s.v. LEUNEN v.v. OOSTRUM V.C.ROOY BADMINTON HANDBOOG ZWEMMEN WANDELSPORT LYCEUM '64 GYMNASTIEK SSS Overloon Glaasje op? Léat je rijden! HANDBAL M.A.C. R00Y DE MOLENWIEKERS gastheren technisch verreweg de mindere was. Toch kon even voor half-time P. Min scoren, door bij het nemen van een strafcorner goed in te lopen en de half afgeslagen bal in het lege doel te lepelen. Na rust wederom hetzelfde spel- beald met een als-maar-pingelende en ondoordacht spelende Venray- voorhoede, welke keer op keer vast liep op de EMHC veste. Gelukkig voor ons kon H. v.d. Pasch uit een strafcorner fraai scoren: 1 2. Wil dit team het volgend jaar we derom een gooi doen naar het kam pioenschap, dan dient op de eerste plaats de techniek bijgeschaafd te worden, want met de huidige wa pens enthousiasme en doorzetten, haalt men het op de duur niet meer. Programma a.s. weekend: Zaterdag: heren junioren: Venray A Tegelen A; Venray B Tegelen B; voor opstelling en aanvangstijden zie raambiljet bij Cals. Zondag: Dames: Venlo Girls 3 Venray 2; aanvang 12.30, vertrek 11.30 uur; MaastrichtVenray aanvang 2 u. Heren Venray HMHC 2, aanvang 2 uur terrein Leunseweg. Vooral voor de Dames 1 en Heren 1 weer een zware wedstrijd. In ieder geval: succes Deze week is slechts één team van V.C.Rooy er in geslaagd twee pun ten aan het totale aantal punten toe te voegen, te weten Dames 1. Zij verzekerenden zich van een tweede plaats, door de wedstrijd tegen B.C. Roermond in 5 sets te winnen. Het volleybal was, in tegenstelling tot eerder gespeelde wedstrijden, bij zonder goed. De eerste 2 sets gingen zij vlot van start 5-15 en 2-15. Van een inzinking in de 2 volgende sets maakte Roermond dankbaar gebruik 15-7 en 15-10, maar de dames wis ten deze in de 5e set schitterend te boven te komen. Een 11-15 over winning was hun beloning. De andere teams die een wed strijd op het programma hadden staan, waren minder gelukkig. Heren 1 trad tegen het zeer ster ke EVV uit Eindhoven aan, maar al gauw bleek, dat zij kansloos waren. Slechts één set konden zij winnen Setstanden: 15-1; 15-6; 9-15; 15-5. V.C. Rooy 3 speelde in een zeer slecht geleide wedstrijd tegen Jovo niet zoals verwacht. Dit resulteer de in een 31 nederlaag. Ook Rooy 4 had niet zo'n beste dag. De strijd tegen IIvo werd goed ingezet. De le set ging aanvankelijk gelijk op, maar Ilvo drukte door (13- 15). De volgende set echter werd volledig beheerst door harde serves van de VC Rooy-mannen: 156. Il vo nam revanche (7-15), maar daar na vocht Rooy om er in ieder ge val een gelijkspel uit te halen. Het lukte hun niet; de Venlonaren had den iets meer uithoudingsvermogen, zodat zij op een overwinning kun nen terugzien. Na de eerste set gewonnen te heb ben, kon het jeugdige zestal VC Rooy 5 niet meer tot winst komen, zodat de overige drie op naam van de thuisclub (Ras 2) kwamen (15-7 15-10 15-6). Programma 18 maart: VC Rooy 3—RAS 1 15.00 u. FightersVC Rooy 1 (dames) 19.00 De dames wedstrijd HeraHer kenbosch moest afgelopen zondag worden gespeeld in de nieuwe sport hal van Sittard. Tegen dit team hadden onze da mes in de eerste helft van de com petitie een flinke nederlaag geleden (15-2). De einduitslag van zondag j.l. (4-2 in ons nadeel) is wel het beste bewijs, dat onze ploeg het steeds be ter gaat doen. Na een nogal stroef begin, wat wellicht aan de lange reis en de on bekende zaal is toe te schrijven, ging het geleidelijk beter en de da mes zagen na de pauze zelfs kans om een 20 achterstand tot 22 in te lopen. Herkenbosch scoorde in de slotfase van de wedstrijd echter ook nog twee keer. De wedstrijd was alleszins het aankijken waard