t dealer O rt era t?r 3 Verzorgingscentrum Schuttersveld in februari open Venrayse arbeidsmarkt in december DUIVEKSPORT O» a> <"D 3 fD CA O O) 3 a> O 3 <3 3 3 NIEUWE DIENSTVELENING BIJ HET GROENE KRUIS Voedings- en Dieetvoorlichting te Venray Doordat de Provinciale Vereni ging Het Limburgse Groene Kruis het aantal diëtisten tot twee heeft kunnen uitbreiden, is het thans mo gelijk ook in Venray spreekuren voor voedings- en dieetvoorlichting te organiseren. Dit in navolging van de reeds lopende spreekuren te Sit- tard, Geleen, Brunssum, Hoensbroek, Maastricht, Roermond, Venlo en Weert. De diëtiste voor Midden- en Noord- Limburg, mej. M. C. J. E. Boonen, zal vanaf 8 januari 1969 zitting hou den te Venray, wijkgebouw, Merse- loseweg la (tel. 04780-1269) elke 2e en 4e woensdag van de maand van 10.00-12.00 uur, uitsluitend op af spraak via tel. 04780-1269. Dit spreekuur is bestemd voor de inwoners van Venray, Meerlo, Wans- sum, Horst, Sevenum en bijbehoren de kerkdorpen. Op dit spreekuur kunnen patiën ten of eventueel huisgenoten van een patiënt nader geïnstrueerd wor den over de door de huisartsen voor geschreven diëten of voedingsvoor schriften, doch echter alleen op ver toon van een verwijsbriefje van de huisarts. Voor voedingsadviezen in verband met de zwangerschap kan ook de vroedvrouw rechtstreks naar de dië tiste verwijzen. De dienstverlening is gratis voor de leden van het Groene Kruis. KONTAKTAVONDEN GEMEENTE Voor de goede orde geven we hier de data van januari waarop kon- taktavonden van het gemeentebe stuur met de burgerij plaats hebben: donderdag 9 januari Oostrum; donderdag 23 januari Castenray; donderdag 30 januari Leunen; De geplande kontaktavond met Oirlo op 16 januari komt te verval len en wordt verschoven naar 20 fe bruari. SCHOUWBURGNIEUWS De directie van Venrays schouw burg vraagt de aandacht voor een toneelopvoering op maandag 13 ja nuari a.s. in de toneelserie B. Dan brengt Toneelgroep Theater „Venus op Mars" van de Italiaan Carlo Gol- dini. Voor deze voorstelling zijn voor abonnementhouders van andere series speciale prijzen, terwijl wat het stuk zelf betreft de recensies uit verschillende grote bladen een en al lof zijn. Trouwens de naam van de bewer ker Hans Croiset zegt al genoeg en van de Toneelgroep Theater mag men met recht iets goeds verwach ten. Dat zulks inderdaad gebeurt, tonen de toneelbesprekignen, zodat ook met dit stuk Venrays schouw burg weer een goede beurt zal ma ken. Ten ovrevloede wijzen we er nog op dat kaartjes voor deze voorstel ling nog te krijgen zijn. BOTSINGEN Op de Veulenseweg bemerkte de bestuurder J. v. D. uit Elsendorp te laat de geparkeerde auto van H. v. R. uit Ysselsteyn. Het bleef geluk kig bij materiële schade. In de Paterslaan botste de perso nenauto van v. D. uit Valkenswaard bij het terugzetten tegen de gepar keerde auto van v. L. uit Helmond. Ook hier bleef het bij materiële schade. Op het Henseniuspelin werd de bromfietsberijder M. V. uit Over- loon geraakt door de personenauto bestuurd door E. A. uit Venray. De ze bestuurder reed aanvankelijk door zonder zijn identiteit bekend te maken. Hij kreeg later berouw en kwam zich melden op het politie bureau. De bromfietsberijder moest met diverse verwondingen o.a. aan zijn enkel naar het ziekenhuis wor den vervoerd. Naar het ziekenhuis moesten even eens 2 jongens van 7 en 8 jaar wor den vervoerd, welke met hun rij wiel de Leunseweg overstaken. De 7-jarige H. fietste, terwijl zijn 8-ja- rige kameraadje S. achter op de ba gagedrager zat. Men stak over zon der duidelijk richting aan te geven en op het verkeer te letten. Bestuur der V. uit Bodegraven, kon de jon gens niet meer geheel ontwijken. BALDADIGHEID Het komt de