v.v. OOSTRUM in Ueniay 'V. LYCEUM '64 DAMMEN Appelen S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD S.V. LEUNEN ATLETIEK SCHAKEN HANDBOOG WANDELSPORT ZWEMMEN BILJARTEN Custers - Oirlo PULS &™POT.un MKF SmS WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN PULS DE MOLENWIEKERS VRIJDAG 20 MAART 1970 No. 12 EEN EN NEGENTIGSTE JAARGANG IS I GOEDKOPER I DAN U DENKT PEEL EN MAAS IS GOEDKOPER DAN U DENKT ABONNflMENTS- Vam* IM, SPORT De wedstrijd HeerVenray, die de Peelbewoners eervol met 21 verloren, heeft voor enkele spe lers toch nare gevolgen. Zo in de eerste plaats voor de sympathieke Cees Hooymaayers die in deze wedstrijd debuteerde en na drie minuten spelen met een beenbreuk de strijd moest staken en daardoor voorlopig „buitenspel" zal staan. Fr. Odenhoven werd in de tweede speelhelft door scheidsrechter Na holt naar de kleedkamer verwezen wegens natrappen, zodat ook hij zal moeten rekenjen op „verplichte rustperiode". Juist nu de S.V.V.-ploeg blijk gaat geven van verhoogde spelkwaliteit is dit natuurlijk dubbel jammer. Cees, die in het Venrayse zieken huis is opgenomen, wordt vanaf deze plaats een spoedig herstel toegewenst. Wedstrijdverlies tegen Heer is geen schande, ook al levert dat dan geen punten op, belangrijker is dat er weer met volle inzet ge speeld werd en dat de nederlaag onverdiend was Op deze weg voortgaande biedt deze wedstrijd toch perspectief voor de komende, zeer belangrijke, wedstrijden. Dan kan er misschien na de com petitie het niet-vergeten zilveren bestaan van SVV op waardige wijze worden gevierd. Venray dat in Heer dus al direkt geconfronteerd werd met het uitval len van Cees Hooymaayers, wist toch het beste van het spel te nemen, wat na een kwartier spelen een doel punt opleverde. J. Siebers ondernam vanuit de achterhoede een solo die hij afsloot met een keihard schot dat de Heer-doelman niet onder con trole kon krijgen. J. de Klerk was er als de kippen bij om dit af te straf fen: 0—1. Na deze tegenslag begon Heer ze nuwachtig en gehaast te spellen en de Venray-achterhoede had niet veel moeite om hun aanvallen te onder scheppen. Vanuit de Venray-verde- diging werden snelle combinaties op gebouwd en de achterhoede van Heer moest voortdurend op z'n hoe de blijven. De rust ging dan ook in met een verdiende 01 voorsprong voor Venray. Na de hervating kreeg de Venray- verdediging handen vol werk. Heer bleef aandringen en na ongeveer 20 min. spelen resulteerde dat tot de gelijkmaker. Ook hierna speelde het spelbeeld zich grotendeels op de Venrayse helft af, doch de SW'ers wisten stand te houden. Dat Heer toch nog aan de winst zou komen hebben de SW'ers gedeeltelijk aan zichzelf te wijten. De linksbuiten van Heer sprintte op een bal waar van de SVV-verdediging verwachtt- te dat die achter zou gaan en bleef dus staan. De Heer-speler wist de bal echter nog juist voor de achter lijn binnen te houden en trok de bal voor het doel waar de midvoor ter plaatse was en geen moeite had om de bal in het Venray-doel te depo neren. Na deze treffer werd achterhoede speler Odenhoven uit het veld ge stuurd, doordat de scheidsrechter