:v verkoopt merkbenzine voor 'n lagere prijs V, S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD S.V. LEUNEN TENNISSEN TAFELTENNIS Brandstoffen- Centrale Venray HANDBAL V.C.ROOY M.H.C.V. RUITERSPORT DUIVENSPORT Uitslagen zondag 20 april: Venray 1—IVO 1 0—0 Venray 2Boxmeer 2 00 Venray 4D.I.S. 1 01 Over de wedstrijd VenrayIVO kunnen we zonder meer kort zijn. Het was een matige wedstrijd, zon der hoogtepunten. IVO dat de voorlaatste plaats op de ranglijst bezet (met een wedstrijd minder gespeeld dan Blerick en 1 winstpunt minder) en daardoor dus in behoorlijk degradatiegevaar ver keert, speelde krampachtig voetbal. Good-old Wil Heger van IVO was nog altijd goed om zijn teamgenoten met listige passes te bedienen, maar ook de IVO-voorwaartsen brachten er weinig van terecht. Toch ging IVO overrompelend van start. Vanaf de aftrap werd een fraaie aanval opgezet, die hun links buiten in g oede schietpositie bracht, maar die schoot voor langs het doel. In de beginfase had IVO zeker het beste van het spel, maar evenals bij Venray miste men de man die een kans doeltreffend kon afronden. In de 34e min. kregen de Ven- rayers een goede scoringskans. Een door P. Volleberg ingeschoten bal werd van de doellijn gehaald; de te rugspringende bal werd opnieuw 'n prooi voor de Venray-aanval, maar door te lang treuzelen werd deze kans onbenut gelaten. De tweede helft was een even beeld aan de eerste. Veel spanning, maar weinig fraai voetbal. Aan en thousiasme ontbrak het niet, maar de Venrayers vooral speelden te veel in de breedte waarbij bij dat brei werk menige steek viel. De wedstrijd eindigde dan ook zo als hij begonnen was: met een dub- belblanke stand: 00. Dat er voor Venray 1 eigenlijk niet veel meer op het spel staat was in deze wedstrijd dan ook duidelijk te merken. De wedstrijd Venray 2Boxmeer 2 eindigde eveneens in 00. Dit mag voor de Venrayers dan wel een be hoorlijk resultaat zijn tegen het hoog geklasseerde Boxmeer, maar kansen op de volle winst zijn er ech ter voldoende geweest. In de voor hoede van Venray ging men hiermee veel te slordig om. Feit is ech ter dat de SVV-reserves weer een kostbaar puntje aan hun totaal kon den toevoegen. In een wedstrijd waarin geen van de partijen, noch Oirlo, noch Ven ray, noch de scheidsrechter hun bes te dag hadden, heeft Venray 4 het niet kunnen klaren en verloor met 1-0 door een zeer aanvechtbare strafschop, die aan D.I.S. cadeau ge daan werd. Het veldspel was aan beide zijden niet groots, al had Oir lo een betere inzet dan Venray, wat hen dan ook de zege heeft opgele verd. Programma zondag 27 april: Venlo 1—Venray 1 2.30 u. Spel. Irene 3Venray 2 12.00 u. Venray 3—BEVO 2 2.30 u. Wittenhorst 4—Venray 4 2.30 u. Venray 5—HRC '27 2 12.00 u. Venray 6Ysselsteyn 3 12.00 u. DIS 2—Venray 7 2.30 u. Voor Venray 1 staat er dan de met spanning tegemoet geziene uit wedstrijd tegen Venlo op het pro gramma. Van die spanning is nu wel een stuk teruggevallen, daar Venray vrij kan spelen. Hoewel de Venlo- naren iets hoger moeten worden aangetipt, maar zeer zeker onder zware druk zullen spelefi, kon het wel ééns gebeuren dat de SW-ers met een goed resultaat uit de bus komen. Weet men de sterke Venlo- aanval in toom te houden, dan is het niet onwaarschijnlijk dat er een pun tenverdeling, ofwel een een kleine zege wordt behaald. Mannen succes! Programma voor zaterdag 26 april: Venray A2Montagnards Al 3.00 u. Venray A3—TOP Al 4.00 u. Molenwiekers Al-Venray A5 4.00 u. Wittenhorst A2-Venray A4 L. 3.00 u. Venray BIPanningen BI 2.30 u. Venray ClWanssum Cl 10.30 u. Montagnards C2-Venray C2 10.30 u. Venray C3Leunen C2 10.30 u. Venray C3Leunen C2 10.30 u. DIS Cl—Venray C4 10.30 u. De clubmorgen is a.s. zondag voor C-spelers. Programma voor woensdag 30 april: Venray A4 L.