laatste tijd herhaal delijk voor dat onbevoegden zich toegang verschaffen tot het verlaten fabrieksgebouw van de fa. Beeren. Diverse ruiten sneuvelden al, maar ook werden uit de fabriek dingen meegenomen. De rijkspolitie zal ge streng op dit onrechtmatig gebruik toezien en proces-verbaal bij aan treffen opmaken. Ook vrijages zijn daar uiteraard niet toegestaan omdat men verboden terrein betreedt. De toezichthouder is sinds enkele weken op non-aktief. Wel vraagt men zich af of niet ein delijk dat riante fabrieksgebouw een definitieve bestemming kan krijgen. FANCY-FAIR TE OVERLOON Door fanfare „De Vriendenkring" te Overloon zal op zaterdag en zon dag, 11 en 12 januari, in het gemeen schapshuis haar jaarlijkse fancy-fair organiseren met een grote loterij, waaraan prachtige prijzen zijn ver bonden. Aanvang op -11 jan. om 20.00 uur en 12 jan. om 19.00 uur. De uitloting van de prijzen zal plaats hebben op zondag 12 jan. om 22 uur door de burgemeester. 13 JAAR 'T KNÖLLEKE IN LEUNEN De karnavalsvereniging ,,'t Knöl- leke Leunen, welke thans 13 jaar be staat, heeft de nodige voorbereidin gen getroffen, om de komende kar- navalsfeesten als „vanouds" te doen slagen. Op zaterdag 11 januari om 8.11 uur zal in café Martens de algemene jaarvergadering worden gehouden, in welke vergadering o.a. als agen dapunt is genoteerd: een te houden jeugdkarnaval, terwijl verder een uitbreiding van de organisatie wordt nagestreefd. Voor zondag 12 januari staat op het programma het „vorstenhal" waarbij vorst Jan I, zijn knöllinne- kes en knöllekes zal voorgaan, nadat Prins Jan III afscheid van zijn on derdanen zal hebben genomen. OUDERAVOND Het oudercomité van de LTS te Venray heeft de ouders van de leer lingen van deze streekschool uitge nodigd voor een belangrijke ouder avond de eerste van de serie van drie welke worden georganiseerd op maandag 13 januari a.s. aanvang 8 uur in zaal Wilhelmina in de Schoolstraat. Het voorlichtings bureau voor de voeding ten behoeve van het onderwijs zal een lezing met film een lichtbeelden verzorgen en wel over de voeding tussen 10 en 20 jaar en over sport en voeding. Juist in deze tijd acht het ouder comité het gewenst dat dergelijke voorlichting aan de ouders door dit deskundig instituut zal worden ge geven. In het wteede gedeelte van de avond is er gelegenheid om van ge dachten te wisselen over enkele pun ten betreffende leerlingen en school. HANDENARBEID Mits er voldoende belangstelling voor bestaat wil mevr. Reuser (Deurneseweg 5) in Venray weder om beginnen met handenarbeid. On der haar leiding kunnen belangstel lenden boven de 15 jaren dan een avond in de week zich bezig hou den met boetseren, schilderen en te kenen, terwijl voor de dames appli- catiewerk op het programma staat. Eerder ten hare huize gegeven „les sen" vonden grote bijval, maar men is nu van plan in een van de kelders van het cultureel centrum te trek ken. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij mevr. Reuser, Deurnese weg 15, tel. 2687. OPENING ZWEMBAD ST. SERVATIUS Op woensdag 22 jan. zal mr. dr. Ch. van Rooy, gouverneur in de provincie Limburg, het aan de Oost singel gebouwde overdekte zwem bad en de gebouwen voor de bewe gingstherapie van het psychiatrisch centrum St. Servatius officieel ope nen. Met de ingebruikstelling zal St. Servatius het eerste psychiatrische ziekenhuis zijn wat de beschikking heeft over een overdekt zwembad. In het bassin werd een beweegbare tussenvloer aangebracht welke mid dels een vijzel omhoog wordt ge bracht. Het is een novum voor Ne derland dat een tussenvloer van dergelijke afmeting in een overdekt zwembad is aangebracht. Het ligt in de bedoeling dat van dit bad ook de verpleegden van het