PEEL EN MAAS avv LYCEUM S.V.V. NIEUWS in Ueniay s.v.v. JEUGD s.v. LEUNEN v.v. OOSTRUM V.C.R00Y DUIVENSPORT BILJARTEN M.H'.C.V. TAFELTENNIS HANDBAL VETE RAfN E N DE MOLENWIEKERS VRIJDAG 13 DECEMBER 1968 NR.50 NEGEN EN TACHTIGSTE JAARGANG SPORT frisse moed gaan werken aan de ko mende, zeker niet gemakkelijke tweede helft van de competitie. De stand in de 2e klasse B: Venlo 12 8 2 2 18 31-15 Uitslagen zondag 8 dec.: Sanderb. 12 7 4 1 18 22-13 SanderboutVenray 5—1 Belfeldia 12 4 7 1 15 12-6 Venray 2Helden 2 1—1 Susteren 12 6 2 4 14 22-20 Sp. Irene 4Venray 3 0—0 Venray 12 6 1 5 13 14-13 Montagnards 2Venray 5 4—1 Geleen 11 4 4 3 12 12-10 Venray 6—Sparta 5 3—0 De Ster 12 5 2 5 12 16-12 Venray 7Castenray 2 0—0 Volharding 11 4 2 5 10 21-22 EW 2Venray 8 2—1 Swift 12 4 2 6 10 22-21 Blerick 12 5 0 7 10 15-21 De wedstrijd tegen Sanderbout is IVO 12 3 1 8 7 15-23 vcor de ploeg van oefenmeester Lindenh. 12 1 1 10 3 13-37 Ad van Tuijl een desillusie ge- werden. Geen overwinning voor Van Venray 2 geen verslag ont- Toon Janssen, die beiden maandag j.l. hun geboortedag herdachten. Neen het werd een smadelijke 5-1 nederlaag. Ja vijfmaal moest de SW-verde- diging, die anders altijd het sterkste deel van de ploeg is, toestaan dat de gastheren de roos troffen. De wedstrijd was nauwelijks vijf min. oud toen de gevaarlijke aan valsleider van Sanderbout door een kluwen van spelers het eerste doel punt liet aantekenen. Twee min. daarna had de gelijkmaker ge scoord moeten worden. P. Volleberg bouwde een goede aanval op, die hij besloot met een uitgekiende pass naar J .van Bakel, die de bal maar voor het inschieten had, maar helaas faalde. Dit zou voorlopig het enige wa penfeit van de SW'ers zijn, want Sanderbout zou toeslaan, hard toe slaan. De Venray-verdediging, die wist waar de kracht bij Sanderbout zat, kon op dat kleine, ongelijke en effectvolle veld geen vat krijgen op de snelle aanvallen van de gast heren. In de 17e min. kreeg de „spits" van Sanderbout de bal in duidelijke buitenspel-positie toegespeeld, het geen de Venray-grensrechter ont ging, zodat er voor de Venray-ver- dediging niets over bleef dan de noodrem te gebruiken. Dit gebeurde op de rand van het strafschopgebied (o.i. juist er buiten) wat scheids rechter Crijns bestrafte met een strafschop. Beheerst werd deze langs doelman Arts gespeeld: 2—0. Hier mee was de wedstrijd eigenlijk al 'n heel eind beslist, want door deze vroeg opgelopen 20 achterstand was de SW-ploeg behoorlijk aange slagen. In de 23e min. werd het dan ook 30 nadat de SW-defensie volkomen uit haar voegen was ge speeld. Vijf min. later was het zelfs 40 toen doelman Arts zich ver keek op een hoge, ogenschijnlijk on gevaarlijke bal, die achter hem in 't doel plofte. Hiermede had ook Sanderbout voorlopig haar kruit verschoten, want P. Volleberg ging zich eens met de verdediging bemoeien en hij had weinig moeite met de aanvals drift der gastheren. Het werd dan ook meer een gelijkwaardige strijd, met zwak Venrays aanvalsspel. In de 38e min. was het Leo Clephas, die in samenwerking met Jan van Bakel een goede en snelle aanval opbouwde. In eerste instantie kon de bal nog uit het doel worden ge werkt, maar de terugspringende bal werd door J. van Bakel keihard in de touwen geschoten: 41. Het eerste half uur van de twee de helft was Venray het meeste in de aanval, maar de Sanderbout-ver- dediging had weinig moeite met de vaak geforceerd opgebouwde aan vallen. Nadat P. Volleberg zich weer even met de aanval ging bemoeien, deden er zich enkele hachelijke mo menten voor voor het doel van San derbout, maar