rv D.I.S. Oirlo vierde 40jarig jubilé SSaaSESnÉa s.v.v. NIEUWS s.v. LEUNEN HANDBOOG ZWEMMEN M.H.C.V. TAFELTENNIS De Oirlose voetbalvereniging DIS (Door Inspanning Sterk) heeft het afgelopen weekend ondervonden, welke grote plaats deze sportvereni ging heeft weten te verwerven in Noord-Limburg en Oost-Brabant. Hoogtepunten bij de viering was zeker het treffen tussen de vetera nen van DIS uit Oirlo zelf en de oud-voetballers, welke elders woon achtig zijn. Een spannende wedstrijd met vele hoogtepunten, waarbij de 30 voor de oud-Oirlonaren aan toonde dat ze het vak nog niet ver leerd hadden. Zondagmorgen werd een plechti ge H. Mis opgedragen door rector Booymans, waarin deze in zijn pre dikatie wees op het goede wat door de sport tot stand kan worden ge bracht, ook in Christelijke zin. Na de koffietafel was het weer rector Booymans, die in zijn feest rede dieper inging op de BETEKENIS VAN DE SPORT Hij wees er daarin op dat ieder mens de medemens nodig heeft. Een mens kan niet alleen door het leven gaan, maar ook dat samengaan, dat samenwerken moet geleerd worden. Dat kan in de sport. De sport die ook zorgt dat lijf en leden recht en gezond blijven. In Duitsland zijn van de 4 miljoen kinderen er de helft die afwijkingen hebben en bij ouderen zijn er afwij kingen als stoornissen van de zenu wen, vooral bij de niet sport-beoefe- naars geconstateerd. Vooral voor de jeugd is sport een goede uitlaatklep. Sport brengt mensen bij elkaar en verstevigt trouwe vriendschap. Zelfs in het laatste concilie kon men tussen de regels door de oproep horen tot de mensen om meer tot elkaar te ko men. In Nederland, dat 1.800.000 ge organiseerde sportbeoefenaren kent, mogen deze rekenen èn op sympa thie èn op hulp. Rector Booymans besloot zijn feest rede met de opdracht te blijven zor gen in en door de sport voor onze jeugd, opdat wij straks niet beschul digd, maar gehuldigd zullen wor den. De heer Langenkamp sprak als vertegenwoordiger van de scheids rechters een woord van gelukwens en schetste de historie van het scheidsrechterschap. Er is nu geluk kig een overschot aan scheidsrech ters in deze kring en dus kan er nu gewerkt worden aan de kwaliteits verbetering der arbiters. De heer M. v. d. Sterren sprak namens de kontaktkommissie en roemde de waarde van een sport vereniging in een dorp als Oirlo Hij gaf de verzekering dat DIS op de fi nanciële en morele steun van de ge hele Oirlose gemeenschap zal kun nen blijven rekenen. De heer Vogels uit Wanssum sprak namens de KNVB, de afd. Limburg van de KNVB, de DLS en NKS en bood een voorzittershamer en vaantje aan. De heer M. de Ponti uit Roer mond, een van de oude getrouwen van DIS, sprak over de eerste jaren met Joosten Bert, over de moeilijk heden met de bal, en haalde veel herinneringen op. Hij vertelde dat DIS groot is geworden door het vuur en elan, waarmede gespeeld werd (uitvallers kende men vroeger niet) en haalde vele glorievolle mo menten nog eens voor het voetlicht, zelfs dat men in Oirlo reeds in de laatste oorlog een betaalde voetbal ler kende, welke uit Eindhoven kwam voetballen voor een brood... De oud-Oirlonaren zijn trots op het DIS van heden en zij hopen dat DIS spoedig zal terugkeren in de KNVB. Pater Muysers was de laatste spreker en dankte op de hem eigen wijze. Hij was ook in de missie al tijd trots op DIS geweest. Voorzitter Gommans kon niet vol doende woorden vinden om allen te danken voor de gesproken woorden, voor de geschenken en voor de eenvoudige handdruk. De receptie welke muzikaal werd opgeluisterd door de fanfare Ons Genoegen, werd o.m. bezocht door de nieuw benoem de pastoor, burgemeester mr. Cus- ters en echtgenote, wethouder G. Schols (Sociale