MONUMENTEN IN VENRAY Limburgse Zwem- kampioen schappen cn FT CL CL ("D 3 CD* 3 3 oT O O amps M.A.C. R00Y WANDELSPORT HANDBOOG C/5 C/5 Burgerlijke stand Martens J. BUYSSEN S.R.-65 Vrijdag 30 juni: Soos normaal ge opend. Zaterdag 1 juli: Soos normaal ge opend. Zondag 2 juli: Soos normaal ge opend. Ook niet-leden hebben deze avond toegang, indien ouder dan 16 jaar. Woensdag 5 juli: 19.0020.30 soos voor jongens en meisjes beneden 16 jaar. Zondag j.l. bezochten 29 soos-leden de KJM-sportdag te Blerick. Uitslagen: 100 m. dames: 3e pr. Cobi Philipsen 3000 m heren: 5e pr. Piet Buyssen 400 m heren: 5e plaats Hans Cals. Dames volleybal: 4e plaats De Venrayse gemeenteraad had zich dinsdagavond uit te spreken over het ontwerp van de lijst van beschermende monumenten, die door het Ministerie voor onze gemeente is opgesteld. Een maatregel die dient om waardevolle gebouwen en bouw werken voor de toekomst te bewa ren. Dit ontwerp is in november 1966 aan de gemeente gezonden, die in tussen met allerlei instanties hier over beraadslaagd heeft. Want staat zo'n bouwwerk eenmaal op de defi nitieve lijst, dan is het moeilijk hier later nog verandering in aan te brengen. De Ministeriële lijst bevatte 37 objecten t.w.: Petrus Bandenkerk, Onder de Boog (gemeentewerken), Hoenderstraat 68, St. Petrus-molen Wieënweg 8 („bij de Wever"), Cas- tenraysestraat 20, Castenraysestraat 44, Kerk Castenray, Odakapel Hoen derstraat, Hiept 5, Droesenweg 2, St. Anna ten Drieën op het Brukske, Beek 6, Beek 8 (schuur met schaaps kooi), Straat 3 (Wertsplats), kerk Merselo, molen Merselo, schuur Kleindorp 12, Heiligenhuisje Pas Merselo, St. Annakapel Oirlo, kerk St. Oirlo, St. Antoniuskapel Lull; Geysterseweg 33, kerk Oostrum, wa termolen Oostrum, Rosmolen Oos trum, Scheiweg 7 (Hebbenplats), Ka pel Schei, Schoor 3, St. Jozefkapel Smakt, Veltum 8, St. Rochuskapel Veltum, Hubertuskapel Veltum en Martineplats in Weverslo. Na onderzoek is B. en W. geble ken dat volgens haar hiervan afge voerd dienen te worden: Hoenderstraat 68, omdat die in de weg staan bij de verwezenlijking van het centrumplan en bovendien al reeds als „krot" staan aange merkt. Hiept 5 omdat die boerderij nu varkensstal is en geheel verval len is. Bakhuis bij Enge Steeg, om dat dit intussen al afgebroken Beek 6, omdat dit zodanig vernieuwd is, dat het geen monument meer is; Straat 3 (Wertsplats) omdat dëzè te sterk in verval is en bovendien in de weg staat bij het bestemmings plan Merselo; Schoor 3 omdat deze onbewoonbaar is verklaard en var kensstal is geworden en Veltum 8 omdat die geheel vervallen is. Daarnaast hadden B. en W. nog opmerkingen t.a.v. 4 andere geval len, t.w. Castenraysestraat 20„ Droe senweg 2 en de Schuur bij Klein dorp 12. Deze drie kunnen op de lijst blij ven, mits de Minister dan maar met een vertelt waar de dringend nodi ge restauratiekosten van komen. Want als deze drie niet vrij vlug gerestaureerd worden, dan heeft het geen zin. Geen zin heeft ook de Rochuskapel aangezien die op de huidige plaats niet gehandhaafd kan worden in verband met het nieuwe tracee van de Langstraat. Als de Minister de verplaatsingskosten