verder dan enkele hoekschoppen, overigens goed geno men door Wim Peeters, en wat vrije trappen op de rand van het straf schopgebied kwam men niet. Wel wist Sanderbout nog van de ont stane vrijheid te profiteren. In de 80e min. n.l. wisten zij via hun vrij staande midvoor de stand op 51 te brengen. Even daarna werd nog maals gescoord, maar nu was er een overtreding begaan tegen de Ven- ray-doelman, zodat dit doelpunt te recht werd geannuleerd. Het werd voor Venray dus een grote nederlaag, die wel wat geflat teerd was, maar zeker door Sander bout verdiend, door directer spel, wat veel verrassing inhield. Na deze nederlaag is men geneigd zich af te vragen of Venray terecht gekomen is in de hoek waar de klappen vallen. Zeker, verleden week werd nog een klinkende zege behaald op Swift, maar blessures in het eerste elftal zijn er aan de lo pende band. Was het eerst P. Volle berg die het tegen Blerick moest la ten afweten, direct daarna was het Wil Peeters, die een voetbeentje brak en in de gips werd gestopt. Verleden week kwam er nog bij dat J. Siebers opgenomen moest worden in het ziekenhuis. En dit alles bij el kaar is toch te veel van het goede. Een groot winstpunt is zondag j.l. toch nog naar voren gekomen. On danks de grote nederlaag zijn de spelers van Venray 1 niet gaan zoe ken naar een zondebok, maar heb ben ingezien dat praktisch het hele elftal er gewoon niet in was. Dat kwam de stemming na de wedstrijd zichtbaar ten goede en dat is heel voornaam Laten wij deze wedstrijd nu maar zo vlug mogelijk vergeten en met vangen. In een aantrekkelijke en spor- tlieve wedstrijd heeft Venray 3 het in Tegelen tegen Sp. Irene 4 niet verder kunnen brengen dan een 0-0 gelijkspel. Voor rust had men ver uit de beste papieren, dit had de wedstrijd kunnen beslissen, maar door grandioze missers en onnauw keurige afwerking werden enkele doelrijpe kansen teniet gedaan. Na rust kregen we enigermate een an der spelbeeld. De gastheren wisten de strijd in evenwicht te houden, waardoor Venray 3 nagenoeg geen kans meer kreeg om echt gevaarlijk te worden. Wel kwamen ze enkele keren goed weg, al wist de achter hoede het overigens wel te klaren. Als de nood eens hoog werd, was er nog altijd de doelman, die gaarne bereid was de helpende hand te bie den. Venray 5 verloor verdiend van een goed spelend Montagnards 2. In de eerste speelhelft was er van krachtsverschil in het veld nauwe lijks sprake, maar inde tweede helft is Venray er eigenlijk niet meer aan te pas gekomen. De Montagnards- reserves, die hoog genoteerd staan op de ranglijst, doen met zulk spel een serieuze greep naar het kam pioenschap. Venray 6 moest zondag haar twee de tegenslag incasseren. Hans Ver bakei verdedigde met veel bravour zijn doel, totdat hij in de tweede helft een Sparta-speler alleen op zich zag afkomen. Hij dook naar de bal en raakte het been van zijn tegenstander, resultaat: een gebro ken neusbeen. Opgemerkt dient hierbij te worden dat er geen spra ke was van onsportiviteit of hard spel, maar het was gewoon een on gelukkige val van de Venray-doel- man. Ondanks deze tegenslag werd de wedstrijd met 30 gewonnen door twee doelpunten van Jo Mi- chiels en een van P. Jeuken. In een sportieve en snelle wed strijd hebben Venray 7 en Casten- ray 2 om de punten gestreden. Het werd al spoedig duidelijk dat de doelpunten schaars zouden zijn. De verdedigingen waren de voorhoedes duidelijk de baas. Voor rust kwam de Castenray-midvoor na een mis ser in de Venray-achterhoede vrij voor doelman de Jong. Door uitlo pen wist deze te redden. Na rust hetzelfde