Zaken) en vele ver tegenwoordigers uit de sport van Venray en verre omgeving. VENRAY WON ZILVEREN BOK-TOERNOOI TE BOXMEER Zondag 6 augustus liet Venray 1 voorlopig nog maar de kermis voor wat ze was en reisde naar Boxmeer om deel te nemen aan de eerste ron de van het Zilveren Bok-toernooi. Er moest die zondag gespeeld worden tegen VCH uit Blerick. Dit is een matige wedstrijd geworden, waarin Venray technisch veel beter speelde, maar de stugge en hard spelende VCH-verdediging was maar moeilijk te passeren. De rust van deze 2x een half uur durende wedstrijd ging in met dub- belblanke stand. Na de hervatting zette Venray alles op alles om aan de leiding te komen. Er werd beter en sneller gecombineerd, hetgeen na 15 min. leidde tot de openingstreffer. Een hard ingeschoten bal door De Klerk kreeg de VCH-doelman niet onder controle, waarna het voor W. Peeters geen moeilijkheid meer was om de reeds verslagen doelman te passeren. Venray kreeg enkele minuten la ter een unieke kans de voorsprong te vergroten, doch ditmaal faalde de af werker. VCH kwam nog dicht bij de gelijkmaker, doordat de scheidsrechter een overtreding van een onzer achterhoedespelers be strafte met een strafschop. Deze werd echter naast geschoten. Ven ray wist de 10 voorsprong te be houden en ging daardoor over naar de tweede ronde, die een week later zou worden gespeeld. Zondag j.l. moest dan allereerst worden aangetreden tegen Montag- nards uit Bergen. Aan deze tegen stander hadden de SW'ers de han den vol. Ook nu weer was Venray technisch de betere ploeg, maar het enthousiasme dat Bergen weet op te brengen maakt veel goed van de technische tekortkomingen. Tegen de verhouding in nam Mon- tagnards voor rust de leiding. Uit een der schaarse uitvallen wist de Bergense rechtsbuiten de bal te be machtigen, passeerde zijn directe tegenstanders en schoot onhoudbaar in. In deze eerste eerste speelhelft moest J. Siebers zich door een knie blessure laten vervangen. In de tweede speelhelft kwam Venray pas goed los. Er werd vlot gecombineerd en ook de vleugelspe lers werden volop in het spel be trokken. Bergen kwam dan ook met de rug tegen de muur te staan, maar wist desondanks toch nog een kwar tier stand te houden. Toen was het P. Volleberg, die een goede aanval doeltreffend afrondde: 1-1. Het spelpeil van Montagnards zakte nu zienderogen, maar Venray wist hiervan niet te profiteren, zij het dan dat de Bergense doelman met enkele spectaculaire reddingen zijn club voor een nederlaag be hoedde. Om een winnaar aan te wijzen, werden hierna door beide teams drie strafschoppen genomen. In de derde ronde bleek Venray hierin het sterkste te zijn en bereikte daar door de finale. De wedstrijd voor de le en 2e plaats werd gespeeld tussen Box meer en Venray. Reeds in de eerste minuut werd de Boxmeerse doel man op de proef gesteld, echter nog zonder resultaat. Enkele min. later miste Venray een zeer goede kans. Toch werd er nog voor de rust ge scoord. H. Coppus, die zich van en kele tegenstanders had ontdaan, werd in het strafschopgebied ten val gebracht. Scheidsrechter Geurts kende hiervoor een strafschop toe, die door M. Schwachöfer werd be nut. Direct na de hervatting kwam Venray op 20. J. de Klerk speelde zich op de rechtervleugel keurig vrij en speelde op het juiste mo ment door naar linksbuiten Peeters die de bal hard in de touwen joeg. Even later werd het zelfs 30 toen H. Coppus van 25 meter afstand een loeier losliet, die de Boxmeerse doelman waarschijnlijk wel niet ge zien zal hebben: 30. Venray heeft nog legio kansen ge had om de voorsprong te vergroten, maar de simpelste kansen werden om zeep gebracht. De uitslag van deze wedstrijd bleef 30 in het voordeel