eniaij v.v. OOSTRUM DAMMEN S.V.V. NIEUWS S.V.V. JEUGD TENNISSEN M.H.C.V. V.C.R00Y TAFELTENNIS WANDELSPORT Rijschool JAN JANSEN drukwerk SPORT fi Uitslagen zondag 8 sept.: De Ster 1Venray 1 12 Venray 2—Belfeldia 2 21 Sparta 2—Venray 3 0—0 Venray 4Oostrum 2 41 Venray 5—TOP 2 3—2 Venray 6Hegelsom 3 2—3 Holthees 2Venray 7 62 Griendtsveen 2—Venray 8 76 Ook de tweede wedstrijd in de 2e klasse is voor Venray 1 succesvol verlopen. Venray dat in diverse dagbladen als underdog bc schouwd werd, heeft ook nu weer eens duidelijk laten zien wat met gezamenlijke inzet bereikt kan worden. Zondag j.l. moest De Ster in Stein bestreden worden, welke wedstrijd voor Venray eindigde in een 12 overwinning. Naast de vele blessures die Ven ray al kent, stond deze zondag ook J. Siebers „buitenspel", omdat hij tijdens de training ongelukkiger wijze een enkelblessure opliep. De Ster dat de eerste competitie wedstrijd verloren had, zou graag voor eigen publiek deze fout her stellen, ten koste van Venray. Luid aangemoedigd door hun aanhang gingen de gastheren dan ook voluit in de aanval. Venray wist de aan vallen goed te onderscheppen, waar bij bovendien ook nu weer bleek dat doelman Arts in sublieme vorm ver keert. De eerste goede kans om te doel punten kreeg Venray in deze wed strijd. De Venrayers, die vanuit de verdediging met snelle aanvallen de defensie van De Ster trachtten te doorbreken, leken in de 18e minuut succes te hebben. P. Vollcberg, die op het middenveld de bal wist te be machtigen, lanceerde J. Bastiaans. Deze vuurde een keihard schot af, dat via binnenkant paal weer in het veld stuitte. De aanvallen van De Ster waren veelvuldigcr en tot aan het straf schopgebied werd er ook goed en vlot gecombineerd, maar daar stond steeds een der Venrayse verdedigers klaar om de aanval abrupt te be ëindigen. In de 38e min. kreeg de doelman van De Ster gelegenheid zijn talenten te tonen. P. Volleberg kreeg de bal uit een korte corner toegespeeld, passeerde enkele tegen standers waarna hij hard in de uiterste linkerbenedenhoek inschoot, maar de doelman wist met een kat achtige sprong de bal uit het doel te ranselen. Er deden zich in deze eer ste helft nog over en weer kansen voor, maar de defensies lieten geen doelpunten toe. Direct na de hervatting kwam het Venrayse doel onder zware druk te staan. Venray moest zich in deze periode beperken tot verdedigen. Tot de 13e min. wist de SW-defensie ook stand te houden, maar toen had De Ster toch succes. Een hard schot kwam via de handen van doel man Arts tegen de paal, maar de terugspringende bal werd door de snelle linksbuiten van De Ster opge vangen en ingeschoten: 10. Venray moest nu de verdedigende taktiek wel wijzigen, wat ook prompt gebeurde. Nadat P. Schmeitz (goed in vorm), wegens een blessure het veld had verlaten, verhuisde J. Moreno van de rechtsbuitenplaats, waar hij te weinig uit de verf kwam naar het centrale verdedigingsblok en daar veel beter tot zijn recht kwam; W. Teunissen kwam op de rechtsbuitenplaats het SVV-team completeren. In de aanval kwam nu meer vaart. De Venrayers die zich nu sterk aandienden, ontkwamen in de 23e min. echter nauwelijks aan een grotere achterstand. Bij een uit val van De Ster, werd de Venrayse verdediging, incluis doelman Arts, uit haar voegen gespeeld; de bal