939 V S.V.V. NIEUWS U WINKELT MS FEESTELIJK AIS DE REKENING MtlVMÏIM WUIFT U ALLEEN BUEMH-ZieZo L'TjCTl /ie/omarkt DUIVENSPORT JUDO INGEZONDEN géétiUfómoar géétilSSmaar Victoria jeénJBfmcMr 500 gram, géénZfiticwr mmm Kom naar Edah Cash Carry, het scheelt u feestelijke guldens. VENRAY GROTESTRAAT 29 - VIERLINGSREEK GROTESTRAAT 86 HSaaÈGinÉa BADMINTON Uitslagen zondag 28 sept.: Swift 1Venray 1 20 Venray 2Boxmeer 2 31 IVO 2Venray 3 00 Venray 4Castenray 1 11 Brughusia 1Venray 5 22 Venray 9EEV 1 35 Met veel vertrouwen werd de uit wedstrijd tegen Swift tegemoet gezien. Swift dat echt niet kon im poneren, heeft toch kans gezien om de SW'ers met een 20 ne derlaag naar huis te sturen. Intus sen hebben we dan al weer vier competitiewedstrijden achter de rug en staat Venray met één winstpuntje als laatste op de ranglijst. Men vraagt zich af hoe dat moge lijk is met een elftal dat zeer veel kwaliteiten bezit, maar die er voor alsnog niet uitkomen. Er zal wel ge zocht zijn of worden naar iemand om tegen te schoppen. Maar o.i. heeft de ploeg te weinig vertrouwen in eigen kunnen; men mist een goe de mentale begeleiding. Voor ons kan hier de oorzaak gezocht worden. Want het moet toch mogelijk zijn om een team als Swift te overwin nen. Maar zodra men een doelpunt tegen krijgt, vervallen de spelers telkens in dezelfde fout door indivi duele akties te gaan uitvoeren. De backs, die veel mee in de aanval gingen, waren dikwijls niet op hun plaats bij tegenaanvallen, terwijl die plaats dikwijls niet werd ingenomen door de half, waarvan het tweede doelpunt een goed voorbeeld was. Zondag zagen we overigens weer hetzelfde beeld. Venray was prak tisch de gehele wedstrijd in de meer derheid. De roOd-witten ontketenden een hevig beginoffensief. Er werd goed gecombineerd en goede aan vallen werden opgebouwd. Vooral rechtsbuiten H. Mulders, die ditmaal veel in het spel werd betrokken, bracht veel ballen in de doelmond, waar R. van Lierop aktief was en enkele van deze aanvallen afrondde met een ferme kopstoot of een schot, die echter de juiste richting misten. Venray bleef in deze periode aan dringen en dat leverde het eerste kwartier al een zestal hoekschoppen op, die niet het gewenste resultaat brachten. Tegen de verhouding in nam Swift in de 35e min. de leiding. Uit een der schaarse tegenaanvallen werd de aanvalsleider van de gastheren ge lanceerd, die de Venrayse verdedi ging heel gemakkelijk passeerde, waarna hij de bal over de uitlopen de doelman Arts in het lege doel le pelde: 10. Dit gaf Swift zelfvertrouwen. Het aantal aanvallen volgden elkaar sneller op en waren lang niet van gevaar ontbloot, maar de Venray- verdediging, die niet in beste vorm stak, wist een verruiming van het aantal doelpunten in le eerste speel- helft te voorkomen. Na de hervating opnieuw een sterker Venray, dat te lang treuzel de met de opbouw van de aanvallen en daardoor weinig scoringskansen kreeg. In de 10e min. hadden de SW'ers het geluk niet aan hun zij de. Een goede aanval tussen H. Mu- ders en J. de Klerk werd door eerst genoemde afgesloten met een hard schot dat de doelman niet onder controle kreeg, de terugspringende bal werd opnieuw ingezonden door J. de Klerk, maar nu kwam de bal terug via het been van een Swift- verdediger, maar de bal werd een prooi voor P. Volleberg, die ook al geen succes had met zijn schot, zo dat de bal na drie goede pogingen van Venray weer in de ruimte ver dween. In de 30e min. ondernam de Swift- aanvalsleider op de linkervleugel een solo, waartoe hij volop gelegen heid kreeg omdat rechtsback Cop- pus mee in de aanval was gegaan, maar niet op tijd terug kwam, om speelde de centrale verdedigers en schoot vanuit een kleine hoek hard op doel, waarna de bal via de han den van doelman Arts tegen de paal kwam, omhoog