eniay elna :v au V.C.R00Y LYCEUM BILJARTEN Het kopen van een naaimachine vereist BETROUWBARE en DESKUNDIGE voorlichting! SCHAKEN DAMMEN GYMNASTIEK STOFFELS STOFFELS Julianasingel 3-3a telefoon 1871 TAFELTENNIS SPORTB Uitslagen zondag 19 jan.: Venray 1Lindenheuvel 1 20 Wittenhorst 2Venray 2 s.n.o. Venray 3Helden 3 01 Kronenberg 1Venray 4 41 Venray 5—RKDEV 3 afgel. Kronenberg 3Venray 6 25 Molenwiekers 3Venray 7 08 Venray 8Hegel som 4 Hegelsom niet opgekomen Na een lange gedwongen onder breking, was er zondag j.l. wéér een volledig competitieprogramma vast gesteld. De weers- en terreingesteld heid waren dan ook zeer goed. Venray 1 kreeg bezoek van hek- kesluiter Lindenheuvel dat het de SVV'ers niet moeilijk heeft kunnen maken. We kunnen de wedstrijd dan eigenlijk ook het beste bekijken als een nuttige aanloopwedstrijd naar een niet gemakkelijke eindspurt. Na lange tijd leek het er op dat Venray deze wedstrijd weer over alle spelers zou kunnen beschikken, maar de Mao-griep had ditmaal P. Schmeitz aan het bed gekluisterd. Zijn plaats werd echter goed waar genomen door W. Teunissen. Lindenheuvel ging in deze wed strijd vrij vlot van start, maar tegen het sterke verdedigingsspel van de Venray-verdediging hadden de gas ten niets in te brengen. Venray heeft dan ook praktisch de gehele wedstrijd de toon aange geven. Het eerste doelpunt werd ge scoord in de 16e min. P. Volleberg de beste man van het veld loste vanaf de rand van het straf schopgebied een hard schot, dat de Lindenheuvel-doelman niet onder kontrole kreeg. Rechtsbuiten Voer- mans was er als de kippen bij om de bal in de touwen te schieten: 10. Venray bleef aandringen, maar met kunst en vliegwerk wist de Lin denheuvel-achterhoede voorlopig de SVV'ers het scoren te beletten. Twee min. voor rust werd het toch 20. Venray mocht op de rand van het strafschopgebied een vrije trap ne men. W. Peeters zette zich achter de bal en nog voordat Lindenheuvel een muurtje had gebouwd lag de bal al achter de verbouwereerde doelman. In de tweede speelhelft is Linden- heuvel maar zelden over de midden lijn geweest. Er ontstond een grote drukte voor het doel der gasten, die de score kennelijk zo klein mogelijk wilden houden. Door deze kluwen van spelers was het dan ook moei lijk een baan naar het doel te vin den. Daarbij kwam nog dat de doel man der gasten zich voortreffelijk weerde en zich bij zeker lijkende doelpunten van Clephas, Siebers en Peeters in de baan van het schot wist te werpen. Venray had deze wedstrijd prak tisch een geheel nieuwe voorhoede. De vleugelspelers deden het over het algemeen niet slecht. Vooral rechts buiten H. Voermans was veel aan de bal en durfde al eens een schot te wagen, wat hij in de toekomst ge rust wat meer mag doen. Linksbui ten P. Boonekamp speelde vooral een goede eerste helft, maar betrok zichzelf in de tweede helft te weinig in het spel. De aanval werd geleid door W. Peeters, die het zeker niet slecht deed, maar met wat minder egoïsme en meer vuurwerk zal dat in de resultaten ten goede komen. Overigens was het een wedstrijd van kat en muis, waarin jammer ge noeg te weinig doelpunten vielen. Rest ons nog te melden dat doelmah Arts maar zelden behoefde in te grijpen en dat de wedstrijd in een sportieve sfeer verliep. Venray 2 reisde eigenlijk tever geefs naar Wittenhorst. Daar schit terde de scheidsrechter door afwe zigheid. Beide teams hebben er toen maar een kort oefenpartijtje van ge maakt dat eindigde in een 21 over