miaty S.V.V. NIEUWS s.v.v. JEUGD s.v. LEUNEN WANDELSPORT BASKETBAL BADMINTON ZWEMMEN V.C.ROOY HENGELSPORT V.V. 00STRUM HANDBAL M.H.C.Y. TAFELTENNIS Rl AENS-ROYËRS De grootste keuze in voetbalschoenen U I VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL 1253 SPORM Uitslagen zondag 18 sept.: Venray 1—HBSV 1 2—1 America 1Venray 3 11 De wedstrijd VenrayHBSV had twee totaal verschillende speelhelf- ten. Het ruim 1100 koppen tellende publiek zag in de eerste helft een zeer matig spelend Venray tegen een fanatieke HBSV-ploeg. Na de rust waren de rollen echter gekeerd, want toen namen de SW'ers het heft stevig in handen. In het algemeen werd verwacht dat de SW'ers deze zondag een gemakkelijke zege zouden behalen, maar niets was minder waar. De gasten startten voortreffelijk. Met vloeiende combinaties kwamen ze vooral via hun rechtervleugel ge vaarlijk opzetten en het bleek al vlug dat ze over schutters niet te klagen hadden. Het eerste kwartier werden de Venrayers toch wel iet wat overdonderd. Daarna wist Ven ray het spel iets te verplaatsen, maar het plaatsen was onnauwkeu rig. Er was precies een half uur ge speeld toen Venray tegen een 01 achterstand aan keek. De Venrayse verdediging die ver was opgedron gen werd volkomen verrast door een verre pass, waarachter de scherp opgestelde Verstegen aan ging. Doelman de Kerf twijfelde even met uitlopen en dat was voor de Hout-Blerickse aanvalsleider vol doende om onze doelman kansloos te passeren. Door dit onverwachte tegendoel punt werden de SW'ers kennelijk wakker geschud. Men ging feller spelen en ook het plaatsen werd be ter, terwijl er in de voorhoede soms fantasierijk werd gecombineerd. Een harde voorzet van H. Coppus nam linksbuiten L. Jenneskens ineens op het hoofd, maar de bal belandde in het zijnet. Maar in de 40e minuut kwam de gelijkmaker. Uit een zeer goed genomen vrije trap van P. Smits kreeg Leo Jenneskens de bal toegespeeld die hij ditmaal onhoud baar in de touwen kopte: 11. In de tweede speelhelft steeg de spanning ten top. Een nu goed spe lende SW-ploeg heeft de toeschou wers tot de laatste minuut weten te boeien. De ene aanval na de an dere golfde op het HBSV-doel af, maar het geluk was echter beslist niet aan Venray-zijde. J. de Klerk die uit alle standen schoot en kop te had vooralsnog geen succes. Hoe wel de gasten praktisch niet meer op de Venrayse helft kwamen heb ben ze toch nog eenmaal een zeer goede kans gehad de leiding te ne men. Een treuzeling van een onzer verdedigers eindigde met een slor dige terugspeelbal, precies voor de voeten van een HBSV-aanvaller, die meteen op het SW-doel afstevende, maar de zeer goed spelende Schwa- chöfer wist hem nog op het nipper tje de pas af te snijden. Vijf min. voor het einde werd de spanning eindelijk gebroken. Een keihard schot van rechtshalf P. Smits wist de HBSV-doelman nog onschadelijk te maken, maar de te rugspringende bal werd door J. de Klerk ineens hard ingekopt: 21. De resterende vijf minuten hebben de SW-aanvallers nog volop gepro beerd de score te verhogen, maar de goed spelende HBSV-doelman liet zich nu niet meer passeren. Met de stand 21 in het voor deel van Venray kwam het einde van deze zeer spannende, sportieve wedstrijd, die door Venray op het nippertje, doch zeer zeker verdiend werd gewonnen. Venray 3 was op bezoek bij Ame rica. Men had het accent tegen deze sterke