van Venray. Door deze overwinning was Ven ray winnaar geworden van het Zil veren Bok-toernooi. Naast de prach tige zilveren bok, die een jaar lang in Venray zal pronken, werd ook een grote beker mee naar Venray gebracht. Na afloop van dit goed geslaagde toernooi reikte de heer Spanjers, voorzitter van Boxmeer, de prijzen uit. De einduitslag was als volgt: 1. Venray; 2. Boxmeer; 3. Hapse Boys; 4. Montagnards. J. Siebers, die in de wedstrijd te gen Montagnards geblesseerd raak te is inmiddels in het Venravse zie kenhuis opgenomen, waar hij een knie-operatie moest ondergaan. Ook aanvoerder J. Arts hield er een knie-blessure aan over, maar hij zal waarschijnlijk over enkele weken weer van de partij zijn. Een spoe dig algeheel herstel wensen wij de ze SW'ers. JAARVERGADERING S.V.V. A.s. maandag 21 augustus houdt SVV haar algemene jaarvergadering in Hotel Kemps, die om half acht precies zal aanvangen. Na de opening door voorzitter A. W. Rooyakkers en de jaarverslagen van sekretaris en penningmeester staan o.m. op de agenda: de be stuursverkiezing. Aftredend (en her kiesbaar) zijn: M. W. Arts, T. Bald win en H. Stevens. Tegenkandidaten kunnen tot vóór de aanvang van de vergadering worden ingediend bij de voorzitter, mits deze door ten minste vijf leden schriftelijk wor den gesteld. De kandidaatstelling dient tevens gepaard te gaan met een schriftelijk bewijs van de kan didaat dat hij eventueel een be stuursfunctie zal aanvaarden. Hoewel de voorzitter niet aftre dend is heeft hij reeds eerder ken baar gemaakt dat de voorzitter ieder jaar opnieuw gekozen zal worden. Verder komt aan de orde samenstel ling diverse commissies, kontribu- tiebijdrage clubblad en vaststelling van het organisatieschema. Deelne ming aan wedstrijden buiten club verband; verslag van de toto-aktie enz. Op deze jaarvergadering mag niemand ontbreken. Programma zondag 20 aug.: Venray 2—RKDEV 1 2.30 u. Voor het verder programma raad plege men de mededelingen op het publicatie-adres. Volgende week verschijnt ook het clubblad weer. De bezorgers van dit blad kunnen weer vanaf vrijdags morgens hun Rooyse Rakkers be komen op het oude adres. Vorige week zaterdag brachten wij een bezoek aan P.S.V. Eindho ven om daar te spelen tegen een elf tal van de PSV-supportersclub. On danks de nogal aan de jeugdige kant zijnde tegenstanders wisten we toch een 11 gelijkspel te behalen. A.s. zaterdag wacht ons een zwaar programma in Deurne waar wij deelnemen aan een sterk bezet toer nooi. Er moeten tenminste drie wedstrijden worden gespeeld door onze mannen en daarom is het vroeg aantreden. We verwachten dan ook dat alle aangewezen spelers uiter lijk om 12 uur op het Hensenius- plein aanwezig zijn. Aangewezen zijn: Math. Gom mans, Jo Gommans, Jan Gommans, Hans Gommans, A. Swinkels, B. v. Assen, H. de Bruyn jr., H. de Bruyn sr., M. Arts, W. Arts, G. Poels, J. Clevers, W. Clevers, E. Sijbers, M. Oymans, M. Beerkens, Th. v.d. Laar. Uitslagen: Leunen 1Wanssum comb. 51 Geysteren 2Leunen 2 06 Leunen A 3e prijs toernooi BW Leunen B 2e prijs toernooi BW Programma zondag 20 aug.: Leunen 1: vertrek 12.15 uur voor toernooi America. Wedstrijden: Griendtsveen, Melderslo 1, Hegel- som 2. Leunen 2Merselo 2 2.00 u. Leunen 4Castenray 3 12.00 u. Zaterdag 19 aug.: Leunen 3Pers. St. Anna 6.00 u. 12.00 uur vertrek BI toernooi Mo- lenwiekers. 