S.V.V: HIEUWS s.v.v. JEUGD esiaacaziia V.V. 00STRUM FEEST TE VEN RAY opent lilt" Mïaty MOTO-CROSS DER AZEN ST. ANTHONIS 16 MAART 2 UUR GRoreK^rosréuriM{a.c££FGKÖMSMO WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN op dinsdag 11 maart 1969 om 3 uur berden- trienekensI venray receptie van 3 - 5 uur wij starten met de verkoop woensdag 12 maart iedere koper ontvangt een leuke surprise grotestraat 9 venray ons devies is: Kwaliteit en Service! door 'n bezoek aan onze zaak kunt u zich hiervan overtuigen, wij bieden u een uitgebreide collectie dames-, heren- en kinderconfectie, alsmede textiel en woninginrichting, wij ho pen er spoedig in te slagen uw ver trouwen te winnen en zullen steeds er naar streven u 'n up to date col lectie te bieden en u met deskundi ge medewerkers terzijde te staan. wij nodigen u allen uit tot 'n bezoek aan onze zaak. berden-trienekens VRIJDAG 7 MAART 1969 No. 10 NEGENTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS PRUS PER KWARTAAL buiten V.nrny 125) SPORTe Uitslagen zondag 2 maart: Geleen 1Venray 1 1—0 Venray 2Panningen 2 10 Panningen 3Vtenray 3 11 Venray 4Molenwiekers 2 20 Brughusia 1Venray 5 40 Venray 6America 4 100 Het gerucht dat de laatste tijd in deze contreien de ronde deed. dat Geleen enkele van haar prominente spelers over had zien gaan naar een andere vereniging, is sinds zondag j.l. voor goed de wereld uit gehol pen. Voor het eerst sinds lange tijd konden de Geleners namelijk weer beschikken over alle spelers, incluis doelman Packbeers, stopper Keybets en aanvaller Bertus Greeven. Na een lange verplichte rustperio de reisde Venray 1 zondag j.l. naar Geleen. De spelers hadden zich goed op deze zware wedstrijd voorbereid en gingen dan ook met een goede instelling en inzet het veld in. Het is voor Venrav toch wel een bijzon der ongelukkige wedstrijd gewor den. Een dekkingsfout in de Venray- verdediging en te laat uitkomen van de Venrayse doelman, was er oor zaak van dat Venray reeds na 2 mi nuten spelen met 10 achter stond. Geleen had hiermede goeddeels haar troeven uitgespeeld. Venray wist een flinke veidmeerderheid te nemen, waardoor de Geleense defen sie veel werk kreeg te verzetten. Maar naarmate Venray sterker werd ging de tegenstander harder spelen. Het zwakke optreden van scheids rechter Lenaerts was hier echter voor een groot deel debet aan. De Venrayers lieten zich niet inti mideren en gingen flink in de aan val. Er werd veelvuldig, maar wel vaak onzuiver geschoten. Vooral W. Peeters stelde doelman Packbeers nogal eens op de proef, maar deze doelman stak deze middag weer in topvorm. In de 35e min. nam W. Peeters en kele meters buiten het strafschop gebied een vrije trap, die hij ineens hard op doel schoot. Met de groot ste moeite wist de doelman deze bal nog juist op de doellijn te stoppen. In de tweede speelhelft is Geleen nauwelijks gevaarlijk kunnen wor den. Het werd een strijd die prak tische voortdurend op de Geleen- helft plaatsvond. In de 3e min. loste J. Siebers een ogenschijnlijk on houdbaar schot, maar doelman Pack beers wist de bal met een katachtige sprong uit het doel te ranselen. Eén min. later passeerde J. van Bakel de uit positie gespeelde doelman, maar schoot tegen de paal. Ook in de eindfase van de wed strijd toen de gastheren duidelijk in ademnood kwamen, lukte het de SVV'ers niet, ondanks enkele zeer goede kansen, het grote overwicht in een doelpunt uit te drukken. Wel wist men een flink aantal hoek schoppen te forceren, die vooral door J. van Bakel zeer goed in de doelmond werden gebracht, maar geen succes opleverden. Zodoende behaalde Geleen, on danks haar minderdhedd, een onver diende 10 overwinning. Toch was het voor de SVV'ers ze ker een wedstrijd die perspectief biedt voor de toekomst. De manier waarop ze Geleen bestreden hebben was fantastisch. Er werd met volle inzet gespeeld. Er moet hier en daar nog wel wat aan de conditie gedaan worden, maar dan zullen betere re sultaten behaald worden. Ook de in vallers J. Moreno (voor de gebles seerde Schmedtz) en F. Odenhoven (voor de uitgevallen Voermans) kun nen terugzien op een goede wed strijd. In een goed gespeelde wedstrijd is het Venray 2 gelukt weer twee kost bare puntjes binnen te halen. Dat de uitslag tegen Panningen 2 slechts 1-0 is gebleven, danken de gasten alleen aan het feit dat de Venray-voor- waartsen wat slordig met de kansen omsprongen. Tien min. voor rust scoorde H. Steeghs het enige doel punt; een goede voorzet van Wim Peeters bereikte deze speler, waar na hij onhoudbaar inschoot. Dat Panningen niet tot scoren kwam is te danken