s.v. LEUKEN PUMA - ADIDAS - QUICK S.V.V. NIEUWS Ut Uenïay S.V.V. JEUGD V.C.R00Y WANDELSPORT TENNISSEN DUIVENSPORT HENGELSPORT MAC R00Y TAFELTENNIS Niee ruil Oost jeuj m Rl AENS-ROYERS Invaliden Sportclub Venray SPORT Ter opluistering van een voetbal toernooi speelde Venray 1 zondag j.l. te Ottersum een wedstrijd tegen VVO uit Velp. In deze wedstrijd bleek al gauw dat Venray technisch de betere ploeg was. Het 4-3-3 systeem dat trainer van Tuyl hanteerde, leverde nog niet die resultaten op, die men ervan verwacht zal hebben. De ver dediging werd hierdoor wel ver sterkt, maar de aanval verzwakt. Te vaak stonden de drie SW-aanval- lers tegen een overmacht van 7 tot soms 8 verdedigers. De bal wordt trouwens ook nog te veel gebracht, zodat er te weinig verrassing in de aanval zit. J. de Klerk was ook de ze middag weer de gevaarlijke man in de voorhoede, die het samen met rechtsbuiten H. Mulders de WO- ers nogal eens moeilijk maakte, ter wijl linksbuiten M. van Lierop deze middag niet uit de verf kwam. Op het middenveld excelleerde P. Vol- leberg. In de eerste helft van de wedstrijd had Venray beslist het beste van het spel en een kleine voorsprong bij de rust zou zeker niet misstaan hebben. In de tweede helft kwam WO er wat beter in en kon gesproken wor den van twee gelijkwaardige krach ten. In de 25e min. schoot H. Cop- pus van verre afstand tegen de lat, de terugspringende bal werd door Wil Peeters beheerst achter de doel man gekopt: 10. Het antwoord van VVO liet niet lang op zich wachten, want 4 min. later werd een flitsende combinatie met een onhoudbaar schot afgerond. Er werd hard gewerkt voor de winnende treffer, maar de SW-ers zagen geen kans meer de versterkte VVO-defensie open te breken. Toch kreeg deze wedstrijd nog een prettig slot. De Ottersumse gast heren maakten nl. bekend dat zij voor de winnende ploeg een beker beschikbaar hadden gesteld, zodat er door beide teams elf strafschop pen genomen moesten worden. Hier in toonde Venray zich het sterkste, zodat een mooie beker aan de prij- zenkast kon worden toegevoegd. Al met al stond deze wedstrijd wat Venray betreft op een veel ho ger peil dan een week eerder tegen Geldrop. Venray 2 en 3 zouden tegen resp. RKDEV 1 en Geysteren 1 aantreden, maar aangezien de terreinen aan de Oostsingel niet gebruikt mochten worden, speelden zij een onderlinge oefenwedstrijd op het gemeentelijk sportpark aan de Leunseweg. Van krachtsverschil was in deze wed strijd nauwelijks sprake, zodat de 22 eindstand een goede afspiege ling geeft. Programma: Zaterdag 23 augustus: Venray 3Overloon 1 17.30 u. Venray 7Overloon 3 17.30 u. Zondag 24 augustus: Venray 1CHCR (Renkum) 2.30 u. Venray 2—CHCR 2 2.30 u. Venray 4Wittenhorst 5 12.00 u. Swolgense B. 2Venray 6 13.00 u. Wittenhorst 4Venray 5 2.30 u. Venray 8Venray 9 12.00 u. De afgelopen weken werden al de nodige oefenwedstrijden gespeeld. Ook op a.s. zaterdag 23 aug. wordt er weer geoefend en wel als volgt: Venray A2Vierlingsbeek Al 5.30 u. Venray A4 Lyc.Venray A5 4.00 u. Venray A6 Lyc—Leunen A2 2.30 u. Venray B2Venray B3 2.30 