na trappen zou hebben gekonstateerd. De resterende tijd moest Venray dus met 10 man verder spelen, doch hield dapper sltamd. Heer wist van haar nummerieke meerderheid geen gebruik te makten. De wedstrijd ein digde dan ook in een 21 zege voor Heer, waarmee de gastheren meer kregen dan ze verdienden. De SW- ers hebben in deze wedstrijd bewe zen dat het spel vooruitgaande is. Venray 2 speelde thuis tegen Me- gacles 2. Aanvankelijk ging het spel op en neer, maar geleidelijk aan nam Venray 2 het heft in handen en kreeg de tegenstander weinig kans om gevaarlijk te worden. Ondanks dit overwicht vielen er voorlopig geen doelpunten; men moest wach ten tot enkele min. voor i^ist, toen L. Clephas de bal van de comerlijn voortrok, waarna E. v. d. Velde de bal in het doel deponeerde: 1-0. Na rust, gesterkt door een 1 voorsprong, ging men weer fel van start, soms werd de strijd wel iets té hard. Maar 10 min. voor tijd was het weer L. Clephas die E. v. d. Vel de bediende met een mooie pass, die niet lang treuzelde en vanuit een moeilijke hoek onhoudbaar inschoot: 20, tevens eindstand. De wedstrijd Vjenlo 2Venray 3 werd na een kwartier spelen met een 00 stand gestaakt wegens ziekte van de scheidsrechter. Programma zondag 22 maart: Montagnards 1-Venray 1 2.30 u. (vriendschappelijk) Venray 2Belfeldia 2 2.30 u. Venray 3RKLW 2 2.30 u. (terrein Leunseweg) Venray 4Leunen 1 2.30 u. Venray 5Swolgense Boys 2 12.00 u. Venray 6-Leunen 2 12.00 u. RKLW 3—Venray 8 12.00 u. Ook de wedstrijd tegen Tegelen vond geen doorgang. Daarom starten we a.s. zaterdag met een wedstrijd tegen Servio. Terrein Oostsingel, aanvang half 4 precies. Aangewezen spelers: M. Gommans, A. Arts, J. Arts, J. Barends, M. Beer- kens, B. Assen, H. de Rruyn sr., W. Clevers, H. Gommans, J. Pirlo, G. Poels, Th. Swinkeis, Jo Gommans. Afmeldingen voor vrijdagavond bij H. de Bruyn, Beukenlaan 20. Uitslagen zaterdag 14 maart j.l.: Merefeldia AlVenray Al 13 Venray A2RKDEV Al (Bij stand 12 gestaakt wegens latbreuk). Venray A3Meterik Al 10 Montagnards AlVenray A4 34 Venray A5Merselo Al 07 Oostrum AlVenray A6 34 Venray BIBlerick BI 33 Leifhen BIVenray B2 71 Griendtsveen BIVenray B4 110 Programma zaterdag 21 maart: Venray AlSp. Irene Al 4.00 u. RKSVN Al—Venray A2 4.00 u. BW Al—Venray A3 3.00 u. Ysselsteyn AlVenray A5 4.00 u. Venray A6Molenwiekers Al 2.30 u. Wittenhorst BIVenray BI 2.30 u. Ysselsteyn B2Venray B3 2.30 u. Venray B4Meterik B2 2.30 u. Oostrum BIVenray B5 4.00 u. Voor de D-spelers zal binnenkort ook weer een programma van start gaan. Uitslagen zondag 15 maart: Resia 2De Molenwiekers 1 21 De Molenwiekers 2DIS 2 11 De wedstrijd Resia 2De Molen wiekers 1 was een minuut oud toen de midvoor van Resia scoorde door een fout in de achterhoede: 1-0. Hierna ging de strijd goed tegen el kaar. Bij een van aanvallen van de Molenw. kreeg linksbuiten Cox de bal van een achterspeler van Resia. Hij scoorde, doch dit doelpunt werd door de scheidsrechter afgekeurd wegens buitenspel. Kort voor rust kregen de Molen wiekers een hoekschop te nemen op links, die door L. Jenneskens voor het doel werd gebracht. De bal kwam bij linksbuiten