—TOP Al 4.00 u. Venray A6 L.Venray A5 2.15 u. Venray BIHelden BI 3.00 u. Op koninginnedag zal er ook weer het Oranje-toernooi georganiseerd worden. Hieraan wordt deelgenomen door ons B3 elftal. De beide wedstrijden zijn zaterdag j.l. voor ons goed verlopen. In Rheurdt werd verdienstelijk met 2-1 gewonnen. Thuis tegen Sparta Seve- num ging het nóg beter en wonnen wij met 30. A.s. zaterdag krijgen we elftallen van T.U.S. Kevelaer op bezoek, een oude bekende uit de beginperiode van onze veteranen-afdeling. Beide wedstrijden beginnen om 3.30 uur. Aangewezen voor de ene wedstrijd: Jos Wijnhoven, W. Arts, Toon Swin- kels, Jeu Arts, H. Stevens, H. Lens- sen, K. Smals H. de Bruyn sr., W. Tummers. Ton Arts, F. de Jong en J. van Daal. Voor de andere wedstrijd: Math. Gommans, Jo Gommans, M. Oymans M. Beerkens, G. Poels, H. de Bruyn jr. V. Lucassen, W. Clevers, J. Pirlo, B. Assen, Th. Swinkels, H. Gom mans. Uitslagen: Venray A6Leunen Al 07 Leunen BIVenray B2 L. 05 Venray B5Leunen B2 60 DIS BI—Leunen B3 13—0 Programma: Pupillen: zie aankondiging bij café Kusters. Junioren zaterdag 26 april: Oostrum AlLeunen Al 16.00 u. vertrek 15.15 uur Ysselsteyn B2Leunen B2 14.30 u. vertrek 13.45 uur Molenw. B2Leunen B3 14.30 u. vertrek 14.00 uur Senioren zondag 27 april: Leunen 1Ysselsteyn 2 14.00 u. America 4Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.15 uur Griendtsveen 2Leunen 3 12.00 u. vertrek 11.15 uur Leunen 4—RKDSO 3 12.00 u. TENNISCLUB VENRAY In het afgelopen weekend hebben we dan onze eerste gasten van de competitie ontvangen. De weergoden waren de spelers en speelsters zeer wel gezind, het was prachtig tennis- weer. Allereerst de jeugd die uitkwam tegen een team van Helios uit Heel, welke laatste ploeg reeds twee jaren deel uitmaakt van de districtscom petitie. De meisjes hebben zich voortref felijk geweerd. Slechts in drie sets, zowel in het enkel- als dubbelspel, gelukten het de tegenstanders de overwinning te behalen. Catherine Goumans kwam uit te gen José Verstraelen: 8-6 3-6 4-6 Carine Mooren en Margot Ruyten speelden tegen José Verstraelen en Josephine van Galen: 6-1 5-7 8-10. De wedstrijden van de jongens le verden gelukkig de uitslag voor een gelijke eindstand: 2-2. Mare Termote versloeg Guus Ver straelen met 7-5 6-1; Koos Nieuwen- huyse en Egon van Haren boekten winst tegen Guus Verstraelen en Wim van Galen. De 22 eindstand is een mooi be gin. Wij zijn allemaal zeer benieuwd naar de resultaten van het komende weekend. De jeugd zal dan in Venlo tegen Venlo 4 uitkomen. De organi satie berust weer in de bekwame handen van Mevrouw Cals. De Venrayse senioren kwamen minder glansrijk uit de strijd tegen een team van de Maascentrale uit Buggenum. Alleen mej. Nieuwen- huyse en de heer Verhoeven slaag den er in in de enkelspelen winst punten te maken, de enige overi gens. Van de 8 partijen verloren we er 6. De eindstand was 62 in het voordeel van onze gasten. A.s. zondag zal met enthousiasme de tweéöe wedstrijd gespeeld wor den tegen Rulec in Heythuizen. De organisatie zal deze keer verzorgd worden door de heer Verhoeven. Veel succes. Door de te spelen uitwedstrijden van de competitie-teams zullen onze banen vrij zijn voor de thuisblijvers. Afgelopen zaterdag en zondag wa ren in Blerick weer de traditionele Nrd.