Mïay LYCEUM S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD S.V. LEUHEM M.H.C.V. V.C.ROOY DÜ I ERI drukwerk 'V 2 i! PAKür.iiir r.ASïWRAY Zaterdag: 19.00 leesmis tot int. L. Zondag: 22e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis Zr. Willibrorda; 10 uur Hoogmis voor de parochie; 2.30 Al- lcrzielenherdenking met processie naar het kerkhof. Maandag: 7.30 leesmis Anna Col- bers-Naus; 19.00 gez. jrd. Jos Wil- lemse. Dinsdag: 7.30 le gez. zeswekend. Drlka Dinghs-Arts. Woensdag: 7.30 Gezinsmis tot int. van hen die vanmorgen offeren. Donderdag: 7.30 Ism. tot bijz. in tentie. Vrijdag: 7.30 6e zeswekend. Matt. Verstcegfcn. Zaterdag: 's morgens geen H. Mis; 13.30 huwelijksmis voor het bruids paar Rambags-Weys. Biechtgelegen heid: 18.30-19.00 uur. Kerkpoetscn: Wies Kuypers en Nelly Kunen. Misdienaars: W. Kunen, W. Clas sens J. Peeters, G. Vullings. Zondag: 22e zondag na Pinksteren. Feest van Allerheiligen. Om 7.30 leesmis voor de parochie; 9 u. hoog mis, opgedragen voor Lodewijk Emanuel David; 10.30 leesmis voor P. J. Schreurs; om 3 uur gebeds dienst voor de gelovige zielen en processie naar het kerkhof. Maandag: gedachtenis van de ge lovige zielen. 7.30 leesmis voor An- toon Loonen, echtgenote en Johanna Verheijen-Loonen; 's avonds om 7.30 gezongen dienst voor alle overlede nen van de parochie. Dinsdag: 7.30 gezongen jaargetijde voor Hendrik en Piet Claessens; 8 u. leesmis voor Jacoba Goumans-Pe- ters. Woensdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie Manders-Hendriks 8 uur leesmis voor Harry Cuppen. Donderdag: 7.30 leesmis voor Theo dora Martens-Heesen8 uur leesmis voor Chr. Gooren en echtgenote (kin dermis). Vrijdag: 7.30 gesticht jaargetijde voor Anna en Mina Jenniskens; 8 u. gestichte leesmis voor Jac. Kusters, echtgenote en zoon Jacob. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Mar- tinus Kusters; 's avonds om 7 uur leesmis voor Antoon Smets v.w. vier patiënten van kamer 18: W. Herm- sen, H. Schepers, J. Hulleman en P. Min. Akolieten in de week: 7.30 H. van Hees en B. Verstappen; 8 uur en zaterdagavond Peter Voermans. Zondag: 7.30 W. Cornelissen en L. Heintjes; 9 uur J. Koenen, W. Gom- mans, J. de Lauw en J. Reintjes; 10.30 Tonny en Theo Cornelissen. PAROCHIE YSSEISTEYN Zondag: 22e zondag na Pinksteren. Viering van Allerheiligen. 7.30 lees mis voor de parochie; 8.45 leesmis voor de fam. van Schijndel-Thijssen; 10 uur Hoogmis voor Hendrina van Vegchel-Ewals en Arnold Bexkens; 11.30 leesmis voor de bezoekers van het Duitse kerkhof; 3.00 Allerzielen- dienst en processie naar het kerk hof. Maandag: viering van Allerzielen. 8.00 ja arg. voor Louis Custers. Dinsdag: 8.00 leesmis voor Willem Vollenberg en overl. fam. Woensdag: 8.00 weekdienst voor Michiel Jeurissen. Donderdag: 19.00 avondmis, lees mis uit dankb. v. d. fam. Janssen- Martens. Vrijdag: 8.00 leesmis voor Wilhel- mina Pouwels-Peeters; 11.00 huwe lijksmis voor het bruidspaar Ver- koeyen-Martens. Zaterdag: 19.30 maand. v. Harry Stiphout. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 22e zondag na Pinksteren. Solemniteit van Allerheiligen. 