in weniay Coöp. Zuivelfabr. Venray s.v.v. NIEUWS S.V.V. JEUGD S.VV v.v. OOSTRUM S.V. LEUNEN DUIVENSPORT WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN VETERAN E N DE M0LENWIEKERS VRIJDAG 1 DECEMBER 1967 No. 48 ACHT EN TACHTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 2727 GIRO 1050652 PRIJS PER KWARTAAL Ei p. n 2.- (buiten Venray 2 75) JAARVERSLAG 1966 Het jaarverslag van de Coöpera tieve Zuivelfabriek Venray geeft in korte trekken de voornaamste ge beurtenissen weer over het voorbije jaar. Op 3 januari 1966 werd voor de eerste maal in een jaar tijds de 25 miljoenste kilogram melk aange voerd. In 1966 kwam ook het nieuw ont gonnen gebied van de Dorperpeel bij het melkwinningsgebied van de Venrayse zuivelfabriek. Op 30 juni werd de eerste melk uit de Dorper- peel naar de Venrayse fabriek ge bracht. 8 juni 1966 werd begonnen met de zoveelste uitbreiding van de fabriek, waardoor Venray voorlopig melk- en melkprodukten van Venlo kreeg. Oktober 1966 ging het laatste paard, dat gebruikt werd bij de melkbezorging met pensioen en daarmede sloot de fabriek voor goed met deze traditionele wijze van be zorging. LilI In december kocht de fabriek het landbouwbedrijf op van de familie Jenniskens, waardoor eventuele uit breidingen voor de toekomst verze kerd zijn. En lest best, in dat jaar werd ook een begin gemaakt met de rijdende meikont vangst, een gebeur tenis, waarover nu niet alle leden precies even enthousiast waren, er kwam zelfs een buitengewone alge mene vergadering bij te pas. TERUGGANG OP KOMST Tegenover de 843 leden in het be gin van 1966, waren er begin 1967 nog 805, waaruit ook nu weer blijkt een langzaam teruglopen van de le den. Het aantal koeien echter stijgt. Van 8,9 koe per lid in 1965 tot 9,4 in 1966, wat betekent dat in het melk winningsgebied liefst 7153 koeien voor melk zorgen. Ook het aantal kg geleverde melk per koe neemt toe. namelijk van 3568 tot 3662 in 1966. Dat betekent dat gemiddeld ieder melkbedrijf meer dan 34000 kg melk leverde, wat in 1965 nog geen 32000 kg was. Dat ook de veestapels gro ter gaan worden, blijkt o.m. ook uit het aantal leden dat meer dan 50.000 kg melk per jaar levert. Was dat in 1965 nog 135. in 1966 steeg hun aan tal tot 173. Uit de verdere gegevens van dit jaarverslag blijkt dat de gemiddelde toename van het aantal kg melk in Venray inderdaad ver ligt boven dat van de Zuid Ned. Zuivelbond en het landelijk gemiddelde. Steeg die in het afgelopen jaar in Venray met 3,17 pet., voor de bond was dat 1,6 en voor Nederland 1,8 procent. Maar het vetgehalte blijft nog al tijd onder het landelijk gemiddelde, dat 3,815 pet. bedraagt. Venray haal de in 1966 3,705 procent. Het totaal kg. melk dat werd aan gevoerd in 1966 was ruim 26 mil joen kg melk. T.o.v. 1960 een toe name van bijna 10.000 kg. KWALITEIT Over de kwaliteit van deze enor me melkplas blijkt men niet zo goed tevreden, al is 62 pet hiervan nog als klasse I gekeurd. Reinheidsproeven en de zgn. reductaseproeven tonen aan dat er minder zorg besteed wordt aan het melken en het melk- gereedschap, iets wat zich ook in dit jaar duidelijk schijnt te openbaren. Het scheelt de betrokken veehouders nog al in de melkprijs, maar deson danks blijkt het euvel eerder toe dan af te nemen. Dit jaaroverzicht be steedt daarom, naast andere publi caties, vooral aandacht aan deze ont wikkeling. Nu we over ontwikkeling spreken, blijkt ook genoemd verslag dat de mechanisatie zich steeds verder doorzet. De rijdende meikont vangst gaat behalve naar de Vredepeel al naar de Dorperpeel en een deel van Ysselsteyn en daarmede krijgen we ook te maken met een heel andere opslag van de melk. Steeds meer tanks doen hun intrede op de vee bedrijven. Behalve de tanks zijn ook de melkleidingsinstallaties