Kerkelijke Diensten van 24 tot en met 30 dec. Kort overzicht van de kerstdiensten in de Venrayse kerken BIECHTGELEGENHEID: boompjes te prijken en binnen in de kamer heeft ditmaal de boswachter de kerstbiecht afgenomen, van de pastoor, van de koster, van de vier boerenEn hij heeft daar lekker van geprofiteerd om die grote men sen eens even duidelijk te maken, dat het niet aangaat om te „stropen". „Om de heilige niet Het is allemaal in orde gekomen. Pastoor heeft de kerstbomen betaald van de koster en hemzelf. En de vier grote mannen hebben ook de man 25,op tafel moeten leggen als zoengeldEn ze hebben onder elkaar een heilige eed gezworen, dat het niemand ooit zou mogen horen. Er zijn kwade vrouwen geweest, die nacht in het dorp, omdat hun man nog zolang is weggebleven. De natte voet is flink verkouden gewor den en heeft zich geërgerd over het feit dat hij voordat hij op stroop tocht ging, bijna zijn nek gebroken had over een kerstboom, die een van zijn zoons in de stal had neerge gooid. Hij merkte het echter alleen toen hij met zijn duur betaalde boompje terug kwam. Maar voor het overige is er vrede geweest met de kerstdagen. Alleen, is het naderhand in het café opge vallen dat die vier boeren nooit meer bij elkaar aan tafeltje zijn gaan zit ten PAROCHIEKERK VENP.AY Priester van de week: Kapelaan J. H. Driessen Dr. Poelsstraat 2 - Tel. 2385 Zondag: 4e zondag van de Advent. 8 uur Marinus van Dijck; 9.30 hoog mis voor de pa/ochie; 11 uur Arnold Janssen; 18 uur Frans van de Heu vel. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. 12 uur Plechtige Nachtmis voor de parochie; 7 uur overl. ouders; 8 uur Gerard Delauw en dochter Maria; 9.30 plechtige hoogmis Antoon Lau- rensse en Josephina Maassen; 11 uur Ferdinand van Els en echtgenote v.w. M. H. Vandaag is geen avond mis. Dinsdag: 2e kerstdag. 7 uur Wed. Verriet-Beyer; 8 uur José Kremer- Vullinghs; 9.30 Hoogmis voor de pa rochie; 11 uur Mevr. Hawinkels. Vandaag is geen avondmis. Woensdag: 8 uur Vader Bouten en zoon Gerrit; 9 uur M. Arts-Cornelis- sen; 19 uur Hubert Thuyls. Donderdag: 8 uur Mathijs Paules; 9 uur Johan Clephas v.w. buurtver. St. Jozef; 15 uur plechtig huwelijk W ij nen-J anssen. Vrijdag: 8 uur Theodoor Stevens en fam.; 9 uur Martin Pelzer; 19 uur Peter Antoon Minten en dochter Pe- tronella. Zaterdag: 8 uur Arnoldina Aben; 9 uur Piet Oudenhoven; 19 uur Piet Hanen. Mededelingen: Boetevieringen voor Kerstmis: Vrijdag 22 dece. om 19 uur aan sluitend eucharistieviering; vrijdag 22 dec. privébiecht van 6 tot 7 uur; Zaterdag 23 dec. om 19 uur, aan sluitend eucharistieviering; privébiecht van 5 tot 7 uur. Kerstmis De nachtmis wordt verzorgd door het heren- en jongenskoor. Zij zullen de Misa in hon. SS Inno- centium van J. Nieland zingen. Het koor zal vanaf half 12 kerst liederen ten gehore brengen. De Herdersmis om 7 uur wordt gezongen door het meisjeskoor, samen met de gelovigen. De hoogmis zal worden opgeluis terd door het Dames- en Heren koor. 2e Kerstdag De