog de verdiende gelijkmaker zouden ma ken uit een hoekschop. Dit werd ech ter op prachtige vijze door doelman Van Rhee yerhlin-erd. Zo kwam dan het einde aan deze mannelijk harde streekderby, waar in Volharding met 1—0 de winst binnenhaalde, maar daarmee meer kreeg dan het verdiende. Venray speelde een zeer verdiens telijke wedstrijd en zal met de inzet die hier getoond werd beslist goede resultaten gaan boeken. Programma zondag 13 sept.: Venray B2Kronenberg BI 5.00 u. HRC Bi—Venray B3 2.30 u. Venray B4Leunen B2 3.30 u. Venray ClWiittenlhorst Cl 2.30 u. Wanssum ClVenray C2 2.30 u. Venray DlVenray D2 11.15 u. Venray D3Venray D4 10.30 u. Ysselsteyn D3Venray D5 10.30 u. Venray D6Leunen D3 10.30 u. A.6. zondag 13 september geven' wij een feestelijk tintje aan de ope ning van het voetbalseizoen en wel door middel van een H. Mis om 8.45 uur in de kapel van Huize Ser- vatius, waarna een ontbijt. Ieder jeugdlid wordt verwacht. Er zijn nogal wat wijzingen in de opstellingen van onze D-elftallen, kijk dus goed in welk elftal je staait. Afmelden dient steeds te gebeuren bij de leider van je eigen elftal en niet met een of ander smoesje, want dan laat je je medespelers lelijk in de steek. De namen en adressen van de lei ders staan in het SW-clubblad vol ledig afgedrukt. Dus meld je alleen af met gegron de reden en wel bij je eigen leider! Venray 1SVM 1 2.30 u. Wittenhorst 2Venray 2 2.30 u. Venray 3RKGFC 2 12.00 u. EWC 2—Venray 4 2.30 u. America 2Venray 5 2.00 u. Venray 6Resia 2 2.30 u. Venray 7—EWC 4 12.00 u. RKDEV 4—Venray 8 12.00 u. As. zondag komt SVM uit Mun ster-Geleen op bezoek. Deze nieuw komer speelde zondag gelijk tegen het sterker geachte Boxmeer, maar door pech kwam SVM niet verder dan een 00 gelijkspel. Deze Zuid- Limburgers spelen zeer sterk, zowel technisch als taktisch en passen een konsekwente mandekking toe. Het zal voor Venray dan ook geen ge makkelijke opgave zijp om deze ploeg te overwinnen. Er zal dus op nieuw de volle krachtsinspanning nodig zijn en met de steun van de Venrayse supporters hopen we dat de SW'ers in staat zullen zijn de volle winst in eigen huis te hou den. Uitslagen zaterdag 5 sept.: Venray AlPanningen Al 11 Venray A2Belfeldia Al 32 Venray A3Meterok Al 31 Venray A4Castenray Al 43 Helden BIVenray BI 21 WiittJenhorst BIVenray B2 23 Oastenray BIVenay B4 40 Wanssum ClVenray Cl 42 Venray C2Sparta Cl 13 Leunen DlVenray Dl 01 DIS Dl—Venray D2 4—0 Venray D3Leu---n D2 05 Melderslo DlV viray D4 60 Oostrum DlVenray D5 41 Programma zaterdag 13 sept.: Venray AlSp. Irene Al 4.00 u. Grashoek AlVenray A2 3.00 u. Sparta A2Venray A3 3.00 u. Wanssum A2Venray A4 3.00 u. Venray BIPanningen BI 2.30 u. In Tegelen bij Sportclub Irene konden we ndet tot winst komen on danks een goed gespeelde wedstrijd. Het werd een 21 zege voor de gastheren. A.s. zaterdag gaan we op bezoek bij de veteranen van VCH in Ble rick. Vertrek vanaf Henseniusplein om 4 uur. Dinsdag 15 sept. spelen we een wedstrijd tegen een elftal van de Luchtmachtbasis in Volkel. Vertrek Henseniusplein om half zes. A.s. zondag is er weer bestuurs- zititng in het restauant van 11-12 u. Aangewezen speles voor zaterdag: G. Voermians, Jo Gommans, Hans Gommans, Jeu Arits, M. Beerkens, W. Clevers, Ton Arts, H. de Bruyn jr., Th. Swinkels, M. Oymiams, J. Ba- rends, van Kempen, B. Assen. Afmelden voor vrijdagavond bij H. de Bruyn, Beukenlaan 20. O.N.A.