in aan tocht, die, mits goed toegepast, al leen maar kwaliteitsverbeterend kunnen werken. WAT GEBEURDE ER MET DIE 26 MILJOEN KG MELK? Daar bleek men nog niet voldoen de aan te hebben, want de fabriek kocht voor bijna 8 ton aan melk- en melkprodukten bij. Maar ook de li monade- en bierhandel blijkt goed te lopen, want niet alleen werden er 283.000 flessen van dit spul inge kocht, maar ook nog eens meer dan 190.000 van verkocht, voor meer dan een ton. Meer dan 24 miljoen kg melk werd geleverd aan de Zuivelbond in Roermond, wat het lieve bedrag op bracht van 7,6 miljoen guldens. 2.5 miljoen kg kwam via de slijters te recht bij het Venrayse publiek, dat hiervoor ruim 2 miljoen guldens op tafel legde. Hier enige cijfers: Boter Margarine Kaas Slagroom Losse melk Flessenmelk Karnemelk Pap Yoghurt Vla's Chocolademelk Koffiemelk Kindervoeding 24.000 kg 60.000 kg 13.000 kg 69.000 flessen 304.000 kg 1,2 miljoen flessen 90.000 kg 137.000 flessen 359.000 flessen 307.000 flessen 74.000 flessen 166.000 flessen 24.000 flessen Tenslotte werd bijna V* miljoen kg melk teruggeleverd aan de melk- leveranciers zelf. Deze hele melk plas bracht uiteindelijk bijna 10 mil joen gulden in de kas van de zui velfabriek, die daarmede haar omzet tegenover 1965 met 16,1 procent zag stijgen. Tegenover een onkostenstij- ging van 7,8 pet. tot 1,3 miljoen gul den geen slechte beurt. Maar de melkleveranciers zelf hebben er tot heden weinig van er varen. Ze otvingen namelijk per 100 kg melk met een gemiddelde vetge halte van 3,707 procent 33,485 te genover 33,469 in 1965. Maar er staat nog ongeveer een half miljoen aan onverdeelde melkgelden en dat kan de zaak weer recht trekken want dat betekent 1,283 per 100 kg gele verde melk in 1966. Uit de verstrekte gegevens blijkt dat de nieuwbouw, die thans gereed is tegen de 1 miljoen guldens aan ligt. De melkopslagcapaciteit moest met deze enorme melkplas ook uit gebreid worden en wel met 120.000 liter, wat 78.000,extra kostte. In clusief dit bedrag is er bijna 2 ton geïnvesteerd aan machines en in ventaris, terwijl 76.000,in nieu we transportmiddelen zijn gestoken. VERGADERING In de heden vrijdag te houden vergadering zullen de leden de ba lans over 1966 dienen goed te keu ren en zal precies uit de doeken worden gedaan, wat er met het on verdeeld melkgeld gaat gebeuren. J. Aerts uit Blitterswijck, L. van Asten uit Ysselsteyn en H. v. Rijs- wijck uit Veulen zijn herkiesbaar als leden van het bestuur, terwijl J. Janssen, Vredepeel, aftreedt omdat hij verhuisd is. Als zijn opvolger wordt voorgesteld J. Bruysten. In de Raad van Toezicht is J. Janssen uit Ysselsteyn aftredend, doch herkies baar. Aan de orde komt ook weer de uit breiding van de rijdende meikont- vangst en de daarmede verband hou dende financiering van de melk- diep-koel-tanks. Tenslotte zal een overzicht gege ven worden van de stand van zaken bij de uitbreiding van de fabriek en werkzaamheden aan het fabriekster rein en over aankoop van machines. Twaalf veehouders, die het hele jaar door voor eerste klas melk ge zorgd hebben krijgen een oorkonde aangeboden. Op deze vergadering zal de heer Loonen een uiteenzetting geven over de zuivelsituatie, de situatie in de landbouw, de EEG en over het rap port van de studiecommissie van de CZNZ. SPORT TRAINER BEREND SCHOLTENS DOOR SVV-BESTUUR ONTSLAGEN Nog zelden zal voorzitter A. Rooij - akkers van SW zo'n aandachtig ge hoor hebben gehad van zijn leden als donderdag j.l. Bijna een uur lang wist hij de volle aandacht van de leden op zich te vestigen. Dit was trouwens ook niet te verwonderen als blijkt dat het bestuur op maan dag 20 november besloten heeft haar oefenmeester, de heer Berend Schol- tens uit Eindhoven van zijn funktie te ontheffen. Wat is de reden van