Robur Veilig Verkeer gaat Venray verlaten im Kerkelijke Diensten Zangers van St. Trans naar Wurzburg vërwëg? "m 2uurrijden V4 uur rust PULS SKfKWoM WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN PULS Alle soorien schoolboeken van den Munckhel n.v. van 19 tot en met 25 juli Vredeskark Venray VRIJDAG 17 JULI 1970 No. 29 EEN EN NEGENTIGSTE JAARGANG IS GOEDKOPER DAN U DENKT PEEL EN MAAS IS GOEDKOPER DAN DENKT ADVERTENTIEPRIJS 13 et per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 235 (buiten Venray f 2.50) Wait feitelijk al geruime tijd een publiek geheim was, is afgelopen week officieel bevestigd. Robur, de fabriek van roestvrij stalen produk- ten aan de Nieuwhuisweg, gaat Ven ray verlaten. NIEUWE FABRIEK Volgens de diirektie was de gede centraliseerde produktie in Helmond en Venray niét doelmatig en daarom werd ai in 1969 uitgekeken naar 'n manier om beide fabrieken gecen traliseerd te krijgen, en zo mogelijk ouder een dak. Omdat ook een ster- kè groei van de onderneming in z'n geheel was te verwachten, viel Ven ray als alternatief al spoedig af, een behoorlijke uitbreiding aan de ge noemde Ni euwhuisweg was immers niet meer mogelijk. Helmond kon aan Robur echter 7V2 ha industrieterrein aanbieden en gunstige vestigingsfaciliteiten - zodat de keuze al gauw viel op de bouw van een totaal nieuwe fabriek aldaar. VENRAYSE WERKNEMERS Met ingang van 26 juli zullen de produktie-afdelingen in de nieuwe fabriek beginnen te draaien, en eind augustus zal het gehele personeels bestand van 160 man daar werken. Er is plaats voor 250 werknemers, zodat er nu al behoefte beestaat aan geschoold en ongeschoold personeel. Voor het Venrayse personeel is in overleg met de vakbonden en de on dernemingsraad een dagelijkse pen deldienst ingesteld per autobus, VW busen personenauto's. Uit de aard der zaak wordt voor deze pendel een passende reisvergoediing uitbetaald. Per 26 juli zal Robur de fabriek aan de Nieuwhuisweg hebbien ver laten. NIEUWE BESTEMMING Na ampelijke besprekingen is voor de dan leegstaande fabriek een nieu we bestemming gevonden. De Stich ting Sociale Werkvoorziening (beter bekend ouder de naam Stichting Werkplaats) heeft per 1 augustus het gebouw gehuurd. Reeds geruime tijd is in het be stuur van de Stichting Sociale Werk voorziening het nijpend tekort aan produktieruimte voor diverse afde lingen van de stichting onderwerp van bespreking geweest. Het gebouw van de Stichting aan de Maashese- weg waar momenteel ca. 120 mensen werken, biedt niet voldoende ruimte om op doelmatige wijze de werkpro jecten uit te voeren. De afdeling jeugdige werknemers (25 personen) is ondergebracht in 'n barak aan de Kruisstraat, welke niet is aangepast aan de eisen die men aan een dergelijke afdeling moet stellen. STEEDS MEER WERK Bovendien staan enkele 'nieuwe grote werkobjecten op stapel o.a. in opdracht van Rank Xerox die veel ruimte in beslag zullen nemen in verband met de technische outillage, die hiervoor nodig is. Hoewel het bestuur van de Stich ting Sociale Werkvoorziening doen de was met nieuwbouwplainuen, kon hierdoor niet het urgente ruimtege brek op korte termijn worden op gelost. Een gunstige oplossing is nu gevonden door de buur van het be drijfspand aan de Nieuwhuisweg. De uitbreiding van ruimtelijke accomodate betekent eveneens dat de sociale werkvoorziening zich in Venray kan ontwikkelen conform de eisen, welke de laatste jaren door het Ministerie van Sociale Zaken worden gesteld. GEMEENTELIJKE INTERESSE Voor de loodsen bij het fabrieks gebouw aan de Nieuwhuisweg be staat interesse bij de Gemeente