m S.V.V. KIEUWS in WnWJ S.V.V. JEUGD s.v. LEUKEN V.C.R00Y LYCEUM DAMMEN GYMNASTIEK M H.C.V. fa"71 m ^Textiel DRY CLEANING TAFELTENNIS Garage v.d. Ven Zilmeta SPORT Uitslagen zondag 2 febr.: Venray 1Venlose Boys 1 01 Wittenhorst 2Venray 2 02 America 1Venray 3 10 Venray 4Kronenberg 1 22 Venray A1Venray 5 22 America 4Venray 6 12 Venray 8Hegelsom Kegels, n.o.g. De oefenwedstrijd Venray 1Ven lose Boys is geen opzienbarende par tij voetbal geworden. Beide teams bleven ver beneden de maat. Venlose Boys dat in de 3e klasse op kop gaat, heeft deze wedstrijd weliswaar met 10 in haar voordeel beslist, maar dat was dan ook het enige hoogte punt in deze wedstrijd. Het gemis van J. Siebers en P. Volleberg, die beiden op de zieken lijst stonden, werd sterk gevoeld. Daarbij kwam nog het uitvallen van P. Schmeitz, die een lichte enkel blessure opliep. De verdediging van Venray heeft het overigens niet slecht gedaan, voor L. Clephas, die een voortreffe lijke wedstrijd speelde, was het wel wat te zwaar om het gehele midden veld zo'n beetje te bestrijken. In de aanval schoot Venray weer duidelijk tekort. Er werd weer veel te indivi dualistisch gespeeld; er kwam ook wel eens een aardige solo uit de bus, maar alles bij elkaar zet dat geen zoden aan de dijk. De doelman van Venlose Boys heeft het dan ook niet moeilijk gehad. De enige man die nog wel eens gevaar stichtte was P. Boonekamp, die vooral bij kopduels boven de boomlange Venlose verdedigers uit kwam. Een goede wedstrijd was trouwens niet te verwachten. Er stond een harde, ijzige wind, dwars over het veld, waarbij een enkele sneeuwbui het geheel niet ten goede kwam. Het doelpunt van Venlose Boys, in de tweede speel helft gescoord, was nauwelijks verdiend, want ook zij hadden bitter weinig in te brengen tegen het sterke verdedigingsspel van J. Arts c.s. Een mislukt schot kwam voor de voeten van de scherp opgestelde J. Seelen, die doelman Arts kansloos passeerde. Het zag er hierna even naar uit dat er een opleving zou komen, maar men verviel weer in individuele ak- ties, die geen gevaar inhielden. Van Venray 2 mochten we helaas geen verslag ontvangen. Toch willen we hierbij even stilstaan. Het SW- reserve-team maakte enkele weken geleden vergeefs de reis naar Horst omdat de scheidsrechter niet kwam opdagen. Er werd toen een korte oefenwedstrijd gespeeld. Hieruit hebben de SW-ers zoveel leer uit getrokken dat de Horstenaren nu met 02 werden verslagen. Een goe de taktische zet van de leiders van Daal en van Bergen. Na twee over winningen in successie hebben de SW-reserves de rode lantaarn kun nen overdragen. Houden zo! Een niet kompleet Venray 3 (Mao griep) toog vol goede moed naar Horst-America voor de 3e ronde van de bekercompetitie. Door de harde wind en glad veld (regen en sneeuw) was er van mooi en goed voetbal praktisch geen sprake. Voor rust was het een op en neergaande wedstrijd met Venray iets meer in de aanval, maar verder dan een schot tegen de lat kwam men niet. Ame rica had daarentegen wat meer ge luk. In de 30e min. wisten zij een foutieve terugspeelbal in een doel punt om te zetten. De verwachting, dat de gastheren na