werd in het lege doel gelepeld, het geen J. Arts tijdig had doorzien en met een ferme trap de bal het veld in kon werken. In de volgende min. wist Venray beter van een kans te profiteren. J. Bastiaans wist de lin kerverdediger van De Ster dermate in de verdrukking te brengen, dat hij niet anders kon doen dan de bal op zijn doelman terug te spelen. Bastiaans zat hier goed tussen, wist de bal te onderscheppen en vanuit een kleine en moeilijke hoek de doelman der gastheren te passeren: 1—1. In deze periode ging de conditie een woordje meespreken, in het voordeel van Venray. De SVV-aan- vallen werden wat veelvuldigcr en gevaarlijker. Vooral P. Volleberg wist met zijn knappe spel veel ver warring te stichten in de verdediging van de gastheren, wat in de 35e mi nuut ook de inleiding was van het tweede doelpunt. Hij passeerde en kele tegenstanders, schoot op doel, maar de goalie kon de bal niet vol doende onder controle krijgen, waar door J. Bastiaans met een kopbal in Wie autorijden wil leren, moet het bij Jansen proberen. Tedderstraat 19 tel. 04780-1600 de rechter bovenhoek Venray de lei ding gaf: 1—2. Deze voorsprong wist Venray ook de resterende tijd met succes te verdedigen. Het was een zeer sportieve wed strijd, waarin alle spelers zich voor de volle honderd procent hebben in gezet en daarvoor ook loon naar werk mochten ontvangen. Venray 2 dat bezoek had van Belfeldia 2 kan terugzien op een goede wedstrijd. In de 10e min. opende Belfeldia de score: 01, maar het jeugdige SVV-reserveteam was hierdoor niet aangeslagen en ging volop in de aanval. In de 20e min. bracht H. van Bracht de balans in evenwicht. Tot aan de rust kwam in deze stand geen verandering. Na de rust was het opnieuw Venray 2 dat de toon aangaf. R. Linskens wist na 10 min. met een afstand schot de Belfeldia-doelman te ver schalken 21. Wat Belfeldia hierna ook probeerde de SVV'ers gaven geen krimp en behaalden in een sportieve wedstrijd de volle winst: eindstand 21. Venray 3 ging niet helemaal zon der vrees naar Sevenum, 2 dat op de eerste competitiezondag met niet minder dan 83 RKDEV 2 had ver slagen. Venray ging vlot van start en wist al gauw het heft in handen te nemen. De wedstrijd was nog maar enkele min. oud of er deed zich al 'n goede scoringskans voor, maar deze werd door treuzelen niet benut. De SVV-ploeg bleef aandrin gen en daardoor kreeg doelman H, Ewalts het niet lastig, behalve dan een terugspeelbal, die hij goed uit het doel hield. Tot aan de rust bleef de stand dubel blank. Na rust wist Venray 3 het overwicht te behouden maar toch werd dit gedeelte van de wedstrijd een ontgoocheling. Na 15 min. scoorde A. Bexkens een zuiver doelpunt, na eerst dit doelpunt toe gekend te hebben, herriep de arbi ter zijn beslissing op advies van de Sparta-grensrechter. De Venrayers bleven echter aandringen en hier door kwam het doel der gasten on der zware druk te staan. H. Schellen en W. Janssen verging het niet beter dan A. Bexkens, want ook zij zagen hun doelpunten afgekeurd worden. Op de valreep van de wedstrijd werd H. Spee in het strafschopgebied met twee handen bijna de grond inge drukt, maar in plaats van een straf schop floot de scheidsrechter voor het einde. Dit werd dus de wedstrijd van afgekeurde doelpunten en voor Venray3 was de 0—0 eindstand dan ook