Gastechnicus M Goed 'gekleed is ft halve werk. THOMASSEN mm Vredeskerk Yenray Peuterspeelzaal met vandaag kleding voor morgen (vervolg kerkberichten Paterskrek) Johannes Wijnhoven. Zaterdag: 19.30 Theodorus Gom- mans. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Luc en Marco Pop. Zondag: 7.30 Paul en Victor Pop 9.00 Ber.t Janssen en Carlo Feller 10.30 (hoogmis met palmwijding) Frans en Peter Bonants, Jan Schel - lekens en Jos Hendricx; 11.45 Jac. Claessens en Jos Jeuken. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 Simon Claessens en Pirn de Vos. Maandag, dinsdag, woensdag: 7.45 Ronny Clevers en Johnny Janssen 19.00 Hans Achten en Hans v. d. Be- kerom. Witte Donderdag: 3.30 (Mis voor de schoolkinderen) Hubert v. d. Put ten en Maurice Janssen; 19.30 Eric Cornelissen, Geert Hendricx, Peter Claessens en John Bonants. Goede vrijdag: 19.30 Geert Philip- sen, Frans Bonants, Peter Bonants en Jos Hendricx. Zaterdag (Paaswake): Paul en Vic tor Pop, Marco en Due Pop. Palmzondag en diensten van de Goede Week. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Anna Stiphout-Jacobs en zoon Leo. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. fam. van Dijck-Kemtjes; 9.00 lees mis voor overl. fam. Aben-Baeten; 10.00 hoogmis voor overl. Gertruda van Hoof-Hoex; 11.30 leesmis voor overl. Grad Geurts; 18.30 avondmis voor overl. Wdlhelmina Pouwels- Peeters. In alle H. Missen worden de pal men gewijd. Voor ieder gezin is een palmtakje aanwezig. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Frans Beerkens; 19.00 Boeteviering voor pasen en aansluitend eucharis tieviering voor Gerard Keizers. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Slits; 19.00 boeteviering voor pasen en aansluitend leesmis voor overl. Maria Evers-Clevers. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon van der Schaal; 19.00 boete viering voor pasen en aansluitend leesmis voor overl. fam. Albers- Huijbers. Donderdag: Wite Donderdag. 15.00 eucharistieviering voor overl. ouders Meulenidijiks-van Happen; 19.00 uur plechtige eucharistieviering voor overl. Piet Voss. Vrijdag: Goede vrijdag, vasten en enthoudingsdag. 15.00 dienst van het lijden en sterven van onze Heer Je zus Christus met de kinderen van de lagere school; 19.00 boeteviering kruisverering en communiedienst. Paaszaterdag: 17.30 (half zes) Plechtige eucharistieviering, waar onder de hernieuwing van de doop beloften voor de kinderen van de 6e klas. Onder deze dienst wordt een kindje gedoopt. 19.00 plechtige eu charistieviering - paaswake. Ook onder deze dienst wordt een kindje gedoopt. Int. voor overl. fam. Cle phas-Hainnen. Mededelingen: 1. Denk aan de boetevieringen op maandag-, dinsdag-, woensdag en vrijdagavond, telkens om 7 uur 's avonds. 2. Biechtgelegenheid: vóór en na de diensten van de goede week en paaszaterdag van 3.00 tot 4.30 u. 3. Dénk tot en met pasen aan uw vaistenoffer! 4. Witte donderdag wordt de paas communie gebracht aan de zie ken. 5. Paaszaterdagmorgen is van 9 tot 12 uur wijwater verkrijgbaar aan de zij-ingang van de kerk. Misdienaarslijst van 28 - 28 maart Zondag: 8.00 S. Claessen, W. Her mans; 9.00 G. W'illemsen, N. de Rijk; 10.00 H. Kustere, H. Linders, B. Pel- zer; 11.30 B. Pelzer, H. Rijbroek; 18.30 G. Swinkels, H. Peeters. Week 1: 8.00 S. Claessen, W. Her mans; 19.00 N. de Rijk, H. Peetere; Week 2: 8.00 N. de Rijk, H. Peeters; 19.00 J. v. d. Heuvel, G. Pelzer. Zondag begint de Protestantse kerkdienst in de aula van Den Hoe- bert, hoek Westsingel-Langstraat, om half tien. Predikant is de Weleerw. Heer Keers. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck geen dienst. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: Palmzondag. 8.30 Antoon Camps; 10 uur Hoogmis, gest. jrd. Michael Jacobs. Maandag: 8 uur overl. fam. Hen- drix-Janssen; 19.00 boeteviering en H. Mis, Leo Hendrix (Boerenleen bank). Dinsdag: 8.00 gest. gez. jrd. Wil lem JenneSkens; 19.00 boeteviering en H. Mis, overl. fam. Fouwels-Min- ten. Woensdag: 8.45 boeteviering en H. Mis, Theodora Janssen-Tacken. Donderdag: Herdenking van de in stelling van dwe- Eucharistie; 15.00 en 19.00 H. Mis. Vrijdag: vasten en onthouding. 15.00 en 19.00 pl. herdenking van Christus dood. •Zaterdag: Biechtgelegenheid van 1718 uur; 19.00 Vigiiledienst van Pasen. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: Palmzondag. In alle hei lige missen kollekte voor de vasten- aktie. 7.30 leesmis; 8.30 gez. mis voor de parochie; 10.00 hoogmis voor Joh. Peters v.w. de bejaardenvereniging. Voor de hoogmis palmwijding. Maandag, dinsdag en woensdag: om 8 uur leesmis. Witte Donderdag: om 3.30 middag- dienst voor de kinderen; 8 uur plech tige herdenking van het Laatste Avondmaal, voorafgegaan door boe teviering. Goede Vrijdag: om 3 uur middag- dienst voor de kinderen; om 8 uur avonddienst ter herdenking van de kruisdood van onze Heer. Paaszaterdag: 6-7 uur gelegen heid om te biechten; om 7 uur avondmis, waaronder wijding van de paaskaars en hernieuwing van ons geloof. Woensdag- en donderdagavond om 8 uur Boeteviering. Dinsdagavodn in zaal Rongen om 8 uur parochievergadering. Met ingang van Paaszondag begint de eerste mis weer om 7 uur. •PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 leesmis 2e zeswe- kendienst Lei Heidens. Zondag: Passie- of Palmzondag. 8.00 leesmis Hendr. Camps en echtg. Maandag: 8.0 leesmis overl. fam. Maes-Baeten; 20.00 Boeteviering. Dinsdag: 8.00 leesmis tot int.; 20.00 Boeteviering. Woensdag: 8.00 Gezinsmis tot int. van offeraars; 1819 uur Biechtge legenheid (persoonlijk). Donderdag: Witte Donderdag. 8.3( Ziekencommunie (zo nodig melden) 16.00 leesmis (vooral voor kinderen) 20.00 plechtige avondviering jrd. Piet Emonts en Elis. Lemmen. Vrijdag: Goede Vrijdag, vastendag. 15.00 Kruiswegoefening; 20.00 Vie ring van het lijden en dood van de Heer. Zaterdag: Paaszaterdag. Persoon lijke biecht: 1617 uur; 20 uur Paas nachtviering v. Bern. Geurts-Smits. Misdienaars: M. Geerets-H. Duy- kers; G. Kunen-Th. Duykers. Akolieten: L. Heidens, Jan Kunen, H. Rambags. N.B. Opbrengst 2e inzameling Vas- tenaiktde 233,Paasdag is de laat ste. Zondag: Palmzondag. 7.30 leesmis v. d. overl. fam. Janssen-Jordaens; 8.45 weekdienst v. Petronella Cox- de Lauw; 10.00 Palmwijding hoogmis v. d. parochie; 11.30 jonge renmis. Maandag: 8.00 leesmis v. Harry en Gerard In 't Hulst. Dinsdag: 8.00 gestichte jaarg. Martinus Arts en Maria Janssen. Woensdag: 19.30 boeteviering, waarna weekdienst v. Gerardus Fleurkens. Donderdag: Wite donderdag. 3 u. leesmis v. d. kinderen; 19.30 boete viering waarna de H. Mis. Vrijdag: Goede Vrijdag. 19.30 boe teviering waarna de dienst. Zaterdag: 19.30 de plechtigheden van Paaszaterdag, waarna de H. Mis. Dinsdagmorgen in de Goede Week zal een boeteviering gehouden wor den voor de kinderen van de lagere school. Zondag: Palmzondag. Voor de hoogmis wijding palmen. 