sprong en via zijn rug in het doel verdween: 20. Het laatste kwartier gingen de SW'ers nog met man en macht in de aanval, maar de defensie van Swift hield het been stijf. De gast heren wisten zelfs nog eenmaal te scoren, maar dat gebeurde in duide lijke buitenspelpositie, zodat die tref fer terecht werd afgekeurd. Zo kwam dan met de stand 20 in het voordeel van Swift het einde van een slechte wedstrijd, waarin Venray wel sterker was, maar niet bij machte om het doel van de te genstanders ook maar eenmaal te doorboren. Een wedstrijd, waarin L. Clephas in de tweede helft werd vervangen door G. Swinkels en J. Arts in de slotfase plaats maakte voor J. Bastiaans. Een matig, doch sportief spelend Swift behaalde een geflatteerde en o.i. onverdiende overwinning, want geen beiden had den hier eigenlijk recht op. Maar de punten tellen en helaas bij Venray blijven die uit. Hoe lang nog? Venray 2 moest deze middag met een sterk gewijzigd elftal de strijd aanbinden tegen Boxmeer 2 en met succes. Er werd verdiend gewonnen met 31. Na 20 min. spelen namen de SW-reserves de leiding door een prachtig doelpunt van C. Hooij- maaijers; 10 min. later wist Boxmeer gelijk te maken door een misver stand in onze achterhoede. Na de thee gelukte het Wim Pee- ters om ons op 21 te brengen. Uit een indirecte vrije trap werd het 3-1, weer door Wim Peeters, die de bal toegespeeld kreeg en hard in schoot. Al met al een verdiende overwinning die weer tot stand kwam door er met zijn allen hard voor te werken. Bi een door scheidsrechter Venne- kens voortreffelijk geleide wedstrijd heeft Venray 3 in de uitwedstrijd tegen koploper IVO 2 een belangrijk punt behaald. De wedstrijd stond het eerste kwartier tot 20 min. op hoog peil van Venray-zijde. Hierna gingen de forsere Veldense spelers wat meer mankracht in de strijd werpen, zo dat onze lichte voorhoedespelers niet veel kansen meer kregen. Na rust werd de strijd nog vinni ger, wat een IVO-speler, de aan voerder, op een officiële waarschu wing kwam te staan. In de 70e min. doelpuntte v. d. Velde, uit een voor zet van Chr. Smits. De scheidsrech ter keurde dit doelpunt, op advies van de grensrechter, af.. Een zeer belangrijk punt werd toch gehaald! We gaan verder! Programma zondag 5 oktober: Venray 1Boxmeer 1 2.30 u. HBSV 2—Venray 2 2.30 u. Sparta 2Venray 3 2.30 u. 't Is eigenlijk zo eenvoudig! Of u kiest voor 'n fraai duur winkel paleis of u kiest voor de eenvou dige gezellige Edah-ZieZo Cash Carry. De kwaliteit is in beide gevallen hetzelfde maar bij Edah- ZieZo Cash Carry bespaart u per week zo'n 5 tot 10 gulden. Dat bedoelt Edah-ZieZo met feestelijk winkelen. Neemt u de proef mevrouw. literblik Chocolade drank literfles géén Ardita luiers 15 stuksgéén Occasion sigaretten nieten zonder filter. géén Zoute pinda's 400 gram géén Poederkoffie pot 200 gram géén Goudringen fijne sprits per pak géén 40-sneden Ontbijtkoek. i. Qéén Sherry Dukalgéén Ananas stukjes 240 gram j^^-r^9eén Unoxkeurpakrookworst.^'?. gé Kindermailiots diverse m Fijnste tafelmargaringj£jj3Rjesgéén Bloemaarde 2 zakkengéén -ÖO'maar 65 176-maar 119 140rnaar 100 170-maar 98 205-maar 298 -S5-maar 59 -£8-maar 79 40frmaar 339 -89rnaar 59 "9 398 4-64"maar 95 -S0-maar 58 da Bavaria Bier 4 flessen Vlavulling diverse smaken per blik Spliterwten 500 gram Frolic per pak In winkels met een afdeling snijverse vleeswaren: Bacon ouderwets gerookt 100 gr. Snijworst 150 gram Franse paté 100 gram Zuurkoolspek 100 gram In winkels met een vers-vleesafdeling: Stootlappen 500 gram Runderpoulet 250 gram Doorregen Soepvlees 250 gram. Verse Worst 500 gram géén 4^2~maar géén Jt3£rmaar géén -Tïrmaai' géén ,140-maar géén M^maar géén 40frmaar géén -69-maar géén -£5rnaar géén -Söirmaar géén i75-maar géén 4-75-maar géén -540"maar 98 99 65 99 97 61 48 