maar een schrale troost. Venray 4 was in de wedstrijd te gen Oostrum 2 de betere ploeg en won verdiend met 41. Venray 5 bleef met 32 de baas over TOP 2. Venray 6 heeft zondag haar ver- liespunten opgelopen. In een matige wedstrijd werd verdiend van Hegel som 3 verloren. De gasten namen na een half uur de leiding en bouwde die in de eerste speelhelft nog uit tot 20. Na rust bleef Hegelsom het beste van het spel behouden. Na een kwartier werd het zelfs 30. Even leefde Venray 6 nog op. P. Berkers strafte een verdedigingsfout resoluut af, waarna Chr. Rongen de achter stand tot 32 reduceerde. De tijd was hierna echter tekort om er nog een gelijkspel uit te halen. De tweede competitiewedstrijd van Venray 7 leverde een teleurstellende 62 nederlaag op tegen Holthees 2. Het danig gewijzigde SW-team had geen antwoord op de stevige Holt- hees-akties en dit kwam duidelijk in de score tot uitdrukking. Rust stand in deze door „gelegenheids- scheidsreschter" J. Lenssen goed ge leide wedstrijd: 21. Uitblinker in de SW-ploeg was doelman Thomas sen. Venray 8 was op bezoek bij Griendtsveen 2. De doelpuntenhon- ger bij deze teams was bijna niet te stillen. Er werd maar liefst dertien keer de roos getroffen, waarvan 7x in het voordeel van Griendtsveen en 6x kwam een treffer op naam van Venray 8. Programma zondag 15 sept.: Venray 1Swift '36 1 2.30 u. Wilhelmina '08 2Venray 2 2.30 u. Merselo 1Venray 4 2.00 u. (bekerwedstrijd) America 4Venray 6 12.00 u. Venray 8Castenray 3 12.00 u. SUPPORTERSVERENIGING SVV Door het bestuur was vorige week de prijs van de supportersbus fou tief opgegeven. Gelukkig kon door de medewerking van sekretaris Arts van SW de juiste prijs nog worden vermeld onder de opstellingen op het publicatie-adres. In het vervolg zal bij uitwedstrij den, zowel op het bord van de sup portersvereniging in de kantine Oostsingel als bij café Klomp, vanaf donderdag de wedstrijd èn de prijs van het vervoer per supportersbus worden bekend gemaakt. Het be stuur hoopt hiermede tegemoet te komen aan de wens dat men het vroegtijdig weet A.s. zondag speelt het le elftal thuis, komt U in grote getale naar de Oostsingel om onze jongens aan te moedigen. Laten we hopen op een overwinning. Met de steun van de supporters hopen we op een span nende en sportieve wedstrijd. Uitslagen zaterdag 7 sept.: Tiglieja Al—Venray Al 2—3 Venray A2RKSVN Al 1—2 BW Al—Venray A3 3—3 Venray A5Molenw. Al 07 Panningen BI—Venray BI 91 Molenw. BIVenray B3 31 Venray B4Ysselsteyn BI 08 Molenw. B3Venray B5 020 Venray B6Ysselsteyn B2 19 Venray ClYsselsteyn Cl 11 Ysselsteyn C2—Venray C2 2—3 Leunen Cl—Venray C3 101 Programma zaterdag 14 sept.: Venray AlSwift Al 3.00 u. Venlose Boys A2Venray A2 3.30 u. Venray A4 L.—HRC Al 3.30 u. Venray A5Castenray Al 3.00 u. Oostrum AlVenray A6 L. 3.00 u. Wittenhorst BIVenray BI 3.30 u. Venray B2 L.Oostrum BI 2.30 u. Merselo BIVenray B4 3.00 u. Leunen B2Venray B6 2.15 u. Venray ClAmerica Cl 2.00 u. Oostrum ClVenray C2 2.00 u. Holthees C2Venray C3 2.00 u. De clubmorgen is a.s. zondag voor de A-spelers. De wedstrijd tegen Servio werd door ons met 31 gewonnen. A.s. zaterdag spelen wij in Krefeld tegen Marathon om de wisselbeker die in ons bezit is. Onze gastheren zullen alles proberen om de zwa re nederlaag die zij in Venray leden uit te wissen. Vertrek