spelbeeld: felle aanvallen om een doelDunt, maar beide ach terhoedes gaven geen krimp. Een maal kwam Venray goed weg toen Castenray een vrije trap nam. De „punter" belandde door een goede reaktie van doelman de Jong via zijn vuist tegen de lat. Met de doel puntloze stand kwam het einde van deze wedstrijd. Venray 8 was op bezoek bij EW 2 in Evertsoord. Voor de rust een sterk aanvallend Venray 8, dat door een doelpunt van H. Coppus met een 1—0 voorsprong kon gaan rusten. Na de pauze wist EW een veld- meerderheid te nemen en dat met twee doelpunten uit te drukken, zo dat de gastheren toch nog met 2-1 beslag legden op de volle winst. Programma zondag 15 dec.: Megacles 2Venray 2 2.30 u. America 1Venray 3 (beker) 2.00 u. America 4Venray 6 12.00 u. Venray 4Kronenberg 1 2.30 u. Uitslagen 7 dec. Venray AlVenlose Boys Al 04 RKSVN Al—Venray A2 3—4 Venray A3Tienray Al 13 Programma zaterdag 14 dec.: Venray A5Venray A6 (L.) 2.00 u. Venray B2 (L.)—Venray BI 2.00 u. De onder somber en mistig weer gespeelde wedstrijd tegen Boekei Sport werd een mooie 42 overwin ning voor de SVV-veteranen. 's Avonds hielden wij onze eerste kienavond in dit seizoen. Het is voor de aanwezigen een prettige avond geworden en menigeen ging met een van de mooie prijzen naar huis, o.a. konijnen en haantjes. Maar één ding moet ons van het hart: waar blijven onze aktieve leden?? In het veld moeten we compleet zijn op een kienavond, die ten bate van uw eigen vereniging is, dachten we toch ook! Als het weer het toelaat spelen we a.s. zaterdag in Grubbenvorst tegen GFC. Vertrek vanaf Hense- niusplein om 2 uur. Voor deze wed strijd zijn de volgende spelers aan gewezen: Math. Gommans, Jo Gom- mans. Hans Gommans, M. Oymans, M. Arts, A. Arts, M. Beerkens, G. Poels Th. Swinkels. K. Smals, W. Clevers, V. Lucassen. Afmelden vóór zaterdag. J.l. zondag speelde ons eerste elf tal de derby tegen Oostrum 1. Het werd eindelijk weer eens een over winning, zij het dan met de kleinst mogelijke uitslag, n.l. 10. Door enkele omzettingen in ons elftal was het middenveld beter be zet, zodat vele aanvallen van Oos trum goed konden worden opgevan gen. Uiteindelijk werd A. Janssen matchwinnaar door een doelpunt in de 25e min. voor rust. Molenwiekers 2 speelde uit tegen Castenray 1. Onze spelers konden de schade beperken tot de 15e min. in de tweede helft. Toen viel nl. het eerste doelpunt ten voordele van Castenray. Hierna werden de Mo lenwiekers totaal overspeeld wat re sulteerde in een 50 overwinning voor Castenray 1. Programma voor a.s. zondag: De Molenw. 1Veteranen 12.00 u. De Molenw. 2Oostrum 2 2.30 u. Afd. Veteranen A.s. zondag was het eerste elftal vrij. Om toch een balletje te kun nen trappen zullen daarom de vete ranen als tegenstander fungeren. De volgende spelers worden hier voor uitgenodigd: M. Creemers, M. Siebers, van Hel den, Lamers, van Stappershoef, Clacssens, J. Relouw, Michels, Merkx, v. d. Laar, W. Vermeulen, A. Vermeulen Barends Stevens. We hopen op een goede opkomst en vooral een sportieve wedstrijd. Uitslagen junioren: Kringtoernooi: Leunen AlWanssum A2 21 Leunen BI—EWC BI 0—1 Programma zondag 15 dec.: Leunen 1Melderslo 2 2.00 u. Leunen 3—Wittenhorst 5 12.00 u. DIS 3Leunen 4 12.00 u. vertrek 11.30 uur Op zondag 15 dec. 1968 wordt in het gemeenschapshuis te Leunen 'n dansavond gehouden. De opbrengst hiervan is bestemd voor SV Leunen. Steun uw club en waag een dansje. Vrijdag 20 dec. wordt een drop ping georganiseerd voor senioren en A-jeugd. Het winterprogramma ontvangt U nader. Tracht deze avond, door Uw aanwezigheid te doen welslagen. In een