voor zijn reke ning neemt, dan mag ook die kapel op de lijst komen. Uit het debat, dat op deze voor stellen volgde, bleek dat de Raad zelf over deze kwestie pas op het laatste ogenblik nog wat gehoord heeft. Een kleine commissie is toen holderdebolder nog eens langs alle projecten gereden, en heeft zich een eigen mening proberen te vormen. De eerste vraag was dus of de Raad niet wat eerder geïnformeerd had kunnen worden. En de tweede opmerking was, dat niemand feite lijk goed weet wat nu de conse- ties zijn als men beslist dat een of ander gebouw op die monumenten lijst komt. Betekent dat dan dat de eigenaar geen verbouwingen meer mag doen, dat hij bijdragen krijgt om te restaureren of misschien kost bare restauratiekosten maar voor eigen rekening moet nemen. Nie mand die daar van weet. TIMMERMANS en VERMEULEN, die mede namens de Raad al deze projecten nagegaan waren, konden zich behoudens dan de genoemde onzekerheid wel verenigen met het advies van B. en W. maar zou den graag zien dat het pand Hoen derstraat 68 behouden zou blijven om ingericht te worden tot streek museum. De VOORZITTER was aanvanke lijk fel tegen handhaving, omdat dit het centrumplan in gevaar bracht, maar beloofde later de zaak nog eens te zullen bekijken. Over de financiële gevolgen van plaatsing op de lijst kon hij weinig meedelen. Eventuele subsidies bij restauraties e.d. zijn afhankelijk van een dan te treffen beslissing van de Minister. Er is dus geen richtlijn te geven. Zowel TIMMERMANS als VER MEULEN meenden dat op deze lijst ook de St. Annakapel van de Lan- geweg geplaatst moest worden, even als het pand Deurneseweg 3 en het kapelletje naast pand Baltussen in Leunen, terwijl ze ook de Gouden Leeuw en de brouwerij in de Leeuw straat hierop gezet wilde hebben. MAAS wilde ook het Mariakapel letje in Heide op de lijst zien. Maar de* VOORZITTER riep snel: halt. „Laten we eerst deze gevallen afwikkelen en deze lijst insturen, dan kan men later nog altijd nieu we gevallen er bij laten plaatsen, die dan eerst eens goed bekeken kunnen wordenDaar kon de raad mee akkoord gaan en zo werd deze lijst met zijn op- en aanmer kingen dan goedgekeurd. Zaterdag 8 en zondag 9 juli a.s. krijgt Venray de 276 beste Lim burgse zwemmers en zwemsters in haar midden bij gelegenheid van de Limburgse zwemkampioen- schappen die in het Venrayse zwembad „verzwommen" worden. Een sportevenement van de bo venste plank, waarvan de organisa tie is opgedragen aan de Venrayse zwemclub Spio bij gelegenheid van haar eerste lustrum. Want de zwem club Spio bestaat 5 jaren en heeft in die 5 jaren niet alleen vele, vele Venrayers warm weten te krijgen om het zwemmen te leren, maar daartoe ook de mogelijkheden ge schapen. In de loop der jaren zijn honderden bussen door haar gechar terd naar het Venlose zwembad en zijn daar onder haar auspiciën zwemcursussen gegeven, die er me de toe bijgedragen hebben dat de stichting van Venrays zwembad niet alleen verhaast is, maar ook zo'n groot succes is geworden. Men is van klein af aan moeten beginnen, maar dat de club intussen al Limburgse kampioenen kent toont wel aan, dat ze haar