V b) steno-typiste nederlands do! lage prijzen bij: tummers-cremers entay S.V.V. NIEUWS 10% KORTING V.V. 00STRUM S.V.V. JEUGD taaBÈonÉa' SCHAKEN DUIVENSPORT BADMINTON LYCEUM '64 VAN GEND LOOS VENLO a) steno-typiste nederlands/duits c) aankomende steno-typiste TAFELTENNIS DE MOLENWIEKERS SPORT Doordat ook zondag j.l. het ama teur-competitievoetbal in zijn geheel werd afgelast, speelde Venray 1 'n oefenwedstrijd tegen de 3e klasser Helden aldaar. Op een slecht en doorweekt veld hebben de spelers geprobeerd er iets van te maken. Heel veel is daar echter niet van terecht gekomen. De gastheren hadden uiteraard de minste moeite met de terreinomstan digheden en wisten de eerste 20-25 minuten dan ook een licht overwicht te nemen. Het werd al vrij gauw duidelijk dat het een treffen was tussen een technisch beter Venray en een veel enthousiaster en direc ter spelend Helden. Venray had deze middag het mid denveld niet, enerzijds doordat L. Clephas ha een kwartier spelen al van het toneel verdween, anderzijds doordat J. Siebers door de terrein- omstandigheden niet in zijn normale spel kwam. Nadat Helden in de 13e min. de leiding had genomen, leefde het spel bij Venray op. De voorhoede deed het zeker niet slecht, maar miste helaas te vaak steun van achterhoe de en middenlinie. In de 35e min. pakte Wim Peters op eigen speel- helft de bal op, ondernam een lange solo en vanaf de linkervleugel trok hij de bal voor het doel, waar J. de Klerk met een zuiver gemikte kop bal de uit positie gespeelde Helden doelman passeerde: 1-1. Kort daar op nam Venray de leiding en op nieuw ging hier prachtig aanvalls- spel aan vooraf. Nu was het J. de Klerk die zijn tegenstanders de hak ken liet zien en vanaf de rechter vleugel de bal doortikte naar M. van Lierop die er net niet aan kon, maar wel de toelopende Wim Peeters, die met een bard diagonaal schot doel trof: 1-2. In de laatste min. van de eerste helft kwam Helden door het benutten van een strafschop, toege kend wegens ongeoorloofd aanvallen gezocht, in het doel viel: 3-2. Na de hervating werd het spel van weerszijden vaak hard. Helden was minder in de aanval, maar zou toch de score verhogen. Een goede aanval werd door de gevaarlijke Helden-midvoor afgerond met een boogbal die over de handen van de Venrayse doelman, die zich een „droog" plekje voor het doel had op gezocht, in het doel: 3-2. De resterende tijd was er van goed voetbal geen sprake en onder een voortdurend neerplensende regen floot scheidsrechter van Helden tien min. voor het officiële einde de spe lers naar de kleedkamer. Voor deze wedstrijd was H. Mul ders niet beschikbaar, terwijl ook P. Volleberg zich op het allerlaatste moment nog afmeldde. Als we deze wedstrijd moeten be kijken als een „generale", dan is maar te hopen dat het spreekwoord bevestigd zal worden, dat na een slechte generale repetitie een goede opvoering volgt. Programma zondag 1 febr.: Competitie Venray 1Belfeldia 1 2.30 u. Wittenhorst 2Venray 2 2.30 u. Venray 6Leunen 2 12.00 u. RKDEV 4—Venray 8 12.00 u. Venray 9Wittenhorst 7 12.00 u. Ook de overige teams worden verzocht het publicatie-adres te raadplegen voor eventuele oefen wedstrijden. WAAR SPREKEN WIJ AF natuurlijk in Restaurant annex Bar VLAKWATER heeft op de buitenlandse afdeling plaatsingsmogelijkheden voor Geboden wordt zelfstandig en afwisselend werk. Laat U zonder verdere verplichting nader inlichten. Sollicitaties te richten aan ons kantoor SLOTERBEEKSTRAAT VENLO tel. 04700-14341 Goede salariëring «even tueel vergoeding van reis kosten 5-daagse werk week prettige vakantie regeling met vakantiegeld •jaarlijks enige aantrekke lijke mogelijkheden voor binnenlandse reizen. 