winning voor de gastheren. Venray 3 leed in de wedstrijd te gen Helden 3 weer aan haar oude kwaad: schotloosheid in de voorhoe de. Daarnaast bleek het opbouwen van de aanvallen vanaf het midden veld onvoldoende. Ondanks het goed bespeelbaar terrein, bereikte men geen behoorlijk peil. Er kwamen Boys. Dit zal een wedstrijd worden, die beslist het aanzien waard zal zijn, want beide ploegen zullen el kaar aan sterkte weinig toegeven. De wedstrijd wordt gespeeld op het sportpark aan de Oostsingel. Programma 26 januari: aan weerskanten wel enkele kansen, maar bij de rust was de stand nog dubbelblank. 15 min. na de hervat ting wist de linksbuiten van Helden te scoren. De wedstrijd werd in de laatste fase besloten met een eind- offensief van Venray, maar ook dat kon geen verandering in de stand brengen. Over het geheel was het een matige wedstrijd, waarbij een gelijkspel de verhouding beter zou hebben weergegeven. Venray 4 was te gast bij Kronen berg 1. Ondanks de 41 nederlaag die de Venrayers leden, is het toch een aardige wedstrijd geworden. In de achterhoede liet men nogal 'ns een steekje vallen, wat leidde tot de nederlaag. Doelman Ewalts stopte een penalty. Venray 6 zette haar overwinnin genreeks voort met een duidelijke 52 overwinning op Kronenberg 3. Vooral de eerste helft had Venray 6 het beste van het spel, maar in de tweede helft zakte het spelpeil zien derogen. Men speelde soms te indi vidualistisch, de aanvallen werden minder korrekt opgebouwd, waar door Kronenberg iets meer in de aanval kon komen. De rust brak aan met een 30 stand in het voor deel van Venray. Na de rust kwam Kronenberg dus wat beter in haar spel en kon dan ook eenmaal sco ren, waarna Venray nog enkele malen door het oog van de naald kropen. Gelukkig konden Chr. Ron gen en J. Michiels de stand opvoe ren tot 15, waarna het tweede tegendoelpunt van weinig belang meer was. Venray 7 was op bezoek bij plaats genoot Molenwiekers 3. Het is een eenzijdige wedstrijd geworden, zodat Venray 7 dan ook met grote cijfers won. Het werd trouwens ook wel eens tijd dat dit team een uitwed strijd won; het was namelijk al meer dan twee jaar geleden, namelijk op 4 september 1966. Vanaf de aftrap kreeg P. Goumans de bal te pakken en scoorde: 0-1. Vijf min. later werd het 20 door dezelfde speler. Venray was voort durend in de aanval, maar pas hal verwege de eerste helft deponeerde M. Verstegen nummer 3 in het net. Kort voor de rust bepaalde M. Ver stegen de stand op 04. Na de rust hield Molenwiekers lang stand, maar toen hun stopper uitviel, was het gedaan met de te genstand. Linksbuiten Munoz scoor de de mooiste goal van de wedstrijd door de bal over de doelman in het doel te lepelen. Hierna ging Chr. van Goch er zich nog eens mee be moeien en scoorde nog 3 doelpunten. Eindstand: 08 in het voordeel van Venray 7. Wel dient nog opgemerkt te worden dat Molenwiekers 3 het laatste kwartier met 8 man speelde, daar geen reserves voorhanden wa ren. Venray 8 wachtte tevergeefs op Hegelsom 4, dat niet op kwam, ter wijl de wedstrijd Venray 5RKDEV 3 werd afgelast. Wielerzesdaagse Heden VRIJDAG zullen een acht tal spelers van SW de strijd aan binden tegen een achttal van MHCV. Dit wordt dan wel een ongewone strijd, want men gaat elkaar bekam pen op home-trainers. Er wordt om plm. 20.20 uur gestart in de garage van de Zudd-Ooster. De organisatie van deze wielerzesdaagse is in han den van het oudercomité van de Zangertjes van St. Frans. Voor SW bestijgen