S.VY Brengt de nieuwste wintermode voor moeder en kind s.v.v. JEUGD v.v. OOSTRUM S.V. LEUNEN WANDELSPORT HONDENSPORT BASKETBAL V.C.R00Y S.V.V. MIEUWS TAFELTENNIS IT DUIVENSPORT M.H.C.Y. ven ray - yroéesér. 30 VETERANEN DE MOLENWIEKERS Internaat Lyceum voetbalt Uitslagen zondag 25 september: Venray 1Reuver 1 50 Venray 2Megacles 2 21 Geysteren 1Venray 3 11 Venray 4Castenray 1 12 Venray 5Wittenhorst 4 12 Hegelsom 3Venray 6 80 Met een enorme inzet en tech nisch begaafd voetbal heeft Venray 1 zondag j.l. mede-lijstaanvoerder Reuver 1 naar een verdiende 50 nederlaag gespeeld. Zowel de ach terhoede als voorhoede van SVV overklasten de tegenstander. Venray ging in hoog tempo van start en al in de eerste min. ont kwam het Reuver-doel aan doorbo ring toen een fraaie aanval van het duo Coppus-De Klerk nog juist on schadelijk werd gemaakt. Na 5 min. spelen viel het eerste doelpunt. Een voorzet van W. Peeters werd ineens in doel geschoten, maar de scheids rechter annuleerde deze treffer. Tot de 20e min. wist de Reuver-doelman met enkele spectaculaire reddingen zijn doel schoon te houden. Toen maakte een der verdedigers hands binnen het strafschopgebied, waarna de toegestane strafschop door Cop- pus werd benut: 10. Vijf minuten voor rust werd het 20. De Ven- ray-rechtsbuiten plaatste de bal scherp voor doel, waar J. de Klerk (altijd attent) en L. Jenneskens klaar stonden om deze aanval doel treffend af te werken. De Klerk kopte door naar Jenneskens, die met een simpele knik de Reuver-doel man voor de tweede maal het na kijken gaf. Ook na de hervatting behield Ven ray een duidelijk veldoverwicht. Er wareii slechts vijf min. gespeeld toen Coppus een solo-rush besloot met een hard schot in de rechter benedenhoek: 30. Met zeer goed opgezette aanvallen vanuit de achterhoede bleven de SVV'ers zich aandienden. In de 55e speelminuut werd het dan ook al 40 toen W. Peeters een voorzet in eens op de schoen nam en de bal verschrikkelijk hard in de touwen joeg. Het pleit voor Reuver, dat ze ondanks deze grote achterstand toch nog probeerden met behoorlijk voetbal aanvallen op te bouwen. De voorhoede van de gasten lukte het evenwel niet de zeer sterk spelende Venrayse verdediging voor grote problemen te plaatsen. Sporadisch kwamen ze tot een schot en dan was het doelman De Kerf die met enkele fraaie reddingen een open doekje van het publiek in ontvangst mocht nemen. Zijh overbuurman daarentegen had het heel wat druk ker en kreeg dan ook alle kans zijn kunnen te tonen. Diverse harde en goed gerichte schoten wist hij op voortreffelijke wijze uit doel te wer ken. Een kwartier voor het einde moest hij echter voor de vijfde maal de bal uit het net halen. W. Peeters verschalkte hem namelijk met een boogbal die precies onder de krui sing paal en lat in doel belandde. De resterende tijd deed men het wat kalmer aan. Een 50 voor sprong vond men kennelijk voldoen de om het zeer hoge tempo iets te laten zakken, een tempo dat de gas ten al lang te machtig was. Voor ruim 1200 toeschouwers heeft Venray 1 een wedstrijd ge speeld, die zelf de meest kritische supporter tot tevredenheid stemde. Venray kon tegen deze tegenstander in haar spel komen en dat heeft men ten volle uitgebuit. De gasten toonden sportieve verliezers te zijn. Venray 2 speelde thuis tegen Me gacles 2, waarvan met 21 werd gewonnen. In de eerste