01-70 - V' fc-,;,-v V "•r-" ■- Philips 4-sporen band recorder kompleet met band, microfoon en verbindingskabel. Normale prijs 449,-; nu slechts voor o9o,- Philips pracht 4-sporen bandrecorder met 2 snelheden, kompleet met band, microfoon en verbindingskabel. Normale prijs 529,-; kompleet nu 458,- op alle verlichting RADIO - T.V. - WASAUTOMATEN CENTRIFUGES - STOFZUIGERS EN ALLE ANDERE ELECTRISCHE HUIS HOUDELIJKE APPARATEN. ROERMONDLAURENTIUSPLEIN 9. TEL 5154- HELDEN-PANNINGEN: MARKT 59. TELEF.I500 -VENRAJT: LANGSTRAAT I, TELEFOON 3050. Iedereen, die zich opgegeven heeft voor de dropping in carnavalssfeer, georganiseerd door de voetbalclub, wordt om 19 uur in clublokaal Camps verwacht. Kienen D-spelers Door omstandigheden is dit ver schoven naar maandag 2 februari as. en wel aanvang 7.00 uur. Dus geen clubavond om 6.00 uur. Wandelralley Voor de B's en D-spelers hebben we aparte routes uitgezet. We star ten zaterdag a.s. om 2 uur in ons clublokaal. Clubmorgen: Deze is a.s. zondag voor onze D-spelers. A.s. zondag is er weer de twee maandelijkse zitting van 't bestuur om de leden in de gelegenheid te stellen om hun voorstellen of klach ten aan het bestuur voor te leggen. De zitting vindt plaats van 11-12 uur in het restaurant Oostsingel. Alle wedstrijden van de amateur sector voor zondag jl. werden we derom afgelast. Programma zondag 1 febr.: De Molenw. 1Brughusia 1 2.30 u. De Molenwiekers 2 is vrij. I.vm. carnaval is voor zondag 8 februari geen programma vastge steld. Programma zondag 15 febr.: De Molenwiekers 1 en 2 vrij. AFD. JEUGD Inhaalprogramma zaterdag 31 jan. De Molenw. AlHolthees Al (terrein Holthees) aanvang 3.30 u. De Molenw. BIWanssum BI 2.15 u TOTO: Inlevering toto-formu lieren elke donderdagavond van 7.00-9.30 uur in café Thielen, Ken- nedyplein. TRAINING: Denk aan de we kelijkse training op donderdagavond om half 8. Zeker nu is training no dig daar er weer zondagen komen dat er niet gevoetbald wordt. KONTRIBUTIE. U wordt er op attent gemaakt dat er gelegenheid voor het betalen van kontributie is zondag 1 februari van 11 tot 12 uur in café Thileen, Kermedyplein. SCHAAKVERENIGING VENRAY Uitslagen competitiewedstrijden op 20 januari: B. GerritsJ. Hensgens 10 J. de iWtJ. Cuppen 01 P. VissenbergJ. Arts 01 J. BeekmansR. Gronsveld 10 H. DerksJ. Hensgens 10 K. LundahlB. Gerrits 10 W. MandersK. v. Straten 10 K. v. StratenB. Gerrits 01 K. LundahlK. v. Straten 10 L. de L. EvertsenK. Lundahl 01 W. MandersB. Gerrits 10 J. CuppenJ. Arts 10 P. RouvroyeJ. Kok 10 Uitslagen selectie-wedstrijden: W. JeukenK. Lundahl 10 M. TermoteJ. de Koning 10 G. BreukersR. de Groot 01 P. Rouvroye-E. de Lang Ev. 10 W. FrederiksH. Derks 10 Uit de competitie-ranglijst blijkt dat de strijd om het clubkampioen- schap zich toespitst tussen 3 in aan merking komende kandidaten, t.w.: J. Cuppen 11-10 W. Jeuken 7-6 M. Termote 8-5V2 