1.30 uur B2B3 onderling. Zondag 20 aug.: 12.00 uur vertrek A-jeugd toernooi Molenwiekers. Maandag 21 aug.: 7.008.15 uur training A en BI Dinsdag 22 aug. 7.008.15 training B2 en B3. Vrijdag 25 aug. 8.00 uur algemene vergadering. De spelers worden verzocht de opstellingen goed te bestuderen en zich eventueel tijdig af te melden bij Kusters. Vooral de A-jeugd, daar sommigen bij de senioren worden opgesteld. Deze spelers kunnen op donderdag 7.00 uur met de senioren trainen. SPIO Kermiszondag 6 aug. is dat ge deelte van de wedstrijdploeg wat niet op vakantie was, naar de zwem vijf kamp in Kerkrade geweest. Ondanks het feit dat onze jongens enkele zeer goede tijden maakten, konden ze toch niet voorkomen dat we als laatsten eindigden. Dit kwam omdat we bij de meisjes aan de helft van de nummers niet konden deelnemen omdat bijna alle meisjes op vakantie waren. Gezien de tijden die de meisjes van de andere ver enigingen maakten, zullen onze meisjes een grote trainingsachter stand in moeten halen. Deze achter stand is bij de meeste meisjes ont staan doordat ze dikwijls niet train den als ze ergens op vakantie wa ren. Wanneer iemand echter bepaal de prestaties wil leveren, moet ook tijdens de vakanties getraind wor den. Omdat de jongens ieder op bijna alle nummer moest starten, konden ze zich niet op elk nummer voor de volle honderd procent geven. Daar om werden geen eerste plaatsen be haald. Een tweede plaats bereikten: Sraar Berkens op 50 vl. j.o. 12 jaar Arie Wester op 100 m schoolsl. o. 16 Rien Grüter op 100 vl.sl. j. o. 16 jr. Ben Janssen op 100 sch.sl. heren De volgende jongens bereikten een derde plaats: Sjef Wester op 100 m sch.sl. o. 14 jr Arie Wester 50 vl. j. o. 16 jr. Sjef Wester op 100 m rugsl. j. o. 14 j De opstelling voor de Open Ba ders Kampioenschappen in Geleen op zondag 20 aug. a.s. is als volgt: Lijst van deelnemers: Annemie Sijbers, Ben Janssen, An- nemie van Zwamen, Arie Wester, Frits Coenen, Karin Mooren, Ineke Oudenhoven, Sjef Wester, Hans Oudenhoven, Karis van Loö, Sraar Berkens, Paulien Janssen, Rien Grüter, Pieter Mooren, Lia Lucas- sen, Ant. van Soest, Els Wijnhoven, Henr. de Vries, Peter Akerboom. De kosten voor deelnemers be draagt 2,voor supporters 3.50. Enkelen kwamen door pech in de laatste wedstrijden niet in aanmer king voor deelname, ongetwijfeld zijn ze volgend jaar wel van de par tij. Er waren echter ook enkele le den die niet werden ingeschreven omdat ze door eigen schuld de li miettij d niet haalden. Hieruit blijkt wat het resultaat is van trainings- lust. Voor deze personen geldt de volgende waarschuwing: We zijn met onze trainingsploeg zo ver dat de prestaties ernstig gaan meetellen. Talent alleen is hiervoor niet voldoende. Hierbij zijn ook no dig eigen initiatief, karakter en doorzettingsvermogen. Het volgend jaar zal financieel gezien een moeilijk jaar zijn voor de wedstrijdploeg. Daarom zullen die personen die niet voldoende ka rakter hebben om zonder uitvluch ten iedere training bij te wonen en elke dag het schema af te werken, buiten de wedstrijdploeg worden gezet. Het is een eer om lid van de wedstrijdploeg te zijn, werk er dan ook voor, ook in de vakanties. Mo menteel zijn er enkelen die beslist niet voldoende trainen. We kunnen beter 20 zwemmers en zwemsters hebben die Venray op waardige wij ze vertegenwoordigen dan 60 leden die er niet serieus voor werken. Na een afwezigheid van enkele maanden volgt hier daij weer de eerste aflevering van het wekelijkse MHCV-nieuws voor het seizoen 1967—'68. Na de gedwongen vakantie is er natuurlijk veel te melden i.v.m. de a.s. hervatting van de aktiviteiten. Allereerst nog een nagekomen eindstand van het vorige seizoen, nl. van de heren junioren: Zondag 27 augustus nemen Dames 1 en Heren 1 deel aan het 10e In ternationale Rogstaeckers Hockey- toernooi in Weert. Te spelen wed strijden: 12.20—12.40 uur: Dames DeurneVenray Heren BlerickVenray 13.10—13.30 uur: Dames SittardVenray Heren HodVenray 15.40—16.00 uur: Dames VenrayHod Heren VenrayRacing Hierna eventueel te spelen