_rV S.V. LEUNEN V.V. OOSTRUM S.V.V. NIEUWS in Wenüuj HENGELSPORT GYMNASTIEK HONDENSPORT S.V.V. JEUGD TENNISSEN M.H.C.V. drukwerk SPORT Venray 1—Volharding 1 1—0 Tiglieja 2Venray 2 afgel. Venray 3Venlo 2 I—1 Holthees 1Venray 5 4—1 Leunen 2Venray 6 2—3 Venray 7Sw. Boys 2 1—2 Venray 8Meterik 3 0—2 Venray 1 heeft de „vuurdoop" in de tweede klasse zondag j.l. tegen Volharding, goed doorstaan. De gasten die in de tweede helft het kennelük op een gelijkspel wilden houden, waren bijna in hun opzet geslaagd. Bijna, want in de aller laatste seconden van de wedstrijd, bezweek de verdediging, incluis de uitstekende doelman van Rhee. Een der Volharding-verdedigers werd toen dermate in de verdruk king gebracht dat hü de bal over de handen van zijn doelman in eigen doel kopte, waardoor Ven ray toch nog een alleszins ver diende overwinning behaalde. Volharding ging in deze wedstrijd overigens wel overdonderend van start. In de 2c min. kregen zij al een zeer goede kans om de score te ope nen, toen doelman Arts door een misverstand met een zijner verde digers het doel verlaten had. De Volharding-aanvalsleider zag echter geen kans de bal in het lege doel te plaatsen, maar tegen de paal, waar na J. Arts voor de nodige opluchting kon zorgen. Hoewel Volharding nog een tien tal minuten door ging met deze stormlopen, hebben zij praktisch geen reëele doelkans meer gehad. De verdediging van Venray, met aan het hoofd aanvoerder J. Arts en doelman A. Arts, speelde weer bij zonder sterk en de inzinking, waar mee ze enkele weken kampten, zijn zo weer helemaal boven. Ook de nieuwe pionnen die trai ner van Tuyl heeft ingezet, beginnen zich ook al aardig thuis te voelen. Trouwens de gehele SVV-ploeg ver dient een pluim voor de geweldige inzet die er aan de dag werd ge legd. In de middenlinie klopte het weer goed. In de aanval ging het af en toe nog wel wat stroef, maar ook hier zijn tekenen van vooruitgang waar te nemen. Het meeste gevaar kwam hier uit van P. Volleberg, die zijn medespelers van zeer goede pas ses bediende en ook zelf meermalen het geschut in stelling bracht, maar de Vierlingsbeekse doelman, die in uitstekende vorm verkeerde, wist met vele spectaculaire reddingen de SVV'ers van doelpunten te weerhou den. In de 18e min. had P. Volleberg pech toen hij. na de bal uit een vrije trap ontvangen te hebben, keihard inschoot, maar de bal buiten bereik van de doelman tegen de lat schoot. Venray wist na het Vierlingsbeek se kwartiertje terug te komen en zelfs een licht veldo ver wicht te ne men. De aanvallen waren goed op gezet en tot het strafschopgebied verliep alles naar wens, maar dan ontbrak meestal het beslissende schot. Zes min. voor rust wist doelman van Rhee Venray van een zeker schijnend doelpunt te weerhouden. J. Siebers besloot een solorush met een harde schuiver, die door J. Bas- tiaans van richting werd veranderd, maar die nog tot corner kon worden verwerkt. In de tweede speelhelft was Ven ray zeer zeker de betere ploeg, voor al het laatste half uur, toen de gas ten kennelijk in ademnood kwamen en zich meermalen „bezondigden" aan het ver uitttrappen van de bal len. Vooral in de slotfase van deze wedstrijd bleef Venray het doel der gasten bestoken. Tien min. voor het einde wist J. Bastiaans de bal te be machtigen na een foutieve uittrap van de Volharding-doelman en schoot deze onhoudbaar langs de Volharding-doelman tegen het net. De aanvalsleider van Venray had de bal echter opgepikt binnen het strafschopgebied, zodat de goed lei dende scheidsrechter Coenen, dit doelpunt terecht annuleerde. De laatste vijf