CARNAVALSOPTOCHT Plannen Bejaardencentrum ingediend Burgerlijke stand is achterop geraakt, niet in het. minst door de gedwongen stagnering in het aankoopbeleid. Dit punt heeft reeds de allerhoog ste voorang en zal dit in 1967 blij ven vragen. De plannen voor de bouw van een woningflat voor 110 woningen aan de Beekweg en het bejaardencentrum, zullen zeker ver lichting brengen, maar de start van de woningbouw in de bestemmings plannen „Veltum" en „Molenklef" is dringend en moet in de loop van dit jaar mogelijk gemaakt worden. Van de andere kant vreest Burge meester Custers dat de financiële mogelijkheid een en ander kan af remmen. Als voorbeeld gaf hij het project 20 woingwetwoningen 12 te Leunen en 8 te Ysselsteyn; plannen opgesetld in november 1965; plan nen financieel akkoord bevonden en volume-toewijzing (23 mei 1966) en raadsbesluit (18 februari 1966) tot medewerking; ondanks herhaalde en dringende verzoeken nog steeds geen officiële „machtiging tot gunning"! Het is te wensen dat ook in dit opzicht de molens sneller zullen ma len! GELDMIDDELEN Voor 1967 zijn grotere geldlenings bedrag nodig dan onze gemeente in 1966 zijn toegewezen. Niemand zal betwisten dat de noordelijke provincies en het myn- streekgebied voor hun bijzondere problemen extra hulp nodig heb ben. Maar evenzeer blijft het har de noodzaak dat het gebied van Noord-Limburg en de ontwikke lingskern Venray niet tussen „wal en schip" raken en dus krachtige steun moeten krijgen om hun eigen specifieke noden te kunnen opvangen. ONDERWIJSPROJECTEN In diverse onderwijssectoren is een levensgrote huisvestingsnood ontstaan, die eindelijk in 1967, al dus Burgemeester Custers, tot een verbetering moet leiden: streekschool buitengewoon lager onderwijs; Mater Amabilisschool; Levensschool Jongenslyceum. Burgemeester Custers besloot zijn rede met te wijzen op de vele moei lijkheden, die echter moed geven om ze met optimisme aan te pakken. Zondagsdienst huisartsen Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 2 uur DR. L. COENEN Henseniusstraat Telefoon 1878 Van zondagnacht 2 uur tot maan dagnacht 2 uur Dr. VAN DEN HOMBERGH Oostsingel 6 Telefoon 1393 Uitsluitend voor spoedgevallen! ZONDAGDIENST PAROCHIE GEESTELIJKEN VENRAY-KOM PATER SERAPHINUS ELSCHOT Leunseweg 1 - Tel. 1973 bij geen gehoor 2337 De zondagdienst duurt van zon dagmorgen tot maandagmorgen 8 u. ZIEKENAUTO Bel 04780-1592 b.g.g. 2116 ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS ZR. A. JANSSEN Pr. Bernhardstraat 66 Tel. 1504 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU Zuigelingenbureau kom van 23 uur maandag voor letters A t.m. K; dins dag voor letters L t.m. Z. ZONDAGSDIENST VERLOSKUNDIGEN Carnavalszondag en -dinsdag Vroedvrouw Krupsen-Meesters Julianasingel 41-43 - Venray Tel. 1061 (04780) b.g.g. 1152 Carnavalsmaandag Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23 - Venray Tel. 1152 (04780) b.g.g. 1061 JONGEREN CURSUS Tijdens de carnavalsdagen zal het clubhuis van de Jongeren Cursus aan de Maasheseweg nr. 10 voor alle aktiviteiten gesloten zijn. Op woens dag 8 februari zal de woensdaggroep weer normaal om 8.15 uur starten. AUTO'S BOTSTEN Dinsdagmiddag had op de T-krui- sing LeunsewegDeurneseweg een botsing plaats tussen de vrachtauto bestuurd door J. M. v. H. uit Bakel en de bestelauto bestuurd door Th. L. B. uit Venray. Omtrent de oor zaak stellen deskundigen een