de volgende heren de fiets: A. Bexkens, P. Bisschops, G. Ewalts, J. Geurts, L. Lenssen H. Troisfontai- ne P. Volleberg en Th. v. d. Werken. Res.: M. v. d. Langenberg. Ploeg leider is Th. de Haart. Natuurlijk gaan wij in grote ge tale onze SVV'ers aanmoedigen, ter wijl men daarnaast ook de Zanger tjes van St. Frans een duwtje in de rug kan geven. Entree ƒ1, Zaterdag 25 januari: Voor a.s. zondag is er weer een inhaalprogramma vastgesteld. Dat houdt in dat Venray 1 vrij van com petitie .is. Daarom zal er a.s. zater dagmiddag om 2.30 uur een oefen wedstrijd worden gespeeld tegen de koploper van de 3e klasse: Venlose Competitie: Megacles 2Venray 2 RKMSV 2—Venray 3 Venray 8Sparta 4 Vriendschappelijk: Venray 4Venray 5 2.30 u. 2.30 u. 12.00 u. A.s. zaterdag kienen in zaal Man- ders. Wij verwachten dat er nu vele leden aanwezig zullen zijn. Aanvang 8 uur. Competitie 18 januari. Dames: Valuas—VC Rooy 2 3—0 Net als heren 2 moest ook dames 2 deze keer naar Venlo om tegen Valuas te spelen. De eerste set be gon met een kleine voorsprong op de Valuas-dames, maar resulteerde in een 156 nederlaag voor VC Rooy 2. In de tweede set kwam VC Rooy helemaal niet meer aan bod: 15-0, maar in de derde set begonnen de VC Rooy-dames iets van hun kun nen te vertonen. Er werd om elke punt gevcohten, maar een overwin ning zat er jammer genoeg niet in: 15—13. PSV 2—VC Rooy l 3—2 Een zwaar teleurstellende wed strijd van het „eerste" tegen het laag geklasseerde PSV 2 uit Eindho ven. Hoewel de tegenstander toch duidelijk zwakker was, wisten zij te profiteren van de zwakke plekken die bij VC Rooy aanwezig waren. VC Rooy speelde te gemakkelijk en zonder kijk op het spel. Een inten sievere training zou geen kwaad kunnen doen. Setstanden: 8-15 0-15 15-2 16-14 15-8. Heren: Set Up—VC Rooy 4 3—1 De eerste set ging gelijk op, maar werd uiteindelijk toch verloren met 1512. Met goed spel werd echter de tweede set gewonnen door de VC Rooyers (7-15). Daarna ging het bergafwaarts. Ze brachten er vooral aanvallend en verdedigend niet veel meer van terecht, zodat Set Up de winst voor het grijpen had: 15-10 en 15-9. VCT—VC Rooy 3 3—2 Ook heren 3 kwam met lege han den thuis, met 32 werd het ver slagen door VCT uit Tegelen. Er werd wel gevochten dat wel, ieder een probeerde er het beste van te maken, maar VC Rooy 3 speelde te onintelligent om een behoorlijke kans te m aken. Vooral het taktisch spel was onvoldoende. Doordat VCT over een grotere fysieke kracht be schikte kregen ze, uiteindelijk de twee punten in handen. Valuas 2—VC Rooy 2 3—2 In een teleurstellend duel moest VC Rooy 2 erkennen dat het de min dere van Valuas 2 was. Hoewel iedereen zijn uiterste best deed om met een bevredigend resultaat naar huis te gaan liep het nogal stroef in „het tweede". Vooral de eerste set was een catastrofe: 15-0. De vol gende sets boden wel beter spel en heren 2 wist er ook twee te winnen, maar toch had er veel meer ingeze ten dan deze schamele nederlaag. SmashVC Rooy 1 32 VC Rooy 1 besloot de rij neder lagen. Ook zij kwamen niet tot hun normale spelpeil. Hoewel het een gelijk opgaand duel was, misten ze toch juist dat waarmee ze aan het langste eind konden trekken. Set standen: 9-15 16-14 15-13 12-15 15-11. Programma 25 januari: Heren: Lyceum 3VC Rooy 4 16.00 u. VC Rooy 3—TVC 17.00 u. VC Rooy 2—Ilvo 18.00 u. VC Rooy 1Roermond BC 20.00 u. Dames: SBG—VC Rooy 3 19.00 u. VC Rooy 1Roermond BC 19.00 u. VC Rooy 2—TVC 18.45 u. Opstellingen en vertrektijden zie