in V yeni DAMMEN MERSEL0 2 KAMPIOEN S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD ,:v Schoolvoetbal HONDENSPORT HANDBOOG M.A.C. R00Y HENGELSPORT BADMINTON V.C.ROOY PULS WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN SiMCA 1301 1501 garage Linders VRIJDAG 23 MEI 1969 No. 21 NEGENTIGSTE JAARGANG IS GOEDKOPER DAN U DENKT PEEL EN MAAS IS GOEDKOPER DAN U DENKT GROTESTRAATG28VE POSTBUsl '^TEl'zS"1 GIRÓ^05W52 ADVERTENTIEPRIJS 12 cl per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 2.- (builen Venray 225) Uitslagen donderdag 15 mei: Venray 3Spel. Irene 4 10 Uitslagen zondag 18 mei: Venray 1Blerick 1 21 RKDEV 2—Venray 3 1—2 Venray 4Castenray 1 15 EWC 2—Venray 5 2—1 Griendtsveen 1Venray 6 42 Venray 7Oostrum 3 54 Venray 8—EW 2 7—3 Ter afsluiting van het seizoen 19681969 speelde Venray 1 zondag -j.l. tegen Blerick 1. Zowel voor de Blerickse gasten als voor IVO en Volharding zou de uitslag van deze wedstrijd bijzonder belangrijk zijn. Blerick dat met 21 verloor werd uiteindelijk kind van de rekening, daar het nu gedoemd was te degra deren. In deze matige wedstrijd ging de Venray se formatie overigens bijzon der goed van start. Met frisse open aanvallen werd het Blerick-doel on der vuur genomen. Een harde schui ver van J. Bastiaans in de 4e min. spetterde tegen de paal. Met kunst en vliegwerk wist Blerick het eerste kwartier goed door te komen. In de 22e min. moest doelman Cor- dang alle krachten inzetten om een goede kopbal van P. Volleberg uit 't doel te ranselen. De beste kans op een voorsprong kreeg evenwel Ble rick dat in de 29e min. een straf schop mocht nemen. De inzet van de bal was wel zuiver maar niet hard genoeg om de Venray-doelman te passeren. Voor de rust deden zich over en weer nog scoringskansen voor, maar geen enkele werd benut. In de tweede speelhelft ging Ven ray aanvankelijk weer flink in de aanval. In de 12e min. viel J. Bas tiaans de eer te beurt de score te openen, door een fraaie voorzet van Wil Peeters onhoudbaar langs doel man Cordang te koppen: 1-0. Deze voorsprong had enkele min. later groter moeten zijn. Een door W. Peeters goed ingeschoten bal kon doelman Cordang niet onder con trole krijgen; een tweede inzet bracht de bal voor de voeten van J. Bastiaans, die, enkele meters voor het doel staande, volkomen faalde. Een uitval van Blerick had meer succes, want door een precaire bal behandeling was het Fon Coppus, die zijn eigen doelman kansloos pas seerde: 11. Deze geste gaf Blerick moed. De gasten gingen dan ook veelvuldig in de aanval, maar misten dan even als dat bij Venray vaak was de man die een aanval doeltreffend kon afronden. In de slotfase nam Venray het initiatief weer over, maar het duurde tot enkele min. voor het einde voordat een der tal rijke aanvallen met een doelpunt kon worden bekroond. In de 43e min. namelijk kreeg P. Volleberg de bal op maat toegespeeld door Wil Peeters en uit een moeilijke hoek wist hij de Blerick-doelman te ver schalken: 2-1. Met deze stand kwam ook het ein- van deze laatste competitiewedstrijd van dit seizoen. Voor Blerick tevens een einde van het tweede klasser- schap, want ondanks verlies van IVO en Volharding was het Blerick dat met één winstpunt minder de voorlaatste plaats bezette. Graag wensen we echter de sportief spe lende SVB-ers een spoedige come back. Venray had een minder pret tige taak, maar heeft haar sportieve plicht vervuld. De wedstrijd Venray 2Megacles 2 werd afgelast en is nu vastgesteld voor Tweede Pinksterdag, wederom om 12 uur. Op Hemelvaartsdag speelde Ven ray 3 de inhaalwedstrijd tegen Spel. Irene 4. Ondanks