Kerkelijke Diensten WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN Zwemclub Spio had succes Wielerronde in Ysselsteyn K0EKK0EKSKL0K in de raadszaal van Venray dienstjubileum Handelsavondschool van 21 tot en met 27 augustus VRIJDAG 19 AUGUSTUS 1966 No. 33 ZEVEN EN TACHTIGSTE JAARGANG Fl PEEL EN MAAS DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 1512 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 12 et p. mm. ABONNEMENTS- PR US PER KWARTAAL 175 (buit™ Vpnrey L-) BIJ DE LIMBURGSE KAMPIOENSCHAPPEN VOOR OPEN-BADERS Kermiszondag heeft voor de Ven- rayse zwemvereniging Spio een bij zondere betekenis gekregen. Nadat ongeveer twee jaar geleden een officiële trainingsploeg werd ge- geformeerd die nu ruim 'n half jaar door de heren J. Cup en L. Bertrands getraind wordt - behaal de Spio nu al haar eerste succes Op die kermiszondag n.l. behaal- Ben Janssen het Limburgs Kampi oenschap Open-Baders op de 100 m schoolstlag voor jongens onder de 16 jaar. Een kleine teleurstelling werd die dag echter voor A. van Soest, die, nadat ze de 3e prijs voor de 100 m schoolslag voor meisjes beneden 16 jaar, al in ontvangst had genomen, bemerkte dat de jury een fout had gemaakt. De 3e prijs bleek niet voor haar te zijn. Voor haar eerlijke sportiviteit ontving ze het diploma dat aan de prijs verbonden is toch. Nog enkele vierde plaatsen wer den behaald door: A. van Soest op de 50 m vlinderslag meisjes bene den 16 jaar; A. Sijbers op de 50 m vlinderslag dames (jongste deel neemster in deze categorie); en B. de Koning op de 100 m vrije slag voor jongens onder de 16 jaar. De andere zwemmers en zwem sters van Spio behaalden - gezien de relatief korte training - nog zeer eervolle plaatsen in deze belangrijke wedstrijd. Op de foto Ben Janssen, die Lim burgs kampioen Open-Baders op de 100 m schoolslag voor jongens on der 16 jaar werd, en de de pech vogel van die zondag mej. Ant. v. Soest. (Foto G. Kruysen) A.s. zondag 21 augustus zal in Ys selsteyn weer de jaarlijkse wieler ronde ten bate van de kerk gehou den worden. Zij staat weer onder auspiciën van de R.K.N.W.B. en be gint om 1.30 uur n.m. Voor de wielersport blijkt in de laatste tijd groeiende belangstelling te bestaan, terwijl ook het gehalte der renners duidelijk vooruitgang geeft te zien. Hierdoor worden de wedstrijden spannender en spanning zal er in Ysselsteyn zondag wel zijn. Nieuw is de zg veteranen wedstrijd waaraan sterren van enkele jaren geleden zullen deelnemen, zoals bv Guus Willems uit Venray en.a. Na de veteranen komen de juni oren aan start Wie daar uiteindelijk zal winnen is moeilijk te zeggen, er zijn nl verschillende favorieten. Als laatste groep zullen de seni oren van start gaan. Verschillende renners in deze groep zijn aan el kaar gewaagd en daarom zal het er niet aan spanning ontbreken. Al met al wacht de bezoekers 'n enerverende wedstrijd en het orga niserend comité hoopt dan ook op een groot aantal bezoekers en mooi weer.... DUITSE JONGEREN OFFICIEEL DOOR BURGEMEESTER CUSTERS ONTVANGEN Vrijdag j.l. heeft burgemeester mr Custers op het gemeentehuis ont vangen de deelnemers van de twee de groep jongeren, die in het kader van de actie „Verzoening over de graven heen" te Ysselsteyn te werk zijn gesteld. Bij deze plechtigheid waren o.m. tegenwoordig: wethou der A. van Dijck; gem.secretaris H. Vorst; oud-burgemeester Schneider van Konstanz; de leider van het Landesverband Baden Wurtenberg, Dr. Dutty; Jugendreferent Walter Gruber van het Verband B.W van de Deutsche Volksbund Kriegsgra- berfürsorge; het