s.v. LEUNEN S.V.V. NIEUWS in Uen - - -.v: Y.V. 00STRUM ZWEMMEN "tof. BILJARTEN HANDBOOG DUIVENSPORT JUDO M.H.C.V. TAFELTENNIS DE MOLENWIEKERS SPORT Uitslagen zondag 4 fcbr.: Venray 1Wittenhorst 1 04 America 1Venray 2 23 Venray 3—Wittenhorst 2 41 Wanssum 2Venray 4 03 Venray 6Castenray 2 22 Merselo 2Venray 7 20 Venray 8Leunen 3 10 Na 1 min. stilte ter nagedachtenis aan Jac. Lemmen, de rechtsback van Wittenhorst, die door een tra gisch ongeval om het leven was ge komen, begon de wedstrijd Venray- Wittenhorst. De lovende woorden die wij Ven ray 1 hebben toegezwaaid na de wedstrijden tegen Blerick en IVO, zullen ditmaal achterwege blijven. Als wc deze wedstrijd achteraf be kijken komen we tot de konklusie dat Venray de tegenstander onder schat heeft en dat de ploeg minder kan incasseren dan we verwacht hadden. De wedstrijd begon ook nu weer met een overrompelende start van Venray. Met vloeiende combinaties trokken de rood-witten ten aanval, maar al spoedig bleek dat doelman Derks van Wittenhorst in blakende vorm verkeerde. Nadat de SW'ers 10 min. lang het Wittenhorst-doel onder stelling hadden en enkele goede scoringskansen onbenut waren gebleven, kwam Wittenhorst voor de eerste maal over de middenlijn. Het was toen ook meteen raak, zij het dan met de hulp van een Ven- ray-speler, die verkeerd terugspeel de en de bal buiten bereik van doel man Arts in eigen doel schoot: 01. Met het goede spel van Venray was het nu gedaan. De spelers vervielen in individuele akties, die telkens vastliepen op de stugge Horster verdediging, terwijl er ook veel te veel getreuzeld werd, als een bal werd afgespeeld. Wittenhorst dat het vooral van uitvallen moest hebben, was bijzon der gevaarlijk. In de 23e min. had den de gasten dan ook weer succes. Via de vleugelspelers kwam de bal bij Versteegen, die onhoudbaar in schoot. Nog voor de rust werd het 03 toen scheidsrechter Heuvelings een sliding van Schmeitz verkeerd beoordeelde en bestrafte met een penalty. Wittenhorst greep deze ges te aan om de marge tot 03 te vergroten. Ook na de pauze bleef Venray steriel voetbal spelen. Het plaatsen was erg slecht, terwijl men het ook nu veel te veel bleef zoeken in in dividuele akties, uiteraard zonder succes. Het evenmin imponerende Wittenhorst wist kort voor het ein de de stand nog op 04 te brengen en behaalde zodoende een verdien de, maar wel wat geflatteerde over winning. Laten we hopen dat op deze slech te generale een goede première zal volgen, want a.s. zondag wordt de competitie weer hervat en dan gaat het weer om kostbare punten. Het 2c elftal was te gast bij Ame rica, dat zeer goede tegenstand bood. De aanvallen van America waren goed opgezet, maar de verde diging van de Venray-reserves was goed op dreef. Vooral doelman L. de Kerf verkeerde in zeer goede vorm. Het eerste doelpunt voor Venray kwam tot stand na een aanval over rechts, de bal kwam in bezit van R. Linskens, die de America-doel- man met een afstandschot verraste. America kwam via een vrije trap op gelijke hoogte. Na de hervatting kwam W. Teunissen bij een goed opgezette aanval mee naar voren en kopte goed in: 12. Direct daar na was het J. van Bakel, die een solo-rush afrondde met een hard en onhoudbaar schot: 13. Door foutief in grijpen van de verdediging wist America nog eenmaal terug te ko- menen de stand op 2—3 te brengen. Als laatste voorbereiding op de competitie speelde Venray 3 onder bijzonder gunstige weersomstandig heden een oefenpartij tegen Witten horst 2. Deze wedstrijd werd royaal en verdiend gewonnen door Venray met 41. Zoals gewoonlijk was de beginperiode voor de