helft kwam men tot redelijk voetbal, maar in de tweede helft werd er veel te on rustig gespeeld. Na een kwartier spelen nam Venray 2 de leiding door J. Custers, die de Weerter doelman met een afstandsschot ver raste. Even later profiteerde Tonny Elfrink van een fout in de achter hoede en bracht de stand op 20. In de 55e min. kwam Megacles door het benutten van een strafschop op 21 en hoewel de gasten hierna al les op alles zetten om de gelijkma ker te scoren, wist Venray 2 deze kleine, doch verdiende 21 voor sprong te behouden. Venray 3 heeft zondag het staal tje van een week eerder in America herhaald en wel in Geysteren. Voor rust hadden de Venrayers zeker 2 doelpunten verdiend, maar het ge luk was aan de overzijde. Pas 5 min. na rust wist J. Michiels het eerste doelpunt te scoren. Geysteren liet het hier niet bij zitten en kwam dan ook zeer gevaarlijk opzetten. In 12e min. wist hun linksbinnen de gelijkmaker te scoren. Hierna heeft Venray 3 flink in de verdruk king gezeten, maar de sterk spelen de verdediging wist het doel schoon te houden. Gezien de hoge score die Geysteren in de voorgaande wed strijden behaalde, mogen de SVV'ers met deze 11 gelijke stand tevre den zijn. Een feller spelend Castenray 1 kwam in de 9e min. aan de leiding tegen Venray 4. Technisch waren de SVV'ers toch wel beter, maar nog steeds is 't de voorhoede die niet in gespeeld raakt. De rust ging in met een 01 voorsprong voor Castenray. Na de rust was het weer Venray 4 wat gedurende een kwartier de toon aangaf. Dit resulteerde dan ook in verschillende gevaarlijke aanval len, waarin P. Jansen met een harde zuiver geplaatste „kogel" de gelijk maker scoorde in de 14e min. Castenray bleek echter de langste adem te hebben en mede door een fout in de achterhoede kwamen ze wederom aan de leiding en naar la ter bleek aan de overwinning. Cas tenray kroop hierna diverse malen door het oog van de naald, zodat een gelijkspel de juiste verhouding beter had weergegeven. Hoewel Venray 5 niet onverdien stelijk speelde tegen het sterke en geroutineerde Wittenhorst 4 hebben ze de volle winst toch aan de gas ten moeten laten. Met 21 won de gelukkigste wat in dit geval Witten horst 4 was. Hegelsom 3Venray 6 is een ma tige wedstrijd geworden. Hegelsom kwam vlot opzetten en kwam door een onnodig handsgeval aan 't eer ste doelpunt, waardoor de achter hoede in paniek raakte en Hegelsom nog voor de rust de score op kon voeren tot 60. Na de rust bood Venray 6 goede tegenstand, maar kon toch niet voorkomen dat de gastheren nog tweemaal doel trof fen. Programma voor zondag 2 oktober: R.K.L.V.V. 1—Venray 1 2.30 u. Terrein Brughusia, Broekhuizen Wittenhorst 2Venray 2 2.30 u. Venray 3—H.R.C. 1 2.30 u. Merselo 1Venray 4 2.00 u. Hegelsom 4Venray 5 12.00 u. Venray 6Leunen 2 12.00 u. Wittenhorst 4Venray 7 12.00 u. Uitslagen zaterdag 24 sept.: Venray sel.Swift sel. 32 Venlose Boys AlVenray Al 50 Montagnards AlVenray A2 22 Venray A3Oostrum Al 27 HRC BI—Venray BI 2—4 Venray B2 (L.)