rust met de wind mee het spel zouden beheer sen werd niet bewaarheid. Integen deel, ze werden praktisch konstant op de eigen speelhelft teruggedron gen en kwamen dan ook sporadisch in de aanval. Het Venray-overwicht werd echter niet beloond door te lang treuzelen of nonchalant schie ten liep iedere aanval op niets uit. Toen eindelijk het vizier goed was ingesteld stond de lat succes in de weg. De verdiende gelijkmaker bleef uit. Mocht deze wedstrijd zijn geëin digd, dan had er een verlenging plaats gevonden, dit had gezien de conditie voor de SW'ers perspec tieven kunnen bieden. Venray 4 had bezoek van het hoog- geklasseerde Kronenberg 1. Nadat de SW'ers tweemaal 'n achterstand hadden opgelopen, ontspon er zich een pittige wedstrijd. Nog voor de rust was de achterstand tot 12 te rug gebracht. Na de pauze mocht Venray 4 zich verheugen in een groepje fanatieke supporters, die-de gelijkmaker als het ware in het doel schreeuwden. Een gelijkmaker, die overigens dik verdiend was. Venray 5 speelde een oefenwed strijd tegen Venray Al. Deze wed strijd eindigde in een draw: 22. Venray 6 won op het nippertje van America 4. In de laatste minuut van de wedstrijd maakte Chr. Ron gen zijn tweede doelpunt, hetgeen de wedstrijd in het voordeel van Venray 6 besliste. Tijdens deze wed strijd werd H. Baartman getroffen door een onbesuisde trap van de America-doelman. Hij hield hier een dat hij zich naar het ziekenhuis in Venray had begeven kon hij per ambulance naar huis worden ver voerd. Doordat de America-doelman zich verslikte in zijn kauwgum kwam hij dermate in ademnood dat hij naar Horster ziekenhuis moest worden vervoerd, maar ook hij kon na behandeld te zijn, huiswaarts zwaar gekneusde knie aan over. Na- keren. Al met al voor dit elftal weer eens een zwaar beproefde middag. Venray 8 wachtte voor de tweede maal vergeefs op Hegelsom 4. Ook nu kwamen de gasten niet opdagen, zodat deze wedstrijd nogmaals vast gesteld zal moeten worden. Programma zondag 9 februari: Volharding 1Venray 1 2.30 u. Venray 2Tiglieja 2 2.30 u. Venlo 2Venray 3 2.30 u. Venray 4—DIS 1 2.30 u. Venray 5Holthees 1 12.00 u. Venray 6Leunen 2 12.00 u. Swolgense Boys 2Venray 7 2.30 u. Meterik 3Venray 8 12.00 u. Venray 1 brengt een bezoek aan Volharding. De ploeg uit Vierlings beek is de laatste weken weer be hoorlijk schot. Nadat met 41 van Geleen werd gewonnen, was het Boxmeer dat zondag j.l. in een oefenwedstrijd met dezelfde cijfers werd verslagen. Het zal dus voor de SW'ers geen gemakkelijke taak zijn om Volharding in eigen huis te weerstaan. Naar alle waarschijnlijk heid zal het SW-team weer op vol le sterkte kunnen aantreden. Mocht er dan in de aanvalslinie met wat meer verrassing gespeeld worden èn wat meer geschoten, dan is de Ven- ray-ploeg zeker niet kansloos. SUPPORTERSVERENIGING SVV A.s. zondag met zoveel mogelijk supporters naar Vierlingsbeek, tegen Volharding. Bij deze derby mag het ons eerste elftal niet aan aanmoedi gingen ontbreken. Ga er naar toe met de bus van de supportersclub. Voor de prijs hoeft U het niet te la ten. Voor leden 1,niet-leden 1.25. Vertrek vanaf het clubhuis café Klomp om 13.45 