Venray, aangezien de dienst gemeen tewerken i.v.m. woningbouw aan de Westsingel aan het zoeken is naar een tijdelijk onderkomlen. Met het Gemeentebestuur van Venray is in deze momenteel overleg gaande. lig X'C-SEl Donderdag 23 juli a.s. is het voor het koor „De Zangers van St. Frans" weer zover, dat zij deel gaan nemen aan het 13e internationale congres van de wereldfederatie „Pueri Can- tores", dat gehouden wordt van 23 juli t.m. 28 juli te Würzburg (Duits land). In 1967 werd een dergelijk congres te Rome gehouden. Toen waren zij bet enige Nederlandse koor, dat deelnam. Nu heeft zich in de loop der jaren ook in Nederland een afdeling van die wereldfederatie gevormd, waarvan dan deze keeir 3 Nederlandse koren naar Würzburg gaan. Een koor uit Hilversum, een koor uit Deurne en de Zangers van Sint Frans. Andere koren van die federatie hebben dit jaar reeds deel genomen aan bijeenkomsten te Na men en Loreto. Wij vinden het ver heugend, diat voor degelijke bijeen komsten zowel in internationaal als nationaal verband nog grote belang stelling bestaat. Zo zullen er in Würzburg zo'n 6000 zangers uit de héle wereld verzameld zijn. Er zijn aanmeldingen binnen natuurlijk uit Europa, Amerika, maar ook uit Azië en Australië. Ook uit de Kongo en Egypte zullen koren deelnemen. Tijdens zo'n congres zijn verschil lende hoogtepunten waaronder een nationaal concert, een folklore con cert en een pontificale H. Mis. De Zangers van Sint Frans héb ben zich terdege voorbereid om voor al tijdens het nationaal en folklore concert goed uit de bus te komen, temeer daar men er zeker van is, dat er bijzonder op hen gelet zal wor den, in verband met het feit dat aan de Nederlandse federatie verzocht is om in 1972 een internationaal con gres voor te bereiden in Nederland. Het is duidelijk dat de Zangers van Sint Frans er een eer in stel len dat middels hun prestaties op voorgaande bijeenkomsten, de aan dacht op Nederland is gevallen, om een internationaal congres te orga niseren. Zij hopen zelfs, dat er in ons Veniray in dit verband mogelijk heden gevonden kunnen worden. Voorlopig hebben verschillende autoriteiten op landelijk, gemeente lijk en particulier niveau hun mede werking toegezegd. Op het folklore-concert gaat het koor een uitvoering geven van o.a. het lied: „De Vastenavond die komt aan", in een 4-stemmtige bewerking van Albert de Klerk, en tijdens het nationaal concert zullen o.a. gezon gen worden „O, Jesu Chiriste" van Van Berghem en „Zo maar een dak boven wat hoofden", in een bewer king van de organist van de Paters kerk: de heer J. van den Tiilaart. Ditzelfde lied zal ook worden uitge voerd tijdens de Pontificale Hoogmis op zondag 26 juli( maar dan door de drie Nederlandse koren samen met de acht Vlaamse koren. Er zal daar in Würzburg nog veel meer gezongen worden. Parochianen van de Paterskerk, die voor de va kantie de hoogmis bezochten, hebben al enlkele gezangen gehoord, die in Würzburg door die 6.000 zangers zul len worden uitgevoerd. Toch is er ook nog tijd over om met de jongens deel te nemen aan internationale sportwedstrijden, ex cursies te maken naar de schitteren de omgeving van Würzburg en voor verdere vrijetijdsbesteding. De koorleidingen zullen verschil lende-malen in vergadering bijeen zijn teneinde verschillende proble men op kerkelijk-muzikaal niveau te besprekten, want die zijn eren beslist niet alleen in Nederland. Wij hopen dat het koor veel suc ces zal hebben en wij zijn er zeker van dat vele Venrayers met ons hen hetzelfde toewensen. VREDESFEESTEN Het komende weekend vinden in de Vredepeel weer de traditionele