Kemps. ATTENTIE! Wedstrijdverslagen worden voortaan ingewacht op Sta tionsweg 32 t.n.v. Marianne Hoede- maekers, eventueel telefonisch te be reiken zondags tussen 11 en 12 uur. Telefoonnummer: 04780-1637. Lyceum 2Tupos 2 30 ConcordiaLyceum 1 03 Concordia 2Lyceum 3 13 Valuas 4Lyceum 4 22 Lyceum asp.VCT 30 De pupilencompetitie leverde de volgende uitslagen: LyceumSet Up 20 VCVLyceum 02 Lyceum 2 trok in de thuiswed strijd tegen Tupos 2 fel van leer en wat opviel was dat de felheid zich gedurende de gehele wedstrijd hand haafde, iets wat niet iedere keer voorkomt. Tupos 2 had geen kans tegen dit Lyceum 2: 30. Hetzelfde resultaat behaalde Ly ceum in de uitbeurt tegen het on deraan staande Concordia. De tegen stander uit Panningen had weinig in te brengen en werd verslagen met de setstanden 1-15 5-15 5-15, standen die gezien het spel, volledig in over eenstemming waren met de krachts verhoudingen. Ook Concordia 2 kon het niet red den tegen een Lyceum-team; wel slaagde het er in om tenminste één setje te winnen. In de 3e klasse vond het belang rijke duel plaats tussen de no's 2 en 4. 't Begin was weinig hoopgevend. Valuas 4 nam meteen al een voor sprong van 93, even later was het echter al weer 99, gevolg van een opleving in het Lyceum-spel. Valuas liep weer uit, nu tot 149 en waan de zich reeds veilig. Lyceum kwam nogmaals terug en nu deden ze het maar ineens goed en wonnen deze eerste set nog met 14-16. In de tweede set was Valuas 4 duidelijk de sterkere ploeg: 153. De derde set: hetzelfde spel verloop als in de eerste set. Wéér was het Lyceum 4 dat aan het langste eind trok: 13-15. Valuas 4 herhaalde daarop haar prestatie van de tweede set en won de vierde verdiend met 153. Door dit gelijke spel zijn de kansen van het vierde team alles behalve verkeken. De situatie in de kopgroep is op het ogenblik zó: eer ste is Revoc (28 uit 15), tweede, der de Valuas 4 en Jovo 2 (26 uit 15) en vierde Lyceum 4 met 24 punten uit 15 wedstrijden. De aspiranten wonnen, men zou haast zeggen zoals gewoonlijk, hun wedstrijd. Dit keer was het VCT dat met 30 verslagen werd. De pupillen kwamen in Baarlo in aktie tegen respectievelijk Set Up en VCV en behaalden daar de boven genoemde resultaten. Het programma voor zaterdag is niet zo groot als dat van afgelopen week, maar het vermeldt toch wel weer interessante duels. We zijn be nieuwd wat Lyceum 2 gaat doen in de wedstrijd tegen het eerste team. Wanneer het net zo goed gaat als vorige week tegen Tupos 2 dan be looft het nog een spannende partij te worden. 15.00 uur: Lyceum 1Lyceum 2 16.00 uur: Lyceum 3VC Rooy 4 Uitslagen B-klasse: Onder Ons 1—VOP 2 10—0 Los Band 1De Burggraaf 1 28 Wendt u zich dan cok tot de vakman, waarbij u tevens verzekerd kunt zijn van: volledige instrukties volle garantie 100 service Ook wij leveren reeds een komplete elektrische zig-zag-naaimachine v.a.: 325,- de naaimachine die altijd nieuw blijft Vraag daarom vrijblijvend inlichtin gen en demonstratie - b.v. van de fantastische Zwitserse ELNA-naai- machine - bij: Stand B-klasse: De Burggraaf OBK 1 Onder Ons 1 De Pomerans 1 VOP 2 Los Band 1 Uitslagen C-klasse: SVCB 1—OBK 2 Ons Genoegen 2HGL 2 Biljartic 1BCY 12—85 11—66 11—60 11—58 11—54 11—51 6—4 6—4 8—2 Stand C-klasse: De Pomerans 2 1176 Biljartic 1 11—73 Ons Genoegen 2 1158 SVCB 1 12—55 OBK 2 10—47 HGL 2 11—44 BCY 2 12—37 HGL 2 16 winstpunten in minde ring; BCY 2 2 winstpunten in min dering. Persoonlijke kampioenschappen Voor de eindstrijd 5e