hoogmis wordt weer door het heren- en jongenskoor verzorgd, 's Middags om half 4 zullen onze koren een kerstconcert geven in onze kerk. We hopen dat vele pa rochianen dit concert zullen bij wonen. Dit concert duurt tot on geveer kwart voor vijf. Akolieten- en misdienaarslüst Zaterdag 23 dec.: 19 uur P. Hans- sen en P. v d. Heuvel. Zondag 24 dec.: 8 uur J. van Ham en J. Bollen; 9.30 G. Terwijn, H. v.d, Bekerom, L. Bexkens en H. Man- ders; 11 uur A. Broers en A Stevens; 18 uur: J. Bexkens en M. Cuppen. Nachtmis: 24 uur H. Ebbering, M. Janssen, L. Manders en H. Verste gen. Maandag 25 dec.: 7 uur M. Cup pen en W. Janssen; 8 uur J Bollen en J. van Ham; 9.30 G. Terwijn, H. v. d. Bekerom, L. Bexkens en H. Manders; 11 uur P. Hanssen en P. v. d. Heuvel. Dinsdag 26 dec.: 7 uur A. Broers en A. Stevens; 8 uur P. Hanssen en P. v. d. Heuvel; 9.30 H. Ebberink en M. Janssen, L. Manders, H. Verste gen; 11 uur J. Bexkens en M. Cup pen. Woensdag 27 en donderdag 28 dec. 8 uur Geert Kengen en Gerard van Vechel; 9 uur Geert Cox en Bert Verbruggen; 19 uur Louis Wijnho ven en Twan Oudenhoven (behalve dondredag). Vrijdag 29 en zaterdag 30 dec.: 8 uur Jan Ruyten en Wim Kremer; 9 uur Adje Verbeek en Paul Zwit- zerlood; 19 uur Pieter Janssen, Lam bert Jansen (behalve zaterdag). Donderdag 28 dec.: 15 uur huwe lijksmis, Jos Laurensse en Bart van Bolhuis. Eerste Kerstdag: om 7 uur 's mor gens ziekencommunie Johnny van Gestel en Tonnie Janssen. PAROCHIE PATERSKERK Priester van de week: P. Felix Tel. 1973 Zondag: 4e zondag van de Advent. H. Missen: 7.30, 9 uur, 11.45; Hoog mis 10.15; om 18 uur avondmis als Kerstviering. Er zullen kerstliederen gezongen worden en verder zingen de gelovigen: Kyrie - Gloria enz. Op 24 dec. is er geen gelegenheid om te biechten. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. Om 12 uur Nachtmis. Verdere Mis sen: 6 uur, 7.45, 9 uur, 11.45 en 10.15 de Hoogmis. Er is geen avondmis. Dinsdag: Tweede Kerstdag. De H. Missen zijn als op zondag. Er is geen avondmis. Donderdag: Feest van onnozele kinderen. Vrijdag: om 19.00 uur avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: om 5 uur en 6 uur en na de avondmis tot 8 uur gelegen heid om het sacrament der biecht te ontvangen. Mededelingen: 1. Wilt U voor verdere berichten omtrent de Missen met Kerstmis, elders in Peel en Maas kijken, waar U alles kunt vinden, wat en wanneer er met de Kerstdagen iets te doen is in de kerk van Venray-kom. 2. Donderdag 28 dec. a.s. is de Kerstviering van de D.O., om half acht in San Damiano. Deze avond wordt verzorgd door Pa ter N. Heitbrink uit Brummen. Zie verder bericht in dit blad. Misintenties Zaterdag: 18.30 Adriana Ouden hoven-Evers. Zondag: 7.30 overl. ouders Dui- kers-Philipsen en zoon Pieter; 9 uur Jo van Geenen; 10.15 voor de paro chie; 11.45 overl. familieleden Theu- venet; 18.00 Gerard Cox. Maandag: 12 uur voor de paro chie; 6 uur Maria van der Voort - Linskens; 7.45 Gerrit Koppes; 9 uur Maria Cornelia Jacobs-Duyf; 10.15 