Vredesfeesten plaats. Deze feesten zijn de laatste jaren uitgegroeid tot een niet meer weg te denken feest in dit kerkdorp terwijl de baten van dit feest aangewend worden voor de instandhouding van het rectoraat ondanks het feit dat de gezinnen van de Vredepeel een on gekend hoog bedrag per geziir^ bij een brengen voor de instandhouding van hun rectoraat. De Vredesfeesten worden telken jaren druk bezocht door mensen uit de wijde omgeving zowel Oost-Bra bant als Noord-Limburg. De ongevaliencijfers van het Cen traal Bureau voor de Statistiek to nen het kort en zakelijk aan: de tijd dat duizend doden de schrikbarende tol zijin van het Néderlandse vakan tieverkeer lijkt aangebroken. De ge stage stijging van de ongevalien cijfers in voorgaande jaren 1965 (ju ni t.m. augustus) 723 doden; 1966. 738 doden; 1967: 821 doden; 1968: 837 doden en in 1969 (juni tm. aug.) 906 doden en bijna 15.000 gewonden, rechtvaardigt deze verwachting. Met bovenstaande cijfers in ge dachte en met de wetenschap dat véLe tienduizenden Nederlanders zich op dit moment gereed maken voor de vakantie, is het Verband voor Veilig Verkeer gestart met een aktie, waar in onder het motto: „2 uur rijden V4 uur rust", de aandacht wordt ge vestigd op een aantal veiligheids aspecten. De grootste drukte op onze wegen wordt verwacht-2e helft juli als het westen van Nederland (Noord- en Zuid-Holland, Utrecht alsmede Gel derland ten noorden en westen van de grote rivieren) plus de metaal industrie de uittocht begint. Boven-, dien beginnen half juli de school vakanties in Noordrijin-Westfalen en barst de Duitse toeristenstroom los, niet alleen in ons land maar ook op de Duitse wegen. Een tweede hausse op de wegen volgt op 24 juli wan neer het oosten en noorden van het land, de bouw- en neverfbedrijven en de textielindustrie aan de beurt zijn. Tijdiens deze „pieken" zal het Ver band aan de vele Nederlanders, die hun vakantie in het buitenland gaan doorbrengen en daarbij met hun auto vaak lange afstanden zullen afleg gen, aan de belangrijkste grensover gangen folders met een aantal be langrijke tips en een miljoen servet ten met de slogan „twee uur rijden kwartier rust", uitreiken. Met die 2 en wil het Verbond nog eens extra benadrukken het grote belang voor eigen en ander mans veiligheid om fit en uitgerust achter het stuur te zitten, hoe lang en hoe ver de reis ook is. Een goede gewoonte is na iedere twee uur rijden een kwartier te rus ten. Om goed voorbereid op vakan tie te kunnen gaan werd in de afge lopen weken een reisfolder verspreid onder de werknemers van een groot aantal bedrijven. Ten behoeve van de buitenlandse toeristen werd door het Verbond in het Frans, Duits en Engels en in het Nederlands voor de Vlamingen een folder samengesteld over de belangrijkste Nederlandse verkeersregels. Deze folders worden verspreid via de VW-kantoren, de grenskantoren en de Horecabedrij ven. De aktie zal zeer frequent wor den ondersteund door radio en tele visie. Aan de in eigen land blijvende va kantiegangers adviseert het Ver bond: wees extra oplettend op de toeristische, niet op massaal verkeer berekende wegen, verwacht hier on verwachte situaties (aan de verkeer de kant van de weg lopende voet gangers, bermtoerisme, fietsers en spelende kinderen). Kruip niet te dicht achter elkaar en laat als bestuurder op die mooie routes het sightseeing aan Uw pas sagiers over. De drukte waarin U terecht kan' of zal komen eist Uw volledige aandacht voor de weg op. Tenslotte nog dit: waar de vakan tiebestemming ook ligt, in binnen- of buitenland, herinner U bij Uw vertrek een paar slogans van het Verbond, bijvoorbeeld: HO, GEEN RISICO (voorzichtig bij spoorwegovergangen) PROFIEL 2 mm OF MEER (zorg voor goede banden) en natuurlijk „GLAASJE OP, LAAT JE RIJDEN". Priester van de week: Kap. J. Verdonschot Grote Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: 9e zondag na Pinksteren. Zaterdagavond: 19 uur ouders Gos- sens-Biermans. Zondag. 