—Wittenhorst BI 4—1 Venray B3Leunen BI 02 Castenray BIVenray B4 170 BW B2—Venray B5 (L.) 5—1 Venray B6Molenwiekers B2 32 Leunen ClVenray Cl 22 Venray C2Wanssum C2 14 Programma zaterdag 6 okt.: Venray sel.Irene sel. 4.00 uur Venray A2Wittenhorst A2 4.00 u. Castenray AlVenray A3 4.00 u. Venray BIVenray B2 (L.) 2.30 u. Ysselsteyn BIVenray B3 4.00 u. Venray B4Meerlo BI 2.30 u. Venray B5 (L)Castenray BI 4.00 u. Leunen B2Venray B6 4.00 u. Venray ClWittenhorst C2 1.30 u. Ysselsteyn ClVenray C2 2.00 u. Vorige week werd niet gespeeld. A.s. zaterdag komen de Wittenhorst- veteranen op bezoek, die doorgaans een sterk elftal in het veld komen, waartegen alles gegeven zal moeten worden om niet te verliezen. Aan vang 4 uur, terrein Oostsingel. Afgelopen zondag moest ons eer ste elftal het opnemen tegen DIS in Oirlo. De wedstrijd begon 20 minu ten te laat daar er geen lijnen op het veld aanwezig waren. Er moest met enkele invallers gespeeld wor den. Beide partijen wogen goed te gen elkaar op. Na ongeveer 25 min. werd midvoor Vollenberg binnen het strafschopgebied „deskundig" gevloerd. De toegestane strafschop werd door H. Vollenberg vakkundig benut en hiermede kwam de stand op 01. Tien minuten later liet keeper Guinea een bal los en de te rugspringende bal kwam terecht in de handen van onze linksachter. De toegekende strafschop werd onbe heerst genomen en ging naast. Met de stand 01 brak de rust aan. Na rust zette DIS alles op alles om de gelijkmaker te forceren, doch onze versterkte achterhoede met keeper Guinea als uitblinker wist het gevaar steeds te keren. Het gelukte onze 3 mans voorhoe de toch nog herhaaldelijk om ge vaar te stichten voor het Oirlose doel. Vijf min. voor tijd brak rechts buiten Tijssen door en wist de DIS- goalie kansloos te passeren. Eind stand 02 in het voordeel van De Molenwiekers. De Molenwiekers 2 behaalde in de thuiswedstrijd tegen Castenray 2 een regelmatige 60 overwinning. Het derde elftal wilde voor de an dere niet onder doen en versloeg BW 3 met 3—1. Zondag 2 oktober wacht de Molen wiekers om 14.30 uur de zware thuiswedstrijd tegen het onlangs uit de vierde klasse gedegradeerde He gelsom 1. Deze vereniging is thans koploper. Jongens, zet je beste been tje voor. Wanneer er met dezelfde wilskracht gespeeld wordt als afge lopen zondag dan is succes niet uit gesloten. Molenwiekers 2 trekt naar Lot- tum om RKLW 5 te bekampen en van hen wordt een overwinning verwacht. Molenwiekers 3 trekt naar Holt- hees 2 en ook voor hen wordt een kleine zege getipt. Het vierde elftal ontvangt om 12 uur America 3. Het wordt voor onze jongens een zware opgave, maar met een goede wil is er veel te bereiken. Uitslagen: Holthees 1Oostrum 1 20 Oostrum 2Ysselsteyn 2 40 Programma zondag 2 okt.: Oostrum 1Tienray 2 Sparta 4Oostrum 2 Uitslagen: Leunen AYsselsteyn A 11 Venray B3Leunen BI 02 Sparta B3Leunen B3 42 Leunen ClVenray Cl 22 Ysselsteyn C2Leunen C2 10 Programma zondag 2 oktober: Leunen 1Ysselsteyn 2 2.00 u. Venray 6Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.30 uur Leunen 3Lottum 6 12.00 u. Zaterdag 1 oktober: Wanssum A2Leunen Al 4.00 u. vertrek 3.15 uur Leunen B2Venray B6 4.00 u. Afferden ClLeunen Cl 3.00 u. vertrek 2.00 uur Leunen C2Sevenum C3 3.00 u. A.s. zondag kontributie betalen in klublokaal. A.s. zondag organiseren de geza menlijke wandelsportverenigingen een oriëntatie wandeltocht. Iedereen kan hieraan deelnemen. Inschrijf geld voor deelnemers beneden 11 jr. 0.25, voor ouderen 0.50. Leden aangesloten bij de wandel sportverenigingen kunnen zich op geven bij hun eigen vereniging. Niet- leden kunnen inschrijven bij de se cretaris A. Deykers, Stationsweg 42. Start: 1.30 uur, Sint Servatius. POLITIEHONDENKAMPIOEN PEELLAND