taak heeft verstaan en me de daardoor heeft zij een goede naam gekregen onder de zestien zwem- clubs die Limburg kent. Het is daar om dan ook geen wonder dat de Kon. Ned. Zwembond haar bij 'gele genheid van het eerste lustrum de organisatie in handen gelegd heeft van de Limburgse ZWEMKAMPIOEN SCHAPPEN. Een eervolle maar ook een zware taak, want ook financieel brengt een dergelijke organisatie zijn lasten mee. Men heeft dat allemaal weten te klaren zonder hulp van de overheid of van de grote bond, niet het minst doordat er van andere zijden hulp geboden is, maar ook eigen inzet van leden en van ouders. Dat heeft het zelfs mogelijk gemaakt dat ieder huisgezin in de kom het volledig i programma thuis bezorgd krijgt en men kan dan zelf zien, dat in deze twee dagen heel wat afgezwommen moet worden. Zaterdag alleen al b.v. zijn er al 444 starts en zondag nog eens 288. De heer Mobers met zijn leiders en leidsters zal dan de handen vol heb ben om alles in goede banen te doen leiden en de officiële jury van de KNZB zal heus wel weten wat ze te doen krijgt. DEELNEMERS De deelnemers komen uit 15 Lim burgse verenigingen en hebben op de verschillende nummers limiet tijden moeten zwemen om aan deze kampioenschappen deel te kunnen nemen. Komen ze hier in Venray bij deze wedstrijden onder de tijdsgren- zen, die zijn vastgesteld voor de na tionale kampioenschappen, dan wor den ze ingeschreven voor de natio nale kampioenschappen, die over 14 dagen in Groningen gehouden wor den. Men kan dus op harde strijd rekenen. Spio zelf heeft een 15 man sterke ploeg, die drie dagen van te voren bij elkaar komen op het Lyceum, waar ze geestelijk en lichamelijk worden voorbereid op deze wedstrij den. Een teken, dat ook de organi serende club de zaak ernstig neemt. Men kan verschillende nummers zien bij de rugslag, vrije slag, school slag, vlinderslag en wisselslag, ter wijl natuurlijk de estafettes van de verschillende ploegen de nodige spektaculaire momenten zullen op leveren. Zaterdag en zondag wordt het bad om half een gesloten voor alle be zoekers en zwemmers en wordt dan klaar gemaakt voor deze kampioen schappen. Om 3 uur opent zaterdag middag loco-burgemeester van Dijck dit zwemfestijn, waarna tot kwart over 6 de verschillende nummers van start gaan. Zondag beginnen om 3 uur de wedstrijden en om 6 uur zal voor zitter J. Janssen van Spio het zwem festijn besluiten en o.m. de Gemeente Horst wisselbeker, die ook nog ver- zwommen wordt, uitreiken. Na ieder drie nummers worden de prijzen bekend gemaakt en men heeft bij deze gelegenheid jury-leden en officials extra met walkie-talkies uitgerust om tot een zo snel moge lijke jurering te komen. Tot slot zij nog vermeld dat de Gemeentelijke Sportstichting het bad gedurende deze middagen ter beschikking heeft gesteld en dat de te heffen entreeprijzen van de be zoekers natuurlijk mede dienen om de grote kosten van de organisatie te dragen. Voor uw rijbewijs naar Autorijschool Claessens Leunseweg 47a Tel. 2471 Venray Erkend A.N.W.B., Bovag, Vamor gediplomeerd GEEN SPREEKUUR WETHOUDER SOC. ZAKEN Wegens vakantie zal de wethou der van Sociale Zaken, de