Kerkelijke Diensten S.V.V. NIEUWS S.V. LEUNEN WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 31 juli tot en met 6 aug. JANNY BAR Onderbezetting bij de politie Circus Toni Boltini VRIJDAG 29 JULI 1966 No. 30 ZEVEN EN TACHTIGSTE JAARGANG P PEEL EN MAAS «- DRUK EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF N.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL 1512 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 12 cl p. mm. ABONNEMENTS PRIJS PER KWARTAAL 1.75 (buitwi Vw.ro» t— PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: Kapelaan J. Driessen Grote Markt 5 - Tel. 1882 Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.00 M. Arts-Cornelissen; 8.00 Ja cobus v. d. Bogaert; 9.30 plechtige Concelebratie b.g.v. het 25-jarig Priesterfeest van kapelaan Driessen, Westsingel; 11.00 José Kremer-Vul- lings; 18.00 Lambertus van Haren. Maandag: 7.30 Mevr. Aben-Fleur- kens; 8.15 Herman Jeuken v.w. de buurt; 9.00 Jan Oudenhoven, uit dankbaarheid; 19.00 Arnold Janssen. Dinsdag: 7.30 Johanna Maria The- resia van Rijn; 8.15 fam. Janssen - Klaassen; 9.00 tot int. van de Paus en van de leden van het apostolaat des Gebeds; 19.00 dokter Bloemen. Woensdag: 7.30 J. Gossens-Kes- sels; 8.15 Herman Jeuken; 9.00 overl. fam. v. d. Broek-te Hart; 19.00 ter ere van de H. Gerardus. Donderdag: 7.30 Gerardus Aarts v.w. Genootschap van St. Joseph; 8.15 Agnes te Fruchte; 9.00 J. Coe- nen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 7.00 Piet Bouten en zoon Gerrit; 7.45 Hoogmis ter ere van het H. Hart, gest. jgt. Martin Litjens en Petronella Vosselen; 9.00 Jozef v. d. Heuvel v.w. de buurt; 19.00 Piet Ja cobs. Zaterdag: 7.30 gest. jgt. Henricus Wismans en echtgenote; 8.15 Joseph Vosters en dochters Annie en Truus; 10.00 pl. huwelijk van Doorn-Jans- sen; 19.00 mevr. Poels-Schots v.w. de buurt Stationsweg; biechten van 18.00-19.00 uur; donderdag van 19.00- 20.00 uur. Mededelingen I. Zondag 31 juli om 10.30 pl. Con celebratie bij het 25-jarig pries terfeest van kapelaan Driessen. Van 12.00 - 13.00 gelegenheid tot feliciteren in de hal van de Dr. Poelsschool aan de Langeweg. Wij nodigen alle parochianen uit tot deze receptie. 2. Deze week zal er om 8.15 uur weer een H. Mis gelezen worden. 3. Zaterdag om 9.00 uur geen H. Mis. PAROCHIE PATERSKERK Priester der week: Pater Seraphinus Tel. 1973 b.g.g. 2337 9e zondag na Pinksteren. H. Mis sen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45; Hoogmis om 10.15. Geen lof. Maandag: H. Alphonsus van Ligo- rio, bisschop en kerkleraar. Dinsdag: Wijding van de Basiliek van Maria ter Engelen, Portiuncula. Woensdag: Mis van vorige zondag of votiefmis. Donderdag: H. Dominicus, belij der. Van 58 gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvan gen. Vrijdag: O.L. Vrouw ter Sneeuw, eerste vrijdag van de maand. 19 uur gezinsmis. Zaterdag: feest van de gedaante verandering van Christus. 16 uur gez. H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijk Janssen-Kelders. Van 38 gelegenheid om het Sacra ment der Biecht te ontvangen. Mededelingen 1. Deze week iedere avond om 7 u. avondmis, behalve zaterdag. 