mode^ow Kerkelijke Diensten 'elf' benzine STILLE OMGANG vap. Opbergen lm service Politierechter BjiÉ i VI tmÈÈÈÈ van 9 tot en met 15 maart Vredeskerk Venray HMHHMBKI Bemiddelingsbureau P. v. Nieuwenhoven Bemiddelingsbureau P. v. Nieuwenhoven PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kap. J. Driessen Dr. Poelsstraat 2 - Tel. 2385 Zondag: 8 uur W. Sijbers (A.); 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 uur ouders Laurensse-Maassien18 uur Jan Poels vwg. O.V.S.V. Maandag: 7.30 Johan Ant. Janssen en Anna van Vosselen als stichting; 8.15 Antoon Jenniskens; 9 uur Mar tin Thuyls; 19 uur Willem Ouden hoven. Dinsdag: 7.30 Mevr. Bertijn-Camps 8.15 Jan Poels; 9 uur Martin van Mil en zoon Antoon; 14 uur leesmis t.g.v. opening zaak Berden-Trienekens; 19 uur Petronella Jacobs-Poels. Woensdag: 7.30 ouders van den Munckhof-Goumans; 8.15 Gerard Pouwels vwg. de buurt; 9 uur Wil helm van Hoof vwg. de buurt; 19 u. Mevr. Steegmans. Donderdag: 7.30 Apostolaat des Gebeds; 8.15 gest. jaargetijde P. J. A. Coenen en A. M. H. Coenen- Houtackers; 9 uur Petronella a Rijswijck-van Stiphout. Vrijdag: 7.30 G. Swinkels en Ar- noldina Bistervels als stichting; 8.15 Mevr. van Bergen-van Gestel vwg. de buurt; 9 uur ouders Bouten-van Megen; 15 uur plechtige huwelijks mis voor het bruidspaar Arts-van Houdt; 19 uur Wim Peeters vwg. bestuur woningver. St. Oda. Zaterdag: 7.30 Theodoor Wintels en Johanna Maria Verbeek als stich ting; 8.15 overl. fam. Sijbers-Tijhuis: 9 uur Wim Vermeulen; 19 uur overl. ouders Aben-van de Laar en Jacob Verhalle Verdijk Voesten. Akolietenlijst Zaterdag 8 maart: 19 uur J. Thie- len, J. Bexkens. Zondag 9 maart: 8 uur J. v. Ham en J. Bollen; 9.30 W. Janssen en T. Janssen; 11 uur H. Manders en A. Stevens; 18 uur G. Cox en J. Lau- rensse. Misdienaarslüst Maandag, dinsdag, woensdag: 7.30 Hub Gooren en Gerard van Veghel: 8.15 Huub Janssen en Leon Ouden hoven; 19 uur Boudewijn van Grins- ven en Jos Swaghoven. Donderdag, vrijdag en zaterdag: 7.30 Paul Zwitserlood en André Goo ren; 8.15 René Clevers en Bert Ver- bruggen; 19 uur Hub Thuyls en Pie- ter Jansen (alleen vrijdag). Dinsdag 2 uur Lambert Jansen en Wim Kremer. Vrijdag 3 uur Caspar IVIichels en Martin Spee. PAROCHIE PATERSKERK Priester van de week: P. Seraph. Elschot Zondag: 3e zondag van de Vasten. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45, 10.15 hoogmis; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: om 5 uur en 6 uur en na de avondmis tot 8 uur gelegenheid om het sacrament der biecht te ont vangen. Mededelingen I. Zondag a.s. 9 maart: eerste inza meling van de Vastenaktie voor Bolivia. We hebben maar een paar weken gewacht na de vas tenavond, om financieel wat bij te komen. Maar nu komt het geld dan natuurlijk ook goed los. 2. De Hernieuwing der Doopbelof ten zal plaats hebben in de Paas wake van Paaszaterdag. 3. Dames, voor het dameskoor, ge huwd of ongehuwd, geeft een briefje af met naam en adres, aan de pastorie. We hebben er nog een aantal nodig. 