Boerenleenbank e o a EBBERINK pi Kerkelijke Diensten C van 1 tot en met 7 mei Huis kamers n ■1 1 1 n rob u van k haaien i Geestelijk artikel ■5; ffl O T O O Beha's, Gaines, Panties, Korselets, Step-ins brood- en banketbakker of leerling hulp in de huishouding v. Gassel's bakkerijen, Veulen Kleuterschool - Beukenlaan 2 zelfstandige huishoudelijke ^lïulp De Barneveldse Eierhandel 2 meisjes voor eenvoudig kantoorwerk PAROCHIEKERK VENRAY Priester der week: J. H. Driessen, kapelaan Westsingel 68 Telefoon 2385 Zondag: 3e zondag na Pasen. Feest van de H. Jozef, arbeider. 7.00 tot bep. intentie; 8.00 Leonardus Noyen, Petronella Zegers en zoon Simon; 9.30 Hoogmis voor de paro chie; 11:00 Antoon Laurensse; 18.00 Willem Swinkels en zoon Harrie. Maandag: 7.30 gest. jgt. Past. Pe ter J. Thielen; 8.15 Andreas Wis- mans en Gertruda Gooren; 9.00 J. Coenen; 19.00 Johanna Maria The- resia van Rijn. Dinsdag: 7.30 overl. fam. Wijnho- ven-Roelofs; 8.15 tot int. van de Paus en van de leden van het Apos tolaat des Gebeds; 9.00 Karei Ja cobs v.w. buurtvereniging; 19.00 Nel lie L/inders. Woensdag: 7.30 gest. jgt. Peter Ant. Poels en echtg. Petronella Janssen; 8.15 Harrie Arts; 9.00 tot zekere intentie; 19.00 Piet Jacobs. Donderdag: 7.30 Hendrik Kok en Drina te Fruchte; 8.15 tot zekere in tentie; 9.00 H. Ebberink. Vrijdag: eerste vrijdag. 7.00 tot zekere intentie; 7.45 Hoogmis ter ere van het H. Hart gest. jgt. Catharina Poels-Kellenaers en Mechtilda Poels; 9.00 tot zekere intentie; 19.00 pl. jubileumviering en concelebratie met onize bisschop Mgr. Moors. Zaterdag: 7.30 tot zekere intentie; 8.15 Jo van Vegchel en Harry Jans sen; 9.00 Karei Jacobs v.w. buurt vereniging; 19.00 Mevr. Martens-Tol. Biechten van 18.00-19.00 uur. A.s. zondag 8 mei kerkdeur koliek- te voor het Apostolaat der Hereni ging. Nieuwe kapelaan Sinds maandag j.l. is de nieuwe kapelaan, J. H. Driessen, in onze pa rochie gearriveerd. Zijn adres luidt: Westsingel 68, telefoon 2385. Dienbeurten Accolythen Zondag: 6.30 Cor en Jan Evers; 7.45 Gerrit en Karei Jeuken; 9.00 Wim Timmermans en Paul Pop; 11.15 A. Derks en P. Philipsen. PAROCHIE PATERS FRANCISCANEN Priester der week: Pastoor Pothof Tel. 1973 b.g.g. 2337 Zondag: 3e zondag na Pasen. Feest van de H. Jozef Arbeider. H. Missen om 6.30, 7.45, 9.00 en 11.45. De hoogmis om 10.15; 7 uur lof met rozenhoedje voor de meimaand. Maandag: H. Athanasius, bisschop en kerkleraar. Dinsdag: Mis van de 3e zondag na Pasen. 4e dinsdag van de St. An- tonius-noveen. 7 uur avondmis met voorbede voor de aanbevolen inten ties. Woensdag: H. Monica, weduwe. Donderdag: H. Pius, Paus en be lijder. Van 58 uur gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ont vangen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.45 H. Mis voor alle school kinderen; 11 uur pl. H. Mis waar onder huwelijkssluiting voor het bruidspaar Visschedijk-van Ingen. Zaterdag: H. Stanislaus, bisschop en martelaar. 8.30 gezinsmis. Van 38 gelegenheid om het Sacrament der Biecht te ontvangen. Mededelingen 1. Deze week iedere avond om 7 u. avondmis, behalve vrijdag er zaterdag. 2. En iedere avond om 18.45 uur rozenhoedje. 