de goede weers omstandigheden werd er in tegen stelling tot de zondag daarvoor, niet al te best gespeeld. M. Janssen scoorde in de 17e min. het eerste en, naar later bleek, enige doelpunt. Goed verdedigen en slecht afwerken waren oorzaak dat het bij dit ene doelpunt bleef. Zondag j.l. toog Venray 3 vol goede moed naar Arcen om daar tegen RKDEV 2 de competitie af te sluiten. Onder zeer slechte weers omstandigheden ging men van start; de gastheren bleven aanvankelijk flink aandringen, maar kwamen niet tot scoren. In de 17e min. nam P. Bisschops die door M. Janssen prompt in een doelpunt werd omge zet. 8 min. later kon RKDEV 2 door een misverstand de gelijkmaker sco ren. Met deze stand ging men naar de kleedkamer voor de thee. Na rust was het weer weliswaar iets beter, maar het veld bleef glad. De strijd ging op en neer waarbij beide doelen beurtelings in gevaar kwamen. Der tien minuten voor het einde bracht G. Kluitmans op zeer beheerste wij ze de stand op 21. Hierna kwam Arcen nog even fel opzetten, maar de Venray-verdediging, met Hans Ewalts als laatste bolwerk, hield goed stand. Door deze nederlaag is het lot over Arcen bezegeld en de gradeert dit elftal naar de 2e klasse afd. Limburg. Uit de vier laatste competitiewedstrijden behaalde SW 3 zeven winstpunten, wat een mooie finish betekent van een minder ge lukkige competitie. De competitie is door Venray 4 slecht afgesloten. Het werd een enigszins geflatteerde overwinning voor een beter spelend Castenray, dat zeer fel speelde. Een 02 rust stand gaf de verhouding vrij goed weer, maar de 15 eindstand was toch wel iets te hoog. Het enige Venrayse doelpunt ontstond doordat een door H. Troisfontaine ingekopte bal van richting werd veranderd. In een boeiend duel, waarin Ven ray 5 toch iets meer van het spel had, wist men desondanks niet tot winst te komen. De eerste goal ont stond door een dubieuze beslissing van de scheidsrechter, die EWC een penalty cadeau gaf. Van een mis stap in de Venray-verdediging maakte EWC goed gebruik en het 2e doelpunt was een feit. Na de rust werd er fel voor iedere meter ge streden. Na een scrimage voor het EWC-doel wist G. Lormans de doel man te passeren: 2-1, hetgeen ook de eindstand was. Als Venray 6 gedacht mocht heb ben in Griendtsveen de volle winst te behalen, is dat wel erg tegen ge vallen. Een goed spelend Griendts veen heeft met vier goede doelpun ten de overwinning in de wacht ge sleept. Venray 6 zette hier twee doelpunten tegenover. Een ver schot van Chr. Rongen en een goed geno men strafschop door J. Verbakei. Aan doelpunten was er geen ge brek in de wedstrijd Venray 7Oos trum 3, die in een 54 overwinning eindigde voor Venray 7. Beide ach terhoedes hadden geen al te beste dag. De doelpunten werden gescoord door H. de Mulder, W. de Vocht, B. van Daal (2x) en A. de Jong. Venray 8 behaalde een 73 zege op EVV 2. In de eerste helft zag het daar echter niet naar uit, maar na een 2-1 ruststand nam Venray 8 in de tweede speelhelft het heft vol ledig in handen wat resulteerde in een 73 overwinning. Programma 2e Pinksterdag: Beslissingswedstrijd om het kam pioenschap van de Derde klasse D: Boxmeer 1Venlose Boys 1 2.30 u. Venray 2Megacles 2 12.00 u. Venray 5Montagnards 2 12.00 u. Voor overige wedstrijden: zie club blad of publicatie-adres. In de 3e klase D ziin Boxmeer en Venlose Boys gelijk geëindigd. In een beslissingswedstrijd zullen deze teams nu uit moeten maken wie de fel begeerde kampioenstitel met de daaraan verbonden promotie naar de 2e klasse KNVB in de wacht zal kunnen slepen. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van Venray aan de Oost singel. Leden en donateurs hebben bij deze wedstrijd géén vrije toe gang. TOTO Het Toto-seizoen loopt weer bijna ten einde. Een honderdtal deelne mers legden beslag op een prijs. Doe ook de laatste weken nog mee, waag nog een kans. Men kan nooit we ten Uitslagen Hemelvaartsdag 15 mei: Venray AlTiglieja Al 21 Op het Polio-toernooi te Wanssum behaalde BI een eerste prijs. Pro ficiat. Uitslagen van zaterdag 17 mei: Wittenhorst AlVenray Al 21 BEVO Al—Venray A2 3—7 Venray A3—BW Al 2—0 Venray A5DIS Al 05 Molenwiekers BIVenray B4 131 Venray B5Leunen B3 51 Ysselsteyn B2Venray B6 120 Programma zaterdag 24 mei a.s. Swift AlVenray Al 3.00 u. Ysselsteyn BIVenray B4 3.00 u. Venray B3Molenwiekers BI 3.00 u. HRC Cl—Venray Cl 10.30 u. Oostrum ClVenray C2 10.30 u. Leunen C3Venray C3 10.30 u. Venray C4Leunen C2 10.30 u. A.s. zondag neemt ons Bl-elftal deel aan het toernooi in Sevenum, terwijl maandag A2 meedoet aan een toernooi van Best Vooruit. En dan a.s. 2e Pinksterdag ons eigen toernooi. Deelname van ver schillende goede teams (zie ons be richt van verleden week). We begin nen om 12 uur. Voor de liefhebbers is er ook weer doeltrappen. Er zijn enkele mooie prijzen beschikbaar. Dus tot maandag op de sportvel den aan de Leunseweg. Wij lieten ons ditmaal niet ver rassen tegen Düsseldorf. Na een spannende wedstrijd verlieten wij het veld met een 32 overwinning. A.s. zaterdag gaan we met twee elftallen naar Geldern. Komt allen op tijd. We vertrekken om 3 uur vanaf het Henseniusplein. De v olgende spelers worden ver wacht: W. Arts, M. Arts, B. Assen, M. Beerkens, H. de Bruyn sr., H. de Bruyn jr., W. Clevers, Jan Gom- mans, Math. Gommans, Jo Gom- mans, Hans Gommans, Th. v. d. Laar, V. Lucassen, J. Pirlo, G. Poels, Toon Swinkels, G. Voermans, K. Smals, F. de Jong, H. Lenssen, H. Stevens, W. Tummers, Jos Peeters, J. Barends. Géén afmeldingen daar er twee elftallen moeten spelen. Maak een proefrit bij: Zuidsingel Venray telefoon 1683 SCHOOLVOETBALCOMPETITIE Op de tweede competitiedag is er hevig gestreden om de punten. Een goed spelend Leunen bedwong bij na koploper Hensenius. Petrus Ban den keek al vlug door een penalty tegen een achterstand op, vocht ver beten voor de gelijkmaker, maar moest enkele minuten voor tijd door twee snelle uitvallen toch de volle winst afstaan aan de koploper. Het huzarenstukje van de middag was voor de Protestantse school. Opge zweept door hun supporters en ge stimuleerd door de gelijkmaker luk te het de ploeg vlak voor tijd de winnende goal en daarmede de eer ste punten te scoren. Dr. Poels won van Leunen, maar verloor de andere wedstrijden; St. Franciscus bleef door twee overwin ningen op de hielen van de kop loper. Uitslagen: St. FranciscusProt. Chr. HenseniusLeunen HenseniusPetrus Banden LeunenDr. Poels St. FranciscusDr. Poels P. BandenProt. Chr. HenseniusDr. Poels Stand: 1. Hensenius 2. St. Franciscus 3. Dr. Poels 4. Leunen 5. P. Banden 6. Prot. Chr. 3—0 1—0 3—0 0—4 5—0 1—2 5—0 5 —10 5 8 5 4 5 3 5 3 5 2 HONKBAL D.A.R.—T.G.G. 8—4 Een uiterst gespannen D.A.R. ging het veld in om z'n derde wedstrijd te spelen. Ieder was tot het uiterste gespannen, vooral bij het gebrek van hun mentale kracht, hun coach F. Vroomen. Om te beginnen kwam de scehidsrechter niet opdagen. Er werd onderling beslist om ieder een uur te arbitreren. De pitcher van TGG gooide een uitstekende „lange bal" die makkelijk te slaan was. 30 maal zag hij zijn gegooide bal voorbij flitsen. De DAR slaegploeg was weer in topvorm en als hij niet zo goed gesteund was door zijn velders was de ramp niet te overzien geweest. 