8 uur fam. Jans-Beken vwg. fam. J. B.; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 uur Herman Jeuken; 18 uur Johanna Henckems-Tiessen. Maandag: 8.15 overl. fam. Vollen- berg-Jacobs en broer Theo; 9 uur bijzondere intentie; 19 uur Martin Custers. Dinsdag: 8.15 uur ouders van den Munckhof-Goumans als stichting; 9 uur Ferd. Beerkens en fam.; 19 u. ouders Bertrams-Hendiiks. Woensdag: 8.15 Bernard Loonen en Wiiheimina Tacken als stichting; 9 uur Johan v. d. Ven, Gertr. Ewals en zoons Br. Clemens en Wilhelm; 19 uur Paula Poels. Donderdag: 8.15 Peter Gerrits als stichting; 9 uur gezusters Janssen en fam. Vrijdag: 8.15 Antoon Philipsien vwg. buurtver. St. Joseph; 9 uur Christiaan Jacobs; lB uur plechtige huwelijksmis voor het bruidspaar Leysen-Rongen; 19 uur Herman Jans-Beken. Zaterdag: 8.15 Gerrit Thomassen vwg. vrienden en kennissen van de Schatberg; 9 uur Hubert van der Putten vwg. de buurt; 19 uur overl. ouders Coenen-Houtackers. Mededeling: Zondag 26 juli na iedere H. Mis kerkdeurkollekte voor het Zorgen kind. Akolietenljjst. Zaterdag 18 juli: 19 uur Huub Gooren en Bert Verbruggen. Zondag 19 juli: 8 uur Martin Spee en Gerard vain Vegchel; 9.30 Geert Cox en Henk Ebberink; 11 uur Mar tin Cuppen en Heter Jansen. Misdienaarslijst Zondag 19 juli: 18 uur Hub Thuyls en Theo Cox. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.15 Bert Verbruggen en Roland Michels; 19 uur Hub Thuyls en Theo Cox. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.15 Caspar Michels en Willy van de Vor- le; 19 uur Jos Swaghoven en Leon Kunzler (alleen vrijdag). Vrijdag: 15 uur huwelijksmis: Pe ter Pelzer en Peter v.an Houdt. PAROCHIE PATERSKERK Priester van de week: Pastoor Th. Pothof Zondag: 9e zondag na Pinksteren. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; 18.00 avondmis. Donderdag: 15.00 pl. H. Mis waar onder huwelijkssluiting van het bruidspaar Berkers-Geurts. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur, 6 uur en ma de avondmis tot half acht geleggenheid avondmis tot half acht gelegenheid zondagsviering. Mededeling: Jongens en meisjes, dank je wel voor de hulp bij het zingen van de hoogmis. Mogen we a.s. zondag weer op jullie rekenen om kwart over tien? Mooi zo! Misintenties Zaterdag: 18.30 Herman Jans-Be ken. Zondag: 7.30 overl. fam. Coop- mans-Custers; 9.00 Martinus Swin- kels, Johanna Michels en dochter Gertruda; 10.15 Catharïna Verheyen- Willems; 11.45 Jan Lenssen; 18.00 Johanna Michiels-Wijnen. Maandag: 7.45 voor goede gene zing; 8.30 parochie; 19.00 overl. ouders, broers en zusters Verhalle- Lensen. Dinsdag: 7.45 Hendrina Ambrosius; 8.30 Carolina Vermeulen-Nelissen; 19.00 Johanna van de Weegh. Woensdag: 7.45 W. Lötjens; 8.30 Anna Maria Arts-van Gerven; 19.00 Eldsabeth Wijnhoven-Roelofs. Donderdag: 7.45 voor goede gene zing; 8.30 Maria Hub. Lemmen-v. d. Sterren (D.O.); 15.00 huwelijk Ber kers-Geurts; 19.00 Martinus Swin kels en dochter Gertruda. Vrijdag: 7.45 t.e.v. H. Hart en O.L. Vrouw voor dankzegging verkregen gunst; 8.30 Elisabeth Wijnhoven- Roelofs (D.O.); 19.00 gezinsmis, le vende en overl. fam. Wijnen-Wijn- hoven. Zaterdag: 7.45 gelovige zielen; 8.30 overl. fam. Coopmans-Custers. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Frans Bonamts en Peter Bonants. Zondag: 7.30 Geert Philipsen en John Bonants; 9.00 Jac. Claessens en Jos Jeuken; 10.15 Luc en Marco Pop; 11.45 Jos Hendricx en Carlo Feller. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 Hans v. d. Bekerom en Pim de Vos. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Hans Achten en Peter Hendrix; 19.00 Martien Janssen en Frans Jeuken. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Eric en Marco Comeldssen; 19.00 Je roen en Ralph Reymders. Donderdag (23 juli). 15.00 (huwe lijksmis) Hans Achten en Hans van de Bekerom. Zaterdag: 19 uur avondmis voor de overl. Jan Janssen en Carolina de Bruijn. Zondag: 9e zondag na pinksteren. 8 uur leesmis voor overl. ouders en kinderen Arts-Stevens; 9 uur leesm. voor overl. Joseph Wismans, Anna Wijnhoven en Catharina Arts;! 10u. hoogmis voor overl. Harry Schroo- ten; 11.30 uur leesmis voor overle den Piet vd Vorle en zoon Gerard; 18.30 uur avondmis als jaarg. voor overl. Jacobus Vullimgs. Maandag: 8 uur leesmis voor alle bedevaartgangers naar Lourdes en voor alle weldoeners van de bede vaart; 19 uur avondmis voor overl. Christ van Uden. Dinsdag: 8 u leesmis voor de ge lovige zielen; 19 uur avondmis voor de overl. ouders Wijnhoven-Jamssen. Woensdag: 8 uur leesmis tot ze kere intentie (V); 19 uur avondimis voor overl. familie Emans-Vullings Donderdag: 8 uur leesmis voor de overl. fam. Laurensse; 19 uur avond mis voor een goede toekomst van. de kinderen (vG). Vrijdag: 8 uur leesmis tot bijzon dere intentie (Th); 19 uur avondmis v. overl. ouders van Kempen-Snij ders en Lina Snijders. Zaterdag: 8 uur leesmis voor ov. Frans Beerkens; 19 uur avondmis voor overl. Maria Evers-Clevers. Biechten van 5 tot 7 uur. Mededeling Het nieuwe adres van kapelaan Kortooms is: Monikestraat 22 (nieu we drive-in woningen in Veltum) en het telefoonnummer is 3206. Misdienaarslü st van 18 - 25 juli Zondag: 8 uur G. Willemsen en W. Hermans; 9 uur M vd Bekerom en J. van Meijel; 10 uur G. Swin- kels. S. Claessen en G. Raaymakers. 11.30 uur H. Rijbroek en G. Ewals; 18.30 uur M. Dicker en H. Peeters. Week 1: 8 uur M. Dicker en H. Peeters; 19 uur J. Versteegen en G. Ewals. Week 2: 8 uur H. Janssen en T. Voesten; 19 uur H. Peeters en M. Dicker. HERVORMDE GEMEENTE Zondag begint de Protestantse kerkdienst in de aula van Den Hoe- bert aan de Westsingel om half tien. Predikant is de Weleerw. Heer Keers, die om elf uur voorgaat in de Hervormde Kerk aan de Maas- weg te Blitterswijck. Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 8.30 uur Gerard Arts en Cath. Hei dens; 10 uur hoogmis, gest. jaaxget. Antoon Verheggen. Maandag: 8 uur Atoon Verheijen. Dinsdag. 8 uur Mathilda Custers- Peeters. Woensdag: 8.45 uur int. familie V ermeulen-Moorrees. Donderdag: 8 uur overl. familie Claessens-Teuws. Vrijdag: 10 uur huwelijksmis voor bruidspaar Janssen-Broekmans. Zaterdag: 19 uur int. fam. Swe- mers-Thi essen. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7 uur leesmis; 8.30 uur gez. mis v. Martin Classens en Gertr. Wismans. 10 uur hoogmis, maandd. Mathias Duijf. Maandag, dinsdag en woensdag om 7.30 uur leesmis. Donderdag: 7.30 uur jaard. Johan nes Houwen. Vrijdag: 7.30 uur leesmis voor H. Baltissen vanwege petekind. Zaterdag: 7.30 uur t.e.v. St. Ma- chutus; 19 uur avondmis, maandd. Gertr. Wolters-Peters. •PAROCHIE CASTENRAY - Zaterdag: 19 uur maandd. v. zal. Led Heidens, gezongen door het da meskoor. Zondag: 9e zondag na Pinksteren. uur H. Mis; 10 uur geen H. Mis in de parochiekerk. De hoogmis zal om 10 uur plaatsvinden te Tienray. De ze mis wordt opgedragen voor de in tenties en belangen van alle pa rochianen. We hopen dat er in grote getale deel genomen wordt aan de bedevaart naar Tienray. Iedereen is verzocht om op eigen gelegenheid naar Tienray te gaan. Maandag: 7.30 uur H. Mis. Dinsdag: 7.30 uur H. Mis. Woensdag: 7.30 uur gezinsmis tot intentie van hen die offerden. Donderdag. 