2. Deze week nog geen H. Mis om 6.15 en 7 uur. 3. Vanaf maandagmiddag 12 uur kan men de Portiuncula aflaat verdienen onder de gewone voor waarden. Misintenties Zondag: 6.30 levende leden der F.M.B.; 7.45 overl. fam. Emonts- Hanssen; 9.00 Herman Jans Beken; 10.15 voor de parochie; 11.45 Jozef v. d. Heuvel. Maandag: 7.45 overl. fam. Kok- Weys; 8.30 Anna van der Linden als lid der D.O.; 7 uur avondmis Piet en Harry Hermans (Oostrum). Dinsdag: 7.45 voor moeders ver jaardag; 8.30 Jan Arts en Everdina Janssen; 7 uur avondmis Martinus Peters (buren). Woensdag: 7.45 Gerardus Aarts en Maria Theodora Aarts-Martens; 8.30 uit dankbaarheid; 7 uur avondmis overl. fam. JanssenHoedemakers. Donderdag: 7.45 Wilhelmina Hen driks; 8.30 Mathijs Goumans; 7 uur avodnmis Anna Manders-Hüpen. Vrijdag: 7.45 Gerardus Aarts en Maria Theodora Aarts-Martens; 8.30 gel. zielen (Offerbus-; 7 uur avond mis als Gezinsmis. Zaterdag: 7.45 Martinus Hendriks; 8.30 Anna Manders-Hüpen (de naas te buurt); 16 uur gez. H. Mis. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 Arno Sanders en Ant. Claassens; 7.45 Peter Ewals en Ronal Vastert; 9.00 Peter Ewals en Lex Faassen; 11.45 Jan Meesters en Henk Arts. VREDESKERK VENRAY Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor overl. ouders Hen- drix-Seykens; 9.00 leesmis voor overl. Wim Jansen; 10.00 hoogmis voor alle parochianen; 11.30 leesmis voor overl. Karei Janssen en Theo van Zoest (Bruns en Bonke). Maandag: 8.00 leesmis tot zekere intentie; 19.00 avondmis voor overl. Mathias van den Bereken (buurt). Dinsdag: 8.00 voor overl. Mathias van den Bereken; 19.00 avondmis voor overl. Johannes Gossens en Elisabeth Kessels. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Jan Assen; 19.00 avondmis voor overl. ouders Johannes Stevens en Johanna Pijpers. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Herman Jeuken; 11.00 plechtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van 25-jarig huwe lijk Klomp-Smits; 19.00 avondmis voor overl. fam. van Osch-Clephas. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, bijzonder toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 lees mis voor overl. Johannes Rade- macker; 15.30 leesmis voor 't kin dervakantiewerk; 19.00 avondmis voor overl. Mathias van den Bere ken. Willen de ouders eraan denken om ook in de vakantietij d hun kinderen deze eerste vrijdag te laten meevie ren door een H. Mis bjj te wonen. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Peter Oomens; 19.00 gest. gezongen jaargetijde voor overl. vader Thie- len en kinderen Alouis en Bennie. Biechtgelegenheid van 57 uur n.m. HERVORMDE GEMEENTE Zondag begint de dienst in de Her vormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck om half elf. Predikant is Ds. Kooistra uit Arnhem. In de Veltumse kapel geen dienst. Zondag: 9e zondag na Pinksteren. Vandaag aan de kerkdeur kollekte voor het Kindervakantiewerk. 7 uur H. Mis voor Leonard Maas; 8.30 Hoogmis, gest. jrd. Gerard Jennes- kens en Joh. Maria Poels; 10 uur Martinus Moorrees. Maandag: 7.30 H. Mis voor alle parochianen. Dinsdag: 7.30 overl. fam. Hen driks. Woensdag: 7.30 overl. fam. Jans sen en Tacken. Donderdag: 7.30 Hendrika Fleur- kens-Broeks. Vrijdag: eerste vrijdag. 7.30 gez. mnd. Theodora Derks-Janssen; 10 u. Huwelijksmis voor het bruidspaar Bouter-Bonants. Geen avondmis. Zaterdag: 7.30 overl. fam. Moor- rees-Custers. Biechten van 67 uur. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 9e zondag na Pinksteren. H. Missen om 6.30, 7.30, 8.30, paro chiehoogmis 10 uur. Eerste kollekte voor de kerk; tweede kollekte Bis dom. Maandag: 7.30 zieledienst overl. familie Rongen-Ewals. Dinsdag: 7.30 jaardienst Peter Jo sef de Mulder. Woensdag: 7.30 Stichting Peter Swinkels en Anna Maria Bouten en Peter Johannes Lemmen. Donderdag: 7.30 Stichting Joanna Martinus Petronella v. d. Ven. Vrijdag: eerste vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart van Je sus. 7 uur wordt de H. Communie uitgereikt; 7.30 H. Mis ter ere van het H. Hart van Jesus; 's avonds om 8 uur avondmis voor allen