u. Leunen Dl'Venray Dl 2.30 u. Venray D2Leunen D2 2.30 u. Leunen D3Venray D3 1.30 u. Venray D4Leunen D4 1.30 u. A.s. zaterdag wordt ook de eerste ronde van de bisschopsbeker ge speeld Venray AlOostrum Al 4.00 u. TOP BI—Venray BI 4.00 u. A.s. zondag gaan we met een A- en B-elftal naar het toernooi van de vereniging Vitesse in Gennep. Zondag is de clubmorgen voor D- spelers. Ondanks de gestage regenval is het wisselbeker-toernooi goed verlo pen. De 2 poulewinnaars waren dit maal Wittenhorst en Cuyk, waarvan Wittenhorst het sterkste bleek en met 30 zegevierde. De verdere uit slag was: 3. Oedt, 4. Bracht, 5. SW, 6. Amern. 's Avonds was er in Hotel Man- ders de prijsuitreiking en verder nog een gezellig samenzijn met alle deelnemende clubs. A.s. zaterdag zijn er weer twee wedstrijden. Aan de Oostsingel ont vangen we Rheurdt (Did.), aanvang 6 uur. Uit spelen we tegen Sevenum. Vertrek vanaf Henseniusplein om 5 uur. Voor de wedstrijd SevenumVen ray zijn aangewezen: G. Voermans, K. Smals, M. Beer- kens, M. Arts, Jos Peeters, H. de Bruyn jr., J. Pirlo, F. Schellen, F. de Jong, Th. Swinkels, H. de Bruyn sr., W. Arts. Voor de wedstrijd VenrayReurdt zijn aangewezen: M. Gommans, W. Tummers, V. Lucassen, Ton Arts, Jo Gommans, G. Poels, K. Smals, Jan Gommans, J. Barends, B. As sen, W. Clevers, H. Stevens, H. Lens- sen. Eventuele afmeldingen vóór vrij dagavond Beukenlaan 20. Oefenprogramma: Zaterdag 23 aug.: Leunen 3VOS 4 18.00 u. Zondag 24 aug.: Leunen 1Merselo 1 14.00 u. Leunen 2Merselo 2 14.00 u. Donderdag 19.30 training senioren. AFD. JEUGD Programma zaterdag 23 aug.: 4.00 u. Meerlo AlLeunen Al bekerwedstrijd, vertrek 3.00 uur 29.30 u. Venray A6 L.Leunen A2 vertrek 2.00 uur 4.00 u. Leunen BIMelderslo BI (bekerwedstrijd) 2.00 u. Oostrum B2Leunen B2 vertrek 1.15 uur 3.00 u. Horst CLeunen C vertrek 2.00 uur 2.30 u. Leunen DlVenray Dl 2.30 u. Venray D2Leunen D2 vertrek 2.00 uur 1.30 u. Leunen D3Venray D2 1.30 u. Venray D4Leunen D4 vertrek 1.00 uur Training jeugd: Dinsdag 18.30 uur Al, A2, BI, B2 Woensdag: 18.30 uur C en Dl Woensdag 2.00uur D2, D3, D4. De volgende verenigingen nemen deel aan de competitie 1969-70 van de Overgangsklasse Heren: Roermond BC - Roermond Swift - Roermond VC Heer - Heer (Maastricht) Mavok-JGM - Maastricht AMVJ (G) - Geleen Smash - Schaesberg SDO - Schaesberg WC 2- Vught Tupos - Baarlo Hovoc - Horst Bekkerveld 2 - Heerlen VC Rooy - Venray Overgangsklasse Dames: Cialfo - Aarle-Rixtel Aotivia - St. Anthonis Tupos - Baarlo Karanoi 2 - Eindhoven PSV 2 - Eindhoven Rust-Roest - Eindhoven AMVJ (G) - Geleen Bekkerveld 3 - Heerlen Mavok JGM - Maastricht Dynamiek - Mierlo-Hout Roermond BC - Roermond VC Rooy - Venray de drie topmerken, voetbalschoenen uit voorraad SMk SPORTHUIS Grotestraat 18 Telefoon 1253 Zaterdagmiddag hebben vele hon derden kunnen genieten van een leu ke spuitbalwedstrijd tussen de man schappen van Venrays vrijwillige brandweer en die van de bedrijfs brandweer van Rank Xerox. Voor afgegaan door het jachthoorncorps trokken de mannen in zwembroek en met brandweerhelm od in het kinderbad