-VETERANEN (Molenwiekes) Uitslag zaterdag 5 sept.: Leunen veteranenONA vet. 24 Programma zaterdag 12 sept.: ONA vet.DIS veteranen terrein Leunseweg. Aanvangstijd wordt bekend gemaakt bij Thielen, want deze is op het mo ment van inzenden van deze kopie nog ndet bekend. Afmelden voor za terdag bij P. v. d. Laar. Uitslagen. Leunen 1—Merselo 2 50 OoStrum 1Leunen 2 10 Leunen 3Venray 7 04 HegeLsom 4Leunen 4 21 Vetranen LeunenMolenw. 24 Leunen AlHolthees Al 03 Sparta A3Leunen A2 05 Holthees BILeunen BI 10 Leunen B2'Leunen B3 01 Leunen ClHegelsom Cl 12 Leunen Dl—SW Dl 0—1 SW D3—Leunen D2 0—5 Holthees D2Leunen D3 13 Programma a.s. zondag 13 sept.: RKDEV 2Leunen 1 2.30 u. vertrek 1.30 uur Leunen 2Afferden 2 2.30 u. Leunen 3 is vrij Leunen 4Wittenhorst 6 12.00 u. Programma zaterdag 12 sept.: 4.00 Hegelsom AlLeunen Al vertrek 3.15 uur 3.00 u. Leunen A2America A2 4.00 u. Leunen BIYsselsteyn BI 3.30 u. Venray B4'Leunen B2 vertrek 3.00 uur 2.30 u. Leunen B3Oostrum B2 2.15 u. EWC Cl—Leunen Cl vertrek 1.30 uur 5.00 u. Veteranen LeunenHelden 11.00 Holthees DlLeunen Dl vertrek 10.15 uur Leunen D2 is vrij. 10.30 u. Venray D6Leunen D3 vertrek 10 uur Oostrum heeft de eerste competi tiewedstrijd ingezet met een magere 10 overwinning tegen Leunen 2. Gezien het harde spel van onze tegenstanders die herhaalde malen te forse charges gebruikten en een te zwakke leiding van de scheids rechter, was oorzaak dat de wed strijd een ruw karakter kreeg. Oostrum wist door kunst en vlieg werk haar heiligdom schoon te hou den, maar vrouwe fortuna, die vorig seizoen ons slecht gezin was, hadden we ditmaal op de hand. Het was dan ook een toevalstreffer die genoteerd kon worden. H. Jeuken was de ma-» ker, doordat de keeper de bal tus sen zijn benen door in het doel liet verdwijnen 1-0. Tevens eindstand. Vermeldenswaard 'is zeker dat Oostrum zwaar gehandicapt was, doordat "met niet minder dan zes in vallers moest aantreden. Oostrum 2 speelde tegen Geyste- ren 3 een matig oefenduel, al wisten de roodwi'tten het heft in handen te nemen. Geysteren 3 weerde zich duchtig. Hopenlijk wordt het in de competitie beter. TE KOOP FORD ANGLIA nov. 1965 995.- contant J.G. Derkens, Churchilstraat 16 Venray Maandag 31 augustus hield MHCV haar jaarvergadering. Naast de ge bruikelijke jaarstukken werd de be stuursverkiezing gehouden. Het be stuur is thans als volgt samenge steld D. Vercauteren, voorzitter P. Min, secretaris B. Min, penningmeester A. Huls, L. Wijnen en H. v. d. Pasch alg. bestuursleden. Het secretariaat-adres: is voortaan Veltumse Kleffen 286. Uitslagen j.l. weekend: Jongens: Horst aVenray b 13 Heren: Venray 1Venray 2 122 Heren 1 en Heren 2 hebben j.l. zondag een partijtje tegen