overl. fam. v. d. Tillaart-Lurvink; 11.45 overl. fam. Pauwels-Minten. Woensdag: 7.45 ter ere van St. Antonius tot zekere intentie; 8.30 tot zekere intentie; 19.00 Jozef van de Heuvel. Donderdag: 7.45 overl. ouders Nieuwstad; 8.30 Jan Laurensse; 19.00 Jac. Dinjens. Vrijdag: 7.45 ter ere van St. An tonius uit dankbaarheid; 8.30 voor de verlaten zielen; 19.00 overl. fam. Ewals-Holtackers. Zaterdag: 7.45 uit dankbaarheid; 8.30 Wilh. v. d. Kolk-Robben (v.w. de be j aarden vereniging); 18.30 Ant. Cremers. Dienbeurten Akolieten Zaterdag: 18.30 Hans Arts en Henk Evers. Zondag: 7.30 Cor en Jan Evers; 9 uur Paul Pop en J. van Lieshout; 10.15 Victor Pop en J. Schellekens; 11.45 Jan Meesters en Henk Arts; 18.00 Lex Faessen en Ant. Claes- sens. Maandag: Eerste Kerstdag: bericht wordt thuisbezorgd. Dinsdag: 2e Kerstdag: 7.30 Ant. Claessens en J. van Lieshout; 9 u. Hans Arts en Henk Evers; 10.15 Victor Pop en J. Schellekens; 11.45 Paul Pop en Lex Faesen. VREDESKERK VENRAY Zaterdag: 19.00 boetevierjng voor kerstmis met aansluitend korte eucharistieviering voor overl. Ma- thias van de Bereken. Zondag: 4e zondag van de Advent. Vigilie van de geboorte des Heren. 7.30 leesmis voor overl. ouders Aerts- Biestervelds; 9.00 leesmis voor overl. ouders Siebers-Dielemans en zoon Theo; 10 uur hoogmis voor alle pa- rachianen; 11.30 leesmis voor Piet Voss; 18.30 plechtige eucharistievie ring van kerstmis (gezongen door het heren- en dameskoor - meerstem mig) voor overl. Jan Laurensse. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. 12.00 plechtige nachtmis van kerst mis (meerstemmig gezongen door het heren- en dameskoor) voor alle parochianen; 7.30 leesmis voor overl. fam. Sijbers-van de Kerkhof; 9.00 leesmis voor overl. Albertus Stevens 10 uur leesmis voor overl. Petronel- lo Duykers-van Dijck; 11.30 leesmis voor overl. vader Thielen en zonen Aloys en Bennie. In alle H. Missen worden metbegeleiding van het or gel kerstliederen gezongen. Geen avondmis. Dinsdag: Tweede Kerstdag, feest van de H. Stefanus (diensten als op zondag). 7.30 leesmis voor overl. fam. van den Munckhof-Poels; 9.00 lees mis voor overl. Johan Jansen en Catharina Arts; 10.00 hoogmis voor overl. ouders Meulendijks (gezongen door het heren- en dameskoor); 11.30 leesmis voor overl. Bennie Thielen en Corry Geurtjens. Geen avondmis. Woensdag: feest van de H. Johan nes Evangelist. 8.00 leesmis voor overl. Adrianus Peeters; 19.00 avond mis voor overl. fam. Keltjens. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Bernardus Albers; 19.00 avondmis vooh overl. fam. Derks-Smits. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Gerardus Verstegen; 19.00 avondmis vooh overl. Hubertus Hendriks. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Cato Janssen; 19.00 avondmis voor overl. Noud van Lin en Martien Janssen; biechtgelegenheid van 57 uur. Mededelingen: 1. Boetevieringen voor kerstmis: vrijdag- en zaterdagavond om 7 uur. Gelegenheid tot persoon lijke biecht: vrijdag van 5—7 uur en zaterdag van 37 uur. 2. Regeling met kerstmis: de avond mis van zondag 24 dec. om half zeven en de nachtmis van 12 uur zün beiden plechtige kerstvierin gen. Vóór beide H. Missen wor den kerstliederen ten gehore ge bracht en beiden worden gezon gen door het heren- en dames koor samen (meerstemmig). Door deze twee missen hopen we allen zoveel mogelijk de gelegenheid te geven kerstmis mooi te vieren en de geweldige drukte in de nacht mis iets te verminderen. Wie in e envan deze twee missen gecommuniceerd heeft, mag in een van de missen op kerstdag nogmaals communiceren. Eerste en 2e kerstdag zijn de tij den van de missen als op de zon dagen, maar op beide dagen is er géén avondmis. Op Kerstdag worden in alle mis sen kerstliederen gezongen. 3. In de kerk is een nieuwe kerst groep geplaatst, gemaakt door de meisjes van de M.B.L. en enkele anderen. GEMEENSCHAPSVIERING VENRAY Kerstviering zondagavond kwart voor acht in San Damiano. HERVORMDE: GEMEENTE - Zondag wordt de kerkdienst voor de Protestaanten niet in de Veltum- se kapel, maar in het zaaltje Hoen derstraat 12 gehouden, aanvang 10 u. Predikant is Ds. Zeldenrust uit Ven- lo. Op Eerste Kerstdag is er om 10 u. v.m. dienst in de Hervormde Kerk in Blitterswijck, waar voorgaan de Weleerw. Heer Keers en Pater Gra- tianus van Smakt, met zang van mej Gommans uit Leunen. In deze dienst een extra-kollekte voor Kerk en Wereld te Driebergen. Op de Tweede Kerstdag begint het Gezinskerstfeest eveneens in de Kerk te Blitterswijck om vier uur n.m. Een extra bus (kosteloos) ver trekt daarheen om half vier van het woonoord Vlakwater en om tien over half vier van de Protestantse school aan de Pr. Bernhardstraat. Op de terugreis zal op extra stop plaatsen met de afstand naar de woningen rekening worden gehou den. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zaterdagavond 19 uur H. Mis voor Willem Janssen. Zondag: 4e zondag van de Advent. 8.30 Pierre Jacobs (Veeverzekering); 10 uur Hoogmis, Theo Camps; 's av. om 10 uur pl. nachtmis van Kerst mis voor de parochie. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. 8.30 Reiner Oehmen; 10 uur hoog mis overl. fam. Hermsen-ten Haaf; 3 uur plechtig Lof. Dinsdag: 8.30 Herman Hoex (St. Eloy); 10 ur Hoogmis voor de leden van het kerkbestuur, collectanten, zangkoren en harmonie. Woensdag: 8.45 overl. fam. Loo- nen-Tacken. Donderdag: 8 uur Harrie Kessels. Vrijdag: 8 uur Gerard Arts; 15 uur huwelijksmis voor het bruidspaar Ebben-Litjens. Zaterdag: 8 uur Theodora Derks- Janssen; 19.00 avondmis overl. fam. Camps-Wolters. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 4e zondag van de Advent. Vigilie van Kerstmis. 7.00 leesmis; 8.30 voor Jacob Bots, A. M. van Ar- sen en A. M. Dings; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis; 12 uur Nachtmis; 8.00 Dageraadsmis; 10 uur Herdersmis. Dinsdag: 2e Kerstdag. 