hoofd van duits soldatenkerkhof te Ysselsteyn, kapt. L. Timmermans; pastoor Kohl uit Beieren en de leider van de jonge rengroepen Rector Oberle. Zoals bekend worden deze groe pen ingezet voor werkzaamehen op het duits kerkhof en de jongens zijn allemaal priesterstudenten, de z.g. late roepingen. In een zeer sympathieke toespraak vertelde burgemeester Custers iets over de historie van Venray en ge waagde van de problemen bij de na-oorlogse ontwikkeling. Twee we ken temidden van de Venrayers kan voor de duitse jeugd een pluspunt zijn, ze leren een ander volk ken nen, andere levenswijzen en ka rakters. Duitsers en Nederlanders zijn door de geschiedenis van el kaar gescheiden geraakt, hoewel zij met onze zeden en cultuur nauw verbonden zijn. Deze ontmoeting kan iets van die scheiding opheffen waarbij de jeugd gerust mag discu- siëren over de voorbije oorlog. „Venray, kampplaats in de voor bije oorlog, mag een vruchtbare bo dem voor verbroedering zijn, voor verzoening. Venray, middelpunt van een krans van oorlogskerkhoven, met een Vredeskerk en Kennedy- plein moge daarbij een goed uit- ganspunt zijn" aldus burgemeester mr. Custers. Burgemeester a.d. Schneider uit Konstanz wees de jongeren vooral op de mogelijkheden welke deze generatie geboden wordt, om elkaar te ontmoeten, elkaar te leren ken nen. Ettelijke miljoenen doden, ver spreid over de honderden kerkho ven moge Voor deze generatie een waarschuwing blijven tegen het zin loze van een oorlog. De jeugd van heden - bewust levend in vrijheid - moge de mogelijkheden aangrijpen om in andere landen vrienden te maken. Het vakantiewerk der duit- se jeugd op de soldatenkerkhoven maakt dergelijke ontmoetingen mo gelijk. - Namens de regering van Baden Wurtenberg dankte deze bur gemeester het Venray se gemeente bestuur voor hun medewerking en door deze het gehele Venrayse volk. Aan burgemeester mr Custers, aan wethouder A. van Dijck, aan secre taris H. Vorst, aan kapt. Timmer mans en aan Pastoor Janssen van Ysselsteyn werden boekwerken ge schonken als een dankbewijs. Rector Oberle dankte namens de jongens voor de medewerking van autoriteiten en bevolking. Hij bood Venrays burgemeester een fraaie koekkoeksklok aan benevens een kruik „Kirschwein". Hij vroeg zich af of uit de diepte van het weder zijds gedragen leed niet de vrucht geboren kon worden van een hechte vriendschap. Met de wens dat wat geweest is, nimmer zal terugkeren en dat het slaan van de koekkoeks klok in Venrays gemeentehuis een uiterlijk teken mag zijn van die vriendschap met de bevolking van het Schwartzwald en Baden Wur tenberg, besloot deze Rector zijn toespraak. In lunchroom Verheugen werd aan de deelnemers een koffietafel aan geboden door het gemeentebestuur en maakten de gasten kennis met de zo gerenomeerde Venrayse vla'- tjes. Menig sigaar met Venrays wa pen op het bandje werd in dank aanvaard als souvenir voor de Hei mat. De middag werd verder benut voor een tochtje langs de mooiste plekjes van het Venrayse land en een koele duik in het zwembad. 