tegenstander op de verdedi ging gelegd en mede hierdoor zijn de SW'ers erin geslaagd een winst puntje uit het vuur te slepen. Na 2 min. spelen wist America met een ver schot te scoren, onhoudbaar voor doelman Arts daar de bal die de grasmat raakte, ineens sterk van richting veranderde. Hierna golfde het spel op en neer waarbij de SW' ers zeker het meest in de aanval waren. Met de stand 10 voor Ame rica brak de rust aan. Na de her vatting hetzelfde spelbeeld, waarbij de gastheren steeds harder gingen spelen. De scheidsrechter deelde de Americanen dan ook verschillende vermaningen uit, want het onbesuis de spel van-de Americanen had met voetballen weinig gemeen meer. 15 min. voor het einde wist J. van Duynhoven de verdiende gelijkma ker te scoren. Programma zondag 25 september: Venray 1Reuver 1 2.30 uur Venray 2Megacles 2 12.00 uur Geysteren 1Venray 3 2.00 uur Venray 4Castenray 2.30 uur Venray 5Wittenhorst 4 12.00 uur Hegelsom 3Venray 6 12.00 uur Venray 1 en Reuver 1 zijn beiden nog onverslagen en voeren samen met Venlo de ranglijst aan. Wie er a.s. zondag zal gaan winnen, op dit moment moeilijk te zeggen. Reuver is voor Venray een geheel vreemde tegenstander. Zeker is in elk geval dat de gasten over een goed team beschikken. De spanning zal beslist weer niet van de lucht zijn. Venray 2 speelt thuis tegen Mega cles 2. De Venray-reserves hebben nog wat goed te maken na de mis stap tegen Blerick 3. Hopenlijk zal dat a.s. zondag lukken. Venray 3 heeft het ook a.s. zon dag weer moeilijk nu de uitbeurt te gen Geysteren vervuld moet wor den. Een puntenverdeling zou al een goed resultaat zijn. Venray 4 krijgt bezoek van Cas tenray. Of het de SW'ers zal geluk ken de volle winst thuis te houden, betwijfelen we. Venray 5 krijgt het ook al niet gemakkelijk nu Wittenhorst 4 op bezoek komt. Het terreinvoordeel kan doorslaggevend zijn. Venray 6 gaat Hegelsom 3 bezoe ken, waar een puntenverdeling te verwachten is. Uitslagen zaterdag 17 sept.: E.H.C. sel.Venray sel. 11 Venray AlWanssum Al 33 Venray A2Resia Al 63 Molenwiekers AlVenray A3 152 Venray BIWanssum BI 12 Venray B4—BW B2 1—7 Venray B5 (L.)Leunen B2 22 Venray ClWanssum Cl 10 Leunen C2Venray C2 42 Programma zaterdag 24 sept. Venray sel.Swift sel. 4.00 uur Venray AlSparta Al 2.30 uur Montagnards Al-Venray A2 4.00 uur Venray A3Oostrum Al 4.30 uur HRC BI—Venray BI 4.00 uur Venray B2 L.Wittenh. BI 4.00 uur Venray B3Leunen BI 3.00 uur BW B2—Venray B5 L. 2.30 uur Castenray BIVenray B4 4.00 uur Venray B6Molenw. B2 2.00 uur Leunen ClVenray Cl 3.00 uur Venray C2Wanssum C2 3.00 uur N.B. In bovenstaand programma zal waarschijnlijk nog een kleine wijziging komen. Raadpleeg dus de mededelingen bij de opstellingen. Oostrum 1 heeft de eerste puntjes binnen. Het had zondag Brughusia 1 op bezoek en wist de volle winst thuis te houden. Het enige doelpunt werd voor de rust gescoord door de midvoor van Oostrum. Hoewel Brug husia alles op. alles zette hield Oos trum stand en bleef 't 10 in het voordeel van Oostrum. Programma zondag 25 september: Holthees 1Oostrum 1 Oostrum 2Ysselsteyn 3 Mogen we de spelers ook nog eens herinneren aan de training op don derdag om 8 uur. De voetbaltoto draait weer! Nieu we deelnemers kunnen zich opgeven bij A. Camps, van Broekhuizenstr. 