in Ueniay S.VV LYCEUM'64 JUDO ZWEMMEN MOTORSPORT TAFELTENNIS GYMNASTIEK WANDELSPORT HANDBAL BADMINTON BILJARTEN S.V.V. JEUGD M.H.C.V. V.C.ROOY SPORT Zondag 26 februari zijn twee van onze judoka's naar de Zuid-Neder landse kampioenschappen geweest. A. v. Stokkem viel meteen goed en fel aan wat resulteerde dat beide judoka's in de derde minuut naar de grond gingen. Hieruit wist van Stokkum een 8e houdgreep te leggen waarmee hij de volle winst behaal de. In de volgende partij, die de eer ste twee minuten gelijk op ging, zette hij een beenworp in die mis lukte, daardoor gingen beiden naar de mat waaruit zijn tegenstander 'n le houdgreep aanlegde, waaruit hij niet wist te ontsnappen. Daarna was Stiphout aan de beurt, die een tegenstander van gelijke kracht trof. Na drie minuten met wisselende kansen gestreden te heb ben zag zijn tegenstander kans om met een beenworp een wara-ars te scoren. Nu moest Stiphout een vol punt scoren om nog te kunnen win nen. Bijna was dit gelukt. Met een goed ingezette heupworp vloerde hij zijn tegenstander, doch buiten de mat hetgeen niet telde. Voor beiden een vroegtijdig einde dus. Volgend jaar gewapend met meer ervaring hopen we betere resultaten te bereiken. Zondag 5 maart jl. ging het B-team van de Judoclub Venray naar Lot- tum om de laatste 2 wedstrijden van de eerste competitiehelft te draaien. Het waren 2 zware wedstrijden te gen Lottum en Weert. Het B-team 'dat dit keer bestond uit L. v. Stok kum, Th. van Gerven, G. Terwijn, H. Ingepas en M. Barends, konden het beide keren niet tot een over winning brengen. Eerste partij Venray-Weert: L. v. Stokum verloor na 4 min. door een houdgreep van Derkx 100 voor Weert. Terwijn won van Weekers na 15 sec. door een 9e been worp en bracht hierdoor de stand weer op 1010. M. BarendsHendriks wist door onbeslist te draaien de stand gelijk te houden. Alles was nog mo gelijk voor Venray. Maar v Gerven moest toch in Metten na 3 minuten zijn meerdere erkennen door een 5e heupworp, waardoor de stand in 20 10 veranderde voor Weert. Alleen H. Ingepas kon de strijd nog gelijk brengen door een vol punt te scoren maar ook hij slaagde er niet in, en wist de wedstrijd op beslissing van de scheidsrechter te winnen 50. De eindstand Venray-Weert eindig de in een 2015 overwinning voor Weert. 2e partij: Venray-Lottum. L. van Stokkum-W. Willemsen, deze werd gewonnen door Willemsen met een 5e heupworp: 010. Terwijn-G. Willemsen, deze won Terwijn op 'n scheidsrechterbeslissing: 50. Ba- rends-Martenshier moest Barends afkloppen door 'n houdgreep: 100. Van Gerven-Tehoy: v Gerven werd verslagen in de 3e minuut door een 7e heupworp: 010. Ingepas-Ver- geldt: Ingepas wist in de laatste wedstrijd een volpunt te scoren door een le armworp: 100 hij bracht hiermee de eindstand Venray-Lot tum op 3015 in het voordeel van Lottum, vorig jaar kampioen en nu weer ongeslagen op de bovenste plaats. De heer Vorstenbos heeft deze wedstrijden op voortreffelijke wijze geleid.. A.s. dinsdag zijn de trainingstij den norrpaal. „SPIO" VENRAY Nieuwe zwemregeling op zaterdagen De volgende veranderingen gaan in op zaterdag 18 maart a.s.: Diegenen, die met de bus van kwart voor vijf meegaan, en vroeger (in januari) in de tweede bus zaten, gaan nu weer met de tweede bus mee; De jeugdleden uit Leunen moe ten in het vervolg met de eerste bus mee, (dus een kwartier vroeger ver trekken