7.00 leesmis; 8.30 tot zekere intentie; 10 uur hoog mis voor de parochie. Woensdag: 8.00 hoogmis voor Christiaan Hellegers en Joanna Ver meulen. Donderdag: 8.00 maanddienst voor Jan Tijssen. Vrijdag: 8.00 voor Willem Eijk; 11.00 huwelijksmis voor het bruids paar Engels-Heidens. Zaterdag: 8.00 voor Jos Verstap pen, Anita Smits en Ant. Verstap pen; 19.00 avondmis. •PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag 23 dec.: biechtgelegen heid van 15.00-17.00 uur, 18.00-19.00; 19.00 leesmis tot int. L. V. Zondag: 4e zondag van de Advent. 7.30 leesmis tot intentie; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: Geboorte des Heren. Middernacht: Nachtmis voor de pa rochie; 7.30 Herdersmis tot int. van Piet Philipsen (kerstliederen door kinderen). 10 uur hoogmis voor de vrede; 3 u. plechtig lof metkerstlie- deren. Dinsdag: 2e Kerstdag. H. Stepha- nus. 8 uur leesmis tot intentie L. V. 10 uur gez. maanddienst Gertr. Ver- steegen-Litjens. Woensdag: 8 uur Gezinsmis tot intentie van hen die offeren. Donderdag: 8 uur gez. H. Mis v. Henrica v. d. Pasch en Cath. v. d. Homberg. Vrijdag: 8 uur gez. maanddienst Dina Kemmelings-Strijbos. Zaterdag: 8 uur leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot intentie van hen die hiervoor offerden. Biechtgelegenheid 18.30-19.00 uur. Om 19.00 uur avond mis als zondagsmis. Kerkpoetsen: Miep Emonts, Truus Kuypers. Misdienaars: H. Cox-B. Emonts L. Cox-L. Cleven. Akolieten: J. Rambags (Gz), J. Rambags (Jz), L. Rambags. N.B. Hebt u uw zakje voor La tijns Amerika vergeten? Werp het vóór Kerstmis in de Kerkbijdrage- offerblok. Wie de grafrechten nog moet vol doen, doe dat liefst spoedig: gewoon graf 2.50; dubbel graf 3,50; kin dergraf 1.50. Zondag: 4e zondag van de Advent. Vigilie van Kerstmis. Om 7.30 lees mis voor de parochie; 9 uur hoogmis voor Theodora Martens-Heesen; 10.30 leesmis voor Sjaak Vervuurt v. d. buurt. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. Om 12 uur de nachtmis, opgedragen voor de parochie; om 7.30 leesmis voor overl. fam. Martens-Verhees; 9 uur hoogmis voor P. J. Rongen; om 10.30 leesmis voor Antoon Voermans; 's middags om 3 uur lof. Maandag: 2e Kerstdag. Om 7.30 leesmis voor de parochie; 9 uur hoogmis voor Gerard Hendrickx; om 10.30 leesmis voor Lodewijck Emanuel David. Woensdag: 7.30 gest. leesmis voor Henricus Gussen en Lamberdina Takken; 8 uur leesmis voor overl. fam. Wismans-Loonen. Donderdag: 7.30 leesmis voor Elly Loonen en E. van Berlo; 8 uur lees mis voor P. M. Lucassen, echtgenote en dochter Liza. Vrijdag: 7.30 gezongen jaarget. voor Theodorus Bouten; 8 uur lees mis voor Jac. Vervuurt. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Hen- drika Heesen-Verdellen; 's avonds om 7 uur leesmis voor Jo van Gee nen. Akolieten de 3 zondagen als ge woonlijk zondags. Nachtmis: Jan Voermans, H. Baltussen, M. Janssen en W. Cornelissen. In de week: 7.30 Peter Gommans en M. Koch; 8 uur Th. Verstappen; zaterdagavond: Theo Verstappen en P. Reintjes. De misboekjes zijn bij de ingangen van de kerk verkrijgbaar a 5 cent. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 4e zondag van de Advent. 