33, Oostrum. Hier kunt U ook de in gevulde formulieren inleveren, bij voorkeur op donderdagavond tussen 8 en 9 uur. Bij hen, die dat wensen, worden de formulieren aan huis af gehaald. Steunt, door mee te doen aan de toto, uw voetbalvereniging. Bovendien hebt u altijd kans op een flinke prijs. Uitslagen: Melderslo 2Leunen 1 12 Leunen 2Meterik 3 30 Merselo 2Leunen 3 50 EWC ALeunen A 111 Leunen BIOostrum BI 161 Venray B5 L.Leunen B2 2 Leunen B3Ysselsteyn B2 2- Leunen C2Venray C2 42 Programma zaterdag 24 sept.: Leunen AlYsselsteyn Al 4.00 u. Venray B3Leunen BI 3.00 u. vertrek 2.30 uur Sparta B3Leunen B3 2.30 u. vertrek 1.30 uur Leunen ClVenray Cl 3.00 u, Ysselsetyn C2Leunen C2 2.00 u. vertrek 1.00 uur Zondag 25 september wordt in Overloon voor de eerste keer een wandeltocht georganiseerd. Afstan den 5, 10, 15 en 20 km. Inschrijfgeld normaal. Wandelliefhebbers mogen deze mooie gelegenheid niet laten voorbijgaan. Zondag 2 oktober organiseren de gezamenlijke wandelsportverenigin gen in Venray een Oriëntatie-wan deltocht. Deelnemers kunnen zich opgeven bij hun eigen vereniging. Leeftijd: groep 1: 8-11 jaar; groep 2: 11 jaar en ouder. Inschrijfgeld groep 1 f 0.25, groep 2 0.50. Mooie prijsjes zijn beschikbaar. W.S.V. VENRAYS GLORIE Zondag gaan wij wandelen naar Overloon. Vertrek per fiets om kwart over twaalf op de Maashese- weghoek Odastraat. W.S.V. ST. CHRISTOFFEL A.s. zondag 25 sept. gaat W.S.V. St. Christoffel in Eindhoven wande len. Er wordt om 10.30 uur van af de gymzaal Langeweg vertrok ken. Zorgt allen op tijd aanwezig te zijn. Aan de vooravond van het seizoen werd door Kimbria te Maastricht een bescheiden toernooi georgani seerd. Ook BIC was uitgenodigd en verdere deelnemers waren CBBC Beringen (België) en SV Heerlen. Het programma werd geopend met de wedstrijd HeerlenKimbria, die resulteerde in een overwinning voor Kimbria. En toen was het wachten op Beringen. Toen de Belgen niet kwamen opdagen, besloot het orga niserend comité dan maar het toer nooi met 3 teams voort te zetten. De volgende wedstrijd zou nu wor den KimbriaBIC. Deze wedstrijd was 1 minuut oud toen de Belgen verschenen, weliswaar incompleet, maar met aanvullingen van Kimbria kon nu toch de wedstrijd Beringen- BIC gespeeld worden. De Belgen, reeds vermoeid van een 's morgens gespeelde competitiematch, verloren dit aloude duel. Maar in de volgen de wedstrijd kwamen zij beter voor de dag en wonnen, zij het met 4 punten van Heerlen, waardoor zij zich als 3e klaseerden. Nu brak de finale aan: KimbriaBIC. De reeds goed ingedraaide, hoewel opgelapte machine van BIC, begon nu eerst goed te draaien en al spoedig keken de Kimbrianen tegen een achter stand van 130 aan. Toen begonnen zij heftiger terug te vechten, maar veel baatte het niet. Ruststand: 40- 16. In de tweede helft wist BIC zijn voorsprong uitstekend te konsoli- deren (26-25). Totale eindstand: 65 42. In de dubbele cijfers vielen Vrins en Molenaar. Resultaat van het toernooi: 1. BIC Venray 2. Kimbria, Maastricht 3. CBBC Beringen (België) 4. SV Heerlen, Heerlen. P.D.V. DE ZWALUW De wedvlucht vanaf Geldenaken kenmerkte zich door een snel ver loop, met geen verliezen. Het was P. Hendriks, die bij de oude duiven de eerste won, terwijl W. Lormans iedereen te vlug af was bij de jon gen. De uitslagen waren als volgt: Wedvlucht Geldenaken. Jonge duiven. 