De jeugdleden uit Oostrum en diegenen uit Oirlo en Castenray die met de bus van half zes meegingen, moeten nu een half uur vroeger ko men; De trainingsploegen gaan om half zes in Venray op het Henseni- usplein weg. De bus rijdt via Oos trum en Oirlo. De rest blijft als vroeger' Morgen, zaterdag 11 maart, is er alleen diploma-zwemmen. De bus gaat om kwart voor vijf uit Venray weg en rijdt via Oostrum en Oirlo. De senioren-leden gaan om half zes met de bus vanaf het Henseni- usplein. Met deze bus gaat ook de wedstrijdploeg mee. Rectificatie: Vorige week werd abusivelijk ge meld dat Sjef Wester de 3e prijs op de 50 meter vlinderslag had. Hij had echter cle tweede prijs,! t Landen wedstrijd Zweden-België- Zwitserland-Nederland wordt de attractie van de Motorcross der Wereldkampioenen te St. Anthonis Op 19 maart wordt zoals gebrui kelijk het grote motorcross-seizoen in West Europa geopend met de klassieke cross der wereldkampioe nen te St. Anthonis. Dit jaar zal die befaamde Brabantse klassieker in het teken staan van de landenont- moeting tussen toprijders van Zwe den, België, Zwitserland en Neder land. Het is algemeen bekend in de motorcross-kringen, dat ons land met zijn jonge coureurs een nieuwe periode van bloei tegemoet agat. Voor het eerst sinds jaren wisten zij te Gemert de Belgen te kloppen en voor insiders staat het vast dat de jonge rijders Lamers, Sigmans, Karsmakers, Keizer en Ton v Heug- ten bezig zijn, ons land opnieuw zijn plaats te doen innemen tussen de grote motorcross landen. In St. An thonis zijn deze knapen van plan dit te bewijzen. Zij zullen het opnemen tegen de sterke Zweden, Belgen en Zwitsers en evenals te Gemert ma ken zij een goede kans dit jaar niet alleen de Belgen maar ook de Zwe den te kloppen. Als speciale attrac tie komt daarbij het te verwachten duel tussen de wereldkampioenen Torsten Hallman en de wonder- knaap Joël Robert. Deze twee bes te rijders van de wereld zullen op het voor beide bekende cirquit van St. Anthonis een duel gaan leveren waar nog maanden door de cross liefhebbers over gesproken zal wor den. Het mëëste is echter iedereen benieuwd naar de prestaties van on ze eigen landgenoten. Broer Dirks op zijn nieuwe speicale A.J.S. zal ook van de partij zijn, evenals Frits SEelling en de andere bekende ne- derlanders. Bij de zijspannen gaat de belang stelling vooral uit naar de strijd van Cor van Heugten en Ben Snijders tegen de Belgische kampioenen van Tilt en Nuyts. In totaal zullen er 30 zijspancombinaties vertrekken. Op het brede cirquit van St. Antho nis is dit geen bezwaar en voor de duizenden bezoekers wordt het een aparte sensatie een dergelijk aantal gelijktijdig van start te zien gaan. De eerste manche van de zijspan nen is gesteld op 12.30 uur als voor programma. Om 2 uur begint de cross der wereldkampioenen, in 3 manches, afgewisseld met nog twee manches voor de zijspannen. MHen voorspelt dit jaar een record aan belangstellenden, zodat aangeraden wordt zich bijtijds naar St. Antho nis te begeven. Afgelopen zaterdag werden er geen competitiewedstrijden gespeeld in verband met de demonstratie die er gegeven werd met de Stiga trai ningsmachine. Deze demonstratie heeft een enorme belangstelling ge trokken. De heer Harangoozo liet dan ook op voortreffelijke wijze de verschillende mogelijkheden en het grote nut van dit apparaat zien. Het bestuur van Red