3. Zondag 8 mei doen de kinderen de eerste Communie onder de Mis van 9 uur. Ouders wilt U zorgen dat de kinderen om 8.30 bij San Damiano zijn; 8.45 ver trekken we van San Damiano. Parochianen mogen we u vragen in de Mis van 9 uur op zondag 8 mei de eerste 16 banken aan beide kanten vrij te laten voor de communicantjes en hun ouders. 4. Vrijdag 6 mei a.s. komt Mgr. Moors naar Venray en leest om 7.30 de Avondmis in de Dekenale kerk. Mgr. houdt ook een preek. De bedoeling van de bisschop is om meer met de mensen in kon- takt te komen. Gaan we als we enigszins kunnen naar de avondmis op 6 mei in de dekena le kerk. Om dit mogelijk te ma ken zullen wij hier in onze kerk die eerste vrijdag 6 mei GEEN avondmis houden. Misintenties Zondag: 6.30 Johanna van Cuyk- Verhoeven; 7.45 Grada, Dinie en Gerrit van Teeffelen; 9.00 Adriana Oudenhoven-Evers; 10.15 voor de parochie; 11.45 Anna Rutten-Peeters en kleinkind Wim. Maandag: 7.45 Johannes Burgers D.O.; 8.30 gez. H. Mis voor Hen- drina v. d. Beuken-Peters; 7 uur avondmis voor overledene. Dinsdag: 7.45 Martien Hendriks; 8.30 Jan Arts en Everdina Janssen; 7 uur avondmis voor Maria van Houdt-Custers (R.K. Invalidenbond Venray-Horst). Woensdag: 6.55 Pater Casimirus en ouders; 7.45 zekere intentie; 8.30 overl. ouders De Beaumont; 7 uur avondmis Wilhelmus Aarts. Donderdag: 7.45 Wilhelmina Hen driks; 8.30 Gerardus Aarts-Martens; 7 uur avondmis Fons Beerkens. Vrijdag: 7.45 Josefina Verbeek; 8.30 Sjaak Mommen; 11 uur huwe lijksmis. Zaterdag: 6.55 Theodorus Wil- lems D.O.; 7.45 Genezing van een zieke (B.); 8.30 overl. fam. Arts- Brunke. VREDESKERK VENRAY Zondag: 3e zondag na Pasen. Feest van de H. Jozef Arbeider. 7.30 leesmis voor overl. ouders Hendriks- Seykens; 9.00 leesmis voor overl. Hendrina Franssen-van Gerven; 10.00 hoogmis voor alle parochianen; 11.30 leesmis voor overl. Jacomina Thijssen-Geurts. Maandag: 8.00 leesmis voor een overledene; 19.00 avondmis voor overl. Wim Jansen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Hubertus Lucassen; 19.00 avondmis voor overl. Martinus Martens. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Theodora Coenen en Piet Hermans; 19.00 avondmis voor overl. Wim Jansen (Personeelsfonds St. Serva- tius). Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Oomens (buurt); 19.00 avondmis voor overl. Maria Nellen-Kerst j ens. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, bijzonder toegewijd aan de verering van 't H. Hart. 7.30 leesmis voor overl. Wim Jeuken; 8.00 lees mis voor overl. Johannes Stevens en Johanna Pijpers. In deze H. Mis worden alle schoolkinderen ver wacht. Deze avond is er in onze kerk geen avondmis, omdat allen uitge nodigd worden om 19.30 uur de avondmis bij te wonen in de St. Petrus-Bandenkerk waar Mgr. Moors zal concelebreren met de priesters uit het dekenaat, uit dank baarheid voor de weldaden van het concilie. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl, Peter Oomens („St. Bernardus" afd. Boxmeer); 16.00 plechtige huwelijks inzegening en eucharistieviering voor bruidspaar van der Veer-Ver- meulen; 19.00 avondmis voor overl Antoon Cremers. Biechtgelegenheid van 57 uur. In de meimaand zal ieder, die enigszins kan, proberen ook eens een H. Mis (vooral maken we U at tent op de avondmis) bij te wonen door de week. HERVORMDE GEMEENTE De herdenkingsdienst ter gelegen heid van de verjaardag van H.M. de Koningin wordt zondag in de Vel- tum.se kapel gehouden, aanvang tien uur. Predikant is de Weleerw. Heer Keers. Medewerking wordt verleend door de Zangertjes van St. Frans, met orgelbegeleiding door de heer A. Warnaar. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck geen dienst. Zondag: 3e zondag na Pasen. 7 uur H. Mis voor Harrie Kesseds; 1.15 Bij droog weer afhalen van de kinderen aan het parochiehuis; daarna H. Mis waaronder eerste H. Communie. (4 banken aan beide zij den vrijlaten voor de ouders); 10 u. Hoogmis, gest. jrd. Martinus Reijn- ders; 3 uur lof en preek en omme gang over de Vlasakker. Maandag: 7.30 overl. fam. Hen driks. Dinsdag: 7.30 gez. mnd. Theodo ra Derks-Janssen; 8 uur avondmis en lichtprocessie voor de leden van de L.V.B. kring Helden. Woensdag: 7.30 Maria Thielen- Rutten. Donderdag: 7.30 Hendrika Fleur- kens-Broeks. Vrijdag: 7.30 gest. gez. jrd. overl. fam. Siebers, Camps en Nijssen. Zaterdag: 7.30 Leida Claessens- Teuws; 10 uur Huwelijksmis voor het bruidspaar Donders-Wilms; 8 il avondmis en lichtprocessie voor de leden van de LVB kring Venray. PAROCHIEKERK OIRLO Zondag: 3e zondag na Pasen. Vanaf deze zondag zijn de H. Missen 6.30, 7.30, 8.30 en de Hoogmis 10 u. Heden eerste zondag der maand, buitengewone kollekte. Na de Hoog mis Te Deum wegens de verjaar dag van de Koningin; tweede kol lekte Bisdom. Maandag: 7.30 Hoogmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand M. Dinsdag: 8 uur speciale kinder mis: maanddienst Peter van Rhee. Woensdag: 7.30 zieledienst Ber- nardina en Joannes Verway. Donderdag: 7.30 zieledienst Wil helmina Spreeuwenberg en Harrie Goumans. Vrijdag: eerste vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart van Je sus. 7.30 H. Communie; 8 uur spe ciale kindermis: stichting Baeten- Jeurissen: er is geen avondmis om dat Mgr. Moors in de Petrus-Ban denkerk die avond een H. Mis zal celebreren met preek, waarvoor van U een bijzondere deelname zal wor den gevraagd. Deze H. Mis begint om 7.30 uur. Zaterdag: 7.30 Hoogmis tot zekere intentie ter ere van de H. Machu- tus en O.L. Vrouw van Altijdduren de Bijstand. Biechtgelegenheid van 57 uur. •PAROCHiE CASTENRAY Zondag: 3e zondag na Pasen. H. Jozef, arbeider. 7.30 leesmis tot intentie Wed Emonts; 10 uur hoog mis voor de parochie. Maandag: 7.30 hoogmis v. dankz. Kuypers-Pouwels. Dinsdag: 7.30 zeswekendienst P. J. Classens. Woensdag: 7a30 Gezinsmis tot int. van hen die vandaag offeren; 10 u. pl. huwelijksmis voor het bruidspaar Hesen-Swinkels. Donderdag: 7.30 gez. jrd. Antonet- ta Tacken. Biechtgelegenheid van 7.00-7.30. Vrijdag: eerste vrijdag, togeewijd aan het Goddelijk Hart. 7.30 stich ting ter ere van bet H. Hart; 10 uur hoogmis v. dankz. 