onder zoek in. De schade bleef beperkt tot het materiële. DE SPOOKTREIN SIDDERDE 15 en 16 jan. j.l. presenteerde Harmonie „Sub Matris Tutela" haar jaarlijkse winterconcert, waarna to neelgroep „De Vlasbloem" een komi sch thriller op de planken bracht: „De Spooktrein", een spel in 3 be drijven door A. Ridley. Nadat plm. 200 kinderen zondag middag de „generale" hadden bijge woond, waren het 's avonds ruim 250 bezoekers, die van hun belang stelling getuigden. Indrukwekkend werd het maandagavond toen het ruim 300-koppige publiek het paro chiehuis te ldein deed zijn. In tegenstelling met de heden veel te horen verzuchting, dat het ama-j teurtoneel geen funktie meer heeft I in de huidige samenleving, blijkt nu, dat er ook in onze tijd wel degelijk plaats èn belangstelling is voor goed amateurtoneel. Zowel plaats, belang stelling als goed amateurtoneel wa ren in Oostrum aanwezig. Onder een daadwerkelijke regie van G. Lemmens sr. heeft toneel groep „De Vlasbloem" een alleszins succesvolle „Spooktrein" verwerke lijkt. SERVICE (Ingezonden) De boerenleenbanken hebben een briefje rond gestuurd aan de men sen, die bij deze banken geldlenin gen hebben gekregen of voorschot ten. Daarin staat de mededeling dat per 1-1-1967 voortaan rente en af lossing per halfjaar dienen te ge schieden i.t.t. vroeger, toen dit per jaar gebeurde. Dat houdt in dat de bank thans meer rente ontvangt dan vroeger. Immers over de rente en aflossing die ze in het eerste halfjaar ontvangt, krijgt zij in het 2e halfjaar de rente, die vroeger de andere par tij in zijn zak stak. Daarnaast mag nog gewezen worden op het feit dat jaarlijkse rente-betaling en aflossing voor vele betrokkenen gemakkelij ker is, omdat zij in het tweede half jaar meer ontvangen en in het eer ste meer uitgeven (met name de landbouwers). Of men deze maatregel service mag noemen? O, zeker men kan be zwaar maken, maar dan binnen 14 dagen. Wat te doen echter als de betreffende mededeling niet geda teerd is. Ik geloof niet dat men dit onder service mag rekenen, al is het dan de navolging van andere bankinstel lingen. Bij informatie blijkt het volgende: men is overgegaan tot halfjaarlijkse betaling van de rente en aflossing omdat deze bedragen hoog oplopen door het stijgen van het gemiddeld bedrag per lening en de hoge rente stand. Bij het merendeel der voor schotnemers zijn de inkomsten re gelmatig over het jaar verdeeld. Dit is speciaal van toepassing op de groep salaristrekkenden. Bij een halfjaarlijkse aflossing is het voor deel aan de kant van de debiteur. Over het afgeloste bedrag behoeft geen rente meer betaald te worden. Tevens bestaat steeds de mogelijk heid om vervroegd af te lossen. De halfjaarlijkse rentebetaling is in het voordeel van de bank, waar tegen over staat dat de incassokosten aan zienlijk meer zijn. Tevens heeft men ons verzekerd dat de bank altijd be reid is voor een gesprek met de voorschotnemer. De kwestie van de ongedateerde brief blijkt een vergissing te zijn. De overige brieven waren gedateerd. NOG EENS CIRCUS MÖK De bejaarden van Venray-kom hebben dank zij de spontane mede werking van de raad van Elf, en niet te vergeten aan Vorst Jan, een onvergetelijke middag gehad tijdens de generale repetitie van circus Mök. Vorst Jan en Raad waren speciaal die middag in optima forma voor de bejaarden, die hij ook eens hoopt te worden en dan omringd zal worden met dezelfde