ALS U HET ONS VRAAGT LIJST 8 Kerkelijke Diensten Kies'n Portable met Kies bij ons een Philips VAM0S A VER Houd uw snelheid intoom! BIG SOUND van 31 mei tot en met 6 juni Vredeskerk Venray PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week kap. J. Verdonschot Grote Markt 5 tel. 1882 Zaterdag: 19 uur voor ouders Flin- seniberg-D ij ckmans. Zondag: 8 uur Christiaan Jacobs, van weg de buurt; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 uur Martinus Weij- mans; 18 uur ouders Hoevenaars- Weijs. Maandag: 7.30 uit dankbaarheid; 8.15 Arnold Verhei jen; 9 uur Jan Oudenhoven; 19 u Johan de Bruijn vanwege de buurt. Dinsdag: 7.30 Constantien en An- toniette Hellen alls stichting; 8.15 u fam. Vollenberg - Jacobs en broer Theo; 9 uur Christiaan Jacobs; 19 u Antoon Peeters-Kerstjens. Woensdag: 7.30 gezusters Janssen en familie; 8.15 Maria Adniolo; 9 u. Comelis Akerboom; 19 u Hubert v. d. Putten vanwege de buurt. Donderdag: 7.30 Antoon Philip,sen vanwege buurtveren. St. Josef; 8.15 overl. ouders M. Flinsenberg-van de Mortel; 9 u ouders Vullings-Thuyls. Vrüdag: Eerste vrijdag van de maand; 7.30 u Christiaan Beclet en ouders als stichting; 8 uur zieken communie; 8.15 Antoon Janssen en echtgenote als stichting; 9 uur geen Mis; 11.30 schoolmis voor de meis jesschool, bijzondere intentie; 15 u. pl. huwelijksmis voor 't bruidspaar Meyer-Deri'kx; 19 uur dr. Bloemen. Zaterdag: 7.30 Willem Poels, echt genote en kinderen, als sticht.; 8.15 Godefrida van Tilburg, Gerarda v. Mil en Jan Oudenhoven, als sticht.; 9 uur Anna Flinsenberg en Koos v. Heek; 19 uur ouders Cremers-v.d. Waeter. Akolietenlijst Zaterdag: 19 u Willy Janssen en Tonny Janssen. Zondag: 8 u Jos Bexkenis en Hub Janssen; 9.30 u Henk Ebbenink en Jacq. Laurensse; 11 u Jos Laurens- se en Ad Verbeek. Misdienaarslijst Zondag: 18 u Leon Kunzler en Pe ter Pelzer. Maandag en dinsdag: 7.30 u Paul Oudenhoven en Beter Broers; 8.15 u Gerard van Vegchel en Martin Bee- kers; 19 u Leon Kunzler en Peter Pelzer. Woensdag en donderdag: 7.30 Wim Kremer en Jacq. van Mil; 8.15 uur Bert Verbruggen en Theo Cox; 19 u Andre Gooren en Rudy Siebers ('al leen op woensdag). Vrijdag en zaterdag: 7.30 u René Clevers en Bennie Beerkens; 8.15 u Benoit Lucassen en Jerry Mulders; vrijdag 19 uur Roland Michels en Willy van de Vorle. Vrijdag: 8 uur ziekencommunie André Gooren en Bert Verbruggen. Vrijdag 15 uur Jos Swaghoven en Peter van Houdt. PAROCHIE PATERSKERK Priester van de week: Kapelaan C. Bakker Tweede zondag na Pinksteren. Viering van Sacramentsdag: H. Mis sen: 7.30 - 9.00 - 11.45 - hoogmis om 10.15 - avondmis om 18 uur. Dinsdag: 8e dinsdag van de An- tontuisnoveen; 19 u avondmis met voorbeden voor de aanbevolen in tenties. Donderdag: 6. uur en na de avond mis tot half acht gelegenlheid om te biechten. Vrijdag: Eerste vrüdag v.d. maand tevens feest van het H. Hart; 7.45 u H. Mis voor alle schoolkinderen; 15 uur