7.30 leesmis voor int. van de pel grims naar Wittem; 8.45 leesmis voor Peter Johannes Philipsen; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. 12 uur Nachtmis voor de parochie; 7.30 leesmis voor de overleden fam. Peeters-Michels; 10 uur hoogmis v. Gerrit van Dijck. Dinsdag: 2e Kerstdag, Feest van Devotie. 7.30 leesmis voor de overl. fam. Lemmens-Poels; 8.45 week- dienst voor Mathias van Asten; 10 u. hoogmis gesticht jaarg. voor Wilhel- mina Claessens-Michels. Woensdag: 8 uur leesmis voor Pas toor Lennaerts. Donderdag: 19.00 avondmis voor de fam. van Soest-Jenniskens. Vrijdag: 8 uur leesmis voor An toon van Asten; 2 uur gez. H. Mis uit dankbaarheid voor de fam. Jen- neskens-Poels bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijksfeest. Zóterdag: 10 uur huwelijksmis voor het bruidspaar De Bruijn- Camps; 19.30 avondmis uit dankbaar heid voor de fam. Hellegers-Jeuken. Voor de nachtmis van 12 uur met Kerstmis zullen vanaf half 12 kerst liederen gezongen worden, ook geza menlijk met de aanwezigen. De num mering op het bord van de liedjes geldt ook voor de kerstliedjes. PARpCHIEKERK MERSELO Zondag: 4e zondag van de Advent. Vigilie van Kerstmis. 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw en H. Ge rardus tot int. van fam. van Hoof- van Tilburg; 10 uur gest. jgt. voor Jan Mathijs Michels en Gertrudis Verheyen; 11.30 leesmis tot int. van fam. Kessels-Claes. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. Nachtmis om middernacht, tot int. van alle parochianen. 7.30 leesmis verzorgd door de schoolkinderen, vr. Petrus Pubben; 10 uur Hoogmis voor de wereldvrede; 11.30 leesmis tot intentie van fam. Poels-Bouten. Dinsdag: 2e Kerstdag. H. Stefanus eerste martelaar. 7.30 leesmis voor fam. Peters-Jeurissen; 10 uur Hoog mis tot int. van fam. Muysers- Steeghs; 11.30 leesmis voor Wilhelm Gellings v.w. Huishoudschool Woen- sel II. Woensdag: H. Johannes vangelist. 8.00 gez. H. Mis voor To Flinsen- berg-Gooren. Donderdag: Onnozele Kinderen. 8.00 gez. H. Mis voor Maria Arts- v. d. Bembt. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor An toon Verhaag. Zaterdag: 8.00 gez. H. Mis voor Martinus Poels; 19.00 avondmis voor fam. Gielen-Beckers. Mede in verband met de plaats ruimte in onze kerk verzoeken we U de schoolkinderen NIET mee te brengen naar de nachtmis en ze bij voorkeur te sturen naar de mis van 7.30 uur op eerste kerstdag. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 4e zondag van de Advent. Vigilie van Kerstmis. 7.45 vroegmis tot bijz. int.; 10 uur hoogmis voor de overl. van de familie Janssen en Derikx; 3 uur boeteviering. Maandag, hoogfeest van de Ge boorte des Heren: 5 uur pl. Nacht mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochianen; 8 uur dageraadsmis (stille mis) tot bijz. intentie (Horst); 10 uur dagmis (hoogmis) voor de wereldvrede; 3 u. pl. Lof. Vandaag_kollekte voor de missie van Pater Jan Janssen. Dinsdag: Tweede Kerstdag. 