I I OPRUIMING IUARTEN JUDO Chocolaterie LUCASSEN t t TAFELTENNIS LYCEUM '64 M. Lucassen E.H.B.0. sets AUTO-SHOP N.V. BAKUYI ACCU'S AUTO-SHOP, Venray V erbouwings-opruiming Sterk verlaagde prijzen Mistlampen en Helphos Zoeklampen De Auto-Shop accurate juffrouw Overjarige emaille- keuken-uitzetten en pannen Halve prijs in Pouwels-warenhuis Het seizoen ten einde? Firma van Aarssen Opruiming Overhemden, damesvesten en truien, kinderkleding, heren- en jongenskleding Dubbele Bankzegels 10 pet. korting Arfts-van Woerkum, Yenray Zaterdag a.s. begint voor Red Stars weer de competitie. De afge lopen eerste helft van de competitie mag voor Red Stars toch wel als geslaagd worden genoemd. Ook voor de tweede helft verwachten wij dan ook weer goede resultaten. Afgelopen zaterdag was er een open toernooi in Horst. De senioren speelden hier in twee klassen, n.l. A (le en 2e klasse) en B (3e en 4e klas se). Deelnemers waren hier: R. Ver- blakt, H. Theuws, B. Hendriks en H. Cuppen. Alle heren kwamen de eerste ron des goed door. Toen kwam echter de grote tegenslag Onze spelers kwamen achtereenvolgens tegen el kaar uit Dit betekende dat R. Ver- blakt alleen over bleef en de eer van Red Stars moest verdedigen. Dit bleek echter een te zware opgave, omdat ook hij in de A-klasse had ingeschreven. Hier kwam hij door de voorronde heen en wist zelfs een prachtige vierde plaats te veroveren. Dit zou echter funest worden in de finale, die hij moest spelen in de B-klasse. Hij had n.l. nu reeds zoveel wedstrijden gespeeld, dat de moeheid een woordje ging meespre ken. Hij verloor de finale, maar be haalde toch een fraaie, verdiende 2e plaats. Zondag speelden de junioren in Horst. Hieraan werd deelgenomen door junior J. Verblakt. Ook hij wist de voorrondes goed door te komen. Hij wist zelfs door te dringen tot de finale en behaalde het kampioen schap. Dus al met al een mooi succes en zeker voor de heren Verblakt, die beiden een fantastische partij heb ben gespeeld. Voor a.s. zaterdag is het program ma nog niet helemaal bekend. Alle thuiswedstrijden beginnen om 18.00 uur. Uitslagen: Valuas 2Lyceum '64 22 V.C. Rooy 4—Lyceum '64 2 13 Lyceum '64 3Tupos 3 31 R.A.S. 1—Lyceum '64 2 Lyceum '64 is er dan toch in ge slaagd Valuas 2, ongeslagen koplo per in de le klasse, een puntje af te snoepen. Een uitslag die wel ver rassend genoemd mag worden. In de eerste set zag het er niet naar uit dat het zo'n gunstig resul taat zou worden. Onze jongens, nog wat onwennig wat betreft het spelen in de sporthal, kwamen in deze set al direct met 6—0 achter te staan. Wel kwamen ze nog even terug, maar Valuas 2 besliste deze set met 159 in zijn voordeel. In de tweede set ging de strijd aanvankelijk gelijk op (44). Maar langzamerhand wist het eerste zes tal uit te lopen. Zo werd het zelfs 614. Een laatste krachtsinspan ning van Valuas 2 baatte niet meer en deze set ging volkomen verdiend naar ons eerste team (915). In de derde set liep Lyceum hard van stapel en bouwde een flinke voorsprong op. Valuas 2 kwam nog wel even terug, maar het eerste team drukte toen op tijd door naar 9—15. In de 4e en dus laatste set, zette Valuas 2 alles op alles om tenminste nog 1 puntje uit het vuur te