klasse voor het persoonlijk kampioenschap van de V.B.B. heben de volgende spelers zich geplaatst: H. Hendriks, H. v.d. Heuvel (OBK); H. Schaeffers (De Pomerans), L. Ewalts (Onder Ons); L. Fraaye (Biljartic); M. Troisfontai ne (HGL); C. Aarts (SVCB). Reserve is A. Vullings OBK. Uitslagen van zaterdag 18 jan.: Red Stars 1Hegta 1 73 Red Stars 2Setos 2 82 Amnasta 2Red Stars 3 010 Red Stars 4Neduco 1 100 Armada 6Red Stars 5 73 Blue Star 5Red Stars 6 55 Maasbree 12Red Stars 7 64 Armada 9Red Stars 8 91 Armada 12Red Stars 9 010 Red Stars 1 ging in deze eerste wedstrijd van de tweede helft van de kompetitie niet zo goed van start als in de eerste helft. In de vorige helft keerden de heren met een 10-0 overwinning huiswaarts, doch deze keer boden de gasten meer tegen stand. Tot en met de vierde set kon den de Hegelsommers de stand ge lijk houden. Doch hierna nam Red Stars 1 de overhanden; door vier overwinningen stelden zij de over winning veilig. Rer Stars 2, dat aan de kop van de derde klasse gaat, revancheerden zich op het tweede team van Setos uit Venlo. Dit ging echter niet zon der enige moeite. Maar liefst zes van de tien sets moesten in drie games gespeeld worden en twee keer daar van kwam Setos met een knappe overwinning uit de bus. Red Stars 3 had niet de minste moeite met een van de rode lan taarndragers van de vierde klasse B. De heren zorgden in Horst-Amerika voor een uurtje vuurwerk, wat als resultaat opleverde: een 10-0 over winning. Red Stars 4 speelde in dezelfde omstandigheden als het derde team, met de grootst mogelijke cijfers wer den de gasten uit Helden-Beringe huiswaarts gestuurd. Het le juniorenteam dat door zijn tweede plaats in de B-klasse naar de A-klasse gepromoveerd is, krijgt het zeer zwaar in deze klasse, dat blijkt wel uit de eerste wedstrijd. Het bleek dat de iets oudere tegen standers uit Horst toch dikwijls iets ervarener waren dan onze spelers. Niettemin konden F. Bonants (lx) en A. Verblakt (2x) toch nog enige puntjes in de wacht slepen. Het 6e team speelde in Venlo te gen Blue Star. In de vorige helft gingen onze jongens met een uitslag van 82 verloren, doch deze keer lukte het beter. G. Philipsen bleef in deze wedstrijd ongeslagen, terwijl M. Coopmans en T. Custers beide maar éénmaal konden winnen. Red Stars 7 ontmoette ook voor de tweede keer de spelers van Maas bree 12, en hier was ook weer te zien dat onze jongens weer iets vooruit gegaan zijn. De vorige wed strijd ging met 82 verloren en de ze keer moesten zij na een spannen de en enerverende strijd de winst bii de tegenstander laten. Met de kleinst mogelijke cijfers werd de wedstrijd verloren. Bij het 8e team wil het dit jaar niet zo goed lukken. Nu ging er weer een wedstrijd verloren, die,, met een beetje meer inzet en wat fa natieker spel zelfs gewonnen had kunnen worden. Alleen H. v.d. Hom- bergh kon de eer van zijn team red den, door één set op zijn naam te brengen. Het 9e team heeft weer eens be wezen dat het nog steeds bij de kampioenskandidaten van de D klasse behoort: zij behaalden hun 4e 100 overwinning in dit seizoen. De jongens uit Horst kwamen in deze wedstrijd nauwelijks in het spel voor. Programma voor zaterdag 25 jan.: In verband met de kamavalszit- ting op deze avond beginnen enkele wedstrijden wat vroeger. Thuiswedstrij den Red Stars 3—JSM 2 16.30 u. Red Stars 5Maasbree 10 18.00 u. Red Stars 6Armada 7 16.30 u. Red Stars 8Setos 4 16.30 u. Red Stars 9Genooi 12 16.30 u. Uitwedstrijden: Seta 