en met wat meer variaties in de aanval had er, gezien het veldspel, voor onze dames ook nog wel een onbeslist of een kleine overwinning ingezeten. Wedstrtf dprogramma Zaterdag 18 maart Heren: 17.40 u. LorealHera 1 (Roermond) Zondag 19 maart Dames: 20.15 u. Hera 1RKMSV 1 (Venlo) Tijdens het grootste internationa le toernooi, hetwelk zaterdag en zondag j.l. te Eindhoven in de grote Philips Jubileumhal werd gehouden, zorgde Pim Janssen voor de grote sensatie door 3 eerste prijzen te winnen. Een dergelijke prestatie le verde zij ook eenmaal in de C-klas- se, doch om in de B-klasse hetzelf de te presteren getuigt van een gro te spel-inhoud, uithoudingsvermogen en een keiharde wedstrijdmentali teit. Dat het voor Pim geen „mak kie" was, bewees wel het feit, dat op de laatste toernooidag bijna alle wedstrijden in 3 sets werden beslist. Op de eerste dag wertke Pim zich zonder al te veel moeite door de eerste rondes, hier en daar oude be kenden uitschakelend met een gro ter overwicht als enkele maanden geleden. In de dames-dubbel en de mixed versloeg zij 's avonds Marjan Mueskens met haar partners. De tweede dag begon derhalve met een zeer zwaar programma voor de boeg, aangezien de zwakste helft intussen al uitgeschakeld was. De tussenpauzes tussen de wedstrijden werden steeds korter, met gevolg, dat vermoeidheid bij de meeste spe lers een rol ging spelen. Even na de middag was het dan zover dat de finalisten bekend wa ren. Pim speelde op verzoek eerst de dames-enkel, natuurlijk tegen Marjan Luesken, die in de andere poule al haar tegenstandsters in 2 sets had verslagen. Het is een sen sationele finale geworden, waarbij de speelsters alles hebben gegeven. Puntje voor puntje worstelden bei den zich naar de eindstreep. De eer ste set won Pim met 11-7, de twee de ging naar Marjan met 11-6. In de derde set liep Marjan na 5-5 lang zaam uit tot 9-5. Wij gaven voor Pim's kansen echt geen cent meer. Maar wat niemand verwachtte, Pim kwam terug. Punt voor punt liep zij in tot 99. Marjan vroeg verlenging met 3 punten, welke het eerste door Pim werden gescoord. Na ruim 1 u. spelen eindelijk dan beslist. Beide meisjes zakten als leeggelopen bal lonnen in eikaars armen op de speelbaan neer. Zij hadden alles ge geven en bewezen daarmede hun uitverkiezing in het nationale team verdiend te hebben. Pim' moest daarna nog eerst de halve finale mixed spelen, tegen het als nummer een geplaatste paar: HöltingJ. Meurs uit Venlo. In 3 sets echter wisten Pim en haar part ner Rob Kneefel uit Den Haag, de ze kanshebbers uit te schakelen. Daarna volgde 10 minuten later de finale dames-dubbel. Samen met Wil Thijssen speelde zij tegen Mevr. Hölting-Ans Janssen een herhaling van het Limburgse kampioenschap. Ook nu weer wisten Pim en Wil in 3 spannende sets te zegevieren. Als laatste wedstrijd van het toernooi trad zij daarna nogmaals aan voor de finale mixed. Pim sprak hierbij alle reserves aan en samen met Rob wist zij ook hier en natuurlijk in 3 sets door technisch en taktisch spel de tegenstanders op de knieën te krijgen. Driemaal mocht zij daar na uit handen van de voorzitter van B.C.E. een eerste prijs komen afha len, een prestatie, die door geen an dere speler of speelster werd ge ëvenaard. Al met al een bewijs dat Pim steeds sterker speelt, een goe de wedstrijdmentaliteit bezit en al leen nog aan haar uithoudingsver mogen zal moeten werken. eerste twee keer gewonnen door St. Anna, de derde maal door Diana en de vierde maal door St. Anna en in de vijfde wedstrijd wordt zaterdag beslist. Geen van beide verenigingen kan de beker zaterdag definitief in haar bezit