dit besluit? Twee jaar immers heeft deze trai ner tot volle tevredenheid van het bestuur en leden meegewerkt aan de opbouw van SW. Twee jaar echter heeft de heer Scholtèns alle elftallen onder zijn hoede gehad, wat in de resultaten ook wel merkbaar was. Dit jaar werd het kontrakt met Berend Scholtèns opnieuw voor een jaar verlengd. Het bestuur maakte het de oefenmeester gemakkelijker door het aanstellen van een hulptrai ner voor de lagere elftallen, zodat hij alleen nog de zorg had voor de se- lectiegroep van SW, wat inhoudt de zorg voor het le en 2e elftal. Hier mede werden natuurlijk ook de no dige eisen gesteld en in overleg met trainer en bestuur een schema opge steld. Het bestuur was nu echter onte vreden over de werkwijze van de heer Scholtèns, terwijl hij zich bo vendien niet gehouden zou hebben aan het bedoelde trainingsschema. Voorzitter Rooij akkers vertelde het onverantwoordelijk te vinden om op deze wijze nog langer samen te wer ken met de heer Scholtèns, waardoor maandag 20 november besloten werd de heer Scholtèns met ingang van die datum te ontslaan van zijn funk tie als trainer van SW. Dit ontslag bracht verder met zich mee dat ook de technische commissie van haar funktie werd ontheven. De heer Rooij akkers had toch nog veel waarderende woorden voor de ontslagen oefenmeester, die in de af gelopen twee jaren een niet gering deel heeft bijgedragen aan de op bouw van SVV. Er zijn twee moei lijke jaren aan vooraf gegaan, waar in door bestuur in nauwe samenwer king met de trainer veel baanbre kend werk is verricht. Het deed de SW-voorzitter dan ook zichtbaar goed dat het besluit om de heer Scholtèns van zijn funktie te onthef fen, geschied is na rijp beraad door het bestuur en na overleg met de heer Scholtèns, die inzag dat het voor hem te veel werd. „Wij zijn als vrienden uit elkaar gegaan", al dus de SW-praeses. SW is hierdoor in een moeilijke periode geraakt en zal het dus enige tijd zonder oefenmeester moeten doen. Het bestuur heeft een aantal noodmaatregelen getroffen en hoopt op de volle medewerking van alle leden. Er is kontakt opgenomen met alle leiders en aanvoerders, die allen meer macht hebben gekregen; de voorzitter wil naast goede resultaten ook sportieve wedstrijden zien, zodat de aanvoerders opdracht kregen om, indien nodig, voordat de scheidsrech ter ingrijpt, een eigen speler naar de kleedkamer te. verwijzen. We hopen nu maar dat SW deze beslist moeilijke periode, waarin men thans is gekomen, zonder kleerscheu ren zal doorkomen en dat de resul taten naar ieders tevredenheid zul len zijn. Het SW-bestuur heeft een moei lijk, maar moedig besluit genomen, waaruit blijkt dat het wel en wee van SW de bestuurderen na aan het hart ligt. Uitslagen zondag 26 nov.: Venray 1VOS 1 21 Boxmeer 2Venray 2 20 Venray 3Panningen 3 00 Castenray 1Venray 4 01 Venray 5Hol thees 1 14 Sparta 3Venray 6 40 Venray 7Sparta 4 24 Meterik 3Venray 8 23 Met meer dan gewone belangstel ling hebben de supporters van SW zondag j.l. uitgekeken naar de ver richtingen van Venray 1. Als tegen stander fungeerde VOS uit Venlo, dat qua spel niet voor een hekken sluiter werd aangezien. De Venrayers, die het voor de eer ste keer zonder trainer moesten stellen, hebben een inzet en wils kracht aan de dag gelegd, die de foutjes die er links en rechts ge maakt werden, veel goed maakte. Het bestuur heeft mogen ervaren dat de spelers ten volle achter haar moeilijke besluit staan. De meest gelukkige man was na de wedstrijd ongetwijfeld de heer A. Verberkt, die thans de moeilijke taak van coach van het eerste elftal op zijn schouders gelegd kreeg. De overwinning die de SW-ploeg hem kon bieden als verjaardagsgeschenk zal hem voldoende vertrouwen gege ven hebben voor de toekomst. Het spel dat de SVV'ers