SPORT to s.vv MKAN'T V SCHELEN DAT HET BU EDAH IN H CASH SCARRY DOOS ZIT drank radion eniay PUMA - ADIDAS - QUICK dop erwten s.v.v. nieuws s.v.v. JEUGD S V LEUNEN WANDELSPORT m.a c. r00y CHOCOLADE /ie/omarkt drukwerk (Bij Edah scheelt het U 5 tot 10 gulden per week! Alleen al op kruidenierswaren.) Deze dozeneenvoud in de winkels en alle andere besparingen drukken de prijs omlaag, niet de "f-kwaliteit. Als het U 5 tot 10 gulden per week scheelt, wat kunnen die dozen U dan nog schelen. LITERFLES 12 blikken Kom naar Edah Cash Carry, het scheelt u feestelijke guldens. PLASTIC ZAK 21K6. op sap VENRAY GROTESTRAAT 29 - VIERLINGSREEK GROTESTRAAT 86 Uitslagen zondag 7 sept.: Belfeldia 1Venray 1 11 Venray 2Wittenhorst 2 14 Venray 3Koningslust 2 32 Hegelsom 2Venray 4 12 Venray 5—EWC 2 2—1 Geysteren 2Venray 7 12 Venray 8-RKLW 3 1—3 De eerste competitiezondag heb ben we al weer achter de rug. Het 11 gelijke spel dat Venray in Bel feldia behaalde is voor de een mis schien een meevaller, voor de an der waarschijnlijk een tegenvaller. Voor hen die Belfeldia nog kenden van het afgelopen seizoen, zal het wat de uitslag betreft geen teleurstelling zijn. Zij wisten onge twijfeld dat deze ploeg beschikt over een ijzersterke verdediging, die ook nu nog niets aan kracht heeft ingeboet. Het spel van Venray in zijn tota liteit .viel wel tegen. Er waren te veel zwakke plaatsen. Zowel in de achterhoede, middenlinie als voor hoede waren er spelers die een on voldoende haalden. Zoals zo vaak, was Venray deze middag technisch de beste ploeg. Het was ook de ploeg die het mees te in de aanval was, zeker in de eerste speelheift. Maar van werke lijk doeïrijpe kansen is in de eerste speelheift toch zelden sprake ge weest. De uitvallen van Belfeldia daarentegen waren veel gevaarlij ker.. Waren de gastheren wat koel- bloediger met de geboden kansen omgesprongen, dan zou een kleine achterstand voor Venray bij de rust zeker niet tot de onmogelijkheden hebben! behoord. Bij Venray wilde het op het mid denveld vaak niet vlotten; de ballen werden dikwijls verkeerd geplaatst, ofwel te veel door het centrum ge plaatst, zodat de Belfeldda-defensie het niet al te moeilijk kreeg: Een heel ander spelbeeld kreeg men in de tweede speelheift te zien. Aanvankelijk weer een aanvallend Venray, maar toen na 10 min. spelen aanvoerder J. Arts wegens een knie blessure het veld moest verlaten en een omzetting in de verdediging no dig was, ontstond er even paniek. Toch was het Venray dat in de 14e min. dè kans tot scoren kreeg. Een goede combinatie tussen H. Mulders en J. de Klerk werd abrupt afge slagen doordat een Belfeldia-verde- diger J. de Klerk binnen het straf schopgebied in de heupzwaai nam. Dat betekende een strafschop voor Venray. Na wat gemanoeuvreer met de bal door de scheidsrechter kon H. Mulders de penalty nemen, maar schoot helaas naast. De klap voor Venray kwam pre cies één min. later. Een vrije trap vanaf de linkervleugel werd scherp voor het Venray-doel geplaatst, doelman Arts die een goede wed strijd speelde sloeg onder de bal door en na wat geharrewar voor het Venray-doel werd de bal over de doellijn gekopt. Dit was voor Belfeldia het sein er nog een schepje op te doen. De aanvallen werden talrijker. Vooral de linksbuiten was een voortdurend gevaar, want keer op keer liet hij zijn tegenstander de hakken zien, maar strandde in tweede instantie