krijgen, daar hij driemaal achter elkaar of totaal 5 maal ge wonnen moet worden. Zondag j.l. gingen 95 deelnemers von start voor de traditionele voor- jaarsrit, uitgezet door de heren G. Bom en P. Janssen. Via vele op drachten met de nodige valletjes mochten de deelnemers na 3'/2 uur rijden hun controlekaarten aan de finish inleveren, waarna de tellers de balans konden opmaken. In café-restaurant Manders wer den intussen de prijzen uitgereikt van de kring-competitie van Noord en Midden-Limburg. Ook hier bleek dat MAC Rooy veruit de beste was. De officiële uitslag luidde: Clubteams: 1. MAC Rooy; 2. MAC Venlo; 3. Gaef um Gaas, Venlo; 4. Roermon- dia; 5. A.M.C. Horst. Persoonlijk kampioen: 1. J. Imming, Sevenum 2. Fr. Janssen, Venray 3. P. Smeets, Maasbracht Hierna de uitslag van de Voor- jaarsrit: 1. P. Crooymans-Westheim Venlo 2. Fr. Janssen-Mevr. Janssen Venray 3. J. Hermans-G. v. Daal, Horst 4. J. v. Dijk-L. Claessens, Leunen 5. Wassenberg-Wassenberg Venlo Zondag a.s. de eerste rit om het kampioenschap voor Noord- Midden-Limburg in Roermond. Voor leze competitie kan iedereen rijden die lid is van een van de 5 aange sloten verenigingen, dus ook MAC Rooy-leden. Het aantal inschrijvin gen voor een bepaalde vereniging is onbeperkt, zodat wij de leden mogen verzoeken zoveel mogelijk deel te nemen, waardoor natuurlijk meer kansen. Inschrijven is mogelijk vanaf 13.00 uur in de sporthal, Koninginnelaan te Roermond. 4.00 u 4.00 u 2.30 u 1.30 u 1.30 u 1.30 u Uitslagen: Leunen 1Castenray 1 30 Hegelsom 3Leunen 2 01 Leunen 3Wittenhorst 4 04 Leunen BIWanssum B comb. 04 Programma zondag 19 maart: America 2Leunen 1 2.30 u. vertrek 1.45 uur Leunen 2Molenwiekers 2 2.00 u. Venray 7Leunen 3 12.00 u. vertrek 11.30 uur Zaterdag 18 maart: Ysselsteyn AlLeunen Al vertrek 3.15 uur Leunen BIVenray B3 - Leunen B3Sparta B3 Leunen ClVenray Cl Venray C2Leunen C2 vertrek 1.00 uur. Venray C3Leunen C3 vertrek 1.00 uur St. Anna ontving het vererende verzoek om met Soranus (Boukoul), St. Sebastiaan (Westerhoven), Con cordia Floribit (Oudenbosch) (deze 4 zestallen waren in 1966 de eerste 4 korps zestallen geëindigd om de kampioenstitel 1966) een propagan da wedstrijd te komen schieten op de NAVITO tentoonstelling, welke ge houden worden van 28 april t.m. 7 mei 1967, in en om de Houtrusthal- len in Den Haag. Deze grote internationale tentoon stelling is gewijd aan de sport en recreatie. Op 7 mei e.k. zal het le zestal van St. Anna deelnemen aan deze wedstrijd om de handboogsport verder uit te dragen, vergezeld door vele supporters. Uitslagen van de diverse gehouden vriendschappelijke wedstrijden bij St. Anna, deze zijn geschoten op 't gemiddelde wat de zestallen gescho ten hebben in 1966. Wie er de mees te punten boven schoot, heeft, heeft een consumptie gewonnen. Zaterdag 25 febr.: St. AnnaSt. Hubertus St. Anna St. Hubertus 1966 1967 1966 1967 5032 5020 4157 4056 4198 4430 3535 3068 Zaterdag 4 maart: St. Anna Ons Genoegen Ys. 5032 5056 4220 4576 4198 4272 3567 3600 3595 2972 2776 3656 (Ysselsteyn in de lift) 11 maart: St. Anna Batavieren 5032 5080 4444 4690 4198 4312 3554 3760 De winnaars proficiat. Zaterdag 18 maart komt Diana de return wedstrijd schieten bij St. An na om de Sijbers beker. Dit is de 5e keer dat er geschoten wordt. De Afgelopen zondag hebben de da mes van JVV voor het eerst aan wedstrijden deelgenomen in Hel mond. Het werd een glansrijk de buut tegen de twee sterke teams uit Helmond en Eindhoven. De eerste ontmoeting bracht de dames van Venray en Helmond op de mat. Het begin was al goed. G. Creemers versloeg verrassend haar tegenstandster in de eerste minuut met een beenworp waaruit 'n eer ste houdgreep volgde. 