-Limburgse kampioenschappen. Zaterdag begonnen de junioren om half drie. Het verliep voor onze ju nioren nog niet eens zo slecht. Ze kwamen allemaal door de poule en L. v. d. Heyden wist zelfs door te dringen tot de kwart finale. Toch misten onze junioren nog de nodige spelerservaring. Maar dat ze zich in de komende jaren flink zullen gaan roeren in de top van de junioren is zeker. Zondagmorgen om 10 uur was het de beurt aan de senioren. Hier ging het beter. De meeste senioren kwa men zelfs tot 2 rondes verder als de poule. In het dubbel in de 4e klas wisten H. Cuppen en H. Logtens de eerste plaats te bereiken na het uit schakelen van het duo uit NOAD, waarvan ze in de competitie verlo ren hadden. H. Logtens speelde ech ter rustig verder in het enkel en wist ook hier door te dringen tot de finale. Ook nu weer een tegenstan der uit NOAD. Doch Hans wist in 2 sets te winnen en werd kampioen. In de 3e klasse speelde J. Ver blakt zeer sterk en ook hij wist de finale te bereiken, samen met Da- niëls uit Helden. Deze keer moest hij Vieuw PLOT SERVICE STATION Vrije benzine is goed. Maar het is nooit bewezen. Gekontroleerde vrije benzine is beter. En dat is wel degelijk en uitvoerig bewezen. Want die kontrole garandeert gelijke kwaliteit van de eerste tot en met de zoveel-miljoenste liter. En daar draait alles om. Schakel nu met een gerust hart terug naar een lagere benzineprijs. Schakel nu over op PLOT, merkbenzine voor 'n vrije prijs. Normaal en Super. Scheelt u guldens per maand. 51 Maasheseweg 20 Venray telefoon 04780-1803 Êl#T echter in deze geroutineerde speler zijn meerdere erkennen en genoe gen nemen met een 2e plaats. Ook R. Verblakt wist in de 2e kl. op zeer gemakkelijke wijze door te dringen tot de finale. Zijn tegen stander Th. Pubben van JSM bood echter zeer goede tegenstand. Toch moest hij in drie sets zijn meerdere erkennen in Ruud Verblakt waar mede deze zijn titel van vorig jaar: kampioen in de 2e klasse, prolon geerde. Het eindresultaat voor de Jacobs- wisselcup was voor onze vereniging niet zo slecht. Met een derde plaats achter Maasbree en Horst zijn we dan ook goed tevreden. Voor a.s. zondag is er weer een toernooi in Nijmegen. Hieraan wordt door onze vereniging met 6 senioren en 3 junioren deelgenomen. De eer ste wedstrijden beginrien al om 10 u. Wij wensen onze spelers veel suc ces toe! Dames: Hera 1Loreal 1 29 Heren: Megacles 2Hera 1 918 Hera 2Loreal 5 35 De wedstrijd van zaterdag j.l. te gen Loreal is voor onze jongens-as piranten weer in hun nadeel geëin digd. Dit was voor een groot deel te wijten aan het langzame soms stil staande spel van onze jongens. Dit leidde tot een ruststand van 1-3 in het voordeel van Loreal. Gezien hun forser gebouwde spelers viel de ze tegenstander toch wel tegen. Na de hervatting werd het spel van Hera aanzienlijk beter. Er werd goed verdedigd en de aanval werd meer benadrukt. Men ging meer over de vleugels spelen en dit leidde tot meer kansen. Helaas was dit niet voldoende om de overwinning uit het vuur