dan op P. Schmeitz. J. Siebers had de plaats ingenomen van J. Arts, terwijl G. Swinkels het SVV team was komen completeren. Na de voorbije wankele 5 min. herstelde de Venray-verdediging zich goed en had weer een goede greep op de Belfeldse aanvallen. Belfeldia dat opereert vanuit een gesloten verde diging wist nog wel enkele malen gevaarlijk voor het Venray-doel op te duiken, maar verder dan enkele hoekschoppen kwamen ze niet. Met nog vijf min. te spelen en een 10 achterstand voor Venray had het er alle schijn van dat de eerste competitiewedstrijd in een nederlaag zou eindigen. Maar het was P. Vol- leberg, die een lange solo-rush on dernam, op de rechtervleugel zijn tegenstander op het verkeerde been bracht en vanaf de rand van het strafschopgebied H. Mulders lan ceerde, die met een keihard schot doelman Schroembgens het nakij ken gaf: 11. Met deze stand kwam ook het einde van deze eerste competitie wedstrijd, waarin de gastheren hard maar fair speelden. En met de uitslag kunnen beide teams vrede hebben. Venray 2Witenhorst 2 14 De eerste wedstrijd is voor Ven ray 2 een grote tegenvaller gewor den. Er werd namelijk met 41 verloren van Wittenhorst 2. Na het eerste fluitsignaal ontwikkelde zich een op en neer gaande strijd, met Wittenhorst iets meer in de aanval, maar gevaar schuilde er in die aan vallen van Wittenhorst niet, zodat de Venray-achterhoede de zaak nog goed in handen had. Toch zou Wit tenhorst met een 10 voorsprong de rust in gaan en wel door een doelpunt in de 30e min. gescoord. Een misverstand in de Venray-ach terhoede werd door de Wittenhorst- midvoor afgestraft. Na de thee ging het mis. Na 20 min. keek Venray 2 al tegen een 40 achterstand aan. En in deze pe riode miste Wittenhorst zelfs nog een strafschop (door Charly gestopt). Na enige omzettingen in het elftal, gelukte het geleidelijk aan een overwicht op te bouwen, jvat ook in tegendoelpunt resulteerde. Het w^s Chr. Smits die voor Venray de eer redde. Al met al een verdiende ne derlaag. Voor Venray 2 is het nu de taak om te bewijzen dat dit een misreke ning is geweest; zij zullen a.s. zon dag in Belfeld willen laten zien dat ze het wel kunnen. Venray 3Koningslust 2 32 Ons 3e elftal heeft in een span nende en snelle wedstrijd de eerste puntjes van het nieuwe seizoen binnengehaald. Direct na het eerste fluitsignaal veroverde Venray een veldoverwïcht en al spoedig opende E. v. d. Velde de score. Hierop volg de een kort maar fel offensief van de „Koningshisters" met als gevolg de gelijkmaker: 11. Na de rust lieten de SW'ers de bal meer het werk doen en dit werd beloond met twee doelpunten van de schoen van resp. E. v. d. Velde en H. Voermans. Kort voor het ein de doelpuntte Koninglust nog een maal, maar verder liet men het niet komen. Al met al een leuke wed strijd met vrij goed voetbal. Programma zondag 14 sept.: Venray 1Venlo 1 2.30 u. Belfeldia 2Venray 2 2.30 u. RKLVV 2—Venray 3 2.30 u. Venray 4Melderslo 2 12.00 u." Swolgense Boys 2Venray 5 2.30 u. Venray 6Sparta 4 12.00 u. Venray 7Leunen 3 11.00 u. RKDSO 2—Venray 8 2.30 u. RKDSO 3—Venray 9 12.00 u. A.s. zondag staat Venray 1 op nieuw voor een zware opgave nu Venlo op bezoek komt. Verleden jaar werd tweemaal van deze ploeg verloren. De Venlonaren, die verle den week een verrassende neder laag leden tegen Heer, zullen pro beren deze misstap ten koste van Venray goed te maken. Hoewel