100. H. van Schaayk wist de aanvallen goed te pareren en dwong daarmee een onbeslist af. 00. In de derde partij echter moest G. Meier haar meerdeer erkennen in de Helmondse. Ze werd verslagen met een le houdgreep 010. Voor deze drie dames helemaal niet gek, daar zij alle drie wit waren en hun tegenstandsters resp. oranje, geel en blauw! In de vierde partij won Th. Lins- sen op beslissing. Zij scoorde haar punten door meer aanvallen en en kele half gelukte worpen: 100. De vijfde partij bracht wederom winst. E. Janssen behaalde „volle bak" door 'n zuivere le beenworp: 10—0. Ondanks verwoede tegenstand moest A. Linssen in de volgende partij haar meerdeer erkennen in de Helmondse. Zij wist haar 30 secon den te bedwingen met een le houd greep 010. J. van Mil (wit! wist ieders be wondering af te dwingen door in de laatste partij haar tegenstandster (bruin!) met een perfecte 2e schou derworp te verslaan: 100. Eindstand: 4020 voor Venray. Een prachtig resultaat voor de hele ploeg tegen Helmond dat gemiddeld twee banden hoger was. Tegen Eindhoven kwam Venray niet tot winst. Deze ploeg was zon der meer te sterk en te goed voor ons. Zij bestond uit louter blauwe banden. Maar toch sleepten we en kele winstpunten weg. G. Creemers verliest door 2e houdgreep. H. van Schaayk verliest op beslissing van de scheidsrechter. G. Meier verliest door le houdgreep; Th. Linsen wint door le arm worp. E. Janssen scoort een waza-ari (7 punten) met een schouderworp. A. Linssen verliest door houdgreep. J. van Mil verliest, na eerst op winst te hebben gestaan door houdgreep. Eindstand 50-17 voor Eindhoven. Al met al een goed resultaat. Bij de in februari en maart ge houden examens slaagden: J. Assen, gele band; J. van Mil, gele band; Deenen, gele band; J. Gooren, gele band; F. Hoekstra, gele band; A. van Gestel, gele band; A. Janssen, groene band. Proficiat. A.s dinsdag zijn de normale trai ningsuren „SPIO" VENRAY JAARVERGADERING SPIO Ondanks het feit dat Spio dit jaar weer gestart is met 560 leden, was de belangstelling voor de jaarverga-! dering, vorige week vrijdag, zeer slecht te noemen. Zeker omdat deze vereniging volle zalen gewend is. Praktisch gèen enkele ouder van de honderden jeugdleden gaf acte de presence. Blijkbaar heeft men zo veel vertrouwen in bestuur en lei ders dat men het niet nodig acht nader met het wel en wee van de vereniging kennis te maken. Het was eens chrale troost voor het be stuur, dat een 30-tal senioren-leden wel belangstelling had voor het or ganisatorisch gedeelte van Spio. Uit de jaarverslagen van sekreta- ris en penningmeester bleek over duidelijk de grote aktiviteit van de ze zwemvereniging. Niet alleen de trainings/wedstrijd- ploeg maakte goede vorderignen en houdt beloften in voor de toekomst, doch ook de gewone leden streven naar behoorlijke prestaties. Aan hen werden in 1966 honderd diploma's uitgereikt, terwijl er ruim voldoen de belangstelling is om ook dit jaar regelmatig examens af te nemen. Dat al deze aktiviteiten handen vol geld kosten, spreekt voor zich zelf. De leden brachten aan zwem en inleggelden ruim 30.000,bin nen, terwijl de uitgaven voorname lijk bestonden uit huur zwembad en busvervoer. Ook dit laatste slaat er nogal in als men bedenkt dat de se nioren 's woensdagsavonds 2 bussen nodig hebben en de jeugd op zater dag, met gemiddeld 275 jongens en meisjes, vervoert moet worden in een uitgekiende dienstregeling. In het bestuur traden af mevr. Goedhart-Leenders en de heer Hart man. Voor hen in de plaats kwamen de heren Bertrands en Mobers. De