Stars is wel zeer geintersseerd in dit apparaat. Daar het benodigde geld echter ont breekt kan men voorlopig nog niet tot de aanschaf over gaan. Als er zich in de toekomst nog meer leden zullen aanmelden, vergroot dat wel de mogelijkheden. De wedstrijden die afgelopen za terdag gespeeld hadden moeten wor den, zijn alleen verplaatst naar het einde van de competitie. Voor a.s. zaterdag zijn de volgen de wedstrijden vastgesteld: ATTTV I Red Stars 1 Setos 2 Red Stars 2 DVO 3 Red Stars 4 Red Stars 3 Blue Stars 6 aanvang 18.15 uur (thuiswedstrijd) Seta 5 Red Stars 6 uitgesteld tot 18 maart. Red Stars 3 Blue Stars 6 deze wedstrijd wordt gespeeld op donder dag 9 maart, aanvang 17 uur. De spelers gelieve op tijd aanwe zig te zijn. Onze foto toont een spelmoment tegen de trainings-machine. A.s. zondag zullen 4 dames van de gymnastiekvereniging St. Christoffel meedoen aan de voor-selecties van de Nederlandse kampioenschappen. M. Litjens, N. Litj ens en T. van Zwol zullen hun prestaties tonen bij de meisjes van 14-16 jaar - J. Kerk- hoff zal laten zien wat ze kan bij de dames van 16-18 jaar. De wedstrijden worden gehouden in de sporthal te Tilburg. Alle 4 de twinsters zullen deze keer voorgeschreven oefeningen moeten maken, en niet zoals meestal het ge val is hun eigen oefeningen. Wij hopen dat ze zondagmorgen met frisse moed vertrekken en laten zien wat ze waard zijn. Dames doe je best. W. S. V. SINT CHRISTOFFEL A.s. zondag 12 maart begint de training weer. Om 10.30 uur aan de gymzaal aan de Langeweg. Komt allen. Nieuwe leden kunnen zich nog steeds opgeven. Zondagavond vond in Venlo de ontmoeting plaats tussen de heren teams van SOS uit Roermond en ons eigen Hera. Om twintig over zes, twintig mi nuten te laat, klonk het beginflui- je. Aanvankelijk nam SOS een klei ne voorsprong, maar ons team kon de stand weer in evenwicht brengen 7-7. SOS liep vervolgens uit tot 17- 10, maar onze heren konden - mede dank zij het goede werk van de plaatsvervangend keeper - de stand nog optrekken tot 18-14, tevens de eindstand. Kenmerkend voor deze wedstrijd was het lage tempo. Programma voor a.s. zondag: Dames: 15.20 Hera-Herkenbosch te Sittard, vertrek 13.30 uur. Competitie: Venlo 3, waarvan W. Kruysen lid is, heeft intussen weer enkele overwinningen gehaald. Wil- bert had hierin een belangrijk aan deel, door zowel enkele singel, dub bel en mixed-partijen te winnen. Langzaam komt ook hier verbe tering in zijn spel. Laddercompetitie: Zowel Pim Jan sen als Wilbert hebben enkele over winningen geboekt. Vooral de laat ste zege van Wilbert over Dr. Lie mag vermeld worden. Eindelijk kon hij dan over zijn leermeester zege vieren. Hij zal echter flink moeten verder trainen, want de dokter zint op wraak. Toernooien: Pim heeft deelgeno men aan een groot internationaal toernooi te Gent in België, waar deelnemers uit 5 verschillende ian- den handicap-wedstrijden speelden. Pim kon alleen inschrijven voor de dames-enkel en de mixed. In deze laatste serie speelde zij met de Oud nederlandse kampioen Pim S. Paul een niet onverdienstelijke partij, het gebrek aan samenspel was oorzaak dat het nederlandse paar door de latere duitse finalisten werd ver slagen met 15-13 en 15-13. Ook in de enkel-spelen sneuvel de Pim ditmaal in de halve finale tegen haar steeds weer opdagende tegenstandster Marjan Lueskens. Zij trok aan het korste eind en Marjan