DWAZE vertoning wegens enorm suc ces blijft Rob van Haaren opruimen tot en met donder dag 5 februari dus nog slechts 5 dagen JUDO Schouwburg GESLAAGD Aan de Rijksuniversiteit te Gro ningen slaagde voor het doctoraal examen biologie onze vroegere dorpsgenoot de heer An toon Sijbers. MILTVUUR OP HET VEULEN Dinsdagavond ontdekte dierenarts Kremer een geval van miltvuur op het Veulen. Direct zijn maatregelen getroffen om te komen tot een be hoorlijke desinfectie van stallen en bewoners van de boerderij D. VASTELAOVEND Van vastelaoves-zijde wordt er ons op gewezen dat zondag van 11- 12 uur de kinderen nog Ideeën kun nen opdoen voor de kinderoptocht. Een aparte commissie houdt ziting in de Dr. Poelsschool. Voor chronische zieken bestaat de mogelijkheid om op het parkeerter rein van de firma Pijls in de School straat de optocht te zien op vastel- aovesmaandag. Voor doorlaatbewij- zen ed. gelieve men kontakt op te nemen met de heer C. Terbeek, tel. 2839. JEUGDRAAD Maandag 8 uur is er vergadering van de jeugdraad in zaal Manders. Op deze vergadering komt het rap port ter sprake over leefruimte voor de jeugd. Verder zullen de verschil lende jeugdcommissies verslag uit brengen van hun werkzaamheden. VISVIJVER ALVERTJE De hengelsportvereniging 't Al- vertje wil een eigen visvijver gaan verwezenlijken in het verlengde van het Ven te Geysteren. Een en ander kan, als de leden zich inzetten om zelf kreupelhout e.d. te ruimen. Zaterdag begint men met de werk zaamheden, doch men stopt onmid dellijk als niet veel leden gehoor geven aan de gezonden oproep. UITSLAG GROSLIJSTVERKIEZING KVP De uitslag van de groslijstverkie zingen voor de KVP voor de a.s. sta tenverkiezingen hebben de volgende resultaten opgeleverd voor de Sta- tenkieskring Horst: 1. C. v. d. Broek, Gennep (aangew. zetel) 2. H. Emonts, Horst (aangew. zetel) 3. L. Laurensse Venray 954 sternen 4. M. v. d. Sterren, Oirlo 636 st. 5. J. Janssen, Venray (aangew. zetel) 6. Mevr. Lodders, Milsbeek (aangew. zetel voor de AR) 7. G. Schols, Venray 347 stemmen 8. G. Dings, Horst 228 stemmen 9. J. Kousemaker, Venray (aangew. zetel CHU) 10. J. Joosten, Bergen 179 stemmen Een uitslag, die voor Venray, na de wat teleurstellende aanwijzing van de aangewezen zetels, bepaald niet slecht te noemen is. Waar in deze statenkieskring in het verleden immers 4 zetels heeft opgeleverd mag men rustig stellen dat ook twee Venrayse kandidaten van de partij zullen zijn en bovendien nog een tweetal anderen als stemtrekker zul len fungeren. Wat ons ook meevalt is de nog betrekkelijk grote deelname aan de ze groslijstverkiezing per enveloppe, die schijnbaar toch beter uitgevallen is, dan we hebben durven vermoe den. Nu dus maar afwachten hoe het bij de officiële verkiezingen er uit gaat zien. Veel zal afhangen welke andere lijsten nog zullen komen in een gebied dat vroeger uitsluitend des KVP's was VARKEN GESTOLEN Landbouwer Classens op de Mo- lenbroekseweg te Castenray kwam tot de minder aangename ontdek king dat een slachtrijp varken uit zijn niet afgesloten varkenshokken was gestolen. Het varken had een gewicht van 100 kilo. DIEFSTAL Tijdens de afwezigheid van de fam. S. aan de Kolkweg te Venray hebben onbevoegden zich toegang verschaft door verbreking van een raam aan de achterzijde van hun woning. Hoewel alles was overhoop gehaald bleek alleen maar een spaarpot van een der kinderen, ge ledigd te zijn. HOND DIE SCHADE AANRICHTTE ACHTERHAALD Venrays gemeentepolitie heeft de eigenaar weten op te sporen van de hond, die j.l. zondag de moord op zijn geweten heeft van ruim 400 kip pen van de kippenfokker C. te Oirlo. Het bleek de hond van de landbou wer J. B. te Oirlo te zijn, die enige dagen op strooptocht was