eerste als jeugdtrainer, de tweede als technisch adviseur. Voorzitter J. Janssen behield zijn status, maar zoals hij zelf zei: voor een laatste regeringsperiode. Uit de mededelingen bleek dat men niet kon verwachten nog dit jaar in het overdekte Venray se zwembad te kunnen zwemmen. Wel vertrouwde men wederom 'n gun stige trainingsregeling te kunnen bespreken in het openluchtbad. Spe ciale aadncht werd nog gevraagd voor de nieuwe busvervoersregeling die a.s. zaterdag ingaat en welke hieronder nogmaals wordt afgedrukt. Hiermede was een einde gekomen aan de kortste jaarvergadering van een 5-jaar bestaande Spio, doch men bracht nog geruime tijd door met gezamenlijk kienen, waarbij een groot aantal prijsjes te winnen wa ren. Nieuwe zwemregeling op zaterdagen De volgende veranderingen gaan in op zaterdag 18 maart a.s. Diegenen, die met de bus van kwart voor vijf meegaan, en vroeger (in januari) in de tweede bus zaten, gaan nu weer met de tweede bus mee; De jeugdleden uit Leunen moe ten in het vervolg met de eerste bus mee, (dus een kwartier vroeger ver trekken De jeugdleden uit Oostrum en diegenen uit Oirlo en Castenray die met de bus van half zes meegingen, moeten nu een half uur vroeger ko men; De trainingsploegen gaan om half zes in Venray op het Henseni- usplein- weg. De bus rijdt via Oos trum en Oirlo. De rest blijft als vroeger. Diploma zwemmen Zaterdag 11 maart j.l. op de dag dat Spio 5 jaar bestond was er wederom diploma zwemmen in Venlo. Voor het diploma zwemproef slaagden 43 jongens en meisjes. Voor het diploma geoefend zwemmer slaagden 13 kandidaten. Voor het diploma zwemproef gin gen ook 15 dames op, de leeftijden varieerden hier van 20 tot 52 jaar, terwijl ook nog 2 senioren-leden op gingen voor het diploma geoefend zwemmer. Alle senioren-leden slaagden. De namen der geslaagd zijn: Zwemproef: mevr. A. Janssen- Rutten, dhr. H. Eberink en de da mes mevr. Lamers-Trissen; mevr. Selder-Rutten; mej. Eikelenberg; mevr. Berkens-Jacobs; mevr. Claes- sens-Jacobs; mevr. Schrooten-Hen- drigs; mej. Oudenhoven; mej. M. Janssen; mevr. Janssen-Smits; mevr. Janssen-v. Horek; mevr. Hendriks- Cornelissen; mevr. Pouwels-Ver- straaten. Wilmie Thielen, Marie Louise v. Winden, Gertie van Rhee, Vera van Eymeren, Thea van Elsen, Rita van Eisen, Marjan Arts, Wiesje Steeghs, Michiel Marlet, Tiny Janssen, Elly Jenniskens, Tineke Tinnenbroek, H. v. d. Ven, Nelly Janssen, Karien Rutten, Henriëtte Janssen, Marjan Rütten, Sraar Berkens, Thea Cree mers, Gerty Peeters, Mechtild van Zwamen, Mia Janssen, Ellie Cre- mers, Ria Vermeulen, Thea Jans sen, Maria Roffers, Marlies Arts, Willy Janssen, Marietje Willems, Sjonnie Aben, Nettie Janssen, Ma rian Cortenbach, May Wijnhoven, Han Claessens, Truus Classens, Nel ly Janssen, Ted Gieling, René Bom, Tonny Janssen, Annelies Seuren; Anny Wolters, Christel Claessens; Piet v. d. Ven. Geoefend zwemmer: Inge Adriaan- sens, Mieke Kroft, Elleke Janssen, Jeannette Philipsen, Dorothé Ouden hoven, Peter Akerboom, Jac Bom, Ellen Nelissen, Anny Minten, Ans Brendel, Jac. van Rhee, Els Lins- kens, Nelly Claessens, Hemiette Pluk, Doortje Muyres, Mariet Ver- steegen, Nelly Custers, Peter Wil lems. Dhr. A. Martens en mej. Eikelen berg. Wedstrijd zwemmen Zondag 19 maart is er weer wed- strijdzwemmen in Venlo. Leden van Spio die belangstelling hebben voor onze wedstrijdploeg, kunnen met de „Spio-bus" meegaan, voor zover er plaats is natuurlijk. De kosten be dragen 1.50, terwijl in het Sport- fondsenbad geen entree geheven zal worden. Vanaf deze plaats wensen wij onze zwemmers veel succes. Oostrum 1 heeft 't zondag in Blitterswijck