zorg als nu de carna valsvereniging 1967 dit doet. De Boerenblaoskapel o.l.v. Jan Verstegen blies er lustig op los en verhoogde zeker de stemming. Mat-' thies wist de lachers op zijn hand te krijgen en de schuchtere poging van het was voor het eerst een Venrods meg je in de buut Pe- tronella verdiende alle lof. Ontegenzeggelijk was het vooral voor de bejaarden een belevenis het optreden van Frederik en Godfried, die juist met hun aloude en dikwijls vergeten benamingen vele oudjes nog aan die tijd herinnerden. De al oude namen van buurtschappen, jammer wel eens in de vergetelheid, deden het goed en dat de bejaarden de generale repetitie van circus Mök waarderen bleek uit de vele „open doekjes". Dank je wel allen die ons een on vergetelijke middag hebben bezorgd en tot volgend jaar. Een van de vele dankbare bejaarden. S. R. 65 - VENRAY Vrijdag 3 en zaterdag 4 febr.: soos normaal geopend. Zondag 5 febr. soos open vanaf 6.00 uur. Maandag 6 febr. deelname aan de optocht. Soos open vanaf 3.30 uur. Dinsdag 7 febr.: Soos open vanaf 6.00 uur. De residentie van Michel I is in de sociëteit. Voor de leden beneden 16 jaar is er geen soos. Zaterdag 11 maart: Protest-songs, door Thon Fikkerman. Geen entree! Tevens is er op zaterdagmiddag 11 febr. in Den Bosch een prome nade-concert door het Brabants Or kest o.l.v. Hein Jordans. Opgave zie verderop. Reis extra bus en entree is gratis! In aansluiting hierop zaterdag 11 en zondag 12 februari politiek weekend in Well. Uitnodigingen hiervoor verkrijg baar bij de heer van Ham, Juliana singel 7 en in de soos. Kosten 10,-. Opgave zo spoedig mogelijk. Ben jij al lid? Op zaterdag 4 maart organiseert SR 65 een talentenjacht. Deelnemers gelieven zich op te geven vóór 15 fe bruari bij voornoemde plaatsen. UITSLAG RIKYVEDSTRIJD Uitslag rikwedstrijd voor de jeugd van Venray van maandag 30 jan. in Hotel Kemps. Ie prijs Hr. Martens 459 p. Middenprijs: Hr. M. Custers 328 p. 2e prijs Mevr. Goumans 452 p. 3e prijs Hr. J. v. Dijck 449 p. 4e prijs Hr. Vos, Blerick 398 p. Meest betaald: Rutten, Venlo 5.50 De volgende rikavond is op maan dag 13 februari in De Burggraaf. SSS VETERANEN Afgelopen zaterdag werd er weer getoept. De dagprijs was voor A. Crooijmans met 118 punten. De stand na 8 ronden is: 1. A. Crooijmans 888 p. 2. P. Lichteveld 658 p. 3. P. Teunissen 606 p. Volgende toepavond zaterdag 11 februari in Café Smit. Zaterdag 4 februari speelt Over- loon een oefenwedstrijd tegen de Blerick-veteranen. Zaterdag 4 maart begint de vete ranen-competitie weer. Zij die 30 jaar of ouder zijn en een partijtje willen voetballen, kunnen zich nog steeds opgeven bij J. Willems, Irene- straat 9, Overloon. In vervolg op wat we elders schreven over het nieuwe bejaar dencentrum op de hoek Merselose weg - Westsingel - Hoenderstraat, kunnen we er hier op wijzen, dat langs de Hoenderstraat de bejaar denflat gaat komen, waarin dus zelfstandige bejaarden een flat kun nen huren. BEJAARDENFLAT In deze flat, zeven verdiepingen hoog, zijn 63 wooneenheden. Zulk een wooneenheid bestaat uit een woonkamer (395 x 450) een slaapka mer, een keuken, een hal, een dou chegelegenheid, een berging en een balcon. Elke wooneenheid is aange sloten op centrale verwarming, het centrale televisiesysteem en een waarschuwingssysteem. De verschillende etages zijn via twee liften bereikbaar. Het is mogelijk dat de hoogte van deze flat nog met