11 sept. 118 km. Eerste duif 10.21.45, laatste duif 10.32.17. Lormans 1 18 57 81; Munckhof- Poels 2 7 33 47 61; M. de Bruyn 3 5 45 52; Br. Staps 4 12 30 40; W. Pee- ters 6 73; Gebr. Voesten 8 70 83; 74 78 86; H. Philipsen 75; Joop Jans sen 82; G. Pirlo 84. Oude duiven. Eerste duif 10.21.10, laatste duif 10.30.30. P. Hendriks 1 5; Joop Janssen 2; Lormans 3 13 14 30; G. Hendriks 4; J. Janssen V. 6 7 12 17 26; H. Philip sen 8 9; G. Janssen 10; J. Custers 11; W. Peeters 15; M. van Houdt 16; Munckhof-Poels 18; Chr. van Hoof 19 23 24; E. Vermeulen 20; A. Hen driks 21; L. Coopmans 22; J. Bas- F. Schellen 9 32 36 42 76; G. Boom 10 25 26 37 60 68; J. Arts 11 50 51 85; H. L. Willems 13; J. van Haren 14 35 48 72; E. Vermeulen 15 46 A. Smits 16 44 67; P. Willems 17 Br. Drabbels 20; L. Coopmans 21 43. J. Boom en Zn. 22 59 87; Jos. Ver meulen 23 64; J. Hendriks 24 34; L. Thissen 27 38 53; H. Lucassen 28 J. Janssen V. 29 69 71 79; P. Ber trams 31; A. Wijnen 39 77; de Riet- Sijbers 41 56; G. Janssen 49; A. Loo nen 54; M. van Houdt 55 65; A. Wil lems 58 60; Chr. van Hoof 62 63 61 tiaans 25; A. Wijnen 27; E. Ouden hoven 28; P. Bertrams 29. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Geldenaken. Afstand 118 km. Aantal duiven 81. Aankomst eerste duif 10.23.14, laatste duif 10.29.14. Oude duiven. J. Verstegen Zn. 1 9 20; F. Ver meulen 2 12; H. Crooymans 3 16; J, Janssen K. 4 7; Gebr. Hermans 5 17 P. Strijbosch 6 19; H. v. d. Heuvel 8 11; Jac. v. d. Laar 10; P. Janssen K. 13 14 15 18; H. Kleuskens 21. Jonge duiven: Aankomst eerste duif 10.23.00,1 aatste duif 10.31.57. P. Strijbosch 1; P. Janssen H. 2 Jac. v. d. Laar 3 15 23; J. Verstegen Zn. 4 7 16; J. Janssen K. 5 18 19; P. Janssen K. 6 17 21 26; H. Crooy mans 8; Chr. Cuppen 9; J. Strij bosch Zn. 10; Fr. Vermeulen 11 13 20 22; Gebr. Hermans 12; H. Kleus kens 14 25; P. Janssen H. 24. Bij de oude duiven was het J. Verstegen en Zn. en bij de jonge duiven J. Strijbosch, die met de eer gingen strijken. Aan beide koplopers onze gelukwensen. Op 2 oktober organiseert P.D.V. De Vredesduif evenals andere jaren wederom een concours vanaf Rode- school. Voor menig liefhebber is dit de vlucht van het jaar, dus zet allen een paar duiven om dit concours te doen slagen. Er zijn reeds enkele ereprijzen beschikbaar gesteld, laat dan ook geen enkel lid achterblijven om hiervoor een ereprijs beschik- baar te stellen, zodat wij hier een echte prettige vlucht van maken. Voor de liefhebbers van Venray en omstreken bestaat eveneens gele genheid om in te korven. Volgende week hierover meer. Op 10 en 11 december organiseert de Vredesduif en nationale tentoon stelling met als hoofdprijs een vet varken. De nieuwe handbalcompetitie is intussen al gaan draaien, doch ASV neemt hieraan niet deel. Wel zijn intussen twee teams (1 dames en 1 heren) ingeschreven voor de a.s. zaalhandbalcompetitie, die in no vember a.s. begint. Alle wedstrijden voor deze competitie zullen worden gespeeld in de sporthal te Venlo. Met de trainingen voor dit nieuwe seizoen is intussen ook begonnen, terwijl daarnaast vriendschappelijke wedstrijden zijn aangevraagd om zo doende klaar te staan voor de ko mende strijd. Onder leiding van de heren Kleyn en Custers zullen de trainingen wor den verzorgd op iedere woensdag van 8 tot half 10. Zolang en zoveel mogelijk zullen deze trainingen bui ten worden gehouden - sportterrein Leunseweg. Het bestuur van AVS handbal is kortgeleden uitgebreid. De samen stelling daarvan zal nu spoedig be kend worden. Ook