niet kunnen halen. Het verloor, hoewel niet helemaal ver diend, met 20. Oostrum 2 daarentegen bracht uit Merselo de volle winst mee naar huis door te winnen met 41. Programma zondag 19 maart: Swolgense BoysOostrum 1 Oostrum 2 is vrij. Langs deze weg willen wij alvast de aandacht van de Oostrumse mensen vragen voor onze jaarlijkse oud-ijzer aktie, die wij na Pasen zullen houden. Van te voren zal, zo als gewoonlijk, een circulaire wor den rondgestuurd. Legt U bij de schoonmaak alvast wat opzij en steunt op die manier uw voetbalclub, zoals u dat al en kele jaren gedaan hebt en waarvoor u recht hebt op onze welgemeende dank en waardering. W.S.V. VENRAYS GLORIE A.s. zondag om 10 uur training. Bijeenkomst hoek Odastraat. Tevens gelegenheid tot aanmelding van nieuwe leden. Uitslagen afgelopen weekend: Lyceum 2Hovoc 4 30 Lyceum 2 kampioen! Speed BirdsLyceum 3 22 Lyceum 3 kampioen! LYCEUM 2 KAMPIEN! Na een matige wedstrijd waarin Hovoc 4 onze reserves volop gelegenheid gaf tot smashen, waarvan deze graag profiteerden, heeft Lyceum 2 als eerste in het district Venlo de kam- pioensvlag kunnen hijsen. LYCEUNM 3 KAMPIOEN! Het 3e team had nog maar één puntje no dig om kampioen te kunnen worden. Welnu, het is ze gelukt om er een gelijkspel uit te halen, alhoewel er meer in heeft gezeten. De lange Grubbenvorstenaren hielden aan vankelijk goed stand, maar in de derde set moesten ze toch het hoofd buigen (12). Wel slaagden ze er nog in de laatste set te winnen, maar die was toen nog maar van weinig belang. Met dit kampioen schap werd het aantal door Lyceum teams behaalde kampioenschappen op drie gesteld. Voor a.s. zaterdag staan de vol gende wedstrijden op het program ma: 16.00 uur Lyceum '64 3Set Up 19.30 uur Valuas 3Lyceum 2 Afeglopen zondag zijn 4 dames van de gymnastiekvereniging St. Christoffel 's morgens om 9.30 uur naar Tilburg vertrokken om daar deel te nem enaan de voorselecties van de Nederlandse kampioenschap pen. De wedstrijd werd gehouden in de studentensporthal waar ze om llu. aankwamen. Van 1112 uur konden ze inturnen en om 12.15 uur begon nen ze met goede moed aan de wed strijd. De zenuwen waren gauw overwonnen toen ze het eerste toe stel achter de rug hadden. Om 2.30 uur werd de uitslag be kend gemaakt van de dames-jeugd. Hier had J. Kerkhoff van onze ver eniging aan mee gedaan. Ze had te kampen tegen nog 30 andere dames en behaalde met 26,80 pt. de 13e plaats. De uitslag van de meisjes kreeg men om 4.30 uur te horen. Deze was als volgt: N. Litjens kwam met 28.35 pnt. op de 12e plaats te staan. M. Litjens met 28.15 pt. behaalde de 12e plaats en T. van Zwol met 2.75 de 40ste. Deze uitslag was vrij goed, want zij moesten het opnemen tegen 65 andere meisjes. De gymnastiekvereniging is dan ook zeer blij over de resultaten van hun meisjes en wensen allen van harte proficiat en nog veel succes in de toekomst. OFD. VETERANEN De eerste competitiewedstrijd in een benauwde 21 overwinning geëindigd. Voor de rust moesten wij tegen de sterke wind in spelen. Daardoor was het accent meer op de verdedi ging gelegd, wat niet weg nam dat er soms goede aanvallen werden on dernomen. De sterke wind deed veel afbreuk aan het spel. Goede com binaties waren daardoor ook niet mogelijk. Na ongeveer 20 min. na- men we door Stiphout de leiding Wat Overloon ook probeerde, on# verdediging bleek niet te passeren Na de rust toen we de wind bondgenoot hadden, dachten we op rozen te zitten. Maar dat bleek niet het geval te zijn. Overloon kwam zelfs meer in de aanval als voor de rust. Dat resulteerde in de gelijk maker. Nu was het een strijd om de overwinning. Va