7.45 u. vroegmis voor de zielerust van An na M. Poels-Geurts; 10 uur hoog mis voor de zielerust van een over ledene. Woensdag: H. Johannes apostel en evangelist: v. d. zielerust van Hen drik Bruijsten. Donderdag: H.H. Onnozele Kinde ren: v. d. meest verlaten zielen. Vrijdag: v. d. overl. van fam. Poels-Duijkers. Zaterdag: v. d. zielerust van Mar tha Reijnders-Seijkens. RECTORAAT HEIDE Zondag: 4e zondag van de Advent. Vigilie van de Geboorte des Heren. 7.30 leesmis voor de overl. familie leden Fleuren-Ewals; 10 u. gesticht gezongen jaargetijde voor Jacoba Michels-Jacobs. Akolieten: Piet van Lierop en Willy Claes. Misdienaars van de week: Naud Gielens en Martien Peeters. Maandag: Eerste Kerstdag. Te 24 uur Vigilieviering waarna Nachtmis voor de overleden ouders Engelber- tusen Nellen en Helena Rutten. Mis dienaars: Jan Michels, Jan Janssen, Wim Gielens, Jeu Spee, Theo Arts en René Gielens. Te 7.30 Dageraads mis voor de overl. familieleden Nel- len-Hendrikx. Na de Dageraadsmis wordt de H. Communie naar de zie ken gebracht. Te 10 uur Dagmis voor een 80-jarige moeder. Misdie naars: Martien Peeters, Jan Nabben, Peter Muijsers, Harrie Maas, Jan Janssen en Naud Gielens. Wie in de Mis van Kerstnacht gecommuniceerd heeft, mag in een van de Missen op Kerstdag nogmaals communiceren. Lof om 3 uur. Dinsdag: 2e Kerstdag. Te 7.30 uur leesmis voor het rectoraat; 10 uur Hoogmis uit dankbaarheid. Woensdag: 7.30 leesmis voor Jo hannes en Hendrikus van Kempen. Donderdag: 7.30 leesmis voor Leo- nardus Giezen en Jeane Swinkels. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Petrus Mathijs Janssen. Zaterdag: 7.30 tot zekere intentie; Biechtgelegenheid van 78 uur Om 8 uur Avondmis voor het rectoraat. Kerkpoetsen: Truus en Gerrie Gielens. RECTORAAT VEULEN Zondag: 4e zondag van de Advent. Vigilie van de geboorte des Heren. 8 uur leesmis jgt. zal Hendricus Holtackers en echtgenote, 10 uur Hoogmis voor de parochie; 2.30 Ad- ventslof. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. Nachtmis om 5 uur int. zal. Rector J. Geurts; 8 uur leesmis voor de pa rochie; 10 uur Hoogmis jgt. voor zal. Jan Reintjes; 2.30 Kerstlof. Dinsdag: 2e Kerstdag. 8 uur lsm. overl. fam. Geelen-Boonen; 10 uur Hoogmis zal. Jac. Geurts en Wilh. Croymans. Woensdag: 8 uur leesmis overl. fam. Hendriks-Peelen. Donderdag: 8 uur leesmis voor zal. Martinus van Staveren. Vrijdag: 8 uur Hoogmis jgt. voor zal. Gerardus Smits. Zaterdag: avondmis leesmis jgt. voor zal. Sj. Burgers. Akolieten voor 24 dec.: Gerard Koenen, Harry Verhoeven en Mattie Kunen. Akolieten voor 25 dec.: Kerstnacht, Hoogmis en 2e Kerstdag: Gerardus van Staveren, Harry Drabbels en Cor Janssen. RECTORAAT SMAKT Zondag: 4e zondag van de Advent. 7.30 H. Mis voor overl. Coppes- Schoenmakers; 10 uur Hoogmis voor Peter Antoon Koenen. Maandag: Hoogfeest van Kerstmis. Om kwart voor 12 voorbereiding op de nachtmis; om 12 uur pl. Nacht misviering voor Antoon van Dijck en zoon Ser (In Holthees om half 7 plechtige viering); om 8 uur H. Mis waarbij de gezangen worden ver zorgd door de schooljeugd tot int. Wilh. Janssen en overl. ouders; 10 uur pl. Hoogmis voor Gerrit Jans sen. Dinsdag 2e Kerstdag, Feest van de H. Stephanus. 