Cox, die meteen doortikte naar Gommans, die toen onhoudbaar scoorde: 1-1. Na rust was Resia wat meer in de aanval. Bij een hoekschop voor rechtsbinnen met een prachtige ltop- Resia in de 15e min. wist de Resia stoot te doelpunten: 2-1. Hierna kwamen de Molenwiekers wat meer in de aanval wat echter gelen doel punten opleverden. Zodoende moes ten ze de -twee w instpunten aan Re sia laten. De Molenwiekers 2 hebben 1 punt je kunnen bemachtigen tegen het hoger geplaatste DIS 2. De wedstrijd ging goed tegen elkaar op. Bij een van de aanvallen van de Molenwie kers op het DIS-doel werd er hands gemaakt binnen het strafschopge bied, hetgeen de scheidsrechter ont ging. DIS had succes bij een aanval en opende de score: 0-1. Hierna trok ken de Molenwiekers ten aanval wat resulteerde in een doelpunt van T. van Lierop. Met deze stand kwam de rust en daar er ook in de tweede speelhelft niet meer gescoord werd, betekende dit tevens de eindstand. Programma zondag 22 maart: De Molenw. 1Castjenray 1 2.00 u. (vriendscbappelij k) Castenray 2De Molenw. 2 2.30 u. N.B. Men wordt er op attent ge maakt dat men het publicatie-adres (café Thielen) dient te raadplegen voor eventueel ingelaste wedstrijden. TOTO Inlevering van toto-for mulieren nr. 33 op donderdagavond van 7.009.30 uur. Toto-innemer is R. Swinkeis. TRAINING Denk aan de trai ning op donderdagavond om half 8. Komt u ook?! AFD. JEUGD Uitslagen zaterdag 14 maart: De Molenw. Al—BW A2 3—1 Wittenh. B2De Molenw. BI 210 De A- en B-jeugd zijn uit de com petitie teruggetrokken. Uitslagen: Leunen 1—RKDEV 2 4—0 Ysselsteyn 3Leunen 2 00 Castenray 2Leunen 3 11 Merselo BILeunen B2 32 BW AlLeunen Al 30 Leunen A2Sparta '18 A2 13 Leunen BI—SW B2 7—1 Leunen ClWanssum Cl 73 Programma zaterdag 21 maart: Leunen AlAmerica Al 15.00 u. Meerlo AlLeunen A2 15.00 u. vertrek 14.00 uur Leunen BISparta B2 16.00 u. DIS BILeunen B2 15.00 u. vertrek 14.15 uur Leunen Cl—EEV Cl 14.30 u. Wanssum DlLeunen Dl 10.30 u. vertrek 10 uur Leunen D2Wanssum D2 10.30 u. Leunlen D3Ysselsteyn D3 10.30 u. Ysselsteyn D4Leunen D4 10.30 u. Ysselsteyn D4Leunen D4 10.30 u. vertrek 1Ö~ uur St. AnnaLeunen veteranen 17.00 u. terrein St. Anna Zondag 22 maart: Venray 4Leunen 14.30 u. vertrek 14.00 uur Venray 6Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.30 uur Wanssum 3Leunen 3 12.00 u. vertrek 11.30 uur Ook tegen Swolgense Boys is het Oostrum niet gelukt ook maar één puntje in eigen huis te houden. Di rect al vanaf de aftrap ging Oostrum in de aanval en niet zonder succes, het was W. Gelissen die een niet te missen kans kreeg -en dat betekende 10. In de 30e min. vergrootte B. Hermans met een gave treffer de voorsprong tot 20. Wie dacht dat Oositrum op fluweel zat, kwam be drogen uit, want nog voor de thee pauze wist Swolglen op gelijke hoog te te komen: 22. Na de pauze hetzelfde beeld, Oos trum het meest in de aanval, doch in deze periode was er geen afwer ker meer. Jammer was het dat de overwinning naar de verkeerde ploeg ging, want 30 min. in de tweede helft betekende een uitval van de tegen partij meteen een doelpunt: 23 en dat was tevens de einduitslag. Het