7.30 leesmis voor de parochie; 10 uur Hoogmis, gest. jgt. voor de overl. priesters alhier werkzaam geweest; 11.30 lsm. voor overl. fam. Eyssen- Kessels; 15.30 Allerzielenplechtig- heid en processie naar het kerkhof, kollekte voor onderhoud kerkhof. Maandag: Allerzielen. 7.30 best. jgt. voor Jo Kessels; 9.00 H. Mis tot int. van Z.H. de Paus, te verzorgen door de schoolkinderen; 19.00 H. Mis voor alle gelovige zielen. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor Wilhelmina Hendrix-Heyman. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Muysers-Verhaag. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johannes Noyen en overl. kinderen. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Frans Michels. Zaterdag: 8.00 best. jgt. voor Wil helm Gellings; 19.00 avondmis, gest. leesmis voor Henricus Versteegen en Helena Huibers. Biechtgelegenheid: dagelijks na H. Mis en zaterdag voor en na Avond mis. "RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 22e zondag na Pinksteren. Solemniteit van Allerheiligen. 7.45 vroegmis t.i.v. fam. Huijs-van En ckevort; 10 uur hoogmis uit dank baarheid. Vandaag bijz. kollekte. Maandag: Allerzielen. 7.45 v. d. overledenen van fam. Nabuurs-v. d. Broek; 9.00 v. alle qverledenen. Dinsdag: v. d. zielerust van een overledene. Woensdag: v. d. zielerust van overledenen. Donderdag: H. Willibrordus: t.b.i. (Horst). Vrijdag: v. d. zielerust van een overledene (D. v. B.). Zaterdag: 19.00 avondmis v. d. zie lerust van een overledene. Zondag en maandag kan men een maal een volle aflaat verdienen v.d. overledenen: kerkbezoek. Onze Va der en Geloofsbelijdenis en gebed voor de intenties van de Paus. RECTORAAT HEIDE Zondag: 22e zondag na Pinksteren. Viering van Allerheiligen. 7.30 lees mis voor de overl. ouders Lamber- tus Pouwels en Anna Derks; 10 uur Hoogmis uit dankbaarheid t.i.v. de familie van Meijel-Lemmen. Mis dienaars van de hoogmis: Rikie en Jan Gielens, Jeu en Peter Spee, Ka- rel Arts en Martien Peeters. Misdienaars van de week: Jan en Jan Janssen. Te 3 uur lof, waarna gedachtenis van onze overledenen. Na deze dienst processie naar het kerkhof. Ter gelegenheid van Aller zielen kan men éénmaal een volle aflaat verdienen voor de overlede nen door een kerk te bezoeken en daarna het Onze Vader en de Ge loofsbelijdenis te bidden. Maandag: Allerzielen. 7.30 leesmis voor de overl. ouders Engelbertus Nellen en Helena Rutten. Te 8 uur Hoogmis voor Comelis van Meijel en zoon Leo. Te 7 uur Avondmis voor Maria Elbers-Manders. Dinsdag: 7.30 leesmis voor de overl. ouders van Vegchel-Lemmen. Woensdag: 7.30 leesmis voor Mar- tinus en Anna Janssen. Donderdag: 7.30 leesmis voor de overl. familieleden Geurts-Gellings. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Marti- nus Wismans en overl. familieleden. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overl. familieleden Droesen. Biecht gelegenheid: van 67 uur. Te 7 uur Avondmis voor het rectoraat. Kerkpoetsen: Elly Muijsers en Li- sette van Rens. Zondag 10 nov. a.s. Willibrord- zondag met kollekte t.b.v. het bin nenlands apostolaat. RECTORAAT VEULEN Zondag: 22e zondag na Pinksteren. 8 uur leesmis overl. fam. van Sta veren-van Son; 10 uur hoogmis jgt. zal. Theod. Jacobs; 2.30 middagoef. Allerheiligen - Allerzielen, daarna processie naar kerkhof. Maandag: Allerzielen. 