te slepen. Het le herenteam trad zondagmid dag met liefst 9 man aan tegen Me gacles uit Weert. De eerste wedstrijd van de 2e helft van de veldkompe- titie starrtte goed. Hera begon in een hoog tempo en er werd meer samengespeeld. Dit leidde dan oo ktot vele kansen die grotendeels benut werden. Ook de verdediging fungeerde goed en maakte het de tegenstander het sco ren erg moeilijk. De rust ging in met een 4-10 stand in het voordeel van Hera. Na rust zag men ongeveer hetzelf de beeld, alleen ging de konditie bij beide ploegen een rol spelen en er werden meer fouten gemaakt. Hera kwam tenslotte als overwinnaar uit de strijd en behield, mede hierdoor, haar goede plaats op de ranglijst. De standen van de herenteams vóór het begin van de 2e helft van de veldcompetitie: Heren senioren afd. 2e klasse A Patrick 5—10 Hera 6—10 Be Fair 66 Megacles 2 55 SVVM 2 6—5 Merefeldia 74 Bree 7—2 Jongens aspiranten C: Swift 11 7—14 Megacles 5 69 Holl. Sp. 6—8 Hera 2 7—2 Loreal 5 61 Zaterdag 19 april: VC Rooy 1—WC 3—2 Afgelopen zaterdag besloot VC Rooy de volleybalcompetitie tegen WC met een 3-2 overwinning. Het was een gelijkopgaande strijd met zowel bij WC als bij VC Rooy en kele flitsende momenten, waarbij de aanval bijzonder goed draaide. De eerste set werd gewonnen door He ren 1 met 15-13. Van een inzinking in de tweede set maakte WC ge bruik door met een felle aanval de ze voor zijn rekening te nemen met 3-15. De derde set was voor VC Rooy die flink terug gekomen WC met 158 in de verdediging terug drong. De 4e en 5e set gingen resp. naar WC en VC Rooy met 12-15 en 15-7, wat de eindstand op 32 voor Heren 1 bracht. Een mooie afsluiting van de com petitie. Programma 26 april: Dames: VC Rooy 1Dynamiek 19.00 u. Uitslagen j.l. weekend: Jongens: Venray BGróen Wit A 23 Meisjes Venray PVenlo P 50 (reglementair) Onder de voor MHCV begrippen daverende belangstelling die men kan afmeten aan de verhouding tus sen het te loven geschreeuw langs de lijnen dat varieert van vertwij felde aanmoedigingskreten tot uitin gen van exaterende gemoedstoestand en de immer afkeurenswaardige be rispingen van de leden van het kan kerfonds binnen de lijnen, die nor maliter eerstgenoemde mogelijkheid in frequentie overtreffen verrichtten onze Bee(s)tjes de afslag voor hun laatste competitiewedstrijd en wel tegen de als laatst geklasseerde A- ploeg van Groen Wit, een club, die men pleegt te situeren in dat deel van Venlo, waar men póógt hockey te spelen. Alle toeschouwers hadden met ge spitste oren, heldere ogen en wijd opgengesperde monden plaatsgeno men achter het net van voornoemde club. Toch werd het noeste volhar den der toeschouwers pas laat be loond met een doelpunt, gescoord door onze linksbinnen, die handig wist te profiteren van een aarzeling in de Venlose defensie (1-0). Slechts kort scheen het prille lentezonnetje voor onze jongens, want de godin Hybris maakte door haar aanminni ge schoonheid de blikken der onzen wazig, hun schreden traag en paden onberaden. Allengs maakten de Ven- Ionaren zich meester van het mid denveld. In de dichte mist en felle onweersbuien, die zich op onze kist concentreerden, zakte onze anders zo trefzekere achterhoede als een modem bouwwerk in elkaar. Doel- Dunten konden niet uitblijven (1-3). Desondanks vochten ze terug, die jongens van ons! Talloze malen kwa men ze oog in oog met de doelwach