tegenpartij, maar geleidelijk aan werd het spel verplaatst. Na ruim een half uur spelen was het P. Coppus, die uit een voorzet het eerste doelpunt liet aantekenen. In de 41e min. nam M. Janssen door van een dekkingsfout te profiteren nr. 2 voor zijn reke ning. Slechts 2 min. later werkte G. van Daal op soortgelijke wijze de bal voor de derde maal achter de Horster doelman. Na de rust, steunend op een 30 voorsprong, nam onze ploeg het wat te licht op en zodoende was het eer ste half uur grotendeels voor de gas ten. In de 28e min. wisten de Hors tenaren via 'n penalty (onhoudbaar voor de goed keepende O. Bunzei) op 31 te komen. Maar in de aller laatste min. bracht P. Smits, even eens uit een strafschop de score op Venray 4 behaalde zondag j.l. een dubbele overwinning. Er werd te gen Wanssum 2 namelijk met elf man met volle inzet gespeeld en met 30 gewonnen. Toch was dit Wans sum 2 een moeilijke tegenstander. Voortdurend hanteerden zij de bui- tenspelval, waar de Venray voor- waartsen herhaaldelijk inliepen. Toch wist Venray 4 haar eigen spel te brengen en de Wanssumse ver dediging af en toe in paniek te brengen. Hiervan profiteerde P. Jansen 5 min. na rust en bracht Venray 4 op een 0—1 voorsprong. Kort hierna werd de bal op de Wanssum-doellijn weggewerkt, maar door onvoldoende wegwerken wist Venray zich meester te maken van de bal en in het doel te werken. Wanssum kwam fel aanvallend te rug, maar ook nu weer toonde de Venray-verdediging haar kracht en liet niet toe dat haar doel in gevaar kwam. J. van Duynhoven maakte 10 min. voor het einde een einde aan hun tegenstand door de Wanssumse doelman voor de derde maal het na kijken te geven. Venray 6 heeft het afgelopen zon dag in de competitiewedstrijd tegen Castenray 2 niet tot een overwin ning kunnen brengen. Ondanks een 20 voorsprong wist Castenray te rug te komen. Tot tweemaal toe liet Venray 6 zich verrassen en dat be tekende een einduitslag van 22. Venray 7 kon een inhaalwedstrijd tegen een „versterkt" Merselo 2 niet in winst omzetten. Tot de rust kon den de SW'ers het nog 00 hou den. Na de rust wist Merselo ech ter tweemaal te doelpunten, waar van de tweede goal rechtstreeks uit een hoekschop. De enkele kansen, die Venray 7 kreeg werden helaas niet benut. Eindstand: 20. Venray 8 tenslotte speelde thuis een competitiewedstrijd tegen Leu nen 3. Hoewel Leunen iets meer in de aanval was, heeft Venray 8 toch beslag weten te leggen op de volle winst door met 10 te zegevieren. Het was vooral stopper A. P. Arts, die een groot aandeel had in deze overwinning. Programma zondag 11 febr: Competitie: VCH 1—Venray 1 2.30 u. Venray 2Sp. Irene 3 2.30 u. Koningslust 2Venray 3 2.30 u. Venray 4Ysselsteyn 2 2.30 u. Molenwiekers 2Venray 5 12.00 u. Venray 6Wittenhorst 4 12.00 u. EWC 3—Venray 7 12.00 u. Venray 8Hegelsom 4 12.00 u. A.s. zaterdag houden wij weer een kienavond in Hotel Manders. Wij verwachten een grote opkomst van al onze leden en hun dames. Vrien den en kennissen kunnen ze gerust meebrengen. Er wordt om 8 uur be gonnen. Programma zondag 11 febr.: Molenwiekers 1—VW '03 2.30 u. Molenwiekers 2Venray 5 12.00 u. Holthees 2Molenwiekers 3 12.00 u. A.s. zondag zal dan weer gestart worden met de 2e helft van de com petitie 1967'68. Vooral ons eerste elftal zal deze tweede helft een zeer zware opgave hebben, aangezien ze op de 2e plaats van onderen staan en er 2 moeten degraderen. Zondag krijgen we bezoek van VVV '03 uit Venlo, De wedstrijd in Venlo ligt ons als nog vers in het geheugen die we met pech verloren hebben. Laat ons a.s. zondag zien dat we op weg zijn om ons te her stellen. De spelers