vanaf Hen- seniusplein om 2 uur. Aangewezen: G. Voermans, G. Poels, Th. Swinkels, M. Beerkens, W. Clevers, Jo Gomans, Math Gom- mans, Jeu Arts, H. de Bruyn jr., Jan Gommans, A. Swinkels, B. Assen, J. Pirlo, V. Lucassen, K. Smals. P.S. Afmeldingen beslist vóór vrij dagavond Beukenlaan 20. Laat de mensen, die zich iedere week op nieuw inzetten om het geheel soepel te laten verlopen, niet in de kou staan. Uitslagen zondag 8 sept.: Oostrum 1RKDSO 7 71 Venray 4Oostrum 2 41 Oostrum 3Molenwiekers 3 93 Ook de tweede competitiezondag is voor Oostrum succesvol verlopen. We hadden RKDSO op bezoek, de club die vorig seizoen op de tweede plaats van de ranglijst eindigde in de le klasse K. Een moeilijke tegen stander was het nog enkele maan den geleden toen Oostrum door hen verslagen werd in een bekerwed strijd. Maar afgelopen zondag had Oostrum 1 nauweliiks partij aan de gasten. Vooral in de eerste helft was het Oostrum dat de toon aangaf en door snelle aanvallen de tegenstan der volkomen overrompelde. De rust brak aan met de stand 60 in het voordeel van Oostrum. De doel punten kwamen op naam van B. Hermans 2x, H. Janssen 2x, J. Kü- nen lx en een eigen doelpunt, maak te het half dozijn vol. Na de pauze een sterker Oostrum en wist dan ook spoedig nr. 7 achter de Lomm-doelman te plaatsen. RKDSO wist in de laatste minu ten het toch wel verdiende tegen- punt te scoren. Oostrum 2 was niet opgewassen tegen een taktisch en technisch be ter Venray 4; met 41 werden zij dan ook teruggewezen. Zij speelden niet slecht, maar de snelheid en de goede afwerkers werden deze zon dag gemist. A. van Soest en Heidens konden wegens blessures niet mee doen, terwijl A. Jeuken en H. Lit- jens de strijd voortijdig moesten staken wegens blessures. Venray 4 verdiende de overwinning volkomen en er is op een sportieve manier ge streden. Oostrum 3 slaagde er in om hun eerste wedstrijd te winnen en nog wel met 93. Doelpuntenmakers waren Jan Comelissen 3x, Jan Kus- ters 3x, Vic Bonants 2x, L. de Klein 1 maal. Programma zondag 15 sept.: Oostrum 1RKLW 2 (bekerwedstr.) Wanssum 3Oostrum 3 12.00 u. Oostrum 2 is vrij. Afd. Jeugd: Uitslagen zaterdag 7 sept.: Leunen AlOostrum Al 31 Oostrum BIMerselo BI 61 Oostrum B2Leunen B2 01 Holthees ClOostrum Cl 04 Programma zaterdag 14 sept.: Oostrum AlVenray A6 3.00 u. Venray B2Oostrum BI 2.30 u. Leunen B3Oostrum B2 3.15 u. Oostrum CVenray C2 Onder prachtige weersomstandig heden had dan afgelopen weekend de ontmoeting met Deurne plaats. In Deurne op drie prachtige banen, gelegen in een schitterend park kwamen daar 20 junior-leden tegen over 20 junioren uit Deurne. Zij hadden een toernooi opgesteld met een afvalsysteem, degene die verloor werd uitgeschakeld. Er werden ge speeld: heren enkel-, dames dubbel en mixed. Bij de eerste ronde vlogen al onze dames er al uit. Dus dit was verder een Deumese aangelegenheid. De finale hiervan werd gewonnen door mej. Hoebens en Mej. Verleg tegen de dames Spoorenberg en Dijkstra met 6—3. In de mixed hield Venray langer stand en kwamen mej. K. Goumans en G. Pop tot de halve finale, maar verloren toen van mej. Weyenborg en M. Sauvé met 64. Deze laatsten moesten in de finale het onderspit delven voor mej. Verleg en J. Dijk stra. Zij wonnen met 6—2. Trots kunnen we zijn op de junior heren G. Pop en