zeer slecht gespeelde wed strijd heeft Oostrum een verdiende 10 nederlaag geleden tegen rode lataarndrager Molenwiekers. Neen, wat Oostrum ook probeerde, in deze sfeerloze wedstrijd ging het niet, het plaatsen mislukte. Daar tegen over stelde de Molenwiekers meer gevaar in hun spel dan de Oostrum- mers en dat verwonderde dan ook niemand, dat na een half uur spelen door de Molenwiekers gescoord werd. Rust: 1-0. Na de thee hetzelfde spelbeeld. Oostrum fel op de bal, maar ook nu kwam het meeste gevaar van onze tegenstander en zo werd er door beide ploegen niet meer gescoord. De 10 uitslag mag de Molenwie kers zien als een verlate Sinter klaas-surprise. Oostrum 2 verraste vriend en vij and door Kronenberg met een ver diende 10 nederlaag naar huis te sturen. Er werd taktisch zeer goed gevoetbald, met een Oostrumse ver dediging die bijzonder goed sloot. Na 30 min. spelen werd door A. van Soest gescoord doordat hij prachtig profiteerde van een fout in de Kronenberg-achterhoede. Bij dit ene doelpunt bleef het. Proficiat jongens. Oostrum 3 liet zien hoe gerouti neerd spel kan bijdragen om een te genstander de das om te doen. Deze keer was het DIS 3 dat er aan moest geloven, met 53 werden zij ver slagen. Programma 15 dec.: Oostrum 1—BW '27 2 (bekerwedstrijd) 2.00 uur Molenwiekers 2Oostrum 2 2.30 u. Oostrum 3Geysteren 2 12.00 u. Uitslagen: Dames: VenrayBest 21 Belirck 4Venray 2 01 Heren: VenrayCivicum 31 Venray 2Civicum 2 31 Zondag j.l. vertrok Dames 2 met goede moed naar Blerick. Het was vreselijk koud. Venray ging meteen in de aanval. Na een kwartiertje werd hun moeite beloond. Willie Hermans scoorde uit een strafcor- ner. Venray bleef vooruitstormen, maar maakte van de vele geboden kansen geen gebruik. De rust ging dus met de stand 01 in. Na een gloeiend hete kop thee be gonnen we weer met goede moed. met tien personen, daar er een ge blesseerd was. Hierin gebeurde niet veel, zodat er aan de stand niets meer veranderde. Dames houdt moed we kunnen er heus nog wel iets van maken. Een beetje meer trainen en de mentale training bezoeken, dan komt dit goed voor elkaar. Met een flinke dosis moed trad Heren 1 afgelopen zondag aan tegen Civicum. Gesterkt door de weten schap een speltype te beheersen, al is dit dan het eenvoudigste van het eenvoudigste, gingen wij direct na het fluitsignaal in de aanval. Een aanval die we de hele wedstrijd bij na gehandhaafd hebben, op enkele min of meer goede tegenprestaties van de tegenstander na. Het spel speelde zich in hoofdzaak af op het middenveld waar de binnenspelers en de spil het oprukken verhinder den. Vooral de binnenspelers ver richtten goed werk met accuraat stop- en speelwerk. De linksbuiten bracht regelmatig, door goed aange speelde ballen, de verdediging van Civicum in verwarring. De voorzet ten die hieruit volgden werden niet afgewerkt. Jammer. De halfs deden wat van hun verwacht werd, goed stoppen, goed afspelen, de voorhoe de van ballen voorzien en wanneer nodig de achterhoede steunen. Dat wij de meerdere waren bleek uit de uitslag 3-1, ietwat ver vormd, want had de aanvoerder geen „sticks" geslagen, was de uit slag zeker 5-1 geweest. Had de mid voor die ene keer geen sticks gesla gen dan was de uitslag 6-1 geweest. Toch wel iets om over te denken en om wat aan te doen. Jongens kom naar de training, het is nuttig en goed voor een onderling begrip. Dit geldt ook voor de men tal-training 's avonds. Trek hier eens een paar uurtjes voor uit .Het komt de onderlinge verstandhouding ten goede en het is gezellig. Heren 2 herstelde zich van de 2 in successie geleden