in de eer ste 20 min. op de grasmas brachten was formidabel. Met goed opgezette aanvallen werd het VOS doel be stormd. In de 20e min. leidde dit dan ook tot de openingstreffer. Een voorzet van rechtsbuiten L. Clephas werd door J. de Klerk ingeschoten: 10. Heel lang hebben de SW'ers hiervan het plezier niet gehad, want 10 min. daarna het weer gelijk. Uit een hoekschop werd de bal hard in gekopt: 11. Venray bleef toch een flinke veld- meerderheid behouden, maar het spel werd nu weer veel te kort ge houden, waardoor de stug verdedi gende Venlonaren zij het dan vaak met kunst en vliegwerk het nog wel wisten te klaren. De rust ging dan ook in met de stand 11. Na de hervatting trachtte VOS het spel te verplaatsen, maar het zwakke spel van de Venlose aanval lers leverde de SW-ploeg weinig problemen op. Het was dan ook weer Venray dat het spel opeiste. In de 14e min. was het linksbui ten Wim Peeters die in het straf schopgebied in de heupzwaai werd genomen. De toegekende strafschop werd door linkshalf Wil Peeters feilloos ingeschoten: 21. Tien min. later scoorde Venray nog een derde treffer, maar die werd door scheidsrechter Crijns terecht wegens buitenspel afgekeurd. Venray bleef aandringen. In de slotfase van de wedstrijd wist de VOS-doelman een keihard schot van L. Clephas met een magnifieke safe uit doel te ranselen. De kleine, maar beslist verdiende 21 voorsprong is niet meer in gevaer geweest. Als de SW'ers in de komende wedstrijden de vleugelspelers nog meer in het spel betrekken en de zelfde inzet tonen, dan zien wij ook de komende, moeilijke wedstrijden met vertrouwen tegemoet. Het 2e elftal heeft afgelopen zon dag zijn eerste nederlaag geleden, waardoor de strijd om de bovenste plaats wel bijzonder spannend is geworden. Het moet worden gezegd dat de overwinning van Boxmeer meer dan verdiend was. Hoewel on ze jongens allen met volledige inzet hebben gespeeld, was onze tegen stander duidelijk een klasse beter. Gezien de spelverhouding was de eindstand zelfs nog enigszins geflat teerd. Reeële scoringskansen hadden de SW-reserves de hele wedstrijd niet, hoewel ze in de tweede helft wel wat meer op de Boxmeer helft kwamen. Tot de rust wist onze ver dediging stand te houden maar een kwartier na de rust werd het eerste doelpunt gescoord. Na een vrije trap wist de rechts binnen van de thuisclub, mede door dat het muurtje niet „dicht" was, via de vuisten van doelman De Kerf in te kogelen. Ook het tweede doel punt, toen minuten voor tijd, werd volgens het boekje gescoord. Box meer was op rechts doorgebroken en de teruggetrokken bal werd van de rand van het strafschopgebied in de rechter bovenhoek ingeschoten. De laatste minuten was Venray wel wat sterker maar tot een doelpunt kon den zij niet meer komen. Eindigde de eerste wedstrijd van de competitie in Panningen tegen 't 3e elftal van die vereniging in een 00 gelijkspel, ook in de return wist Venray 3 zondag j.l. niet verder te komen dan 00. Het is wel een stevige wedstrijd ge worden, maar de spanning die we verwacht hadden is er niet uit ge komen. Ofschoon Venray over het geheel genomen een klein overwicht had, is dit niet in één of meer doel punten uitgedrukt. Aanvankelijk hield de wedstrijd goede beloften in, want men begon met enkele mooie aanvallen die net op 't nippertje ge mist werden. Na rust hetzelfde spel- beeld. Ca. 20 min. voor het einde had Fr. Odenhoven, de beste man in de Venray-aanval, pech dat zijn doel punt wegens buitenspel werd afge keurd. Ook al ging de goed op dreef zijnde H. de Bruyn steeds mee in de aanval, het mocht niet lukken te scoren. In een matige wedstrijd heeft Venray 4 met 01 van Castenray gewonnen. In de eerste helft is het een op en neer gaande strijd gewor den, waarin Venray 4 meer in de