P. Pop. Zij versloe gen alle Deurnese jongens al was het vaak moeilijk en op het nipper tje. Tenslotte kwamen zij in de fi nale dan tegen elkaar en versloeg G. Pop zijn broer P. Pop met 6—4. Zij waren dus de enige uit Venray, die met prijzen naar huis kwamen. Al les bij elkaar was het een zeer ge slaagd toernooi. Het volgend voor jaar hopen we Deurne hier in Ven ray uit te nodigen om deze aangena me ontmoeting hier te herhalen. Nu a.s. zaterdag beginnen de ju nioren aan het Venrayse toernooi. De senioren gaan zondag op bezoek in Horst. Wij wensen ook hen veel succes. Zoals gezegd gaat de senioren competitie a.s. zondag van start. Na enkele toernooien en trainingen gaat het weer werkelijkheid worden. Dus eenieder aan de slag. Houd de eer van uw club hoog! Programma a.s. zondag: Dames Venray 1Nuenen 1 13.15 u. Venray 2Venlo 4 12.00 u. Heren: Venray 1Maastricht 1 14.30 u. Tegelen 4Venray 2 12.00 u. vertrek 11.00 uur De diverse elftallen zullen zich danig schrap moeten zetten om de ze eerste competitiezondag zonder kleerscheuren door te komen. Vooral de wedstrijd Venray 1 Maastricht 1 is direct al een topper tussen de mogelijke kampioenskan didaten. Supporters kunnen aan de Leunse- weg dan ook de gehele zondagmid dag hun hart ophalen. Ook ouders zijn van harte welkom! Voor opstellingen, mentale trai ningen etc. raadplege men het raam biljet bij Cals. Het jeugdprogramma is eveneens bekend. De wedstrijden starten op 28 september a.s. Indeling meisjes A: Groen Wit p Venray P Blerick q Civicum (Cuyk) p Deurne q Deurne r. Meisjes B: Blerick r Groen Wit q Horst p Venray q. Jongens A: Gemert A Huac B Venlo B Venray A Boxmeer A Concor dia A De Dommel A Uden A. Jongens B: Blerick B Civicum A Boxmeer B Groen Wit A Venlo f Venray B. Jongens C: Blerick C Horst B Venray C. Het programma volgt nog. Voor a.s. zondag wensen alle elf tallen succes toe! Toernooi Weert 8 september. Dames 1 en Heren 1 waren afge lopen zondag in Weert de gasten van VSW, dat dit toernooi in de nieuwe sporthal georganiseerd had. Dames 1 startte tegen Swift (Roer mond) met een ruime overwinning. Standen 15—8 15—11. De tweede wedstrijd tegen VSW was iets zwaarder en ze moesten dan ook één set prijsgeven: 15-10 13-15. In de derde wedstrijd bewezen de dames hun klasse door de Fighters uit Weert met 155 en 157 te ver slaan. De laatste wedstrijd tegen TVC zou beslissen wie de beker in handen zou krijgen. VSW of VC Rooy. De ruime zege over TVC (15-5 15-4) maakte echter aan alle twij fels een einde en VC Rooy mocht volkomen verdiend de trophee mee naar huis nemen. Hereen 1. In de eerste wedstrijd tegen VSW 2 bleek al gauw dat de aanvalsmachine van de Venrayers op volle toeren draaide. Met de set standen 155 en 156 werden de VSW-ers van het veld gespeeld. In de volgende ontmoeting volgde een kleine inzinking waar Swift van profiteerde door de éérste set met 1215 te winnen. Het moreel van de VC Rooyers werd echter in het ge heel niet aangetast en in de volgen de twee sets kwamen de heren zo sterk naar voren dat Swift deze prijs moest geven (15-8 en 15-12). In de laatste wedstrijd voor de halve finale kwam Heren 1 uit te gen de Fighters uit Weert. De uit slag van de eerste set (15-3) deed niet vermoeden dat de Fighters te rug zouden komen. Op het nippertje werd deze set