is het aantal le den vergroot, terwijl daarnaast nog een nieuwe ledenwerving zal star ten. Intussen kunnen liefhebbers en liefhebsters voor deze sport zich melden iedere woensdagavond op het sportterrein aan de Leunseweg. Voor a.s. zaterdag staan er twee vriendschappelijke wedstrijden op het spel. Om half vier spelen de da mes tegen Avanti Helmond en om half 5 de heren tegen een team van dezelfde club. Alle speelsters en spe lers worden verzocht een half uur voor de aanvang van de wedstrijden aanwezig te zijn op het sportterrein. Met een kleine groep van leden heeft Venray zich aangesloten bij de grote Venlose Badmintonclub. De opbrengst aan kontributie was niet meer evenredig aan de zaalhuur, weshalve de leiding zich genood zaakt zag een dergelijke stap te on dernemen. In Venlo wordt ijverig getraind. Bovendien is het trainen aldaar een genot, aangezien hier het spel eerst goed gespeeld kan wor den bij een hoogte van minimaal 7 meter. In de laatste maanden zijn er geen toernooien geweest, terwijl de kompetitie eerst begin oktober van start zal gaan. Niettemin mogen enkele feiten vermeld worden: opnieuw is Pim Janssen geselecteerd voor de jeugd groep Zuid en is zij daarmede nu de enigste dame in Noord-Limburg die de Bondstraining volgt. Ten tweede heeft Pim intussen bewezen vooruit te gaan door in Venlo als B speel ster al onmiddellijk op de eerste prijs beslag te legen. Zo doorgaande zal Pim het volgende jaar beslist in de hoogste A groep ingedeeld wor den. Intussen blijken er toch nog wel interesses te bestaan voor de Bad- mintonsport en is de leiding opnieuw benaderd om te komen tot een trai ning in Venray zelf. Het vermoeden is groot dat a.s. maandag reeds ge traind zal kunnen worden en wel in de zaal Venray zuid aan de Beuken laan: voor jeugd van half zeven tot acht uur en voor de senioren van acht uur tot half elf. Zij die eens willen komen „kijken" zijn van har te welkom. ZWEMCLUB SPIO Er zijn nog steeds enkele lidmaat schapskaarten niet afgehaald. Indien deze kaarten niet voor dinsdag 27 september zijn gehaald, moeten we de aanvraag van het lidmaatschap als ongedaan beschouwen. Zaterdagsavonds worden steeds meer kledingstukken achtergelaten door de kinderen. Wij verzoeken daarom de ouders hun erop te wij zen zuiniger met hun spullen om te gaan. Verloren voorwerpen kunnen worden teruggehaald op het sekre tariaat Marktstraat 5 Venray op de normale openingsuren. Wil iedereen, die zijn zwemdiplo ma nog niet heeft afgehaald, zo snel mogelijk dit diploma afhalen bij Mevr. van den Munckhof, School straat 35. Afgelopen weekend heeft V.C, Rooy gelegenheid gehad verschillen de trainings wedstrijden te spelen in verband met de komende competitie. Sommige wedstrijden met verras sende afloop; het eerste herenteam b.v. wist zondag te Geleen een over winning te behalen van 31 op MJAV en ook zaterdag wist het goed spelende team te winnen van Hovoc (Horst). Ook het verjongd heren 2 kan met een gerust hart de competitie in gaan. Ze wisten zaterdag van een Hovoc-team te winnen. Het tweede damesteam dat uitge nodigd was voor een vriendschappe lijke wedstrijd te Horst heeft even min voor de competitie te vrezen, hard trainen is voor hen echter nog de leus. Ook dames 1 moest het onderspit delven, dat was echter niet verwon derlijk, want dit kwam uit tegen 'n hoofdklasse spelend VCT. Al met al zal VC