geweest. Nu zal de gedupeerde kippenfokker hem wel de rekening presenteren. EEN RIJKSDAALDER VOOR EEN MENSENLEVEN Een lepra commissie wil in de ge meente Venray in de week voor Vas- telaovend een beroep op ons allen doen, een rijksdaalder af te staan voor de bestrijding van de melaats heid. Een rijksdaalder is al genoeg voor de behandeling van een patiënt een heel jaar lang! De gelden gaan rechtstreeks naar een jonge Nederlandse arts, die sa men met zijn vrouw, die ook dokter is, een nieuwe lepra-kliniek willen beginnen aan het Tanzania meer. Aan moed en enthousiasme ont breekt het hen niet, wel aan geld. Uw gift kunt U overmaken bil de Ned. Credietbank t-n.v. ,Lepra-a'ktie Venray", storten op giro 50500, of eenvoudig meegeven bij de aktie die door de jeugl van Venray wordt ge organiseerd, in de dagen voor kar naval. VOORVERKIEZINGEN VOOR DE GEMEENTERAAD VENRAY IN OOSTRUM Voor de a.s. gemeenteraadsverkie zingen te Venray heeft men in Oos trum geprobeerd om door voorver kiezingen reeds uit te maken wie van de Oostrumse kandidaten het meest gewaardeerd wordt. De inwoners konden het cijfer 1, 2 of 3 voor hun meest acceptabele kandidaten plaatsen, zodoende kon men direct de gewenste volgorde aangeven. Het cijfer 1, kreeg de waarde van 3 punten, 't cijfer 2 de waarde van 2 punten en 't cijfer 3 de waa.rde van 1 punt. De uitslag is als volgt: 1. M. Fleurkens 356 p. 2. B. Valckx 146 p. 3. A. van GoCh 125 p. 4. P. Linssen 64 p. 5. Mevr. Groenen-Huys 48 p. 6. P. van de Velde 43 p. 7. M. Lit j ens 29 p. 8. F. Versieyen 28 p. BALDADIGHEID Venrays gemeentepolitie tracht de vandalen te achterhalen die gestal de bromfietsen bij de Zuid-Ooster hebben vernield. Tevens kwamen meldingen binnen van vandalen- streken aan geparkeerde auto's op de Grote Markt. Hier werden rich tingaanwijzers, achterlichten, ruiten wissers en antennes vernield, terwijl van twee geparkeerde Mercedes- auto's de emblemen waren wegge nomen. VERKEERSONGELUKKEN Op de kruising Maasheseweg Akkerweg werd onvoldoende opge let waardoor een botsing ontstond tussen de personenauto's bestuurd door F. L. uit Ysselsteyn en G. H. uit Venray. Behoorlijke materiële schade. Op de kruising Langstraat Pastoor Ruttenstraat werd de wiel rijder J. O. B. aangereden door de personenauto bestuurd door de Ven- rayer P. v. S. De wielrijder bekwam een armfractuur. De wegbebakening nabij de nieu we weg VeltumWanssum werd door een auto behoorlijk vernield. Waarschijnlijk is de mist oorzaak geweest van de vernieling. AANRIJDING Vlak voor zijn woning werd de bijna 70-jarige H. Janssen in de Leeuwstraat door een achteropko mende auto, bestuurd door H. L. uit Ysselsteyn, geschept. De klap kwam zo hard aan dat het slachtoffer, die een prothese draagt, door de voor ruit in de auto terecht kwam. Met diverse verwondingen aan hoofd, handen en benen en inwendige kwetsuren moest het slachtoffer naar het ziekenhuis worden ver voerd. TWEE GEWONDEN Misverstand omtrent de voorrang- vraag was er oorzaak van dat een botsing ontstond tussen twee perso nenauto's op de kruising Westsingel- Merseloseweg. De wagen bestuurd door mej. M. G. B. uit Kessel (19 jr.) kwam in botsing met de auto bestuurd door de Spaanse gastarbeider P. welke in Venray woonachtig is. De bestuurster van de auto en een mede-inzittende vriendin werden uit de auto geslingerd en moesten met diverse verwondingen naar het zie kenhuis worden vervoerd. Een ande re vriendin en de bestuurder van de andere auto bekwamen geen noe menswaardig letsel. Beide auto's werden ernstig beschadigd. PASTOOR PEIJNENBURG PLOTSELING OVERLEDEN Vrij onverwacht overleed in de leeftijd van 54 jaar, pastoor Peijnen- burg te Overloon. Pastoor Peijnen- burg heeft zich in de 5 jaar