slepen en dit lukte tenslotte: 158. (22). Alhoewel het eerste team niet meer voor het kampioenschap in aanmerking komt, blijkt hieruit toch duidelijk, dat de 2 overige kandida ten wel degelijk rekening met ons le team zullen moeten houden. Het 2e team speelde uit tegen VC Rooy 4. Na een matig begin, de eer ste set werd verloren, kwam het tweede team er toch beter in en met goed spel werden de 3 volgende sets gewonnen (13). Evenals het tweede, deed het der de zestal het in de eerste set ook niet zo best. Het liet zich in deze set verrassen door een toch maar matig spelend Tupos 3. In de volgende sets herstelde het derde zich echter goed en wist deze wedstrijd, die overigens maar ma tig was, nog met 31 te winnen. Dinsdagavond speelde het tweede team nog tegen R.A.S. en behaalde in Venlo een gemakkelijke 30 overwinning. Met dit resultaat heeft Lyceum 2 zich nog sterker aan de kop van de ranglijst genesteld. ((11 wedstrijden gespeeld: 10 gewonnen, 1 gelijk). Voor het komende weekend staan de volgende wedstrijden op het pro gramma: 18.45 uur: Hovoc 2Lyceum 1 16.00 uur: Lyceum 3Hovoc 5 c Vrijdag, zaterdag en zonda'g wer den in café Volleberg in de Hense- niusstraat de districtskampioen schappen 2e klasse gespeeld. Aangezien voor dergeliikè gele genheden twee biljarttafels nodig zijn, werden enkele wedstrijden ge speeld in café Klomp, die zijn mate riaal hiervoor welwillend ter be schikking had gesteld. Het, is een zeer sportief toernooi geworden, met enkele partijen waar in werkelijk voor deze klasse hoog staand biljarten was- zien. De eerste wedstrijdavohcl itvas reeds te zien dat de heer J. Poos uit Oeffeit in goede vorm was. Op zaterdag avond toonde hij dat nog eens over duidelijk door in zijn partij tegen van Brakel een serie van 79 te la ten aantekenen. Op de slotdag van het toernooi werd als sluitstuk van dit toernooi de finale gespeeld tussen de heren J. Poos uit Oeffeit en J. de Lange uit Overloon. De heer de Lange had twee verliespunten, terwijl Poos nog onverslagen was. Het moyenne van de Oeffeltse biljarter was echter al dermate hoog, dat hem de titel, ook bij eventueel verlies, bijna niet meer kon ontgaan. Deze finale-partij was een van de beste partijen van dit toernooi. Bei de spelers beheersen de biljart techniek behoorlijk en door hun op bouwend spel was deze partij ook voor de toeschouwers zeer aantrek kelijk. Poos liet aan zijn bedoelingen geen twijfel bestaan. Met een serie van 33 en nog eens 26 wist hij een klei ne voorsprong op te bouwen, die tot aan het einde van de partij be houden bleef. Hiermede was de heer J. Poos de nieuwe districtskampioen 2e klasse met een moyenne van 6.10 en 10 matchpunten uit 5 wed strijden. De heer J. de Lange behaalde met een moyenne van 5.25 een zeer goe de tweede plaats en zal dit district gaan vertegenwoordigen op de ge westelijke kampioenschappen. De heer Klein Schiphorst, districts voorzitter, huldigde de kampioen en deelde mede dat de heer Poos zou promoveren naar de le klasse, waar in hij ook zeer zeker thuis hoort. Spreker vertelde verder dat met de komst van Venray de biljartsport in dit district op een hoger peil is komen te staan. Er is nieuw bloed gekomen en er zijn