heer G. Schols, géén spreekuur houden voor huisvestingsaangelegenheden vanaf 30 juni t.m. 3 augustus 1967. BENOEMD De heer W. M. H. Janssen (afkom stig Wilhelminastraat 13) is in de ge meente Heumen tot gemeentesecre taris benoemd. In 1958 is hij zijn administratieve loopbaan begonnen op het gemeen tehuis te Venray. In 1959 vertrok hij naar Terheyden en in 1961 naar Heumen, waar hij thans secretaris is geworden. KRACHTMETINGEN Hoe sterk ze waren dat wilden twee 20-jarige knapen uit Yssel- steyn, J. van A. en J. R. wel eens tonen op Merselose kermis toen zij een ijzeren afsluithek met wegbeba- kening van de grond tilden tot bo ven hun hoofd. De eerstgenoemde was dit nog niet voldoende en gooi de het maar in een volkstuin. De Rijkspolitie gaf de knapen een gratis ritje naar het politiebureau en na opmaking van procesverbaal we gens vernieling en baldadigheid kon den zij uiteraard te voet huiswaarts keren. GEEN VOORRANG VERLEEND Dinsdagmiddag vond op de krui sing Langstraat—Past. Ruttenstraat een botsing plaats tussen de perso nenauto, bestuurd door S. uit Ven ray en zijn plaatsgenoot de B. Ge lukkig bleef de schade beperkt. OUDEN VAN DAGEN MAAKTEN UITSTAPJE Dank zij de jaarlijkse medewer king welke Venrayse autobezitters verlenen aan de ouden van dagen konden Venrayse bejaarden hun uit stapje maken, al was het weer niet al te best, maar vol goede moed werd er vertrokken. Via Overloon, Oploo, St. Anthonis ging het naar het recreatiecentrum „De Bergen" te Wanroy waar de eerste rust werd gehouden temidden van dit prach tige natuurpark. Na deze rust werd er door de Oost-Brabantse Peel ver trokken naar Beers waar een uitge breide koffietafel alle eer werd aan gedaan. Hier bracht zowel pastoor W. Geerits, geestelijk adviseur van de bejaarden vereniging, als voorzit ter Janssen dank aan Venrays mid denstand en gemeente voor inzet en bijdrage welke deze reis mogelijk maakten. Twee bussen bejaarden hadden een uitstapje gemaakt naar Schip hol maar sloten zich later in Beers bij het gezelschap aan. In Venray stond de Kon. Harmonie' Euterpe klaar voor de feestelijke in- toch en onder de lustige tonen van dit muziekcorps en bijgestaan door een claxonconcert werd door Ven rays straten getrokken naar" hét tureel centrum waar de dag werd besloten. Het was een zeer geslaagd uitstapje. De derde clubrit zondag j.l. in; Overloon bracht ongeveer 70 rijders aan de start. De Gebr. van Haren hadden een prachtige rit uitgezet, die de rijders door de natuurrijke omgeving vpn Overloon voerde en- waar ook de nodige strafpunten war-en te vergaren. Direct na de rit werd in Hotel Deriet de volgende uitslag bekend gemaakt. A-klasse: 1. Hr. en mevr. Meulendijks Helmond 2. Hr. en Mevr. v. d. Sterren 3. Hr. en Mevr. Claessens 4. P van Meyel-G Janssen 5. Fr. Janssen-Mevr. Janssen B-klasse: 1. Hr. en Mevr. Gerards, Roermond 2. v. Enckevort Oostrum 3. Welbers, Overloon 4. Hr. en mevr. Cremers 5. Pottenbakkers, Deurne W.S.V. VENRAYS GLORIE A.s. zondag gaan wij wandelen in Afferden. Vertrek bus om 12 uur precies hoek Odastraat. Komt allen op tijd. H. HOEDEMAEKERS JEUGDKAMPIOEN DISTRICT XI Wie