nbeide zijden were, de strijd feller. Tien minuten voor het einde besliste de Jong door een doelpunt de wedstrijd in ons voor deel. Zaterdag 18 maart gaan we naar Wanssum. Ook dit is een competitie wedstrijd. Opstelling en aanvangs- uur worden bij Café Thielen be kend gemaakt. RKVVN (Nijnsel)SSS (Overloon) SSS dat in de eerste ontmoeting thuis een gelijkspel behaalde moest het ditmaal opnemen tgeen titelkan didaat RKWN, wat gezien de stand dus niet bepaald gunstig was. De wedstrijd werd gespeeld op een zeer zwaar, nat en modderig veld. SSS begon voortreffelijk, de wedstrijd was nauwelijks begonnen en er kwam een aanval van rechts, de bal werd voor doel geplaatst en het was M. van Opbergen die de bal meteen op de pantoffel nam en er onhoud baar 01 van maakte. Dit was een goed resultaat om op te bouwen. Nijnsel liet het hier echter niet bij zitten en kwam zeer gevaarlijk te rug, maar de SSS mannen gaven geen krimp en bleven zelfs de be tere ploeg. Na de rust kwam Nijn sel meteen terug en een fout in de SSS defensie werd afgestraft: 11, Dit was voor Nijnsel een grote sti mulans en hun aanvallen waren dan ook zeer gevaarlijk. Het duurde niet lang want Overloon deed het voor treffelijk en nam het heft weer in handen. Ze bouwden goed op, maar het beslissende schot ontbrak mees tal. Bij een der aanvallen van SSS kwam de nood aan de man en moest een der achterwaartsen met de hand redding brengen, wat voor SSS een strafschop opleverde. Aanvoerder Hermens ging achter de bal en plaatste deze zeer beheerst achter de Nijnselse doelman: 12. Grote vreugde bij de vele supporters van Overloon, die naar Nijnsel waren getrokken. SSS bleef de betere ploeg, er werd nog een keer gedoel punt toen H. Jacobs een mooie trek- bal over de keeper heen wipte. De bal was duidelijk zichtbaar achter de doellijn, maar een der backs trok de bal via de lat weer uit het doel. De dikke scheidsrechter, die aan snel heid heel wat had ingeboet, stond nog midden op het veld en liet dus gewoon doorspelen. Pech dus voor Overloon, want het bleef nog 1-2. Vlak voor het einde kwam er een zeer gevaarlijke aanval van de Nijn sel voorwaartsen opzetten; de doel man liep uit, maar werd verslagen, doch de bal belandde gelukkig tegen de kruising. Dit was nog geluk, maar 4 min. voor tijd wisten de Nijnselsen toch nog te doelpunten: 2—2. Hier bleef het bij. SSS had meer verdiend, maar ze waren toch niet ontevreden. Proficiat! Gennep 3Overloon 2 Overloon 2 deed het niet al te best en verloor in een zeer slechte wed strijd, met 41. Overloon 3Menos 2 SSS was hier de favoriet en liet dit dan ook zeer duidelijk blijken door Landhorst met een 91 neder laag huiswaarts te sturen. Hierdoor bleven ze thuis ongeslagen en blij ven met 1 puntje achterstand op de tweede plaats, dus nog steeds alle hoop. SSS 1 moet a.s. zondag naar Bru- heze. Eerder werd thuis verloren, maar gezien het resultaat van afge lopen zondag hopen we er het beste van. Vele supporters hopen we mee te krijgen, aan de reisgelegenheid zal het niet otbreken. Als we a.s. zondag winnen zijn we zo goed als zeker van het behoud van het 1ste klasserschap. Succes! SSS VETERANEN Afgelopen zaterdag werd de laat ste toepavond georganiseerd. De dagprijs was voor P. Lichteveld met 102 punten. De einduitslag is als volgt: 1. )A. Crooymans 1246 p. 2. P. Lichteveld 894 p. 3 P. Theunissen 772 p. Morgen zaterdag 18 maart is de prijsuitreiking in café Smit De voetbaluitslagen: GFC GrubbenvorstSSS '62 31 Overloon '67Molenwiekers 12 De wedstrijden voor 18 maart zijn: OplooOverloon '62 Overloon '67Horst America

Peel en Maas | 1967 | | pagina 10