wist zowaar de eerste plaats te be halen. De overhangende balcons speelden Pim wel enige parten, daar zij niet vrij-uit kon slaan, bang als ze was haar racket in stukken te slaan. Programma: Voor het komende week-einde staat een zeer groot en internationaal toernooi in Eindho ven op het programma. Pim zal er de kans krijgen revanche te nemen op Marjan, die eveneens van de par tij is. Wij wensen haar in de drie afdelingen veel succes toe. In de a.s. paasvacantie is Pim op geroepen voor een vijfdaagse zware training op het landgoed Te Werve in den Haag, alwaar de nationale jeugdploeg alvast wordt voorbereid op de komende internationale ont moetingen. Een dergelijke training zal, vooral het technisch gedeelte van Pim's spel zeer te goede komen. Na beindiging van de competitie door de twee Venlose teams, vond een ontmoeting plaats tussen Venlo 1 en 2. Dat de krachten niet ver uit elkaar lagen, was te voorzien, maar dat de wedstrijd een zo'n spannend verloop had, had niemand kunnen denken. Venlo 2 weerde zich geducht. De meeste partijen werden in 3 sets, meestal ook nog in de verlenging, beslist. Pim zegevier de ditmaal in 2 sets over Kitty De nessen, met haar partner Hölting in twee sets in de mixed en met Wil Thijssen in 3 sets over de Venlo 1 dames. Eindstand 5-3 in het voor deel van Venlo 1. V.O.P. Te Bergen op Zoom werden de gewestelijke kampioenschappen van BrabantZeeland gehouden. Hier voor had P. Volleberg sr. zich ge plaatst als kampioen van de 3e klasse Oost-Brabant. Na 3 dagen felle strijd werd hij reserve-kam pioen. Eindstand: 1. Lemm 7 12 3.38 19 2. P. Volleberg 7 10 2.78 22 3. Engel 7 8 2.71 27 4. Tenart 7 7 3.04 28 5. van Boxtel 7 6 2.70 20 6. Wijnands 7 5 2.91 25 7. Blommerde 7 4 2.57 18 8. Verkooyen 7 4 2.52 23 DISTRICT „OOST BRABANT" Vrijdag 10 en zaterdag 11 maart worden de kampioenschappen ge houden voor de extra klass (over- gangsklass) libre, in café G. La mers, Kerkstraat 9 te Mill. Deelnemers zijn: A. Graat, St. Hu- bert; A. van Tienen, Rijckevoort; W. Swaghoven, Venray; M. v Asten, Venray en J. v.d. Sterren, Mill. Programma: Vrijdag 10 maart 7 u. A. v. TienenA. Graat; W. Swagho venP. Volleberg; 8.30 uur M. van AstenJ. v.d. Sterren; winnaar I verliezer II. De overige ronden wor den door de organiserende vereni ging vastgesteld. DRIEBANDEN TOERNOOI In de café's W. Klomp en H. Vol leberg werden j.l. vrijdag, zaterdag en maandag de voorwedstrijden driebanden gehouden onder auspi ciën van de Kon. Ned. Biljartbond. Alle spelers die hiervoor waren uit genodigd, waren tijdig aanwezig, zo dat volgens schema gestart kon worden. Tijdens de wedstrijden was er steeds een sportieve strijd te zien en al was de eindstand voor nr. 1 en 2 al reeds bij voorbaat te ver wachten, maar spel blijft spel en de pech die men met driebanden kan ondervinden bleef ook niet achter wege. We zagen Jac. Lucassen de kort ste partij spelen tegen M. Hoeve- naars en wel 30 caramb. in 55 beur ten en 57 beurten tegen H. Volle berg; een prachtig gemiddelde van resp. 0.545 en 0.526. Eveneens de hoogste serie kwam op naam van J. Lucassen, nl. 6 ca ramboles in de partij tegen H. Vol leberg. Ook H. Lenssen toonde zich een goed driebandenspeler. Hij eindigde op de tweede plaats met de minste tegen caramboles en één verloren partij. P. Swinkels was in dit toernooi wel de grootste pechvogel, maar wist op elk gebied z'n