die niet in de gelegenheid zijn 's morgens de H. Mis bij te wonen. Zaterdag: 7.30 H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand; zaterdagavond biechtgelegen heid van 57 uur. A.s. zondag eerste zondag der maand. Wij vragen nog steeds PERSONE.EL geschoold en ongeschoold Aanmelden dagelijks - ook na weiktijd - aan de labriek, bij de portie» N.V. INALFA VENRAY •PAROCHIE CASTENRAY Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis tot zekere intentie; 10 u. hoogmis voor de parochie. Maandag: 7.30 gest. leesmis voor Fr. Pingen. Dinsdag: 7.30 Gezinsmis tot int. van hen die in deze mis offeren. Donderdag: 7.30 leesmis pl. huwe lijksmis voor bruidspaar Coppus- Emonts. Vrijdag: eerste vrijdag, toegewijd aan 't Goddelijk Hart. 7.30 gest. lsm. t.e.v. het H. Hart. Ouders! Helpt uw kinderen hieraan denken. 10 uur pl. huwelijksmis voor bruidspaar Zan- ders-Rambags. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand tot int. van hen die hier voor offerden. Biechtgelegenheid v. 6.30—7.30. Kerkpoetsen: Miep Emonts en Truus Kuypers. Misdienaars: H. Steeghs-J. Tielen J. Geerets-P. Dinghs. ter. Accolythen: J. Houwen, Jef Ram- bags, J. Strijbos, H. Vissers. Zondag: 9e zondag na Pinksteren. Om 6.30 leesmis voor de parochie; 7.30 leesmis voor Gerard Willemse; 8.30 leesmis voor Arnold Pijpers, echtgenote en zoon Harry (J. P.) Om 10 uur plechtige hoogmis opgedra gen door Pater Frans Hendriks. Maandag: 6.45 leesmis voor Peter Willemse en Catharina Geeraets; 7.30 gesticht jaargetijde voor Peter Willemse en Catharina Geeraets; 7.30 gesticht jaartgetijde voor Peter Joh. Arts en echtgenote M. Poels. Dinsdag: 6.45 leesmis voor Maria Loenen-Thielen en Jan Loenen; 7.30 gezongen jaargetijde voor Louis Weijs. Woensdag: 6.45 leesmis voor Eli zabeth Lucassen en Hendrina Lucas- sen-Jacobs; 7.30 gesticht jaargetijde voor Henricus Loenen. Donderdag: 6.45 leesmis voor An- tonia Croijmans-Peeters; 7.30 lees mis tot intentie van de familie Di- reks. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 6.45 leesmis voor de overle den fam. van Kempen-Lochtens; 7.30 gezongen dienst ter ere van het H, Hart, gesticht jaargetijde voor Wil helmina en Jan van den Bergh en overleden ouders. Zaterdag: 6.45 leesmis voor Hen drik en Lena van Soest; 7.30 leesmis voor Willem Loonen; 10 uur in de Vredeskerk te Venray huwelijksmis voor het bruidspaar Hermans-Jen- niskens. Biechtgelegenheid van 45 uur. Voorlopig iedere dag in de week leesmis om 8 uur. Accolythen: 7.30 Bert Smets en Bert Verstappen; 8.30 Bert van Hees en Peter Bistervelts; 6.30 Matti Ven- nekens en Jac Koenen; 10 uur H. Baltussen, M. Janssen, Mart. Corne- lissen en G. Jenniskens. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7 uur leesmis voor de fam. Claes- sens-Poels; 8.15 leesmis voor Alde- gonda Janssen; 9.15 leesmis voor Gerrit van Dijck; 10.15 Hoogmis d. parochie. Maandag: 7.30 leesmis voor de fa milie Fleurkens-Jenneskens. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Wil lem Vollenberg. Woensdag: 7.30 weekdienst voor Pieter Luyten. Donderdag: 7.30 avondmis v. ge sticht jaargetijde van Gerradus Ver geldt. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7 uur leesmis vo:r Chris tina Stoffelen-Kroon. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overl. fam. Keyzers-Smeets. Gele genheid om te biechten van 7 tot PARpCHIEKERK MERSEIO Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.00 leesmis voor overl. fam. Ver- linden-Bistervels; 8.15 leesmis voor Gerrit Borssen; 10 uur Hoogmis v.d. parochie; 11.30 leesmis voor Wilhel mina Huberta Emonts. Maandag: 7.30 best. jgt. voor Cor nells Muysers. Dinsdag: 7.30 gest. jgt. voor Theo- dorus van Dijck. Woensdag: 7.30 Cornelis Ewals Emonts. Donderdag: 7.30 gest. jgt. voor Henricus v. d. Hoogenhof. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart voor hen die geofferd hebben. Zaterdag: Priesterzaterdag, Ge daanteverandering van Onze Heer Jezus Christus. 7.30 gest. jgt. voor Petrus van Cuijk. Biechtgelegen heid: elke dag na de H. Mis en za terdagavond van 7 tot 7.30 uur. gest. jgt. voor en Wilhelmina TOT VANAVOND IN DE RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.30 vroegmis to int. van fam. Derikx-Willems; 10 uur hoogmis tot bijz. int. Maandag: v. d. zielerust van een overledene. Dinsdag: v. d. zielerust van Ma ria Pubben (Merselo). Woensdag: v. d. overl. van fam. Cornelissen-J acobs. Donderdag: 10 uur pl. H. Mis met inzegening van het huwelijk van Antonius Ermens en Wilhelmina v. d. Zanden. Vrijdag: eerste vrijdag, 's Morgens geen H. Mis. 20.00 gez. avondmis ter ere van het H. Hart v. d. zielerust van overledenen. Zaterdag: eerste zaterdag, gewijd aan het Onbevlekte Hart van Ma ria, priester-zaterdag, tot int. van fam. Hertsig. Biechtgelegenheid: da gelijks vóór H. Mis; zaterdag van 20.00-21.00 uur. RECTORAAT HEIDE Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis vxoor Lambertus Pou- wels en Anna Derks; 10 uur Hoog mis voor het rectoraat. Accolythen: Wim en Sjraar Loonen. Misdienaars van de week: Jan en Joop Gielens. Maandag: 7.30 leesmis voor Jo hannes van Kempen. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Peter Paul Janssen. Woensdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid en bijzondere intentie. Donderdag: 7.30 leesmis voor Pe trus Mathijs Janssen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 7.30 leesmis voor Martinus Ewals en Wilhelmina Leijssen; 7.45 Avondmis voor de Heidse jeugd. Biechtgelegenheid vóór Avondmis. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Har ry Muijsers. Biechtgelegenheid van 78 uur. Kerkpoetsen: Grada Geurts en Betsy Janssen. RECTORAAT VEULEN Zondag: 9e zondag na Pinksteren 7.30 leesmis voor de zielen in het vagevuur; 10 uur Hoogmis voor de parochie; 2.30 lof. Maandag: 8 uur leesmis tot bijz. int. ter ere van O.L. Vrouw van Lourdes (v. St.). Dinsdag: 8 uur hoogmis jgt. voor zal Mathijs Kunen. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. Sj. Burgers. Donderdag: 8 uur leesmis voor overl. fam. Heidens-van Neerven. Vrijdag: eerste vrijdag van de mnd. toegewijd aan het H. Hart van Je zus; 8 uur Hoogmis ter ere van het H. Hart van Jezus tot bijz. int. fam. C.; 's avonds half 8 leesmis overl. fam. Burgers-Verheyen. Zaterdag: 8 uur leesmis voor zal. Theodorus Willems. Accolythen voor 31 juli: Harry Geelep, Mart. van Staveren en Piet Mulders. Kerkpoetsen: Nelly Classens en Betsy Coenen. RECTORAAT SMAKT Zondag: 9e zondag na Pinksteren. 6.15 H. Mis tot zekere intentie; 7.30 voor Josephien Asselbergs; Kapel: H. Mis voor de schooljeugd; 10 uur Hoogmis voor Antoon van Dijck. Maandag: 7.30 H. Mis voor overl. Zeegers-Emonts. Dinsdag: 7.30 H. Mis. Woensdag: 7.30 H. Mis ter ere van de H. Jozef. Donderdag: 7.30 H. Mis voor zegen in gezin. Vrijdag: 1ste vrijdag van de mnd. 7.30 H. Mis ter ere van het H. Hart voor overl. Slits. Zaterdag: 7.30 H. Mis uit dank baarheid. Het besluit, dat de hulpverlening aan Amsterdam door de Rijkspolitie ook in deze zomermaanden door gaat, betekent dat een groot aantal rijkspolitiemannen ook aan het plat teland en met name aan deze streek onttrokken blijven. Zeker tot eind september zullen in totaal minstens 300 rijkspolitiemannen