elkaar ,;gekuit". Het was, gezien de score, een spel van kat en muis. De betere techniek en een betere stickvastheid waren de wapens waarmee heren 2 op de knieën gekregen werd. Twee maal kon het reserveteam tegen- scoren, waardoor de eer ruimschoots werd gered'. A.s. zondag gaat de competitie voor de senioren van start. Programma 13 sept.: Heren: BlerickVenray 14.00 u. vertrek: zie Cals Venray 2Blerick 4 14.00 u. Verdere programma heren 2: 20-9 Gemert 2—Venray 2 27-9 Venray 2—Groen Wit 2 4-10 Venray 2'Horst 3 11-10-Deurne 2Venray 2 Uitslagen 3e ronde: Beerkens G.Kruysen 1—1 ThielenKroh 20 NoyensKennis 20 Janssen Th.Janssen Lo 20 Beerkens J.Jenneskens 20 SchellSchilders 02 Janssen LeoPeeters 11 ClaesscensVerstegen 20 Inhaalwedstrijd TijssenKruysen 20 SPIO-NIEUWS Diploma - zwemmen A.s. zondag worden de diploma's Zwemvaardigheid I - II -II - IV (resp. 3, 4, 5, 6) afgenomen. Degenen, die zich hiervoor hebben opgegeven en getest zijn, worden om 10.00 uur startklaar verwacht. Woensdag 16 september worden diploma's afgenomen voor het kunsitzwemmen. De leden van Oirlo etc. zwemmen die avond op hun nor male uur. Voor de overige leden, die normaal om 7 en 8 uur beginnen, is er die avond geen zwemen. Kontributie Op de laatste ledenvergadering werd met algehele stemmen besloten het kontributiejaar voortaan san september tot en met augustus te laten lopen. Dit in verband met de dure december- en januarimaanden. Gelegenheid om nieuwe kaarten af te halen: Vrijdag 18 september: Cultureel Centrum van 19.00-21.00 uur; zater dag 19 sept. cultureel centrum van 10.00 - 11.30 v.m. Zaterdag 19 sept. Oirlo etc. van 14.00-16.00 uur in café Rongen. De oude leden betalen nu van 't kontributiegeld. Dus de junioren 7.50; de senioren 11.25. Op deze uren worden geen nieu we leden aangenomen. Degenen die op de wachtlijst staan krijgen persoonlijk bericht wanneer er voor hen plaats is en waar zij de kontributiekaart kunnen afhalen. Zondag 13 sept. gaan de volgende verenigingen deelnemen aan de tocht van Beren - Weert: 't Molenplein, de Natuurvrienden, St. Christoffel, Steeds Voorwaarts en Erica Heide- De bussen vox 't Molenplein en de Natuurvrienden zijn om 11.30 uur op het Kennedyplein en rijden daar na naar Merselo bij de Boerenbond. De bus voor 9t. Christoffel is om 11.30 uur bij de schouwburg. De bus voor Steeds Voorwaarts en Erica Heide, is om 11.30 uur bij de kerk te Heide en rijdt daar naar de kerk te Veulen. De afgelopen week is de competi tie van de Venrayse Biljart Bond weer van gtart gegaan. De 154 deel nemers zijn ondergebracht in 3 klassen. In de A klas was het G. v. Asten die met een slotserie van 112 zijn partij in de 7e beurt uitmaakte, met een gemiddelde van 21.42 en zijn tegenstander P. Linders ondanks zijn gem. van 9.00 geen schijn van kans gaf. Voor goede partijen zorgden verder nog L. Jacobs 6.00 gem. en J. van Asten 7.65 gem. Uitslag A klas. De Burggraaf 1OBK 1 4- Ons Genoegen 1De Pomerans 44 VOP 1BCY 1 4—4 HGM 1—KOT 4—4 In de B klasse werden in de eer ste week niet minder dan 7 zeer