Rooy door hard vechten be slist wel wat kunnen bereiken. ATTENTIE: Zondag 10.30 uur se nioren vergadering. Programma zaterdag 24 sept.: Dames: JGM (Maastricht)V.C. Rooy 1 16.00 Heren: Bekkerveld (Heerlen)VC Rooy 1 18.30 uur Uitslagen: Zaterdag Junioren Heren VenrayVenlo 24 Zondag: Dames: Venray 1—Sittard 7—1 Blerick 2Venray 2 00 Heren: Uden 3Venray 1 11 Veteranen VenraySittard 21 Heren junioren speelden zaterdag weer een vriendschappelijke wed strijd, nu tegen Venlo. In een leuke wedstrijd moesten onze jongens toch het onderspit delven, vooral van wege het feit dat het samenspel in de voorhoede van Venlo veel beter was. Met een ongekende vrees trad ons eerste dameselftal zondag j.l. in 't veld om daar Sitard te ontmoeten. Deze angst was gebaseerd op een overwinning van 120 van laatste- genoemde tegen EMHC (Eindhoven) waarvan wij vorige competitie niet hadden kunnen winnen. U begrijpt, we wisten niet wat ons te wachten stond. Het beginsignaal werd gegeven. Venray ging van start en er viel al gauw de door niemand verwachtte eerste goal, door onze goalgetster T. Janssen, keurig in de linkerhoek ge scoord. Nog vijf keer voor de rust liet zij ons zo'n prachtig doelpunt zien, zo dat tot aller tevredenheid de stand bij de rust 60 in ons voordeel was. Er moet gezegd worden dat het in de voorhoede prima ging, alleen was het jammer, dat geen van de andere voorhoedespeelsters tot het maken van een goal konden komen. Daar alle aanvallen door Sittard via de rechtsbuiten gingen werd deze speel ster door te veel mensen gedekt. Deze fout werd Venray op het ein de van de tweede speelhelft op een minder prettige wijze duidelijk ge maakt. Na een stand van 70 werd het dan ook 71. Deze goal kwam jammer genoeg (maar laten we Sit tard dit gunnen) tot stand door een misverstand tussen de keepster T. Stevens en de rechtsback P. Jeu ken, waarbij onze goede keepster vrijuit ging. Eindstand dus 71. La ten we zo doorgaan en hierbij veel succes voor de wedstrijd die we in Best a.s. zondag gaan spelen. De stand na twee wedstrijden is in hun klasse: Maastricht 2 2 0 0 4 15—1 Venray 2 1 1 0 3 9—3 Basko 2 1 1 0 3 4—2 Sittard 2 1 0 1 2 13—7 Den Bosch 3 2 1 0 1 2 3—11 Hopbel 2 0 1 1 1 3—5 Best 2 0 1 1 1 2—7 EMHC 4 2 0 0 2 0 2—15 Dames 2 ging met een geheel ver jongd elftal haar eerste competitie wedstrijd spelen in Blerick. Alhoe wel de gastvrouwen sterker waren konden onze dames toch stand hou den vooral dank zij het goede werk van onze nieuwste aanwinst keep ster M. Steigenga en back J. Poels. Goed zo dames, dit geeft de burger moed! Met een beetje schrik in de benen maakte Heren 1 de reis naar het onbekende Uden. Met de rust was de stand 10 voor de thuisploeg, door een onnodig doelpunt vanwege een dekkingsfout in de achterhoede. In de tweede helft ging ons team in het offensief, maar de vele aan vallen liepen telkens vast vanwege het tè individualistisch of te ondoor dachte spel in de voorhoede. Toch kon Fr. Cup een kwartier voor het einde een voorzet van M. Wicherts afronden: 11. Hierna werd alles op alles gezet en 3 minuten voor tijd hadden we de overwinning voor het grijpen toen de scheidsrechter een straf- push toekende, maar de Udense keeper kon het schot van J. Houba keren. Toch mochten onze mannen tevreden zijn met deze uitslag, die de spelverhouding goed weergaf. Na een lange rustperiode traden de „oudjes" in het