Door de politiehondenvereniging DWS te Helmond werden de kam pioenschappen gehouden van de kring Peelland. Tijdens de gehele wedstrijd in pakwerk, revieren, transport en be waken waren de Venrayse deelne mers superieur. Als keurmeesters fungeerden de heren Verrijt uit Mierlo en van Os uit Helmond. Kampioen van de kring Peelland werd de heer L. Janssen met zijn hond Nero, die 305 pnt. behaalde en reserve-kampioen werd de heer A. Philipsen met Cas die 295 pnt. be haalde. De derde plaats was voor de Venrayer Willems die met Cosa 267Vs pnt vergaarde. De wedstrijden werden onder gro te belangstelling gehouden aan de Bakelsedijk te Helmond. Vier teams, te weten: Flash, TV Hochenberg (Duitsland), BIC en de organiserende vereniging Almonte hebben het gepresteerd om ondanks de grootse Philipsfeesten in een hok van nauwelijks 15 x 30 meter in een halve competitie te strijden om het ere-metaal. De eerste wedstrijd van BIC was om 12 uur tegen Flash, favoriet van het toernooi. BIC heeft deze wed strijd na een spannende slotfase met een paar punten verschil verloren, omdat BIC weer eens niet volledig was. De tweede wedstrijd BICAlmon te moest de eer voor BIC redden. Dat gebeurde ook in een grootse ze ge. Internationaal gezien moesten we het zo kunnen hebben, maar het lukte niet. Afgelopen zaterdag speelde ons 2e seniorenteam een oefenwedstrijd te gen ATTV 1 uit Arcen in Arcen. Alhoewel het de eerste keer was dat dit team samen speelde werd de wedstrijd toch met 73 gewonnen. De drie partijen die verloren wer den, waren met miniem verschil ver loren. Het dubbelspel ging nog niet zo best omdat de beide partners nog niet op elkaar waren ingespeeld. Toch werd er een kleine overwin ning uit het vuur gesleept. A.s. zaterdag spelen onze beide teams die in het komende seizoen in de vierde klase uitkomen, een oefenwedstrijd tegen Blue Star uit Venlo. "We willen de desbetreffende spelers en speelsters er op wijzen vooral op tijd aanwezig te zijn. A.s. zaterdag worden de open Te- gelse kampioenschappen gehouden. Red Stars wordt hierdop door de volgende spelers vertegenwoordigd: B. Hendriks, H. Theuws, H. Cuppen, J. Verblakt. Wij wensen hen veel succes. Wij willen er nogmaals op wijzen dat de spelers en speelsters die aan de competitie deelnemen verplicht zijn de training op donderdagavond te volgen. Indien er interesse bestaat om ook op maandagavond te trainen zou het bestuur hiervan gaarne in kennis worden gesteld. HONKBAL Ondanks het ongunstige feit, dat D.A.R. onmiddellijk met de uitein delijke winnaar van het honkbal- toernooi in Geldrop de knuppels moest kruisen, was er van een groot krachtsverschil in deze wedstrijd nauwelijks sprake. Nadat we de aanvankelijke pro blemen van een echt Amerikaans honkbalveld overwonnen hadden, raakten we al snel ingespeeld op de worpen van de pitcher van „Gel drop". In een tamelijk gelijkopgaan- de wedstrijd moesten we echter toch eerbiedig de slaghelm afnemen voor het geroutineerde „Geldrop". Werpersresultaten „D.A.R."Vroo- men 6x3 slag 6x4 wijd en 5 honkslagen; Geldrop: Berlage 4x3 slag 8x4 wijd en 3 honkslagen. Genoteerd in deze wedstrijd heb ben we in ieder geval het aanvallend spel van DAR, dat in een aantal ga ve tikken tot uitdrukking kwam. Trouwens ook verdedigend konsta- teerden we enige spectaculaire vangballen van Roelof Pij Is, Fred Edwards en