ter van de tegenstander, doch van oog om oog, tand om tand hadden ze schijnbaar nog nooit gehoord. Slechts eenmaal wisten ze de bal in het doel te deponeren: 2-3. Beste man van het veld: de fluit van de scheidsrechter. Programma a.s. weekend: Zaterdag 26 april, jongens: Venray ABoxmeer A 15.00 u. Blerick CVenray C 15.15 u. vertrek 14.15 uur Zondag 27 april: Heren VenrayDVS 12.00 u. Attentie! De beslissingswed strijd om het kampioenschap afd. G van de onderbond tusen Tegelen 4 en Civicum 3 wordt a.s. zondag op ons veld gespeeld. Aanvang 14.30 u. Het wordt beslist spannend. Komt U ook kijken? HONKBAL De vriendschappelijke wedstrijd tegten Mustangs uit Venlo was als oefenwedstrijd aangekondigd. Het bleek boven verwachting zelfs een uitstekende training te zijn die zo wel aan slag als in het veld diverse hoogtepunten liet zien. De „lange bal" werd ditmaal be kwaam door Henk de Römph gehan teerd, waarna de Leunseweg met gevarendriehoeken werd beveiligd. Bert Barents zorgde voor een zeer persoonlijke buit nl. 3 prachtige vangballen. Aan slag schitterde de hele ploeg met een ploegslaggemid- delde van 0.500, waarmee iedere slagman één op de twee liep. A.s. zondag staat het Black Wings toernooi in Deume op het program ma. Deelnemende teams zijn: DAR, Black Wings, Studs, Veerse Boys, MULO en PSV. Gespeeld wortd om de „Blooper trofee", een wisseltrofee. Verder zijn er prijzen beschikbaar voor de beste slagman, beste werper en de beste aanvalsploeg. Het vertrek is gesteld om 8.45 uur vanaf de Paterskerk. Zondag 27 april gaan 't Desselke, Ons Plezier en Leunse Belhamels deelnemen aan de wandeltocht in Stevensweert. De bus voor de Leun se Belhamels is om 11.30 uur bij ca fé Martens. De bus voor 't Desselke en Ons Plezier is om 11.15 uur bij de Deken Thielenstraat en om 11.30 uur bij het Ursulaplein. Op zondag 13 april j.l. organiseer de de afd. Wanssum voor de Kring Venray de derde Dressuur- en springwedstrijd. Mede door het slechte weer was de opkomst maar zeer matig. In deze wedstrijd werden de vol gende prijzen behaald: Ring 1, dressuur licht I 1. P. Gielen, Wanssum, Doruta 106 2. A. Willems Meerlo, Jugler 102 3. H. Verbeek, Meerlo, Trixi IOIV2 4. H. Verheyen, Venray, Risico 96V2 Ring II, dressuur Licht I: 1. M. v. Asten, Yss., Zoliada IOIV2 2. P. Willems, Leunen, Carolie 98 3. J. Gielen, Wanssum, Rosa 98 4. J. Claessens, Leunen Taunus 98 Ring III dressuur Licht II: 1. M. Verschuuren V'ray, Riant 98V2 2. A. Kuijpers, Meerlo, Hassan 92 Ring III dressuur M: 1. L. Willems, Meerlo, Good L. 105 2. J. Willems, Meerlo, Gracia 105 3. P. v. Ass, Ysselsteyn, Wilco 96'/2 4. J. Hendriks, Leunen, Chrysant 94 Bij het handicap springen was de uitslag: 1. H. de Wit, Ysselsteyn m. Fabiola 2. M. Verschuuren, Venray, Riant 3. H. Aerts, Meerlo, m. Fügel 4. J. Willems, Meerlo, m. Gracia 5. A. Poels, Ysselsteyn m. Hilda 6. L. Willems, Meerlo m. Good Luck 7. H. Poels, Meerlo m. Charmeur P.D.V. DE ZWALUW A.s. zaterdagmorgen inkorven voor Erquelinnes op de gewone tijd. Voor het africhten kunnen dan op dezelf de tijd de duiven gezet worden. Aan de beurt voor mandendienst J. Bastiaans en A. Willems. Denk er aan dat het dinsdag avond inmanden is voor Geldenaken. De uitslag van Geldenaken was als volgt: le duif 11.00 uur, laatste duif 11.36 uur. Fr. Weys 1; Jac. Arts 2 51 90 102;

Peel en Maas | 1969 | | pagina 6