Kerkelijke Diensten van 22 tot en met 28 sept. Yredeskerk Venray (Vervolg van voorpagina) B-B. en de rijkspolitie in wie hij toe gewijde en bekwame werkers had gevonden. Hij dankte verder de or ganisaties en instituten, waarmede hij had moeten werken en noemde met name Ir. Magry, de stedebouw- kundige. Hij dankte de geestelijk heid (te veel wierook deugt niet voor de beminde gelovigen) en zijn colle ga's en hoopte dat Venray zou blij ven groeien en bloeien. Tenslotte want dat kan hij schijnbaar niet laten haalde hij een oude Franse schrijver aan, die 100 jaren geleden al de taak van burgemeester omschreven had. En ook hier bleken die woorden nog al tijd aktueel. Hij kon alleen maar als persoonlijke getuigenis zeggen dat het burgemeesters-ambt hem iedere dag een vreugde, voorrecht en ple zier was en is. En dat hij dankbaar jegens God en zijn medewerkers te rug zal blijven zien op de Venrayse periode in zijn leven AFSCHEID Dan begon een druk bezochte re ceptie voor leden van nde raad, het gemeentepersoneel, collegae en af- vaardigignen van alle mogelijke in stanties, waarmede Burgemeester Custers in de voorbije „Venrayse" jaren te maken had. Een receptie die afgesloten werd met een diner voor de raadsleden en de afdelingschefs met hun dames. Om 5 uur begon de afscheids receptie in de foyer van de schouw burg, die een gezellig en intiem ver loop had. Hier sprak de heer Leurs voorzitter van het Oranje-comité, namens Venrays burgerij een woord van afscheid. Ook hij wees er op dat Venray in Mr. Custers een har de werker verliest voor alle belan gen, die de gemeenschap raken, met een ernstige opvatting voor zijn taak en grote verdiensten. Hij noemde in dit verband zijn zorg voor Venrays jeugd, zijn aktiviteiten voor indus trie. middenstand en bedrijfsleven, de landbouw, de verbetering van de infra-structuur en meende dat de metamorfose, die Venray in die tijd heeft ondergaan, de aanleiding wa ren tot zijn benoeming als burge meester van Roermond. „Venray zelf vindt", aldus deze spreker, „uw ver trek een verlies, omdat men beseft en beseft heeft dat U meer deed dan funktioneel noodzakelijk was En juist daarm heeft men dit af scheid niet voorbij willen laten gaan zinder een afscheidsgeschenk dat Venrays dankbaarheid tot uitdruk king brengt. Hij kon namens Ven rays burgerij de scheidende burge meester een_antieke zitbank aanbie den, die in de Roermondse ambts woning de herinnering zal vasthou den aan de band, die tussen Mr. Custers en Venray in de voorbije ja ren is gegroeid. Mevr. Custers bood hij een boeket bloemen aan en het hele gezin de beste wensen voor een gelukkige toekomst in Roermond. Uiteraard was Mr. Custers getrof fen door dit afscheidscadeau. Hij herhaalde dat alle lof te veel van het goede was en dat juist goed samen spel resultaten had opgeleverd, die inderdaad Venray hadden vooruit gebracht. Hij was dankbaar dat dit bereikt had kunnen worden, maar vroeg dat samenspel, die samenwer- PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kap. J. Driessen Dr. Poelsstraat 2 - Tel. 2385 Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 8 uur Mevr. Janssen-Hendriks van de Weem; 9.30 hoogmis voor de pa rochie; 11 uur Joseph Bouten en Pe- tronella van Megen; 18 uur Cornelia Straatman-van Lissen en dochter Maria. Maandag: 7.30 gest. jgt. Dr. P. Hoefnagels en ouders; 8.15 Mathijs Paules; 9 uur Gertruda Odenhoven- Swinkels; 19 uur