Daar bovengenoemde heren de be nodigde punten reeds hebben be haald door tegen de sterkere gekwa lificeerde spelers uit te komen. Vooral J. Cuppen behaalde uit alle sterke partijen positieve uitslagen. Ook in de groepscompetitie blijft de strijd spannend met tot heden meerdere in aanmerking komende kandidaten voor de 5 groepen. Terwijl voor de H.H. comp. no. 2 de tot heden sterkste spelers de jon ge H. Derks is en K. Lundahl. Attentie: 15 febr. Simultaanseance in Groesbeek, hotel Gelrda, aanvang 13.45 uur. Heren J. Kok, M. Termote en P. Rouvroye. Op donderdag 2 januari waren de gasten uit Siebengewald gekomen om tegen Venray de 3e ronde in de 3 provinciën competitie te spelen, Kwart over 8 opende Venray op bord 1 met wit, zich bewust dat 4 leden van ons team als sterke spe lers tegen Siebengewald niet van de partij konden zijn. Stand om 9 uur: Bord 1 - reeds dame ruil met pion voordeel voor Venray; Bord 2, 3 en 7 inteerssante stelling opbouw, waar bij op bord 4 paard werd geofferd door Venray. Bord 5, 6 ij 8: Iets be tere positie voor Siebengewald. Om half elf verliest Venray een partij op bord 7, doch bord 3 geeft ons winsit. Bord 1 aanvallend Venray doch verliest L. Bord 2: sterke partij met aanvallend Siebengewald. Bord 4 en 5 Kwaliteitsverlies voor Venray. Bord 6 Dames verlies voor Sieben gewald; Bord 8 Venray verliest L. Tegen elf uur biedt Venray remise aan op bord 1 waarna de einduit slag van het gehele 8-tal naderde. De uitslag werd tenslotte als volgt: P. RouvroyeA. v. d. Ven V2-V2 J. PetersW. Driessen 0-1 J. de WitJ. Angenant 1-0 K. LundahlP. Ingebleek 0-1 B. GerritsH. Ingebleek 0-1 E. de Lang Ev.P. Kempen 1-0 R. de GrootP. Welbers 0-1 J. ArtsG. Bleeok 0-1 Venray—Siebengewald 2V2-5V2 P.D.V. DE ZWALUW Heden zaterdagavond de tentoon stelling voor onze jeugdleden. Deze moeten hun duiven inzetten van 6 u. gekeurd en zijn dan vanaf 8 uur te tot uiterlijk half 7. Deze worden dan bezichtigen. We hopen dat vele se nior-leden hieraan een bezoek zul len brengen. De jeugdleden moeten een zestal duiven zetten, ongeacht leeftijd of geslacht. We hebben een handkeu ring en het totaal aantal punten van de 6 gezette duiven maakt de win naar. Mocht men nog nadere inlichtin gen wensen, wendt U dan even tot uw secretaris. P.D.V. DE HUISZOEKERS YSSELSTEYN De uitslagen van de onderlinge hoktentoonstelling, die door de heer P. Kersten uit Venray werd gekeurd had de volgende uitslag: Zondag 18 januari: 1. M. Houben; 2. H. van Ass; 3. J. Custers; 4. A. Hendriks; 5. H. Hen driks; 6. L. Janssen. Zondag 25 jan.: 1. G. Linders; 2. Fr. Janssen; 3. J. Cox; 4. J. Vergeldt; 5. P. Cox; 6. B. Linders. B.C. INKPUUS Net als de vorige keer heeft Ink- puus het tegen Heerlen niet kunnen redden en ook nu was de uitslag 5-1 voor H.B.C. Dat het een zo duide lijke nederlaag zou worden had nie mand verwacht, ook H.B.C. zelf niet, dat op een gelijkspel had gerekend. Evenals in de thiuswedstrijd gingen alle singles verloren. Op vrijwel al le punten, taktiek, techniek en kon- ditie kwamen we er niet aan te pas. De uitslagen waren hier een duide lijke afspiegeling van: niemand bracht het tot drie games. In het dubbel ging het aanmerke lijk beter. Beide partijen duurden bijna een uur en werden pas in de derde game beslist. Jos Janssen