min. van de wed strijd waren bijzonder sensationeel. Nadat het Volharding-doel weer eens aan doorboring was ontsnapt, kreeg plotseling Volharding met een uitval een zeer goede kans. De mid- voor passeerde enkele SVV-verdedi- gers, kwam oog in oog met doelman Arts, maar faalde toen door de bal ver naast te schieten. En dan kwam dan in de allerlaatste seconde van de wedstrijd het fatale moment voor Volharding. De ruim 2.000 bezoekers hadden reeds aanstalten gemaakt om het sportpark te verlaten, toen een der Volharding-verdedigers zo danig in het nauw werd gedreven dat hij de bal over de handen zijn goalie in eigen doel kopte: 10 voor Venray. Hoewel de SVV'ers toch nog op vrij gelukkige wijze aan de over winning kwamen, mag deze alleszins verdiend genoemd worden door technisch beter verzorgd spel en be tere conditie. Voor de toeschouwers was deze wedstrijd bijzonder aantrekelijk om dat alles wat er op een voetbalveld te bieden is, geboden werd: span ning, sensatie \n goed voetbal. De rentree die Venray in de 2e klasse maakte is beslist goed ge weest. De eerste helft van de wedstrijd Venray 3Venlo 2 zag er veelbelo vend uit. Er werd fris gecombineerd, wat resulteerde in de 10e min. in een doelpunt van H. Schellen uit een voorzet van A. Bexkens. Doordat en kele bijzonder goede kansen onbenut bleven kwam in deze stand voor rust geen verandering meer. Na rust kre gen we een heel ander spelbeeld te zien, met stilstaand voetbal meende men er wel te kunnen komen, maar dit bleek evenwel niet het geval te zijn. Vijf min. voor het einde trapte een van onze achterhoede-spelers de bal in eigen doel. Hierdoor kreeg de keiharde ploeg uit Venlo veel meer dan ze toekwam. Venray 5 was op bezoek bij Holt- hees 1 en heeft daar met 41 ver loren. Hoewel Holthees de overwin ning alleszins verdiende, was ze ze ker geflatteerd. Vooral in de eerste speelhelft boden de SVV'ers bijzon der goed tegenstand en wisten zelfs de openingstreffer op haar naam te brengen. In de tweede helft was Holthees de betere ploeg en won. Het is Venray 6 gelukt om van Leunen 2, dat hen verleden jaar van een eventuele promotie weerhield, te winnen. Met 32 werd deze wed strijd in het voordeel van Venray beslist. Vooral het eerste half uur lieten de SVV'ers goed voetbal zien. Binnen 20 min. stonden zij dan ook met 3—0 voor door doelpunten van Chr. Rongen en J. Jeuken 2x. Na rust kwam Leunen er beter in en wist tweemaal te scoren. Maar ver der lieten de Venrayers het niet ko men. Ondanks een 23 nederlaag kan Venray 7 terugzien op een goede wedstrijd tegen Sw. Boys 2. Vooral de eerste helft werd er van Venray- zijde goed gespeeld. G. Lormans zorgde voor een 1-0 voorsprong wel ke door Swolgen kort voor rust in een 21 achterstand werd omgezet. G. Lormans maakte weer gelijk, doch Swolgen had de langste adem en wist een kwartier voor het einde opnieuw te leiding te nemen: 23. Hierbij bleef het. Venray 8 tenslotte speelde thuis tegen Meterik 3. Lange tijd boden de SVV'ers goed partij en wist voor al doelman de Jong zijn doel voor treffelijk te verdedigen. Doch een maal voor de pauze en eenmaal daarna moest hij een doelpunt toe staan, waardoor Meterik met 02 zegevierde. Programma zondag 8 sept.: De Ster 1Venray 1 2.30 u Venray 2Belfeldia 2 2.30 u Sparta 2Venray 3 2.30 u Venray 4Oostrum 2 2.30 u Venray 5—TOP 2 12.00 u Venray 6Hegelsom 3 12.00 u Holthees 2Venray 1 1.30 u Griendtsveen 2Venray 8 2.00 u Meer nog dan in ons land is er in België vrijwel elke zondag een of andere motocros, die honderden en thousiaste kijkers trekt en waaraan 's maandags de Belgische