7.30 uur H. Mis. Vrijdag: 7.30 uur H. Mis. Zaterdag: 7.30 uur H. Mis ter ere van O.L.Vrouw, tot intentie van hen die offerden. Misdienaars: Mart. Geerets en Jac Wismans, André Seijkens en Fons Dings. Zaterdagavond 7 uur leesmis voor Antoon Smets. Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.30 uur leesmis voor de parochie; 9 uur hoogmis, gest. jrg. voor Peter Joh. Arts en echtgen.; 10.30 uur lm. voor de overleden familie Steeghs- Thijssen. Maandag: 7.30 uur leesmis voor Jo van Meijel; 8 uur leesmis voor Fr. Janssen. Dinsdag: 7.30 uur gest. jrg. voor Jacob Reijnders en echtgen.; 19 uur leesmis voor Petronella de Bruymi- Jeuken en overl. kinderen. Woensdag: 7.30 uur leesmis voor Victor Asselberghs en echtgen.; 19 uur leesmis voor Hendrik Philipsen. Donderdag: 7.30 uur geen H. Mis; 2 uur huwelijksmis voor bruidspaar Loenen-Helligers19 uur leesmis v. de overl. familie Geurts-Janssen. Vrijdag: 7.30 uur gest. jrg. voor Eduard Asselberghs; 19 uur leesmis voor overl. familie Loenen-Pouwels. Zaterdag. 8 uur leesmis voor Jos. Croymans, echtgen. en Martin Croy- mans. Accolieten in de week: 7.30 Geert Reintjes; 19 uur Harry van Hees. Zondag 7.30 Jac. Heidens en Frans Voermans; 9 uur J. Voermans; J. Voermans, M. Janssen en W. Come- lissen; 10.30 uur P. en L. Reintjes. RECTORAAT VEULEN Zondag: 9e zondag na pinksteren. 8 uur leesmis voor zal. Rector J. Geurts; 10 uur hoogmis voor de pa rochie. Maandag: 8 uur leesmis voor zal. Antonia Janssen-Sanders. Dinsdag. 8 uur leesmis voor zal. Jacobus Geurts en Wilh. Croymans. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. Anna Janssen-Philipsen. Donderdag: 8 u leesmis uit dank baarheid. Vrijdag: 8 uur leesmis voor zal. Martinus Willems. Zaterdagavond 8 uur leesmis tot bijzondere intentie fam. Kusters- Creemers. Lector voor 19 juli: Ger. Reintjes. Accolieten Mart. van Staveren, Piet Mulders en Cor Janssen. Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.30 uur leesmis voor de parochie; 8.45 leesmis voor de overl. familie van Veghel-Muyzers; 10 uur hoogm. voor Johannes Peeters en Egberdina Muyzers; 11.30 uur jrg. voor Johan nes Verlinden. Maandag: 8 uur leesmis voor Jo hanna Arts-Barten. Dinsdag: 8 uur leesmis tot intentie van de fam. Wismans-Gooren. Woensdag: 8 uur leesmis voor Ma ria van Soest-Swinkeis. Donderdag: 19 uur weekdienst v. Jacob Flinsenberg. Vrijdag: 8 uur leesmis voor Ge- rardus, Harry en Antonetta Vergeldt Zaterdag. 19.30 uur leesmis voor Michiel Jeurissen. RECTORAAT HEIDE Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis uit dankbaarheid t.i.v. de familie Fleuren-Ewals; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolie ten: Rinus Stevens en Frans Vous- ten. Misdienaars van de week: Jan Nabben en Peter Spee. Maandag: 7.30 leesmis uit dank baarheid. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overl. familieleden Claes-Derikx. Woensdag: 7.30 leesmis uit dank- baarhied t.i.v. de familie Poels-Mi chels. Donderdag. 7.30 leesmis voor Ma ria Elbers-Manders. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Joost Camps. Zaterdag: 7.30 leesmis voor het rectoraat. Biechtgelegenheid: van 67 uur; 19.30 Avondmis t.bJ. van de familie Heezen-van Soest. Kerkpoetsen: Tocs Janssen en Tiny Michels.

Peel en Maas | 1970 | | pagina 5