Kerkelijke Diensten zaterdag krijgt u bij aankoop van een electrische deken van 2 tot en met 8 febr. Vredeskerk Yenray Parochie vergadering Vredeskerk rarochtskerx venray Priester van de week: Kap. J. Verdonschot Grote Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: Feestdag van Maria Licht mis. 8 uur overl. fam. Jans-Beken; 9.30 hoogmis voor de parochie; 11 u. ouders Huybers-Janssen; 18 uur ouders Coenen-Houtackers. Maandag: 7.30 Leonard van Stip hout; 8.15 Willem Oudenhoven; 9 u. Martin Thuyls; 19 uur Antoon Pee- ters en fam. Dinsdag: 7.30 Antoon van Osch; 8.15 ouders Schols-Leers; 9 uur fam. Pouwels-Droesen; 19 uur Martin Custers. Woensdag: 7.30 prof. A. van Dijck en ouders als stichting; 8.15 Wilh. van Hoof vwg. de buurt; 9 uur Jan Poels vwg. O.V.S.V.; 15 uur plech tige huwelijksmis voor het bruids paar Derickx-Derikx; 19 uur ouders Coenen-Houtackers. Donderdag: 7.30 Theodora Jacoba Poels en Mathijs Smits als stich ting; 8.15 Marie Muis-Bekkers; 9 u. Jan Poels vwg. Vrijwilligers 1918. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 overl. ouders van den Munckhof-Goumans8.15 bijzondere intentie (Z.)9 uur geen H. Mis; 11.30 schoolmis voor de beide jongens scholen, int. Petrus van Opbergen; 19 uur Louis Truyen en Hendrica Cox. Zaterdag: 7.30 Antoon Creemers; 8.15 Bernard Kronenberg; 9 uur geen H. Mis; 11 uur plechtige H. Mis uit dankbaarheid t.g.v. zilveren huwe lijksfeest Verstraelen-van Meyel; 19 uur W. Sijbers (A.). Akolietenlqst Zaterdag 1 febr. 19 uur A. Stevens en M. Cuppen. Zondag: 8 uur J. Bexkens, J. Thie- len; 9.30 M. Janssen en G. Cox; llu. P. Hanssen en P. v. d. Heuvel; 18 u. H. Manders, J. Laurensse. Misdienaarslij st Maandag, dinsdag, woensdag: 7.30 Lambert Janssen en Wim Kremer; 8.15 Pieter Jansen en Bert Verbrug- gen; 19 uur Martin Spee en Adje Verbeek. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 7.30 André Gooren, Bart van Bolhuis; 8.15 Paul Zwitserlood en Hub Thuyls; 19 uur René Clevers en Cas par Michels (alleen vrijdag). Vrijdag om 7 uur ziekencommunie Boudewijn van Grinsven en Hub Gooren. Vrijdag: om 11.30 schoolmis Ge rard van Veghel en Leon Oudenho ven. Woensdag: 15.00 u. huwelijksmis Jos Swaghoven en Huub Janssen. Zaterdag: 11 uur Jos Laurensse en Hub Gooren. parochie paterskerk Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 Geert Philipsen en Jeroen Reijnders. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Peter Bonants en Martien Janssen; 19.00 John Bonants en Gerrie Al ders. Dinsdag, donderdag, vrijdag: 7.45 Geert Philipsen en Peter Hendrix; 19.00 Luc en Paul Janssen. Priester v.d. week: P. Kohier Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Maria Lichtmis. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; avondmis 18.30. Donderdag: om 6 uur en na de avondmis tot 8 uur gelegenheid om het sacrament der biecht te ontvan gen voor de le vrijdag. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Om 7.45 H. Mis voor alle schoolkinderen. Om 19 uur avond mis voor de gezinnen van de paro chie. Zaterdag: om 5 uur en 6 uur en na de avondmis tot 8 uur gelegen heid om het sacrament der biecht te ontvangen. Om 18.30 avondmis als zondagsviering. Mededeling: De kollekte voor de MEMISA j.l. zondag heeft 850,— opgebracht. Hartelijk dank voor uw begrip voor de noden van andere mensen. Misintenties Zaterdag: 18.30 voor een bijzon dere intentie. Zondag: 7.30 Hendrika Peelen; 9 uur parochie; 10.15 Gerardus Ver- steegen en Maria en Anna Janssen; 11.45 Lambertus Janssen (v.w. de buren en kaartclub); 18.00 Jan Cle- phas. Maandag: 7.45 Selida Virginia Ro- jer; 8.30 overl. ouders Hermus-van Oers; 19.00 ter ere van de H. An- tonius. Dinsdag: 7.45 t.