worden om 14.00 uur op het sportpark verwacht. Het 2e elftal krijgt Venray 5 op bezoek en het is altijd moeilijk om van een plaatselijke derby de uit slag te bepalen. Laten we er in ieder geval een mooie en sportieve wed strijd van maken. Ons 3e elftal gaat naar Holthees 2. We verwachten dat ze toch 1 puntje mee zullen brengen naar Venray. Vertek per fiets om 1.00 vanaf club lokaal. Feestavond. A.s. vrijdag 9 febr. zal er een gecostumeerde feestavond zijn in ons clublokaal. Aanvang 20.00 ur. We verwachten al onze leden bo ven 18 jaar om met hun vrouw c.q. verloofde deze avond te zullen bij wonen. Bestuursvergadering. Op donder dag 15 febr. bestuursvergadering in het clublokaal. Aanvang 20.00 uur. Afd. Jeugd. Onze BI wist tot de halve finale door te dringen in het kringtoernooi, maar werd uiteinde lijk gewipt door BW. Al met al was het toch een mooie prestatie. Indien er jeugdwedstrijden zijn zullen deze bekend gemaakt worden aan het clublokaal. Zondag kwam Oostrum 1 tegen hekkensluiter FCEB 2 binnen de lij nen en behaalde in Broekhuizen- vorst een gelukkige 32 overwin ning, na bij de rust tegen een 20 achterstand te hebben aangekeken. In deze matige partij was het FCEB dat overrompelend begon en al meteen het beste van het spel had. Dit resulteerde voor rust dan ook in twee doelpunten. Na de rust had Oostrum haar elftal iets gewij zigd en het ging nu dan ook aan merkelijk beter. FCEB verdedigde was het kon, maar via doelpunten van J. Custers en B. Hermans kwam Oostrum op gelijke hoogte. Enkele minuten voor het einde liet de ove rigens voortreffelijke keeper van FCEB de bal los en J. Custers was er als de kippen bij hetgeen 32 en ook 2 belangrijke puntjes beteken de. Oostrum 2 speelde zondag tegen Kronenberg 2, een tweede klasser, een afscheidswedstrijd voor P. Vos- beek, die wegens zijn vertrek naar Horst de voetballerij vaarwel heeft gezegd. Namens leider, grensrechter en spelers bood de aanvoerder bloe men aan en bedankte Vosbeek voor de prettige en sportieve wedstrij den die ze met hem gevoetbald hadden. Na de aftrap ging Kronenberg meteen in het offensief, wat al met een gevaar opleverde voor het Oos- trumse doel. Vrij spoedig kreeg Oos trum 2 echter meer vat op het spel, maar er werd nonchalant met de kansen omgesprongen. Het was ech ter geenszins tegen de verhouding in dat Oostrum 2 met de rust met 2-1 leidde, door doelpunten van H. Ver- sleijen en A. van Soest. Na de thee nam Kronenberg het initiatief weer over wat resulteerde in twee doelpunten, waarbij er een ontstond na een duidelijk handsge- val van een der Kronenberg-voor- waartsen. In het daarop volgende slotoffensief wist Oostrum toch nog een gelijkspel uit het vuur te slepen door een doelpunt van L. de Rijt. Deze stand gaf de verhoudingen ook het beste weer. Programma: Oostrum 1Holthees 1 Meterik 3Oostrum 2 Geysteren 2Oostrum 3 Uitslagen: Leunen 1—TOP 2 5—1 Leunen 2Ysselsteyn 3 60 Venray 8Leunen 3 10 Wittenhorst 4Leunen 4 260 Leunen ALeunen BI 01 Leunen ClMelderslo Cl 31 Programma zondag 11 febr.: Leunen 1Lottum 2 Sparta 3Leunen 2 vertrek 11.00 uur Leunen 3Sparta 4 Hegelsom 3Leunen 4 vertrek 11.00 uur 2.00 u. 12.00 u. 12.00 u. 12.00 u. Zaterdag 10 febr.: Leunen AMeterik A 3.30 u. Leun enBlMeterik BI 2.30 u. Venray B5 L.Leunen B2 2.30 u. vertrek 2.00 uur Meterik CLeunen Cl 2.00 u. vertrek 1.30 uur Voor eventuele andere jeugdwed strijden zie de opstellingen. Maandag: 8.00 rikwedstrijden bij Mariens. Vrijdag 16 febr.: 19.00 uur drop ping A-jeugd en senioren. Voor uw rijbewijs naar Autorijschool Wim Claessens Leunseweg 47a Tel. 2471 Venray Erkend