aanval was, maar de akties waren steeds te doorzichtig. Eenmaal werd de Castenray achterhoede volledig uit elkaar gespeeld, waar A. van Gerven handig gebruik van maakte en doelman Rambags het nakijken gaf. De tweede helft was voor Cas tenray, maar hun voorhoede was niet in staat om de SVV'ers te ver rassen. De tegenaanvallen die onder nomen werden strandden telkens op het middenveld waar Castenray de buitenspelval had opgezet. Hierdoor kwam het Venray-doel voortdurend onder druk te staan. Het laatste fluitsignaal brak tenslotte de span ning. Venray 5 speelde thuis tegen Holt- hees 1. De bezoekers zegevierden met 14. In deze zege had hun coach, de oud SW-speler Piet Phi- lipsen een belangrijke bijdrage, die met zijn voortdurende aanwijzigin- gen zijn team tot grote daden wist te inspireren. De overwinning die de gasten behaalden was dan ook vol komen verdiend. Venray 6 heeft, na zeven zondagen ongeslagen te zijn, weer eens een nederlaag moeten incasseren. Het is een verdiende, maar wel wat geflat teerde nederlaag geworden. Sparta 3 is een ploeg die dit jaar in deze klasse een serieuze greep naar de ti tel zal doen- Zij vergaarden uit 10 wedstrijden het maximaal aantal punten, nl. 20. De eerste speelhelft werd afgesloten met een 20 stand, doelpunten die door dekkingsfouten tot stand kwamen. Het eerste half uur in de tweede helft drukte Ven ray 6 de Spartanen met de rug te gen de muur, maar ook nu weer viel het doelpunt dat de SVV'ers ver diend hadden aan de andere zijde. Dat Sevenum er nog 40 van maak te was van weinig belang meer. Er valt nog wel op te merken dat dit Sparta-team zeven oud le elftal spe lers in haar gelederen heeft. Venray 7 dat thuis tegen het 4e elftal van Sparta speelde, heeft ook haar meerdere moeten erkennen in de gasten. De einduitslag was hier 2—4. Venray 8 deed het beter. Zij wa ren de gast van Meterik 3 en won nen na een enerverende wedstrijd met 23. Programma zondag 3 december: Venlose Boys 1Venray 1 2.30 u. Venray 2Helden 2 2.30 u. RKMSV 2—Venray 3 2.30 u. Venray 4Leunen 1 2.30 u. Venray 6America 3 12.00 u. Merselo 2Venray 7 2.00 u. Venray 8Castenray 3 12.00 u. SUPPORTERSVERENIGING SVV De kienavond is weer achter de rug. De opbrengst was bevredigend te noemen dank zij de grote deelna me der aanwezige bezoekers, die wij hiervoor hartelijk danken. We zul len afspreken: „Tot de volgende keer." A.s. zondag een zware uitwedstrijd voor ons eerste elftal, nl. tegen Ven lose Boys. Hier moet echter van ge wonnen kunnen worden als wij al len onze jongens komen aanmoedi gen. Laten we hen in grote getale vergezellen en ons eerste alleen al door onze aanwezigheid de morele steun geven die ze hard nodig zul len hebben. Vertrek supportersbus vanaf café Klomp om 13.30 uur. i. ri1 i i r Uitslagen zaterdag 25 noy.: Venray AMerselo A 10 Meterik BVenray B 08 Venray B3Venray B2 L 33 Venray B5 LVenray B4 43 Programma zaterdag 2 dec.: Wilhelmina AlVenray Al 2.30 u. Venray A3Wanssum Al 2.30 u. Lottum BIVenray BI 2.30 u. De wedstrijd tegen Nieukerk werd door ons met 50 gewonnen. Het andere elftal dat tegen Servio speel de verloor daarvan met 20. A.s. zaterdag krijgen we bezoek van Meerlo. Een kleine overwinning is niet onwaarschijnlijk. Aanvang om 3 uur aan de Oostsingel. Aangewezen spelers. J. Pirlo, Th. v. d. Laar, Hans Gommans, W. Cle- vers, M. Oymans, M. Beerkens, A. Arts, H. de Bruyn sr., G. Poels, Jeu Arts, E. Sijbers. Res. V. Lucassen. Zondag was het zeer laag geklas seerde FCEB in Oostrum op bezoek en niemand zal hebben verwacht dat Oostrum met een 10 zege ge noegen zou moeten nemen en dat ze voor dit ene doelpunt ook nog de hulp van een FCEB verdediger no dig hadden, die zijn doelman kans loos sloeg. Al met al een matige partij voet bal alhoewel Oostrum in het veld