40-JARIG JAN HENDRIKS Het restaurant van het psychia trisch ziekenhuis St. Anna was j.l. dinsdag herschapen in een bloemen tuin, terwijl de vele cadeaux zich opstapelden rond dhr. Jan Hendriks die op deze dag herdacht dat hij 40 jaren onafgebroken werkzaam was in deze inrichting. De feesteling werd een receptie aangeboden, en onder de vele gas ten, die hiervan gebruik maakten, bemerkten wij o.m. Deken Loonen, loco-burgemeester van Dijck, wet houder Fr. Janssen, de directeur en doktoren van St. Anna envrijwel al le religieuse en leken-personeel van dit psychiatrisch ziekenhuis. In de 40 paren dat de heer Hen driks hier werkzaam is, heeft hij 'n aparte plaats weten in te nemen. Begonnen als electricën, doorliep hij verschillende rangen en functies, totdat hij uiteindelijk als hoofd van het technisch personeel zijn staat van dienst vol kon maken. Vooral in de na-oorlogse jaren bewees de heer Hendriks niet alleen zijn vak manschap maar ook zijn deskundig heid. Venrays gemeenschap heeft jaren lang van zijn krachten kunnen pro teren, vooral op het gebied van de sport. Hij heeft aktief meegewerkt aan de heroprichting van D.S.O, was vurige aanhanger en bestuurslid van de voetbalvereniging De Valk en later ook van S.V.V.Ook St. Chris- toffel had in hem een ijverige vice- voorzitter, wiens kwaliteiten voor al op de voorgrond traden bij het Vanuit het voortreffelijk inge richte tentenkamp in Ysselsteyn worden door de jongeren ook toch ten ondernomen door ons land, ter wijl Pastoor Janssen in Ysselsteyn contactavonden organiseert waarbij de burgemeester of de wethouders acte de presence geven. Intussen komt woensdag alweer de laatste groep van deze jongelui in Venray aan. bondsfeest dat in Venray werd ge- organseerd. Nog enkele maanden scheiden de heer Hendriks van zijn pensioen. In april komend jaar hoopt hij van zijn welverdiende rust te gaa.n genieten. vormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck om HALF ELF waar de heer Keers eveneens voorgaat VENRAY Op 22 augustus a.s beginnen de lessen weer van de Middelbare Han delsavondschool te Venray. Deze school biedt voor vele jongens en meisjes een mooie gelegenheid om nog wat ontwikkeling op te doen. Er wordt onderwijs gegeven in de nederlandse taal en nederlandse handelscorrespondentie, duitse taal en duitse handelscorrespondentie, boekhouden, bedrijfsrekenen, han delskennis, bedrijfsleer en rechts- en wetskennis. De lessen zijn op maandag, dinsdag, donderdag en op vrijdagavond van 6.15 tot 8.45 uur. Wie alleen de lagere school heeft doorlopen kan in het eerste leerjaar geplaatst worden. Heeft men reeds meer onderwijs genoten, dan bestaat de mogelijkheid om in het tweede, soms zelfs in het derde leerjaar ge plaatst te worden. De kosten zijn zeer gering. Voor gemiddeld één gulden per week krijgt men 12 lessen, terwijl hier bij ook nog het geld voor boeken enz. is inbegrepen. Het diploma is geldig voor de Ves tigingswet Bedrijven, terwijl men ook een goede voorbereiding krijgt om op een kantoor te gaan werken. Meldt u zo spoedig mogelijk aan, bij een der adressen welke vermeld zijn in de advertentie in dit blad. Zondag: 12e zondag na Pinksteren Vandaag aan de kerkdeur collecte voor de katholieke E.H.B.O; 7 uur Parochiemis; 8 ur Harrie Kessels; 9 uur hoogmis voor de deelnemers aan de processie van Geysteren 10 hoogmis gest. jrd. Theo Vervuurt. Maandag; 7.30 int. fam. Verheijen ■Loonen. Dinsdag: 7.30 gez. mnd. Mart. en Wilh. Hendriks. Woensdag: 7.30 Johannes Rongen. Donderdag: 7.30 overl. fam. Rut- ten-Kockelkoren. Vrijdag: 7.30 gez. mnd. Hub. Jan sen. Zaterdag: 7.30 overl. ouders Pou- wels-Minten; biechten van 6-7 uur. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 12e zondag na Pinksteren H. Missen om 6.30 7.30 en 8.30. Om 10 uur parochiehoogmis; collecte v. de kerk en kerkengeld. Maandag feest van het Onbevlekt Hart van Mari; 7.30 H. Mis ter ere van O.L.Vrouw. Dinsdag: 7.30 maanddienst Peter Antonius Direx. Woensdag: 7.30 hoogmis tot int. v het gezin Driessen-Timmermans. Donderdag: 7.30 stichting Gerar- dus Geurts en ouders. Vrijdag: 7.30 stichting-mis Arnol dus en Joanna Janssen. Zaterdag: 7.30 maanddienst Wilh. Wennekers; zaterdagavond biecht gelegenheid van 5-7 uur. •PAROCHIE CASTENRAY PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week Kapl. Driessen, Markt 5 tel. 1882 Zondag: 12e zondag na Pinksteren 7 uur uit dankbaarheid; 8 uur A. van Dijck; 9.30 uur Hoogmis voor de parochie; 11 uur overl. fam. Til- lemans-Duijf; 18 u Gerard Vullings Maandag: feest v. h. Onbevlekt Hart van Maria. 7.30 uur Johanna Pelzer-Rongen; 8.15 uur Gerardus Aarts vanwege Genootschap v. St. Jozef; 9 u mevr. Odenhoven-Swin- kels; 19 uur Nelly Linders v.w. de buurt. Dinsdag: 7.30 uur best. jrgt. Clara v.d. Wijst-Lankveld; 8.15 uur Her man Jeuken v.w. de buurt; 9 uur Anna v.d. Linden v.w. de buurt; 19 uur overl. familie Hanssen-Ver- hofstad. Woensdag: 7.30 uur Gerard Aarts v.w. Genootschap St. Jozef; 8.15 uur Mevr. Aben-Fleurkens; 9 uur best. jrgt. Pierre van Opbergen; 19 uur Piet Jacobs. Donderdag: 7.30 best. jrgt. Piet Pouwels en echtgen. 8.15 ov. ouders Oudenhoven-Loonen9 uur Anna Verstraelen-van Meijel. Vrijdag: 7.30 J. Gossens-Kessels; 8.15 tot zekere intentie; 9 uur J. v. d. Tillaart v.w. de buurt: 19 u ov. fam. Janssen-van Sambeek. Zaterdag: 7.30 u overl. fam. Bon- gaerts; 8.15 uur Gerardus Aarts v. w. Genootschap St. Jozef; 9 uur H. Jeuken v.w. de buurt; 19 uur Ar- noldino Aben-v.d. Mond. Biechten van 18-19 uur. PAROCHIE PATERSKERK Priester van de week Pater Seraphinus tel. 1973 bgg 2337 Zondag: 12e zondag na Pinksteren H. Missen om 6.30 7.45 9 en 11.45 u. hoogmis om 10.15; 7 u. lof m. overw. Maandag: feest van het Onbevl. Hart van Maria; Dinsdag: H. Philippus, belijder. Woensdag: H. Bartolomeus, bel. Donderdag: H. Koning Lodewijk, belijder. Vrijdag: mis van vorige zondag of votiefmis; 16.30 H. Mis bij het 25- jarig huwelijk van Stevens-Rülle; 19 uur H. Mis voor onze gezinnen. Zaterdag: H. Jozef Calesanctus, be lijder; om 5 en 6 uur en van 7 tot 8 uur gelegenheid om het Sacrament der biecht te ontvangen. Mededeling: Deze week iedere avond om 7 uur avondmis, behalve zaterdag. Misintenties: Zondag: 6.30 Gerard Berkens; 7.45 Johanna v. Teeffelen-Dekker en ov. kinderen; 9 u. Herman JansBeken; 10.15 voor de parochie; 11.45 Mar- tinus Peters (buren). Maandag: 6.55 Selida Virginia Ro- jer; 7.45 uit dankbaarheid; 8.30 Hu- berdina Bleek en H. Ingebleek; 7 u. avondmis voor overledene. Dinsdag: 6.55 v. overledene; 7.45 Karei Jacobs; 8.30 Jan Arts en Ev. Janssen; 7 u. avondmis zek. int. Woensdag: 6.55 Constans Rojer; 7.45 Martinus Hendriks; 8.30 overl ouders Jacobs-Duijf en overl. kin deren; 7 uur avondmis Anna Man- ders-Hüppen. Donderdag: 6.55 Antoinette Ram- melmans-Elsevier; 7.45 overl. fam. Ambrosius; 8.30 Wilhelmina Hen driks D.O.; 7 uur avondmis voor overledenen. Vrijdag: 6.55 Eva Wilhelmina Ro jer; 7.45 Martinus Hendriks D.O.; 8.30 Wilhelmina Betrams-Vermeulen (buren); 7 uur avondmis voor onze gezinnen. Zaterdag: 7.45 Pater Florentius Lucassen; 8.30 Gerardus Aarts en Maria Theodora Aaars-Martens. Dienbeurten Accolythen: Zondag: 6.30 Peter Wijnands en Faessen; 7.45 Jan Meesters en Henk Arts; 9 uur Arno Sanders en Ant. Claassens; 11.45 Pieter Ewals en Ro- nal Vastert. VREDESKERK VENRAY Zondag: 12e zondag na Pinksteren 7.30 leesmis voor overl. Peter Oo- mens (P.O.C.) 9 uur leesmis v. overl Gerardus Verkoeijen-Petronella Cremers en kinderen; 10 uur hoog mis voor alle parochianen; 11.30 lm voor overl. August van Bergen. Maandag: feest van het Onbevlekt