4. Maandagavond, 10 maart, om HALF ACHT vergadering van de Derde Orde in San Damiano. Na de viering van de Eucharistie: causerie over BOLIVIA. Misintenties Zaterdag: 18.30 Theodorus Gom- mans. Zondag: 7.30 parochie; 9 u. Wil helm Litjens; 10.15 Maria Muis-Bek kers; 11.45 A. Coopmans-Custers; 18.00 Jan Clephas. Maandag: 7.45 Antoon Jenniskens: 8.30 Martinus Arts-Verkoeijen; 19.00 voor een gezin en overl. vader. Dinsdag: 7.45 Leonardus Lucassen; 8.30 fam. Thomassen; 19.00 Martinus Peters. Woensdag: 7.45 Eva Wilh. Rojer; 8.30 uit dankbaarheid; 19.00 Martien Janssen en Noud van Lin. Donderdag: 7.45 voor eten overl. moeder en om sterkte voor haar ge zin; 8.30 Jan Lenssen; 19.00 Jo van Geenen. Vrijdag: 7.45 A. Coenen-Hout- ackers; 8.30 Lambertus Janssen; 19.00 Gezinsmis, fam. Peters-Ron gen. Zaterdag: 7.45 t.e.v. de H. Geest; 8.30 Hubertina Creemers-Eydems; 18.30 Harry Lenssen. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Carlo Feller Huub Arts. Zondag: 7.30 Jac. Claessens Jos Jeuken; 9 u. Frans Bonants en Jos Hendricx; 10.15 P. Philipsen en Ant. Claessens; 11.45 Luc Pop en Bert Janssen. Dienbeurten Misdienaars Zondagavond 18.00 Geert Hendricx en Simon Claessens. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Marco Pop en Hub. v. d. Putten; 19.00 E. Cornelissen en M. rieur- ^Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Geert Hendricx en Simon Claessens; 19.00 Henk Hendrix en Frans Jeu ken. Zondag: 3e zondag van de Vasten. Zaterdag: 19.00 avondmis voor Gertruida van JJoof-Hoex. Zondag: 7.30 leesmis voor overl. Elisabeth Geurts; 9-00 leesmis voor overl. Hendrina Franssen-van Ger- ven en Martinus Barents; .10 uur hoogmis voor overl. Jacques Ver- steegen; 11.30 leesmis voor overl. Martinus Martens; 18.30 avondmis als jaargetijde voor overï. .Jan Jans sen en Carolina de Bruin. Maandag: 8.00 leesmis tot voor spoedige beterschap (V. D.); 19.00 avondmis voor overl. Petrus Thijs- sen-Maassen. Dinsdag: 8.00 leesmis als jaardienst voor overl. Maria Arts-Lensen; 19.00 avondmis voor overl. Hermine v. d. Vorst. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Wim Oudenhoven; 19.00 avondmis voor overl. Wilhelmus Tijssen. Donderdag: 8.00 leesmis tot voor spoedige beterschap (S.)19.00 uur avondmis voor overl. Jacques Ver- steegen. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Theo Vollenberg; 19.00 avondmis v. overl. fam. Clephas-Hannen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Verhaag; 11.00 plechtige hu welijksinzegening van het bruids paar Kousemakers-Derksen (Ma- riannhill); 19.00 avondmis voor overl. familie Jansjen-Manders. Biechtgele genheid van 5 tot 7 uur. Mededeling: De eerste communie van de kin deren heeft plaats op het feest van 's Heren Hemelvaart: 15 mei. Misdienaarslüst van 8-15 maart Vrijdag: 19.30 boekjes: H. Peeters, N. de Rijk, L. Arts, M. v. d. Beke- rom, M. Dicker. Zondag: 7.30 W. Hermans, L. Arts; 9.00 J. Schattorie, H. Kusters; 10 u. R. Jans, M. Eibers, T. van Toor; 11.30 J. van Meyel, P. Peeters; 18.30 G. Swinkels, L. van Els. Week 1: 8.00 L. Simons, W. Tijs sen; 19.00 M. Dicker, G. Willemsen. Week 2: 8.00 G. Willemsen, L. van Els; 19.00 S. Claessen, B. Franken. Zaterdag 11.00: M. v. d. Bekerom, B. Pelzer, L. Simons. HERVORMDE GEMEENTE Zondag begint de dienst voor de Protestanten in de kapel van Ma- riannhill aan de Westsingel om tien uur. Predikant is Ds. Zeldenrust uit Venlo. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 3e zondag van de Vasten. 