gez. H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijk Scholten-Pir- lo; 16 uur pl. H. Mis waaronder de 'huwelijkssluiting van het bruidsp. Kerkhof-Gommans; 19 uur avondm. voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur; 6 uur en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondagsviering. Mededelingen 1 Waar Sacramentsdag niet als 'n verplichte feestdag wordt gevierd, viert men het de eerste zondag er op volgende. Vandaar dat wij a.s. zondag Sacramentsdag vieren. 2 Omdat Mgr. Beel donderdag 11 juni niet kan komen vormen in on ze parochie, zal die plechtigheid nu plaats vinden op zaterdag 13 juni, 's morgens om half elf. Misintenties: Zaterdag: 18.30 levende en overl. familie Wijnen-Wijnhovlen. Zondag: 7.30 Anna Maria Arts-v. Gerven; 9 u Martien Thijssen; 10.15 Theodorus Hoedemaekers11.45 uur' Jan Lenssen; 18 uur Johanna Mich dels-Wijnen. Maandag: 7.45 v.d. parochie; 8.30 Gerard Martens, echtgenote en ov. kinderen; 19 uur Hubertus van de Putten (personeel Hartmans, Helm.) Dinsdag: 7.45 voor goede genezing; 8.30 overl. fam. Coopmans-Custers; 19 uur Hendrina Strijbosch. Woensdag: 7.45 Hendrina Ambro- sius; 8.30 Antoon Verhaagh; 19 uur Johannes Wijnhoven. Donderdag: 7.45 Anna Maria Arts van Gerven; 8.30 welslagen van ex amens ;19 uur Elisabeth Wijnhoven- Roelofs. Vrijdag: 7.45 voor goede genezing; 8.30 welslagen van examens; 15 uur 25-jarig huw. Scholten-Pirio; 16 uur huwelijk Kerkhof-Gommans; 19 uur gezinsmis, Martinus Swinkels, Jo hanna Michels en dochter Gertruda. Zaterdag: 7.45 overl. fam. Claes- sens-Veenema; 8.30 welslagen van examens. Dienbeurten akolieten Zaterdag: 18.30 Peter Bonants en Geert PhLlipsen. Zondag: 7.30 Jac. Claessens en Jos Jeuken; 9 uur Jan Schellekens en L. Pop; 10.15 Bert Janssen en Marco Pop; 11.45 Paul en Victor Pop. Dienbeurten akolieten Zondag: 18 uur Hans Achten en Johnny Jansslen. Maandag, woensdag en vrijdag 7.45 uur Ronny Clevers en Bim de Vos; 19 uur Hubert v.d. Putten en Mari Fleurkens. Dinsdag, donderdag en zaterdag: 7.45 u Eric Cornelissen en Hans v. d. Bekerom; 19 uur Geert Hendricx en Peter Claessens. Vrijdag: (5 juni) 15 uur zilveren huwelijk: Peter Hendrix en Firn de Vos; 16 uur huwelijk: Luc en Mau rice Janssen. Tweede zondag na Pinksteren: Sa cramentsdag. Zaterdag: 19 uur avondmis voor overl. Johannes Boom. Deze avond mis wordt gezongen door het meer stemmige jongenskoor „Capricio", bestaande uit meisjes en jongens van de volgende scholen: het Bosch- veldcollege; Jerusalem; Stevensbeek en de Mavo uit Venray. Het koor wordt begeleid door het schoolor- kest van het Boschveldcollege o.l.v. pater Franken. Uitgevoerd wordt de jeugdmis, die als titel heeft: aarde en adem. Zondag: 8 uur leesmis overl. Anna Stiphout-Jacobs en zoon Leo en v. Adrianus Cunders en zoon Frans. 9 uur leesmis voor overl. W. Jeuken; 10 uur hoogmis voor overl.. familie Siebers-Dielemans en zoon Theo. Deze hoogmis wordt gezongen door het kerkkoor - gregoriaans. 