ten strijd. En het is een spannende strijd geworden, nadat burgemeester drs. Schols de grote bal aan de woelige baren had toe vertrouwd. Dat de kijkers ook wel eens „be spoten" werden in plaats van de bal, nam men de hard werkende en hard spuitende elftallen niet zo erg kwa lijk, trouwens de heer Rippe, die als scsheidsrechter fungeerde leidde met straffe hand en liet dergelijke slip pertjes niet toe. Jammer dat de weergoden niet mee werkten, doch dat mocht de pret niet drukken. Venrays brandweer werd zij het met meer geluk dan wijsheid de meerdere en wist met 43 de wis selbeker (vol cognac) te winnen, die de directie van Rank Xerox be schikbaar had gesteld. De cognac werd later broederlijk verdeeld. Venrays wethouders en de com- mandt van Venrays brandweer ga ven acte de presence Men hoopt op een herhaling van deze wedstrijd In Vortum-Mullem zorgde het as piranten meisjesteam voor een ver rassing door de tweede prijs te be halen. Zondag 10 aug. namen het le da mes- en herenteam deel aan het toernooi van Fighters Weert. Met 3 gewonnen wedstrijden, 1 gelijkspel en 1 verloren wedstrijd eindigde he ren 1 als derde in haar poule. Dames 1 speelde ook geen onver dienstelijk toernooi. Met een paar invalsters was dit toch een goede voorbereiding op de competitie. A.s. zondag 24 aug. toernooi te Velden. Hieraan nemen met 2e en 3e herenteam deel en tevens het 2e da mesteam. Vertrek Henseniusplein 9.30 uur. Aanvang toernooi 10.30 u. Voor het komende seizoen zal V.C. Rooy met 4 herenteams, 3 dames teams en 1 jongens pupillenteam aan de competitie deelnemen. Nieuwe leden kunnen zich opge- vij bij de heer M. Hendriks, Blauw ververstraat 33, Venray, tel. no. 3421. Zondag 24 aug. organiseren wij onze eigen jaarlijkse tocht. Was tot heden toe altijd de start vanaf St. Servatius; dit jaar echter starten we in Merselo. De start is om 13.00 uur. De verenigingen uit Venray wor den naar Merselo gebracht en ook teruggehaald. Leunse Belhamels worden om 12.00 uur opgehaald bij café Mar tens. 2. Desselke, Vrijbuiters en Bejaar den worden opgehaald om 12 u. Eerst de Vrijbuiters bij St. Jo zef en daarna Ursulastraat. 3. St. Christoffel en Ons Plezier worden opgehaald door 2 bussen op het schouwbuirglein. 4. Molenplein en Venrays Glorie worden opgehaald, eerst Venrays Glorie op hoek Odastraat en daarna Molenplein op het Ken- nedyplein. 5. Veulen-Heide worden opgehaald bij kerk Heide en kerk Veulen om 12.00 uur. Het is mogelijk dat de bussen iets later komen dan 12 uur, omdat de bussen waarschijnlijk een paar keer op en neer zullen rijden. W.S.V. ST. CHRISTOFFEL De training van onze leden begint a.s. zaterdag 23 aug. om 10 uur op het schouwburgterrein. Zondag 24 aug. gaan we naar Mer selo onze eigsen tocht wandelen. De wandelaars worden om 12.15 uur afgehaald met de bus op het schouw burgplein. Zorgt dat jullie op tijd zijn. Tafeltennisclub Nu de vakanties weer achter de rug zijn wordt er weer ijverig ge traind op dinsdagavonds in de gym zaal Beukenlaan. Wij verzoeken on ze leden trouw de training te willen bezoeken i.v.m. de