de jeugd heeft, heeft de toe komst. Dit spreekwoord mag hand boogsportvereniging St. Jan zich nu wel toeëigenen, nu hun jeugdlid Henk Hoedemaekers zaterdag het kampioenschap district XI heeft we ten te behalen. Hij behaalde deze ti tel met het respectabele aantal pun ten van 436 in 50 pijlen. Zijn naas te concourrent liet hij niet minder dan 41 punten achter zich. De wedstrijden werden gehouden op de banen van handboogsportver eniging St. Oda aan de Stationsweg, waar de organisatie in prima handen was. Henk Hoedemaekers werd na het behalen van de titel gehuldigd en kreeg als blijvend aandenken 'n prachtig dagboek aangeboden, waar in hij zijn handboogprestaties zal kunnen vastleggen. En nu maar afwachten wat het zal worden bij de volgende rondes. Trainen is hier in ieder geval de boodschap. Henk proficiat. LYCEUM '64 Onder weersomstandigheden die nu niet bepaald ideaal waren voor goed volleybal, warm en benauwd weer, namen j.l. zondag drie teams deel aan het volleybaltoernooi van VC Rooy. Geen van de teams viel in de prijzen, hetgeen ook niet ver wacht mocht worden, aangezien en kele weken niet was getraind. Lyceum 3 deed het nog het beste: Dit zestal werd winnaar van haar poule. In de tweede ronde kwam het echter niet verder dan een ge lijkspel en daar het setgemiddelde uitviel in het voordeel van de tegen stander werd Lyceum 3 uitgescha keld. Het tweede team had ook niet haar beste dag alhoewel zo nu en dan heel aardig gespeeld werd. Dit was echter niet genoeg om het tot de volgende ronde te brengen. Lyceum 1, dat speelde in de hoofd klasse, draaide goed mee. Het kwam zelfs tot twee overwinningen. In de eerste wedstrijd werd VSW (Weert) verslagen. Ook de tweede wedstrijd eindigde in een overwinning: Tupos uit Baarlo kreeg geen kans tegen 'n aanvallend en verdedigend goed spe lend eerste zestal. Tegen Flamingo's (Gennep) liep het heel anders: Lyceum 1, dat zich na deze twee overwinningen enigs zins overschatte, kreeg geen voet aan de grond tegen de op alle fron ten overheersende Flamingo's. Tegen Roermond B.C. ging het aanvankelijk beter. De eerste set werd gewonnen. In de tweede was R.B.C. echter de sterkere. Met deze resultaten, 2 overwinnin gen, 1 gelijkspel en 1 nederlaag, die resulteerden in de poule, kan het eerste wel tevreden zijn. in de week van 22 t.m. 28 juni 1967 GEBOREN: Cup, Erik, Bevrij dings weg 34 Rambags, René, Castenraysestr. 7 Bonants, Maria, Westsingel 11 Bergman, Hendrikus, Willemstr. 3a Boom, Robert, Merseloseweg 49a van Heeswij k, Maria, St. Ambro- siusstraat 14 Geurts, Josephina, Moostdijk 9 Pirlo, Johannes, Gasstraat 12 Peeters, Johanna, Hoofdstr. 38 Swinkels, Astrid, Vullingsstr. 27 Burgers, Petronella, Veulensew. 