psychiatrisch ziekenhuis St. Anna gebruik zal worden gemaakt. OPENING LAND- EN TUINBOUWSCHOOL Op woensdag 15 januari a.s. zal de nieuwe land- en tuinbouwschool aan de Eikenlaan alhier officieel worden geopend door Ir. P. van der Sans. De opening begint om half 3 met een plechtige Eucharistievie ring op de school, door de H.E.H. Deken Loonen, waarna het gebouw en de kruizen worden gezegend. In een bijeenkomst na deze vie ring zal behalve de directeur-gene raal o.m. het woord voeren burge meester drs. F. Schols, de heer Loo nen, kringvoorzitter der LLTB en de heer P. Gerrits, hoofd der school. Vanaf half 5 recipieert het bestuur en is er gelegenheid de school te be zichtigen. RADIO ZUID Heden vrijdag om 19.10 uur zal Radio Zuid in het programma „Ter plaatse" opnamen laten horen uit Vem-ay die zij dinsdag j.l. maakte in café In den Engel. Hier werden be zoekers hun mening gevraagd over Venray en zijn problemen. 16,6*/t Het leven is per 1 januari op eens een stuk duurder geworden. Niet alleen komt de B.T.W. alle re keningen verhogen, maar tal van in stanties hebben tegelijk hun tarie ven herzien. De grootste prijsverho ging werd gemeld uit de verzeke ringssector. Zo zijn alle vrijwillige ziekteverzekeringen met gemiddeld 16,6 pet. duurder geworden. De pre mies kwamen op gemiddeld 35.33 per maand, de hoogste zelfs op 41.50 per maand. Dat zijn fikse be dragen. Als we bedenken wat de ge middelde verzekerde na bepaalde ziektegevallen terugkrijgt van zijn verzekering, vinden wij dergelijke prijsverhogingen wel wat ruim ge calculeerd. GEEN GEWOONTE We kunnen slechts hopen dat het geen gewoonte gaat worden dat de gemeente huizen opkoopt voor de sloop, ze dan netjes op laat schilde ren en later dan de bulldozer er aan zet. De financiële positie van onze gemeente lijkt ons niet van dien aard dat dergelijke grapjes getole reerd kunnen worden. Toch is dit gebeurd met het onlangs gesloopte pand Merseloseweg 42! De bulldozers zijn begonnen de omgeving van het verzorgingstehuis het Schuttersveld niet alleen van huizen en striuken te ontdoen, maar ook te egaliseren. Dat is het zekerste teken dat dit bouwwerk bijna klaar is. En inderdaad wordt binnen hard gewerkt aan de afwerking van dit tehuis, dat met zijn 97 een-persoons kamers en 8 twee persoonskamers in een grote behoefte zal gaan voor zien. Er blijken zich vele liefhebbers gemeld te hebben, voor het grootste deel uit onze gemeente, maar ook van buiten. Er schijnt enig misverstand te zijn over de opname-procedure, zoals er ook enig misverstand is over het doel van dit huis. Het is namelijk geen verpleegtehuis, waarin verple ging behoevende bejaarden worden opgenomen. Dit is persé niet het doel van dit gebouw. Deze mensen moe ten wachten, hoe jamer dat ook is, tot een speciaal verpleegtehuis voor dit doel gereed komt. Zoals bekend zijn er plannen om het bestaande izekenhuis na gereedkomen van het nieuwe ziekenhuis daarvoor te gaan gebruiken. Wat de opname-procedure betreft is het misschien goed te zeggen, dat iedereen die zich voor dit verzor gingscentrum heeft opgeegven daar voor de benodigde papieren heeft moeten invullen. Bij deze algemene gegevens komt een rapportje van de huisarts van degene, die zich gemeld heeft, die ook bezoek krijgt van een maatschappelijk werker van het Maatschappelijk Centrum, die eens met de mensen komt praten om zo iets meer te horen van de redenen Het Gewestelijk Arbeidsbureau Venray had aan het einde van het jaar nog altijd 408 werkloze mannen ingeschreven. D.w.z. in het kantoor Gennep 125, in het kantoor Venray 283. In percentages uitgedrukt be tekent zulks dat in Gennep 2,5 pet. van de mannelijke beroepsbevolking toen werkloos was en in Venray 