8.30 H. Mis voor Antoon Derickx; 10 uur Hoogmis, Piet en Harrie Her mans. Maandag: 8 uur Pierre Jacobs. Dinsdag: 8 u. gest. leesmis Antoon Verheggen. Woensdag: 8.45 tot zekere intentie (M.). Donderdag: 8 u. gest. leesmis Joh. Zegers-Camps. Vrijdag: 8 u. gest. gez. jrd. Theo Camps. Zaterdag: 8 u. Wim Paules; 19.00 overl. fam. Kessels-Nissen. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 3e zondag van de Vasten. 7.00 leesmis; 8.30 voor de overl. le den van het Lourdes-ziekenfonds; 10.00 hoogmis t.e.v. de H. Brigitta, best. door de veeverzekering. Maandag: 7.30 gest. leesmis. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Anna van Rijswijk. Woensdag: 7.30 maandd. Joh. v. d. Sterren. Donderdag: 7.30 leesmis. Vrijdag: 7.30 uit dankbaarheid; 19.30 leesmis voor Nelly van Oss- Hesen. Zaterdag: 7.30 leesmis; 19.00 uur avondmis. •PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag 8 maart: 19.00 leesmis ter ere van O.L. Vrouw voor offe raars. Zondag: 3e zondag van de Vasten. 8 u. leesmis voor Piet Verheyen en echtgenote; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: 8.00 leesmis ter ere van O.L. Vrouw tot int. van offeraars. Dinsdag: 8 u. gest. gez. jrd. Joh. Rambags en Johanna Kuypers. Woensdag: 8 u. Gezinsmis tot int. van hen die vanmorgen offeren. Donderdag: 8 u. gez. H. Mis Jose- phina Seykens-Collin. Vrijdag: 8 u. gest. gez. jrd. Maria Henr. Litjens. Zaterdag: 8 u. leesmis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand j tot int. offeraars. Biechtgelegenheid van 18.30—19.00 uur. Kerkpoetsen: Nelly Kunen en Kenny Druggen. Misdienaars: W. Kunen-W. Clas sens; J. Peeters-G. Vullings. Akolieten: L. Heidens, Jan Kunen» H. Rambags, L. Rambags. A.s. zondag (15 en 16 maart) 2e in zameling van bisschoppelijke Vas tenaktie. Eerste 250. Prachtig» PAROCHIE YSSELS^PYN Zondag: 3e zondag Van de Vasten. 7.30 leesmis voor O .erardina Arts- Menring; 8.45 jaar/^. v_ Harry Gou- mans; 10.00 Hoog^-nis; gesticht jaarg. v. Willem Spree' jwenberg en Marga- retha Vervoort,; 11.30 leesmis v. d. parochie. Maandag: 8.00 leesmis v. Harry Maessen, Maria Mans en Jacques Maessen. Dinsdag: 8.00 leesmis v. Marinus van Dijck. Woensdag: 8.00 leesmis voor int. v. d. fam. Jeurissen-Janssen. Donderdag: 19.00 leesmis v. Wil lem en Theo Vollenberg. Vrijdag: 8.00 leesmis v. Piet Ver- heyten en Maria Litjens best. door de Paardenverzekering. Zaterdag: 19.30 avondmis v. Maria van Soept best. door de bejaarden. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 3e zondag van de Vasten. Gelegenheid om de Vastenzakjes in televeren. 7.30 leesmis voor To Flin- senberg-Gooren; 10 u. Hoogmis voor de parochie; 11.30 leesmis voor Mar tinus Poels. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Ge- rardus Pubben. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Pe tronella v. d. Heuvel, overl. ouders en kinderen. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Jo zef Emonts, Maria Poels en kinde ren. Donderdag: 8.30 H. Mis voor An toon Verhaag te verzorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Mar tinus van Stiphout, Johanna van Rijswijck en zoon Wilhelmus. Zaterdag: 19.00 avondmis voor Truus Arts-Hagens. Biechtgelegienheid: dagelijks na H. Mis en voor en na Avondmis. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 3e zondag van de Vasten. 