twee woonlagen van ieder 9 wooneenheden verhoogd wordt. Daarover zijn onderhandelin gen gaande. Men schat de bouwkos ten van dit onderdeel van Venrays bejaardencentrum op 3/4 miljoen guldens. De huur van zo'n bejaar denflat zal waarschijnlijk om de 30 gulden per week liggen, verwarming inbegrepen. VERZORGINGSHUIS In het midden van het bejaarden centrum komt het grote verzor gingshuis te liggen. Hierin zijn ge pland 97 een-persoons zit- en slaap kamers en 8 twee persoons zit- slaapkamers. Iedereen, die op medisch-sockile indicatie in dit verzorgingshuis op genomen wordt, krijgt de beschik king over een kamer van 3,60 x 4,20, benevens een hal, waarin ook de toi let en een aanrecht, waardoor de mogelijkheid geschapen wordt zelf koffie of thee te kunnen klaar ma ken. De twee persoons zit-slaapka- mers zijn groter en hebben een eigen douche. Voor de een-persoons kamers is op iedere etage douche gelegenheid. Het eten wordt bereid in een gro te centrale keuken (waarbij gezorgd wordt voor voldoende variatie), die gelegen is in de onderste verdieping, naar de kant van het Schutterspad op aan. Aan de andere van het ge bouw dus naar de Westsingel op aan, ligt de grote recreatiezaal, waar behalve de bejaarden uit het ver zorgingshuis ook de bejaarden uit de flat en uit geheel Venray welkom zullen zijn. Men schat dat een eenpersoons kamer ongeveer 500,per maand inclusief verzorging. Het verzorgingshuis en de bejaar denflat is door een pergola verbon* den, waaraan door de architecten 'n kapel is gedacht, die voor alle be woners van het centrum, maar ook van de gehele buurt wellicht goede diensten kan bewijzen. Over deze kapelbouw wordt nog met verschil lende instanties onderhandeld. Op de elders in deze krant gepu bliceerde foto is nog een derde ge bouw te zien, namelijk langs de Merseloseweg. Dit is het sociaal- medisch centrum, dat men wil op richten en waarin men naast de ver schillende diensten van het Groene Kruis ook b.v. het Centrum voor Maatschappelijk Werk e.d. wil on derbrengen. Maar al deze diensten zijn nog niet gereed met hun wen sen, laat staan bouwplannen en het zal dus nog wel even duren voordat dit gebouw het gehele centrum zal gaan afronden. VOLDOENDE VARIATIE In het verzorgingshuis hebben de architecten er wel voor gewaakt het geheel een kloosterachtig idee te geven met lange gangen en vele, vele deuren. Integendeel men heeft er voor gezorgd dat er voldoende variatie is gekomen en dat van het oude „gestichts-idee" in ieder geval in de bouw zelf niets te vinden is. Bovendien is op iedere etage nog een extra recreatieruimte, zodat ook de bewoners van een bepaalde etage tot eigen aktiviteiten kunnen komen. De bouwkosten van het verzor gingshuis schat men op goed 2 mil joen. Een en ander wordt gefinan cierd volgens de woningwet, wat in houdt dat men gelden kan aantrek ken tegen een lage rentestand en dat rijksbijdragen gegeven worden in de exploitatiekosten. Dat houdt enerzijds een versobering in van de bouw, maar anderzijds is het moge lijk tegen betrekkelijk lage pension en huurkosten hier vele bejaarden te gerieven. ERNSTIG ONGEVAL Woensdagavond werden twee ver pleegsters, die de Westsingel op een brommer overstaken, door 'n bestel wagen geschept en een eindweegs meegesleurd. De bromfietsberijdster en haar duo-passagiere kwamen weliswaar in de zachte berm terecht maar werden dusdanig gewond, (een daarvan vrij