Henk v. d. Burgt. Dat we na afloop beloond werden met een applaus van het publiek, mag in dit gezelschap voor ons als een eer beschouwd worden. Ook de tweede wedstrijd was een ongunstige loting, omdat we tegen Rapidity in het veld moesten treden. Deze vereniging versterkt met drie Amerikanen, bleek in dit druk be zette toernooi nog hoge ogen te gooien. Een einduitslag van 75 te gen een dergelijk sterk team is ech ter een prestatie, waarover men nog lang zal nakaarten in onze honkbal wereld. Zelfs zou het scoreverloop nog in ons voordeel gekomen zijn, ware het niet dat de klappen van Henk Janssen en Bert Barents en die verre dreun van Henk de Römph precies in de fortuinlijke handschoe nen van onze tegenstanders ver dwenen. In elk geval hebben we in dit toernooi een degelijk visitekaartje afgegeven voor de komende compe titie. In het vervolg zal men ook met DAR rekening moeten houden. Op zondag 2 oktober a.s. zal op de terreinen van het Lyceum I.C. weer het jaarlijks terugkerende voetbal toernooi om de „Van Munster Wis selbeker" gehouden worden. Het toernooi, waaraan o.a. Coll. Stevensbeek, Concordia '62, SW Al en Weert deelnemen, werd vorig jaar, na een spannende finale door het Internaat I.C. gewonnen, dat dus dit jaar de beker zal moeten ver dedigen. Het belooft weer een spannende strijd te worden, waarbij supporters en eventuele belangstellenden van harte welkom zijn. De opening heeft plaats om 12.00 uur, waarna om 12.30 de eerste wed strijd begint. P.D.V. DE ZWALUW Zo langzamerhand naderen we 't einde van het vliegseizoen en het aantal duiven slinkt dan ook snel. Op Chatelet op 18 sept. hadden we nog 286 jongen en 52 oude duiven. Bij de jongen was het wederom F. Schellen die voor een prachtige uit slag zorgde. Bij de oude was het W. Lormans, die eerste werd. Aan beide koplopers onze gelukwensen. De uitslagen waren: Late jongen. Chatelet 160 km. Los 11.00 uur. Eer ste duif 13.42.18, laatste duif 14.09.32. F. Schellen 1 5 8 15 28 61; Chr. v. Hoof 2 23 37 41 42 45 50 62; F. Kers- tens 3 30; W. Lormans 4 33 59 70; Joop Janssen 6 16; Gebr. Voesten 7 54; J. Versieyen H. 9 18 48 49; J. Hendriks 10; Munckhof-Poels 11 58; Br. Staps 12 24; A. Smits 13 14 32 46; J. Janssen V. 17 71; J. Arts 19 22; M. de Bruyn 20 36 39; E. Ouden hoven 21 55; J. Boom en Zn. 25 57 69; G. Boom 26 60; L. Coopmans 27; G. Pirlo 29 34; A. Willems 35; A. Wijnen 38; De Riet-Sijbers 40 47 68; W. Peeters 43; H. Philipsen 44 65; M. van Houdt 51; L. Thissen 52; Br. Drabbels 53 67; H. Lucassen 56; P. Hendriks 64; T. Sijbers 66; A. Loo- nen 72. Wedvlucht Chatelet. Oude duiven. Eerste duif 13.52.15. W. Lormans 1 5 9; H. Philipsen 2; J. Bastiaans 3; A. Loonen 4 11; J. Janssen V. 6; G. Janssen 7; M. van Houdt 8; A. Willems 10; J. Versieyen H. 12; J. Custers 13. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Chatelet. Afstand 160 km. Aantal duiven 79. Aankomst le duif 13.48.03, laatste duif 14.08.13. jonge duiven. J. Verstegen Zn. 1 2 7 17; Fr. Vermeulen 3 10; Jac. Verstegen 4; H. Kleuskens 5; Jac. v. d. Laar 6 15; J. Kusters 8; J. Janssen K. 9 16 18; P. Janssen K. 11 12 19 20; P. Strijbosch 13; H. Crooymans 14. Wedvlucht Chatelet. Afstand 160 km. Aantal duiven 61. Aankomst eerste duif 13.45.37, laatste duif 14.10.23. Oude duiven. P. Janssen K. 1 3 6 10; J. Verste gen Zn. 11 16; H. v. d. Heuvel 4 9; P. Strijbosch 