aan doelman L. de Kerf, die een bijzonder goede wedstrijd speelde. De traditionele 00 uitslagen tus sen Venray 3 en Panningen is voor bij. Weliswaar is het weer een ge lijkspel geworden, maar nu 1-1. De lange winterpauze heeft er beslist geen goed aan gedaan. Dit was te zien aan degenen, die de trainingen niet regelmatig bezocht hebben. Zo als gewoonlijk was de beginfase van de wedstrijd voor de tegenpartij, maar geleidleijk aan werden de ba kens verzet en nam men zelf de wedstrijd in handen. Maar des ondanks kwamm en voor rust niet verder dan enkele schoten en kop ballen die 't doel net misten. Na rust ongeveer hetzelfde spel- beeld tot 15 min. voor 't einde toen Panningen uit een dubieuze vrije trap met 10 de leiding nam. Maar de vreugde bij de gastheren was van korte duur, want nauwelijks één min. later had M. v. d. Langenberg de gelijkmaker in de touwen liggen. Dit was dan ook tevens de eind stand. Venray 4 had bezoek van plaats genoot De Molenwiekers 2. In een zeer matige wedstrijd wisten de SVV'ers met 20 te zegevieren. Venray 5 was op bezoek bij het zeer sterke en hard spelende Brug husia 1. Met 40 werd, overigens verdiend, verloren. Venray 6 overklaste zondag Ame rica 4 met 100. Van deze tegen stander waren we eigenlijk wel een beetje bang, gezien de eerste wed strijd die met moeite met 21 in de allerlaatste minuut wonnen. Eien su perieur Venray, d.w.z. vooral de eer ste helft, verscheen op de grasmat. Met vloeiende comobinaties werd de achterhoede van America dol ge draaid. In de 2e helft aanvankelijk hetzelfde spelbeeld, maar naar ge lang de stand opgevoerd werd, ging men te individualistischer spelen. De doelpunten werd gescoord door J. Michiels en Chr. Rongen 3x en J. Jeuken en A. Swinkels ieder 2x. Programma zondag 9 maart: Venray 1De Spechten 1 2.30 u. Venray 2De Spechten 2 2.30 u. Geysteren 1Venray 3 2.00 u. Venray 4Melderslo 2 12.00 u. Geysteren 2Venray 6 12.00 u. Merselo 2Venray 7 2.00 \i. Venray 8Hegelsom 4 12.00 u. Voor a.s. zondag zijn er maar twee competitiewedstrijden voor de SW- erst vastgesteld, t.w. Venray 4Mel derslo 2 en Venray 8Hegelsom 4. Alle overige teams waarvoor een wedstrijd is vastgesteld, spelen een oefenpartij. Venray 1 speelt tegen de sterke Eindhovense 2e klasser De Spechten, de oude club van trainer A. van Tuijl. Dit belooft een interessante wedstrijd te worden, daar beide teams weinig aan kracht verschillen. Opstellingen De opstellingen zullen vanaf deze week niet meer bij het Dagblad voor Noord-Limburg gepubliceerd wor den, maar bij Hotel Kemps op het Henseniusplein. Kienavond Op vrijdag 21 maart a.s. is er om 8 uur een kienavond in zaal Veer huis in de Henseniusstraat. Hierop worden alle SW-leden met dames verwacht. Uitslagen 1 maart: Roermond AlVenray Al 51 RKLW Al—Venray A2 3—2 HRC AlVenray A4 L. 31 Castenray AlVenray A5 51 Venray A6 L.Oostrum Al 23 Venray BIWittenhorst BI 42 Venray B4Merselo BI 24 Oostrum BIVenray B2 L. 13 Venray B6Leunen B2 35 Programma zaterdag 8 maart: Venray AlMerefeldia Al 3.30 u. Wanssum AlVenray A2 3.00 u. EWC AlVenray A3 3.30 u. Venray A4 L.—Merselo Al 3.30 u. Venray A5Ysselsteyn Al 3.30 u. DIS AlVenray A6 L. 3.30 u. Sp. Irene BIVenray BI 4.00 u. Venray B2 (L.)Venray B4 2.30 u. Venray B3Oostrum BI 2.30 u. Venray B5Oostrum B2 2.30 u. Leun enB3Venray B6 3.30 u. A.s. zaterdag spelen de SW-vete- ranen tegen de oudjes van Spel. Irene uit Tegelen. De wedstrijd be gint om kwart vóór vier!!!! De volgende spelers zijn aangewe zen: Math. Gommans, Jo Gommans, G. Poels, V. Lucassen, M. Arts, W. Clevers M. Oymans, H. de Bruyn jr., A. Arts, H. Gommans, H. de Bruyn sr., M. Beerkens. Afmelden vóór vrijdagavond Beu kenlaan 20. P.S. Denk aan de jaarvergadering vrijdagavond 7 maart in café Man- ders, aanvang 8 uur. Oostrum 1 speelde zondag j.l. te gen Swolgense Boys 1. Het is een wedstrijd geworden zonder hoogte punten, waarin Swolgen de meest gevaarlijke ploeg bleek te zijn. Dit resulteerde dan ook in een groot veldoverwicht van de gasten. Bij de rust was de stand 0-1. Na de her vatting wist Swolgen nog tweemaal te doelpunten en bracht daarmee de eindstand op 03. Jammer voor de Oostrummersze ker nu ze in de buurt gekomen zijn van de rode lantaarn. Volgende keer meer succes. Oostrum 2 deed het al niet veel beter, zij werden met een klinkende 50 nederlaag naar huis gestuurd door DIS 1 uit Oirlo. Jongens jullie kunnen beter, laat dat ook zien! Oostrum 3 verloor met 5—3 van Wanssum 3. Programma zondag 9 maart: Alle elftallen zijn vrij. Zo mogelijk zal er vriendschappelijk gespeeld worden.

Peel en Maas | 1969 | | pagina 13