8 uur lees mis afgest. fam. Timmermans-Roo- sen-Aarts; 's avond 7.30 leesmis voor alle overledenen. Dinsdag: 8 uur Hoogmis overl. fam. Wilms-van Lin. Woensdag: 8 uur leesmis zal. Anna van Rijswijck-Verheyen. Donderdag: 8 uur leesmis overl. fam. Nijsden-Coolen. Vrijdag: 8 u. leesmis overl. ouders Creemers-van de Goor. Zaterdagavond: 7.30 H. Mis jgt. v. zal. Gerardus Kunen en Maria Ku- nen-van Rens. Akolieten voor 3 nov.: Gerardus van Staveren, Harry Drabbels en Cor Janssen. RECTORAAT SMAKT Zondag: 22e zondag na Pinksteren. Viering van Allerheiligen. 7.30 H. Mis voor Gerrit Janssen; 10 uur H. Mis voor Maria Petr. Kersten-Assel- bergs. Kapel: om 11.30 H. Mis voor overl. ouders Asselberghs-Keursten. s Middags om 3 uur gedachtenis viering van de overledenen en bid tocht naar het kerkhof. Maandag: viering van Allerzielen. 7.30 H. Mis voor overl. ouders Mi- chiels-Verstegen; 9 uur H. Mis voor de overledenjen van de parochie; 's avonds om 7.30 H. Mis voor Pater Stanislaus Beaumont. Dinsdag: 7.30 H. Mis voor V. As- selberghs en Joh. Verberkt. Woensdag: 7.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef. Donderdag: 7.30 H. Mis voor overl. fam. Philipsen-Gellings. Vrijdag: 7.30 H. Mis voor overl. van de fam. v. d. Winkel-Geurts. Zaterdag: 7.30 H. Mis voor Antoon Janssen en Theodora Vermeulen, 's avonds om 7 u. H. Mis voor overl. moeder. PARA LOS ESPAfiOLES Y PORTUGUESES DE VENRAY Y ALREDEDORES El Viernes próximo es la fiesta de todos los Santos y el sabado la me- moria de todos los Difuntos. Estas dos celebraciones muy importantes del ano litürgico reuniremos en la celebración de la Misa dominical del domingo próximo a las diez y me dia en la Ermita de San José en Smakt-Venray. En esta asistencia en la misa dominical se puede ganar una indulgencia plenaria aplicable a las alams del purgatorio- la ünica condicion es: confesion y commulga- ción. Por eso, antes de la Misa del domingo próximo habrè ocasión para confesarse con el padre Juan en cas- tellano y con el padre Luis en por- tugués. No se olvide de que en el domingo 10. de noviembre, después de la Mi sa, en la Pelgrimshuis cadauno de Vds puede hablar durante algunas minutas en el programa de la radio espanola: Llamada de la Patria. Se- guiran noticias mas detalladas en la Misa del domingo próximo. van d*n nuncUiof nv SPORT (0 Uitslagen afgelopen weekend: Venray 1Helmond 1 10 Tiglieja 2Venray 2 3—1 Venray 3IVO 2 01 Hegelsom 2-Venray 4 22 HRC '27 2—Venray 5 1—5 Venray 6Wittenhorst 6 24 Venray 8Castenray 3 14 Doordat Venray 1 twee weken vrij is van competitie, zün er twee oefenwedstrijden ingelast. De eer ste was zaterdag j.l. tegen de le klasser Helmond. Met het uitnodigen van Helmond voor het komen spelen van een oefenwedstrijd heeft men een goede keus gedaan. Het is een pittige wed strijd geworden tussen twee gelijk waardige tegenstanders. Deze wed strijd bood alles wat men van een oefenpartij verwachten mag. Beide teams hebben zich voluit gegeven en er is dan ook hard, maar sportief gestreden om de eer. Dat de eind uitslag met 10 in het voordeel van Venray uitviel, doet niets af aan de sterkte van de Helmonders. Wat wel gebleken is, is dat Ven ray zich kan meten met een goede eerste klasser, zonder