goed humeur t;e bewaren en speelde zeer sportief. Het hele toernooi mag goed ge slaagd heten en de toeschouwers hebben naar hartelust kunnen ge nieten van de vele kunststoten die soms prachtige caramboles oplever den. Eindstand: alg. car. brt. hs gem. pt. J. Lucassen 180 422 6 0.426 12 H. Lenssen 179 473 5 0.378 10 W. Kessels 167 456 4 0.366 6 H. Volleberg 162 517 5 0.313 5 P. Swinkels 153 515 5 0.297 4 Hoevenaars 170 499 4 0.341 3 W. Klomp 121 500 3 0.242 2 De nrs. 1 t.m. 3 zijn A-klassers, terwijl de overige spelers naar de B-klasse gaan. De eerste wedstrijd van het nieu we seizoen, tegen Servio, is in een kleine overwinning geëindigd voor de veteranen, nl. 21. De mannen van Servio gaven het ons echter lang niet cadeau, want zij beschik ken momenteel over een goed elftal. A.s. zaterdag gaat het duel tussen de Broeders van Huize Servatius en onze veteranen en daartegen hebben we nog wat goed te maken. Aanvang 3.00 uur, terein Oostsingel. De volgende spelers zijn voor deze wedstrijd aangewezen: Th. Swinkels, W. Clevers, W. Arts V. Lucassen, H. Gomans, J. Gom- mans, J. Pirlo, E. Sijbers, B. Lucas sen, M. Ooymans, Th. v. d. Laar. Afmelden: uiterlijk vóór vrijdag! Kienen Zaterdagavond is er weer kienen in zaal Manders, Maasheseweg. We hebben heus weer een beetje steun nodig en er zijn als altijd weer goe de prijzen te winnen. Iedereen is 1 j van harte welkom. Aanvang 8 uur. Uitslagen afgelopen weekend: Venray sel.IVO sel. 21 Wittenhorst AlVenray Al 22 BW AlVenray A2 35 Venray A3Merselo Al 011 Sparta BIVenray BI 31 Venray B2 L.-EWC BI 2—1 Venray B5 L.Venray B6 50 Leunen C2Venray C3 12 Programma zaterdag 11 maart: Venl. Boys sel.Venray sel. 4.30 u. Venray AlKoningslust Al 4.00 u. Venray A3-Molenwiekers Al 2.30 u. Vriendschappelijk: Venlose Boys A2Venray A2 Venlose Boys BIVenray BI Venray B3Venray B4 Venray ClMerselo Cl Uitslagen j.l. weekend: Zaterdag heren junioren: Venlo BVenray A 02 Venray BBoxmeer vriendsch. 05 Zondag: Dames: Venray 2Tegelen 3 21 Heren: VenrayVeteranen 52 Het gaat met onze junioren bij zonder goed. Na de vorige week Blerick B aan hun zegekar gebon den te heben, gelukte het hun nu het sterke Venlo B in eigen huis te verslaan. De wedstrijd in Venlo op het prachtige sportcomplex aan de Duit se grens verliep juist tegen de ver wachtingen in. De Venrayers hadden verwacht met een overrompeling te worden ontvangen, maar toen dit uitbleef, namen ze zelf het initiatief in handen. De midvoor van Venray wist toen vrij spoedig van de non chalance der Venloërs te profiteren en scoorde 10. Direct daarop slaagde onze keeper erin, een door hemzelf veroorzaakte straf-push uit zijn heiligdom te weren, zodat de rust inging met een lichte voorsprong voor ons. Na rust bleven de Venlose jon gens in hun passieve houding vol harden en als ze in de Venrayse cir kel kwamen werden ze zo fel aan gevallen door verdedigers, dat ze vlug afdropen. Het mag gerust ge zegd worden dat deze verdediging de wedstrijd gewonnen heeft, ook al omdat uit zo'n afweerslag onze al tijd weer attente midvoor met de bal aan de haal ging en de stand op 20 bracht, 't Is eigenlijk jammer, dat de hele voorhoede afhankelijk is van een speler, die de goals moet maken. De anderen moeten zich eens meer gaan toeleggen op snel heid, korte sprints, plotseling stil staan enz. Dit ontbreekt jammer ge noeg nog. Uit de laatste vier wedstrijden