en Kees Stikkelman verloren die derde game pas in de verlenging. Pieter Janssen en Peter Peeters waren iéts gelukkige.r Ze haalden met een krappe overwinning het enige punt binnen: 5-1. Met deze nederlaag zijn ook de il lusies van een eventueel kampioen schap verdwenen. Het is tenminste niet te verwachten dat H. B. C. nog een of meer punten zal afstaan. De kop van de ranglijst ziet er nu als volgt uit: H.B.C. 6 11 Victoria 6 9 Inkpuus 6 7 De wedstrijd die a.s. zondag zou worden gespeeld, InkpuusVictoria, it niet door omdat de zaal niet beschikbaar is. Nogmaals wil ik de aandacht ves tigen op de internationale badmin- ton-kampioensChappen in Haarlem, op zaterdag 14 en zondag 15 febr. De entree, ongeveer vijf gulden, wordt door de klub betaald. Dege nen die j.l. vrijdag de bondskaart hebben gekregen, krijgen op dit be drag een belangrijke korting. Nadere gegevens over dit kampioenschap zij,n te vinden op het mededelingen bord in de hal. Lyceum 1Hovoc 2 31 Voor de tweede maal in dit sei zoen liet Lyceum 1 een steek vallen. Dit keer wel een uiterst belangrijke, gezien de positie op de ranglijst. Hovoc 2 was, zoals altijd, wederom fanatiek in haar spel. Lyceum begon de wedstrijd beheerst, hetgeen re sulteerde in een verdiende setzege. Hovoc 2 liet het er niet bij zitten. Sterk verdedigen vormde de basis voor de uiteindelijke overwinning van de Horstenaren, en op grond daarvan zou men de zege nog wel verdiend kunnen noemen, ware het niet dat vrouwe fortuna, in de per soon van de Horster (Hovoc 3) scheidsrechter, de oogjes herhaalde lijk stevig dicht kneep en er zodoen de een ergerlijke en uiterst onple zierige ontmoeting van maakte. Lyceum 1 nu dus op twee punten achterstand van VSW. Onmiddel lijke vraag: hebben we nog een kans op het kampioenschap? Wel geachte lezer, die is er nog in ruime mate. Er vauit gaande dat VSW geen veer zal laten in de komende ontmoetin gen, dan zal de uitwedstrijd tegen VSW beslissend zijn of er nog aan spraken gemaakt kunnen worden. We hebben de kans dus volledig in eigen hand. „Effe doordouwe" dus nog. VSW 2—Lyceum 2 De ontmoeting werd afgelast in verband met de weersomstandighe den (mist) die een verantwoorde gang naar Weert niet mogelijk maakte. Hovoc 4Lyceum 3 03 Eindelijk weer een overwinning voor het derde. Hovoc 4 was gewoon te zwak om tot „gevaarlijke" akties te kunnen komen. De setstanden: 7-15 9-15 3-15. De opbouw van Ly ceum 3 aanvallen was mede om dat de tegenstander niet kon bedrei gen beter dan in de voorgaande wedstrijden. Lyceum 4VCT 2 30 Het 4e heeft een erg belangrijke overwinning behaald. De zege Was verdiend, ook al gingen vooral in de eerste set de partijen gelijk op. De smashes van Lyceum waren in dit stadium wel zuiver, maar de dek king achter blok en aanval was on voldoende. Daar profiteerde WT 2 vaak van. Toch 18-16 voor het 4e, wat in de tweede set een beter zicht op het spel van de tegenstander scheen te krijgen (14-10), maar VCT 2 toch nog tot 14-13 liet naderen, al vorens de zaak af te maken: 15-13. Blijkbaar een grote mentale klap voor VCT 2 want men was nergens meer. Lyceum 4 maakte niet de fout ongeconcentreerd te gaan spelen. Er werd stevig doorgezet: 15-1 was de beloning. Lyceum 5 had vrij. De aspiranten deden ook weer van zich horen. De