7.30 H. Mis tot zeke re intentie; 10 uur Hoogmis voor Maria Nellen-Barents. Woensdag: 7.30 H. Mis. Donderdag: 7.30 H. Mis voor overl. ouders. Vrijdag: 7.30 H. Mis. Zaterdag: 7.30 H. Mis; 's avonds om 7 uur avondmis in Holthees. ZATERDAG: GROTE KERK: PATERSKERK: VREDESKERK: OOSTRUM: OIRLO: YSSELSTEYN: VEULEN: HEIDE: SMAKT: MERSELO: VREDEPEEL: GROTE KERK: PATERSKERK: VREDESKERK: OOSTRUM: OIRLO: CASTENRAY: LEUNEN: YSSELSTEYN: VEULEN: HEIDE: SMAKT: MERSELO: VREDEPEEL: GROTE KERK: le Kerstdag: 12 uur Nachtmis 7 uur H. Mis; 8 uur H. Mis; 9.30 Hoogmis; 11 uur H. Mis. Geen avondmis. PATERSKERK: Zondag: 18 uur kerstviering, le Kerstdag: 12 uur Nachtmis; 6.00 H. Mis; 7.45 H. Mis; 9 uur H. Mis; 10.15 Hoogmis; 11.45 H. Mis. VREDESKERK: Zondag; 18.30 H. Mis. le Kerstdag: 12 uur Nachtmis; 7.30 H. Mis; 9.00 H. Mis; 10 u. H. Mis; 11.30 H. Mis. Geen avondmis. SAN DAMIANO: Zondagavond 7.45 kerstviering. OOSTRUM: Zondag: 10 uur Nachtmis, le Kerstdag: 8.30 H. Mis; 10 uur Hoogmis; 3 uur Lof. OIRLO: le Kerstdag: 12 uur Nachtmis; 8 uur dageraadsmis; 10 uur herders mis. CASTENRAY: le Kerstdag: 12 uur Nachtmis; 7.30 herdersmis; 10 uur hoogmis; 3 uur lof. LEUNEN: le Kerstdag: 12 uur Nachtmis 7.30_ H. Mis; 9 uur hoogmis; 10.30 H. Mis; 3 uur lof. YSSELSTEYN: le Kerstdag 12 uur Nachtmis; 7.30 H. Mis; 10 uur Hoogmis. MERSELO: le Kerstdag: 12 uur Nachtmis; 7.30 H. Mis; 10 uur Hoogmis; 11.30 H. Mis. VREDEPEEL: le Kerstdag: 5.00 Nachtmis 8.00 H. Mis; 10 uur Hoogmis. HEIDE: le Kerstdag: 12.00 Nachtmis ;7.30 H. Mis; 10.00 H. Mis. VEULEN: le Kerstdag: "5 uur Nachtmis; 8.00 H. Mis; 10 u. Hoogmis; 2.30 kerst lof. SMAKT: le Kerstdag: 12.00 Nachtmis 8.00 H. Mis; 10.00 Hoogmis. 67 uur privébiecht; 7 uur boeteviering met Eucharistie viering. 57 uur privébiecht; 7 uur boeteviering met Eucharistie viering. 57 uur privébiecht; 7 uur boeteviering met Eucharistie viering. 7 uur idem 7 uur idem (zonder) 7 uur idem 8 uur idem 56 uur privébiecht 6.156.45 boeteviering 7.007.30 boeteviering half 8 boeteviering met Eucharistie viering. 69 uur privébiecht bij een vreem de biechtvader. voor de ochtendmis privébiecht. 57 uur privébiecht 7 uur boeteviering met Eucharistie viering. 36.30 privébiecht; 6.30 boeteviering met Eucharistie viering. 37 uur privébiecht 7 uur boeteviering met Eucharistie viering. 57 uur privébiecht 56 uur privébiecht 7 uur boeteviering met Eucharistie viering. 35 uur privébiecht 67 uur privébiecht 2.304 uur privébiecht 58 uur privébiecht 67 uur privébiecht 7 uur Boeteviering met Eucharistie viering. 89 uur privébiecht. 5.306.30 boeteviering 7.308 uur boeteviering 7 uur boeteviering met Eucharistie viering (in Holthees). 7 uur boeteviering met Eucharistie viering. voor ochtendmis privébiecht; van 79 uur privébiecht.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 14