8 uur H. Mis voor de parochie; 10 uur Hoog mis voor zal. Piet Cleven en echtg.; 2.30 Vastenoefening. Maandag: 8 uur leesmis uit dank over afgelopen jaar fam. Mulders. Dinsdag: 8 u. Hoogmis overl. fam. Geunts-Ambrosius's avonds 8 uur Boeteviering als voorbereiding op het Hoogfeest van Pasen, daarna H. Mis tot int. K. D. Woensdag: 11 uur Boeteviering en H. Mis voor de schoolkinderen; 's avonds 8 uur Boeteviering als voorbereiding op het Hoogfeest van Pasen, daarna H. Mis overl. fam. Drabbels-Klaassen-van Meijel. Donderdag: half 4 H. Mis voor de schoolkinderen int. overl.; 's avonds 8 uur pl. herdenking van de instel ling van de H. Eucharistie, daarna verering van H. Sacrament. Int. H. Mis gest. jgt. voor zal. Mathijs Ku nen en echtgenote en Ger. van Rens. Vrijdag: 3 uur H. Kruisweg; 's avonds 8 uur pl. viering van het lijden en sterven van O H. Jezus Christus gevolgd door H. Communie. Zaterdagavond: 8 uur pl. Paas wake int. overl. fam. Kunen-Hesen. Eerste en tweede Paasdag laatste inzameling vastenaktie. Gelegenheid om te biechten door de week voor of na de H. Mis. Akolieten voor Palmzondag: Mart. Classens, Ger. Houben en Jan Ku nen. RECTORAAT HEIDE Zondag: Palmzondag. 7.30 leesmis tot bijz. int.; 10 uur Palmwijding, waarna Hoogmis voor het rectoraat. Misdienaars: Martien Poels, Louis v. Osch, Bert je van Well, Tonny en Peter Michels en Jan Gielens. Misdienaars van de week: Rikie Gielens en Peter Spee. Maandag: 7.30 leesmis voor Petro nella van Dijck-Wismans en Marti nus Wismans. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overl. familieleden Claes-Derikx. Te 20 uur Boeteviering. Biechtgelegen heid: van 2122 uur. Woensdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid t.i.v. de famiie Geurts. Te 20 uur Boeteviering. Biechtgelegen heid van 2122 uur. Witte Donderdag: 's Morgens geen dienst in de kerk. Te 8 uur wordt de Paascommunie naar de zieken ge bracht. Te 19 uur Boeteviering. Te 19.30 plechtige viering van de in stelling van dwe Eucharistie voor het rectoraat. Onder de Eucharistie een boeteviering. Aanbidding tot 10 uur. Misdienaars: Naud en Jan Gielens, Jan Janssen, Rikie Gielens, Peter Spee en Jan Nabben. Goede Vrijdag: vasten- en ont houdingsdag. Te 3 uur plechtige dienst t.g.a. het lijden en sterven van onze Heer. Allen mogen com municeren. Misdienaars: Karei en Tony Arts, Harry en Bertje Maas, Martien Poels, Louis van Osch. Te 8 uur Boeteviering. Biechtgelegen heid: van 2122 uur. Paaszaterdag: 's Morgens geen dienst in de kerk. Te 19.30 Paaswake waarna Paasmis voor het rectoraat. Misdienaars: Bertje van Well, Ton ny en Peter Michels, Naud en Jan Gielens en Jan Janssen. Na de Paas wake kunt u het gewijde water ach ter in de kerk komen halen. Kerkpoetsen: Nellie en Jacqueline Michels. ■RECTORAAT VREDEPEEL Palmzondag: 7.45 vroegmis tot int. van L.V.B.; 10 uur Palmwijding (in Gemeenschapshuis) hoogmis t.b.i. (M. v. B.). Maandag: uit dankbaarheid nam. fam. Poels-Geurts; 20 uur Boete viering. Dinsdag: tibi. (M. v. B.); 20 uur Boeteviering. Woensdag: v. d. overl. van fam. Bloemen-van Kessel. Witte donderdag: 3 u. eucharistie viering v. d. kinderen en anderen die 's avonds verhinderd zijn. H. Mis t.b.i. (Horst); 20 u. pl. H. Mis t.b.i. (B.