dat hij als opvolger van de thans in Venray vertoevende pastoor van Boxtel, werkzaam was in Overloon zeer be mind gemaakt. De verslagenheid on der de inwoners was algemeen. De begrafenis heeft heden vrijdag i Overloon plaats. VENRAYS BRIGADIER REED GESTOLEN AUTO KLEM Snel handelen van een brigadier van Venrays gemeentepolitie, die daarbij hulp kreeg van een hier ge detacheerde rijkspolitieman heeft deze week een diefstal kunnen ver hinderen. Mevr. R. aam de Nieuwlandstraat werd in de nacht van dinsdag op woensdag gewekt door verdachte ge luiden. Ze wezen erop dat men trachtte de voor haar woning ge stalde vrachtauto te stelen. Zij alar meerde de gemeentepolitie maar ook een brigadier van politie. Toen deze echter ter plaatse arriveerde was de vrachtauto al verdwenen. Het bleek dat ingebroken was in een zestal werkketen in Venrays nieuwe woonwijk de Veltumse Klef- fen en dat daar, naar later bleek, voor een bedrag van 15.000,aan koperen leidingen waren gestolen. Bedoelde brigadier bemerkte op de Deumeseweg de vrachtauto van mevr. R. en het gelukte de politie patrouille om nabij het Deumese ziekenhuis de vrachtauto klem te rijden. De beide inzittenden konden geholpen door de dichte mist, ont komen. Op de vrachtauto waren de gestolen koperen leidingen aanwezig. Medio november werd dezelfde vrachtauto reeds gestolen en deze werd later in de Brabantse bossen teruggevonden. De vrachtauto had toen gediend om enkele duizenden kilo's bladlood te vervoeren die bij een Venrays aannemingsbedrijf ge stolen waren. De politie meent dat er een zeker verband is tussen bei de diefstallen. OUDERAVOND L.T.S. Dinsdag 20 januari hield het ouder comité haar eerste ouderavond. Voor deze avond was drs. G. J. Eysink A.A. socioloog en aalmoezenier van Soc. Werken uitgenodigd een inlei ding te houden over de moderne jeugd, onder de titel: „Jeugd in een veranderd maatschapplijk beeld". De heer Eysink begon zijn inlei ding met het stellen, dat de moderne jeugd niet bestaat, tenminste als men het zo algemeen wil zien. Men zou hoogstens kunnen spreken van enkele moderne groepen. Hij wees er op dat we in de voor bije tijd eerst armoede gekend heb ben. Toen was gezag macht waarvoor velen zich te buigen hadden. Dan kwam de macht van de bezetter tijdens de oorlog die angst verspreid- dé. Met de bevrijding kwam lang zaam welvaart, maar ook de tijd van vrijheid. Juist in deze vrijheid is onze jeugd geboren, aldus de spre ker. Zij kan vrij uiten en alléén respect voor het gezag hebben om het gezag en niet om de macht ach ter het gezag. Daarin ligt het verschil tussen de oudere en jongere generatie. De eer ste bezorgt voor het behoud van de verworven welstand, de tweede be zit deze welstand en wil haar uit breiden en ten volle benutten. Hierdoor kunnen tussen deze beide generaties conflicten ontstaan. Laat men de jeugd die vrijheid, haar eigen mode en eigen muziek, maar durf er ook mee te praten, zodat men de diepere achtergronden ont dekken kan dit achter deze luchtig heid, hen eigen, schuil gaat. Hier door wordt een mogelijkheid gescha pen, elkaar beter te leren begrijpen en zal er meer begrip voor eikaars opvattingen opgebacht kunnen wor den, waardoor ook in de gezinnen de goede sfeer bewaard kan blijven. Met dit beroep op de ouders eindig de pater Eysink zijn inleiding. Na de pauze ontstond er een ge amuseerd gesprek tussen de inlei der en de ouders. Zo kon dan de voorzitter deze leerzame avond sluiten, nadat hij eersit de inleider, directeur, leraren en ouders bedankt had. De opkomst was zeer goed. STUDENTENDEKAAN Tot studentendekaan aan de R.K. Universiteit van Nijmegen is met in gang van de komende maand be noemd de heer H. Dings, voormalig aalmoezenier van