in afbraak voetbal te vervallen. Technisch mag het spel van de gasten wat beter verzorgd zijn, maar het enthousias me wat de SW'ers daar tegenover stelden, was uitzonderlijk. De wedstrijd werd in een hoog tempo gespeeld. Helmond beschikt over een paar razendsnelle vleugel spelers, maar hoe ijverig deze ook waren, ook zij hebben moeten on dervinden dat er met de verdediging van Venray niet te spotten valt. De beste man van het veld was de ze middag ongetwijfeld P. Volleberg, die in grote vorm steekt. Met listige passé zette hij de SVV-voorhoede veelvuldg aan het werk, terwijl hij daar ook zelf regelmatig aktief aan deelnam. Even groot was de rol die hij op het middenveld en in de verdediging vervulde. Trouwens ook de overige SW-spelers kunnen te rugzien op een goede wedstrijd. De eerste aanvallen in deze wed strijd kwamen op naam van Hel mond, maar zodra de SW-ploeg zich aan het tempo had aangepast, ontspon zich een levendige wedstrijd waarin Venray, vooral in de eerste speelhelft, vaak het beste van het spel had. Het was vooral L. Clephas die deze middag veel en goed schoot, maar steeds de doelman in de baan van z'n schot trof en eenmaal de bal hard tegen de paal knalde. Tegen het einde van de eerste speelhelft, nl. in de 40e min., kwam dan eindelijk het verwachte resul taat. Een mooie tweemans combina tie tussen P. Volleberg en J. Siebers was de inleiding tot een doelpunt. Nadat J. Siebers tot op de linker vleugel was doorgedrongen onder nam hij een solo waarbij de hele verdediging incluis de doelman paseerde en de bal beheerst naast de inmiddels terugkerende back in het doel plaatste: 10. Hoewel het spel in de tweede speelhelft wat terugviel, was het toch nog altijd het aanzien waard. In de laatste fase van de strijd ont ketende Helmond een onstuimig slotoffensief, waarbij de verdediging van Venray onder zware druk kwam te staan, maar trok het verdedi gingsgordel dicht, zodat de gasten het moesten laten bij een Daar be hoorlijke schoten op doel, die door de Venrayse doelman kundig werden gestopt. Ook de toeschouwers lieten zich weer van de goede kant zien, door bij tijd en wijle de SW'ers te be lonen met een hartelijk apolaus, ook al slaagde een aktie dan niet hele maal. Laten we ook dat zo houden! Venray 2 was op bezoek bij Tig lieja 2 en weer werd het een neder laag. De Venray-reserves hebben de juiste cadans nog niet gevonden. Het begin van deze wedstrijd was overi gens hoopvol voor Venray. Door een doelpunt van H. Steeghs kwam Ven ray 2 aan de leiding, maar in het verdere verloop van de wedstrijd bleek dat Tiglieja de betere ploeg was en dan ook verdiend met 31 beslag legde op de volle winst. Venray 3 heeft de topper tegen IVO 2 niet in winst kunnen omzet ten, maar moest helaas met een 1-0 nederlaag genoegen nemen. Voor rust was het een levendige wedstrijd waarbij beide doelen beurtelings in gevaar kwamen, maar de verdedi gers wist het gevaar telkens te kla ren. Na rust aanvankelijk eenzelfde spelbeeld tot na 15 min., toen IVO op vrij gelukkige wijze een 10 voorsprong nam. Ondanks alle ver woede pogingen en aanvalsdrift kon hierin geen verandering meer wor den gebracht. De verdediging van de gasten en vooral hun doelman, ove rigens