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid; 8.30 Zr. Jeanne Oudenhoven; 19.00 t.e.v. St. Anto nius uit dankbaarheid. Woensdag: 7.4 5A. Coenen-Hout ackers; 8.30 Lambertus Janssen; 19.00 voor overl. vader en tot zegen over een gezin. Donderdag: 7.45 Constant Rojer; 8.30 Wilhelm Litjens (D.O.); ,19.00 Jo van Geenen. Vrijdag: 7.45 Antoinette Rammel- man-Elsevier; 8.30 Martinus Thuyls (D.O.); 19.00 Gezinsmisc, Antoinette Scholze. Zaterdag: 7.45 Zr. Jeanne Ouden hoven; 8.30 A. Koopmans-Custers; 18.30 Fransje van Gerven. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Paul Pop en Lex Faesen. Zondag: 7.30 Victor Pop en Jan Schellekens; 9.00 Carlo Feller en Huub Arts; 10.15 Jos Jeuken en Jac. Claessens; 11.45 Jos Hendricx en Frans Bonants. Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Feest van Maria Lichtmis. Zaterdag: 19.00 avondmis voor Wim van Gastel. Zondag: 7.30 leesmis voor overl. ouders Huijbers-Janssen; 9.00 lees mis overl. Lensen-Giezen; 10 uur hoogmis voor overl. fam. van der Schaal; 11.30 leesmis als jaardienst voor overl. August van Bergen; 18.30 avondmis voor overl. Leonard Jen- neskens. Maandag: 7.30 leesmis voor overl. Jaap Min; 19.00 avondmis voor overl. ouders Stevens-Pijpers. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Johanna van de Berg-van der Schaal; 19.00 avondmis voor overl. Elisabeth Geurts. Woensdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (S.); 19.00 avondmis voor overl. Wim Oudenhoven. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Jos. van Lierop; 19.00 avondmis voor zegen in gezin en voor een overl, vader. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. fam. Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. Antoon Ver haag. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. zuster van der Vorst; 19.00 avond mis voor overl. Maria Evers-Clevers. Zaterdag biechtgelegenheid van 5 tot 7 uur. Mededeling: 1. Denk de eerste zondag van de maand weer aan uw gezinsbij drage. 2. Na de H. Missen zijn er in dev boekenstalletjes boekjes ver krijgbaar over „oorlog in de ban", uitgegeven in opdracht van de bisschoppen van Nederland voor 50 cent per exemplaar. Misdienaarslij st van 1-8 febr. Vrijdag 6 febr.: 8.00 ziekencommu nie M. v. d. Bekerom. Zaterdag: 10 uur boekjes: B. Fran ken, J. Schattorie, W. Hermans, N. de Rijk, L. van Els. Zondag: 7.30 G. Willemsen, L. van Els; 9.00 G. Swinkels, S. Claessen; 10.00 R. Jans, T. van Toor, M. Ei bers; 11.30 B. Franken, W. Franken; 18.30 H. Rijbroek, L. Simons; 19.00 boekjes dezelfden als zaterdag. Week 1: 8.00 J. van Meyel, P. Pee- ters; 19.00 L. Simons, W. Tijssen. Week 2: 8.00 B. Pelzer, H. Rij broek; 19.00 H. Kusters, H. Linders. Zaterdag 1 febr.: 19.00 leesmis v. Lambert Geerets. Zondag: Opdracht van de Heer in de tempel (Maria Lichtmis). 8 uur leesmis P. Verheyen en echtgenote; 10 uur hoogmis v. d. parochie. Maandag: 8 uur leesmis Engelb. Emonts en Maria Geurts. Dinsdag: 8 u. gest. hoogmis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand (Philipsen-Hoeymakers). Woensdag: 8 u. Gezinsmis tot int. van hen die offerden. Is uw gezin vertegenwoordigd, hebt u pleitbe zorger. Donderdag: 8 u. gez. H. Mis Jose- phina Seykens-Collin. Vrijdag: eerste vrijdag, toegewijd aan nGoddelijk Hart. 8 uur st. t.e.v. H. Hart; 19.00 gez. H. Mis overl. fam. Maes-Baeten. Zaterdag: 8 u. leesmis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende 'Bijstand tot int. van hen die hiervoor offer den. Biechtgel. van 18.30-19.00 uur. Kerkpoetsen: M. Emonts, Tr. Kuy- pers. Misdienaars: B. Geerets-J. Tielen W. Tielen-H. van Rhee. Akolieten: Jos Kunen, J. Ram- bags, P. Rambags, H. Vissers. hervormde gemeente Zondag begint de dienst voor de Protestanten in de kapel van Ma- rianhill aan de Westsingel om 10 u. Predikant is de Weleer w. Heer Keers. Extra-diakonale kollekte voor In ternationale Hulpverlening. parochiekerk oostrum Zondag: Opdracht van de Heer in de tempel. 