betere presta ties geleverd. Hij stelde Venray, wat sportiviteit en samenwerking be treft, ten voorbeeld, wat trouwens tijdens dit toernooi ook weer duide lijk was gebleken door de goede verstandhouding tussen de Venrayse biljartverenigingen. Ook het samen spel tussen de heer H. Volleberg en de heer W. Klomp heeft er zeker toe bijgedragen dat dit toernooi op zo'n voortreffelijke wijze was verlopen. Spreker betuigde dat ook bij an dere verenigingen in onze Peelstad de onderlinge verstandhouding zeer goed is, hetgeen hij uit ervaring had ondervonden bij V.C. Rooy. Voor de pers in Venray had de heer Klein Schiphorst geen waarde ring. De pers in Venray schiet, wat de biljartsport betreft, erg tekort. Het is echter jammer dat spreker wat dit punt aangaat, zich niet beter voor die tijd had georiënteerd, want het is juist de Venrayse pers, die dit toernooi op de voet volgde en tel ken weke, indien nodig, meer dan voldoende plaatsruimte biedt voor deze sport. Hierna maakte spreker de gehele uitslag van het toernooi bekend en had voor elke speler een advies of wel een aansporing over. De heer H. Volleberg dankte de spelers voor hun sportiviteit, de Venrayse pers voor hun aanwezig heid en bood alle deelnemers aan dit toernooi een attentie aan, die uiteraard ten zeerste op prijs werd gesteld. Biljartvereniging De Ketsers kan terugzien op een goed georganiseerd en bijzonder geslaagd toernooi. De einduitslag was als volgt: J. Poos, Oeffeit 750 79 6.10 10 J. de Lange, Overl. 709 37 5.25 J. Verbeten, Boxm. 672 19 3.37 6 L. Goes, Haps 613 22 3.42 4 H. Peters, Venray 570 27 3.83 2 W. v. Brakel, Msh. 515 37 3.78 2 Afgelopen zondag speelde Venray haar eerste competitiewedstrijd in Maastricht tegen „Jubeco" In deze wedstrijd is Venray puur door dom me pech achtervolgd geweest. G. Terwijn trad aan voor de eer ste partij. Direct al bleek dat Ter wijn veel sterker was, maar zijn te genstander stribbelde sterk tegen. Hierdoor werd hij in de derde mi nuut gevloerd met een 7e beenworp, die de scheidsrechter was ontgaan. Mede doordat Terwijn direct hierna aan zijn knie werd geblesseerd ont ging Venray hier de verdiende 100 voorsprong. In de tweede partij kwam G. Lins- sen op de mat. Direct bleek dat hier twee aan elkaar gewaagde judoka's stonden. Na over en weer aanvallen, gingen beiden naar de grond. Ster ker nog, beiden vielen in een ver wurging. Linssen had de kortste adem zodat Maastricht de leiding nam. In de 3e partij trof G. Stiphout een 30 kg zwaardere tegenstander op de mat. Direct in de eerste mi nuut al ging hij door een halve heupworp tegen de grond, waarna zijn tegenstander meteen een houd greep aanlegde, tegenstribbelen baatte niet. De vierde partij bleek weer een gelijkopgaande partij. A. Janssen wist door stug verdedigen overeind te blijven. In de derde minuut gin gen beiden naar de grond, waaruit A. Janssen een le houdgreep wist aan te leggen. Maar reeds na 4 sec. constateerde de scheidsrechter dat de houdgreep verbroken was. Dit ontging Janssen. Maar hij hield zijn tegenstander de volle 30 sec. onder controle. Scheidsrechter liet door spelen. Door deze dubieuze beslis sing ontging Ventay wederom een winstpunt. In de laatste partij wist