5; J. Janssen K. 7 12; Fr. Vermeulen 8 14; H. Kleuskens 13; H. Crooymans 15. Bij de oude duiven was het P. Janssen K. en bij de jonge duiven J. Verstegen en Zn. die met de eer gingen strijken. Proficiat. A.s. zondag is het dan zo ver voor de wedvlucht vanaf Rodeschool. In- korven vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Zet allen een paar duiven zodat wij hiervan een mooi concours maken. Verder wensen wij U allen succes. Zaterdag 1 oktober tussen 20.00 en 20.30 uur ringen bestellen in het clubhuis. Het moet schriftelijk ge beuren en meteen betalen. Zij die nog prijzengeld tegoed hebben, moe ten dat dan ook afhalen. Ook zij die nog kontributie achter zijn, worden verzocht die ook dan aan te zuive ren. Uitslagen: Heren junioren: Vierssen (Did.)—Venray 01 Dames: Venray 2Venlo 3 2—0 Best 1Venray 1 05 Zoals U ziet behaalden al onze elftallen de volle winst en dat is een zeer prettig geluid. Heren junioren togen zaterdag j.l. naar Viersen om daar tegen hun Duitse kameraden in het krijt te treden. Voor de wedstrijd sprak aan voerder Victor Pop de gastheren toe zei het prettig te vinden ook eens in een vreemde natie te spelen en bood zijn collega-aanvoerder een vaantje van onze vereniging aan. Alhoewel onze jongens zich spoe dig hadden aangepast aan het voor hun vreemde half verharde veld was het toch Viersen dat bijna de ge hele wedstrijd de toon aan gaf. Groot was dan ook de vreugde toen Maarten Eibers uit een scrim mage verrassend een Venrays doel punt aantekende, wat later het enig ste bleek te zijn. Bravo heren! Na de wedstrijd oefenden de jon gens zich nog op een andere wijze met de stick, n.l. een partijtje mid- get-golf, welk bij eenieder zeer in de smaak viel. In november gaat dit elftal nog maals naar Viersen. Zoals U de vorige week hebt kun nen lezen, is 't eerste dameselftal afgelopen zondag naar Best geto gen om daar tegen hun damesselec tie in het veld te treden. Een 50 overwinning was het prachtige resultaat. Dit was te dan ken aan 't zeer goede samenspel van de voorhoede. Voor de toeschouwers was 't boeiend te zien hoe de dames 't switchen uitstekend toepasten. Het gevolg hiervan was een mooi open spel. Ook wisten, in tegenstelling tot de vorige wedstrijd, waar alleen T. Janssen de goals gemaakt had, en kele andere voorhoedespeelsters hun kansen te benutten. Voor rust was de stand 20. De eerste goal werd door T. Janssen gezet, de tweede door S. van Reyke- vorsel, die vanuit 'n prachtige voor zet van de rechtsbuiten M. Urlings haar kans schoon zag en scoorde. Ogenschijnlijk door dit doelpunt aangemoedigd, zette zij na de rust nog een goal, stand 30. T. Janssen wilde 't niet bij een goal houden en maakte 't voor haar tweede doel punt: 40. Het werd nog 50 door dat M. Hanssen prachtig de bal voor de keepster weghaalde en in de hoek van de goal sloeg. Einduitslag 50. De achterhoede wist dus 't achter veld schoon te houden, vooral dank zij 't goede verdedigende spel van de spil T. Thomassen. Veel succes voor de volgende wedstrijden. De stand na 3 wedstrijden: Maastricht 3 3 0 0 6 17-1 Venray 3 2 1 0 5 14-3 Basko 3 2 1 0 5 6-2 Hopbel 3 1113 6-5 Sittard 3 1 0 2 2 13-9 Den Bosch 3 3 1 0 2 1 2-12 EMHC 4 3 0 0 3 0 2-18 Dames 2 traden na het succesje van de vorige week vol goede moed aan tegen Venlo 3. In een goede wedstrijd waarin onze dames steeds een groot