nederlagen, met een verdiende overwinning op Civi cum 2. Het samenspel ging weer wat beter en er werden veel kansen ge schapen. T. Roodbeen en P. Hanssen wisten hiervan gebruik te maken. Rust 20. Na rust werd nog gedoel punt uit een strafcomer. Het aan- valswerk van Cuyk werd nog be loond met een fraai doelpunt. Programma a.s. weekend: Zaterdag 14 dec.: Meisjes Blerick gVenray 2 14.00 u. vertrek 13.00 uur Jongens: Concordia aVenray a 15.00 u. vertrek 13.45 uur Horst aVenray b 15.15 u. vertrek 14.15 uur :Venray c—Horst b 15.15 u. Zondag 15 dec.: Dames: SittardVenray 14.00 u. vertrek 12.30 uur Blerick 3Venray 2 12.00 u. vertrek 11.00 uur Heren :M HorstVenray 14.30 u. vertrek 14.00 uur Blerick 4Venray 2 12.00 u. vertrek 11.00 uur Zoals bekend gaat na a.s. zondag het gesloten seizoen in dat duurt tot 7 februari. Hierin worden geen wedstrijden gespeeld en hebben de trainingen geen doorgang. Houdt hiermede dus rekening. Programma 14 december: Dames: VC Rooyl: vrij. VCT 2—VC Rooy 2 19.15 u. VCT 4—VC Rooy 3 20.00 u. Heren: SDO—VC Rooy 1 16.15 u. VC Rooy 3—VC Rooy 2 18 00 u. VC Rooy 4Tupos 3 16.30 u. VC Rooy 2—VC Rooy 3 20.00 u. Vriendschappelijke wedstrijd: VC Roov 1 (dames)Fighters 18.45 Opstellingen zie Kemps. Uitslagen C-klasse: De Pomerans 2SVCB 1 BCY 2—HGL 2 Stand: Biljartte 1 De Pomerans 2 Ons Genoegen 2 OBK 2 HGL 2 SVCB 1 BCY 2 7—3 2—8 957 8—50 8—42 7—37 8—35 8—32 8—27 Uitslagen: Lyceum 4VCT 4 Lyceum 3Set Up Lyceum 2Concordia Lyceum 1Tupos 2 3—0 3—0 3—0 3—0 Juniorenkampioenschappen De VC Rooy-junioren (heren) heb ben het goed gedaan in Blerick. Aanvals- en veredigingsspel stonden op een hoog peil. Via een gelijkspel en overwinning op resp. Hovoc en VCT belandde VC Rooy met Hovoc in de volgende ronde. Ook de twee de ronde één overwinning en één gelijkspel en wel tegen Valuas en Lyceum. Dit alles leidde tot het fraaie resultaat van een tweede plaats achter Hovoc en vóór Ly- Lyceum. Junioren (Dames) werden in de eerste ronde al uitgeschakeld door beide wedstrijden te verliezen. Competitie 7 december: Dames: VC Rooy 1Cialfo 30 Setstanden: 15-2 17-15 15-9. De le set werd zeer gemakkelijk gewon nen door VC Rooy en door de ge ringe tegenstand van Cialfo uit Aar- le-Rixtel zakte het spelpeil van VC Rooy zodanig dat de tweede set met moeite in Venrayse handen kwam. Ook in de derde set werd er geen behoorlijk volleybalspel geleverd. Al met al geen behoorlijke wedstrijd om te zien. Heren: V CRooy 2Hovoc 2 23 Een teleurstellend resultaat! Hoe wel het er aanvankelijk naar uitzag dat VC Rooy 2 superieur zou zijn, kregen zij na de tweede set de kous op de kop. Het blok van Hovoc 2 werd in de eindstrijd zo hecht dat er voor de Venrayers geen doorko men meer mogelijk was. Vooral in de 4e en 5e set spraken de zenuwen een woordje mee en dat bleek fa taal te zijn. Hovoc 3VC Rooy 3 03 Wederom een nederlaag voor heren 3, de zoveelste in de serie. De voortekenen waren echter gunstig, de eerste set bracht direct al een voorsprong, maar toen zakte het en thousiasme weg en keerde helemaal niet meer terug. De derde set en de laatste was een vernedering. Er werd geen enkele bal goed opgevan gen. Al met al een desillusie. Attentie: Alle aanvoerders(sters) worden nogmaals dringend verzocht om een kort verslag in te leveren op Nassauplein 13 voor 's maandags 7 uur, tel. 2068. Weer een overwinning voor Ly ceum 4, dat nu is opgerukt naar de 4e plaats op de ranglijst van de 3e klasse. Van VCT 4 had men zich niet al te veel voorgesteld, mede ook omdat voorheen al van VCT 2 en 3 werd gewonnen. De verwachting bleek juist; het werd geen moeilijke wedstrijd. Er gebeurden weinig op vallende dingen, het missen van di verse opslagen daar gelaten. Set standen: 15-7. 