uur. Bespreek tijdig uw plaats. Een sportieve middag zij U toegewenst. Uitslagen 1 febr.: Venray A2Helden Al 02 Venray AlVenray 5 22 Venray B4Venray 5 26 Programma 8 febr.: Finale kringtoernooi B's 12.45 uur. Swift AlVenray Al 2.30 u. Venray A2Venlose Boys A2 2.30 u. Holthees Al—Venray A5 2.30 u. Holthees BIVenray B4 1.30 u. 9 febr.: Venray A3Venray 7 12.00 u. Programma zondag 9 febr.: Leunen 1Molenwiekers 2 14.00 u. Venray 6Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.30 uur Leunen 3EEV 2 12.00 u. vertrek 11.15 uur Brubhusia 2Leunen 4 12.00 u. vertrek 11.15 uur (geen scheidsrechter aangest.) Zaterdagmiddag vertrekken de deelnemers aan de volkscross te Te- gelen bij café Kusters om 1.00 uur. De lijst van degenen die zich opge geven hebben hangt bij het club lokaal. Wie het inschrijfgeld nog niet betaald heeft 1,senioren, 0,50 junioren) wordt verzocht dit mee te brengen. De busreis is gratis. Leunen 1 wi9t met 30 van Mel- derslo 2 te winnen. Leunen 2 en 4 hadden een vrije dag en konden Leunen 3 aan het werk zien. Dat dit elftal zich kranig hield tegen koploper Wittenhorst 5 is een felicitatie waard. Uitslagen zaterdag 1 febr.: Red Stars 1Armada 2 82 Red Stars 2Montagnards 1 73 Red Stars 3Montagnards 2 100 Helden 3—Red Stars 4 1—9 Seta 4—Red Stars 5 10—0 Red Stars 6Maasbree 11 37 Red Stars 7—DVO 5 6^ Red Stars 8Genooi 8 19 Het le team had het zaterdag erg gemakkelijk, de gasten speelden met een invaller. In het begin liep het wat stroef: na een 20 voorsprong kwamen de Horstenaren met. een overwinning op W. Toonen en een overwinning in het dubbel weer op gelijke voet. Dit was echter het laat ste puntje van de gasten, hierna werden alle wedstrijden met ruim verschil gewonnen. B. Hendriks en R. Verblakt bleven in deze wedstrijd ongeslagen. Red Stars 2 die met de vorige ontmoeting in Bergen moeite met deze ervaren spelers had, kon deze keer vrij vlug de strijd tot een ein de brengen door overwinningen van J. Verblakt 3x en Th. Verhalle en Barents 2x. Het dubbel ging met 'n spannende, gelijk opgaande strijd, naar de tegenstander. Het derde team had weinig moei te met het tweede team van de ver eniging Montagnards. Met gamestan- den van 21-1, 21-3 en 21-4 werden de gasten naar een 10—0 nederlaag gespeeld; hetgeen de kampioens kansen voor dit team weer iets ver grootte Red Stars 4 dat met 2 pnt. achter stand op de koploper de 2e plaats in de 4e klasse A bezet, bewees weer eens dat het nog steeds bij de kans hebbers behoort. In Helden hadden de heren weinig moeite met het 3e team. H. Thijssen en H. Logtens wonnen alle partijen, H. Cuppen moest een keer met miniem ver schil de winst bij de tegenstander laten. Het 5e team dat na de eerste helft van de B-klasse naar de A-klasse gepromoveerd is, maakt in deze klas se tegen de veelal oudere en veel ervarener tegenstanders weinig kans. Ook nu werden ze met een 100 nederlaag naar huis gestuurd. In de wedstrijd Red Stars 6 Maasbree 11 kon alleen M. Coop- mans drie keer tot winst komen. De overige spelers: G. Philipsen en T. Custers moesten dikwijls na drie sets de winst bij de tegenstander laten. Het is wel te zien dat