17 rake klappen in zeven innings zorgden voor de acht kostbare pun ten voor DAR. G. Vollenberg, H. Janssen en M. van Helden zorgden voor de meeste tikken. Ook J. Trois fontaine bleek zijn eigen slaghout goed in de hand te hebben. Het leek er veel op dat DAR niet te stoppen was als zij aan slag was. Er werden echter veel ballen fout geslagen. Bij gemis van een vanghek konden de DAR-reserves de ballen steeds tus sen de voetballers gaan zoeken. Het wordt tijd-dat de gemeente aan DAR een eigen veld geeft zodat zij vol gend jaar in de eerste klasse, waar nog harder geslagen wordt, meer vrijuit kunnen honkballen. Werpers resultaten: H. de Römph (DAR): 12 x 3 slag, 4x4 wijd en 6 honkslagen tegen. H. v. d. Broek (TGG): 0x4 wijd en 17 honkslagen tegen. A.s. maandag 2e Pinksterdag spe len we tegen DAF in Eindhoven. De wedstrijd begint om 12 uur, het ver trek is vastgesteld op 10 uur aan de Paterskerk. GROTE NATIONALE POLITIEHONDEN PRAKTIJK- WEDSTRIJD IN HORST De politiehondenvereniging „De Helper in Nood" te Horst organi seert ter gelegenheid van haar 20- jarig bestaansfeest, op zondag 25 mei a.s. een grote nationale politie honden praktijkwedstrijd. Het be stuur heeft er naar gestreefd om zo veel mogelijk tophonden aan de start te krijgen. De wedstrijden worden gehouden op en nabij het U.V.B. voetbalveld aan de Dijkerheideweg (een zijweg van de weg Horst Venlo). Hier zal een spandoek ge plaatst worden. Het morgenprogramma zal begin nen om 9 uur. Het middagprogram ma, het spectaculaire, zal beginnen om 2 uur en wordt opgeluisterd door de drumband en vendeliers van schutterij „Wilhelmina". De deelnemers: L. Janssen, Venray ipet Nero, Ned. kampioen; Wilms, Venray met Carsa J. Berteler, Hengelo met Bouvier x Boxer; A. Gerrits, Zandvoort met Wodan; H. Leenen, Eindhoven met M.H.; Daems, Weert, met Bouvier; C. Timmermans, Boxtel met Sjuul; Vijfeiken, Helmond met H.H. Zaterdag en zondag werd op de banen van Willem Teil te Oirlo het 2e kringconcours gehouden. De uit slag was als volgt: Ere-afdeling: 1. St. Anna 1 2. Diana 1 3. St. Sebastiaan 1 4. Batavieren 1 5. St. Oda 1 punten 1314 1239 1197 1179 1122 6. Ons Genoegen 1 Yss. 1117 7. Diana 2 1055 Klasse A: 1. St. Anna 2 1209 2. Schutroe 1 1194 3. St. Joris 1 1163 4. Ons Genoegen 1 America 1153 5. Ons Genoegen 2 Yss. 1114 6. St. Hubertus 1 1076 7. St. Oda 2 1039 Klasse B: 1. Schutroe 2 1067 2. Willem Tell 1 1040 3. St. Anna 3 1029 4. Griendtsveen 1 1010 5. Batavieren 2 984 6. Rare Schutters 1 981 7. St. Hubertus 2 933 8. Ons Genoegen 3 Yss. 870 Klasse C: 1. St. Sebastiaan 2 925 2. St. Oda 3 912 3. St. Joris 2 891 4. Diana 3 857 5. Ons Genoegen 4 Yss. 570 6. Schutroe 3 545 Klasse D: 1. Ons Goegen 2 America 927 2. Batavieren 3 830 3. St. Joris 3 680 4. St. Hubertus 3 656 5. Willem Teil 2 630 Diana 4 581 7. Batavieren 4 414 St. Oda 4 402 9. Ons Genoegen 3 America 161 Personele pry zen: A. van Ooi, St. Anna 48 p. 2. P. Linders, St. Anna 48 p. 3. M. Emonts, Batavieren 3x10 4. W. Willems, Griendtsveen 3x10 5. G. v. d. Sterren, Schutroe 5x9 6. W. Smits, St. Anna 4x9 7. K. Hendriks, Diana 4x8 8. J. v. d. Munckhof, America 4x8 9. H. Arts, St. Oda 4x7 10. Th. Lucassen, Diana 4x7 11. A. Thijssen, Griendtsveen 5x6 12. P. v. Ooi, St. Joris 4x6 13. P. Reijnders, Batavieren 3x5 14. Th. Hellegers, Willem Teil 3x5 15. M. Claassens, St. Joris 3x4 16. J. Gijsberts, America 3x4 17. B. Cox, St. Joris 3x3 18. Mevr. Weijs, St. Oda 3x3 19. J. Fleurkens, Ysselsteyn 3x2 20. Th. Voermans, St. Oda 3x2 21. G. Kunen, St. Joris 2x1 22. Jos Willems, St. Sebastiaan 2x1 Voor hen die