veld tegen het bevriende Sittard. In een leuke en zeer sportieve wedstrijd kon ons jon gere elftal (de Sittard veteranen waren gemiddeld 10 jaar ouder!) het tot een overwinning brengen. In de eerste helft kon H. Thomas sen scoren, maar even voor half time verschalkte een der Sittard-voor- waartsen de overigens uitstekende gelegenheidskeeper Dick Min. Na rust was het Fr. Billet die, nu in de voorhoede spelend, in de laat ste minuut zijn eerste doelpunt op Venrayse grond kon aantekenen: 2-1. Al met al een gezellige middag waarin menigeen zijn spieren weer eens heeft kunnen strekken. Programma a.s. weekend: Zaterdag: Heren junioren ViersenVenray Vertek 1.45 uur. Aanvang 3.30 uur Zondag: Dames: BestVenray 1 12.30 u. vertek 11.15 uur. Venray 2Venlo 3 12.30 u. Terrein Leunseweg Heren 1 is vrij. Heren junioren gaan dus hun eer ste „interland" tegemoet tegen Vier sen. Voor deze enthousiaste ploeg zeker een leuke belevenis. Dames 1 wacht de moeilijke wed strijd in Best en Dames 2 kunnen hopelijk ook nu op eigen terrein tot een goed resultaat komen. Mentale training zaterdag 19.00 uur op het gymnasium. Heren 1 hebben een rustdag en kunnen uitkijken wat de concurren tie doet. Denk aan de training a.s. vrijdag van 67 uur voor alle leden! DE ROERDOMP J.l. zaterdag werd de tweede on derlinge wedstrijd met Oostrum ge houden te Geysteren. Onder ideale weersomstandigheden werd van twee tot vier uur gevist. De deelna me was zeer goed, maar de vangst niet. Na afloop van de wedstrijd wer den in café Lenssen de prijzen uit gereikt. De indeling-verstandhouding tussen deze beide verenigingen laat niets te wensen over. Dat heeft deze wedstrijd en deze avond bewezen. Hartelijk dank aan de kontroleurs die hebben meege werkt tot het slagen van deze wed strijden. De uitslagen volgen nog. Zaterdag 1 oktober is onze trip naar Heusden, vertek 7 uur vanaf het clublokaal. Opgeven uiterlijk t.m. maandag 25 sept. Kosten 3,per deelnemer. Ook dames kunnen mee. Afgelopen zaterdag speelden onze junioren een vriendschappelijke wedstrijd tegen Armada uit Horst. Ons eerste juniorenteam was bijzon der goed op dreef en won zeer ver diend met 73. Vooral de- jonge Theo Verhalle viel op door zijn bij zondere prestaties. De beide andere teams leden een nederlaag. De meeste sets werden met miniem verschil verloren. Al met al hebben onze jongens geleerd dat de competitie-ervaring hier een grote rol speelt. Zondag j.l. werden de achtkampen van de vierde klasse senioren ge speeld. Na zeer spannende wed strijden was de uitslag als volgt: 1. Pollak, Blue Star 5 10—4 B. Hendriks Red Stars 5 113 J. Wijnhoven 4 96 H. Theuws Red Stars 3 89 5. v. Onzen, Genooi 2 69 I. Verstappen, Genooi 2 710 Driessen, Hegta 0 212 l. v. Nus, Genooi 0 014 Zoals U ziet eindigden Hendriks en Pollak met een gelijk aantal pun ten doch het setgemiddelde van de heer Hendriks was iets beter, daar dit echter geen invloed heeft op de einduitslag moest nog een beslis singswedstrijd worden gespeeld. De grote routine die de heer Pollak heeft gaf uiteindelijk de doorslag. Hij won uiteindelijk met het kleinst mogelijke verschil nl. 23-21 en 21-19. Uit het bovenstaande moge blij ken dat onze heren niet voor niets van de zomer het trainingskamp bij gewoond hebben in Duitsland. Wij zien het nieuwe seizoen dan ook met het volste vertrouwen tegemoet.

Peel en Maas | 1966 | | pagina 8