31a Beckers, Gerardus, Bergen L. Voermans, Hendrina, Castenrayse- weg 32. OVERLEDEN: Hendrix, Karei, echtgenoot van Ba ken, Wilhelmina, 72 jr., Venray. Siebers, Hubertus J., echtgenoot van Janssen, Wilhelmina, 73 jr., Ven ray. ONDERTROUWD: Linders, Gerardus, Venray Geyster seweg 20 en Bruns, Frederik, Arn hem, Oeverstraat 51. Wright, Mathew Aken Did. en Bos man, Johanna, Venray St. Anna- Taan 6. GETROUWD: ,Schwachöfer Michiel en Driessen, Arnoldina, Venray. Schellens, Antonius, Deurne en Hen driks, Oda, Venray. Maleszka, Horst, Duisburg en Jans sen, Gerardina, Venray. Emonts, Peter en Steeghs Josephina, Venray. Custers, Hubertus Eist en Ermens, Catharina, Venray. van den Hurk, Theodorus, Vierlings beek en Camps, Helena, Venray. RECTORAAT SMAKT (Nagekomen bericht) De misintentie op zondag a.s. is: 10 uur Hoogmis v. Antoon v. Dijck en zoon Fer; 10.45 H. Mis bedevaart Waspik. RECTORAAT HEIDE Zondag: 7e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor de overl. fam. Wil- lems-Janssen; 10 uur gesticht gez. jaarget. voor Johanens Camps. Ako- lieten: Gerrit Derikx en Piet van Osch. Misdienaars van de week: Theo Arts en Jan Janssen. Maandag: 7.30 leesmis voor Jeane Giezen-Swinkels. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Harry Muijsers. Woensdag: 7.30 leesmis voor de overL familieleden van Rens-Lit- jens. Donderdag: 7.30 leesmis voor Mar- tinus Ewals en Wilhelmina Leijssen; 7.45 avondmis voor de Heidse jeugd. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overl. ouders Engelbertus Nellen en Helena Rutten. Biechtgelegenheid v. 78 uur. Te 8 uur Avondmis voor het rectoraat. Kerkpoetsen: Lea Rutten en Truus Janssen. PARA LOS ESPAflOLES Y PORTUGUESES DE VENRAY Y ALREDEDORES El jueves y resp. el viemes de esta semana es la fiesta de San Pedro y de San Pablo: felicidades para todos nuest os amigos que celebran en es- tos dias su santo. Después que el domingo pasado un misionera de Brasil ha celebrado la S. Misa en portugués, qie habran sido nana alegria para los Portu gueses que asisten cada domingo en nuestra Misa, el domingo proximo habra Misa a las diez media en Cas- tellano. Espero que todos pueden asistir, visto que el trabajo exigen- te del asparago ya ha terminado de- finitivamente. Agradesco muchisimo si puedo despedirme de estos que se marchan por vaccaciones en Espana y aun mas de estos que ya se mar- charan definitivamente. Hasta el domingo despues de la Misa en Smakt. co Voor Uw blijken van belang stelling, ondervonden op onze huwelijksdag, zeggen wij U, mede namens wederzijdse fa milie, hartelijk dank. G. Arts G. Arts-Derikx Ysselsteyn, juni 1967 Paardenkopweg 11a Voor Uw blijken van belang stelling en deelneming bij de ziekte en het overlijden van mijn geliefde man en onze zorgzame vader PETRUS MARTINUS ARTS zeggen wij U hartelijk dank. Ch. Arts-Ramakers kinderen en kleinkinderen Venray, juni 1967 Overloonseweg 69 Voor de vele blijken van be langstelling, gelukwensen, bloemen en cadeaux, onder vonden bij ons zilveren huwe lijksfeest, danken wij U allen hartelijk. G. Schols N. Schols-Thissen kinderen en kleinkind Venray, juni 1967 Oostsingel 26B Voor de vele blijken van me deleven, die wij mochten ont vangen tijdens de ziekte, over lijden en begrafenis van onze diebare vader en opa JACOB KOENEN zeggen wij allen hartelijk dank. Uit aller naam: Familie Koenen Venray, juni 1967 Pr. Bemhardstraat 20 WILLY VAN KEMPEN en JEU VAN MEYEL hebben de eer U mede na mens wederzijdse ouders, kennis- te geven van hun voorgenomen huwelijk. De kerkelijke inzegening zal