sociale zaken. SCHOORSTEENBRANDJE Venrays vrijwillige brandweer werd gealarmeerd voor een klein schoorsteenbrandje op de Stations weg te Oostrum. De gemeenschappe lijke schoorsteenaansluiting van de families S. en P. was aan het bran den gegaan doordat roet in brand was geraakt. Het vuur had reeds de lijst bereikt, maar de brandweer mannen klaarden vakkundig dit be gin van brand. RIKKEN Maandag 12 jan. werd in café Kus- ters te Leunen een rikavond gehour den. De prijzen werden als volgt be haald: 1. Mevr. Simons 515 pnt. 2. De heer Bos 472 pnt. 3. De heer Kla&ssens 448 pnt. 4. Mevr. Peeters 447 pnt. 5. De heer van Ooi 446 pnt. De middelprijs was voor L. Jans sen, terwijl de prijs voor de meest betaalde voor W. van Ooi was. De volgende rikavond zal weer in café Kusters gehouden worden en wel op maandag 2 februari, aanvang 8 uur. M.B.L. - K. P. J. L. KRING VENRAY Vrijdag a.s. 30 januari gaan in Venray 2 cursussen „Spreken in het openbaar" van start en wel in 't zaaltje van café Baltussen in Geys teren waar mej. B. Weijers als kon- taktpersoon optreedt. In Venray wordt deze cursus in 't zaaltje van caé Veerhuis gegevgn, eveneens op 30 januari. Beide cursussen beginnen om 8 uur. In Venray is mej. E. Win nen kontaktpersoon. In Geysteren is de heer W. Nijsten uit Helmond docent, terwijl de heer A. van Bree, eveneens iut Helmond, de cursus in Venray doceert. De kos ten bedragen 25,per persoon. BURGERLIJKE STAND in de week van 22 t.m. é8 jan. 1970 GEBOREN: Jansen, Charlotte, Venray Peeters, Inge, Venray Schippers, Fiona, Vemray van der Werf, Johanna, Meerlo- Wanssum Kusters, Henrica, Venray Theofilaktidis, Michael, Venray Egelmeers, Franciscus, Venray Crooijmans, Mirel'le, Venray Dirkx, Michel, Venray Arts, Robertus, Venray OVERLEDEN: Broers, Marcel, Venray De Rynok, Alida, kloosterzuster, Venray van den Berg Albertina, wed. van Oymans Jacobus, Venray. ONDERTROUWD Sieben Johannes, Boxmeer en Swus- te Maria, Venray. Sikes Gerardus en Pouwels Leonar- dina, Venray. Houba Martinus en Jeuken Petro- inella, Venray. GETROUWD: Kluitmans Gerardus, Nijmegen en Voesten Josephina, Venray. van den Berg Johannes en Heidens Maria, Venray. van Lierop Dirk en van Rossum Maria, Venray Bloemen Antonius en Stiphout Mar tina, Venray. NIEUWE RECTOR „JERUSALEM" Schoolbestuur, schoolleiding en 'n vertegenwoordiging van docenten corps en internaat hebben, gehoord de wensen van leraren en leerlin gen, zojuist benoemd tot rector van de scholengemeenschap „Jerusalem" Drs. W. C. M. Schellens. Met deze benoeming is voorzien in de vakature, ontstaan door het om gezondheidsredenen terugtreden van de huidige rectrix, Zuster M. Doro- thée Bouwels o.s.u. De heer Schellens is drieëndertig jaar en thans nog docent aardrijks kunde aan 'het Van der Putt-lyceum in Eindhoven. In het kader van het onderwijs-ontwikkelingsplan van de OMO-scholen, waartoe ook het Van der Putt-lyceum behoort, genoot hij aan het Nederlands Pedagogisch In stituut in Zeist een opleiding tot organisatie-specialist. Hoewel aan het Van der Putt-ly ceum uiteraard nog moet worden voorzien in de vakature, ontstaan door de benoeming van de heer Schellens tot rector, kan zijn in diensttreding op „Jerusalem" nog in de loop van dit schooljaar worden verwacht. Over het afscheidsfeest van de scheidende rectrix, die haar funktie gedurende 22 jaar heeft vervuld, kunnen nadere mededelingen in dit blad worden tegemoet gezien. Vrijdag: half 7 jongens; kwart over 7 mannen. Zaterdag: 11 uur koffie; vanmid dag geen gym. Zondag: Hoogmis 2e stem. Maandag: half 7: noten en tonen, ook voor aspiranten; 7 uur Grego riaans. Dinsdag: 7 uur schaak- en dam- competitie. Woensdag: half 7 repetitie le stem, Donderdag: half 5 