Mevr. Hendriks- Janssen. Dinsdag: 7.30 Antoon en Petronel- la Seykens; 8.15 gest. jgt. Paul Kui pers en echtgenote Cath. Knippen berg; 9 uur Anna Gossens; 19 uur Antoon Jans-Beken. Woensdag: 7.30 gest. jgt. Jan Jans sen en Maria Claessens en overl. kinderen; 8.15 Theodorus Pouwels; 9 uur Antoon van Osch; 11 uur pl. huwelijksmis voor het bruidspaar van Uden-van Osch; 19 uur overl. ouders Verstraelen-van Meyel. Donderdag: 7.30 overl. ouders Hen drik Willems en echtgenote; 8.15 gest. jgt. P. Custers echtgenote W. Oudenhoven; 8.15 (zijaltaar) overl. ouders Oudenhoven-Loonen en kind; 9 uur Petronella van Rijswijck-Stip- hout; 15 uur pl. huwelijksmis voor het bruidspaar Basten-Kreyfeld. Vrijdag: 7.30 Jean Muis en zoons Johan en Albert; 8.15 Mevr. Janssen- Keilholz vwg. bewoners van Dcssel- ke; 9 uur geen H. Mis; 10 uur pl. huwelijksmis voor het bruidspaar Gaal-Hagelaar; 19 uur Leonora Pou- wels-Verbeek. Zaterdag: 7.30 overl. fam. te Fruchte-te Bulte; 8.15 overl. ouders Schols-Leers; 9 uur overl. ouders Verstegen-Voesten19 uur Harry Schrooten. Mededeling: Zondag 22 sept. zal op de Grote Markt om 11.45 uur de autozegening plaats hebben. Akolietenlüst Zondag 22 sept.: 8 uur A. Broers en A. Stevens; 9.30 G. Cox, J. Lau- rensse, L. Bexkens; 11 uur W. Jan sen, T. Janssen; 18 uur P. Hanssen en P. v. d. Heuvel. Zaterdag 28 sept.: J. Bexkens, M. Cuppen. Misdicnaarsltfst Maandag, dinsdag, woensdag: 7.30 Geert Kengen en Wim Kremer; 8.15 Martin Spee en Adje Verbeek; 19 u. Bert Verbruggen en Paul Zwitser- lood. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 7.30 Hub Thuyls en Jos Laurensse; 8.15 André Goosen en Bart van Bolhuis; 19 uur René Clevers, Caspar Michels (alleen vrijdag). Woensdag 11 uur Jos Swaghoven en Huub Janssen (huwelijksmis). Donderdag: 8.15 zijaltaar Gerard van Vegchel en Leon Oudenhoven. Donderdag: 15 uur Hub. Gooren en Boudewijn van Grinsven (huwe lijksmis). Vrijdag: 10 uur Pieter Janssen en Lambert Janssen (huwelijksmis). Mededeling: Maandag 23 sept. moeten alle mis dienaars in de kerk komen voor re petitie van de hu weilij ksmis en be- grafenismis om 16 uur, dus aan stonds na school, niemand mag af wezig blijven. Zondag 22 sept.: om 11.45 auto zegening op de Grote Markt: Hub Thuyls en Paul Zwitserlood. PAROCHIE PATERSKERK Priester van de week: P. Seraphmus Elschot Zondag: 16e zondag na Pinksteren. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; avondmis 18.00 uur. Vrijdag: 16.00 pl. H. Mis, waaron der huwelijkssluiting van 't bruids paar de Bruyn-Rongen; om 19.00 u. avondmis, om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: om 5 u. en 6 u. en na de avondmis tot 8 u. gelegenheid om het sacrament der biecht te ontvan gen. Om 18.30 avondmi.s als zondags viering. Mededelingen I. Katholiek Thuisfront vraagt U om op zondag 22 september uw financiële steun te geven voor de vorming en ontspanning van de katholieke militairen. Wilt u uw extra-gave voor dit doel op de kollekteschaal deponeren? Dank u wel. 2. De kollekte voor de MIVA (Mis sie Verkeersmiddelen Aktie) heeft king te blijven bewaren, ook in ver enigingsverband, omdat hierdoor al leen goede resultaten geboekt kun nen worden. Met een driewerf hoera op „Rooy" besloot de heer Custers zijn dankwoord. Op deze receptie had de scheiden de magistraat nog vele goede wensen en dankbetuigingen in ontvangst te nemen, waarbij opgemerkt mag wor den een cadeau van VW, dat be stond uit een map tekeningen