halve finales en finales. Na afloop vanaf 19.00 uur: Tradi tioneel Toernooibal. Het is uiteraard de bedoeling dat iedereen hier zoveel mogelijk naar toe gaat. In tegenstelling tot andere jaren zal er na het toernooi geen H. Mis gelezen worden. Iedereen dient er dus voor te zorgen dat hij aan zijn zondagsplicht voldaan heeft. Voor de overige elftallen zullen in september enkele vriendschappelijke wedstrijden georganiseerd worden. Wij maken U er nü reeds op at tent dat op 11 september a.s. de jaarvergadering van onze vereni ging gehouden zal worden in Hotel „De Zwaan". Aanvang junioren 7.00 uur; senio ren 8.15 uur. Reserveer deze datum al vast. Er staan belangrijke punten op de agenda, o.a. bestuursverkie zingen. HONKBAL A.s. zondag komt D.A.R. opnieuw tussen de foutlijnen tegen „Black Wings" uit Deurne. Een team, dat we de vorige maal in de thuiswed strijd danig onderschat, hebben. Vooral de sleutelposities in hun team, die duidelijk door zeer gerou tineerde spelers bezet worden, wa ren voor ons een struikelblok. Ho- penlijk zijn we ditmaal wat strijd vaardiger. Als we de drie resteren de wedstrijden tot winst kunnen maken, zit er voor D.A.R. nog een duidelijke tweede plaats in. Vertrek a.s. zondag om 10.30 uur aan de Levensschool. Gerekend wordt op de volgende spelers: Pitcher H. de Römph; cat cher: W. Dommeck; binnenvelders F. Edwards, H. v. d. Burgt, H. Jans sen, F. Vroomen; buitenveld: L. Straatman, G. Vollenberg, B. Ba rents. De geblesseerde M. Troisfon- taine wordt eveneens in 't busje verwacht. HENK HOEDEMAEKERS RES. JEUGDKAMPIOEN VAN NEDERLAND Blerick A Venlo B Venray A Venlo C Tegelen A Blerick B Horst A 11 11 11 6 12 12 12 12 12 0 0 1 4 2 5 1 6 3 5 1 6 2 10 Zoals U ziet dus geen gek resultaat voor de eerste competitie van onze pupillen. Langzaamaan dient iedereen zijn stick weer eens in een malse regen buit te zetten om weer soepel en buigzaam te worden en moeten d.m.v. training de stijve spieren en polsen weer wat soepel gemaakt worden. De TRAINING zal beginnen op vrijdag 25 augustus a.s. (volgende week vrijdag) om 6.00 uur op het sportpark. Mogelijk kunnen we dit jaar be schikken over 2 aaneengesloten uren. Indien dit zo is zullen de ju- noren- en seniorentraining gesplitst worden. Lees hieromtrent nadere berichten in Peel en Maas van ko mende week. Zeg het voort en zorg dat iedereen dan aanwezig is! De seniorencompetitie begint op 10 september a.s., de juniorencom petitie eerst in oktober. Als oefenwedstrijd spelen dames 1 en heren 1 a.s. zondag in Horst een wedstrijd tegen Horst 1. Aanvang dames 13.00 uur; heren 14.30 uur. Voor opstellingen zie raambiljet bij Cals. Terwijl Venrays jeugd zich op zondag 6 augustus al met volle teu gen tegoed deed aan de kermis vreugde, stond Henk Hoedemaekers van de Venrayse handboogsportver eniging St. Jan in Grashoek onder de boog om als jeugdkampioen van District XI deel te nemen aan de nationale jeugdkampioenschappen. Na een ietwat nerveus begin heeft deze Venrayse schutter een zeer goede prestatie geleverd door met het respectabele aantal punten van 516 in 62 pijlen beslag te leggen op het nationale res. kampioenschap. Als we bezien dat deze schutter nog geen jaar de handhoog han teert dan mogen we van hem, indien hij serieus blijft trainen, nog veel verwachten in de naaste toekomst en zal hij over enkele jaren mis schien deel kunnen nemen aan an dere vertegenwoordigende wedstrij den, waarbij hij een goed voorbeeld kan nemen aan Venrays „groten" in deze sport, nl. oud nationaal kam pioen Jos Wijnhoven en res. kam pioen Jac. Siebers. Op bijgaande foto toont Henk vol trots de beker, die hem na het be haalde reserve-landskampioenschap werd overhandigd als een