de gelederen van het Amsterdamse korps verster ken. De overheid stelt, dat het zaak is Amsterdam te helpen omdat daar de grootste onderbezetting bestaat, die onder deze woelige omstandig heden niet te hebben is. Ergens is de hulpverlening, nu het weer rustig is, natuurlijk ook een politieke pres- tigezaak. Het ziet er in elk geval naar uit, dat in de drukke toeristen maanden de rijkspolitie hier voor een schier hopeloze taak komt te staan. Al zullen de groepen in goe de coördinatie elkaar wellicht bij kunnen staan als ergens snel man schappen nodig zijn, plezierig is het niet. Als de roofovervallers precies wisten hoe slecht vele posten bezet zijn, hoe slecht de alarmering via telexen enz. nog is, maakten ze op slag een lijst van gemeenten, waar het vrij gemakkelijk moet zijn een flinke slag te slaan, aldus deskun digen, die wat beter op de hoogte zijn met de toestand in deze con treien. Wat Venray betreft verklappen we geen geheim dat de toestand zelfs zonder dat men manschappen aan Amsterdam moet leveren toch al beroerd genoeg is. De ver schillende begrotingen van onze ge meente heffen jaar in, jaar uit het zelfde klaaglied aan over de onder bezetting van Venrays corps. Als men op volledige sterkte wil komen, heeft Venray minstens tien man extra nodig, zodat de dienst behoorlijk kan worden uitgevoerd, de mensen op tijd hun verlof kun nen krijgen, en er enige speling is voor het geval dat zieke politie mannen uitvallen. Terecht maakt de politie zelf hier weinig sousha over, maar het is een publiek geheim dat in verschillen de plaatsen waaronder ook in Ven ray, de betrokken autoriteiten zich ernstig bezorgd maken over deze gang van zaken. Al is het hier een stuk rustiger dan b.v. in Amster dam, toch heeft men soms moeite genoeg om de dienst behoorlijk in gedeeld te krijgen. Als men dan nog Maandag 25 juli j.l. had Circus Toni Boltini zijn tenten opgeslagen op het open terrein aan de Lange weg. Met zijn 200 man aan artisten en personeel vormen zij het grootste Nederlandse circus. Boltini trekt van april tot oktober en traint verder de hele winter. In Venray traden zij slechts een dag op. 's Avonds waren er onge veer 4500 toeschouwers. Na de mu zikale inleiding van het Boltini-or- kest kreeg men de 5 berberleeuwen te zien. Dompteur Aad de Vries werd vervangen, aangezien hij een klein ongelukje had opgelopen in zijn vorige show. Na enkele goede luchtnummers en acrobatiek trad tiener-idool Rob de Nijs op. Ondanks zijn handicap (hij had zijn arm in verband) was hij voor Venray's jeugd geweldig. Na de grote hits van nu en een negro spiritual verdween hij onder luid geklap en gejuich. Na de pauze kwam Johnny Lyon, Natuurlijk vergezeld van de Jum ping Pop-In en de Boltini beat- dancers. De hele tent zong mee met Sophietje én Tingeling. Bij de Miss Baet-verkiezingen traden Rob en Johnny als juristen op. Na een fantastisch nummer van de Abdaslam-troupe kon ieder vol daan huiswaarts keren. Ook volgend gend jaar hoopt Circus Toni Bol tini Venray weer aan te doen met een nieuw programma en meerdere roofdieren. mensen moet afstaan voor een oogstfeest, voor kermissen in de buurt, wordt de zaak nog erger, ter wijl het permanent missen van per soneel dat naar Amsterdam dienst moet doen, de zaak er ook al niet plezieriger op maakt. Gelukkig is de geest onder de men sen goed, al lopen ze wel eens op hun tandvlees, maar verantwoorde lijke mensen vragen zich toch be zorgd af of die geest zo blijven zal als ze een aantal maanden in Am sterdam moet blijven? De meeste rijkspolitiemannen hebben wel ge merkt, dat het bij de