Zeergrote meubel-expositie in onze totaal vernieuwde zaak 2e kerstdag 14-20 uur zaterdag de gehele dag zondag 14-20 uur Op alle gebied wat betreft uw woninginrichting ziet u vele mooie en betaalbare dingen Onze slaapkamerafdeling ziet er prachtig uit Bankstellen, eethoeken, kasten, de moeite waard Vloerbedekkingen, gordijnen, vitrages anno 1970 Kom eens kijken, geen enkele koopverplichting Op eventuele aankopen tijdelijk dubbele bankzegels Al onze meubelen zijn op de Internationale Meubel beurzen in Utrecht en Brussel ingekocht, dus kerst vers Hebt u geen tijd om een bezoek te brengen aan onze vernieuwde zaak, dan wensen wij u van deze plaats gezellige dagen toe en een zeer gunstig nieuwjaar Al onze relaties danken wij voor het in ons gestelde vertrouwen in het afgelopen jaar en wij hopen de prettige verstandhouding ook in 1970 te bestendigen. Bij de heropening van onze vernieuwde zaak, kunnen wij niet nalaten om dank te zeggen aan: Het college van Burgemeester en wethou ders van Venray voor hun medewerking en goedkeuring. Aan het Architectenbureau de Vries voor het fraaie ontwerp en samenwerking. Aan Hoofdaannemersbedrijf N.V. Gebr. Janssen en hun onderaannemers voor de super snelle deskundige realisering. Fa. J. Verdijk, Overloon, betimmeringen Fa. Jac. Martens, electro Fa. Schaeffers, dakbedekking Toon Kateman, schilderwerk en glas Fa. W. de la Roy, isolatiewerken Fa. H. Clephas, constructie Tillemans N.V. centrale verwarming en sa nitair Fa. Kersten, sloop- en grondwerken Ons personeel en familie voor het vele extra werk, wat ze hebben gedaan om deze opening te realiseren, o.a. vloerbedekkin gen, stoffering, decoraties enz. Wij willen echter zeer zeker onze klanten niet overslaan dank te brengen, dat ze, on danks de slechte presentatie van onze arti kelen, toch zijn blijven komen. Dank aan iedereen, die we misschien ver geten. Heel prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1970 t v.:avHHa V."...V -vVS J®:® A rob uan haaren

Peel en Maas | 1969 | | pagina 16