A.N.W.B., Bovag, Vamor gedipomeerd Eigenlijk zou 't eerste elftal van DIS een bezoek brengen aan de Tig- lieja-reserves. Op het laatste mo ment werd dit nog veranderd in de inhaalwedstrijd van de kring Horst- Vcnray, waarvan DIS in de halve finale staat. Dus werd er gespeeld DIS 1HRC Afferden 1. In het be gin werd 't tempo direkt hoog aan gegeven. Beide doelen kwamen her haaldelijk onder vuur te staan. De achterhoedes wisten 't echter steeds te klaren. In de 20e min. was het de DIS-linksbuiten die naar later bleek de enige treffer wist te scoren. De DIS-mannen hebben hierna hard gewerkt om de overwinning in Oirlo te houden, wat hun dan ook is ge lukt. Nu op naar de finale. DIS 2 kon het tegen de Tilglieja- reserves niet bolwerken; wel wat geflateterd wonnen de Tegelenaren met 101. A.s. zondag begint de competitie weer, dus allen weer present en werken jongens van begin tot het einde. Dus denkt ook aan de trai ning. Programma America 1DIS 1 DIS 2—DEV 3 America 3DIS 3 2.00 u. 2.30 u. 12.00 u. Zeer waarschijnlijk is er 15 febr. ledenvergadering. Weer succes voor SPIO Afgelopen zondag werd de tweede wedstrijd van de wintercompetitie gehouden. Ditmaal georganiseerd door R.Z. uit Roermond in het zwembad de Rog te Weert. Weer waren het voornamelijk de jongens en meisjes onder 12 jaar die ons de prijzen bezorgden. Op de 50 mtr. schoolslag meisjes onder 10 jr. behaalde Monique Buys een derde plaats in de tijd van 58.1; Karin van Loo werd tweede op de 50 mtr. vrije slag in een tijd van 45.2. Op dit nummer werd ook Sraar Berkens 2e bij de jongens, zijn tijd was 44.0. Paulien Janssen behaalde op de 100 mtr. vrije slag meisjes onder 16 jaar met een tijd van 1.27.1 een der de plaats. Yvonne Buys werd op de 50 mtr. rugslag voor meisjes onder 12 jaar 4e met een tijd van 53.4, terwijl Pe ter Akerboom bij de jongens een zelfde plaats bereikte in de tijd van 54.8. Jammer was het dat in de estafet te voor jongens onder 14 jaar door een van onze jongens een verkeerd keerpunt was gemaakt. Door dis kwalificatie werden we van de der de plaats afgehouden. De ander deelnemers van Spio kwamen allen tot voor hun zeer re delijke resultaten, enkelen verbeter den zelfs hun persoonlijk record, toch waren hun tijden niet voldoen de om voor de ereplaatsen in aan merking te komen. Zij zullen als ze serieus aan hun training werken, de komende zomer ook tot de ere plaatsen weten door te dringen. VOOR ALLE MERKEN TRUCK-REPARATIE VOORWEDSTRIJDEN DRIEBANDEN B Op 16, 17, 18 februari a.s. worden de voorwedstrijden Driebanden B van de KNBB gespeeld. In café P. Volleberg Zn., Henseniusstraat 20 zullen de volgende deelnemers van de partij zijn: H. Volleberg, H. Lenssen, M. Lens- sen, M. Creemers, H. Janssen, allen van De Ketsers; W. Klomp, Het Gr. Laken en J. Verbeeten, Boxmeer van St. Rochus. De eerste ronde op 16 febr. is als volgt: 7.00 H. LenssenM. Lenssen 8.00 H. VollebergM. Creemers 9.00 H. JanssenW. Klomp 10.00 J. VerbetenWinnaar partij 1 De deelnemers die in café P. Lin- ders-Volleberg, Stationsweg 147 te Venray van start gaan zijn: M. van Asten, W. Kesels, P. Lin- ders, J. van Loon, W. Swaghoven, P. Volleberg, L. Jacobs, allen lid van V.O.P. De eerste ronde op 16 febr. is als volgt: 7.00 M. v. AstenW. Kessels 8.00 P. LindersP. Volleberg 9.00 J. van LoonW. Swaghoven 10.00 L. JacobsWinnaar partij 1 De promotiegrens in deze klasse is 0.40, de degradatiegrens 0.25. De partijlengte is bepaald op 20 caram boles. Op datzelfde tijdstip worden deze voorwedstrijden ook nog gespeeld café G. Lamers te Mill en Hotel F. Deriet te Overloon. BARAKKEN In café Volleberg in de Hense