dagbladen hele kolommen wijden. Vele interna tionalen verschijnen daar aan de start en een van hen is de Venrayer Peter Willems uit Ysselsteyn. Zon der veel poespas rijdt hij zondags zyn rondjes en vrijwel altijd be hoort hij bij de eerst aankomende winnaars. Zo ook j.l. zondag toen in Wet te ren de zware motoren knetterden. Daar werd de laatste wedstrijd ge reden voor het West-Europese kam pioenschap 500 c. Hoewel Peter niet meedingt naar dit dit West Europese kampioenschap stond hij toch aan de start, ergens op de 13e start plaats. Dat was voor hem geen be zwaar, want na 4 ronden lag Peter aan kop en hij behield deze eerste plaats de gehele wedstrijd. Het ter rein was uiterst zwaar te berijden, getuige deze foto die daar gemaakt werd. Onze 21-jarige Venrayer heeft wel zijn zinnen gezet op het Nederlands kampioenschap van de Motorsport bond. Hij staat op 1 punt achter de leider van het klassement Jan de Rooy uit Eindhoven. Maar ook nr. 3 heeft maar I punt achterstand op Peter. Het dringt er dus aan de kop. Op 22 september valt de beslissing wie van deze drie zich Nederlands kampioen mag noemen. Wij wensen Peter Willems veel succes! H.S.V. „DE ROERDOMP" Zaterdag 7 september kringcon cours te Welerlooi, aanvang 4 uur. Opgeven bij de sekretaris: Fr. Mi- chelsstraat 3 of bij de voorzitter: Nieuwlandstraat 9 tot vrijdag 6 sept. 8 uur. ST. CHRIFTOFFEL AFD. TOTO Vorige week hebben we een rond schrijven gericht tot onze gymnas- tiekleden met het verzoek om nieu we toto-leden te verwerven. We ho pen dan ook dat in de komende weken vele nieuwe leden zich zullen opgeven. Er zijn dit jaar vele kansen in de toto mogelijk geworden, daar men niet meer als voorheen 8, maar thans 12 kolommen kan invullen. Het is 'n spannend kansspel voor U en U steunt Uw gymnastiekvereniging. Geef uw kinderen een briefje mee dat U wenst deel te nemen aan de toto. De leiding van de gymzaal neemt gaarne uw aanmelding in ontvangst. Onze toto-ophaaldienst komt U aan huis bezoeken voor een officiële inschrijving. Bestuur en leden van St. Chris- toffel stellen Uw deelname ten zeer ste op prijs. P.II.V. BUITENLUST Zondag 25 augustus j.l. werden in Swalmen de kampioenschappen van jonge honden gehouden. De vereni ging Buitenlust nam met drie hon den hieraan deel t.w. A. Philipsen met Marco; L. Janssen Blitterswijck met Nero en L. Janssen, Venray met Arno. Nadat er 's morgens begonnen was in een stromende regen, werd het later op de dag toch nog goed weer en werd er fel om de puntjes ge streden. Dat het er spannend naar toe ging bleek wel uit de uitslag, die tegen 6 uur bekend werd. Punten 1. en kampioen: Peeters. Belfeld 317 2. en res. kamp. A. Philipsen, „Buitenlust" 315 3. L. Janssen, Venray 314Va 7. L. Janssen, Blitterswijck 286 Een 2e, 3e en 7e plaats mag toch wel weer een prachtig resultaat ge noemd worden. Op 11 en 12 september a.s. zijn dan de kampioenschappen van Ne derland in Oosterbeek. Op 11 sept. zijn door de afd. Limburg afgevaar digd A. Philipsen met Marco en L. Janssen met Arno. Op 12 sept. de kampioenschappen der oude honden, het zogenaamde praktijkprogramma. Dan zijn verte genwoordigd G. Willems met Casa. res. kampioen van Limburg praktijk en kampioen van Limburg gewoon programma oude honden. L. Janssen zal met Nero, die viermaal in suc cessie Limburgs kampioen praktijk is, zijn titel moeten verdedigen daar hij verleden jaar kampioen van Ne derland is geworden. Vier deelnemers van een Venray- se vereniging op de Nederlandse kampioenschappen is een unicum. Heren succes!!! SUPPORTERSVERENIGING S.V.V. Afgelopen zondag