aspiranten; half 7 repetitie 2e stem. J.V. VENRAY ORGANISEERT GROOT JEUGDTOERNOOI Zondag 1 februari a.s. worden er in de sporthal van St. Servatius ju dowedstrijden voor de jeugd t.m. 15 jaar gehouden. Er zal in verschillen de gewiehitsklassen om diverse fraaie prijzen gestreden worden. Er wordt deelgenomen door judo verenigingen van o.a. Roermond, Venlo, Horst, Koningsbosch e.a. Aanvang der wed strijden is 's morgens 9.45 uur. Toegangsprijs: volwassenen 1.25; jeugd onder 16 jaar 0.75. Alle deelnemers wordt een spor tieve judodag toegewenst. PARA LOS ESPANOLES DE VENRAY Y ALREDEDORES El domingo proximo es el domingo sexagésima; la fiesta de la Purifica- ción de Nuestra Senora en el templo. A las diez y media Misa con platica y cantos en Castellano. Antes de la Misa benedicción de las velas y ooa- sión para confesarse. El miércoles de Cenizas, el dia 11. de febrero a las siete y media de la noche el Exc. Sr. Alcalde de Venray quiere con mucho gusto recibir a todos los espanoles, hombres, mujeres y ninos habitantes en Venray en la sala de De Engel (frente a los Correos en la esquina), para conocerles a todos personal- mente. Estara representada también La Agregaduria Laboral de la Haya. Que todos reserven esta noche im portante. A las ocho y media seguira una pellcula espafiola en la misma sala. Todos Vds recibirdn aun un invitaoión por correos. OOM WANJA VAN TSJECHOV Op maandag 2 februari brengt de toneelgroep Theater met een zeer indrukwekkende rolbezetting een van de meest gespeelde stukken van de russische schrijver Tsjechov. Sigrid Koetze, Hans Tiemeyer, Hans Croisset, Bernhard Droog, Max Croisset, Trina Snijders, Elise Hoo- mans en Annie Langenaken spelen onder regie van de Amerikaan Adrian Brine in een bijzonder mo derne inscenerïng dit prachtige to neelstuk. Tsjechov verstond de kunst om thema's te kiezen die van alle tijden zijn en die mensen overal ter wereld weten te boeien: Liefde, eenzaamheid, melancholie, mense lijkheid. Dat maakt het ook de mo derne mens mogelijk zichzelf en an deren te herkennen in die groep vogels van diverse pluimage die in Oom Waja voorkomen. Alleen de geniale pen van Tspe- chov kon figuren leven inblazen en zo overtuigend neerzetten, dat zo èn hun grote èn kleine wederwaardig heden de toeschouwer uren aan een stuk kunnen boeien. Aan het einde van het stuk is men eigenlijk weer even ver als aan het begin. Alleen is alles juist zoveel veranderd, dat alle betrokkenen het leven met zijn hoogtepunten en dieptepunten weer iets beter zijn gaan leren kennen. Oom Wan ja is een veelbesproken voorstelling die de bezoekers dagen later nog intens bezig weet te hou den. Het is dan ook enige dagen la ter pas, dat men de ware omvang van deze grootse voorstelling kan overzien. De volgende voorstelling is een ex tra evenement. Op vrijdag 27 febr. komt toneelgroep Globe met „De Spaanse Boer" van Hugo Claus. In de hoofdrollen o.a. Ank van der Moer, Kitty Janssen, Jeroen Krabbé, Pleuni Touw e.v.a. Defensie heeft oefenterreinen no dig. En daarom besloot men o.m. om het bestaande oefenterrein van Oir- schot flink uit te breiden. Dat heeft vooral rond Eindhoven de nodige re- akties gewekt, want men zou be doelde terreinen graag bewaren als recreatiegebied van deze grote stad. De politiek heeft zich daar toen mee gaan bemoeien, er zijn Kamercom missies komen kijken en hearings gehouden en het resultaat was, dat men maar elders ging zoeken Toen kwam men in de buurt van Volkel terecht, waar men dan dacht zo'n 4.000 ha te vinden die voor dat oefenen nodig zijn. Maar daar is in tussen de herrie ook al losgebro ken en heeft men de hele zaak van daar maar doorgestuurd naar Lim burg, dan krijgt dat tenminste ook wat Blijkens