wedstrijden toernooien welke op het programma staan, o.a. Eindhoven. Zwemclub: Ook hier is men wederom begon nen met de zwemlessen in het Ven- rayse binnenbad, zaterdagsmorgens van 1011 uur. Enkele nieuwe le den mochten wij hier wederom in schrijven. Nogmaals het ledenaantal van Ta- feltennisclub zowel als zwemclub kan nog finke uitbreiding gebruiken. Wie heeft interesse? Op woensdag 13 en donderdag 14 augustus is er door de junioren een vriendschappelijk toernooi tegen Horst gespeeld in de vorm van een afvaltoernooi. De weergoden werk ten goed mee, zodat we op een ge slaagd toernooi kunnen terugizen. Bovendien heerste er een uiter mate gezellige sfeer, zodat we ho pen dat 'we nog vaak tegen Horst kunnen uitkomen. De namen van Ghitza Pop en Gan Vissers moeten hier ook zeker genoemd worden. Zij waren de organisatoren van resp. Venray en Horst. Hartelijk dank hiervoor. Uitslagen: Heren enkel: Mare Termote ver sloeg in de finale Paul Pop vrij makkelijk met 65 61. Dames-enkel: Jacqueline Marcellis (Horst) won na een spannende op en neer gaande strijd van Marian Kremer: 06 64 65. Heren dubbel: In een strijd zonder echte spanning wonnen Hans Ou denhoven en Mare Termote van Jan Vissers en Guus Freriks met 62 5—6 6—3. Dames dubbel: Nogal gemakkelijk wonnen Niki Hoiiwen en Jacqueline Marcellis van Jet Martens en Ca- trien Goumans 56 60 63. Mixed: Dit was weer een sfeer volle wedstrijd, waarin vooral de ze nuwen zwaar op de proef werden gesteld. Det Martens en Paul Pop versloegen tenslotte Catrien Gou mans en Mare Termote met 6-4 1-6 6-4. De beker, die ging naar de partij met de meeste wedstrijdpunten, werd evenals vorig jaar, veroverd door Venray. Dit toernooi was een goede voorbereiding voor de open Venrayse kampioenschappen, waar we veel van verwachten. De junioren begonnen zaterdag 16 augustus en de senioren spelen 23 en 24 augustus en eventueel ook nog 31 augustus. We wensen iedereen veel succes. Nu de vakanties voorbij zijn, gaan we weer volop trainen. Van ieder lid wordt verwacht dat men weer op de trainingen verschijnt, want op zater dag 30 aug. is er een oefenwedstrijd tegen T.T.V. De Gringel uit Heer len. Er komen dan vijf teams uit Heerlen. In het begin van oktober begint de competitie weer; zij die nog willen deelnemen hieraan, kun nen zich opgeven voor de trainingen. Deze zijn als volgt: maandagavond van 20 tot 22 uur; donderdagavond van 19 tot 21 uur voor de junioren en van 21 tot 22 u. voor senioren. Vrijdagavond van 19 tot 21 uur voor junioren en van 21 tot 22 uur voor senioren. Zaterdagavond: van 18.00 tot 22.00 uur voor junioren en senioren; om 21.00 uur gaan de junioren naar huis. Tot nadere aankondiging kan er zaterdags getraind worden, tijdens de kompetitie vervalt echter deze trainingstijd. De junioren worden in gedeeld in 2 of 3 groepen. De indeling van deze groepen wordt aan de zaal nader be kend gemaakt. P.D.V. D) VREDESDUIF Wedvlucht Laon, afstand 273 km. Aankomst eerste duif 12.32.23. H. v. d. Heuvel 1 2; H. v. d. Laar 3 10 17 26 36; J. Janssen B 4 9 13 18 20 21; Gebr. Wilmsen 5 16 25 