3,7 pet.. Tegenover november een kleine stijging, die men echter niet direct verontrustend noemt omdat in deze stijging o.m. staan opgenomen bouw vakkers, die in Duitsland in vorst verlet kwamen. Toe his het goed ons te realiseren dat Venray t.o.v. de cijfers in Weert en Venlo, die nog altijd op 2,7 pet. staan, vrij hoog uit de bus komt. Daaruit blijkt hetis al meermalen gezegd dat in Noord-Limburg de westkant van de Maas, namelijk Se venum, Horst en Venray nog steeds het grootste aantal werklozen heeft. We zitten in Venray slechts enkele tiende percenten onder het Limburgs gemiddelde van 3.9 pet. Ten opzichte van einde 1967 toen 5,7 pet. van Venrays beroepsbevol king werkloos was, is deze afgelo pen decembermaand natuurlijk bij zonder gunstig. Maar schilders en bouwvakkers vormen ook nu weer de grootste post onder de werklozen, waarvan wel een deel in de G.S.W. te werk gesteld kan wor den, maar anderzijds toch de groot ste groep geheel zonder werk zit. Al is drainagewerk op het vlieg veld de Peel nu als aanvullend werk erkend, het getal mensen dat daar aan te werk gesteld kan worden is niet bepaald groot. Gelukkig hebben bijna 50 mensen de voorlichtingsavonden bezocht, die vanwege het Arbeidsbureau gege ven zijn en waarin de omschake lingsmogelijkheden, die er thans vol op zijn, besproken worden. Een deel van deze mensen wordt inderdaad omgeschoold en kan en zo op den luur het werklozen-getal kleiner maken. Want als men nu de metaal sector neemt, dan blijkt nog, ook in dit rayon en met name bij Inalfa zeer grote behoefte te bestaan aan werkkrachten. Men is zelfs al bezig weer Spanjaarden aan te trekken. Het is nog altijd een open vraag wat de N.V. Robur nu inderdaad gaat doen. Steeds sterker worden de geruchten dat dit bedrijf terug gaat naar Helmond, maar officieel heeft de directie, die wel overleg pleegt met de vakorganisaties, hierover nog niets los gelaten- Wellicht dat dit vertrek enige sou laas geeft aan het grote tekort van metaalarbeiders. Daarnaast is er ook in chemische industrie, bij Rank Xerox, nog altijd een tekort aan werkkrachten en dat alles heeft tot oorzaak dat de open staande vraag zelfs in deze winter maand nog opgelopen is tot 247. TE KOOP Te Boxmeer, vrij en toch centraal gelegen: RIANTE VILLA, in uitstekende staat van onderhoud en voorzien van alle moderne com fort; in totaal 9,7 are, garage/bijkeu ken (6,5 x 5 m) en grote tuin op het zuiden. Verder bestaande uit: grote L-vormige kamer (9 x 4.5 en 6 m.), kinderkamer, zonnige keuken (3,5 x 5 m), 5 slaapkamers, luxe badkamer, kelder en zolder. Alle soorten van middelbaar onderwijs in Boxmeer aanwezig. „De Cloese", Veerstraat 19, Tel. 08855-1726. waarom men naar het centrum wil en hoe de omstandigheden zijn, waarin de betrokkene nu verkeert. Hiervan wordt ook een rapportje ge maakt dat met dat van de huisarts dan gaat naar de openingscommissie, die beoordeelt of de aanvrager of aanvraagster inderdaad opgenomen moet worden. Zo ja, dan volgt nog een keuring door artsen, die men hiervoor speciaal aangetrokken heeft en die de lichamelijke gezond heid beoordelen. Is dat allemaal dan goed dan is opname praktisch ver zekerd. Het is- de bedoeling dat het bouw werk per 1 februari zal worden op geleverd en men hoopt dan vanaf die datum iedere week een tiental kamers te gaan bezetten. Er zijn inderdaad meer aanvragen dan er kamers beschikbaar zijn, doch de directie meent dat mede door de beoordeling zoals hierboven is aan gegeven zorgt voor de nodige selec tie. Het mag misschien dan n iet prettig klinken voor de buiten Ven- rayers, maar Venrayers hebben in ieder geval de voorkeur. Voor wat de bejaardenflats betreft is nog geen beslissing genomen. Daar is