goede partijen gespeeld. L. Sdebers 11 brt. 4.54 gem., W. Hendriks 14 brt. 3.78 gem., M. Troisfontaine 14 brt. 3.57 gem., M. Arts 8 brt. 6.25 gem., P. Vloet 9 brt. 5.55 gem., G. Mulder 11 brt. 4.63 gem. en H. Janssen 11 brt. 5.72 gem. Uitslagen B klas: Los Band 1—VOP 2 6—4 HGL 1—OBK 2 8—2 OPM 1Ons Genoegen 2 64 De Pomerans 2-De Burggraaf 2 46 In de C klas was de 100 over winning van BCY 3 op BCY 2 de verrassing van de week. Uitslagen C klas: HGM 2—HGM 3 6—4 BCY 2—BCY 3 0—10 Biljartic 2HGL 2 46 (voorlopige uitslag) Afgelopen zondag nam het eerste herenteam deel aan het 2e lustrum- toernooi, dat door het Horster Ho- voc werd georganiseerd. Zeer sterke hoofdklasse- en overgamgsMesse- teams hadden hier op ingeschreven. In de eerste wedstrijd kwam VC Rooy tegen Petrus en Paulus uit Schaesberg, dat een van de sterkste teams uit zuid-Limburg i§. Na een prachtige wedstrijd werden de men sen van P. en P. verslagen, door een op volle toeren draaiend VC Rooy. Setstanden 12-15 16-15 en 15-5. De tweede wedstrijd was tegen de niieuwe overgangsMasser VSW uit Weert. In deze wedstrijd liep het aanvankelijk niet zo best, maar bei de punten waren toch voor VC Rooy nl. 16-14 12-15 en 7-15. De derde en laatste wedstrijd in de poule was tegen VC Heer uit Heer. VC Heer won de eerste set te gemakkelijk met. 15=5, maar in de 2e set ontwikkelde zicK een enorm ge vecht, wat op hoog volleybalpeil stond, vooral in de verdediging was VC Rooy bijzoder op direef, het werd een benauwde 18-16 winst voor VC Heer, maar met 4 winstpunten had VC Rooi zich geplaatst voor de 2e ronde, waarin Weri-Di uit Gemert, de winnaar van de andere poule, de tegenstander was. Ook Were-Di moest hun meerdere erkennen in VC Rooy, de setstanden waren 15-13 7-15 en 7-15. VC Rooy was in de fi nale! Na acht uur volleybal en wachten werd er begonnen aan de finale te gen VC Heer, welke in de andere halve finale Tupos had verslagen. Voor zover de conditie dit nog toe liet werd het een goede wedstrijd, die verdiend door VC Heer met 15-9 en 15-12 in hun voordeel werd be slist. Een prachtige tweede plaats in dit sterke gezelschap, een mooie beker, was de beloning voor een zeer goed spelend VC Rooy, Een dankwoord aan Hovoc voor de prima organisatie. Zondag 13 september a.s. gaan de dames en heren van VC Rooy 2 op toernooi in Arcen, waar A.V. Flash hun eerste toernooi organiseert. Ver trek Henseniusplein om 10.00 uur, de opstelling van de teams worden vrijdag of zaterdag op de training bekend gemaakt. Vrijdagavond is er voor de heren selectie geen trainen, voor de dames echter wel, de trainingen van za terdag zijn weer op de normale tij den. Zorg dat je er bij bent! bc inkpuus - venray Een groot aantal leden (en ook ex- leden) van B.C. Inkpuus heeft een flinke achterstand w.b. het betalen van de kontributie. De betaling van deze achterstallige kontributie kan aléén a.s. vrijdag 11 september, ge beuren. De grote uitgaven van de laatste tijd (w.o. de kontributie aan de Nederlandse Badmintonbond) ma ken een gnelle betaling van deze be dragen