wij ons niet graag wagen aan een prog nose, menen we toch wel te mogen aannemen dat de Venlonaren thans op meer tegenstand zullen stuiten dan het afgelopen jaar. Weet men de sterke Venlo-voorhoede in be dwang te houden, dan is er o.i. min stens één puntje te behalen. Hoe het ook mag verlopen, voor de toeschouwers belooft het een aantrekkelijke en spannende wed strijd te worden, waarbij de SW- ers graag rekenen op sportieve aan moedigingen van hun supporters. SW'ers succes! Uitslagen zaterdag 6 sept.: Venray AlMerefeldia Al 40 RKDEV Al—Venray A2 1—5 Venray A4Venray A3 30 Venray A6Venray A5 21 Tiglieja BIVenray BI 60 Venray B4Kronenberg B2 21 Merselo BIVenray B5 60 Venray Dl—Holthees Dl 3—1 Venray D2HRC D2 4—0 DIS Dl—Venray D3 10—0 Ysselsteyn D2Venray D4 20 A.s. zondag is het sportzondag. Wij vieren dit op de gebruikelijke wij ze. Een H. Mis in de kapel van St. Servatius om 8.45 uur. Hierin wor den alle jeugdleden verwacht. Hier na wordt er een ontbijt geserveerd voor onze jeugdleden in de schouw burg van St. Servatius. Programma zaterdag 13 sept.: Sp. Irene AlVenray Al 3.00 u. Venray A2—RKSVN Al 4.00 u. Venray A3Wittenhorst A2 2.30 u. Hegelsom AlVenray A4 3.00 u. Venray A5Castenray Al 5.00 u. DIS AlVenray A6 3.00 u. Venray BISparta BI 3.30 u. Venray B3Oostrum BI 2.15 u. Wittenhorst B4Venray B4 2.30 u. Venray B5Leunen B2 2.30 u. Venray Dl—EWC Dl 10.30 u. Venray D2Holthees D2 10.30 u. Ysselsteyn D2Venray D3 10.30 u. Leunen D4Venray D4 10.30 u. De clubmorgen is a.s. zondag voor D-spelers. VETE RANEN Van de 2 wedstrijden die wij za terdag speelden werd de thuiswed strijd tegen Deume verdienstelijk met 22 gelijk gespeeld. De uitwed strijd tegen Sp. Irene werd echter door onze mannen met 52 verlo ren. A.s. zaterdag gaan wij bij Mara thon Krefeld proberen de wissel beker weer in ons bezit te krijgen, het zal niet gemakkelijk gaan. Ver trek vanaf Henseniusplein om 3 u. Aangewezen spelers: G. Voermans, Jo Gommans, K. Smals, Th. Swin kels. M. Oymans, Jeu Arts, G. Poels, M. Beerkens, J. Firlo, Jos. Peeters, H. de Bruyn jr., H. de Bruyn sr., B. Assen. Afmelden voor vrijdagavond, dus niet zaterdagmorgen, Beukenlaan 20 *»or al uw vaa dan munckkal n.v de drie (opmerken, voetbalschoenen uit voorraad Ml SPORTH U I S a Rl AENS-ROYERS Grotestraat 18 Telefoon 1253 Uitslagen: Leunen 1DIS 11 Sparta 4Leunen 2 16 Leunen 3Wanssum 3 03 Leunen AlMeterik Al 71 Molenwiekers BILeunen BI 016 0—9 0—1 1—0 1—5 0—1 Leunen B2-Holthees BI EEV ClLeunen Cl Leunen DlHorst Dl Holthees D2Leunen D2 Leunen D4Leunen D3 Programma zaterdag 13 sept.: Griendtsveen DlLeunen Dl vertrek 9.45 uur Oostrum DlLeunen D2 vertrek 9.45 uur Leunen D3'DIS Dl Leunen D4SW D4 Venray B5 L.Leunen B2 vertrek 14.00 uur 10.30 10.30 14.30 Zendag 14 sept.: Resia 3Leunen 1 vertrek 11.15 uur Leunen 2Meterik 3 Venray 7Leunen 3 vertrek 11.30 uur 14.30 u. 12.00 u. Zondag 14 september a.s. gaan de volgende verenigingen deelnemen aan de kring wandeltocht in Weert: St. Christoffel, Molenplein, 't Des- selke, Leunse Belhamels, Ons Ple zier, Natuurvrienden, Veulen-Heide. De 2 bussen voor St. Christoffel zijn om 10.30 uur op het plein voor de schouwburg. De bus voor Ons Plezier is om 10.30 uur in de Deken Thielenstraat en rijdt daarna naar 't Kennedyplein om de wandelaars van het Molenplein op te halen. Een bus is om 10.30 uur in de Ur- sulastraat voor het Desselke; 1 bus is om 10.30 