is de eerste wedstrijd van ons eerste elftal ge speeld en ook gewonnen. Dit houdt dus in dat dit elftal bij uitwedstrij den de steun van de supporters no dig heeft. Komende zondag is de uitwed strijd tegen „De Ster" te Stein in Zuid-Limburg. Wilt U een prettige bustocht hebben en tevens uw favo rieten aanmoedigen, dant kunt U dit dus a.s. zondag doen. De supportersvereniging S.V.V. heeft een bus besteld voor z'n 50 supporters om deze wedstrijd op te luisteren met de hun zo bekende aanmoedigingen. Ale leden van de supportersvereniging die van deze gelegenheid gebruik willen maken, worden verzocht zich zo spoedig mogelijk van kaarten te voorzien. Deze zijn zoals voorheen, te verkrij gen bij café Klomp. Ook niet-leden kunnen deze reis meemaken. De prijs der bus is voor leden 4.50, voor niet-leden 6, Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij café Klomp a 1,per maand De vertrektijd is gesteld op 12.45 uur, dus kwart voor één zondagmid dag vanaf café Klomp, Langstraat. Kaarten kunen worden besteld tot en met zaterdagmiddag 12.00 uur te gen kontante betaling. Mochten er meerdere bus(sen) nodig zijn kunnen die worden besteld. Komt u dus niet te laat, er wordt strikt de hand ge houden aan het besteluur en tevens aan de vertrektijd. Laat onze jongens van het eerste niet in de steek en vergezelt hen in deze zware uitwedstrijd. Moedig ze op een sportieve manier aan, zodat men in Stein kan zeggen: „SW heeft een goede supportersvereni ging". Tot a.s. zondag en een prettige reis en wedstrijd toegewenst. Uitslagen zaterdag j.l.: Venray AlWilhelmina '08 11 Helden AlVenray A2 31 Venray A3Wittenhorst A2 33 Venray A4 L.BW Al 20 Venray BIBlerick BI 24 Venray B2 LMolenwiekers BI 31 Venray B3Leunen BI 04 Molenwiekers B2Venray B6 102 Programma zaterdag 7 sept.: Tiglieja AlVenray Al 3.00 u. Venray A2RKSVN Al 4.00 u. BW AlVenray A3 3.00 u. Venray A5Molenw. Al 2.15 u. Panningen BIVenray BI 3.00 u. Venray B4Ysselsteyn BI 3.30 u. Venray B6Ysselsteyn B2 2.30 u. Venray ClYsselsteyn Cl 1.15 u. Ysselsteyn C2Venray C2 2.00 u. Leunen ClVenray C3 1.30 u. Molenw. BIVenray B3 4.30 u. Molenw. B2Venray B5 2.00 u. Zondag vieren wij de sportdag. Om 8.45 uur (dus kwart voor negen) is er een gezamenlijke Eucharistie viering voor alle jeugdleden in de kapel van Huize St. Servatius. Wij komen natuurlijk allemaal én op tijd! Na de H. Mis is er gezamenlijk ontbijt in de schouwburg van Huize St. Servatius. De clubmorgen komt hierdoor zon dag te vervallen. In Blerick tegen een sterk SVB- elftal kregen we een 62 neder laag te slikken. A.s. zaterdag hebben wij een in gelaste wedstrijd tegen „Servio". Aanvang 3 uur, terrein Oostsingel. De leden die volgende week mee willen naar Marathon Krefeld gelie ven zich op tijd geven vóór maan dag 9 sept. bij H. de Bruyn of G. Poels. Ook de dames kunnen mee. Voor de wedstrijd van a.s. zater dag zijn aangewezen: G. Voermans, Th. v. d. Laar, B. Assen, Ton Arts, Jan Gommans, K. Smals, H. Gom- mans, E. Sijbers, M. Beerkens, M. Oymans, M. Arts, M. Relouw. voor al uw van den munckhof nv Senioren Uitslagen: Molenwiekers 2Leunen 1 0 Leunen 2Venray 6 23 EEV 2—Leunen 3 2—4 Leunen 4Brughusia 2 45 Programma: A.s. zondag gaat Leunen 1 de strijd aanbinden met Kronenberg 1. Er zal zeker meer tegenstand worden ge boden dan in de wedstrijd van j.l. zondag. Verwacht wordt dat elke speler zich bewust is van de moei lijke opgave om deze club te over klassen. Aanvang 14.00 uur in Leu nen. Leunen 2 liet zich zondag 2 punt jes afhandig maken door Venray 6. Zondag gaat zij naar Ysselsteyn 3, waar zij zal trachten