noodzakelijk. Worden deze bedragen a.s. vrijdag niet betaald, dan riet het bestuur zich gedwongen maatregelen te nemen. Zoals in de brief, die iedereen ge kregen heeft, is bepaald, is het ver zuimen van de training zonder voor afgaande afmelding niet meer toe gestaan. Degenen die toch zonder af melding wegblijven zullen na de 3e keer worden geschorst voor de tijd van een maand. Hieraan zal van nu af aan streng de hand worden ge houden. TENNISCLUB VENRAY Het onderlinge toernooi van Ten nisclub Venray is toch nog tot een goed einde gekomen. De heer B. Schim van der Loeff, die tijdens het toernooi riek werd is gelukkig weer herstellende; hij wenste in een brief alle tennis-ster- ren vanuit het ziekenhuis in Venlo alle sukses toe. De club hoopt dat de heer Schim van der Loeff weer spoedig thuis zal zijn. Dit onderlinge toernooi werd vooral gekenmerkt door de sportieve en spannende wedstrijden die de ta lentvolle jeugd speelde tegen de meer geroutineerde seniores. De ervaring van deze seniores bleek niet opgewassen togen het fraaie en goede spel van de juniores. De damesenkel en damesdubbel blijven hierop een uitzondering. Mevr. Adriaansens is en blijft onge slagen kampioene. Zij speelde de fi nale tegen mej. Nieuwenhuyse: 6-3 6-4. Damesdubbel: mevr. de Boer, mej. Nieuwenhuyse tegen Margot Ruyten, Det Martens: 63 62. De heren enkel: Mare Termote te gen heer de Boer. Mare Termote kreeg de verdiende overwinning in twee sets, na een 30 achterstand in de tweede set. Uitslag: 64 75. In de herendubbel bleek ook de jeugd het sterkste: Mare Termote en Koos Nieuwenhuyse wonnen met 64 57 62 van de heren Verhoe ven en de Boer. De mixed wedstrijd: echtpaar de Boer togen echtpaar Verhoeven werd gewonnen door het echtpaar de Boer in drie sets: 1—6 63 64. Na deze finales vond de prijsuit reiking plaats op de banen. Een woord van bijzondere dank voor mevr. Cals, die weer voor een per fecte organisatie van het geheel zorgde de wedstrijden verliepen vlot en het was voor de bezoekers bijzonder aangenaam te vertoeven in deze gastvrijheid. Verder ook alle dank aan Koos Nieuwenhuyse die door zijn volle in zet eveneens heeft bijgedragen -tot dit sfeervolle toernooi. Afgelopen weekend zijn in Tege len de open kampioenschappen tafel tennis gehouden. Door het samen voegen bij de senioren van over- gangs- en eerste klasse was het be halen van een prijis voor onze senio ren miniem. Toch brachten zij het nog tot de kwartfinale door verschil lende partijen zeer goed gespeeld te hebben. Bij de junioren ging het beter. In de A ldasse wisten alleen M. Guppen en A. Verblakt enkele rondes ver der te komen. In de B klasse behaalde A. v. d. Giessen een prachtige tweede, plaats door in de finale op het nippertje te verliezen. Bij het dubbel dn deze klasse speelden onze jongens uit stekend. Vooral heit aspiranten-dub bel P. Bonants en T. BaWcer kwa men hier met uitstekende resultaten uit de bus. Toch waren het de meer geroutineerde spelers van onze ver eniging G. Phdlipsen en J. Bonants die hier de eerste prijs