11.30 leesm voor overl. Franoiscus Dries- sen; 18.30 avondmis voor overleden Wilhelmus v.d. Ven (vd. Familie) Maandag: 8 uur leesm. voor de gelovige zielen; 19 uur avondmis v. overl. Martinus Wijnhoven. Dinsdag: 8 uur leesm. voor een overl. familie (G); 19 uur avondmis voor overleden en levende leden v. fam. Thijssen-Pelzer. Woensdag 8 ur leesmis tot zek. int. (T); 19 uur avondmis voor overleden fam. Vermeulen-Dijkmans. Donderdag: 8 ur leesmis v. overl. Theo Vollenberg; 18.30 leesmis v. d. fam. Simons; 19 uur avondmis voor levenden en overledenen v familie Smdts-Litjens. Vrijdag: feest van het H. Hart, le vrijdag van de maand, toegewijd a. d. verering van het H. Hart: 8 uur leesmis voor overl. fam. Thiie- 1 en-Hendriks; 15 uur plechtige eu charistieviering bij gelegenheid van 25-jarig huwelijksfeest van Delauw- Thijssen; 19 uur avondmis v. overl. fam. Evers-Clevers. Zaterdag: 8 uur leesmis voor de overledenen van de parochie; 15 u. plechtige huwelijksinzegening en de eucharistieviering voor bruidspaar Gerrdits-van den Broek; 19 u avond mis voor overl. Noud van Lin en Martien Janssen. Biechtgelegenheid van 5 tot 7 uur. Misdienaars Zondag: 8 uur J. van Meijel en L. Simons; 9 uur M. van den Bekerom en M. Dicker; 10 uur B. Pelzer en G. Wiüemsen en J. v Meijel; 1.1.30 H. Kusters en H. Linders; 18.30 u. W. Hermans en N. de Rijk. Week I: 8 uur J. van Meijel en W. Hermans; 19 uur Henk Peeters en S. Claessens. Week II: 8 uur G. Ewals en T. Voesten; 19 uur S. Vollenberg en J. Versteegen. Vrijdag 5 juni: 15 uur M. Dicker, J. v.d. Heuvel en N. de Rijk Vrijdagmorgen 8 uur ziekencom munie: J. van Meijel. HERVORMDE GEMEENTE Zondag begint de kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hobert, hoek Westsingel-Langstraat niet om kwart over negen, zoals in de gemeentebrief is bekendgemaakt maar om half tien. Predikant is de Weleerw. Heer Pennekamp uit Heerlen. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck is geen dienst. PAROCHIEKERK OOSTRUM 2e zondag na Pinksteren 8.30 uur overl. fam. Claessens-Ver- stappen; 10 ur hoogmis tot zek. int. daarna Sacramentsprocessie. De hg. mis wordt gezongen door de Zan gertjes van St. Frans. Maandag: 8 uur Wim Paules. Dinsdag: 8 uur gez. maandd. Cat, Boveé-Hartelo. Woensdag: 8.45 t.e.v. H. Hart van Jesus tot zek. intentie. Donderdag: 8 uur Anna Maria Swinkels-Fleurkens. Vrijdag Feest van het H. Hart v. Jesus; 8 u hoogmis v. Meta en Jan Hulsman. Zaterdag: 19 uur Leo Hendrix. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: Sacramentszondag; 7 uur leesmis; 8.30 gez. mis tot zek. int.; 10 ur hoogmis vo:or Cath. Biester- velds. Maandag 7.30 uur leesmis voor priesterroepingen. Dinsdag: 7.30 leesmis voor over ledenen (H). Woensdag: 7.30 leesmis Joh. peters. Donderdag: 7.30 mis ter ere van St. Machutus; 15 uur huwelijksmis voor bruidspaar Joosten-Smits. Vrijdag: eerste vrijdag van de mnd. 8.45 uur stichting Baeten-Jeurissen; geen