toch nog met 16-14 ge wonnen. Hierdoor belandde Heren 1 in de halve finale en wel tegen VSW 1. Dit team bood aanmerkelijk meer tegenstand dan VSW 2, maar door een fel aanvallend spel kon heren 1 doordringen tot de finale. Standen: 15-11 11-15 17-15. In de finale tegen Swift zou moe ten blijken of de VC Rooyers over voldoende conditie beschikten om de prachtige wisselbeker mee naar huls te mogen nemen. Het vermoeide Swift bood in de eerste set nog be hoorlijk tegenstand (15-10) maar in de tweede set draaiden de verdedi ging en de aanval van VC Rooy 1 zo goed dat Swift niet veel meer in te brengen had (15-5). Programma zondag 15 sept.: Toernooi Vortum-MullemDames 1; Heren 1, 2, 3. Opstellingen en ver trektijden bij Kemps. HONKBAL Na het succesvolle toernooi in Roermond waar het Venrayse DAR alle prijzen voor zich opeiste, gaan deze veelbelovende honkballers a.s. zondag 15 september aan het TGG- toernooi deelnemen. De teams in dit sterk bezette toer nooi zijn van een beslist beter ni veau dan in de Limburgse meeting. Speltechnisch en taktisch zal DAR met zeer grote tegenstand rekening moeten houden. Daar de eerste wedstrijd reeds be gint om half elf, is het vertrek ge steld op 9.00 uur in de Kruisstraat. Bekende ploegen als DVS (Aalst) en Ducks (Boxtel) zullen het de Ven rayers erg lastig maken. Minder ge vaarlijk schijnen de teams van TCG 1 en DAF (Eindhoven). Verder spelen de Tilburgse routi niers mee. Zij waren het die in 1967 DAR van de eerste plaats af wisten te houden. Tenslote zijn daar Cubs (Oss) en TCG 2 ('s-Hertogenbosch), die waarschijnlijk hun scorekaarten volgeboekt krijgen thuisbezorgd. Alles bij elkaar is het een gezond teken dat D.A.R. zowel aan het Lim- brugse als aan het Brabantse toer nooi mag deelnemen. Het is een be wijs van waardering, waaraan spor tiviteit en kameraadschap niet vreemd zullen zijn. Tegen dit DAR speelt men gewoon prettig. Zaterdag 14 september nemen en kele leden van ons deel aan de Te- gelse kampioenschappen. Dit toer nooi begint om 13.30 uur. Nadere mededelingen omtrent reis en ver trek worden aan het clublokaal be kend gemaakt. In het nieuwe seizoen gaat onze vereniging met 9 teams in de kom petitie spelen. De teams zijn als volgt ingedeeld: Red Stars 1: W. Tonen, R. Verblakt, B. Hendriks Red Stars 2: J. Verblakt, H. Barents, T. Verhalle Red Stars 3: H. Theuws, J. Wijnhoven, H. Hbuben Red Stars 4: H. Logtens, H. Thijssen, T. Roodbeen Junioren: le team A. Verblakt, F. Bonants, M. Cuppen 2e team: G. Philipsen, T. Custers, M. Coop- mans. 3e team: P. Driessen, J. Bonants, F. Renkens 4e team: H. Manders, H. v.d. Homberg, H. schops. 5e team: L. v. d. Heijden, H. v. d. Heijden, R. Vastert. Als reserves zijn geplaatst bij de senioren: H. Cuppen, P. v. d. Vorle, J. Manders, W. Koenen en W. Mi- chiels. DAMMEN Bij de junioren: J. Janssen, K. van Krey, G. de Mulder. Wij hopen dat dit weer een goed seizoen mag worden. Zondag 15 sept. a.s. gaan de vol gende verenigingen wandelen in Overloon: Venrays Glorie, Natuur vrienden en het Molenplein. De bus voor Venrays Glorie is om 12.30 uur hoek OdastraatMaasheseweg. De bus voor het Molenplein is om 12.30 uur op het Kennedyplein en gaat door naar Merselo voor de Natuur vrienden. De start is om 1 uur. Op het gehouden sneldam toernooi in Asten eindigde onze