8.30 Jan Hulsman; 10 u, Hoogmis, jrd. Martien Moorrees. Van half drie tot drie uur wordt de Bla- siuszegen gegeven. Maandag: 8 u. overl. fam. Hen- drix-Janssen. Dinsdag: 8 u. Maria Joosten- Camps. Woensdag: 8.45 Petronella Derks. Donderdag: 8 u. Maria Muyres- Dupont. Vrijdag: 8 u. gest. gez. jrd. Frans Poels en echtg. Zaterdag: 8 u. Johanna Verberk- Coopmans; 19.00 overl. fam. Rozijn- Philipsen. parochiekerk oirlo Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Maria Lichtmis. 7.30 leesmis; 8.30 overl. fam. Janssen-Peeters; 10 uur hoogmis tot int. van de Boe renbond. Maandag: 8.00 jaard. Johannes Wolters. Dinsdag: 8.00 jaard. Jac. Bots, Ma ria Dinghs en Anna M. van Arsen. Woensdag: 8.00 hoogmis Gerardus Kessels en Elisab. Heiligers. Donderdag: 8.00 jaard. Petronella Opheij; 14.30 huwelijksmis bruids paar Zanders-Custers. Vrijdag: eerste vrijdag. 8.45 school mis (H. Baten); 19.00 avondmis mnd. Gerardus Wismans. Zaterdag: 8.00 leesmis; 19.00 Peter Lommen (best. door de buurt). A.s. zondag 9 febr. afscheidspreek en kollekte door Pater Classens.. parochie ysselsteyn Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Maria Lichtmis. 7.30 leesmis v. d. parochie; 8.45 jaarg. v. Anna Maessen-Mooren; 10 uur Hoogmis, gesticht jaarget. v. Albert Verheyen en Petronella Peeters en Willem Verheyen; 11.30 jongerenmis. Maandag: 8.00 leesmis v. Francisca Cleophas-Spreeuwenberg. Dinsdag: 8.00 jaarg. v. Harry Ver geldt. Woensdag: 8.00 weekdienst v. Leo nard Maessen. Donderdag: 19.00 weekdienst voor Jacques Janssen. Vrijdag: 8.00 leesmis v. Harry Maessen, Maria Maessen-Mans Jacques. Zaterdag: leesmis v. Gerardina Menting-Arts. parochiekerk mer3elo Zondag Opdracht van de Heer in de tempel. Maria Lichtmis. 7.30 gest. lsm. voor Christiaan Klaassen en Ja- comina Custers; 10 uur Hoogmis v. -d. parochie; 11.30 leesmis voor Truus Arts-Hagens. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Pe trus Joh. Marcellis en Johanna Poels. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Wil lem van Rijswijck en Helena Lit jens. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Petronella Pluk-Ewals. Donderdag: 8.00 best. jgt. voor Jo hannes Hub. Janssen en echtgenote. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 u. Hoogmis t.e.v. H. Hart voor hen die geofferd hebben. Zaterdag: 19.00 Avondmis v. Jan en Martha Gielen. Biechtgelegenheid: dagelijks na H. Mis en voor en na Avondmis. Lectoraat vredepeel Zondag: 4e zondag na Driekonin gen. Maria Lichtmis. 7.45 vroegmis tot int. van fam. Derikx-Willems; 10 uur hoogmis t.b.i. Vandaag maandel. bijzondere kol lekte. Door de week: H. Mis 7.45 uur. Maandag: v. d. zielerust van over ledenen. Dinsdag: t.e.v. O.L. Vrouw van Al tijddurende Bijstand namens fam. Coolen-Manders. Woensdag: t.b.i. (Horst). Donderdag: v. d. zielerust van een overledene (D. v. B.). Vrijdag: eerste vrijdag. 7.45 H. Mis t.e.v. H. Hart tot int. van fam. Hert- sig. int. Misdienaars van de week: Jan Nabben en Peter Muijsers. Maandag: 7.30 leesmis voor Peter Paul Janssen. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overl. familieleden van Rens-Litjens. Woensdag: 7.30 leesfis voor Johan nes en Hendrikus van Kempen. Donderdag: 7.30 leesmis voor de overl. ouders Engelbertus Nellen en Helena Rutten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 leesmis tot int. van de familie Achten; 11 uur plechtige hu welijkshoogmis voor het bruidspaar Linders-van Wylick; 7.45 Avondmis voor het rectoraat. Zaterdag: 7.30 leesmis voor een behouden thuiskomst; biechtgelegen heid van 67 uur. Te 7 uur avond mis voor het rectoraat. Kerkpoetsen: Maria Peeters en Hanne Janssen. rectoraat smakt Zaterdag 1 febr.: 's avonds om 6 u. avondmis te Holthees, int. overl. moeder en om 7 uur te Smakt, int. fam. Wijnhoven-Braun. Zondag: Feest van Maria Licht mis. 7.30 H. Mis int. fam. Seykens- Fleurkens; 10 uur Hoogmis voor overl. fam. Evers-Koenen. Maandag en dinsdag: om 9 uur H. Mis. Maandagavond om 8 uur parochie vergadering te Smakt en dinsdag te Holthees. Woensdag: om 9 uur H. Mis t.e.v. de H. Jozef. Donderdag: 9 uur H. Mis voor overl. ouders. Vrijdag: 1ste vrijdag van de mnd. uur en 11.30 H. Mis. Zaterdag: 9 uur H. Mis; 's avonds om 7 uur Avondmis. PARA LOS ESPANOLES Y PORTUGUESES DE VENRAY Y ALREDEDORES El domingo proximo a las diez y media Misa con müsica y platica en Castellano en la Ermita de San José en Smakt-Venray. Aviso para los recien-llegados que viven en 't Hert: frente al hotelito pararan los taxis o camionetas que les llevaran gratis a Smakt a las diez y pico todos los domingos. Una noticia para las fa- milias que ya tienen su propria casa o piso: en breve llegaran en Venray unios veinte obreros espanoles mas: aquellos que quieren alguilar cuar- tos amueblados a los nuevos Espa noles que llegaran y aumentar asi un poquetin su salario puedan tornar contacto con el padre Juan el do mingo después de la Misa fué mal frecuentada; si hay quejas sobre albo; avisen francamente al'padre Juan; sin dialogo no podemos reali- zar nada y sin Dios aun menos. Renovemos pues nuestra asistencia dominical. Zaterdag: 19.00 avondmis tot van fam. Cornelissen-Hendriks. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis. rectoraat veulen Zondag: Maria Lichtmis. Presen tatie van de Heer in de tempel. 8 u. leesmis voor de parochie; 10 uur hoogmis voor zal. Henricus Verhoe ven. Maandag: 8 uur Hoogmis gest. jgt. Math. Geurts en beide echtgenoten. Dinsdag: 8 uur leesmis voor zal. Anna van Rijswijck-Verheyen. Woensdag: 8 uur leeemis overl. ouders Segeren en Harrie Vergeld. Donderdag: 8 uur leesmis zal. Ma ria Kunen-van Rens. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 8 uur bez. H. Mis uit dank ter ere van het H. Hart van Jesus; 's avonds 7.30 leesmis voor Zuster Agnetia. Zaterdagavond om 7.30 leesmis v. zal. Henricus Verhoeven. Akolieten voor 2 febr.: Gerardus van Staveren, Harry Drabbels en Cor Janssen. rectoraat heide Zondag: Opdracht van de Heer in de tempel (Maria Lichtmis). 7.30 u, leesmis voor Peter van Meiiel; 10 u, hoogmis t.i.v. de familie Camps. Misdienaars: Naud en Jan Gielens, Jan en Jan Janssen, Jeu en Peter Spee. Op de vrijdag j.l. gehouden paro chieraadsvergadering in de parochie van Christus Koning werd o.m. de uitslag van de loting bekend ge maakt die is georganiseerd ten bate van het nieuwe orgel. Deze uitslag vindt U elders in dit blad. De parochieraad besloot tot de aankoop van nieuwe zangbundels. Tot die er zijn zullen de oude nog hersteld en nagekeken worden, want de aflevering duurt nog even. Er is een brief gezonden aan de 140 gezinshoofden, die de door hun beloofde gezinsbijdrage over 1968 nog niet of slechts gedeeltelijk heb ben betaald. De parochieraad sprak' er zijn vertrouwen uit dat vele gun stige reakties op dit schrijven zou den binnen komen, aangezien de kerk het geld hard nodig heeft. Dezelfde parochieraad sprak er zijn vertouwen in uit dat de ver schillende koren, die de kerk kent, mede door enthousiaste nieuwe pa rochianen op hoog peil zouden ko men en dat door onderling overleg en samenwerking veel bereikt zal kunnen worden. De Vastenaktie, waarbij men o.m. leken in wil schakelen bij de prede- king, loopt nog niet zo best. De le ken schijnen angst te hebben voor de preekstoel en Rector Cox van Heide