resultaten: LyceumTVC 20 LyceumVCM 20 Wederom uitstekend werk van onze boys, die nu duidelijk bovenaan de ranglijst prijken. Programma 31 januari: 15.00 u. Lyceum 1Lyceum 2 16.15 u. Lyceum 5J.S.S. 17.15 u. Lyceum 4Set Up 19.15 u. JovoLyceum 3 Uitslagen zaterdag 24 januari: Red Stars 1Blue Star 2 91 Red Stars 2Blue Star 3 82 Red Stars 3NO AD 2 0—10 Red Stars 4Maasbree 7 73 Red Stars 6Genooi 5 46 Red Stars 7Armada 6 37 Red Stars 8Genooi 6 37 Red Stars 9Blue Star 6 64 Red Stars 10Armada 11 91 Red Stars 11Amnasta 4 55 Red Stars 12—DVO 8 5—5 Red Stars 1 verwachtte zaterdag een goede wedstrijd. Het tegendeel was echter waar. Blue Star kwam slechts met 2 man opdagen, waar van ook nog een reserve. De gasten gaven ook totaal geen tegenstand. Alleen J. Verblakt moest een puntje afstaan. De uitslag 91 was wel verdiend, maar met weinig moeite behaald. Red Stars 2 dat uitkwam tegen Blue Star 3 had het heel wat moei lijker. Ofschoon in afgelopen wed strijden de puntjes meestal verdeeld werden, verging het deze keer an ders. Th. Verhalle speelde fantas tisch, terwijl W. Tonen en H. Ba rents zich ook van de goede kant lieten zien. Red Stars 6 had bezoek van Ge nooi. M. Cupen en A. Verblakt speel den zeer slecht en ongeconcentreerd. Ze gaven de puntjes bijna cadeau. Alleen F. Bonants gaf goed partij. De wedstrijd Red Stars 7Armada begon niet al te best. Al vlug ke ken we tegen een 2-0 achterstand aan. Maar door de inzet van M. Coopmans en het betere spel bij heit dubbel, werd de stand 2-2. Hierna kwam er een grote black-out waar alleen M. Coopmans nog eenmaal tot winst kon komen. Zaterdag kreeg Red Stars 8 de zwaarste tegenstader van hun klasse tegenover zich. Namelijk Genooi 6. G. Philipsen had zijn dag niet en kwam niet tot winst. Johnny Bo nants speelde goed en won 2x. En Hans v. d. Heijden kon slechts een maal tot winst komen. Red Stars 9 had geluk tegen Blue Star. De derde speler bleek namelijk niet aanwezig te zijn. Zo stonden we met 30 voor. L. v. d. Heyden won de eerste wedstrijd; H. Bis- sdhops kwam uit tegen de zeer ster ke Niessen. Hij verloor prompt. De volgende wedstrijden waren beslis send. Onze jongens zetten ook de laatste partijen in winst om en dit bracht hun de volle winst. Het 10e team begon zeer goed. De eerste vier wedstrijden werden vlot gewonenn. Maar toen verloor L. Coenen van G. v. d. Sterren. De stand was nu 4-1. Toen kwamen ze echter zeer goed terug en ze wisten alle partijen verder in winst om te zetten. Red Stars 11 dat thuis speelde, kon met moeite gelijk spelen tegen Am nasta. Ofschoon er verschillende wedstrijden bij waren die in drie games gespeeld moesten worden, werden de meeste op het nippertje verloren. Programma zaterdag 31 januari: Thuiswedstrij den Red Stars 3NO AD 3 18.15 u. Red Stars 8Blue Star 6 15.15 u. Red Stars 9Armada 10 15.15 u. Red Stars 10—DVO 7 15.15 u. Uitwedstrijden: DVO 1—Red Stars 1 17-30 u. Maasbree 6Red Stars 2 JSM 1—Red Stars 4 15.30 u. Hegta 3Red Stars 6 Seta 5Red Stars 7 14.30 u. Genooi 7Red Stars 11 17.00 u. Seta 7Red Stars 12 14.30 u. Uitslagen van de senioren acht- kampen: 3e R. Verblakt in Klasse 1 B 7e H. Houben in klasse 3 A 8e J. Wijnhoven in klasse 3 A 2e H. Logtens in klasse 3 B 8e H. Cuppen in klasse 3 B

Peel en Maas | 1970 | | pagina 8