7.45 vroegmis tot int. van fam. Arts- Kuijpers; 10 u. hoogmis v. d. ziele- rust van een overledlene. Vandaag eerste inbreng Vasten aktie. Maandag: v. d. zielerust van over ledenen. Dinsdag: t.b.i. (St. Anthonis). Woensdag: t.b.i. (Horst). Donderdag: t.b.i. (Meterik). Vrijdag: t.b.i. Zaterdag: 19.00 avondmis v. d. zie lerust van een overledene (D. v. B.). Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis. RECTORAAT HEIDE Zondag: 3e zondag van de Vasten. 7.30 leesmis t.b.i.; 10 uur Hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Mar tien Derikx en Jos van Rens. Maandag: 7.30 leesmis voor Maria Elbers-Manders. Dinsdag: 7.30 leesmis t.b.i. Woensdag: 7.30 leesmis voor Leo nardus Spee en Lamberdina Arts. Donderdag: 7.30 leesmis voor Wil helmus Loonen en Elisabeth van Heijster. Vrijdag: 7.30 leesmis tot int. van de familie Derikx-Voesten. Zaterdag: 7.30 leesmis tot int. van de familie Janssen-Thielen. Biecht gelegenheid van 67 uur. Te 7 uur Avondmis voor Petronella v. Dijck- Wismans en Martinus Wismans. Kerkpoetsen: Nelly Derikx (Volen) en Dientje Loonen. RECTORAAT VEULEN Zondag: 3e zondag van de Vasten. 8 uur leesmis uit dankbaarheid fam. de Lauw-Segeren; 10 uur Hoogmis voor overl. ouders Cleven-Strijbos; 2.30 Marialof. Maandag: 8 uur leesmis voor zal. Wilhelmina Geurts. Dinsdag: 8 uur leesmis zal. Anna van Rijswijck-Verheyen. Woensdag: 8 uur leesmis zal. Ma ria Kunen-van Rens. Dinsdag: 8 uur leesmis zal. Theod. Jacobs en zoon Leo. Vrijdag: 8 uur Hoogmis, jgt. voor zal. H. Vollenberg. Zaterdagavond: 7.30 leesmis voor zal. Henricus Verhoeven. Zaterdag 15 maart en zondag 2e inzameling vastenaktie. Akolieten voor 9 maart: Harrie Geelen, Mart. v. Staveren en Piet Mulders. RECTORAAT SMAKT Zondag: 3e zondag van de Vasten. 7.30 H. Mis tot zekere intentie; 8.30 H. Mis voor Antoon van Dijck en zoon Ser; 10.30 uur Plechtige Eucha ristieviering en inzegening van de nieuwe kerk door Z.H. Exc. Mgr. Beel, hulpbisschop van Roermond. In de St. Jozefkapel: 9.30 en 11.30 H. Mis; 's middag om 3 uur Gebeds dienst. Om 18.00 uur Avondmis. Maandag: 7.30 H. Mis; 8.30 H. Mis r ondanks dat alle sneeuw nog niet .erdwenen is gaan we langzaam maar zeker weer naar de lente, lang zaam maar zeker naar de zomer toe. En een schitterend voorproefje daar van kregen de dames reeds woens dag j.l. te zien op de modeshow van de firma van Opbergen waarop in vele modellen de voorjaars- en zo- merkollektie van Boussac 1969 te zien was De opmerking van den der vele bezoekers: „Jonge, jonge, wat zetten ze de bloemetjes buiten", was zeker een der kenmerken van deze twee druk bezochte shows. Veel bloem motieven in de verschillende crea ties, die namen dragen als „Derti ger Jaren" en „Garden". Maar be halve bloemen ook vele abstracte dessins, met palmmotieven e.d. in dikwijls zeer fraaie kleurencombina ties. En dat behalve in katoen, ook in de bekende Tergal stofflen. Dit allemaal in 130 modellen, gro tendeels voor de volwassen vrouw, maar ook de tiener werd niet ver geten. Voor sport en strand, in de Ibiza bouclé, met de rokbroek tot halve kuithoogte. Voor dagelijks in en rond huis een veelheid van ja ponnen en ensembles, waarbij ook de luchtige Tergal-modellen en de japonnen en vesten met hetzelfde dessin doch gedrukt op verschillend materiaal. Voor cocktail