een klein beetje ge ïnteresseerd zijn in de ralley-sport en met het a.s. lang weekend bang zijn zich te moeten vervelen, kunnen wij wijzen op enkele belangrijke be richten. Zondag a.s. organiseert de fanfare uit Blitterswijck ter gelegenheid van haar 50-jarig bestaan een oriëntatie- rit waarvan de lengte bedraagt 40 km en het gemiddelde 24 km. Deze rit is uitgezet en gecontroleerd door het driemanschap Th. Janssen P. Janssen en Fr. Janssen, allen uit Venray. Het belooft een prachtige rit te worden met zeer goede prijzen. De start is vanaf twee uur op het kerk plein in Blitterswijck. Maandag, 2e Pinksterdag, een zeer belangrijke rit voor MAC Rooy. Neerkant organiseert dan de tweede O.O. rit van het seizoen 1969. Daar MAC Rooy met slechts enkele pun ten verschil haar meerdere moest erkennen in AMC Horst, willen we dit jaar toch revanche op deze ver eniging. Daar dit alleen mogelijk is met volledige samenwerking van on ze leden, verzoeken wij hen, zoveel mogelijk aan deze rit deel te nemen. Mocht twee ritten op één weekend te veel zijn adviseren wij U de rit van maandag daar dit in het belang van onze vereniging is. De start van deze rit is om half twee bij café restaurant „San Remo", Dorpsstraat te Neerkant, welke het gemakkelijk ste te bereiken is via de Midden Peelweg richting Helenaveen. ,,'T ALVERTJE" Hengelsportvereniging ,,'t Alver- tje" te Oostrum hield op zaterdag 17 mei haar jaarvergadering. Zij wil haar leden nogmaals op de volgende punten opmerkzaam maken. Voortaan mogen alleen nog vis- boten in de kreek achter het voor malig kasteel afgemeerd worden. De vergunningen voor de Lim burgse en Brabantse Maas kunnen alleen aangevraagd worden bij de secretaris: K. Versteegen, v. Broek- huizenstraat la, Oostrum, alsook de vergunningen van de Kring de Vriendschap Noord-Limburg. Nieuwe leden kunnen zich opge ven bij de penningmeester, de heer W. Linders, Maasheseweg 1, Geyste- ren, waar ook de vergunningen ver krijgbaar zijn. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende heren M. van Vegchel en Ant. Linders beiden herkozen. De data voor de concoursen van de kring en de wedstrijden tegen de Roerdomp te Venray, worden nog nader bekend gemaakt. Wij maken er onze leden op attent dat de vis- vergunnigenn welke voor zaterdag 29 juni niet zijn afgehaald bij de penningmeester, deze per kwitantie zullen worden aangeboden met ver hoging van de inacssokosten 1.50. A. NOYENS KAMPIOEN Op de wekelijkse damwedstrijden waarbij o.a. ook de ontmoeting NoyensVerkoeyen plaatsvond, is het de heer Noyens gelukt de kam pioenstitel 19681969 op zijn naam te brengen. Ook ditmaal stak deze ervaren dammer weer in grote vorm, posi tioneel voortreffelijk in het eindspel sterk. Daar ook J. Verkoeyen een geroutineerd dammer is, werd het ook ditmaal een enerverend duel; in het eindspel raakte Verkoeyen ech ter in tijdnood en moest zich gewon nen geven, een hoogstaande partij, die plm. 4 uur vergde van de spe lers. Wij wensen de nieuwe titelhou der proficiat. De nieuwe kampioen (geboren in Breda) kwam voor het eerst tijdens zijn kostschool-jaren in aanraking met het damspel, het fascineerde hem zo, dat hij er wat meer studie van maakte dan de doorsneeliefheb ber pleegt te doen. Successen ble ven dan ook niet uit. Na zijn schooljaren sloot hij zich aan bij de grote damvereniging DVS te Breda. Aanvankelijk speelde hij met afwisselend succes, doch in de 40- en 5Oer jaren kwamen een reeks prestaties welke interessant genoeg zijn genoemd te worden: 1946: eerste in de voorronde van het Brabants kampioenschap; 1947: algemeen kampioen