behaalden. Ook de jongens die nog geen com petitie hadden gespeeld brachten het dikwijls tot zeer spanbende wedstrij den. P. Bonants die in de tussen- rondes reeds verschillende kansheb bers had uitgeschakeld, kwam in de finale. Nu moest hij echter in een Tegelse speler de meerdere erken nen. Met de behaalde tweede plaats was hij chter goed tevreden. Hieronder volgen de teams zoals zij de komende competitie uit gaa komen: Senioren: le team: R. Verblakt, J. Verblakt, B. Hendriks. 2e team: W. Toonen, H. Logtens, H. Barents. 3e team. HM. Thijssen, H. Houben, T. Custers. Het eerste team gaat spelen in de eerste klasse, het tweede team in de tweede klasse en het derde in de derde klasse. Junioren: le team: M. Cuppen, A. Verblakt, M. Coopmans. 2e team: F. Bonants, J. Bonants, A. v. d. Giessen. 3e team: G. Philipsen, L. vri. Heij den, E. Verblakt. 4e team: H. v. d. Heyden, H. Kers ten, M. Gommans. 5e team: H. Bischops, P. Bonants, T. Bakker. 6e team: J. v. d. Putten, J. Jans sen, H. v. d. Putten. Reserves senioren: H. Cuppen, H. Theuws, J. Wijnhoven. Reserves junioren: p. Driessen, M. Verblakt, L. Coemen. De nieuwe groepen-indeling zul len we zo spoedig mogelijk bekend maken. Op zaterdag 19 en zondag 20 sep tember zal er wederom een toer nooi worden gehouden in Helden. Wij hopen djat hier door onze ver eniging ook weer met zoveel moge lijk spelers aan wordt deelgenomen. K.P.J. SPORT Op de in augustus gehouden atle- tiekmiddag waren onze sporters weer in topvorm. Na een sportieve strijd kwam de afd. Venray met 3 eerste prijzen en 3 wisselbekers uit de bus, nl.: me]. A. Jans Beken le met 2.136 punten (dames sen.). Dhr. G. Jans Beken le met 2.105 punten (heren sen.). Dhr. M. Philipsen le mot 2.044 p. (heren jun.). Tevens hadden onze dames senio ren, heren senioren, alswel heren junioren de wissel'bëker. CASTENRAY Zaterdag 12 september staat Oas tenray in de belangstelling van de handboogsport. De Castenrayse Ba tavieren heeft alle verenigingen die de naam De Batavieren dragen, uit genodigd om in Castenray wedstrij den te komen schieten. En dat rijn 8 verenigingen, die allen hun mede- werMng hebben togeezegd. Om 2 uur worden alle deelnemen de verenigignen in het clubhuis ont vangen. Pastoor Arts werd bereid gevonden het eerste schot te lossen, waarna de wedstrijden een aanvang nemen. Er zullen 25 pijlen worden geschoten, waarna de drie hoogste schutters van iedere vereniging nog 15 pijlen naschieten om uit te ma ken wie de hoogste schutter wordt van dit concours. Hiervoor is een beker beschikbaar gesteld door doel- houder M. Kuypers. Verder is hier voor geschonken een prachtige wis selbeker door de heer P. Wolfs uit Uden. Zaterdag 19 sept. gaat de Casten rayse vereniging De Batavieren een uitstapje maken met hun leden en de dames. Tijdens dit uitstapje zal er ook nog een wedstrijd worden geschoten en wel tegen De Treffers uit Weert. We staan wat het bla- zoengemdddelde betreft, ongeveer ge lijk. Dat kan dus nog een spannende strijd worden. We vertrekken om I.30 uur. Wij wensen