ernstig in het ge zicht) dat overbrenging naar het zie kenhuis noodzakelijk werd. BENOEMING Met ingang van 1 februari werd de administrateur van het zieken huis, de heer L. v. d. Linden, be noemd tot economisch adjunct-di recteur van deze instelling. RIJKSPOSTSPAARBANK In januari werd op het kantoor Venray 95.998,bij de Rijkspost spaarbanken ingelegd en bij de ne venkantoren 31.713, Uitbetaald werd 76.866,en 31.993,zodat er nog wat voor vastelaovend overgebleven is. WEEKEND IN MANRESA Manresa heeft de laatste tijd haar huis haast doorlopend bevolkt ge zien met jonge mensen: verloofden, jong gehuwden, middelbare scholie ren, verpleegsters, onderwijzers etc. De jeugd wordt op het ogenblik wat meer verwend met voorlichting op allerhande gebied dan de gene raties die boven hen komen. Dit zou een van de oorzaken kunnen zijn dat er tussen ouders en kinderen me ningsverschillen ontstaan en er we derzijds onbegrip is. Daarom richten wij deze keer onze uitnodiging tot die ouders, ide graag eens willen weten wat hun kinderen wordt voorgehouden op bezinningsdagen, verloofden-weekends etc. Ouders die het moeilijk vinden hun kinderen in hun godsdienstige praktijken te volgen, ouders die kinderen hebben die verloofd zijn met een niet-ka- tholiek en ouders die het zo maar moeilijk vinden alle vernieuwingen in kerk en maatschappij te volgen. Al deze mensen willen wij graag eens in ons huis ontvangen. Met el kaar bekijken we dan welke onder werpen het meest voor bespreking in aanmerking komen. Ook voor suggesties die ons bij voorbaat ge geven worden staan wij open. Wij hebben voorlopig twee weekends in gedachten, te weten van vrijdag avond 10 februari tot zondagavond 12 februari en van vrijdagavond 31 maart tot zondagavond 2 april. We beginnen ieder weekend met een broodmaaltijd 8 uur 's avonds. De verdere rooster stellen we samen op. Zondag 's avonds sluiten we, wederom met een broodmaaltijd. Wij zijn ervan overtuigd een waardevol en leerzaam weekend met elkaar te zullen beleven. De huiselijke sfeer van het vernieuwde en verbouwde Manresa en de rustige ligging zul len er zeker ook toe bijdragen dat het weekend zal slagen. De kosten bedragen slechts 30,per persoon. De opgave kunt U schriftelijk of telefonisch doen bij Manresa te Ven lo tel. 04700-12845. SOCIALE UITKERINGEN 5*/« HOGER De Sociale Economische Raad zal deze maand advies uitbrengen aan minister Veldkamp (Sociale Zaken) over de verhoging van de uitkerin gen van de AOW, de AWW, de kin derbijslag en de invaliditeitsrente. Deze uitkeringen zullen met terug werkende kracht per 1 januari wor den verhoogd met ongeveer vijf pro cent, zoals de regering begin decem ber al heeft meegedeeld in de ver gadering van de Stichting van de Arbeid. De nieuwe uitkeringen zoals die zijn voorgesteld door minister Veld kamp luiden als volgt: AOW: gehuwden 4470 (was 4254) ongehuwden 3144 (2994). AWW: weduwe met kinderen 4470 (4254); weduwe zonder kinde ren 3144 (2994); wezen tot 10 jaar 990 (942); wezen van 1016 jaar 1482 (1410); wezen van 1627 jaar 1926 (1830). Deze bedragen gelden de uitkerin gen per jaar. KINDERBIJSLAG (uitkeringen p. kwartaal): eerste kind 98,28 (95,16); 2e en 3e kind 113,10 (109,20); 4e en 5e kind 152,10 (146.64); 6e en 7e kind: 169,26 (163,80); 7e en volg. kind 187,20 (180,96). INTERIMWET INVALIDITEITS- RENTETREKKERS (uitkeringen per jaar): klasse A: 5994 (5826); klasse