niusstraat worden op 10, 11 en 16, 17 en 18 februari a.s. grote barakwed- strijden georganiseerd ten bate van Biljartvereniging De Ketsers en handboogsportvereniging St. Jan. De hoofdprijs is een rijwiel. Ver dere prijzen o.a. draagbare radio, le vensmiddelenpakket enz. Boven zijn er waardevolle dagprijzen beschik baar gesteld. Voor alle reparaties fa. MARTENS Schoolstraat 30 Tel. 2389 ST. JAN Donderdag 1 febr. hield handboog sportvereniging St. Jan voor de tweede maal in haar nog vrij korte bestaan haar jaarvergadering in doelhuis Volleberg in de Henssenius- straat. Voorzitter J. Krijnen liet in zijn uitvoerige openingsrede het wel en wee van St. Jan nog eens de revue passeren. Het bleek dat hij ook nu weer terecht optimistisch kon zijn. De behaalde resultaten waren weer zeer .goed, zoals o.m. Ie kringcon cours te Castenray behaalde het le zestal 932 pnt., het tweede zestal 776. Op het tweede kringconcours te Ys selsteyn werden resp. 934 en 642 p. behaald en het 3e kringconcours bij zustervereniging St. Oda leverde resp. 904 en 725 pnt. op. Dit hield in dat het eerste zestal promoveerde van de B-klasse naar de ere-afde- ling en het 2e zestal in de C-klasse mag uitkomen. Aan het begin van het voorbije seizoen telde St. Jan 11 schutters. Dit aantal is inmiddels gestegen tot 17, zodat er nu met drie zestallen aan de komende wedstrijden zal worden deelgenomen. Er was nog meer, n.l. Henk Hoe- demaekers werd bij de nat. jeugd kampioenschappen 2e en dus natio naal reserve-kampioen. Op het jubileumconcours van zustervereniging Diana werden bijv. twee eerste prijzen behaald, zowel door le als 2e zestal, plus een ere teken voor M. Lenssen in de A-klas se en H. Volleberg in de D-klasse. Voorzitter Krijnen wierp ook een blik in de toekomst, want ook aan deze weg was door het aktieve be stuur reeds flink getimmerd. Er staan nl. niet minder dan 23 wed strijden op het programma, waar naast nog aan drie kringconcoursen en vijf nationale concoursen zal worden deelgenomen. Bovendien zal een wedstrijd in Duitsland gehouden worden. Na deze openingsrede was het de beurt aan sekretaris G. Hulleman, die in een uitvoerig verslag even eens de voornaamste gebeurtenissen op papier had gezet. Hem werd ook dank gebracht voor het zeer vele werk dat hij als sekretaris verzet heeft. Jacq. Emonts bleek ook nu weer goed met de centen om te kunnen springen, waarvoor de vergadering dan ook gaarne een dankbaar ap plausje over had. Dan volgde de bestuursverkiezing. In de vakature A. Stiphout werd voorzien door de verkiezing met al gemene stemmen van Math. Hen driks. De heer en mevr. Volleberg wer den nog eens extra in de bloemtjes gezet voor de prima verzorging van doel en materialen en de gulle ont vangst die men altijd mag ondervin den. Dat was dan het einde van een vruchtbare vergadering. Van de rondvraag werd weinig gebruik ge maakt. Tot en met zondagmorgen 1? uur bestaat de gelegenheid om alsnog derbyringen te bestellen voor de afdelingswedvlucht vanaf Melun met de jonge duiven. Doe allen mee en bestel er een paar bij de secretaris. P.D.V. DE VREDESDUIF Liefhebbers welke nat. Bourges gespeeld hebben, kunnen de verbe terde uitslag afhalen bij P. Janssen, Kruisstraat 6. Op 17 maart a.s. wordt er door Judovereniging Broekhuizenvorst 'n toernooi georganiseerd voor aspi ranten, junioren en senioren. Ook onze vereniging kan aan deze wed strijden deelnemen. Voor onze judo ka's is a.s. dinsdag de laatste kans om in te schrijven. Het inschrijfgeld bedraagt voor de jeugd van 8 t.m. 14 jaar 1,voor aspiranten van 15 t.m. 17 jaar 1.50, voor junioren van 18 t.m. 20 