werden 7 punten gehaald, dus een goede vooruitgang, vergeleken met het begin van de competitie. Of de Venrayse jongens zaterdag erin zul len slagen te winnen van het zeer sterke Blerick A, dat ongeslagen de ranglijst aanvoert, valt zeer te be twijfelen. Als het enthousiasme bij de voorhoede even groot is als die van de achterhoede, zit er misschien een kansje in op een puntenverde ling. Het tweede junioren elftal speel de een nuttige oefenwedstrijd tegen Boxmeer. Ofschoon de uitslag 50 in het voordeel van Boxmeer het vermoeden geeft dat de wedstrijd erg eenzijdig was, hebben de Ven rayers toch vrij goed partij gegeven. Als de training even druk bezocht blijft worden en er wordt thuis ook nog regelmatig geoefend, dan kun nen we ook sterkere tegenstanders met een rustig gevoel tegemoet tre den. Deze week geen wedsrijd voor het tweede. Volgende week waarschijn lijk tegen Tegelen. Programma a.s. weekend: Zaterdag: Blerick AVenray A Zondag: Dames: Venlo Girls 3Venray 2 aanvang 14.00 - vertrek 12.45 u. EMHC 4Venray 14.30 u. vertrek 13.00 uur Heren: EHMC 6Venray 1 14.30 u. vertrek 13.00 uur Dit weekend spelen dus alle elf tallen uit. Met uitzondering van de heren junioren kan elk elftal de vol le winst boeken. We hopen het! VC Rooy 2 (dames) heeft zowel zaterdag als zondag voor een ge weldig succes gezorgd. In de wed strijd tegen Valuas 2, een niet te onderschatten tegenstander, toonden zij hun sterkste zijde. Reeds in drie sets was de strijd beslist (15-5 15-13 15-11). Ook in de zondag gespeelde wed strijd tegen het eerst geklasseerde Tupos bleek dit VC Rooy team da nig tegenstand te kunnen bieden. Dit laat de einduitslag wel zien: 2-2. In de eerste twee sets toonden onze dames zich de meerdere 13-15 12-15; in de laatste twee sets kon dit van Tupos gezegd worden: 16-14 15-7. Heren 5 bond de strijd aan tegen Jovo 2. Deze niet bijzonder span nende wedstrijd was al spoedig in het voordeel van VC Rooy beslist. De setstanden waren: 15-10, 15-13 15-11. Minder gelukkig was VC Rooy 3, dat in de uitwedstrijd tegen Hovoc 4 een niet verwachte nederlaag leed, uitslag 31. VC Rooy 2 en VC Rooy, die bei den naar Panningen moesten, wisten daar wel de punten in te pikken. j VC Rooy 4 bleek in topvorm te zijn. Door goede set-ups en daarop volgende harde smashes werd Con cordia 2 volkomen overdonderd. De setstanden spreken voor zich: 5-15 6-15 4-15. Heren 2 had iets meer moeite met het eerste team van Concordia, maar door hqp spelinzicht wisten zij in 'n eveneens goede wedstrijd de tegen partij een nederlaag toe te brengen. Setstanden: 13-15 4-15 15-12 8-15. Programma 11 maart a.s.: Dames: 19.45 Roermond BCVC Rooy 1 Heren: 17.00 EW-VC Rooy 1 20.45 JovoVC Rooy 3 15.00—VC Rooy 4—Ilvo 14 maart: RAS 2VC Rooy 5 Uitslagen: Lyceum '64 2Ilvo TVC—Lyceum '64 1 RAS 2Lyceum '64 3 3—1 1—3 0—3 Resultaten die er zijn mogen! Evenals vorige week boekten alle teams een overwinning. Het derde team toonde zich in de uitwedstrijd tegen de RAS-reserves zowel aanvallend als verdedigend de sterkste. Het werd een duidelijke 3-0 overwinning. In de eerste set van de wedstrijd Lyceum 2Ilvo nam het tweede team niet direct het heft in handen. Er werd goed aangevalen en geblok keerd. Maar Ilvo liet zien dat het de 2e plaats (in de 2e klasse) waard was. Het Ilvo-zestal verdedigde fa natiek en ook aanvallend liet het dikwijls bijzonder goed spel zien. In