van oud en nieuw Venray van de heer Giel Kusters. EEN PLEZIERIG UITEINDE verzorgde de Koninklijke Harmonie Euterpe, die als afsluiting van deze receptie de familie Custers nog eens een serenade kwam brengen. En wat voor ene. Eerst officieel op het bordes, waar de heer Kremer, vice- president, burgemeester Custers nog eens speciaal kwam danken voor zijn inzet voor het Venrayse vereni gingsleven en speciaal voor de mu ziekgezelschappen. Dank zij de scheidende burgemeester, aldus de heer Kremer, is de financiële positie een stuk verbeterd en is die weer mede aanleiding geworden van suc cessen van diezelfde gezelschappen, waarvan men voor jaren niet had durven dromen. Dat was een extra feestelijke mars waard, die dan ook prompt geblazen werd en wat meer was, de muzikanten gingen daarna persoonlijk feliciteren en bliezen bin nen, dan wat meer onofficieel de fa milie Custers hun heilwensen toe. Een prettig slot van een stijlvol afscheid 805,opgebracht. Wij brengen U de dank van de MIVA graag over: hartelijk dank aan alle goede gevers. Misintenties Zaterdag: 18.30 Jan de Jong. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9 u. Gerrit Koppes; 10.15 voor de in Venray overleden franciscanen; 11.45 Jozef v. d. Heuvel; 18.00 Jan Lau rensse. Maandag: 7.45 geen intentie; 8.30 voor een bijz. intentie; 19.00 t.z.i. Dinsdag: 7.45 geen intentie; 8.30 t.e.v. de H. Antonius; 19.00 t.z.i. Woensdag: 7.45 overl. fam. Vink- Vervoort-Willems; 8.30 t.z.i.; 19.00 Martien Veldhuizen. Donderdag: 7.45 geen intentie; 8.30 voor een bijz. intentie; 19.00 Jac. Hub. Thomassen en Gertruda Cus ters. Vrijdag: 7.45 t.z.i.; 8.30 geen inten tie; 16.00 bruidspaar de Bruyn-Ron- gen; 19.00 Gezinsmis. Zaterdag: 7.45 t.z.i.; 8.30 voor een bijz. intentie; 18.30 Harrie Janssen (v.w. de bewoners van de Prinses Marijkestraat). Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Henk Arts en P. Philipsen. Zondag: 7.30 Carlo Feller en Frans Bonants; 9 uur Jan Schellekens en Bert Janssen; 10.15 Jac. Claessens en Jos. Jeuken; 11.45 Ant. Claessens en Lex Faesen; 18.00 Luc Pop en Jos Hendricx. Dienbeurten Misdienaars Maandag, woensdag en vrijdag 7.45 Marco Pop en Hub. v. d. Putten: 19.00 Eric Cornelissen en Mari Fleurkens. Dinsdag, donderdag en zaterdag: 7.45 Geert Hendricx en Simon Claes sens; 19.00 Henk Hendrikx en Frans Jeuken. Vrijdag: 16.00 G. Philipsen, Geert Hendricx, E. Cornelissen. fa. MARTENS Voor all* reparaties Schoolstraat 30 Tol. 2389 Zondag: 16e zondag na Pinksteren. Be«*in van de Vredesweek 1968. Zatordnf»: 19.00 avondmis voor ovorl Maria Evers-Clevers. 7onda<?: 7.30 loosmis ter ere van ni. Vrouw: 9 00 leesmis voor overl. August van Bereen: 10.00 hooemis "oor overl. Hendrik v. d. Heuvel en Theodbaldus Basten: 11.30 leesmis voor overl Peter Oomens: 18 30 uur avondmis voor allo narocbianen Maandag 8.00 leesmis lot zekere 'ntentio fO.V 19 00 avondmis voor overl. Wim Jansen. Dinsdat*- fi 00 leesmis voor overl fam. Willems-Tiissen- 19 00 avond mis voor overl. Piet Hanen. Woensdag; 8 00 leesmis voor overl. fam Jacobs-Groutersen-Adriaans 19 00 avondmis vnor overi. .Taan Min. Donderdag: 8 00 leesmis tot zekere intentie (O.): 19.00 avondmis voor overl. Leida Pouwels-Verbeek. Vrijdag: 8.00 leesmis tot zekere in tentie (A.); 19.00 avondmis voor overl. Wim Oudenhoven. Zaterdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (O.); 19.00 avondmis voor overl. Wim van Gastel. Biechtgele genheid