toch wel duidelijk de meerdere was. In deze wedstrijd viel dan ook maar één man op dat was de scheids rechter, die een uitstekende indruk achter liet. Oostrum 2 omzeilde zondag een moeilijke klip en kwam met een 3-0 zege uit Well terug. Oostrum 3 tenslotte verloor met 82 in Bergen. Uitslagen: Bisschopsbeker 2e ronde: Hegelsom AlOostrum Al 15 Oostrum 1—FCEB 2 1—0 EWC 2Oostrum 2 03 Montagnards 4Oostrum 3 82 Programma: Kringbeker: Oostrum BIKronenberg BI Oostrum Al vrijgeloot. Competitie: TOP 2Oostrum 1 Oostrum 2Wittenhorst 4 Oostrum 3-RKLW 3 Vrijdag 8 december komt St. Ni- colaas nog op bezoek bij onze jeugd voetballers. Uitslagen: Leunen 1Kronenberg 2 56 Kronenberg 3Leunen 2 04 Castenray 3Leunen 3 23 Leunen 4DIS 3 11 Programma zondag 3 dec.: Venray 4Leunen 1 2.30 u. vertrek 2.00 uur Leunen 2Leunen 4 2.00 u. Leunen 3—EWC 3 12.00 u. Uitslagen zondag 26 nov.: America 1Molenwiekers 1 60 Molenw. 2Montagnards 2 02 Molenwiekers 3TOP 3 30 Het le elftal speelde voor rust een zeer mooi partijtje voetbal. De rust stand was dan ook 10 in het voor deel van America. Na de pauze was America sterker en hebben de zege dan ook echt verdiend al is de uit slag wat geflatteerd. Ook ons 2e elftal moest met een 02 nederlaag genoegen nemen te gen Montagnards. Volgende keer beter. Ons 3e elftal verraste vriend en vijand om met 30 te winnen van TOP 2. Een mooi resultaat. Programma zondag 3 december: Molenwiekers 1Melderslo 1 2.30 u. Resia 2Molenwiekers 2 2.00 u. RKDEV 3—Molenwiekers 2 12.00 u. Trainen Iedere donderdag is er trainen, aanvang half acht. AFD. JEUGD Molenwiekers BIMelderslo BI 32 Molenwiekers B2Molenw. B3 51 St. Nicolaasfeest A.s. zaterdag 2 december zal het jaarlijks St. Nicolaasfeest gehouden worden. Dit wordt gehouden in club- lkaal Thielen en begint om 4 uur. We verwachten dat ale jeugdleden op tijd aanwezig zullen zijn. AFD. VETERANEN De wedstrijd tegen Sportclub Ire ne kon jamer genoeg geen doorgang vinden; de Irene-mannen waren verhinderd. Hopenlijk dat deze wed strijd op een later tijdstip nog eens door kan gaan. Zaterdag 2 december spelen we thuis tegen Deurne, de aanvang is om 14.30 uur. De spelers moeten zorgen op tijd aanwezig te zijn. Bij verhindering gelieve men zich tijdig af te melden bij v. d. Laar, Langeweg 3. Ifliüll In een slecht gespeelde wedstrijd si het DIS gelukt om beide puntjes thuis te houden .De uitslag was wel wat geflatteerd: 62. Jammer was het dat de DIS 2 jongens niet een klein beetje geluk hadden anders zou de uitslag, waar mee nu verloren werd anders zijn geweest. Ja ja, het is gebeurd, de jongens van Wim V. heben het eerste puntje in de wacht gesleept. Jammer dat men zover opdrong in de laatste mi nuten, anders was de zege zeker veilig geweest. Proficiat jongens en denk alen aan de training, dit geldt natuurlijk ook voor de andere elftal len. Programma voor zaterdag: Merefeldia NederweertDIS veteranen (lichtwedstrijd) Programa a.s. zondag: DIS 1Kronenberg 1 2.30 u. Geysteren 2DIS 2 2.00 u. DIS 3—Ysselsteyn 3 12.00 u. Grote nationale tentoonstelling Op zondag 10 december a.s. houdt P.D.V. De Vredesduif haar jaarlijkse nationale tentoonstelling in de prachtige zaal van café Volleberg in de Henseniusstraat. Inschrijfformu lieren verkrijgbaar bij P. Janssen, Kruisstraat 6. De keuring zal geschieden door 2 zeer bekende keurmeesters. Er zijn 14 klassen, waarvan iedere winnaar een prachtige beker ontvangt. Mogen wij ook op uw deelname rekenen? P.D.V. DE ZWALUW De jaarlijkse tentoonstelling van onze zustervereniging staat ook weer voor de deur en zal plaats hebben op zondag 13 december. Laten wij allen hieraan deelne men, zodat ook deze dag mag slagen. Inschrijfformulieren bij M. Poels, Grotestraat 26.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 13