gul bijgestaan door vrouwe Fortuna, wist de verkregen voor sprong met succes te verdedigen. Venray 4 had de moeilijke op dracht om Hegelsom 2 in eigen huis te bestrijden. Met goed voetbal zijn de Venrayers er in geslaagd de hal ve winst te behalen. In de 20e min. werd het 10, een stand die tot 15 min. na de rust werd gehandhaafd. Toen was het rechtsbuiten Ben Pee ters, die de gelijkmaker scoorde. Hegelsom kwam opnieuw aan de lei ding. Maar 8 min. voor het einde werd een voorzet met de hand weg geslagen en dat betekende straf schop. Th. v. d. Werken voltrok het vonnis en gaf Venray daarmede een meer dan verdiend gelijkspel. Deze zondag werd er door de SW'ers weer eens met volle inzet gespeeld. Venray 5 was zondag op bezoek bij HRC '27 2. De resultaten van de SW'ers waren de laatste weken bepaald slecht, maar zondag j.l. heb ben ze bewezen toch nog heel wat in hun mars te hebben. Een supe rieur Venray 5 heeft weinig moeite gehad met de gastheren. Met niet minder dan 51 werd de wedstrijd in het voordeel van de SW'ers be slist. Nadat Venray in de eerste helft door doelpunt van A. Janssen en G. Kluytmans met 20 de leiding had den genomen wist HRC 10 min. voor rust de stand tot 12 terug te bren gen. Na de rust was het weer G. Kluytmans die tweemaal raak schoot, terwijl G. Lormans de eind stand op 1-5 bracht. Venray 6 bleef tegen Wittenhorst 6 beneden de maat. De 24 over winning verdienden de Horstenaren door een beter inzet. Bij de rust was de stand 12. Na de rust was het spel wat beter, maar het gewenste resultaat bleef uit. Beter lukte dat de Horstenaren die nog tweemaal scoorden, waartegen Venray slechts éénmaal. Eindstand 24. Venray 8 moest met 14 het lood je leggen tegen Castenray 3. Ook dit team bleef ver onder haar nor male kunnen en verloren dan ook verdiend. De enige SW-treffer kwam op naam van J. Rongen. Programma zondag 3 november: Venray 1Wilhelmina '08 1 2.30 u. Alle overige teams zijn vrij. Ook de tweede competitievrije zondag wordt benut door het spelen van een oefenwedstrijd. A.s. zondag komt de gerenommeerde le klasser Wilhelmina '08 uit Weert op bezoek. Mogen we verwachten dat deze te genstander ongeveer van dezelfde sterkte zal zijn als Helmond, dan belooft het weer een aantrekkelijke wedstrijd te worden. Tevens is dit de laatste voorbereiding op de be langrijke competitiewedstrijd tussen Venray en Venlo die een week later gespeeld wordt. Kaartavond Vrijdag 8 november is er door de P.C. weer een kaartavond georgani seerd. Op deze avonden zijn zowel ALLE leden als hun dames van har te welkom. Uitslagen zaterdag 26 okt.: Venray Al—IVO Al 1—0 Venray A2—RKDEV Al 2—3 Merselo AlVenray A3 22 Venray A5Oostrum Al 15 Castenray AlVenray A6 L. 24 Sparta BIVenray BI 31 Venray B3Venray B2 L. 07 Leunen BIVenray B4 80 DIS BI—Venray B6 3—0 Venray ClWanssum Cl 01 Venray C2Wansum C2 41 Leunen C3—Venray C3 12 Programma zaterdag 2 nov.: Blerick AlVenray Al 3.00 u. RKMSV Al—Venray A2 3.00 u. Molenwiekers B2Venray B5 2.15 u. Venray A3Venray A5 3.15 u. Vrouwelijke jeugdleidster Het is inmiddels al weer enige tijd geleden dat het jeugdleiderskorps van SVV werd uitgebreid met een vrouwelijke leidster, n.l. mej. Loes Ewaits. Haar werd het pupillen-elf tal