dit team voor uitgang geboekt heeft! Het 7e team heeft het deze week zwaar te verduren gehad. Hun ijver en doorzettingsvermogen werd met een kleine overwinning beloond. In deze wedstrijd won J. Bonants lx en F. Renkens en P. Driessen beiden 2x. Het dubbel werd gewonnen, wat ook de doorslag gaf. Het 8e team heeft waarschijnlijk de moed opgegeven. In een matige wedstrijd werden ze naar een 9-1 nederlaag gespeeld. Alleen H. Man- ders kon de eer van zijn team red den door één wedstrijd te winnen. De cijfers, waarmee het 9e team verloor, spreken tegen de verhou ding in. Van de 10 sets moesten er maar liefst 8 in drie games beslist worden. Daarbij gingen deze games iedere keer met een uitslag als 22-24 en 23-25 verloren! Het geluk zat de jongens dus echt niet mee. De kan sen waren gelijk verdeeld en dik wijls juist op het einde van een ga me als het er op aan kwam, konden ze net niet genoeg doordrukken om er winst uit te slepen. Zondag 26 januari speelde mej. A. Verblakt in Vlissingen. Daar werden de Nederlandse kampioenschappen voor jeugd, junioren en aspiranten gehouden. A. Verblakt behoorde bij de 9 beste aspiranten van Neder land. In de voorrondes werd zij twee keer eerste, doch deze keer moest zij genoegen nemen met een 5e plaats. In de laatste wedstrijd tegen de latere Nederlandse kampioene, soeelde zij haar beste wedstrijd en bedreigde zelfs het kampioenschap van haar tegenstandster; in de eer ste game won zij vlot met 21-11, doch daarna moest zij op haar beurt met 21-12 het onderspit delven. In de laatste game ging de strijd gelijk op, bij de stand 20-20 was het spel nog even fel als in het begin; uit eindelijk ging de wedstrijd met 21-23 voor haar verloren. Angeline is nu door de N.T.T.B. uitgenodigd om aan de landelijke trainingen deel te ne men, die geleid worden door de Ne derlandse bondstrainer de heer Du- san Tigerman! Wij willen onze senioren er nog eens op wijzen dat de training op maandagavond begint om 8 uur en dat het de bedoeling is dat de junio ren van 8-9 uur alleen tegen senio ren spelen. Daarom willen wij de se nioren verzoeken om deze training vooral goed te bezoeken, zodat onze junioren ook eens een ander spelpeil kunnen spelen. Programma zaterdag 8 februari: Tuiswedstrijden Red Stars 2—DVO 2 Red Stars 7Armada 8 Red Stars 8—DVO 4 Uitwedstrijden: TTC 3—Red Stars 1 Amnasta 1Red Stars 4 Neduco 2Red Stars 3 NO AD 4Red Stars 5 Genooi 7Red Stars 6 Competitie 1 februari: Dames: VC Rooy 3—VCV 0—3 Dames 3 startten goed, maar vie len weer spoedig terug. Setstanden: 15 2-15 2-15. VC Rooy 1—Mavok JGM 0—3 Dames 1 speelde zeer verzwakt, want het eerste zat in de greep van de griep. Heren: VC Rooy 1Mavok JGM 30 Heren 1 een behoorlijke wedstrijd. Mavok was te zwak. VCT—VC Rooy 2 2—3 Het 2e heeft deze wedstrijd ver diend gewonnen. Lyceum 3VC Rooy 3 30 Een verdiende overwinning voor Lyceum. Commentaar overbodig. VC Rooy 4Tevok 03 Het 4e speelde beter dan een week geleden. Setstand 8-15 3-15 5-15. Competitie 8 febr.: Dames: VC Rooy 1Bekkerveld 3 19.00 u. JovoVC Rooy 3 19.00 u. Heren: VC Rooy 1Bekkerveld 2 20.00 u. Hovoc 3VC Rooy 2 20.45 u. VC Rooy 3Lyceum 18.00 