krantenberichten want de betrokken autoriteiten weten in zo'n geval nooit iets ligt er nu de suggestie om het gebied tussen de E3 weg, nabij Sevenum tot aan de Deurneseweg maar als militair ge bied te bestemmen. Dat wordt dan aan de ene kant begrensd door de Midden-Peelweg, aan de andere kant door Mariaveen en Deume. Dat betekent dus dat Dorperpeel, Heidse Peel, een deel van Ysselsteyn wellicht zelfs een deel van de Meer- selsepeel oefenterrein moet gaan worden. Een en ander is o.m. ter sprake gekomen toen vorige week een Ka mercommissie op bezoek was in Vol kel en men ook daar flink tekeer ging tegen de voprgenomien plannen. Men zou er een aardig stukje voor de vastelaovendkrant van iainnen maken, van een bedelend Defensie ministerie, dat maar steeds een deur verder gestuurd wordt, als de zaak niet zo ernstig was. We hebben in ons Nederland ruimtelijke orde-ont werpers, die precies weten waar er fabrieken en bossen moeten komen, waar wel en waar niet gebouwd mag worden; een gemeente kan geen bestemmingsplan of structuurplan opstellen of tientallen provinciale commissies moeten er hun zegen over geven, maar aan een oefenter rein voor ons leger wordt heel sim pelweg niet gedacht. Als men dan tot de ontdekking komt dat die jon gelui ook wel eens moeten rossen, dan begint de ellende. Want nie mand is er op gecharmeerd. Hier zijn de stadsmensen er op tegen, daar de landbouwers, daar wil men recreatie-mogelijkheden, hier be staansmogelijkheden zeker stellen. In Brabant is de NCB een verwoed tegenstander en hier staat de LLTB op zijn achterste benen. Het is natuurlijk het koudste kunstje van de wereld om op te tellen hoeveel miljoenen er in de ontginningen rond Ysselsteyn zitten, hoeveel miljoenen er via de ruilver kaveling ingepompt zijn, hoeveel miljoen er om gaan staan in dit ge bied, dat zich gespecialiseerd heeft, in mest- of fokvarkens, in koeien en in akkerbouw. En hoeveel honderden gezinnen hieronder te lijden krijgen. Men kan wijzen op een Scha tb erg. op de recreatiemogelijkheden bij Horst-America en de camping Hu- bers. Men kan wijzen op het Duits oorlogskerkhof, waar zij liggen die het defensie-spel eens ernst moes ten nemen. En men kan ten over vloede nog eens zeggen, dat inder tijd zelfs netjes bij Defensie ge vraagd is of ze misschien interesse hadden in de Dorperpeel en de Heidsepeel, waar tenslotte nog een Defensiekanaal door loopt. Toen had men geen initersse. We vinden deze zaak ronduit een dwaze en ergerlijke vertoning. De fensie zal oefenterreinen moeten hebben, maar had daar rustig ook eens wat eerder aan mogen denken. De manier waarop men ze nu poogt te krijgen is doodgewoon lachwek kend en spot met alle regels van normaal overleg en ruimtelijke or dening. Is geldverknoeierij en tijd verknoeierij in de ergste graad. Want het ziet er alleen maar uit, dat degenen, die de grootste bek opentrekt, niet degenen zal zijn, die opgescheept wordt met deze oefen terreinen. Maar denk er aan Minister, ook Venray kan zijn mondje roeren als dat dan de enige overweging is, waarop men een deur verder gaat. U hebt het maar voor het zeggen GEVRAAGD VERKOOPSTER voor onze afdeling lederwaren VERKOOPSTER voor onze luxe-afdeling VERKOOPSTER voor onze speelgoed-afdeling VERKOOPSTERS voor onze huishoud-afdeling VERKOOPSTER voor onze parfumerie-afdeling OUDER DAN 18 JAAR LIEFST MET ERVARING DAGELIJKS AANMELDEN BIJ CARNAVAL TE KOOP: 5 përsoons STEP voor de carnaval, 4,5 meter t.b.v. Kreienheuvel. Telef. 04930-2958 van W. v. SOMEREN na 6 uur. STRO en HOOI Voor levering van alle soorten in uitsluitend prima kwaliteit wendt U tot Fa. JOS LAMMERS te MAARHEZE in fourage sinds 1915. Telefoon 04959 - 241 en 242

Peel en Maas | 1970 | | pagina 2