-N.). Na de plechtigheden blijft Allerheiligsite op rustaltaar ter aan bidding tot middernacht. Goede vrijdag: 15 uur gemeensch. Kruisweg; 20 uur liturgische plech tigheden. Vandaag vasten en onthou ding. Paaszaterdag: 20 uur plechtig heden v. d. Paaswake, H. Mis t.b.i. Donderdag en zaterdag kollekte ter bestrijding van bijzondere on kosten. Biechtgelegenheidwoensdag van 19.3021.00 uur; vrijdag na kruis weg. RECTORAAT SMAKT Boetevieringen: maandag 7 uur te Holithees; dinsdag 7 uur te Smakt. Persoonlijk biechtspreken op af spraak in het klooster gedurende de hele goede week. Palmzondag: 8.30 palmwijding en eucharistieviering te Holthees; 10 u. palmwijding en eucharistieviering te Smakt. Witte donderdag: Breken en dellen 's avonds 7 uur te Smakt. Goede Vrijdag: Gesard en ver moord, 's avonds 7 uur te Smakt. Paaszaterdag: Licht en vuur 's av. 11 uur te Smakt. Paasdag: 7.30 H. Mis te Smakt; 8.30 H. Mis te Holthees; 10 u. Hoog mis te Smakt. Tweede Paasdag: 7.30 en 8.30 H.H. Missen te Smakt; 8.30 H. Mis te Holthees; 10 uur hoogmis te Smakt; 11.30 H. Mis in de St. Jozefkapel; 's middags 3 uur: Gebedsdienst; 's avonds 6 uur avondmis te Smakt. Onze afdeling produkt-ontwikkeling vraagt voor haar laboratorium een Als assistent van de chef van het gaslaboratorium. Wij vragen: diploma H.T.S of gelijkwaardige opleiding en/of diploma Gastechnicus of gevorderde studie. Kandidaten met ervaring in de gasapparatenbouw en/of kennis van de binnen- en buitenlandse keuringen genieten de voorkeur. Wij bieden: een goed gesalarieerde betrekking, goede sociale voorzieningen en een prettige werkkring. Eigenhandig, niet met ballpoint geschreven brieven met volledige inlichtingen worden gaarne ingewacht door onze Personeelsdienst, Postbus 230 te Breda, onder vermelding van het nummer 410 in de linker bovenhoek van de brief. KONINKLIJKE IJZERGIETERIJEN EN EMAILLEERFABRIEKEN „DE ETNA" N.V. BREDA. \v i n Enkele maandien geledien is in dit blad gesproken over de oprichting van een speelzaal voor peuters van 2 tot 4 jaar. Het is het doel van deze speelzaal om peuters onder deskundige leiding te leren omgaan met leeftijdsgenoot jes. Tevens krijgen de moeders van deze kinderen zo de gelegenheid om zach enkele ochtenden per week te wijden aan eigen bezigheden, bin nen- of buitlenshuds. SPEELGOEDAKTIE Omdat er binnenkort gestart zal warden met de speelzaal, willen wij een inzameling houden van speel goed dat in goede staat verkeert. In verband met de leeftijd van de peu ters gaan onze gedachten voorname lijk uit naar: Stepjes, driewielers, wagens, blok ken, poppenhuis, kubussen, schil dersezels, grote houten kralen, een voudige puzzels, prentenboeken, pop pen en beesten, popenwieg en -wa gen, boerderij en dieren, muziek instrumenten, pickup en platen, enz. Mocht U geen gebruikt speelgoed hebben, maar voelt U wel behoefte om het werk van de peuterspeelzaal te steunen, dan kan dit ook in de vorm van een geldelijke bijdrage via de Nederlandse Middenstandsbank, Venray, rek. no. 688460593, ten name van de „Stichting Peuterspeelzaal Venray." Het speelgoed kan worden ge bracht bij: Mevr. den Brok-Loonen, Kolkweg 14 Mevr. Cavis-Michiels, Helfrichstr. 66 Mevr. Huggere-v. d. Berg, de Hou- tenhoek 43 Mevr. v. Jaarsveld-Kingma, Veltum- se KI effen 51 Mevr. de Koster-Lelkens, Willem- straat 3b Mevr. Michiels-v. Dijk, Merselose- weg 93 Mevr. Michiels-Min, Beukenlaan 9. Mevr. Spee-Dorn, Ceoiliapad 19. Het Stichtingsbestuur. Voor de man in zaken 'n goed gesneden pak. Met zorg gekozen uit onze modieuze Fortex-kollektie. Natuurlijk willen we u daarbij adviseren. Maar aanpraten en opdringen is er niet bij. En vanzelfsprekend zorgen we ervoor dat zo'n kostuum ook werkelijk perfekt zit. Overal. Dan kunt u uw zakenrelaties tenminste onverveerd tegemoet treden We weten hoe belangrijk kleding nu eenmaal is. Volgens oude zegswijze heet dat: goed gekleed is 't halve werk. Kostuums vanaf 169.- tot 298.-

Peel en Maas | 1970 | | pagina 14