allen bij voorbaat veel succes en veel plezier. HOLTHEES SMAKT Uitslagen: Lomm 2Holthees 2 52 Leunen AlHolthees Al 03 Holthees BILeunen BI 10 Ysselsteyn ClHolthees Cl 31 Ysselsteyn DlHolthees Dl 60 Hólthees D2Leunen D3 03 Programma a.s. zaterdag: 5.00 u. EWC Al—Holthees Al bijeenkomst 4.00. uur 4.00 u. America BI—-Holthees BI bijeenkomst 2.45 uur 2.30 u. Sparta Cl'Holthees Cl bijeenkomst 1.15 uur II.00 u. Holthees Dl'Leunen Dl bijeenkomst 10.30 uur 10.00 u. Holthees D2'Oostrum Dl bijeenkomst 9.30 uur Voor- le en 2e elftal zie publicatie. EB3BK P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Quevy, jonge duiven. 30 aug, Los 11.30 uur. Ie duif 14.36.44 laatste duif 15.14.' J. Arts 1 8 48 55 89; H. Verrijdt 2; Hub. Henckens 3 9 23 58 87 92 93; H. Peeters 4 11 45 71; J. van Haren 5 13 33 G. Vermeulen 6 70; J. Poels 7 17 52; C. Barents 10 47 75; G. Boom 12 14 31 40 84; J. Janssen L 15; Gebr. Veesten 16; Th. Coumans 18 25 861 F. Schellen 19 34 43 80; A. Wlillems 20 78; Chr. v. Hoof Zn 21 32 42 54; W. Peeters 22 97; A. v. d. Zwaan 24 61 67; H. Lucassen 26; J. Bastiaans Zn 27 53 62 74; Gebr. Bas ten 28; A. Broeren 29 35 79; W. Gel- lings 30 39 66; P. Smits 36; W. Lor- rnans 37; A, Wijnen 38 49; T. Kers- tens 41; G. Baltissen 44; A. Smits 46; H. Vermeulen 50; R. Janssen 51; F. Sijmons 56; E. Oudenhoven 57 76; E. Vermeulen 59; J. Hermans 60 69 77 82; L. Coopmans 63 83 90; J. Ver sieyen B 64; M. Basten 65; J. Hei ligers 68 94; P. Hendricx 72; Jac. Boom 73; Fr. Weys 81; L. Willems 85; J. Versleyen V 88; Jost Kerstens 90; G. P. Smits 95; Munckhof-Poels Quevy 30 aug. oude duiven. Th. Coumans 1 10 18 23 33; W. Lormans 2 25; A. Loonen 3 28 39 49; A. Broeren 4 21; J. Versieyen V 5 7; A. v. d. Zwaan 6 20 31 41 54; G. P. Smits 8 11 29 37 50; P. Hemdricx 9; H. Lucassen 12 32 52; J. Janssen L 13 42; Chr. v. Hoof 14; J. Poels 15; J. Hermans 16; H. Verrijdt 17 48; H. Phdlipsen 19 34; J. Versieyen O 22 43; P. Manders 24 40; L. Coop mans 26 53; A. Willems 27 35; H. Vermeulen 30 36; H. Evers 38; Gebr. Voesten. 44 51; Gebr. Basten 45; A. de Riet 46; E. Oudenhoven 47; W. Gellings 55. HONKBAL DAR—Studs 14—6 Het is DAR gelukt om de compe titie met een overwlinning te beëin digen. Het wtaren deze keer de Studs uit Eindhoven die in een matige wedstrijd het onderspit moesten del ven. Pas na 1 uur spelen, met een stand van 46, kwam de „slagma- chine" van DAR goed los en werden de Studs snel op een grote achter stand gezet. Met deze overwinning is DAR derde geworden in de com- pëtdtie. Voor a.s. zondag staat het le klas se toernooi op de agenda. In dit toer nooi waarin we in poule 3 uitkomen treffen we als tegenstanders TGG en PSV. Andere deelnemers zijn: in poule 1 Ducks, Cubs en DVS; poule 2: DAF, Mulo en Bly Wings. De eerste wedstrijd spelen we om 10.30 uur tegen PSV, de tweede om 12.30 uur tegen TGG. Alleen de win- naor van iedere poule moet dan spelen om de rayonbeker. Alle speler® worden zondag om 8.30 uur aan de Paterskerk ver wacht voor vertrek naar Den Bosch.

Peel en Maas | 1970 | | pagina 14