deze set was het echter Lyceum 2 dat met 15-12 aan het langste eind trok. De tweede set: tot 11-10 konden de reserves stand houden. Toen gaf Ilvo ze echter geen kans meer. Met enkele keiharde smashes in het achterveld werd de verdediging ver slagen. Hierdoor was de stand weer in evenwicht gekomen: 11. Er kon dus nog van alles gebeuren. Door dit setverlies was Lyceum 2 allerminst aangeslagen. Integendeel: de jongens begonnen nog enthou siaster te spelen en ze bouwden een flinke voorsprong op (11-14). Ilvo kwam toen weer zeer sterk terug (11-11). Het werd 13-13, maar toen maakte Lyceum 2 er met en kele prachtige smashes een eind aan (15—13). Evenals de voorgaande sets ont brak het ook in de laatste niet aan spanning. Ilvo zette alles op alles om tenminste nog een gelijkspel uit het vuur te slepen. Het 2e zestal liet zich nu echter niet meer van de wijs brengen. Eindstand 31. (Setstan den: 15-12 11-15 15-13 15-9). Ook het eerste team deed van zich spreken. In de eerste set van de wedstrijd tegen TVC, kampioens kandidaat in de le klasse, zag het er niet naar uit dat er een gunstig resultaat behaald zou worden. Een voor het net aardig combinerend TVC doorbrak keer op keer het Ly ceum-blok, dat zich in deze set niet bepaald van haar sterkste zijde liet zien. Zo kwam het dat TVC deze set met gemak won. In de tweede set kwam daar ech ter verandering in. Enkele aanval len lukten bijzonder goed en zo kwam het eerste steeds beter op dreef. Door de smashes af te wisse len met tikjes over het blok slaagde Lyceum 1 erin deze set met duidelijk verschil te winnen. De derde set gaf van beide zijden sterk aanvalend spel te zien. Het blok van TVC bleek aanvankelijk te sterk: vele aanvallen van Lyceum zijde werden af geblokt. TVC nam hierdoor een 13-7 voorsprong. In de hoop de set-nederlaag nog wat draaglijker te maken, schakelde het le team over op een andere taktiek: het smashen werd vervangen door „plaatsballen", zoals men dat in volleybaltermen pleegt te noemen. En wat niemand voor mogelijk had gehouden, gebeurde: langzaam bracht Lyceum 1 de stand terug op 1313. TVC nam weer een 1413 voorsprong, maar toen Lyceum weer gelijk maakte raakte TVC in paniek en dat betekende de tweede setzege: 1—2. In de 4e set tenslotte bouwde het eerste team een flinke voorsprong op (814); TVC kwam sterk terug, maar had de conditie niet meer om er tenminste nog een gelijkspel van te maken. Eindstand 13. (Setstan den 15—8 6—15 14—16 11—15). A.s. zaterdag worden de volgende wedstrijden gespeeld: 16.00 uur Lyceum '64 2Hovoc 4 18.00 uur Speed BirdsLyceum 3 Wanneer het derde team erin slaagt tenminste 1 punt te behalen, mag zij zich kampioen noemen in de 3e klasse. Lyceum 2 heeft nog 2 punten no dig om kampioen te worden in de 2e klasse. Wanneer zij a..s zaterdag dus wint is ook dit team van Ly ceum kampioen! WERKNEMERS-ORGANISATIE Het personeel van J.P.A. Nelissen Betonindustrie zijn uitgenodigd tot een bespreking over hun organisa tie, op maandag 13 maart a.s om 20 uur in café „In den Engel". Genoemde werknemers zijn tot op heden georganiseerd in de Bouw vakarbeidersbond, maar behoren in feite thuis bij de Kath. Bond van Werknemers in Industriële Bedrij ven „St. Willibrord". Bedoelde bespreking zal o.m. gaan over de afspraken die zijn gemaakt in verband met de overgang van St. Joseph naar St. Willibrord.

Peel en Maas | 1967 | | pagina 10