299 149 149 209 J Venray 4Resia 3 12.00 u, Venray 5Resia 2 2.30 u. Venray 6Ysselsteyn 3 12.00 u. DIS 2Venray 7 2.30 u. RKLW 4Venray 9 12.00 u. Voor a.s. zondag staat dan de sftreekderby Venray 1Boxmeer 1 op het programma. Zal er een om mekeer komen voor Venray? We durven ons niet aan een prognose te wagen. Maar t.o.v. van het grote aantal toeschouwers dat verwacht wordt, is Venray verplicht zich van haar beste zijde te laten zien. De overwinningen kunnen niet uitblij ven, daarvoor bezit het SW-team le veel kwaliteit. Maar of dat a.s. zondag zal zijnHopen doen we het in elk geval. We wensen de SW-ers in deze moeilijke wedstrijd dan ook veel succes!!! Wie had gedacht dat wij van de reeks nederlagen af zouden komen tegen VCH, kwam bedrogen uit. Wij verloren met liefst 51. A.s. zaterdag twee wedstrijden. Thuis spelen we tegen SVCB, aan vang 4.30 uur. Een ander team gaat naar Kessel, wat daar voor een moeilijke opgave komt te staan. Voor de wedstrijd VenraySVCB, die om 16.30 uur begint, zijn aange wezen: G. Voermans, H. Gommans, V. Lucassen, J. Arts, F. Schellen, J. Pirlo, A. Swinkels, Th. v. d. Laar, F. de Jong, Jan Gommans, H. Stevens, H. Lenssen. KesselVenray, vertrek 15.15 uur. Aangewezen: M. Gommans, Jo Gom mans, M. Beerkens, Th. Swinkels, H. de Bruyn sr., W. Clevers, Smits, G. Poels, A. Arts, K. Smals, J. Barents, W. Tummers. Afmeldingen vóór vrijdagavond bij H. de Bruyn, Beukenlaan. HONKBAL Het toernooi om de „Brabant beker", afgelopen zondag in Raams- donkveer, is voor DAR met wisse lend succes verlopen. Van de twee te spelen wedstrijden in de voorron den werd er één gewonnen (van aartsvijand TGG met 61) en één verloren (van Geldrop. met maar liefst 91). Vooral de overwinning op TGG was een bijzonder succes, omdat in de kompetitie twee keer van deze ploeg verloren werd, waardoor het kampioenschap door DAR gemist werd. In de wedstrijd tegen Gel drop bleek echter overduidelijk dat de mentaliteit en dc- inzet bij de DAR-spelers nog voor verbetering vatbaar zijn. Mede hierdoor en door gebrek aan zelfvertrouwen werden zó ontzettend veel fouten gemaakt dat de score opliep tot 91; de DAR slagploeg had daarop geen enkel verweer en kon de score niet bij trekken. Toch hebben bovengenoemde re sultaten geleid tot een 3e plaats, hetgeen in een zo sterk gezelschap en met het grote aantal blessures bij DAR geen gekke prestatie is. Over het Kangeroe-toernooi in Ven- lo zulen nog nadere inlichtingen verstrekt worden. A.s. zaterdag 14.00 uur training. P.D.V. DE ZWALUW Morgen zaterdag van 10 tot 11 uur gelegenheid tot het afhalen van de klokken. Komt op tijd, want anders staan ze er de hele winter. Komende week krijgen de leden het programma van onze feestdag thuis gestuurd. Als iedereen mee werkt wordt dit een prachtig feest. P.D.V. DE VREDESDUIF Zaterdag 4 oktober ledenvergade ring, aanvang 8 uur. Bespreking ten toonstelling. Aller opkomst verzocht. Wedvlucht Geldenaken, afstand 118 km. Aankomst eerste duif 10.16 laatste duif 10.24.06. Oude duiven: H. v. d. Heuvel 1 4; Jac. Ewalts 2 3 5; P. Janssen K 6 10 12; J. Verstegen Zn 7; Gebr. Kusters 8; P. v. d. Laar 9; J. Janssen B 11. H. v. d- Heuvel was de gelukkige overwinnaar. Late jongen: Aankomst le duif 10.16.43, laatste duif 10.30.01. Gebr. Kusters 1; J. Janssen B 2 3 7 10 15 16 21 22 23; J. Creemers 4 12 14; P. Janssen H 5; H. v. d. Heu vel 6 8 25; J. Verstegen Zn 9 13 19; W. Drabbels 11; H. v. d. Laar 17 18 24; Gebr. Wdlmsen 20. Op deze vlucht waren Gebr. Kus ters iédereen te vlug af. A.s. vrijdagavond hebben wij dan de laatste wedvlucht van dit seizoen en wel vanaf Groningen. Leden zet allen een paar duiven en laat nie mand achter blijven, dan wordt het weer een mooi concours, zoals an dere jaren. Inzetten van 19 tot 20 u. Komt allen goed op tijd daar de