Amsterdamse politie niet zo erg best georgani seerd is en dat de geest daar heel wat minder is dan in hun eigen om geving. Er zijn zelfs al rijkspolitie officieren geweest, die hun man schappen te verstaan hebben gege ven, dat ze in Amsterdam hebben kunnen zien hoe het niet moet. En dat ze daar nog wat van kunnen op steken. Als onze politiemannen in Amsterdam maar niet verpest wor den, hebben anderen bij de rijks politie ronduit gezegd. En dat zijn zo de duidelijke voortekenen, dat de hulpverlening een last gaat worden. Al bij al is het zaak de hulpverle ning zo kort mogelijk te doen zijn. Nu vele gemeenten soms de helft van hun politiemannen hebben zien vertrekken, beseft men pas welk een belangrijke taak die politie heeft. De preventieve werking van een goede politiebezetting is zeer groot. En die preventie gaat lijden. Men weet, dat vele manschappen weg zijn. En dat wekt zorgen. We hebben in St. An- thonis kunnen zien hoe de alarme ring stagneerde omdat de mobilo foonwagen weg was. Die stond in Amsterdam en de politiepost moest telefoneren om groot alarm te slaan. Strikt genomen liep 't alarm via de gemeentepolitie Eindhoven en de rijkspolitiemobilofoon. Van Eindho ven uit zijn vele posten opgeroepen. Alles zou echter veel beter en snel ler hebben gewerkt als er een veel grote aantal telexen had gestaan, die alle tegelijk de melding hadden kun nen binnenkrijgen. Gelukkig hebben we die in Ven ray wel, maarook die kost ex tra mensen, want die moet op ge zette tijden ook dag en nacht bezet worden. Neen, erg gelukkig is men niet met het uitstapje naar Amsterdam, zeker niet nu kermis en vakantie in Venray extra drukte met zich brengt en de politie meer nog dan anders in het geweer moet komen. Men hoopt dat Amsterdam op de een of andere manier zijn eigen boontjes kan gaan doppen. We hebben al moeite genoeg de Venrayse op tijd schoon te krijgen. Nu de vakanties weer achter de rug zijn zal de Toto-commissie a.s. donderdag 4 augustus zitting hou den van 79 uur in het restaurant bij het voetbalveld aan de Oostsin gel. Bij het huis-aan-huis bezoek bleken verschillende toto-leden uit- stedig te zijn, zodat men deze avond alsnog de gelegenheid heeft de Toto- registratiekaart in te leveren. Ook nieuwe leden kunnen daar een re- gistratiekaart bekomen en inleveren. Het nieuwe toto-seizoen begint weer op 14 augustus a.s. Competitie-indeling: Derde klasse D: Boxmeer, H.B.S.V., Milsbeck, Quick Boys, Reuver, RKLW, Stormvogels, Venlo, Venlose Boys, Venray, VOS en Wanssum. Res. 2e klasse D: Belfeldia 2, Blerick 3, Boxmeer 2, Helden 2, Megacles 2, Panningen 2, RKDEV 2, Spel. Irene 3, Venray 2 en Wittenhorst 2. TRAINING S.V. LEUNEN A.s. donderdag 4 augustus 19.00 u. begint de training voor de senioren en de A-jeugd. Wij verzoeken de spelers om kwart voor zeven aan wezig te zijn, zodat de training vlot kan verlopen. Financiële aktie In de maand augustus zullen de bestuurleden de inwoners van Leu nen, Veulen en Heide de donateurs- kaarten van de voetbalclub aanbie den. Wij verwachten ook dit jaar weer een vlotte verkoop, temeer nog omdat er grote plannen op stapel staan in verband met voetbalter reinen en kleedgelegenheid. Hopen- lijk wordt dit jaar nog met een en ander begonnen. Dat zulks hoog no dig is moge blijken uit het feit, dat er dit seizoen waarschijnlijk 9 elf tallen, senioren en jeugd, aan de competitie zullen deelnemen. Dit aantal neemt nog steeds toe, gezien de toename van voetballiefhebbers uit Heide en Veulen. Een verheu gend verschijnsel voor de initiatief nemers van deze sport concentratie.

Peel en Maas | 1966 | | pagina 9