Hart van Maria; 8 uur leesmis overl. Herman v Ass; 19 u avond mis v voorspoedige beterschap. N. Dinsdag: 8 u leesmis voor overl. fam. Nijs-Coppers; 19 uur avond mis voor overl. Herman Jeuken. Woensdag: 8 uur leesmis voor de gelovige zielen; 19 uur avondmis v. overl. Wilhelmus Thijssen. Donderdag: 8 uur leesmis voor overl. Bennie Thielen en Corry Geurt j ens; 19 uur avondmis voor overl. Johanna Willems-Janssen vw de buurt. Vrijdag: 8 uur leesmis voor overl. Johannes Gossens en Elisabeth Kes sels; 17 uur plechtige huwelijksin zegening en eucharistieviering voor bruidspaar Dura-Strijbosch; 19 uur avondmis voor overleden Mathias v. d. Bereken. Zaterdag: 8 uur leesmis v. overl. Peter Oomens; 19 uur avondmis overl. Wim van Gastel; biechtgele genheid van 5-7 uur n.m. HERVORMDE GEMEENTE Zondag is er weer dienst in de Veltumse kapel, aanvang NEGEN u. Predikant is de Weleerw. hr. Keers. Dan begint de dienst in de Her Zondag: 12e zondag na Pinksteren 7.30 leesmis; 10 uur hoogmis voor de parochie. Maandag feest van het Onbevlekt Hart van Maria; 7.30 gest. gez. jrd. Henr. v.d. Pasch en Anna Cath. v. d. Homberg. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jrd. Mart. Dinghs en A.G. Cox. Woensdag: 7.30 gezinsmis tot int. van hen die in deze Mis offeren. Donderdag. 7.30 gest. gez. jrd. J Geurts, Petr. Pouwels en Christ. Geurts. Vrijdag: 7.30 gest. gez. jrd. Petr. Driessen. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O. L. Vrouw van Altijdd. bijstand tot int. van hen die offerden. Biechten van 6-7 uur. Kerkpoetsen: Gonny Weys en An- ny Donders. Misdienaars: J. Rambags, P. Roe lof s, P. Wismans, M. Keysers. Akolieten: J. Rambags Gz., J. Ram bags Jz., L. Rambags, J. Swinkels. N.B. Aanstaande bruidsparen: Meldt u tijdig bij uw pastoor als u trouwplann enhebt, liefst 2 maan den vóór uw trouwdatum. U krijgt dan een introductie-kaart ovor de bruidsparen-cursus te Venray in San Damiano: 1. Zondag 11 sept.; zaterdag 17 sept zondag 25 sept. 2. Zondag 30 oktober, zaterdag 5 november, zondag 13 november. 3. Zaterdag 3 december, zondag 11 december, zondag 18 december. te Horst in de Oude Lind: 1. zaterdag 3 september, zaterdag 10 september, zondag 26 september. 2. Zaterdag 22 oktober, zaterdag 29 oktober, zondag 6 november. 3. Zaterdag 3 december, zaterdag 10 dember, zondag 18 december. Zondag: 12e zondag na Pinksteren Feest van de kindsheid. In de na middag optocht en collecte in de kerk. Preek door Pater v. Megen. 6.45 leesmis voor de parochie; 8 u. leesmis voor een 94 jarige; 9.15 de hoogmis als jrg. voor Gerrit Camps 10.30 leesmis voor Elisabeth Jansen- Jenniskens. Maandag: 6.45 leesmis voor de ov. familie Verheijen; 7.30 gest. jrg. v. Gerard Verkoeijen en echtgen. Dinsdag: 6.45 gest. leesmis voor Wilem de Haen, beide echtgen. en overl. kinderen; 7.30 leesm. tot int van de fam. Direks. Woensdag: 6.45 leesmis voor de eerw. zuster Dina Buggems; 7.30 u gest. leesmis voor Godefridus Loo nen, Willem en Peter Jenniskens, Mathijs Marcel lis en echtgenote. Donderdag: 6.45 dezelfde int. als woensdag om 7.30 uur.; 7.30 lees mis voor de overl. fam. Reintjes- Jenniskens (kindermis). Vrijdag: 6.45 leesmis voor Ant. Loonen, Frederica Loonen-de Ponti en Johanna Verheijen-Loonen; 7.30 gest. jrg. voor Martinus Loon, echt gen. en overl. kinderen. Zaterdag: 6.45 leesmis voor Anto- voor Nella Kusters; 10 uur hoogmis bij het zilveren huwelijksjubileum Hermans-Manders; biechten van 4- uur. Akolieten: 6.45 Bert Smets en Jac Koenen; 8 uur Jan Voermans en Tonny Cornelissen; 9.15 P. Heesen H. Baltussen, G. Jenniskens en J. v. Ooi; 10.30 M. Janssen en P. Stevens. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 12e zondag na Pinksteren 7 uur leesmis voor Harry Goumans; 8.15 leesmis voor de familie Claes- sens-Poels; 9.15 leesmis ovor Peter Johannes Philipsen; 10.15 hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.15 jrg. v. Maria Ver hoeven en overl. familie. Dinsdag: 7.30 leesmis voor overl. familie Keyzers-Smeets. Woensdag :8 uur weekdienst voor Pieter Luyten. Donderdag: 7 u avondmis, week dienst voor Louis Arts. Vrijdag: 7.30 geen H. Mis; 10 uur plechtige huw.mis voor het bruids paar Driessen-Koonings. Zaterdag: 7.30 maanddienst voor Anna Arts-Janssen. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 12e zondag na Pinksteren 7 uur leesmis tot int. van de familie Muysers-Litjens; 8.15 leesmis voor de parochie; 10 ur hoogmis voor de overl. fam. Janssen-Emonts; 11.30 leesmis voor Maria Pubben. Maandag: feest van het Onbevlekt Hart van Maria; 7.30 gest. hoog mis t.e.v. Onbevlekt Hart v. Maria. Dinsdag: 7.30 best. jrg. voor Peter Johannes Poels. Woensdag: 7.30 gest. jrg. voor Z. E.H. Pastoor Vercoulen. Donderdag: 7.30 gest. jrg. voor Z. E.H. Rector Beek en familie. Vrijdag: 7.30 gest. jrg. voor Jo hannes van Vegchel, echtgen. en dochter. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis voor Eudoxia Michels; biechtgelegenheid dagelijks na de H. Mis en zaterdag avond van 7 tot 7.30 uur. rdag: nia Croymans-Peeters; 7.30 leesmis RECTORAAT VEULEN Zondag: 12e zondag na Pinksteren 7.30 leesmis ter ere van St. Antoni us van Padua; 10 uur hoogmis voor de parochie; 2.30 uur lof. Maandag feest van het Onbevlekt Hart van Maria; 8 uur leesmis tot bijzondere int. O.L.Vrouw v. Lourd. Dinsdag 8 uur leesmis tot bijzond. intentie fam. Burgers-Heesen. Woensdag: 8 uur leesmis overl. familie de Lauw-Rongen. Donderdag: 8 uur leesmis voor zal. Sj. Burgers, echtgen. en zoon Hub. Vrijdag: 8 uur leesmis voor het geest, en tijdelijk welzijn gezin B. Zaterdag: 8 uur leesmis voor zal. Theodorus Willems; 10.30 plechtige hoogmis en inzegening van het huw. van het bruidspaar van der Meer- van Wylick. Kerkpoetsen: Miet Geelen en Mia Wilms. Accolieten voor 21 augustus: Mat- tie Kunen, Gert Geerits en Willy v. Ooi. RECTORAAT HEIDE Zondag: 12e zondag na Pinksteren 7.30 leesmis voor Johannes v. Kem pen; 10 uur gest. gez. jrg. v. Lam- bertus v Vegchel en Gertruda Arts. Akolieten Jan Ewals en Jacques Derikx. Misdienaars van de week: Frans Vousten en Harry v. Lierop. Maandag: 7.30 leesmis tb.L fam. van Vegchel-Lemmen. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Maria Potten-Petri. Woensdag: 7.30 leesmis voor Pe ter Paul Janssen. Donderdag: 7.30 leesmis voor Tho mas Michels. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Marti nus Ewals en Wilhelmina Leijssen. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Petrus Mathijs Janssen. Biechtgelegenheid van 7-8 uur. Kerkpoetsen: Wies van Osch en Tilly Linders. RECTORAAT SMAKT Zondag: 12e zondag na Pinksteren 6.15 H. Mis; 7.30 voor Gerrit Jans sen; kapel H. Mis voor de shool- jeugd; 10 uur hoogmis voor Antoon en Ser van Dijck. Na de Missen is er 'n kollekte ten bate van de R.K. E.H.B.O (pleisteraktie). Maandag: 7.30 H. Mis. Dinsdag: 7.30 voor Johanne Elis. Seymons-Swemmers. Woensdag: 7.30 te.v. St. Jozef. Donderdag: 7.30 voor overl. ou ders de Haart-Creemers. Vrijdag: 7.30 voor overl. Zeegers- Emonts. Zaterdag 7.30 t.e.v. O.L.Vrouw. 's middags om 3 uur huwelijksmis.

Peel en Maas | 1966 | | pagina 5