die deze aktie in het dekenaat leidt, heeft nog steeds te weinig sprekers. Er kwamen ook huishoudelijke punten aan de orde. Zo zullen de problemen van de kollektanten op gelost worden door de secretaris de heer Jans. Er is t.a.v. deze heren wel een verzoek, namelijk dat ze zich aan de regel houden dat als men om de een of andere reden niet kan, zelf moeten zorgen voor een plaatsvervanger. Een vertegenwoordiger in de raad van de Tedderstraat is nog steeds niet gevonden. De heer Aarts zal er nog eens op uit gaan. Er werd ook tekst en uitleg ge geven van de volwassen-catechese. Daarvoor stelt de Deken van Gen nep voor beide dekenaten een be paald schema op. Kapelaan Snijders zal dan op een bepaalde zondag een dergelijk on derwerp behandelen en tevens op papier zetten. Dan kan later in de gespreksgroepen hierover gediscus sieerd worden. Meegedeeld werd verder dat het in de bedoeling ligt dat er een zon dag in de maand gregoriaans wordt gezongen, eenmaal Nederlands, een zondag worden nieuwe Nederlandse liederen gezongen en een zondag wordt er volkszang gerepeteerd. Jonge mensen, die kapelaan Snij ders willen helpen bij het organise ren van de jongerenmissen, kunnen zich bij hem opgeven. De komende vergadering is vast gesteld op vrijdag 14 maart a.s. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray herinneren aan het bepaal de in de „Verordening Hondenbelas ting Venray 1962" waarin iedere houder van een of meer honden, die geen aangiftebiljet terzake heeft ontvangen, verplicht wordt daarvan vóór 20 februari van het belasting jaar aangifte te doen door invulling en ondertekening van een biljet, dat kosteloos ter gemeente-secretarie, afdeling IV, verkrijgbaar is. Alle houders van honden, die op laatstgenoemde datum geen aangif te hebben gedaan, zal bij gebleken nalatigheid een ambtshalve aanslag tot het drievoud van het normaal verschuldigde bedrag worden opge legd. In de loop van het belastingjaar is iedereen verplicht binnen 14 dagen nadat hij houder van een of meer honden is geworden daarvan op bo venomschreven wijze aangifte te doen. Voorts wordt er op gewezen, dat eveneens binnen 14 dagen aan gifte moet worden gedaan van alle veranderingen ten gevolge waarvan een opgelegde aanslag niet meer in overeenstemming is met de werke lijke toestand. Venray, 27 januari 1969 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F. G. L. L. SCHOLS, burgemeester. H. P. L. VORST, secretaris. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray liggen de volgende verzoe ken met bijlagen ter. inzage. R. G. M. Volleberg, Horsteïweg 20 Castenray vraagt vergunning tot op richting van een inrichting (pluim veefokkerij) waar propaan word ge bezigd, in te richten op bovenstaand adres. H. M. Stiphout, Timmersannsweg 66, Ysselsteyn, verzoekt om vergun ning tot oprichting van een inrich ting (varkensfokkerij) waar propaan wordt gebezigd, in te richten op bo venstaand adres. H. G. H. Pijnenburg, Timmer- mannsweg 21, Ysselsteyn vraagt een vergunning tot oprichting van een inrichting (varkensfokkerij) waar propaan wordt gebezigd. Inrichting op voornoemd adres. Schrfitelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning(en) kan een ieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op 10 februari 1969 om 15 uur in het gemeentehuis. Venray, 20 januari 1969 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Drs. F. G. L. L. SCHOLS, burgemeester A. L. G. JANSSEN, loco-sekr. (alleen geldig op onze verkoopdag) >i<t RADIO - T.V. - WASAUTO MATEN - CENTRIFUGES EN ALLE ANDERE ELECTRISCHE HUISHOUDELIJKE APPARA TEN ROERMOND: LAURENTIUS- PLEIN 9 TEL 5351 - HELDEN- PANNINGEN: MARKT 39 TEL. 1300-VENRAY: LANGSTR.1 TELEFOON 3030

Peel en Maas | 1969 | | pagina 14