C3 toevertrouwd en wekelijks trekt zij nu met „haar" jongens de voetbalvelden op. Nu zij dit werk al enige tijd met succes doet kan men zeggen dat zij ook bij haar collegae van andere verenigingen goed is op genomen en gewaardeerd wordt voor het baanbrekend werk dat zij hier mede doet voor eventuele volgelin gen. Voor Venray betekent dit de eerste dame die zich aktief inzet voor de allerkleinste voetballers, de fluit en vlag op mannelijke wijze hanteert. We wensen Loes in deze funktie nog een lange en gezellige loopbaan toe. Tegen Deurne konden wij het niet bolwerken en verloren met 20. A.s. zaterdag gaan we naar Boe kei Sport, vertrek half 3. De volgen de spelers zijn aangewezen: A. Arts, M. Arts, H. de Bruyn sr., W. Clevers, M. Gommans, Jo Gom- mans, Hans Gommans, V. Lucassen, M. Oymans, J. Pirlo, G. Poels, A. Swinkels. Uitslagen: Leunen 1Castenray 1 10 Kronenberg 3Leunen 2 06 Meterik 3Leunen 3 32 RKDSO 3—Leunen 4 5—0 Leunen BIVenray B4 80 Venray C3Leunen C3 21 Programma: A.s. zondag geen wedstrijden. Zaterdag (jeugd): DIS AlLeunen Al 3.00 u. vertrek 2.15 uur Ysselsteyn B2Leunen B3 3.00 u. vertrek 2.00 uur VOETBAL DRUMBAND PATRONAAT SPEELT TEGEN DRUMBAND KON .HARMONIE EUTERPE Traditiegetrouw speelt a.s. zater dagavond op het sportpark aan de Leunseweg te Venray het voetbal elftal van de St. Petrus-Banden drumband en de drumband van de Kon. Harmonie Euterpe. Inzet is dit jaar de Lelie-wisselbeker, welke be schikbaar werd gesteld door het gla- zenwasbedrijf De Lelie uit Venray. Aangezien de wedstrijd in de avonduren wordt gespeeld verwach ten de organisatoren dat het Venray se publiek zich niet onbetuigd laat. Na afloop van de lichtwedstrijd vertrekt het hele gezelschap naar het patronaatsgebouw aan de Wil- helminastraat waar de prijsuitrei king zal plaats vinden. De wissel beker wordt uitgereikt door de heer Fr. van Elswijk die hem ook be schikbaar stelde. De avond zal ver der in een gezellig samenzijn worden voortgezet. Uitslagen j.l. weekend: Zaterdag meisjes: Venray PCivium P 32 Jongens: Venray AUden A 12 Venray CBlerick C 13 Zondag dames: VenrayGeel Zwart 00 Heren: VenrayTegel en 04 Civicum 3Venray 2 11 Programma a.s. weekend: Zaterdag 2 nov.: jongens: Venray ACocordina A 15.00 u. Venray B en C zijn vrij. Meisjes P: vrij. Zondag 3 nov.: Dames: 1 VenrayBest 13.30 u. Blerick 4Venray 2 14.30 u. vertrek 13.30 uur Heren: VenrayCivicum 15.00 u. Venray 2Civicum 2 12.00 u. Dames: TVC—VC Rooy 2 3—0 Deze week weer geen overwinning voor dames 2 dat tegen het goed spelende TVC uit Venlo met 30 verloor. De eerste twee sets boden ze nog behoorlijk tegenstand, gezien de setstanden 15-8, 15-11. Maar de derde set werd echter een volledige nederlaag voor de dames: 15-0. Roermond BCVC Rooy 1 30 De meisjes uit Roermond hebben de 30 overwinning op VC Rooy 1 beslist niet cadeau gekregen. In een anderhalf uur durende wedstrijd moesten de Venrayse dames de meerdere erkennen in Roermond BC. De eerste set was al karakteristiek voor dit beeld: 16-14. Door enkele misverstanden werd ook de volgen de set met 158 verloren. De derde set wilden de dames echter niet zo gemakkelijk uit handen geven en pas met een setstand van 2018! waren de twee punten voor Roer mond