B 4878 (4740); klasse C: 3756 (3648); klasse D: 3000 (2916)._ Kerken zijn het eens: PAASDAGEN KOMEN OP VASTE ZONDAG Mogelijk al in 1969 Als alles volgens verwachting loopt zullen in de zeer nabije toe komst wellicht al met ingang van 1969 de paasdagen altijd tussen 9 en 16 april van elk jaar gaan val len. Er is weinig verbeeldingskracht voor nodig om te beseffen van welk een ingrijpend belang deze ontwik keling is. Om maar bij een goed Hollands voorbeeld te blijven: géén vroege Pasen meer met naakte win terse bollenvelden. Het tijdstip nadert namelijk waar op alle christelijke kerken hun paas viering zullen synchroniseren op 'n vaste zondag, de zondag die valt tus sen 9 en 19 april van elk jaar. De Hervormde Synode heeft eind januari positief op dit voorstel ge reageerd, zoals reeds vele andere kerken inclusief de Rooms Katho lieke en Orthodoxe kerken heb ben gedaan. van 23 jan. t.m. 1 febr. GEBOREN: Hermans, Johanna, Lindenstr. 19. Stoks, Marianne, Oude Oostrumse- weg 42t Wilmsen, Aldegonda, Peel weg 4 Mater, Petrus, St. Antoniusstr. 4b van Ooi, Catharina, Schoor 9 Kainama, Veronique, Rooseveltstr. 26 Wilms, Johannes, Grootdorp 43 Hendriks, Petrus, St. Jozefw. NW13 Steeghs, Martinus, Horst van Gerven, Marinus, Meerlo v. Kempen, Theodorus, Scheiweg 7 Peters, Franciscus, Wanssum Megens, Gerardus, Esdoornstr. 10 van Asten, Patricia, Doormanstr. 30 OVERLEDEN: Janssen, Johannes, echtgenoot van de Bruyn, W. G. H., 61 jr., z.b. te Venray. Albers, Maria T H., 81 jr., klooster zuster Venray. Driessens, Wilhelmus, weduwn. van Even H. G., echtgenoot van Hüls- man E. H. M., 74 jr., z.b Venray Schattefor J. geh. gew met Lommen G., 70 jr., Wanssum. van den Boom, Johanna, wed. van Koppes P. J., 88 jr., Bergen. de Jong, Maria, 59 jr., Dreumel. ONDERTROUWD: Steeghs, Johannes L. H., landbou wer te Horst en van Vegchel, Ger- truda, z.b. Venray. Rongen, Frans, chauffeur en Hen- drix, Johanna, kraamverzorgster, beiden Venray. GETROUWD: Barents, Wilhelmus, monteur, Ven ray en Schwachöfer, Anna, con- troleuse, Venray. Barents, Gerardus onderhoudsmon teur en Manders, Lamberdina z.b. beiden Venray. Derckx Peter, verwarmingsmonteur en van den Bereken, Antonia, z.b. beiden Venray. Carnavalsmaandag 6 februari. NOG MAAR één ZATERDAG, dan moet uw wagen of groep afgewerkt zijn voor de optocht. Deelnemers opstellen om 13.30 uur. Vertrek van de optocht om 14.11 uur precies. Plaats van de opstelling: LANGEWEG vanaf Langstraat tot Hoender- straat. Let op de nummers (zie onderstaande lijst), welke op het wegdek van de Langeweg staan: INRIJDEN: deelnemers uit Leunen en Veulen: Leunseweg, Paterslaan, Past. Ruttenstraat, Langeweg. deelnemers uit Ysselsteyn: Deurneseweg, Langstraat, Langeweg. deelnemers uit Merselo: Merseloseweg, Westsingel, Kempweg, Lan geweg. deelnemers uit Oostrum en Oirlo: Stationsweg, Oostsingel, Oude Oostrumseweg, Paterslaan, Past. Ruttenstraat, Langeweg. deelnemers uit Venray-komvia Langstraat naar Langeweg. KOMT OP TIJD! ROUTE VAN DE OPTOCHT: Hoenderstraat, Marktstraat, Markt, Grotestraat, Patersstraat, Pa terslaan, Langstraat, Leeuwstraat, Henseniusplein, Schoolstraat, Marktstraat, Markt, Grotestraat, Henseniusplein. Einde optocht. Bewoners van de optochtroute worden vriendelijk verzocht: de gevels te versieren, de vlag uit te steken, confetti en serpentines in te kopen. S.V.P. Geen auto's parkeren langs de route en de Langeweg! DEELNEMERS OPTOCHT: 1. Ruiterclub St. Isidorus 2. Ponnyclub 3. 