publiek kan echter terug zien op een herboren Oostrum-team, dat zich zeer goed geweerd heeft, maar geen loon naar werken kreeg. A.s. zondag gaat Oostrum 1 naar koploper HRC 1. Meit dezelfde inzet kan daar beslist een puntje be haald worden. We hopen dat veel supporters mee naar Afferden zullen gaan, want hun steun is onontbeerlijk. Oostrum 2 is vrij. VELDLOOP Ruim 100 deelnemers, verdeeld over de verschillende klassen, gin gen zondag van start tijdens de door A.V. Tegelen georganiseerde volks cross. In de bossen achter camping Vlakwater was een uitstekend, niet al te zwaai* en daardoor snel par cours uitgezet. Zowel deelnemers als publiek hebben van interessante en span nende wedstrijden kunnen genieten. Vooral bij dames en heren K.N.A.U. was de spanning groot en werd de strijd de laatste 80 meter beslist in de sprint. Al met al den zeer geslaagde pro paganda voor de atletiek. Uitslagen: Jongens tot 11 jaar 1000 m.: 1. D. Ha winkel (Tegelen) 2. L. Gerards, Tegelen 3. W. Krey, Venray Jongens 12-16 jaar 2000 m.: 1. H. Kupers, Baexem 2. H. Buggen, Heythuysen 3. M. Philipsen, Venray Meisjes 12-16 jaar 1000 m.: 1. Gerats, Tegelen 2. Wilberts, Tegelen 3. Michiels, Venray Heren niet K.N.A.U. 4.000 m.: 1. Verlinden, Grubenvorst 2. Kupers, Baexem 3. Maas, Zeilberg Dames K.N.A.U. en niet-K.N.A.U. 2.000 m.: 1. A. Jans-Beken, Venray 2. M. Verkoulen, Baarlo 3. J. Peters, Heythuysen Heren K.N.A.U. 6000 m.: 1. M. van Osch, Venray 2. J. van Meijel, Sevenum 3. F. Pardoel, Zeilberg Op 12 maart speelde Venray tegen Wychen de 6e ronde van de Drie Prov. competitie in Hotel De Zwaan. In het team van Wychen speelden 3 jeugdige schakers, die goed tegen wicht gaven. Het was een prettige wedstrijd die als volgt verliep: Bord 1: Een sterk veld voor Ven ray, met een vooruitgeschoven pion- nenstelling, waardoor de stukken zich later minder goed ontwikkelen konden. Het bleef voor Venray een zware partij, waarbij geen doorbraak mogelijk was. Ondanks, werd na lange inspannende strijd Venray de winnaar. Bord 2: Kwaliteitswinst voor ons, met een aanvallend paard op de rechtervleugel. Venray ontwikkelt zijn stukken tegen een zwakke ko ningsvleugel van Wychen. Na de 35e zet zien we dat er een sterke afruil heeft plaats gehad en volgt het eind spel. De kwaliteitswinst blijft en Venray wint. Bord 3: We zien ook op dit bord sterke afruil, waarbij ook de beide dames worden geofferd. Uiteindelijk geeft Wychen deze partij op, nadat er een loper achterstand is. Bord 4: Een sterk gespeelde partij welke bleef boeien. Na de 32e zet volgt afruil, waarna het spel zich toespitst. De uiteindelijke winst bleek voor Venray. Bord 5: Een interessante partij waarbij voor Wychen den zwakke koningsvleugel en een betere ont wikkeling bij Venray ontstaat. Na verloop van tijd verkrijgt Wychen kwaliteitswinst, waardoor deze meer overwicht krijgt. Een aanval met da me E 4 en f 3 pion doet een toren van Venray vallen, waardoor we de partij verliezen. Bord 6: Hier een te sterke afruil, waardoor het eindspel ingezet wordt met dame-toren, tegen dame-loper. Venray valt aan met het doel te pro- moveilen, Wychen geeft