u. VC Rooy 4Valuas 4 17.00 u. Oproep voor alle VC Rooy-leden om zaterdag 15 februari om 10.30 u. aanwezig te zijn in café Kemps. De ze avond is er een carnavalsbal. Verslagen in te leveren bij mej. M. Hoedemaekers, Stationsweg 32 of bij A. van Bruggen, Nassauplein 5. Na de gebruikelijke winterpauze waarin het dit jaar veelal speelbaar weer was, gaat de competitie het komende weekend wederom van start. Hopenlijk blijft het ook nu goed weer. Alle elftallen zullen zaterdag en zondag in het krijt moeten treden, dus iedereen aan de slag. Zorg er voor dat je van te voren getraind hebt. Programma a.s. weekend: Zaterdag 8 februari: Jongens: De Dommel A (St. Michielsgestel) Venray A 15.30 uur, vertrek 14.00 u. Venlo dVenray c 14.30 u. vertrek 13.30 uur Meisjes: Blerick qVenray p 15.00 u. vertrek 14.00 uur Zondag 9 februari: Jongens Horst AVenray B 11.30 u. vertrek 10.45 uur Dames: SittardVenray 14.30 u. Venlo 4Venray 2 13.00 u. vertek 12.00 uur Heren: HorstVenray 14.30 u. vertrek 13.45 uur Venray 2Tegelen 4 12.00 u. Stand diverse elftallen per heden: Heren 1: Maastricht 714 Tegelen 812 Groen Wit 9—12 Civicum 910 DVS 6—6 Venray 74 Horst 83 Boxmeer 81 Heren 2: Venlo 8 7—11 Civicum 3 710 Blerick 4 710 Venray 2 99 Tegelen 4 66 Sittard 4 76 Heerlen 4 75 Civicum 2 81 Dames 1: Nuenen 816 Son 811 Blerick 811 Venray 98 Geel Zw. 76 Best 85 Sittard 8—4 Concordia 83 Dames 2: Venlo 3 816 Gr. Wit 812 Venlo 4 78 Tegelen 3 77 Blerick 3 65 Venray 2 84 Blerick 4 80 Jongens A Concordia A 812 Uden A 811 Boxmeer A 810 Huac B 89 Venray A 88 Dommel A 87 Gemert A 85 Venlo B 86 Jongens B: Horst A 6r—12 Venlo C 7—10 Venray B 78 Boxmeer B 77 Civicum B 75 Blerick B Gr. Wit A 7—2 Jongens C: Venlo D 36 Blerick C 34 Venray C 22 Venlo E 31 Horst B 31 Meisjes P: Deurne Q 710 Venlo P 7—10 Blerick P 77 Gr. Wit P 7—7 Venray P 76 Blerick Q 5 Civicum P 74 Denk aan het hockeybal a.s. zater dag in de schouwburg. Voor de jeugd is zaterdag 15 fe bruari a.s. het jaarlijkse jeugd-car- avalsbal. Maak je kostuum alvast klaar. Het wordt knal! Venray PHorst, zaterdag 1 febr. Na een ongemakkelijke rit in een stampvolle bus en een fris ritje op de fiets begonnen de dames junioren zaterdag wat onwennig aan de eer ste wedstrijd na het winterseizoen, vriendschappelijk tegen Horst. De eerste helft bleef onwennig en in de rust was de stand nog 00. Omdat de reserves niet waren ko men opdagen speelden we met negen Venrayse en twee Horster meisjes, die overigens heel goed hun best de den. In de tweede helft kwam M. Gommans vrij voor het doel, zag E. Janssen naast zich en liet haar na een voorzet de bal keihard in knal len: 1-0. Elleke deed dit nog een keer vanuit een strafeomer; een harde in 't hoekje. En nu na dit goede begin (2-0) maar wachten op het halve werk! Uitslagen zaterdag j.l.: Lyceum 2VC Rooy 3 30 Hovoc 4Lyceum 3 IlvoLyceum 13 Asp.ConcordiaLyceum 03 (Lyceum kampioen!) Lyceum 4VCSD 31 Uitslagen zondag j.l.: Aspirantenkampioenschappen te Aarle-Rixtel: LyceumHevoc 20 SiosLyceum 02 LyceumFighters 20 (Lyceum kampioen!) Pupillencompetitie TuposLyceum 02 LyceumConcordia 20 De leuze: „Bij Alkmaar begint de victorie!", zou wat