van 5 tot 7 uur. Mededeling: Van 22 tot 29 september wordt door alle christelijke kerken in Ne derland de vredesweek georgani seerd. Als thema voor deze vredes week werd gekozen: Europa: Ver zoening. vrede, veiligheid. Het moet voor christenen onmogelijk, onaan vaardbaar zijn om te leven in een Europa, dat verdeeld is in een Oost- West-blok. In onze vredeskerk zal deze week iedere dag in de eucha ristieviering gebeden worden voor de vrede en we hopen dat velen de gelegenheid vinden om een H. Mis bij te wonen voor de vrede. Misdienaarslijst 21-28 september: Zaterdag: 10.00 uur boekjes: H. Kusters, H. Linders, J. van Meyel, P. Peeters, T. Peeters, B. Pelzer, H. Rijbroek. Zondag: 7.30 W. Franssen, J. Schatorie; 9.00 J. van Meyel; T. van Toor; 10 uur T. Peeters. R. Jans, M. Eibers: 11.30 B. Pelzer, H. Rijbroek; 18.30 H. Kusters, G. Swinkels; 19.00 boekjes, dezelfden als zaterdag 21 sept. Week: 8.00 L. van Els. S. Claessen; 19.00 B. Franken, W. Hermans. N.B. Ook de misdienaars, die za terdags en zondags boekjes moeten klaarleggen en ophalen, mogen op tijd en trouw komen. HERVORMDE GEMEENTE Zondag, de eerste dag van de Vre desweek 1968, begint voor de Pro testanten de dienst in de kapel van Mariannhill aan de Westsingel om half tien. Predikant is de Weleerw. Heer Keers, die om elf uur zal voorgaan in de Hervormde Kerk aan de Maas- weg in Blitterswijck. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: 16e zondag na Pinksteren. Onder de H. Missen kollekte voor het Kath. Hoger Onderwijs (twee in één). 8.30 overl. fam. Camps-Wolters 10 uur Hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.30 Mart. Reijnders en Petr. Kleuskens-Verheijen. Dinsdag: 7.30 Johanna Zegers- Camps. Woensdag: 8.45 Antoon Kessels. Donderdag: 7.30 Gerard Arts. Vrijdag: 7.30 int. fam. Wismans- Geurts. Zaterdag: 7.30 Wim Paules; 19.00 Herman Hoex. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 16e zondag na Pinksteren. Vredeszondag. 7.00 leesmis; 8.30 maandd. Peter Joh. Janssen; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.30 leesmis. Dinsdag: 7.30 maandd. Henricus Baten. Woensdag: 7.30 maandd. Alberdina Janssen-Aarts. Donderdag: 7.30 gest. leesmis. Vrijdag: 8.0 Ovoor Gerardus Pe ters. Zaterdag: 7.30 leesmis; 19.00 uur avondmis v. Martinus Vermeulen. A.s. zondag Universiteitszondag. Zondag: 16e zondag na Pinksteren. Om 7.30 leesmis voor de parochie; 9 uur hoogmis, gest. jaargetijde voor Willem Vervuurt en echtgenote; 10.30 leesmis voor de overleden fa milie Hendricx-Keijsers; 8 uur lees mis voor Jacob Reijnders en echt genote. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Antoon Emons; 8 uur leesmis voor Ant. Loo- nen, echtgenote en Johanna Ver- heijen-Loonen. Woensdag: 7.30 gestichte leesmis voor Gerard Bomm, echtgenote en Peter Bomm; 8 uur leesmis voor Chris Gooren en echtgenote. Donderdag: 7.30 leesmis voor Ge rard Hendrickx; 8 u. leesmis voor Mathieu en Jac. Vervuurt (kinder mis). Vrijdag: 7.30 leesmis voor Theo dora Martens-Heesen; 8 u. leesmis voor de overleden ouders Cornelis- sen-Vloet. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overleden familie de Mulder-Hen driks; 's avonds om 7 uur leesmis voor Herman Voesten en echtgenote Leonardina Voesten-Claessens. Akolieten in de week: 7.30 Bert Verstappen en G. Hellegers; zater dagavond en om 8 uur Piet Reintjes. Zondag: 7.30 Jac. Koenen en Jan Reintjes; 9 u. H. Baltussen, W. Cor nelissen, M. Janssen en J. Voermans; 10.30 W. Gommans en Johny de Lauw. •PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 19.00 leesmis st. Fam. v. d. Pasch. Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis Piet Verheyen en Ma ria Litjens; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.30 leesmis v. d. vrede. Dinsdag: 7.30 gez. maandd. Gertr. Tielen-Thielen. Woensdag: 7.30 Gezinsmis tot int. van hen die offeren. Donderdag: 7.30 gez. jrd. Dina Strijbos-Kemmelings. Vrijdag: 7.30 gez. jrd. Gertruda Versteegen-Litjens. Zaterdag: 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand tot int. van hen die hiervoor offeren. Biechtgelegenh.: 18.30-19.00. Kerkpoetsen: Wies Kuypers en Nelly Kunen. Misdienaars: W. Kunen, W. Clas sens J. Peeters, G. Vullings. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.00 leesmis voor de parochie; 8.30 leesmis voor Harry Goumans; 10 u. Hoogmis, jaarget. v. Maria Verhoe ven en overleden familie. Maandag: 8.00 maandd. v. Anna Maessen-Mooren. Dinsdag: 8.00 weekdienst v. Peter Joh. Verlinden. Woensdag: 8.00 leesmis v. d. overl. ouders Nellen-Rutten. oDnderdag: 19.Q0 avondmis: week dienst v. Piet Verheyen en Maria Litjens. Vrijdag: 8.00 weekdienst v. Maria van Soest-Swinkels. Zaterdag: 19.30 avondmis: leesmis v. Anna Janssen-Smeets. PAROCHIEKERK MERSEIO Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor To Flinsenberg- Gooren; 10 uur hoogmis voor overl. en oud-leden van de Eiervereniging; 11.30 leesmis tot int. fam. Michels- Janssen. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor overl. fam. Michels-Poels. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis overl. fam. Arts-v. d. Zanden. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Ja cobus Bistervels en Maria van Rijs- wijek. Donderdag: 8.30 H. Mis voor Pe tronella Pluk, te verzorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 best. jgt. voor To van Dijck. Zaterdag: 8.00 gez. H. Mis voor Wilhelmina Catharina Hendrix-Hey- man; 19.00 avondmis voor Jan en Martha Gielen. Biechtgelegenheid: dagelijks na H. Mis en .voor en na avondmis. De opbrengst voor de Miva-kol- lekte bedroeg 187,waarvoor wij U dankzeggen. "RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.45 vroegmis t.b.i. (Horst); 10 uur hoogmis v. d. zielerust van een overledene. Door de week H. Mis 7.45 uur. Maandag: v. d. zielerust van een overledene (D. v. B.). Dinsdag: v. d. zielerust van Petrus Hertsig. Woensdag: v. d. zielerust van een overledene. Donderdag: v. d. zielerust van Jo hannes Janssen en Johanna Janssen (Merselo). Vrijdag: v. d. zielerust van over ledenen. Zaterdag: 19.30 avondmis t.i.v. fam. Claessens-v. d. Weijer. Biechtgele genheid: dagelijks vóór H. Mis. RECTORAAT HEIDE Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor de overl. familie leden Janssen-Doumen; 9 uur (niet 10 uur) leesmis voor het rectoraat. Akolieten: Piet Rutten en Willy Claes. Kerkdeurkollekte voor het Katholiek Thuisfront. Misdienaars van de week: Jan en Jan Janssen. Maandag: 7.30 leesmis voor Jo hannes en Hendrikus van Kempen. Dinsdag: 7.30 leesmis t.b.i. Woensdag: 7.30 leesmis voor Jo hannes van de Winkel. Donderdag: 7.30 leesmis t.i.v. de familie Maas-Janssen. Vrijdag: 7.30 leesmis uit dankbaar heid. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Maria Elbers-Manders. Biechtgelegenheid: van 78 uur. Te 8 uur Avondmis t.z.i. Kerkpoetsen: Toos Janssen en Til ly Linders. RECTORAAT VEULEN Vredesweek 22 - 29 sept. Zondag: 16e zondag na Pinksteren. Kollekte voor het Nationaal Kath. Thuisfront. Zondag half 8 leesmis uit dank voor goede reis fam. J.; 10 u. Hoogmis voor de parochie. Maandag: 8 uur leesmis overl. fam. Hagens-Reintjes en Heeroom. Dinsdag: 8 uur leesmis uit dank t.e.v. H. Antonius van Padua voor de weldoeners van de kerk. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. Anna van Rijswijck-Verheyen. Donderdag: 8 uur leesmis voor zal. Maria Kunen-van Rens. Vrijdag: 8 uur leesmis voor zal. Jan Nabuurs en echtgenote. Zaterdagavond: 8 uur leesmis voor zal. Henricus Verhoeven. Akolieten voor 22 sept. Gerardus van Staveren, Harry Drabbels en Cor Janssen. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 21 sept.: 's avonds om 7 uur H. Mis int. fam. Kersten- Geurts. Zondag: 16e zondag na Pinksteren. 7.30 H. Mis voor Hendrik Coppis; 10 uur Hoogmis voor Christina Koe nen. Maandag: 7.30 H. Mis. Dinsdag: 7.30 voor overl. ouders. Woensdag: 7.30 H. Mis t.e.v. de II. Jozef. Donderdag: 7.30 H. Mis. Vrijdag: 7.30 voor 'n zieke. Zaterdag: 7.30 H. Mis; 's avonds om 7 uur gez. H. Mis voor Petronel la Koopmans-Kersten. PARA LOS ESPAfiOLES Y PORTUGUESES DE VENRAY Y ALREDEDORES Aunque llovia, el domingo pasado habia mucha asistencia en la Misa dominical: muchas gracias! El do mingo proximo es el domingo 16. después de Pentecostés. A las diez y media Misa cantada con platica en Castellano. Sepan todos que hay bas- tantes taxis o camionetas para 11e- var a todos de buena voluntad pero en las paradas ordinarias. INTERPAROCHIËLE JEUGDCOMMISSIE Onder auspiciën van de gemeente lijke Jeugdraad zal dinsdag a.s. in het Cultureel Centrum een vergade ring gehouden worden voor alle af gevaardigden van jeugdverenigingen en sportverenigingen in Venray-kom o mte komen tot de vorming van een interparochiële jeugdcommissie. Het is de gemeentelijke jeugdraad namelijk gebleken dat, wil men het jeugdwerk in zijn algemeenheid in de kom kunnen aktiveren en stimu leren, het nodig is dat men komt tot een samenwerking van alle jeugd verenigingen in de drie parochies die Venray-kom heeft. Met dat doel heeft men die verenigignen benaderd en deze hebben een afgevaardigde aangewezen, met wie dan dinsdag a.s. overleg zal worden gepleegd om te komen tot een definitieve vorming van een interparochiële jeugdcom missie en die commissie een bestuur te geven. De betrokken verenigingen hebben een lijst ontvangen waarop verschillende namen staan vermeld van mensen, die de jeugdraad ge schikt acht leiding te gaan geven aan deze commissie. Bovendien kun nen de afgevaardigden nog zelf kan didaten stellen. Men hoopt tot een bestuur van 10 mensen te komen, waarvan voorlopig 3 op persoonlijke titel, 5 uit jeugdkringen, terwijl men later nog 2 mensen hoopt te kunnen kiezen uit culturele jeugdverenigin gen. EERSTE STEENLEGGING Bij gelegenheid van het school feest 1968 zal op donderdag 10 ok tober a.s. te 10 uur v.m. de eerste steen worden gezegend en geplaatst in de nieuwbouw van het Lyceum, het toekomstige „Boschveld-college" aan de (verlengde) Zuidsingel. Deze eerste steen-legging zal ge schieden door P. Regent, Drs. C. P. M. Goossens OFM, de plaatselijke gevolmachtigde van het schoolbe stuur. GESLAAGD Aan de Landbouwhogeschool te Wageningen slaagde de heer W. Spreeuwenberg uit Ysselsteyn voor het kandidaatsexamen in de studie richting veeteelt.

Peel en Maas | 1968 | | pagina 10