de strijd op. Bord 7: Ook hier wordt een inte ressante partij gespeeld, doch door een vergissing komt voor Venray een keerpunt. Dame ruil volgt en Venray geeft op. Bord 8: Ontplooiend spel van Wy chen met wat jeugdige overmoed? Dit heeft tot gevolg dat Venray kwaliteitswinst behaalt en een bete re stelling. Door een discussie wordt een vergissing begaan waardoor Venray dame verliest en daardoor de partij verloor. De uitslag is: 1. W. JeukenL. de Ruyter 1—0 2. J. PetersA. Langezaal 10 3. J. VerhaeghJ. van Huet 10 4. J. de WitH. v. d. Berg 10 5. L. de Lang Ev.M. v. Soest 01 6. K. LundahlE. de Ruiter 10 7. W. MandersH. de Ruiter 01 8. P. Vissenberg-F. v. SteenveldO1 VenrayWychen 5—3 Uitslagen H.H.C.: W. PhilipsenJ. Hensgens 01 Mevr. SpeeDornM. Termote afg. J. ArtsJ. Beekmans 01 J. HensgensK. v. Straten 10 R. GronsveldJ. Arts 10 W. PhilipsenB. Gerrits 01 R. GronsveldW. Jeuken 01 J. ArtsM. Termote 01 Selectiewedstrijden: Mevr. Spee-DornJ. Verhaegh 01 G. BreukersH. Derks 10 L. de Lang-Ev.Th. Serraris 10 JUBILARISSEN BIJ HANDBOOGSCHUTTERIJ ST. ODA De heer Th. Voermans, voorzitter van handboogschutterij St. Oda, herdacht het unieke feit dat 50 jaren onafgebroken bij deze vereniging de handboogsport aktief beoefende. Bovendien hanteert de heer Voer mans al 40 jaren onafgebroken de voorzittershamer van deze hand boogvereniging, terwijl de heer Jan Kusters in de feestvreugde werd be trokken omdat hij 40 jaren bestuurs lid is. Dit was voor „St. Oda" voldoende gelegenheid om ter ere van deze ju bilarissen een jubileum-concours te organiseren. Hiervoor had mlen drie verenigingen uitgenodigd, t.w.: De Batavieren uit Castenray; E.H.S., Venlo en Kunst en Vriendschap uit Liessel. Elke vereniging nam met 7 schutters deel. De uitslag werd als volgt: 1. beker: Kunst en Vriendschap 1145 p., 1.26 p. boven Bondsgem. 2. standaards: De Batavieren 1179 p. 0.63 p. boven Bondsgem. 3. standaard: E.H.S. 1247 p. 0.48 p. beneden Bondsgem. 4. standaard: St. Oda 1133 p. 1,21 beneden Bondsgem. Namens St. Oda bood M. Lenssen bij de prijsuitreiking de jubilarissen enkele attenties aan. Een speciaal dankwoord richtte hij tot de jubi larissen voor het vele en nuttige werk in het belang van de vereni ging, zovele jaren verricht en hoop te dat beiden nog vele jaren, in goe de gezondheid, hun krachten aan St. Oda zullen kunnen blijven geven. De bezoekende verenigingen slo ten zich hierbij gaarne aan en me moreerden dat handboogschutterij St. Oda trots mag zijn zulke be- stuurderen te bezitten. Als blijk van waardering boden zij de jubilarissen namens hun vereni ging een cadeau aan. Nadat de hoop was uitgesproken dat de vriendschapsband die be staat tussen deze verenigingen, in de toekomst, zo mogelijk, nog verstevigd zullen worden. Daarna werd de avond met een gezellig samenzijn doorgebracht. fJijj vj- V# Op vrijdag 3 april a.s. organiseren de Gezamenlijke Wandelsportvereni gingen in Venray een oriëntatie- wandeltocht. De afstand die gelopen moet wor den bedraagt 10 km. Men moet lopen in groepjes van 4 tot 6 personen. De start is vanuit zaal Volleberg, Henseniusstraat, Venray tussen 19.30 en 20.30 uur. Het inschrijfgeld voor deze tocht bedraagt 2.00 per per soon. Na de tocht krijgt iedere deel nemer een bord erwtensoep gratis, Leuke prijzen. Deelname voor iedereen boven de 14 jaar. De Gez. Wanlelsportver. Venray W.S.V. ST. CHRISTOFFEL A.s. zaterdag 21 maart beginnen we weer met de wekelijkse training. We verwachten dan alle leden om half vier precies op het plein voor de schouwburg. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Vooral voor de 15 km groep zouden we graag nog enkele leden bij hebben. Hiervoor komen in aan merking kinderen die geboren zijn in 1958 of eerder. Belangstellenden kunnen zich dan a.s. zaterdag op de training melden. Lyceum 1 is afgeknapt. Dat was de enig mogelijke konklusie. Want wat een fantasieloos volleybal werd er vertoond, zonder enige inzet ook. Integendeel, het zestal maakte een vrij gezapige indruk. Het resultaat was er dan ook naar: 23 neder laag tegen Valuas 2, dat je niet twee maal hoeft te zegen om van zo'n kans te proifteren. Kortom: mentaal schort er nog wel het een en ander. Enigszins begrijpelijk nu men kans loos is voor de titel; desondanks mag men wel een volledige inzet eisen. Heel anders en heel wat beter speelde Lyceum 2, dat na de neder- lagenreeks nu aan een flinke eind spurt schijnt te zijn begonen. Er werd fris aanvallend spel gespeeld en een goede inzet maakte andere tekortkomingen goed. Fighters bleek in de zaal wat minder in haar mars te hebben, dan in de sporthal, maar heeft desondanks het beste uitzicht op een overwinning gehad (2-1 voor), maar bleek in de slotfase niet opge wassen tegen het doorzettende Ly ceum 2, profiterend van de betere konditie. Een verdiende zege: 3-2. Ondanks de nog geurige titelkan- sen gevolg van de nederlaag van vorige week tegen kampioenskandi daat no. 1: Revoc had Lyceum 4 geen gebrek aan inzet; men zou zelfs het tegendeal kunnen beweren, want het vierde pakte de zaken rigoreus aan en besliste, voordat tegenstan der Jovo er erg in had, de eerste set in haar voordeel: 154. Pas in de 2e set leek Jovo warm gedraaid, want tot 99 bleef men gelijk opgaan. De geplaatste smashes c.q. de betere techniek gaf de doorslag: ook deze set was voor Lyceum 4 (15-11). Met name het blok was daarna niet meer zo best op dreef: Jovo forceerde een 92 voorsprong. De veldverdediging ving het falen van de netverdediging echter keurig op en Jovo kreeg zo goed als geen kans meer. De puntjes vielen, op één na, nu allemaal aan de goede zijde uit en de 30 zege van Lyceum 4 was een feit. Prima herstel dus na de flop van vorige week. Concordia 3 bracht een zeer jong, nog onervaren team op de been, dat verrassend sterk begon: de 50 voorsprong in de eerste set liegt er immers niet om. Lyceum 5 maakte vooral in de beginfase nogal wat fou ten, mede a.g.v. trage reacties in het achterveld én de slecht geplaatste smashes. Dat laatste verbeterde gaande de ontmoeting gelukkig en men stoomde op z'n gemak naar een 30 zege toe, want Concordia 3 had na de eerste set geen puf meer. Programma: zaterdag: 15.00 Lyceum 4—V.C.S.D. 16.00 Lyceum 3VC Rooy 3 16.00 VCT 4—Lyceum 5 18.15 VC Rooy 2Lyceum 