34; J. Kusters 6 7 14 22; J. Creemers 8; P. Janssen K 11 29 30 32; Gebr. Kusters 12 24 31; Jac. Ewalts 15 27 28; P. Janssen H 19 23; J. Verstegen Zn 33; W. Drabbels 35. Op deze wedvlucht was H. v. d. Heuvel de grote favoriet door 1 en 2 te spleen. Proficiat. Wedvlucht Sois9on, afstand 302 km. Aankomst eerste duif 11.43.05, laat ste duif 12.35.43. H. v. d. Laar 1 5 19; Jac. Ewalts 2 21 24; Gebr. Wilmsen 3 12 26; H. v. d. Heuvel 4 20; J. Kusters 6 10; P. Janssen K 7 9 11 13 25; J. Creemers 8 15 17; J. Janssen B 14 23; P. Jans sen H 16 22 27; H. Ewalts 18. H. v. d. Laar was op deze wed vlucht de gelukkige overwinnaar. Mandendienst hebben vrijdag avond 8 uur en zaterdag P. Janssen H en H. Kleuskens. P.D.V. DE PEELKRUISERS Wedvlucht Soissons. P. Strijbosch 1 6; H. Crooymans 2 4 12 15 17; H. Bouten 3 7; G. Jansen 5 10; J. v. d. Laar 8; P. Willems 9 21; J. Gommans 11 13 14 16 20 22; Chr. Cuppen 18; P. J. Strijbosch 19 23; K. Cox 24. P. Strijbosch proficiat. Uitslag koningsvissen H.S.V. ,,'t Alvertje", Oostrum. De heer J. Bol uit Wanssum werd voor de tweede achtereenvolgende keer koning met 1184 gr. De „Grotelaars Wisselbeker" voor de grootst gevangen vis, werd gewonnen door de heer Gooren uit Venray. Overige uitslagen: 2. A. van Vegchel, Deurne 447 gr. 3. Mevr. v. Vegchel, Deurne 292 gr. 4. E. Messaeckers, Venray 279 gr. 5. J. Poels, Venray 154 gr. Junioren: 1. Poels, Venray (jeugdkoning) 277 gr. 2. van Diessen, Deurne 265 gr. 3. A. Klaassen, Geysteren 208 gr. Met het deelnemersaantal van 45 kunnen de jeugdverenigingen van Oostrum ruimschoots tevreden zijn, want naar schatting 50 procent van alle ritten worden tegenwoordig met minder rijders gereden. Dit is o.a. een gevolg van de vele „wilde" rit ten welke zondags worden georgani seerd en met de door erkende clubs georganiseerde ritten is het voor taan vrij normaal, dat we op één zondag 4 of 5 ritten vlak bij elkaar hebben. Waar moet het naar toe? Zoals ge zegd in Oostrum konden ze zondag j.l. tevreden zijn, waar A. Janssen, Th. vCremers en P. Janssen dan ook voor een prima rit hadden gezorgd Tot winnaar in de A klasse werd uitgeroepen A. Clabers uit Horst en in de B klasse J. Op de Laak uit Venlo. Komende zondag hebben we plot seling weer een O.O. rit in Venlo, georganiseerd door Gaef um Gaas. Hoewel deze rit niet op deze datum op de kalender voorkomt, zal MAC Rooy toch een afvaardiging moeten sturen om hun bovenste plaats vei lig te stellen. Ook A. van Dijck, P. Strijbosch en P. Janssen kunnen geen verstek laten gaan, omdat zij in het persoonlijke bij de eerste vijf staan geklaseerd. Daan clubteaij Hotel de rit 15E del de 24 f Verderl dat zate{t fiets- van Lini inlichtüj r Zondag >n d« van de erenig Christoft eiien kollekteb n in kollekte. jet te bellen en (t U o: Het hé reeds bijl U. Ondank g< DAR twe elt Boys met wees, zal zondag zc Op de „winning tegenstam Vervolg aantal wi zowel aas zijn stem] ji drukken, een groot De weds begint en warming-t gende beg H. de Rön w rents; bint M. Romm^fi van Heldi Munckhof, en W. Coei

Peel en Maas | 1969 | | pagina 6