haar klasse te tonen. Succes! Aanvang 12.00 uur, vertek 11.30 u. Dat Leunen 3 nog niet bij de oud jes hoort heeft zij zondag bewezen. Hopenlijk zal a.s. zondag Castenray 3 het slachtoffer zijn van dit naar winst hunkerende elftal. Aanvang 12.00 uur (thuis). Ook Leunen 4 was zondag j.l. aar dig óp schot. Jamer dat het sterkere Brughusia 2 toch nog met de winst ging strijken. Voor a.s. zaterdag of zondag wordt een oefenwedstrijd ingelast. Voor nadere gegevens zie bij Kusters. Een aantal spelers moet nog ge keurd of herkeurd worden. Zie hier voor een aankondiging bij Kusters. Afd. Jeugd Leunen AVenray A6 80 Venray B3Leunen BI 04 Leunen B3Molenw. B3 131 Oostrum ClLeunen C2 160 Programma zaterdag 7 sept.: J eugdcompetitie Leunen AlOostrum Al 3.30 u. Leunen BIHolthees BI 2.30 u. Oostrum B2Leunen B2 2.30 u. vertrek 1.45 uur Leunen Cl—SW C3 1.30 u. Holthees C2Leunen C2 3.00 u. vertrek 2.00 uur Eindelijk kon dan afgelopen zon dag de jeugdwedstrijd tegen Horst gespeeld worden. Maar toch kwam er zaterdag nog een grote moeilijk heid opdagen. De banen waren nl. zo nat geregend, dat zondag onmo gelijk nog gespeeld kon worden. Maar gelukkig bracht Horst uit komst. Daar was de enonne hoe veelheid regenwater eerder wegge zakt dan hier en nodigde Horst ons uit om daar te komen spelen. Heel sportief klommen er zes jon gens en 6 meisjes 's morgens vroeg op de fiets en troken naar Horst. Daar aangekomen begon onmiddel lijk de zon te schijnen en werden er reuze spandoeken uitgerold met leu zen zoals: Al spelen wij geen com petitie, wij zijn toch in een optimale conditie en ook: het heeft toch geen zin, TCV maakt iedereen in. Het eindresultaat was dan ook ge weldig: Horst 3 punten, Venray 12 p. Allen fietsten weer vrolijk naar huis en brachten vol trots een prachtige beker mee. Dit is een beker waar in 1956 al om gevochten is tussen Venray en Horst. Toen was hij in het bezit van Venray. Daarna liet Horst dat niet op zich zitten en won hem terug in 1958. Al die tijd is de beker n ihet bezit geweest van Horst. Na 10 jaar later heeft onze Venrayse jeugd laten zien, dat ze toch ook nog tennissen kan en jon gens en meisjes, laat de beker nu ook minstens 10 jaar in Venray blij ven. De beker staat voorlopig te be zichtigen in de etalage van apotheek Cals, Grotestraat. De uitslagen waren als volgt: Jongen enkel: Guus Freriks-Ghitza Pop 6-3 3-6 2-6 Fr. Geurts-Paul Pop 1-6 1-6 Chr. Meulendijks-Marc. Teimoten 0-6 0-6 Meisjes enkel: Marian v. d. Meerendonck Katrien Goumans 6-1 2-6 6-8 Peet Houwen-M. Ruyten 11-13 4-6 Niki Houwen-Vera Keur 6-4 6-0 Mia Heldens-Jeltje Cals 2-6 6-4 8-6 Jongens dubbel: G. Freriksen Frans Geurts Paul Pop en K. Nieuwenhuysen 2-6 4-6 Jan Vissers en Cr. Meulendijks- Marc Termote-Leon Hanssen 2-6 4-6 Meisjes dubbel: M. v. d. Meerendonck-P. Houwen K. Goumans-M. Ruyten 4-6 2-6 N. HouwenMia Helden D. Martens-M. Kremer 3-6 6-2 2-6 Mixed: G. Freriks en M. v. d. Meerendonck- G. Pop en M. Ruyten 6-3 3-6 2-6 F. Geurtsen-Peet Houwen K. Nieuwenh.-K. Goumans 1-6 0-6 Jan Vissers-Niki Houwen E. v. Haaren-V. Keur 6-4 4-6 6-4 C. Meulendijks-M. Heidens M. Termote-M. Kremer 1-6 2-6 Na dit onverwachte succes gaan we de volgende week onze krachten meten met Deurne en trekken weer op de fiets de peel in. Laten we ho pen, dat het even succesvol zal zijn als vorige zondag. In een spannende en met vlagen goed gespeelde wedstrijd heeft Oos trum 1 zondag j.l. in Ysselsteyn een verdiende 21 overwinning behaald. In de eerste helft wogen beide par tijen goed tegen elkaar op wat ook uit de ruststand blijkt: 00. In de tweede helft nam