van Breda 1948: weer kampioen van Breda 1949: kampioen van DVS 1950: kampioen van Breda 1952: 3e plaats in het Brabants se lectieteam. Verder kwam de heer Noyens di verse malen uit in het Brabants 10- tal tegen Gelderland en Overijssel met o.a. drs. Roozenburg. Na diverse jaren op non-aktief te hebben gestaan, maakte hij in 1968 bij D.C.V. Venray zijn rentree. Afgelopen weekend hebben enke le leden van onze club deelgenomen aan het door B.C. Venlo georgani seerde C-toemooi. Pi eter Janssen beet de spits af. Hij kwam uit tegen een duidelijk zwakkere en technisch minder spe ler. Door een lichte armblessure en door de grotere evaring van zijn te genstander werd hij in twee sets uit geschakeld: 15-11 en 15-10. Kees Stikkelman lootte in de 2e ronde, in de eerste ronde was hij vrijgeloot, tegen een tamelijk jonge speler die hem in twee sets wist te kloppen: 15-5 en 15-11. Peter Peeters, ook in de eerste ronde vrij, kwam in de tweede ron de net iets te veel snelheid en con ditie te kort om te winnen. Hier wa ren de setstanden 18-15 (met verlen ging) en 15-4. In het heren-dubbel waren we evenmin suksesvol. Peeters-Janssen sneuvelden in de tweede ronde met 15—4 en 15—11. Kees Stikkelman speelde met zijn gelegenheidspartner Hierath een formidabele wedstrijd. Met 158 en 1815 verloren ze van de latere winnaars van Diik en Elshout. In het liefhebberstoernooi deden dhr. Janssen en dr. Lie mee. In het heren-dubbel bereikten ze een ver dienstelijke vierde plaats en vielen daardoor juist buiten de prijzen. Ongetwijfeld is dit goede resultaat te danken aan de enorme inzet en aan de conditie. In het gemengde dubbel kregen ze weinig kans tegen de meer op el kaar ingespeelde tegenstanders. Wilbet Kruyssen, lid van de or ganiserende vereniging Venlo be reikte in de single en in de mix de halve finale. Dit toernooi heeft geleerd dat we nog heel wat ervaring moeten op doen willen we een kans maken. Deze ervaring kunnen we o.a. krij gen door wedstrijden in de compe titie waaraan we het volgende sei zoen hopen deel te nemen. Vanwege de snelle toename van het ledental zijn we genoodzaakt een ledenstop te hanteren. Er kun nen zich dus voorlopig geen nieuwe leden meer opgeven Afgelopen zondag 18 mei werd VC Rooy door heren 2 vertegenwoor digd op het volleytoernooi te Mill. Het vertegenwoordigde VC Rooy niet alleen, doch bezorgde de club weer een glorieuze beker, door bei de tegenstanders met groot verschil te verslaan. Een verdiende le prijs voor VC Rooy 2. Attentie: Volleytoernooi te Maas tricht. Tweede Pinksterdag, 26 mei, zal VC Rooy met 4 herenteams een pupillenteam jongens en 3 dames teams deelnemen aan het grote vol leytoernooi te Maastricht. Vertrek tijd: kwart vóór acht vanaf het Hen seniusplein, per bus. A.s. zaterdage is er geen training. De trainingen van vrijdag gaan ge woon door. IN DE 3e KLASSE DD Door de overwinning, zondag be haald op Meterik 3, werd Merselo 2 kampioen. De basis voor dit kam pioenschap werd reeds een zondag eerder gelegd toen koploper Witten horst 5 met 2-1 werd verslagen, waardoor Merselo de kop overnam met 1 punt voorsprong. In de laatste wedstrijd, welke ge wonnen moest worden, bleef het tot 20 minuten voor het einde 00. Toen sloeg Merselo toe en het werd nog 30 voordat Meterik kon tegen sco ren. De kersverse kampioen werd door de drumband ingehaald waarna er in zaal Arts gelegenheid was om de spelers te feliciteren. Op een nog nader te bepalen da tum zal dit kampioenschap en de daaraan verbonden promotie naar de tweede klas gevierd worden met 'n officiële receptie.

Peel en Maas | 1969 | | pagina 5