blijvend aandenken. Het bestuur van St. Jan bleef niet achter en ook zij boden hem een geschenk aan. CONCOURS YSSELSTEYN Zondag j.l. vond in Ysselsteyn het kringconcours plaats. De uitslagen waren als volgt: Ere-klasse: 1. Diana 992 2. Batavieren 1 869 3. St. Anna 1 857 4. St. Oda 1 844 5. St. Hubertus 1 817 A-klasse: 1. St. Jan 1 934 2. Rare Schutters 1 911 3. Diana 2 827 4. St. Sebastiaan 1 808 5. Ons Genoegen 1 Ysselsteyn 793 6. St. Anna 2 768 7. St. Oda 1 727 Klasse B: 1. Ons Genoegen 1 America 908 2. St. Joris 1 840 3. Batavieren 2 775 4. St. Hubertus 2 741 5. Ons Genoegen 2 Ysselsteyn 719 6. Griendtsveens Uitsp. 692 7. St. Anna 3 675 8. Willem Tell 1 631 Klasse C: 1. Schutroe 1 735 2. Ons Genoegen 3 Ysselsteyn 713 3. Ons Genoegen 2 America 650 4. Diana 3 631 5. Ons Genoegen 4 Ys. 589 6. St. Anna 4 574 7. Batavieren 3 512 8. St. Oda 3 509 Klasse D: 1. St. Sebastiaan 2 676 2. St. Jan 2 642 3. St. Joris 2 591 4. St. Hubertus 3 511 5. Schutroe 2 510 6. Rare Schutters 2 465 7. Willem Teil 2 345 8. St. Joris 3 233 9. Ons Genoegen 5 (Ysselsteyn 231 Kampioen E Diana 1 3001 Kampioen A St. Jan 1 2770 Kamp. B Ons Genoegen 1 Am. 2696 Kamp. C Schutroe 1 2430 Kamp. D St. Jan 2 2543 Hoogste schutters over 3 concour sen J. Siebers, Diana 547 p. in 60 pijlen. Hoogste koning: A. Stiphout, St. Jan 178 p. in 20 pijlen. Personele pryzen: 1. Jac. Siebers, Diana 49 2. J. Tijssen, St. Oda 3x10 3. M. Smulders, Batavieren 4x9 4. J. de Haart, Diana 4x8 5. M. Arts, St. Hubertus 4x7 6. J. Bonants, St. Oda 4x6 7. Fr. Janssen, St. Oda 4x5 8. P. Emonts, Batavieren 4x4 9. P. Willems, St. Oda 3x3 10. M. Hendriks, Griendtsveen 3x2 11. Jos Janssen, St. Hubertus 3x1 Jeugdschutters beneden 16 jaar: 1. H. Gerrats, Diana 81 2. Th. Litjens, America 73 3. P. J. Jaspers, Ysselsteyn 73 4. L. van Asten, Ysselsteyn 63 5. A. van Mil, Overloon 60 Schutters boven 60 jaar: 1. P. Lemmens, St. Oda 84 2. J. van Osch, St. Hubertus 79 3. G. Kunen, Batavieren 69 4. A. Janssen, St. Hubertus 66 5. M. Hendriks, Griendtsveen 63 Afgelopen zondag speelden acht leden van onze vereniging een vriendschappelijke wedstrijd tegen Kevelaer. Onze heren waren echter in het geheel niet opgewassen tegen het veel beter spelende team uit Duitsland. In de A groep konden wij slechts twee tegenpunten boeken, terwijl in de B groep het iets beter ging en ze zelfs tot 5 konden komen. Toch is deze ontmoeting zeer leer- vol geweest. Wij hopen dan ook als wij volgend jaar de return-wedstrijd gaan spelen, dat we met betere re sultaten voor de dag zullen komen. Donderdag j.l. zijn we ook weer begonnen met de training. Ofschoon er nog verschillende heren met va kantie waren was de training toch vrij redelijk bezocht. Wij zijn dit nieuwe seizoen begonnen met een geheel nieuw trainingsschema. Voor alle duidelijkheid volgen hier de juiste tijden. Donderdags: 19.0020.45 uur Ju nioren die competitie spelen; 20.45 22.30 senioren die competitie spelen. Vrijdags: 19.0020.45 de junioren beginners; 20.4522.30 junioren en senioren die competitie spelen. Zaterdags: 18.0022.00 uur vrije training voor alle leden. De jongste junioren gaan om 21.00 uur naar huis. Wij willen er wel op wijzen om de trainingen zo goed mogelijk te vol gen daar wij anders achter komen op het schema. Wij trainen op het ogenblik met de nieuwste trainingsmethoode, nl. de ROBOT. Daarom raden wij ieder die nog lid wil worden en de ko mende competitie mee wil spelen, dringend aan, zich tijdig op te geven daar wij ze anders misschien teleur moeten stellen i.v.m. de grote toe loop. Aanmelden kan gebeuren tijdens de trainingsavonden of dagelijks bij B. Hendriks, Peel en Maas.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 6