15-6 15-3. Lyceum 3 had weinig moeite met het laaggeklasseerde Set Up. In drie sets was de strijd beslist en ook hier vielen weinig of geen hoogtepunten te noteren. Concordia, onderaan in de eerste klasse, bracht er tegen Lyceum 2 niets van terecht. Slechts sporadisch kwam het tot een behoorlijk opge zette aanval en was dat wel het ge val dan schoot de afwerking tekort. Setstanden: 15-10 15-6 15-2. Tupos 2 liet zich niet intimideren door het spel van Lyceum 1. Er werd door de gasten goed partij ge geven, vooral verdedigend. Ook aan vallend waren er zo nu en dan goe de smashes te zien. De charge in de derde en laatste set. die het publiek even deed opleven, was typerend voor een groot gedeelte van de wed strijd: Lyceum smashte keer op keer maar telkens werd door Tupos 2 de bal opgevangen en over het net ge werkt, totdat door Lyceum de be slissende tik werd uitgedeeld. Na de wedstrijden van a.s. zater dag zit de helft van de competitie er al weer op, behalve voor Lyceum 4. dat nog enkele belangrijke wedstrij den moet spelen. Zeer belangrijke wedstrijden want de no's 8 tot en met 16 gaan na de oom petitiehelft de vierde klasse vormen. Het is dus zaak om bij de eerste acht te komen. Zoals het er op het ogenblik uit ziet, zal dat laatste wel lukken. Zaterdag worden dc volgende wedstrijden gespeeld: Lyceum 2—VCT 15.00 u. LyceumHovoc 2 16.00 u. Lyceum 4Hovoc 6 17.00 u. Lyceum 3SBG 17.45 u. Op de zondag j.l. gehouden dis trictskampioenschappen heeft het juniorenteam met veel pech te kam pen gehad. Drie spelers waren of raakten geblesseerd. Hierdoor heeft het juniorenteam zelfs met vijf man een wedstrijd moeten spelen. Een eerste plaats zat er op deze manier echter niet in. De junioren eindig den achter Hovoc en VC Rooy op de derde plaats, een resultaat dat ge zien de omstandigheden eervol ge noemd mocht worden. P.D.V. DE ZWALUW Maandag 23 december algemene ledenvergadering, waarop uitreiking van de gewonnen kampioenschappen en bekers. Zij die een beker beschikbaar heb ben gesteld worden vriendelijk ver zocht deze dan mede te brengen. Moet men deze alsnog bestellen, dan kan men dit ook doen via onze se- kretaris, echter tot uiterlijk morgen zaterdagmiddag 2 uur. Hedenavond inzetten voor de na tionale tentoonstelling bij de Vre desduif. U zet toch ook een paar duifjes! Opgave van te voren is niet no dig, men kan ze zonder meer bren gen! PD.V. DE VREDESDUIF A.s. zaterdag en zondag houdt de P.D.V. De Vredesduif haar jaarlijkse nationale duivententoonstclling in de prachtige zaal van Volleberg in de Henseniusstraat 20. Aan deze tentoonstelling is tevens een grote bonnen verkoop verbonden van jonge duiven en eieren van zeer bekende spelers. Aanvang zondag middag 14.30 uur. De tentoonstelling zal zaterdag avond plm. 19.00 uur geopend wor den. Tevens is er voor een prima orkest gezorgd, dat voor de stem ming zorgdraagt. Wij hopen dat vele liefhebbers van Venray en omstreken een be zoek aan deze tentoonstelling zullen brengen. Het inzetten der duiven is a.s. vrijdagavond van 19 tot 21 uur. Ook diegenen die nog niet ingeschre ven hebben kunnen dan nog duiven brengen. Uitslagen A-klasse: VOP 1—HGM 1 8-8 KOT—HGL 1 8—0 Uitslagen B-klasse: De Burggraaf 1OBK 1 4-6 Stad: De Burggraaf 1 8—65 OBK 1 9—52 De Pomerans 1 8—44 VOP 2 8—40 Onder Ons 1 7—34 Los Band 1 8—31 Wanssum 7—14 HGL 2 8 winstpunten in mindering. Uitslagen I)-klasae: Onder Ons 2De Bruggraaf 2 37 Stand: Onder Ons 2 960 Biljartic 2 