en avond, waarbij de hostes§-dresses met de lange pantalons, in weelderige kleu ren uitschieters waren. Kortom een show, die opviel door kleurrijkheid, verscheidenheid en keuze. En de vele bezoekers hebben het voorjaar en de zomer reeds ge zien, hébben kunnen va_ststellen in welke richting de mode 1969 zich beweegt en zullen ongetwijfeld uit de vele modellen en stoffen reeds een keuze gemaakt hebben. De kan sen daartoe werden met deze shows volop geboden. AUTOMOBIELBEDRIJF BOM STATION5WEG 183 TELÊfOON 2325 OOSTRUM— VENRAY voor B. Geurts, echtgenote en kinde ren ;19.30 avondmis voor Th.. Goo ren. Dinsdag: 7.30 H. Mis tot zekere in tentie; 8.30 int. fam. v. d. B.osch; 19.30 avondmis voor P. J. van Cuyck en echtgenote. Woensdag: 7.30 H. Mis tot zekere inttenie; 8.30 voor bijz. intentie; 15 uur H. Mis voor overl. fam. Mi chael Winters-v. d. Speulhof; 19.30 H. Mis t.e.v. de H- Jozef. Donderdag: 7.30, 6,30 en 19.30 H. Mis. Vrijdag: 7.30, 8.30 en 19.30 H. Mis. Zaterdag: 7.30 en 8.30 H. Mis; 18 uur Huwelijksmis; 19 uur avond mis voor bijzondere intentie. Met een helrode blos van opwin ding torende de hyperslanke en su- perlange juffrouw uit boven de ba lie. Zelfs de staande officier van jus titie moest tegen haar opkijken bij het voorlezen van zijn dagvaarding. Maar hoe verder hij vorderde met zijn lectuur, hoe minder de mensen in de zaal nog tegen haar op keken. Ze zakte zienderogen in hun waar dering. „En toch ben ik onschuldig" be gon ze, weinig origineel. ,Dan stond u hier niet" zei de po litierechter. „Poeh, dat moet u nog uitmaken. Er zijn ook mensen onschuldig ver oordeeld." „Vertelt u dan etens wat u niet ge daan hebt." „Ik fietste gewoon. Op een voor- rangsweg. En toen kwam meneer daar met een auto de zijweg uit en reed me pardoes voor de wielen. Dus ben ik onschuldig en moet die meneer hier staan in mijn plaats." „U meent dus ;\og steeds, dat u op een voorrangsweg reed? Dat heeft de politie u toch anders uitgelegd. U kwam van een weg af, die zélf geen voorrangsweg is, en u wilde naar de voorrangsweg toe om daar op het fietspad te gaan rijden. Maar op die plaats komt ook een zijweg van rechts en die auto kwam van een gelijkwaardige weg. Dan moet u snelverkeer voorrang gevten en ook langzaam verkeer van rechts voor laten gaan. Daarna kon U pas de voorrangsweg oprijden." „Ik reed toch met die voorrangs weg mee. Er stonden duidelijke voorrangsborden „Voorrangsborden aan uw linker kant gelden niet voor uw weg, want dan moeten ze voor u rechts staan. Die oranje ruiten stonden rechts voor de autoweg en hebben niets met de ventweg te maken. U reed op een gewone straat met gelijk waardige zijstraten. En als langzaam verkeer had u hélemaal niets in te brengen en gingien alle anderen vóór u. U was fout en die automobilist was goed." „Die vent was nog onbeschoft ook." „Omdat hij u geen voorrang gaf?" Dames gaan nog altijd voor ook. En hij moest stoppen voor het ver keer op de grote weg, maar ik kon gemakkelijk doorrijden, want op het fietspad reed geen mens," „Reed u daarom tegen zijn auto op?" „Nee, dat was omdat het uilskui ken mij geen voorrang gaf." „Dat hoefde hij niet. En dat had u kunnen zien aan de zaagtanden met de punt naar beneden. Dat zijn waarschuwingBtekiens op het weg dek. En er stond ook nog