avondmis. Zaterdag: 7.30 uur voor overlede nen (H); 19 uur avondmis v. overl. fam. Teuws-Teeuwen. Deze week worden de zakjes vóór de gezinsbijdragen opgehaald. Zaterdagavond 7 uur leesmis voor overl. fam. Janssen-Vereijcken. Zondag: Sacramentsdag: 7.30 uur leesm. voor Jo van Meijel; 8.45 uur leesm. voor Th. de Bruijni; 10 uur hoogmis voor de parochie. Daarna processie. Maandag: 7.30 leesm. voor Peter Assel'berghs; 8 uur leesmis voor Fr. Janssen. Dinsdag: 7.30 gest. leesm. voor M. Beurskens en C. Manders; 19 uur leesmis voor Petronella Janssen- Martens. Woensdag: 7.30 leesm. voor Willem Arts en Gertruda Niessen; 19 uur leesmis voor Th. Bouten. Donderdag: 7.30 leesmis voor Jos Croymans, echtgenote en Martin Croymans; 19 uur leesmis voor Pe ter Emons, echtgen. en Amt. Emons. Vrijidag: feest van het H. Hart: 7.30 gest. hoogmis ter ere van het H. Hart, voor P.J. Wilms en A.M. Thielen; 19 uur leesmis voor Gerard Hendrickx Zaterdag: 8 uur leesmis v. Antoon Loonen, echtgenote en Johanna Ver- heijen-Loonen. Akolieten in de week: 7.30 Peter en Harry Voermans; 'savonds Aloys van Hees. Zondag: 7.30 Ton Cornelissen en B. van Hees; 8.45 M. van Vegchel en Tt. Stevens; 10 uur M. Janssen, Jac. Heidens, Jan Voermans, J. Voermans, W. Cornelissen en P. en L. Reijntjes. PAROCHIE YSSELSTEYN 2e zondag na Pinksteren 7.30 uur leesmis voor de parochie; 845 uur leesmis voor de overl. fam. Peters-v.d. Munokhof; 10 uur pro cessie naar het schoolplein, waarna hoogmis op het plein voor de overl. fam. Peters-Ewals; 11.30 uur geen is. Maandag: 8 uur leesmis v. Harry Stiphout. Dinsdag: 8 uur leesmis uit dank baarheid v. d. fam. VuUings-v. d. Westerlo. Woensdag: 8 uur leesmis uit dank baarheid v d. fam. Vollenberg-Ver- heijen. Donderdag: 19 u leesmis uit dank baarheid t.e.v. O.L.Vrouw van Alt. Bijstand en de H Gerardus Vrijdag: 8 uur leesmis voor Mich- iel Jeurissen Zaterdag: 19.30 uur leesmis voor Gerard Deters. PARpCHIEKERK MERSELO 2e zondag na Pinksteren Sacramentszondag 7.30 uur leesmis overl. ouders Hoe- demakers-Gooren; 9 uur hoogmis v. de parochie, waarna Sacramentspro cessie, route: langs Mariakapel. 11.30 uur lm. voor Antoon Verhaag. Maandag: 8 uur gest. jaarg. voor Peter Johannes van Meijel en Pe tronella Muysers, Dinsdag: 8 ur gez. H. Mis v. zieke. Woensdag: 8 uur gez. H. Mis voor Huberdina van Rijswijck-Verhoeven Donderdag: 8 uur gez. H. Mis v. Johanna en Hendrica Custers. Vrijdag: Feest van het H. Hart en eerste vrijdag van de maand: 8.30 u gez. H. Mis t.e.v H Hart voor hen die geofferd hebben, te verzorgen door de schoolkinderen. Zaterdag: 19.30 uur Avondmis v. To Flinsenberg-Gooren. Zondag: Sacramentsdag 7.45 uur vroegmis voor de zielerusit van de overledenjen; 10 uur hoogmis voor de zielerust van Tonnie Botden (collega's). Door de week H. Mis om 7.45 uur. Maandag: tot bijz. intentie (B.N.) Dinsdag: tot bijz. intentie (B.N.) Woensdag: tot bijz. intentie( Horst) Donderdag: tot bijz. intentie