2Red Stars 2 Genooi 6Red Stars 4 Hégta 3Red Stars 7 Maasbree 5Red Stars 1 De aanvangs- en vertektijden van de uitwedstrijden worden aan de zaal bekend gemaakt. Dames: HeraWittenhorst 6—13 Programma: A.s. zaterdag 25 januari spelen de heren in de Venlose sporthal te gen Bree. Vertrek zie briefje dat men ontvangt. A.s. zondag 26 januari moeten de dames eveneens in Venlo en tegen Bree spelen. Vertrek idem. Op zondag 2 februari staat voor de dames op het programma een wedstrijd tegen Haelen in Roermond. Mededelingen: Iedere speler krijgt met ingang van heden een uitnodiging om mee te spelen. Op dit briefje staat alles nauwkeurig vermeld, ook wat be treft afmeldingen. Men wordt drin gend verzocht zich hieraan te hou den. Verder een advies voor diegenen die het te veel vinden om regelmatig te komen trainen: Bedank als lid! SCHAAKCLUB VENRAY Jeugdschaken De jeugdschaakcompetitie met als inzet het jeugdkampioenschap van Venray loopt ten einde. In groep A en C moet met nog twee wedstrij den te spelen de beslissing nog val len, terwijl in groep D W. v.d. Rijt weinig meer kan gebeuren. Groep B is uitgespeeld, hier zijn Jac. Janssen en Teng Aben gelijk op de eerste plaats geëindigd. Enkele beslissings partijen zullen hier de winnaar nog moeten aanwijzen. De standen: Groep A: Mark Termote 8 7 0 1 7 Willy Gommans 8 6 0 2 6 Pieter Spee 7 3 0 4 3 Huub Jeuken 9 3 0 6 3 Anton Valckx 6 2 0 4 2 Jan Reintjes 8 2 0 6 2 Groep B: Jac. Janssen 8 6 0 2 6 Teng Aben 8 6 0 2 6 Eric Spee 8 4 0 4 4 Jay Fontein 8 3 0 5 3 Martien Rutten 8 1 0 7 1 Groep C: Henk v. d. Rijt 8 8 0 0 8 Martien Verkoeyen 8 7 0 1 7 René Hanssen 10 5 0 5 5 Albry Beemer 9 4 0 5 4 Marcel Beemer 10 2 1 7 2Va Ferdy Dobbelaar 9 0 1 8 Vz Groep D: Wim v. d. Rijt 9 7 1 1 7 Va Johnny Arts 6 4 1 1 4V2 Pieter Rutten 9 3 3 3 4»/2 Frits F rederiks 7 3 2 3 4 Aart Roodnat 8 1 2 5 2 Jules Pas 8 1 1 6 lVt Zaterdag 25 januari a.s. wordt door de oud-schaakkampioen van Lim burg de heer Meddeler een simul taanseance voor de jeugd gegeven Reeds 25 jeugdschakers hebben zich hiervoor aangemeld, naast deze 25 spelers kunnen maximaal nog plm. 10 jeugdschakers deelnemen. Zij ge lieven zich dan voor aanvang van de wedstrijd in de speelzaal te mel den. Er wordt gespeeld in het Ly ceum aan de Leunseweg, aanvang 15.00 uur. De spelers worden ver docht zoveel mogelijk eigen schaak stukken mee te brengen (geen bor den). Uitslagen van de dinsdag gespeel de wedstrijden in de clubcompetitie. Tij ssenV er koeyen 20 SchellKennis 20 Beerkens J.Jansen Th. 20 ZaalNooyens 02 Jansen L.Beerkens G. 20 Door deze wedstrijden is in de stand geen noemenswaardige ver andering gekomen. De wedstrijden voor dinsdag a.s.: Tij ssenKennis ZaalJansen Th. Beerkens J.Beerkens G. Jansen L.Verkoeyen SchellClaessens Nooyens vrij. A.s. woensdag een bondscompetitie- wedstrijd M.D.C.DC Venray. Mier- lo dat momenteel de bovenste plaats in deze klasse inneemt, zal alles op alles zetten om deze verworven stand nog te versterken. Dit belooft een spannende strijd te worden. Mierlo met de beste papieren, zal met een sterk verdedigend Venray rekening kunnen houden. Gymnastiekvereniging St. Chris- toffel houdt haar jaarvergadering voor alle leden vanaf 14 jaar op don derdag 30 januari om 20.00 uur in zaal Thielen, Kennedyplein. Getracht zal worden het officiële gedeelte in een snel tempo af te werken, waarna de avond verder gezellig wordt doorgebracht. Wij rekenen op een grote op komst!

Peel en Maas | 1969 | | pagina 10