jaar 1.50 en voor senioren van 21 jaar en ouder eveneens 1.50. Na enige maanden gedwongen rust te hebben genomen gaat de competitie dit weekend weer van start. J.l. maandag hield MHCV een le denvergadering waarop de nieuwe voorzitter, de heer D. Vercauteren, werd gekozen en geinstalleerd. Hier mede is een einde gekomen aan de voorzitterloze periode van de ver eniging. Programma a.s. weekend: Zaterdag 10 febr.: Jongens: Venlo BVenray A 14.30 ir. Venlo CVenray C 14.30 u. Voor vertrektijden zie raambiljet Cals. Venray BHorst B 13.30 u. Dames: VenrayVenlo 15.00 u. Senioren, zaterdag 10 febr.: Venlo 6Venray 2 14.30 u. vertrek 13.30 uur Zondag 11 febr.: Dames Venray 2Groen Wit 3 12.00 Mogelijk wordt deze wedstrijd in Venlo gespeeld. Raadpleeg raambilj. Voor de diverse opstellingen en andere mededelingen raadplege men het raambiljet bij Cals. Dames 1 spelen een vriendschap pelijke wedstrijd tegen Deurne. Aan vang 13.30 uur, Leunseweg. Programma komende weken: Resp. dames en heren: 182 BestVenray VenraySon 252 Beker en inhaalwedstrijden voor dames en heren. 33 Idem. 103 ConcordiaVenray DVSVenray 173 Beker en inhaalwedstrijden 243 VenrayNuenen VenrayBoxmeer 313 HeerlenVenray VenraySt. Oedenrode 74 Beker en inhaalwedstrijden Jongens A: 172 Venray AHorst A 242 Tegelen BVenray A 93 BlerickBVenray A Jongens B: 172 Venlo DVenray B 242 Venray BVenray C 23 Venlo CVenray B 93 Venray BVenol C Jongens C: 172 Venray CHuac G 242 Venray BVenray C 23 Venray CVenlo D 93 Horst BVenray C Meisjes: 172 Groen WitVenray 242 BlerickVenray 23 HorstVenray 93 VenrayDeurne Het programma van Dames 2 en He ren 2 volgt zo mogelijk volgende week. Alle teams succes! Uitslagen 3 febr. j.l.: DVO 1—Red Stars 1 5—5 Maasbree 10Red Stars 7 82 Red Stars 2Genooi 5 82 Red Stars 3—Red Stars 4 6—4 Red Stars 10Genooi 8 73 Ons eerste team moest op bezoek in Kessel. Dit was hun grote rivaal uit de eerste helft van de competi tie. De punten werden steeds gelijk- opgaand gescoord. Het werd 2-2 en zo verder tot 44. Ons team kon toen het eerste 54 maken dat hun een kleine kans op een overwinning gaf. Het mocht echter niet baten en ook nu wisten de gastheren weer gelijk te maken. Het tweede team kreeg bezoek van Genooi uit Venlo. Ofschoon ze in de eerste helft slechts een kleine zege wisten te boeken ging het nu aanmerkelijk beter. De einduitslag van 82 was dan ook zeer verdiend. Het derde en vierde team kwam deze keer tegen elkaar uit. Hier werd zeer fanatiek gespeeld, daar geen enkele speler iets voor elkaar onder wilde doen. Het werd uitein delijk toch een kleine zege voor het derde team, die de beste papieren had. Red Stars 7 had in Maasbree geen enkele kans. De ervaren tegenstan ders hadden geen enkele moeite met onze jongens. Alleen J. de Visser wist twee tegenstanders te overspe len. Red Stars 10 kreeg het gemakke lijk daar er maar twee tegenstan ders op kwamen dagen. Dat leverde dus al direct een voorsprong van 30 op. Alleen Oudenhoven en v. d. Veerdonck moesten samen nog drie puntjes aan de tegenstanders laten. Programma 10 febr.: Thuiswedstrijden 18.00 u. 18.00 u. 18.00 u. 18.00 u. Red Stars 2Hegta 2 Red Stars 4Koningslust Red Stars 5Armada 5 Red Stars 10—TTC 6 Red Stars 8Hegta 4 Deze wedstrijd zou oorspronkelijk in Hegelsom gespeeld worden, maar is door zaalgebrek van de vereni ging Hegta verwisseld. Zondag 11 febr.: Landelijke kompetitie: Red Stars 65Roggel 14.30 u. Tevens wordt de inhaalwedstrijd Red Stars 7JSM 4 gespeeld. Uitwedstrijden: JSM 2-Red Stars 1 aanv. nog onbek. JSM 3Red Stars 3 aanv. onbek. Maasbree 11Red Stars 9 14.30 u.

Peel en Maas | 1968 | | pagina 10