Vrijdag: Feest van het H. Hart 's morgens geen mis; 20 uur gez. H. Mis tot int. fam. Hertzig. Zaterdag: 19,30 uur avondmis tot ere van O.L.Vrouw van Altijdduren de Bijstand, namens fam. Peeters- Janssen. RECTORAAT HEIDE Sacramentsdag Zondag: 7.30 uur leesmis voor de overl. familieleden Ewals-Fleuren; 10 uur gest. gez. jaarg. voor Josep hine Michels-Kersten. Misdienaars van de hoogmis Peter en Tonny Michels, Rikie Gielens; Peter Spee, JanNabben en Martien Poels. Kerkdeurcollecte ten bate yjan „Melania". Misdienaars van de week: Karei en Tonny Arts. Maandag: 7.30 uur leesmis t.b.i. Dinsdag: 730 uur leesm. t.i.v. fam. Geurts-van Dijck Woensdag: 7.30 uur leesmis voor Jacoba Michels-Jacobs en Petronel la van Dijck-Wismans. Donderdag: 7.30 uur leesmis voor Maria Elbers-Manders; 20.30 uur is er vergadering van de parochieraad in het zaaltje. Vrijdag: H. Hartfeest: 7.30 u. lm. voor Harry Muijsers; 19.30 uur de avondmis voor het rectoraat. Zaterdag: 7.30 uur lm voor Joost Camps. Biechten van 6-7 uur. 7.30 uur avondmis v Thomas Michels en Elisabeth Rongen. Kerkpoetsen: Truus en Gerrie Gie iens. RECTORAAT VEULEN Zondag: 2e zondag na Pinksteren Sacramentsdag 8 uur leesmis voor de parochie; 10 uur hoogmis ,uit dankbaarheid, fam. van Ooi; 2.30 uur Meilof. Maandag: 8 uur leesmis uit dank baarheid-(fam. v. O.). Dinsdag: 8e dinsdag ter ere van St. Antonius van Padua; 8 uur lm tot bijz. intentie, ter ere van Sint Antonius, intentie offerblok. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. Antonia JanssemSanders. Donderdag 8 uur leesmis tot bijz. intentie (Vermeulen). Vrijdag: 8 uur H. Mis ter ere van het H. Hart op eerste vrijdag, int. leesm. voor zal. Mart. Willems. Zaterdag: Priesterzaterdag; 8 uur H. Mis voor Priesterroepingen; 20 u hoogmis als jaarg. voor zal. vrouw Oreemers-de Lauw. Lector voor 31 mei: H. v. Rij swijck. Accolieten voor 31 mei: Gerardus van Staveren, Harry Drabbels en Mart. Classens. RECTORAAT SMAKT Zaterdag: 7 uur avondmis tot int. fam. Wijnihoven-Braun. Zondag: feest van Sacramentsdag; 7.30 uur H. Mis; 10 uur plechtige viering van Sacramentsdag. Elke dag om 7.30 uur H. Mis. Woensdag: 7.30 H. Mis v. overl. ouders de Haart-Cremers. Vrijdag: le vrijdag van de maand; 1130 uur ëuchaistievierkig voor de schooljeugd. Zaterdag: 10 uur liturgie van het vormen en eucharistieviering. 7 uur avondmis tot int. fam. Geurts. PARA LOS ESPANOLES DE VENRAY Y ALREDEDORES El domingo proximo ge celebra en la Ermita de San José en Smakt s las diez y media la flest-del Corpus Christi. Faltando la procesión del Corpus de Espana no podemos cele- brar mejor esta fiesta que con la asistencia en la Misa dominical. Servicio de coches gratis en las paradas conoridas. NOTICIA IMPORTANTE: Las personas quie, como los Hem- ranos Verdu, ban pedido y solicita- do una casa se reunan el vdernes proximo él dia 29. de mayo a las 5 de la torde en punto con el Fadre Juan en la ofdoina de San Oda