6—42 SVCB 2 8—38 De Burggraaf 2 736 HGM 2 8—28 Los Band 2 8—26 Los Band 2 4 winstpunten in min dering. Uitslagen zaterdag 7 december: Red Stars 1—Blue Star 3 8—2 Armada 3Red Stars 2 37 Helden 2—Red Stars 3 1—9 Red Stars 4Koningslust 2 91 Red Stars 6Maasbree 10 010 NOAD 5—Red Stars 8 7—3 Seta 5Red Stars 9 73 Red Stars 1 speelde zaterdag de laatste wedstrijd in de eerste helft van de kompetitie en net als de voorgaande wedstrijden wonnen dc heren weer met grote cijfers. De Venlonaren waren in deze wedstrijd ver de mindere. Het le team staat nu in de tweede klasse bovenaan met twee punten voorsprong op Maasbree. Red Stars 3 speelde een belang rijke wedstrijd omdat de Heldenaren bij de drie koplopers in dc vierde klasse hoort. Dit feit bracht de zo goed als zekere overwinning van Red Stars 3 geen moment in gevaar. Het bleek dat onze heren de gasten wat routine betreft ver overtroffen. Red Stars 4 bezet in de vierde klasse A de tweede plaats, voor de wedstrijd tegen Koningslnst moesten zij die echter nog delen met dit team, doch de heren bewezen dat zij er meer recht op hadden. Aan onze kant moest een van onze spelers verstek laten gaan, doch deze werd voortreffelijk vervangen door de heer Verstappen; hij kon al zijn par tijen gemakkelijk winnen. H. Log- tens had evenmin moeite met de gasten. Thijssen moest één keer de winst bij de tegenstander laten en dit was dan het enige puntje dat dc gasten scoorden. Het 6e team moest tegen de kop loper van de klasse B (junioren). De gasten uit Maasbree waren onze jongens ver dc baas! Ze werden naar de grootst mogelijke nederlaag gespeeld. De wedstrijd van Red Stars 8 te gen NOAD was een matige wed strijd, onze jongens hadden veel pech, de eerste vier sets wisten ze geen enkel punt te scoren. Toen de strijd al beslist was konden onze jongens nog drie tegenpuntjes ma ken. zodat de einduitslag nog 73 werd. Programma zaterdag 14 dec.: Red Stars 2Blue Star 4 18.15 u. Alle overige teams zijn tot 11 ja nuari vrij. De heren worden ver zocht ook tijdens de kerstvakantie te komen trainen. Op 4 en 5 januari worden de Horster kampioenschappen gehou den. De leden die hieraan willen deelnemen kunnen zich opgeven bij R. Verblakt. Dit moet geschieden vóór 24 december. Dames: Hera 1Heidia 1 41 Heren: Hera 1—Posterholt 3 17—13 De heren staan na hun derde zaal wedstrijd nog steeds ongeslagen aan de top. Zondag wonnen ze in Venlo na een té harde wedstrijd van Pos terholt. Het spelpeil van deze wed strijd was onvoldoende. Er werd te weinig samengespeeld en veel te veel ballen gingen verloren. Men stormde recht toe recht aan op het doel van de tegenpartij af. Stand in de afd. 3e klasse: Dames: Wittenhorst 5—10 Be Fair 4—6 Haelen 45 Hera 45 Loreal 2 44 Bree 4—8 Heidia 5-8 Heren: Hera 36 SOS 3—5 Posterholt 3 44 Wittenhorst 4—4 Athene 2 43 Loreal 3 32 Bree 30 Programma a.s. zondag: Dames: Hera—Be Fair Heren: HeraSOS Vertrek bedde teams om 11.30 uur naar Venlo. Op zondag 2 2december spelen de heren om 13.15 uur in Venlo tegen Bree en de dames om 19.00 uur eveneens in Venlo tegen Loreal 2. Voor a.s. zondag staan er twee zware wedstrijden op het program ma. De dames moeten aantreden te gen het op de tweede plaats staande Be Fair. De heren zullen hun eerste plaats waar moeten maken door van het sterke en geroutineerde SOS uit Roermond te winnen. Probeer daar om iedere training present te zijn. Nieuwe leden, jongens en meisjes, vanaf 12 jaar kunnen zich opgeven op de volgende adressen: Deken Berdenstraat 4 St. Odastraat 12 Zuidsingel 87 Eisenhowerstraat 18.

Peel en Maas | 1968 | | pagina 5