1 20.45 Swift 2Lyceum 2 Zendag: 15.00 Tupos 3Lyceum 4 De onderlinge ranglijstcompetitie van Damvereniging Venray, met als inzet het persoonlijk kampioenschap 1970, draait nog op volle toeren. Noyens heeft nog steeds de leiding en heeft deze de laatste weken iets kunnen verstevigen door een over winning op een van zijn grootste ri valen J. Beerkens. Daardoor heefit Tijssen de tweede plaats overgenomen en blijft de spanning er in, want met nog 11 par tijen voor de boeg, is de leidersposi tie nog lang niet onaantastbaar. Zaal en L. Jansen hebben zich ste vig genesteld op de vierde en vijfde plaats, maar wij geloven niet, dat zij dit jaar nog aanspraak op een ho gere rangschikking kunnen maken. Voor de volgende vijf plaatsen ter bezetting van het eerste tiental blij ven nog vele gegadigden en mogen wij de nieuwe leden Thielen, Knell, Ls. Jansen en Schilders lang niet uitsluiten. Ook bij de diverse andere nieuwe leden zit veel talent, al zouden de puntentotalen dit niet doen vermoe den. Wij durven voorspellen, dat zij reeds voigend jaar in staat moeten worden geacht meer geroutineerde spelers uit het eerste tiental te verdringen. Kortom, er blijft een grote spor tieve wedijver en spanning rondom het honderd-ruitenbord en het zal nog wel enkele maanden duren, voordat de definitieve balans kan worden opgemaakt. We geven een overzicht van de stand na 25 partijen, waarbij aange tekend dient te worden, dat de heren Kruysen, Beerkens jr., Arts en Jen- niskens slechts een enkele ronde van 20 partijen zullen volbrengen, omdat zij als nieuwe leden later zijn toe getreden, terwijl de overigens in to taal 36 partijen moeten spelen. De decimalen zijn behaald in voordelige remise-partijen. 1. Noyens 25 21 3 1 45,25 2. Tijssen 25 19 3 3 41.50 3. J. Beerkens 25 17 5 3 39,50 4. Zaal 25 15 6 4 36,25 5. L. Jansen 25 12 8 5 32,75 6. Schell 25 10 6 9 26,50 7. Verkoeyen 25 9 8 8 26,25 8. Kennis 25 12 1 12 25,00 9. G. Beerkens 25 8 8 9 24,00 10. B. Beerkens 25 3 6 11 23,25 11. Thielen 25 3 6 11 22,75 12. Claessens 23 3 4 11 20,00 13. Knell 25 8 3 14 19,25 Ls. Jansen 25 8 3 14 19,25 14. Schilders 19 5 6 8 16,25 15. Th. Jansen 23 3 6 14 12,00 16. Kruysen 10 1 4 5 6,25 17. Verstegen 25 2 2 21 6,00 18. G. Beerkens jr. 9 2 2 5 6,00 19. L. Arts 5 1 0 4 2,99 20. Jenniskens 10 0 0 10 0,00 ZWEMCLUB SPIO Kunstzwemmen De heer De Ras zal a.s. zaterdag de training van het kunstzwemmen leiden. Verwacht wordt dat alle deel neemsters aanwezig zullen zijn. L. FRAAYE KAMPIOEN 4e KLAS Uitslag van de door de Bruggraaf georganiseerde eindstrijd 4e klas: 1. L. Fraaye (Biljartic) 11 2.790 2. J. Nooyen (SVCB) 8 2.247 3. G. Gerritsen (SVCB) 6 1.879 4. F. Verstegen (O.O.) 6 1.543 5. J. v. Zwamen (Pom.) 5 1.913 6. M. Beerkens (Pom.) 4 1.432 7. A. Willems (O.O.) 2 1.434 z26, 27 en 28 maart wordt door H.G.M. de eindstrijd 2e klas georga niseerd. Deelnemers hieraan zijn: L. Nooyen (K.O.T.), J. Voesten (Ons Ge noegen), G. v. Asten (B.C.Y.), H. Lenssen, L. Snijders (beiden de Burggraaf), P. Volleberg en Th. De- ricks (beiden V.O.P.). Dagelijks verkrijgbaar TELEFOON 04787-282

Peel en Maas | 1970 | | pagina 5