Lyceum '64 be treft best veranderd kunnen worden in: „In Panningen begint de victo rie!", want wanneer we even duiken in de nog prille historie dan zien we wat enkele jaren geleden Lyceum 1 kampioen werd te Panningen en dat in datzelfde jaar de bekerfinale, eveneens aldaar, door Lyceum werd gewonnen. Nu waren het dus de as piranten die in Panningen een kam pioenschap behaalden. Over de wijze waarop dat gebeurde valt niet veel bijzonders op te merken: het spel van tegenstander Concordia vormde geen probleem voro het Lyceum team. Met gemak werd ook deze wedstrijd gewonnen door dat resul taat werden de aspiranten ongesla gen kampioen! VC Rooy 3 vormde geen partij voor Lyceum 2. Binnen korte tijd stond de eindstand vast: 30. Set standen: 154 150 154. Lyceum 1 had het moeilijker te gen Ilvo. De eerste set ging verloren, mede een gevolg van het op dat mo ment niet erg sterke spel. Dat ver beterde in de tweede set aanmerke lijk en de stand werd in evenwicht gebracht en in de derde en vierde set uitgebouwd tot 31. Lyceum 4 begon tegen VCSD niet erg best. Een 1513 nederlaag in de eerste set was niet bepaald hoop gevend. Gelukkig werd er in de daarop volgende sets beter spel ver toond en het technisch zwakke VCSD had toen nog maar weinig te genstand te bieden: 15-9, 15-6 15-1. Zondag gingen de aspiranten naar Aarle-Rixtel om daar met Hevoc, Sios en Fighters te strijden om het aspirantenkampioenschap van het zuidelijk district. Het vertoonde spel was echter niet van hoge kwaliteit. In de dan nog ook weinig enerveren de duels werd van alle tegenstanders met 20 gewonnen; daarmee was ook dez etitel voor de aspiranten van Lyceum. Of dit team net zo succes vol zal zijn als het team dat vorig jaar aan de landelijke finale deel nam, is nu nog een grote vraag. Zaterdag a.s. weer een interessan te partij; de vraag is of Lyceum 2 er in zal slagen ook no. 2 op de ranglijst, Valuas 2, de das om te doen. Supporters zijn dan echter wel nodig! Programma: 15.00 u. Lyceum 2Valuas 2 16.00 u. VCTLyceum (asp.) 18.00 u. VC Rooy 3Lyceum 20.00 u. Tevok—Lyceum 3 Woensdag j.l. vond in Mierlo de ontmoeting plaats tussen MDC en DCV. Ook ditmaal konden de Ven rayse dammers het niet tot een over winning brengen, geen schande ove rigens, want Mierlo is terecht het sterkste team in deze afdeling ge bleken, door deze overwinning stel den de sympathieke Brabanders hun kampioenschap veilig, waarvoor onze hartelijke gelukwensen. Wij wensen hen veel succes in de zware promo tiewedstrijden tegen de Philips dam club en DAVO Tilburg. De persoonlijke uitslagen in deze ontmoeting waren als volgt: Jac. ArtsNoyens 11 v. GennipTijssen 02 v. DuinhovenJan Beerkens 2—0 van RaaySchell 20 J. van MontfortZaal 20 RaaymakersKennis 20 SchuurmansTh. Claessens 20 GoumansBeerkens G. 11 P. ArtsVerkoeyen 11 LennartsL. Jansen 11 14—6 Uitslagen van de dinsdag j.l. ge speelde wedstrijden: Th. JansenZaal 02 Schell—Claessens 20 L. JansenJ. Beerkens 11 TijssenKennis 20 Voor deze week luidt het pro gramma als volgt: KennisLeo Jansen J. BeerkensJ. Verkoeyen ZaalTh. Claessens Th. JansenSchell KennisA. Noyens Gymnastiekvereniging St. Chris- toff