uur in Leunen bij café Martens .om de Leunse Belhamels op te halen; 1 bus is om 10.30 uur in Merselo om de Natuurvrienden op te halen; 1 bus is om 10.30 uur bij de kerk in Heide om de wande laars uit Heide op te pikken en rijdt daarna naar de kerk van Veulen om de wandelaars uit Veulen op te ha len. Onze jaarlijkse Elf dorpen-rit zit zit er dan weer op en met een deel nemers-aantal van 57 mogen we echt wel van een succes spreken daar dit tegenwoordig een behoor lijke deelname is. Hadden we ditmaal voor alle deel nemers een onbekend terrein uitge zocht, zodat niemand geen voor- of nadeel daarvan ondervond, toch wist ieder weer de weg naar huis terug te vinden, ook al lukte het niemand de juiste route te rijden. Om zes uur werd dan de volgende uitslag bekend gemaakt: A klasse: 1. Vossenberg, Neerkant; 2. Oudenhoven, Helmond; 3. G. Bom, Venray; 4. Claessens, Venray. B klasse: 1. Rongen, Tienray; 2. Nijssen, Meyel; 3. Gerrads, Roer mond; 4. P. Derks, Venray; 5. Swin gs. Venray. Daarmede was ook deze elfdor- penrit weer ten einde. Het volgende grote treffen is, zo als bekend, op zaterdag 20 en zon dag 21 september. Wie wordt dan de afgevaardigde van Limburg naai de landskampioenschappen, ditmaal in Groesbeek? Nogmaals doen we een dringend beroep op onze leden zoveel moge lijk aan deze ritten deel te nemen of desnoods alleen op zaterdag of op zondag. En wederom vragen wij de deelnemers zich direkt op te willen geven bij onze sekretaris P. Jansen, Oranjestraat. De ritten om het Limburgse kam pioenschap worden gehouden in Kessel en de start van de zaterdag middagrit start om 3 uur bij café „De Maasoever", alwaar men uiter lijk tot half drie de gelegenheid krijgt voor in te schrijven. Daarna is inschrijven niet meer mogelijk. 'Zaterdagavond start de rit om 8 uur op hetzelfde adres, terwijl zondagmiddag om twee uur de eer ste rijders van start gaan. Inschrijf geld bedraagt 3.50 per rit. Tot slot wilien we er op wijzen, dat voor het persoonlijk kampioen schap alleen die mensen kunnen rijden, die lid zijn van de KNMV. Voor inlichtingen ook nu weer naar de secretaris. Volgende week zullen we in dit blad bekend maken de plaats en tijd van het gezamenlijk vertrek naar Kessel. (mi géén 90 maar SI/NCAN géén 15*8 maar Theedoek groot formaatgéén Jt25"maar 109 AfwasmiddelEDAH600gr. géén ^-08" maar 75 Poederkoffie 200 gram géén^05"maar 298 Lange vingers Boudoir 400 gr. d. géén ^4ö"maar 189 Bavaria pils 4 flessen géén jIT^maar 98 Fijnste tafelmargarine 4 pakjesgéén jL&4"maar 95 Chocolade Hagel puur 500 gram géén JSCf maar 125 Koetjesrepen 10 stuksgéén JLJCmaar 95 Bruine bonen heel blikgéén^fmaar 64 Sherry Dukalgéén ,495maar 339 A.J.P. soepen div. smaken p. pakje géén J»2"maar 39 Erdal meubelolie per flakon géén >68" maar 148 Wol-mousse herenanklets géén ^85" maar 239 géén £9$maar 00 géén maar 79 Braadkuikens 850 gramgéén^se-maar 280 Spijspunten 4 stuksgéén J^Tmaar 99 In winkels met een afdeling snijverse vleeswaren: Gekookte achterham een delicatesse 100 gram géén jLOSTmaar Snijworst 100 gramgéén _J59"maar géén jBS'maar géén j98"maar 99 65 61 69 Berliner 100 gram Gebraden Gehakt In winkels met een vers-vleesafdeling: Magere runderlappen 500 gramgéén _475"maar 398 Runderbraadvlees 500 gram géén JtöCfmaar 498 Mager Soepvlees 250 gram géén^22(fmaar 188 Verse Worst 500 gram géén^35"maar 198

Peel en Maas | 1969 | | pagina 6