dui ven 's avonds nog naar het station moeten. Verder wensen wij U allen als slot van dit seizoen veel succes. P.D.V. DE HUISZOEKERS YSSELSTEYN Geldenaken, 21 sept., jonge duiven. J. Cox 1 9 13 21 25; B. Linders 2 15 29; Chr. Hellegers 3 8 19; H. van Ass 4 6 24; G. Linders 5 17 22 23; A. Hendriks 7; H. Janssen 10 11 12 14; K. Gommers 16 26 27; Fr. Jans sen 18 28; M. Janssen 20. Bourges, 21 sept., jonge duiven. Fr. Janssen 1; J. Cox 2; H. van Ass 3. Geldenaken, 21 sept., oude duiven. Chr. Hellegers 1 2 3 4; B. Linders 5; A. Hendriks 6. Belangstellenden voor deze steeds meer populair wordende sport moe ten eens een kijkje komen nemen op de trainingsavonden, welke elke dinsdag worden gehouden; lesuren: Jeugd van 17 tot 19 uur; Dames van 19 tot 20 uur; Heren vai} 20 tot 21 uur. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door een der bestuursleden of de leraar dhr. Rooyakkers. In de afgelopen twee, drie weken is _e.r gesleuteld aan een nieuw be stuur. Hierbij zijn de volgende re sultaten bereikt: J. Jansen, sekretaris P. Janssen, penningmeester P. Peeters, voorzitter K. Stikkelman, jeugdleider W. Kruysen, trainer M. Hoedemakers, afgevaardigde dames; T. v. Toor, afgevaardigde junioren; G. Janssen; Dr. E. Lie. Deze personen worden hierbij uit genodigd voor de eerste officiële be stuursvergadering. Deze zal worden gehouden op donderdag 2 oktober, dus op de dag dat je dit blad in de bus vindt, bij dhr. G. Janssen thuis. Adres: Kempweg 10. Ze begint 's av. om acht uur. Bij verhindering gaar ne van tevoren bericht. DE KINK IN DE KABEL VENRAY—HAARLEM OP TUD HERSTELD En dus gingen de Zangertjes van Sint Frans naar Haarlem. Zeer velen van de H. Hart-kerk in het Klever- nark hebben genoten van hun zang. OOk de patiënten van de Haarlemse ziekenhuizen hebben een fijne zon- damiddag gehad. En om niet te ver geten, hadden veel families in het Kleverpark weer de gelegenheid om te laten zien, met hoeveel plezier ze gasten kunnen ontvangen. De band HaarlemVenray, die in het verleden bestond, is vernieuwd. Vorig jaar hebben de zangertjes van Sint Frans de harten van veel Haar lemmers veroverd. Zij kwamen op Uitnodiging van pater Th. Smits, zelf afkomstig uit Venray, naar Haar lem. De herhaling van hun komst is geloof ik wel de beste graadmeter voor de waardering die zij toen kre gen. En gedurende dit weekend is deze waardering nog groter gewor den. Ze hebben prachtig gezongen! Iedereen was erg enthousiast en blij, dat de kink in de kabel op tijd was hersteld. Want bijna zou het feest in Haarlem niet doorgegaan zijn door ziekte van de heer Buys. Maar het ging door! Er is in Haarlem ge zongen: in de H. Hart-kerk aan de Kleverparkweg èn in het ziekenhuis St. Johannes de Deo, dat via een radiolij n verbonden was met de an dere ziekenhuizen in de stad. Als een jaarlijkse gang van de Zangertjes van Sint Frans naar Haarlem traditie gaat worden, zul len de bewoners van het Kleverpark daar gelukkig mee zijn. Zij gunnen het koor een geweldig feest bij de viering van hun 2e lustrum en wen sen de zangertjes met hun dirigent veel succes in de toekomst. W. VAN RIJN minderbroeder PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 19e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor de parochie; 8.45 jaarg. v. Antoon van Asten; 10.00 u. hoogmis: jaarg. v. Johanna Maria v. d. Weyer-Martens en Catharina v. d. Weyer; 11.30 jongerenmis. Maandag: 8.00 leesmis v. Maria van Soest-Swinkels en Maria Smedts-Dinghs. Dinsdag: 8.00 leesmis v. Michiel Jeurissen. Woensdag: 8.00 leesmis v. Victor Luyten. Donderdag: 19.00 avondmis v. Piet Verheyen en Maria Litjens. Vrijdag: 8.00 leesmis v. intentie van de fam. Fleurkens-v. Staveren. Zaterdag: 19.30 avondmis: leesmis v. d. fam. van Schijndel-Thijssen,

Peel en Maas | 1969 | | pagina 6