veldoverwicht hadden, konden zij hun tweede competitie wedstrijd in winst omzetten. Voor rust was het J. Akerboom die een fout van de Venlose keep ster afstrafte: 10. Na dit doelpunt bleef ons team aanvallen en menig maal ontstonden er precaire situa ties voor het Venlo-doel. De vele kansen in de vorm van tientallen strafcorners bleven onbenut. Na rust was het weer hetzelfde spelbeeld en ook nu werd geen van de strafcorners in een doelpunt om gezet. Tien min. voor het einde was het de kleine Elsbeth Hoekstra die keurig vrijstaand in de cirkel de bal opving en beheerst inpushte: 20. Voor dit kranige meisje, het kleinste en jongste van het veld, was dit aanleiding een vreugdedans te maken en terecht! Programma a.s. weekend: Zaterdag: Heren junioren: VenrayBlerick (vriendschappelijk), aanvang 15.15, terrein Leunseweg. Zondag: Dames Venray 1Den Bosch 3 14.00 uur Leunseweg HorstVenray 2 aanvang 12.00 vertrek 11.15 Heren: GeldropVenray 1 aanvang 13.30 vertrek 12.15 Denk aan de training a.s. vrijdag en aan de mentale training a.s. za terdag. Hopenlijk zal dit weekend even succesvol zijn als het vorige! Voor het le dames- en le heren team is zaterdag j.l. de competitie begonnen. De dames moesten naar Maastricht (J.G.M.). Dit was een zware en spannende strijd, daar JGM met een sterk spelend team voor de dag kwam. De eerste set werd door hen gewonnen met 15-13. Gering was ook het puntenverschil van de 2e set, die VC Rooy won met 15-13. De gelijkopgaande strijd werd steeds spannender; JGM won de 3e set met 15-12, terwijl onze dames door alles op alles te zetten, de 4e wisten te winnen met 15-8. In de laatste en beslissende set werd er nog harder gevochten, maar de thuis spelende ploeg bereikte met een beetje meer geluk een eindstand van 15-12 in hun voordeel. Uitslag 3—2. Heren 1 moest ook naar het zui den en wel naar Heerlen om de strijd aan te binden met Bekker- veld 2. De heren, die al enige rou tine in de overgangsklasse hebben opgedaan, waren echter niet opge wassen tegen het sterk spelende Bekkerveld. Zij werden in 3 sets verslagen. In de eerste set wisten zij zelfs niet meer dan 8 punten te behalen. De 2e en 3e set ging iets beter, hoewel het zestal niet op volle toeren draaide. De komende compe titie wordt er van dit team meer verwacht. Er werden ook nog trainingswed strijden gespeeld: VC Rooy 2 (dames)Hovoc 1 14 VC Rooy 3 (heren)Hovoc 3 31 VC Rooy 4 (heren)Hovoc 4 Zaterdag 25 sept. is er een leden vergadering gehouden, waarin o.a. gesproken werd over de training. De tijden zijn nu als volgt: Dinsdag 78 uur: junioren (mixed). Woensdag 6.15-7.15: competitie spe lende heren. 7.158.15 Dames senioren. Zaterdag: 34 u.: junioren (mixed). 45 u. Heren 1 en 2 56.30 u. Heren 3, 4, 5. 6.308.00 u. Dames senioren 8.00-9.30 Heren 1 en 2. Zaterdag 1 okt. gaan deze tijden in. Wij ontvangen met plezier nieu we leden. Geïnteresseerden kunnen zich opgeven tijdens de trainings uren (zaal bij Mulo) of bij de secre taris de heer M. Hendriks, Tedder- straat 23, of bij onze voorzitter, de heer M. Custers, Doormanstraat 72. Programma zaterdag 1 okt.: Dames: Cialfo (Aarle-Rixtel)VC Rooy 1 19.00 u. VCT 2 (Tegelen)VC Rooy 2 19.00 u. Heren: CialfoVC Rooy 1 20.00 u. Valuas 2VC Rooy 2 19.15 u. Valuas 3VC Rooy 3 19.30 u. Hovoc 3VC Rooy 4 19.30 u. VC Rooy 5Hovoc 2 15.00 u.

Peel en Maas | 1966 | | pagina 6