een ver keersbord, zo'n driehoek op z'n punt." ,Daar stond natuurlijk die hufter met Z'n auto voor." „0, gaf u hem daarom die klap." ,Nee, dat was omdat ie hQg bru taal was ook." „Is dat brutaal, als iemand u be leefd vraagt om niet te slaan?" ,,'t Was een onbehouwen manier van doen. Hij kwam z'n auto uit en begon te gnauwen alsóf ik geen voorrang had." had geen voorrang. Bovendien was y mgt uw fiets tegen zijn auto opgebotst en had U flinke schade veroorzaakt. Mag hij dan uit zijn auto komen?" „Hij had toch zo beleefd kunnen zijn om me te laten uitpraten en zijn auto achteruit te zetten, zodat ik door kon riidien." „U had schade veroorzaakt, dus u mocht helemaal niet doorrijden. Dat zou een misdrijf zijn geweest." „Ik had voorrang, dus ik had vóór die auto langs moeten gaan." ,U had géén voorrang, u had die auto voor te laten gaan. U had bo vendien uw handen thuis te houden toen u daar op attent werd gemaakt. En dan praat ik nog niet eens van die beledigingen. Fraaie woorden waren dat, voor een dame De getuigen waren het er allemaal over eens, dat de juffrouw als e(en opgestoken furie te keer was ge gaan, dat zij onwelvoegelijke taal had gebezigd en dat zij de automo bilist zonder geldige reden op zijn gezicht had geslagen, zodat de offi cier allen ten laste gelegde feiten bewezen achtte en honderdvijftig gulden boete eiste, te weten 50, voor elk strafbaar feit, of vijftien dagen. „En dat allemaal omdat ik voor rang had!" brieste zij. „Vijftien dagen dan maar, onvoor waardelijk" zei de politierechter. AUTOMOBIELBEDRIJF BOM STATIONSWEG 183 TELEFOON 2325 OOSTRUII V E N R A Y In de nacht van 22 op 23 maart a.s. trekt weer in Amsterdam de Stille Omgang. Een omgang, waar aan nog altijd velen uit deze streek mee willen doenWant deze nachtelijke tocht door Amsterdam, is bedoeld als een verering van de H. Eucharistie en men wil door de ze omgang nog eens duidelijk stel len, dat men gelooft in het Eucha ristisch wonder, wat daar lang ge leden heeft plaats gehad. Als zodanig een prachtige geloofs getuigenis, die daarnaast nog een an der accent krijgt door de intentie, die ieder jaar opnieuw aan de deel nemers wordt meegegeven. Zo wil men dit jaar gezamenlijk bidden in deze omgang voor een verdieping avn het Christendom. De intentie luidt namelijk: Dat Christendom weer naastenliefde moge betekenen. Op de bekende adressen zijn in tussen al trein- en plaatskaartjes te krijgen en het organiserend comité hoopt niet alleen de oude getrouwen weer mee te krijgen naar deze Om gang, maar ook de jongeren, die hier op zo uitzonderlijke wijze een ge loofsdaad kunnen stellen, •3/f hooi Sandra.en ben Ij joor^ fftijn pappie beefi mammie en mij in de sieek cpbxlen Ife er some ïemortcl die uoor mij oen nieuwe pappie, toil xijn ffiammic en IA zullen LL clijd dankbaar zjjn. LL mo$ ook een broerkje cf* ausje ooor rnij meebrengen. r Postfach 1446 424 Emmerich W. Deutschland Zlk ben kleine LiseloLle, 10 joar en Uijk Li UnacjencL aon, zsou U mijn nieuioe pappie toilLen toonden P Ook heb ik nog oen Uon "y jcor Hlijn rnammie /s 45a Jaar en. ai (onge bjd uieduuje* mijn nieuwe pappie mo3 cprusk ook kinderen hebben. LL kuni mek my'n rnammie kennismaken o/'c, Postfach 1446 424 Emmerich W. Deutschland

Peel en Maas | 1969 | | pagina 10