eerst Ysselsteyn het initiatief en dat bracht na 10 mi nuten ook het eerste doelpunt op het scorebord. Maar ook Oostrum zat niet stil en wist na 15 min. de stand in evenwicht te brengen. Daar de Oostrum-keeper, die bijzonder goed op dreef was, het gevaar van Ysselsteyn wist te bedwingen, geluk te het aan de andere kant H^ Jans sen om Oostrum aan een verdiende 21 voorsprong te helpen, die ook behouden werd. Ook Oostrum 2 behaalde een on verwachte overwinning op Yssel steyn 2, met 4-0 werden de gasten aan de zegekar gebonden. Dit dank zij vrij goed voetbal en teamgeest. Er werden voor de rust nog wel veel kansen onbenut gelaten, maar in de 2e helft ging de machine beter draaien. Het was dan ook H. Poels die na 5 min in de tweede helft 't eerste doelpunt scoorde. L. Basten wist een penalty te benutten en het was A. van Soest en H. Poels die 3 en 4 aantekenden. Jongens, hiermee hebben jullie zowel onze vereniging èn uw leider R. Lemmens èn uw trainer een mooi cadeau gegeven voor het goede werk dat zijn iedere week voor jullie doen. Proficiat èn volhouden zo. Komt dinsdag allen trainen. Oostrum 4 verloor de vriendschap- schappelijk wedstrijd tegen Sambeek 2 met 6-3. J. Comelissen en J. van Kempen scoorden voor Oostrum. Programma zondag 8 september: Oostrum 1 - RKDSO aanvang 2.30 Venray 4 - Oostrum 2 aanvang 2.30 Oostrum 3 - Molenwiekers 3 12 uur Zaterdag 7 september jeugd: Leunen Al - Oostrum Al 3.30 uur Oostrum BI - Merselo BI 3.30 uur Oostrum B2 - Leunen B2 2.30 uur Veel succes. Op 26 augustus hield MHCV haar jaarvergadering. Naast de gebruike lijke jaarstukken kwam o.m. de be stuursverkiezing aan de orde. De herkiesbare bestuursleden t.w. voor zitter D. Vercauteren, penningmees ter W. Jansen en de algemene be- stursleden mej. P. Jeuken en A. Huls werden met algemene stemmen her kozen. In de plaats van J. Houba werd als sekretaris gekozen dhr. D. Hoekstra. Op zondag 25 augustus namen het le dames- en herenelftal deel aan een toernooi te Weert. Beide elftal len konden niet tot de eerste drie plaatsen doordringen. Beter ging het de elftallen die za terdag en zondag j.l. deelnamen aan toernooien te Venlo en Deurne. Jongens C kwamen trots met een 2e prijs uit Venlo terug en jongens A verdienden een levensgrote beker als le prijs in Deurne. Dames 2 konden het hier jammer genoeg niet tot een eervolle plaats brengen. Heren 1 brachten het tot de 4e plaats en werden door Dames 1 de loef afgestoken, zij werden nl. te Deurne eervol tweede. Dt eerste oefenwedstrijden zijn gespeeld, de kuiten weer gesmeerd en techniek en uithoudingsvermogen hopenlijk weer wat opgeschroefd. Zoals bekend begint de competitie voor dames en heren 1 en 2 op a.s. zondag 15 september. Onderstaand het programa voor de eerste compe titiehelft: Dames en Heren: 159 VenrayNuenen VenrayMaastricht 229 SonVenray Groen WitVenray 299 VenrayConcordia VenrayDVS 670 BlerickVenray BoxmeerVenray 1310 SitardVenray HorstVenray 2010 Beker- en inhaalwedstrijden idem 2710 VenrayGeel Zwart V enrayTegelen 311 VenrayBest VenrayCivicum 1011 Beker- en inhaalwedstrijden idem Indeling Dames 2: Blerick 3 Blerick 4 Venlo 3 Deurne 2 Venlo 4 Venray 2 Groen Wit 3 Tegelen 3. Heren 2: Blerick 4 Civicum 2 Venlo 8 Civicum 3 Tegelen 4 Ven ray 2. Programma le competitiehelft: (resp dames 2, heren 2) 159 Venray 2Venlo 4 159 Tegelen 4Venray 2 22—9 Venray 2—Groen Wit 3 Venray 2Weert 3 610 Venray 2Blerick 3 Venlo 8Venray 2 1310 Venray 2Tegelen 3 Venray 2Blerick 4 2710 Deurne 2Venray 2 Civicum 3Venray 2 311 Blerick 4Venray 2 Venray 2—Civicum 2

Peel en Maas | 1968 | | pagina 8