Th. van Gerven een zwaardere tegenstander reeds in de tweede minuut te vloe ren en door verwurging tot overga ve te dwingen. Hier kon de scheids rechter (trainer van Maastricht!) niet anders beslissen dan ippon voor van Gerven. Einduitslag 2010 voor Maas tricht. Vanaf heden gevestigd Schoenreparatie-inrichting Patersstraat 11 Onmisbaar voor de automobilist Verkrijgbaar in de Metaal warenindustrie VENRAY O- OOSTRUMSEWEG 35 TEL. 2114 VRAAGT JONG L.T.S-er met interesse voor het gereedschapmakersvak Gelegenheid tot solliciteren dagelijks van 9-12 en van 1-5 u. 's avonds: Past. v.d. Gaetstr. 23 Goedkoop en met de beste garantie Kijkt U even kinnen, misschien is er iets voor U bij. Manufacturen P. B0NANTS Mgr. Hanssenstraat 33, Oostrum-Venray de mooiste sortering heeft Profiteert van onze speciale aanbiedingen: 200 gr. choc. ijscups voor 98 ct. 250 gr. zachte caramels voor 79 ct. 250 gr. BIESJES 79 ct. Grotestraat 21 Het Waterschap Noord-Limburg te Venray vraagt voor haar afdeling administratie een Mulo- en type-diploma vereist. Sollicitaties te richten aan de voorzitter van voornoemd waterschap, Leunseweg 53 Venray Van zeer bekende merken voor Hofstraat 10, Tel. 1566 Wegens fam. omstandigheden DONDERDAG 19 jan. de gehele dag gesloten Café HULSMAN Henseniusplein 9, Venray. 6 Koffiekoppen prima kwaliteit 1.98 Pedaalemmer 8 Itr. inhoud, prima kwaliteit plastic 2.98 6 DIEPE OF PLATTE BORDEN nu slechts 3.45 CONSOLE SPIEGEL met geslepen glas 30 x 40 cm. 3.98 Restanten Vazen NU uitzoeken 0.98 Beslagkom onbreekbaar, met deksel 1.50 Originele Thermosfles met roestvrije mantel 2.68 Kledingzakken extra grote maat 3 voor 0.68 Roestvrij stalen Botervloot nu spotgoedkoop 5.95 Toiletborstel- standaard met grote borstel 3.95 Sterke plastic Wasmanden slechts 1.98 Bedkruiken met patentsluiting verzinkt 3.95 Gloeilampen nu uitzoeken 2 voor 1.50 2 voor 1.30 Restanten emaille Kookpannen Nu uitzoeken v.a. 2.50 6 porseleinen Kop met schotels met bloemdecor 5.98 6 roestvrij stalen Tafelmessen Nu slechts 3.95 Dames parapluies restanten nu uit zoeken voor 7.95 Reistassen en koffers nu met 10 - 50% Korting Rijstkom met lepel nu slechts 0.79 Keukentafels met chroom poten nu 29.50 6 Bierglazen met oor nu 2.70 2 extra grote zakken Schuimplasticvlokken 0.98 Gevarendriehoeken alleen bij ons 2.95 Pedaalemmer met tuimelbak 4.98 op I Tafelzeil 110 x 140 cm pracht dessins 4.95 DUBBELE BANKZEGELS op alle niet speciaal afgeprijsde artikelen VOOR ECHTE KOOPJES NAAR Droogrekken met plastic over trokken 2.95 Dubbele Bankzegels Dubbele Bankzegels Dubbele Bankzegels Dubbele Bankzegels Dubbele Bankzegels •v Wij weten het niet Wat wij wel weten is dat wij zoveel mogelijk opruimen voor de LAAGST mogelijke prijs b.v. strengen 100 grams wol van 3,32 voor 1,95 BOLLEN 50 grams wol van 2,10 voor 1,25 Stramins van 5,25 voor 2,50 Borduurtafellakens (iets vuil) van 18,75 voor 12,75 Shürer perlgaren van 58 per streng voor 35 ct. Shürer splijtzijde van 25 per streng voor 18 ct. Enz. enz. Speciaalzaak voor wol en handwerken Patersstraat 26 Uiterst voordelige koopjes in U ontvangt op alle niet afgeprijsde artikelen Op heren- en jongenskleding geven wij

Peel en Maas | 1967 | | pagina 6