BC. Heren: VC Rooy 4Hovoc 5 22 Dat het 4e team er slechts een ge lijkspel uit kon slepen was te wijten aan een slordig spel. Met meer aan dacht had er een overwinning inge zeten. Volgende week meer enthou siasme! Setstanden: 15-13 5-15 11-15 15-8. Ilvo—VC Rooy 3 3- VC Rooy 3 had pech. Zij moesten namelijk met drie invallers in de strijd tegen Ilvo uit Blerick en hier door was de aanval sterk afge zwakt. De twee eerste sets verloren ze dan ook met 154 en 159. Dank zij een uitstekende verdediging werd de derde set gewonnen met 159, maar de 4e set leverde helaas een 17-15 verlies op. ConcordiaVC Rooy 2 15 Eindelijk dan twee puntjes voor heren 2 en wel tegen Concordia uit Panningen. Uitgezonderd een kleinë terugslag in de tweede set (153) draaide „het tweede" op volle toe ren. Concordia was niet bij machte door de hechte verdediging van VC Rooy 2 heen te komen en miste de nodige techniek om de aanvallen van de Venrayers te pareren. Setstanden 12-15, 15-3, 5-15, 7-15. Roermond BCVC Rooy 1 31 Evenals dames 1 was heren 1 te gast in Roermond en ook zij moes ten genoegen nemen met een neder laag. Hoewel VC Rooy 1 behoorlijk speelde, was zij toch niet opgewassen tegen Roermond BC en slechts één set kwam op hun rekening. Setstanden: 15-12 9-15 15-7 15-9. Attentie! Willen de aanvoerders- sters van de teams zorgen voor een kort verslag van de gespeelde wed strijden! Deze worden uiterlijk dins dag 19.00 uur bij de Perscommissie verwacht: Nassauplein 13. Programma 2 november ajs.: Heren: VC Rooy 3Lyceum 2 16.15 u. VC Rooy 2—VCT 17.15 u. Tevok—VC Rooy 4 20.00 u. Dames: VC Rooy 3Jovo 18.15 u. VC Rooy 2Tornado 19.00 u. Opstellingen zie Kemps! Wedstrüdschema Overgangsklasse 6: 2 nov.: Dames en Heren vrij. 9 november: Dames: Bekerveld 3VC Rooy 1 Heren: Bekkerveld2VC Rooy 1 16 november: Dames VC Rooy 1Ovoco 2 Heren: VC Rooy 1—WC 2 23 november: Dames vrij. Heren: Swift—VC Rooy 1 30 november: Dames: VC Rooy 1Tupos Heren: VC Rooy 1Tupos Door onvoorziene omstandigheden verscheen er vorige week geen ver slag van Lyceum '64 in dit blad. Wij willen U de resultaten echter niet onthouden. Hier volgen ze: 19 oktober: Lyceum 1Concordia 1 30 Lyceum 3Concordia 2 30 Lyceum 4Ilvo 2 30 Tupos 2Lyceum 2 32 De uitslagen van het afgelopen weekend luiden: VCT—Lyceum 1 1—3 VCSD—Lyceum 4 1—3 Tupos 3Lyceum 3 03 Lyceum 2Hovoc 3 31 Resultaten die er zijn mogen! Alle teams boekten een mooie overwin ning. Het eerste team vertrok met goede moed naar VCT, maar moest direct al in de eerste set ondervinden, dat de heren uit Tegelen er een stuk op vooruit zijn gegaan vergeleken met het vorige jaar. Een voor het net aardig combinerend Lyceum kon zich in het begin maar moeilijk aan het spel van VCT aanpassen, zodat deze met hard en degelijk spel een verdiende setzege behaalde. In de tweede set kwam daar echter ver andering in. Enkel aanvallen lukten bijzonder goed en zo kwam het eer ste steeds beter op dreef. Door de smashes af te wisselen met zeer goed geplaatste taktische ballen slaagde Lyceum erin deze set met duidelijk verschil te winnen (3-15). In de der de en vierde set bleek VCT duidelijk aangeslagen, waarvan het eerste di rect profiteerde. Door goed spel werd VCT naar twee overtuigende setnederlagen