el hield op 30 januari haar jaar vergadering in zaal Thielen. Voorzitter A. van Zwol kon in zijn openingswoord een behoorlijk aan tal leden welkom heten. Na de gebruikelijke jaarverslagen van sekretaris en penningmeester, een verslag van de kascontrole-com missie en van de wandelafdeling, volgde de bestuursverkiezing. Er waren twee vakatures: één voor se cretaris en één vpor een lid van de technische commissie. De door het bestuur voorgestelde kandidaten, de heren W. Keysers voor de eerste en H. Pennings voor de tweede funktie, werden zonder hoofdelijke stem ming gekozen. Hiermede is het be stuur sinds lange tijd weer voltallig, hetgeen een hele zorg minder is. Verder werden de nieuwe statu ten en huishoudelijk reglement voor gelezen en goedgekeurd. Daarna vermeldde de agenda een niet alledaags punt, n.l. „benoeming ere-lid". Het betrof hier de heer L. Verbeek, die bijna van de oprichting af zeer aktief en toegewijd lid is ge weest en diverse funkties in het be stuur heeft bekleed. De heer van Zwol richtte zich in een toespraak tot de heer Verbeek, waarbij spre ker nog eens uitvoerig inging op de vele verdiensten voor de vereniging, vooral ook tijdens de moeilijke oor logsjaren, toen hij wel eens tegelijk voorzitter, secretaris en penning meester had moeten zijn. Spreker dacht niet beter de dank en erken telijkheid te kunnen betuigen dan door het ere-lidmaatschap aan de Heer Verbeek aan te bieden. Hij liet zijn woorden vergezeld gaan van een stoffelijke blijk van dank en een boeket bloemen voor Mevrouw Ver beek, die helaas verhinderd was. De heer Verbeek aanvaardde gaar ne het ere-lidmaatschap. „De gym nastiekvereniging heeft altijd een grote plaats in mijn hart ingenomen. Ik heb inderdaad bijna vanaf het be gin lief en leed met de vereniging gedeeld. Ik beschouw het dan ook als een grote eer thans ere-lid te zijn, waarvoor ik gaarne dank breng", aldus de heer Verbeek. Met de rondvraag was het officiële gedeelte afgelopen, waarna men nog genoot van een gezellig samenzijn. Ruime sortering de nieuwste - oorbellen - oorknoppen - kettingen - hangers - ringen - armbanden - broches - manchetknopen - kralen snoeren enz. enz. enz. en goedkoop in Ponwels warenhuis Hofstraat 10 Tel. 1566 Voor eenj nieuwe o( gebruikte volkswagen Leunseweg Venray Witte KELNERJASJES SERVEER SCHORTJES Katoen nylon Hofstraat 2 naast Raadhuis BETER DAN STOMEN in de maand februari 20 procent KORTING TEXTIEL hoek Marktstraat-Schoolstraat Bent U die ambtenaar of za kenman die 's avonds alleen thuis zit te piekeren over het geluk dat niet voor U schijnt te zijn weggelegd? Ik ben SUZANNE, een 54-jarige Duitse gescheiden huisvrouw en zou dolgraag Uw zorgen willen delen in een gelukkig huwelijk. U kunt met mij ken nis maken via het Duits-Ne derlands bemiddelingsbureau P. v. Nieuwenhoven, Postfach 1466, 424 Emmerich W.Dld. Grote keuze in Handtassen 9 Boodschappentassen 9 Schoudertassen 9 Kindertasjes 9 Boekentassen 9 Aktetassen 9 Portefeuilles 9 Portemonnaies 9 Beurzen 9 Koffers 9 Verder alle lederwaren Steeds het nieuwste in Ponwels warenhuis Hofstraat 10 T.L 1566

Peel en Maas | 1969 | | pagina 6