speler de heer J. Beerkens op de le plaats en werd hiermee kampioen sneldammen in de 2e klasse, een mooi resultaat vooral tegen deze meer ervaren spe lers op dit gebied uit Brabant. De clubcompetitie is (wat wel te verwachten was) in zijn volle hevig heid ontbrand; er vielen rake klap pen aan spelers die ze zeker nog niet verwacht hadden. Na slechts drie wedstrijden gespeeld te hebben, is er nog maar één speler die geen puntje moest afstaan, nl. Th. Claessens, die op kop gaat met de volle winst: zes punten. Zijn kampioenschap in As ten leverde hem schijnbaar behalve twee bekers ook nog veel ervaring op. Ga zo door want er zijn nog veel wedstrijden te spelen en het aantal liefhebbers voor de eerste plaats is groot. Wedstrijden voor volgende week: M. TijssenL. Janssen G. BeerkensJ. Beerkens SchellZaal KennisB. Beerkens VerkoeyenTh. Jansen ClaessensBlok Thielen is vrij. Belangstellenden graag tot dinsdag 20.00 uur in zaal Thielen. P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Chatelet (oude duiven) I sept. Afstand 160 km. Los 9.10 u. Eerste duif 10.59.04. P. Willems 1; Lormans 2 5 11 13 25 27; P. Schwachöfer 3; Munckhof- Poels 4 7 12 20 33; Gebr. Voesten 6 15 23; J. van Haren 8 9 10 18 22 28 39; Gebr. Basten 14; Jos. Kerstens 16 35; Br. Weytens 17 J. Henckens 19 36; A. Willems 21; v. d. Zwaan 21 42; Heiligers 26 J. Janssen V 29; Th. Coumans 30; J. Boom Zn. 31; H. Verrijdt 32 34; P. Manders 37; H. L. Willems 38; A. de Riet 40 41 43. Chatelet, late jongen: A. Smits 1 3 12 32; J. Arts 2 36; W. Peeters 4 92; P. Hendricx 5 9 11 18 56 57; C. Ba rents 6 43 79 97 Munckhof-Poels 7 59; Chr. van Hoof 8 34 38 66 84; J. Boom Zn 10 44 48; P. Smits 13 14 21; E. Vermeulen 15 55 83; G. Pirlo 16 42; M. de Bruyn 17; J. Janssen V 19 20 67 93; Lormans 22 85; P. Willems 23 31 53; G. van Dijck 24 94; Coop- mans 25; Joh. Gommans 26 27 68; G. Vermeulen 28 40 54 64; H. Pee ters 29 69 73 75; Th. Coumans 30 45 63 82; M. de Lauw 36 58 78 96; H. L. Willems 37 65 81 86; A. Linssen 39; J. Heiligers 41 70 71 77 Gebr. Voes ten 46 72; J. Bastiaans Zn 47 61 95; H. Verrijdt 49 89; Gebr. Basten 50; H. Lucassen 51; G. van Houdt 52 62; Br. Weytens 74 H. Philipsen 76 88; J. Versieyen O 80; M. Basten 87 91; Jac. Boom 90. Kampioenschappen vroege jonge duiven Ringnr. Punten I. J. Bastiaans Zn 1097970 5017 2. G. van Houdt 1097462 4165 3. P. Hendricx 1097610 4155 4. W. Lormans 1097409 3990 5. G. van Houdt 1097451 3740 6. Br. Staps 1099215 3691 7. A. Smits 1097153 3684 8. P. Hendricx 1097608 3677 Generaal kampioenschap vroege jonge duiven: Aangewezen G. van Houdt 7821 punten. Onaangewezen P. Hendricx 11060 p. P.D.V. YSSELSTEYN Chatelet, 118 jonge duiven, 1 sept. 1968. Los 9.10 uur. le duif 11.00.11 u. laatste duif 11.10.39 uur. G. Linders 1 3 6 16 17; J. Cox 2 II 20 28 36; J. Custers 4 5 10; M. Vergeldt 7 14 21; A. Rongen 8 13 24; H. Cox 9 Fr. Janssen 12 29; Th. Teu nissen 15 18 19; M. Janssen 22 23 26; Gebr. Pouwels 25; L. Janssen 27. Chatelet, oude duiven, le duif 10.55.49, laatste duif 11.08.05. Fr. Janssen 1 5; H. Cox 2; Th. Teu nissen 3; M. Janssen 4; H. van Ass 6 A. Rongen 7. Aankomsten Diest, jonge duiven: G. Linders 1 2 3 4 5. Oude duiven: P. Cox 1; J. Cox 2 3; H. van Ass 4; P. de Lauw 5. voor al uw van den munckhof nv

Peel en Maas | 1968 | | pagina 8