gespeeld (4-15 7-15). Een op peil staande wedstrijd waar in de betere techniek en spelinzicht van Lyceum de doorslag gaven. Tupos 3 kon, gezien de setstanden (10-15 8-15 en 6-15) Lyceum 3 wei nig tegenstand bieden. Het werd een eentonige wedstrijd waarin het der de qua techniek verreweg de beste was. Na een zwakke start komt Lyceum 4 nu aardig op dreef. Vorige week was het Ilvo 2 dat een zware neder laag moest incasseren, nu ontkwam VCSD niet aan een nederlaag. De eerste set was duidelijk voor Ly ceum (4-15) maar toen VCSD in de tweede set een voorsprong van 11-5 had opgebouwd, bleek het vierde mentaal niet sterk genoeg om terug te komen. In de derde en vierde set liet Lyceum 4 zich echter niet meer intimideren (7-15 2-15). De wedstrijd Lyceum 2Hovoc 3 werd op dinsdagavond en niet zoals normaal op zaterdagmiddag ge speeld. Hovoc 3, de geduchte tegen stander uit Horst begon, zoals we van de Horstenaren gewend zijn, overdonderend. Hovoc kon, door de hardheid die de ploeg nu eenmaal bezit, een verdiende 103 voor sprong opbouwen. Lyceum probeer de, ondanks twee time-outs, het spel te verplaatsen maar kon, vooral door de onrust in de ploeg geen verande ring in haar spelbeeld brengen, zo dat Hovoc 3 de eerste set verdiend won: 815. Lyceum, dat de zo broodnodige rust hervonden had, wist in de twee de set door grandioze smashes de tot nu toe zeer sterke defensie van Ho voc te doorboren en bouwde een ge- rustellende 9-2 voorsprong op. On danks de verwoede tegenaanvallen van Hovoc ging de ploeg uit Venray niet door de knieën en won de 2de set met overduidelijke cijfers: 15-6. Een rustig maar effectief spelend Lyceum bouwde in de derde set een kleine maar belangrijke voorsprong op, waardoor Hovoc enigszins uit 't normale spelpeil raakte. Lyceum kon daar gebruik vanmaken en won met de toch nog grote cijfers 15-9. Met keiharde smashes bezweek de Hovoc verdediging in de vierde en eventu ele beslissende set, zodat deze ook zeer verdiend met 15-7 werd gewon nen. Het programma voor het weekend: 16.15 VCRooy 3 - Lyceum 2 15.00 Lyceum 1 - Ilvo 16.00 Lyceum 3 - Hovoc 4 16.45 Lyceum .4 - Valuas 6 urn Bijl Ai rieu zot frufil as BI\Q jtbu Rotv HOC (EN (0i c, v< jgn x to: rw€ Ceir. ,26: van tfie HOQ ati iair Inl fera *28, tiro 20 ct TE I ET [KA Irent TE l SO; ene en Past tt 1 1 IB dag gfifcjdi ■g AQUARIUM-VERENIGING Zoals bekend mag zijn, is de op richting van een aquarium-vereni ging in Venray inmiddels een feit geworden. Een voorlopig bestuur heeft de leiding in handen genomen en ruim 20 leden hebben zich aan gemeld. Er zijn reeds twee bijeen komsten gehouden, met bandlezing en kleuren-dia's. Voor de volgende bijeenkomsten, (elke 2e donderdag van de maand), staan nog diverse onderwerpen op het programma, o.a. de voederpro blemen; het inrichten van aquaria; technische keuring; het leven van planten en vissen; enz. enz. Er is alsnog gelegenheid tot aan melding van nieuwe leden, zowel op de maandelijkse bijeenkomst in café Vollenbergh, Henseniusstraat, alsook telefonisch onder nr. 1362. CO HOF :11 ;181 Dit ide\ wis' Vera Dru1 r&si 8 c DL L 25- 148 Gro: ing HES MI fDE 1,% 4,9 Texi i Hel ie 'i •iljes •i ka do ttei tui Po Wl h> e*

Peel en Maas | 1968 | | pagina 6