men nog volop aan het bouwen en die komen eerst in juni a.s. gereed. In overleg met het gemeentelijke woningbureau is men thans ook be zig voor deze woning bepaalde op- name-regels op te stellen. Maar nog maals, dat heeft nog even tijd omdat het nog enkele maanden duurt voor dat deze flats ter beschikking ko men. AUTOMOBIELBEDRIJF BOM STATIONSWEG 183 TELEFOON 2325 OOSTRUM VENRAY HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van de fa. Arts, Paar- dekopweg 11a, Ysselsteyn-Venray om verguning tot oprichting van een inrichting (kuikenfokkerij) waar propaan wordt gebezigd. Inrichting op voornoemd adres, kadastraal ge meente Venray sectie I nr. 62. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de verguning kan een ieder gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op e enopenbare ziting te houden op 20 januari 1969 om 15 uur in het gemeentehuis. Venray, 30 december 1968. Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F. G. L. L. SCHOLS, burgemeester H. P. L. VORST, secretaris. P.D.V. DE ZWALUW Morgen, zaterdag 11 januari, eer ste serie van de Hoktentoonstelling. Vnaf 8 uur verwachten we onze le den om een kijkje te komen nemen. BURGERLIJKE STAND - van 31 dec. '68 t.m. 8 jan. '69 GEBOREN: Rooijackers, Elisabeth, Jan Poels- weg 3. Dobbe, Johannes, Kempkensberg 1. WilmSen, Bemardus, Overloon. Sassen, Johannes, KI. Oirloseweg 13 Lemmens, Hans, Helfrichstraat 32 van den Hoek, Nicolette, Ooster Thienweg 3 van der Beele, Emmanuela, Bree- vennenweg 5 van Haren, Melchior, Hoebertweg 9 Born, Ingrid, Heidse Peelweg 123 Beterams, Helène, De Hoge Beek 13 Thijssen, Maria, Timmermannsw. 74 Thijssen, Josephina, Timmerm.w. 74 Jansen, Hendrika, Wanssum Houba, Bas, Patersstraat 33 OVERLEDEN: Oudenhoven, Huberta, 66 jr., kloos terzuster, Venray. Bloemen, Johanna, geh. gew. met Hubers, Johannes 82 jr. Overloon. ONDERTROUWD: van Rengs, Hendrikus, Horst, Ame- ricaanseweg 107 en Thijssen, Jo hanna, Venray, St. Apolloniastr. 3. Verhappen, Johannes, Helmond, Narcissenstraat 10a en van Rijt, Wilhelmina, Venray, Smakterw. 48 GETROUWD: Versleijen Jacobus en Verhalle Ge- rardina, Venray. Hulleman Albertus en Jacobs Cor nelia, Venray. Busse Siegfried, Issum Did. en van Daal, Mathilda, Venray. Breükers, Franciscus, Grubbenvorst en Houwen, Margaretha, Venray. Hagen, Johannes, Horst en v. Bracht Mathea, Venray. Blij Johannes, Eindhoven en van Mil Petronella, Venray. Hêndricx Johannes, Utrecht en Oos- terbaan Hermina, Venray. Met grote vreugde en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van ons zoon tje en broertje MELCHIOR Bij het H. Doopsel ontvangt hij de namen: Melchior Lambertus Carolus J. J. H. G. van Haren J. P. J. van Haren- Gommans Xan'der Ohantal Venray, 4 januari 1969 Hoebertweg 9 Tijdelijk: St. Elisabeth-zieken- huis Venray, kamer 42 Met grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onze zoon BAS J. HOUBA M. HOUBA-HENDRIKS Venray, 7 januari 1969 Patersstraat 33 Tijdelijk: St. Elisabeth-zieken- huis, Kraamafd. kamer 45 Mede namens wederzijdse ouders geven GERRY GREEVINK Past v d Gaetstraat 15 Venray en PETER HOFFINGER Eibenweg 7, Grossenbaum Duisburg Did U kennis van hun voorgeno men huwelijk, welk zal plaats hebben op 10 januari a.s. in Duisburg. JOOP LINDERS en TOOS VERHAEG hebben de eer U, mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzegening zal plaats vinden op donderdag 16 januari 1969 om 3 uur n.m. in de kerk van de H. Johannes de Doper te Mer- selo. Venray, Imkerstraat 1 Merselo, Kleindorp 21 Receptie van 17.00-18.00 u. in café „In den Engel" Toek. adres: Bevrij dings weg 36, Venray. Het stemt ons tot vreugde en dankbaarheid U te laten we ten, dat onze ouders J. HOUWEN en E. HOUWEN-JACOBS op 17 januari a.s. hun zilveren huwelijksfeest hopen te vie ren. Op die dag zal ter hunner intentie een H. Mis worden opgedragen in de parochiekerk van St. Gertrudis te Oirlo, om 11 uur. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Anny en Toon Willie en Johny Gerrit en Els Oirlo, Zandhoek 16 Dagadres: Zaal Rongen Receptie van 14.00-15.00 u. Dankbetuiging Hiermede betuigen wij onze welgemeende en hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming die wij hebben mogen ondervinden bij het zware verlies, door een nood lottig ongeval van mijn lieve echtgenote, onze goede moe der, zuster, behuwdzuster en tante GERTRUDA JENNISKENS-DROESEN Heel in het bijzonder dank aan pastoor Litjens van Castenray, dr. v. d. Meerendonck, dokto ren, verpleegsters en verple gers van het ziekenhuis te Horst, de buurt waar 't onge luk gebeurde, Dr. van Thiel, Pastoor Jonkers, Firma's Pen- nings en v. d. Creij, de buurt en allen die van hun mede leven blijk hebben gegeven. L. Jenniskens en kinderen Familie Droesen Familie Jenniskens Leunen-Venray, St. Catharina- straat 1. Ide sierlijke I verlovingsring JuwelUr- Herloger - Opticien Heb ruime WONING te Nieuw Bergen, wil ruilen met Venray. Flat geen be zwaar. Adres bureau dezer. TE HUUR GARAGE Oude Oostrumseweg 18, Ven ray. GEVRAAGD MEISJE of JUFFROUW als kam er-werkmeisje boven 18 jaar. Hotel De Keizer, Venray. GEHUWDE VROUW beschikt over veel vrije tijd, zoekt werk in de middag uren. Brieven onder nr. 21 bureau van dit blad. SCHOLIERE biedt zich aan als Hulp in de Huishouding (liefst in kom Venray), zaterdags van 94 uur. Adres bureau van dit blad. Jongen 18 jaar, in bezit van auto, zoekt BIJVERDIENSTE in avonduren en/of weekend Doormanstraat 11. STUDENT geeft WISKUNDE BIJLES voor H.A.V.O., M.A.V.O. etc. G. de Bruijn, Beekweg 24, tel. 2180. Wordt vertegenwoordiger VERDIEN 180,— PER WEEK Bent u fabrieks-, winkel- of kantoorwerk moe? Onze or ganisatie leidt op tot vertegen woordiger (verkopen buiten dienst). Geen colportage. Geen diploma's nodig. Bij aanst. di rect vast loon plus auto. Vele vacante plaatsen. Beroep en woonplaats onverschillig. Tevens mogelijkheid tot bij verdienste aangeboden. Schrijf een brief of briefkaart met uw adres, leeftijd, beroep. Geheimhouding verzekerd. Br. onder no. RP 199 bureau van dit blad. VERLOREN Gouden Dames armband horloge met monogram (ketting met plaatje) Aandenken! Gaarne terug bezorgen bij Mevr. de Rooy, Patersstr. 23, Venray, tel. 1672. ALG. VERGADERING Nederl. Organisatie van PLUIMVEEHOUDERS afdeling Venray op dinsdag 14 jan. om 7.30 u. in zaal Rongen te Oirlo. Spreker: Ir. Box, algemeen sekretaris Ned. Org. van Pluimveehouders N.O.P. Leden, alsook niet-leden zijn van harte welkom. Het Afdelingsbestuur. VERLOREN BRUIN LEDEREN SLEUTELETUI m. 2 sleutels Wil de eerlijke vinder a.u.b. tel. 04788-231 bellen. Een buitenlander vraagt EEN KAMER Hij maakt zelf het eten klaar. Brieven onder nr. 23 bureau van dit blad. Met grote vreugde en dank baarheid jegens God mogen wij U mededelen dat op zon dag 26 januari onze dochter ZUSTER MARIA HUBERTA (Maria van Well) de eeuwige geloften zal afleg gen in de kapel van het Moe derhuis der Zusters Francis canessen in Veghel, Deken van Mierstraat 8. FAM. J. VAN WELL Ysselsteyn, Puttenweg 31 Geven met grote vreugde ken nis van dé geboorte van ons eerste kindje, een dochtertje NICOLETTE Bij het H. Doopsel zal zij de namen ontvangen: N. VAN DEN HOEK R. VAN DEN HOEK- VAN HOOF Oostrum, 3 januari 1969 Ooster Thienweg 3 Tijd. adres: St. Elisabeth- ziekenhuis, kamer 40 Geboren: HELÈNE dochter van G. M. Beterams C.E.A.M. Beterams-Joosten Venray, 4 januari 1969 De Hoge Beek 13

Peel en Maas | 1969 | | pagina 2