plaats vinden op zaterdag 1 juli 1967 om 11 uur in de St. Jozefkerk te Smakt- Venray. Holthees, Gildestraat 16 Venray, Wilhelminastraat 12 Dagadres: Pelgrimshuis, Smakt-Venray Receptie: 14.30-16.30 uur Toek. adres: Dahliastraat 37 Nijnsel. U zuli blij zijn na een demonstratie van de IGNIS koelkast 130 lir. 268,- Of van één der andere model len! Het Ignis-assortiment biedt iedereen de koelkast, die pre cies past bij ruimte, beurs en wensen. Bij elke Ignis gratis 'n koel- en vries-pocketboek. Ga Ignis zien bij: Schoolstraat 30 Tel. 2389 jeugdsociëteit s.r.-65 Hoenderstraat 10 zondag 2 juli geopend voor ook niet-leden Uitslag trekking loterij Aktiecomité Romereis Venray ..Zangertjes van St. Frans" 18 juni 1967 door Pastoor Pothof jeugdsociëteit s.r.-65 hoenderstraat 10 zondag 2 juli geopend voor ook niet-leden Tandarts Janssen AFWEZIG t.m. 15 juli Spoedgevallen: spreekuren plaatselijke tandartsen. AFWEZIG vanaf 5 juli tot en met 26 juli H. van den Homberg Arts. Waarneming huisartsen van Venray Tandarts J. M. Ruyten afwezig van 5 t.m. 30 juli Spoedgevallen spreekuren plaatselijke collegae. Controles van juli blijven in aug. geldig. Ide sierlijk© verlovingsring Juwelier- Horloger Opticien Verhuur moderne gelegenheids kleding Kleermakerij Schoolstraat 37 TeL 1628 Kleding wordt thuis bezorgd en teruggehaald jeugdsociëteit s.r.-65 hoenderstraat 10 zondag 2 juli geopend voor ook niet-leden 1. Gashaard 1350 2. Keukenkastje 1162 3. Droogkap 2401 4. Luchtbed 1386 5. Keukentrapje 1378 6. Tuinstoel 2539 7. Tuinstoel 4630 8. Sierkruik 2377 9. autoplaid 1130 10. Theebeurs 3456 11. Kaasschaaf 5313 12. Gebakvorkjes 5372 13. Houten hert 1360 14. Badmintonset 3610 15. Fles - chianti 4755 16. Sla-bestek 2711 17. Nest schalen 2691 18. Boodschappentas 2197 19. 2004 20 3215 21. Bloemspuit 4250 22. Kinderpyama 3518 23. Nest schalen 2172 24. Bonbonnière 1446 25. Set glazen 5767 26. 1917 27. 2660 28. 4893 29. Siertegel 4641 30. Nest schalen 5224 31. Kinderblouse 1833 32. Cocktailschortje 3937 33. Pak koffie 3622 34. 5132 35. 2005 36. 2768 37. 4590 38. 1757 39. 3221 40. 2186 41. 5130 42. 4247 43. Tuinstoel 1147 44. Ontbijtlakenset 2628 45. Ontbijtlaken 2838 46. Ontbijtlaken 2792 Prijzen afhalen vóór 15 juli a.s. bij Schaeffers, Schilders bedrijf, Patersstraat 14, Ven ray. GEVRAAGD BESSEN- en AUGURKENPLUKKERS Th. Houben, Scheiweg 8, Leu nen, Tel. 2091. GEVRAAGD NET MEISJE of JONG GEH. VROUW voor 2 avonden per week en 's maandags de hele dag in horecabedrijf Brieven onder nr. 261 bureau van dit blad. TE HUUR CARAVAN Te bevr. Helfrichstraat 8. TE HUUR Voor mest uit weide, l1/*-jarig RUND A. Marcellis, v. Montfortstraat 7, Ysselsteyn, Tel. 04705-501. TE HUUR PONY MET RIJTUIG Camping De Brier, Maashese- weg, Tel. 2305. jeugdsociëteit s.r.-65 hoenderstraat 10 zondag 2 juli geopend voor ook niet-leden ZONNEBRIL verloren: Patersstraat-Gro- testraat. Tegen bel. terug te bezorgen: Deken Thielenstr. 17 TE KOOP GEVRAAGD AFGEKEURDE KOEIEN KOOS KREMERS ZEUGEN EN BEREN Vierlingsbeek - Tel. 04781-292 Tï P. TI A i G 51 Wi i< POi H - La Gd PO li AU PO o® tra TI J.l té

Peel en Maas | 1967 | | pagina 2