en ca'lle Lange Straat 61 para una con- ferencia con el loco-alcade, el Sr. D. Schols: son 4 solicitantes. Desde el martes el padre Juan ha vuelto en Smakt después de haber hecho sus Ejercicios EspiritualesVds pueden llamarle por teléfono cada dia des- puees de las 7 de la noche en nume ro 04782-232. Dan zijn wij voor leefbaarheid van alle Venrayse gehandicapten. Wij menen hier het best gediend te zijn door INVALIDEN BOND VENRAY VAMOS A VER Es conveniente que olvidemos las renoillas personales y ooiaboremos todos en la organization pueso que el conseguir el Centro es un bnefi- cio para todos, por esto motivo cree- mos conveniente el esfcipuiar una cuota mensuai para ir robustetiendo nuestra organizocdón, dicha euotjj? consta de 2.50 F. mensuales y se po- dra disfrutar de la entrada a la pro- yección de la pelicula mensuai gra- tuitamente, el periódioo semanal „Peel en Maas" y las excursiones que se realizan, todo ello por el me- ro hecho de ser socio del Centro Es- panol, la cuota se empezara a abo- nar el dia 1 de junio al 7 del misrno mes, estos diias seran los de cobro de los meses siiguemtes. ASI VAN LAS COSAS DEL CENTRO Para los interesados en la forma tion profesional se hace saber; las clases son en VeriLo diarimiente, los eursos son los siguientes Adjustador 20 - meses. fresadores 9 - meses. ajustador montador 16 - meses. ajustador constructor 10 - meses. tor nero 11 - meses. chapdsta 10 - meses. caldereo naval 9 - meses. soldador (autogena) 4 - meses. soldador (électrica) 4 - meses. electricista 7 - meses. mecanioo automov.il 7 - meses. carpintero armador 12 - meses. ferrallista 10 - meses. albanil 9 - meses. pintor 5 -meses. enfoscador 7 - meses. En estos cursos no existen clases nocturnas y todos los cursos except to los de soldador tendran los exa- mienes un aho despues de concluir el eurso iniciado. los soldadores ten dran los exiamenes dentro de los cuator meses de duration del curso. Los alumnos so 11 er os mayores de 23 anos tienen 3,82 F. por hora 119.91 neto por semana, y los casa- dos mayores de 23 anos 3,82 F. por hora, 126,87 neto por semana, los gastos de locomotion oorren a cargo de la escuela. Para mas informaciones dirijansé a Sr. Ram.il, Beukenlaan 33. DEPORTES Aviso para todos los interesados en el futbol, se trata de reorganizar el equipo Espahol de Venray, los in teresadios sir van se comund'carlo al delegado deportivo Sr. Manuel Ra mirez y directivos Sres. Jeus Lopez y Francisco Luque. La Subcomisdón de Venray. Philips portable met FM-band, lange- en middengolf. Variabele FM-zender- indicatie. Met grote luidspreker. Uit stekende weergave. Jn zwart met palissander. 159.- Pracht Philips portable met FM, lange- en middengolf. Met uitschuifbare antenne. In zwart met palissander. 139.- Philips IC radio-AM/LM- portable. Uitstekende ont vangst en sublieme weer gave. Met afstemmeter en hogetonen'regelaar. 109.-

Peel en Maas | 1970 | | pagina 18