't Elfde jaor. J. Loenen 4. Zo vermageren wij. Billy Turf. W, de Bruyni 5. Donald Duck. A. Weys 6. Vrijetijdsbesteding. F. Litjens. 7. Achter Leunen verandert de wereld. P. van Vegchel, 8. Pipo de Clown. P. Keunen. 9. Muis in bier. P. Bistervelds 10. De witte tap. Voermans. 10a. Fanfare 10b. Prinsenwagen met Prins Wim I en gevolg. 11. De Piëlspoken 12. Pipo de Clown (van Dijk-Aben) 13. Leve de Jeugdcarnaval (Aben) 14. Rooys Stedelijk Orkest (junioren hockeyclub) 15. Merselo 1 16. Merselo 2 17. Merselo 3 18. Merselo 4 19. Merselo 5 '20. Merselo 6 21. Merselo Fanfare 22. Merselo „De Zagewetters" - Prinsenwagen 23. „Os Wegdek" (Kruitweg) 24. Frank Nelissen 25. Rooyse Bokskampioenschappen (Berkers) 26. De moord op het dak (van Bracht-Linssen) 27. Rooyse Kunstacademie (Ramakers Oirlo) 28. Oirlo „De Spurriemökskes" Jeugdprins 29. Oirlo - Fanfare 30. Oirlo „De Spurriemökken" - Prinsenwagen 31. De Rattenvanger van Hameien (welpen Paterskerk) 32. Asprinant A.P.K. (Houwen) 33. Motorcross (Rozijn) 34. Oostrum I Stiefbeen en zoon 35. Oostrum 2 - De Flinstones 36. Oostrum „De Kar klingels" - Jeugdprins 37. Oostrum - Fanfare 38. Oostrum „De Karklingels" - Prinsenwagen 39. De val van het kabinet Cals. - Roode Kruiscolonne 40. Veulen 41. Ysselsteyn „De Piëlreuzen" - Jeugdprins 42. Ysselsteyn - Fanfare 43. Ysselsteyn „De Piëlreuzen" - Prinsenwagen 44. Res. 45. Res. 46. Res. 47. Res. 48. Res. 49. Uittocht van de paters (Julianasingel) 50. Midas de Wolf (v. d. Wijngaard) 51. Berengoede Modinettes 52. Cameraploeg Cineroy 53. T.V. Reclamesterren (dames gymclub) 54. Het geheim van de Maasheseweg (Personeelsver. Rank-Xerox) wagen 55. Van het Engels in't dialect (veteranen Hockeyclub) groep 56. Fanfare St. Catharina Smakt muziek 57. Culturele Revolutie China (Paters O.F.M.) groep 58. James Bond 007 (Minten) individueel 59. Pipo de Clown (S.R. Rooy - van Kempen) wagen 60. Stations-busdienst (Levensschool) groep en geluid 61. Stations-busdienst (Levensschool) 62. Stations-busdienst (Levensschool) 63. Carnavalsmobiel (S.R. Rooy - Claassens) wagen 64. Jeugdcarnaval Raad van Elf wagen 65. Jeugd-drumband muziek 66. Jeugdcarnaval Prinsenwagen - Jeugdprins Michel I wagen 67. Aide Prinse Kompeneej koets 68. De Piëlhaas Raad van Elf wagen 69. Kon. Harmonie Euterpe muziek 70. Narrenwagen individuele wagen 71. „De Piëlhaas" Prinsenwagen Prins Joos I wagen Deelnemers die zich niet van te voren bij de optochtcommissie hebben gemeld begeven zich via de Westsingel en het Molenpad naar het Kenne- dyplein. Aldaar wordt hun een plaats in de optocht aangewezen. Houdt U zich stipt aan de richtlijnen van de politie en de ordecommis sarissen. Bedankt voor Uw medewerking! PRIJSUITREIKING direct na de optocht in Hotel De Zwaan. DE OPTOCHTCOMMISSIE De Piëlspoëken (gesproten uit de Spinneflikkers van vorig jaar) stellen een wisselprijs beschikbaar voor die groep, wagen of enkeling, die het opvallendst reageert op mistoestanden in de gemeenschap. groep groep wagen wagen wagen wagen wagen wagen wagen wagen muziek groep wagen wagen groep wagen wagen wagen wagen wagen wagen Muziek wagen wagen individueel wagen duo wagen dagen muziek wagen groep wagen individueel wagen wagen wagen muziek wagen groep wagen wagen muziek wagen groep individueel groep geluidswagen groep

Peel en Maas | 1967 | | pagina 2