40-jarig huwelijk Drabbels-Teeuwen; 7.30 's avonds komt Mgr. Moors in de grote kerk in Venray een H. Mis opdragen en zal daarbij een preek houden naar aanleiding van het concilie. Hij ver wacht deelname uit bet hele deke naat. Zaterdag: 7.30 leesmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bij stand tot inttenie van hen die daar voor offerden; 10 uur pl. huwelijks mis voor het bruidspaar Smits- Baltussen; biechtgelegenheid van 6.30-7.30. Kerkpoetsen: Bertha en Helma Duykers. Misdienaars: T. Vullings-H. Dinghs P. Roelofs-H. Janssen. Accolythen: J. Rambags (Gz.), J Rambags (Jz), L. Rambags, J. Swin kels. Onze processie naar Tienray is op zondag 8 mei. PAROCHIEKERK LEUNEN Zondag: 3e zondag na Pasen. Feest van St. Jozef. Arbeider. Óm 6.45 leesmis; 8 uur leesmis voor de parochie; 9.15 hoogmis voor Mathieu ''Vervuurt. Maandag: 6.45 leesmis voor Hu bertus Bouten en echtgenote; 7.30 gesticht jaargetijde voor Martinus Claessens, Johanna Gussen en zoon Gerard. Dinsdag: 6.45 geen H. Mis; 7.30 leesmis voor Jean Loenen; 10 uur huwelijksmis voor het bruidspaar Wijnhoven-van Soest. Woensdag: 6.45 leesmis voor Jo hannes Voermans; 7.30 leesmis voor Gerard Willemse. Donderdag: 6.45 leesmis voor Ma ria Buijssen-Lamers; 7.30 leesmis voor Antoon Loonen, Frederica Loo- nen-de Ponti en Johanna Verheijen- Loonen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 6.45 leesmis voor Willem Arts en Gertruda Niessen; 7.30 ge zongen H. Mis voor hen die offeren. Zaterdag: 6.45 leesmis voor overle den familie Claessens-Gussen; 7.30 leesmis voor Petronella Asselbergs; 's avonds kringbedevaart voor de leden van de vrouwenbond naar Oostrum. Ieder gaat op eigen gele genheid. De mis begint om 8 uur. van 45 biechtgelegenheid. Accolythen: 6.45 P. Stevens en J. van Ooi; 8 uur M. Cornelissen en A. Loonen; 9.15 G. Jenniskens, H. Baltussen, M. Janssen, P. Heesen; 10.30 Tonny Cornelissen en J. Voer mans. RECTORAAT HEIDE Zondag: 3e zondag na Pasen. H. Jozef Arbeider. Te 7.30 worden de Eerste en Plechtige Communi canten aan het Veldkapelletje afge haald. Te 7.45 uur H. Mis voor de overl. fam. Poels-van Dijek; 10 uur leesmis voor Johannes van Kempen. Accolythen: Piet en Bennie van Lie- rop. Misdienaars van de week: Gerrit Spee en Rinus Stevens. Maandag: 7.30 leesmis voor Petrus Mathijs Janssen. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Johan nes Mommen v.w. de buurt. Woensdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid en bijzondere intentie. Donderdag: 7.30 leesmis voor Mar tinus Ewals en Wilhelmina Leijssen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 7.30 leesmis voor de overl. familieleden van Rens-Litjens. Er is geen Avondmis omdat de Bisschop in de dekenale kerk i.v.m. het Con ciliejubileum een Avondmis zal op dragen, (Concelebratie). De Bisschop zal de preek houden. Zaterdag: 7.30 leesmis voor Jeanne Engels-Potten. Te 16 uur Dankmis b.g.v. het zilveren huwelijksfeest van het echtpaar van Vegohel-Lem- men. Biechtgelegenheid van 78 u. Kerkpoetsen: Hanne Janssen en Maria Peeters. RECTORAAT VEULEN Zondag: 3e zondag na Pasen. Feest van St. Jozef Arbeider, Brui degom van de Moeder Gods. 7.30 leesmis voor de parochie; 10 uur Hoogmis voor zal. Frans Linders en overl. familie; 2.30 mei-lof. Maandag: 8 uur leesmis voor zal. Theodorus Willems. Dinsdag: 8 uur leesmis tot bijzon- Grote kollektie Woninginrichting Telefoon 1334 dere intentie, 4e dinsdag ter ere van de H. Antonius van Padua. Woensdag: 8 uur leesmis voor zal. vr. Burgers en zoon Hubert. Donderdag: 8 uur leesmis uit dankbaarheid ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en H. Gerardus. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 8 uur lsm, jgt. voor fam. Muysers-Smits. Zaterdag: 8 uur Hoogmis voor zal. Jacobus Geurts. Kerkpoetsen: Mia van Wylick en Miet Geelen. Accolythen voor 1 mei: Mattie Kunen, Gert Geerits én Willy van Ooi. Vrijdagavond om -7.30 uur Bis schop Mgr. P. Moors met enkele priesters van het dekenaat in de St. Petrus' Bandenkerk te Venray de H. Mis opdragen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 3e zondag na Pasen. Feest van de H. Jozef, arbeider. 7 u. leesmis voor de fam. Vollenberg- Verheyen; 8.15 leesmis voor de pa rochie; 9.15 leesmis voor de overl. leden fam. Hendriks-Flinsenberg; 10.15 Hoogmis v. d. overl. fam. Jans- sen-Keyzers. Maandag: 7.30 weekdienst voor Theo Geerets. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Gerar- da Hubers-Arts. Woensdag: 8 uur weekdienst voor Anna Maria Arts-Janssen. Donderdag: 7 uur avondmis: g jaarget. voor Petronella van Asten- Pouwels. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 maanddienst voor Jo hanna Verlinden-Maessen; 10 uur huw. mis voor het bruidspaar Gie- len-Rongen. Zaterdag: 7.30 leesmis voor de overl. van Vegohel-Verheyen. PAROCHIEKERK MERSELO Zondag: 3e zondag na Pasen. Feest van de H. Jozef Arbeider. 7.00 leesmis voor Theodora van Osch- Poels; 8.30 Parochiemis waaronder de kinderen de eerste heilige Com munie doen; 10.30 leesmis tot int. van fam. Janssen-Poels. Maandag: gez. H. Mis voor Peter Johannes Thissen en echtgenote. Dinsdag: 7.30 best. jgt. voor Ma ria Arts-Emonts. Woensdag: 7.30 gez. mis voor overl, fam. Arts-Driessen. Donderdag: 7.30 gest. jgt. Leonar dus Kessels en Maria Kaffers. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart voor hen die geofferd hebben; 10 uur pl. Huwelijksmis voor bruids paar van den Heuvel-Janssen; 19.30 Dekenale kerk te Venray: H. Mis met concelebratie opgedragen door de Bisschop, samen met enkele priesters in het kader van de slui ting van 'het concilie. Omdat het de bedoeling is dat de gelovigen uit het hele dekenaat deze Eucharistievie ring bijwonen is er in onze kerk geen avondmis b.g.g. eerste vrijdag. Zaterdag: Priester-zaterdag. 7.30 jz. H. Mis voor Christina Michels- d. Hoven; 10 uur pl. Huwelijks mis voor bruidspaar Bonants-Hen- driks. Vriendelijk verzoek om bij de communie van de kinderen op 1 mei de eerste 4 banken aan beide kanten vrij te laten voor de ouders van de communicantj es. A.s. Zondag 8 mei buskollekte aan de kerkdeur voor het werk van de Hereniging. RECTORAAT VREDEPEEL Zondag: 3e zondag na Pasen. H. Jozef Arbeider. 7.30 vroegmis tot int. van fam. Lenkens-Vloet; 10 uur Hoogmis tot bijz. int. Na de hoogmis Te Deum t.g.v. de verjaar dag van Koningin. Maandag: v. d. zielerust van een overledene. Dinsdag: tot int. van fam. van Vegchel. Woensdag: t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes tot int. van fam. Peeters- Janssen. Donderdag: tot int. van fam. De- rikx-Willems. Vrijdag: eerste vrijdag. 7.30 H. Mis ter ere van het H. Hart tot bijz. int. Geen avondmis. Zaterdag: eerste zaterdag, gewijd aan het Onbevlekt Hart van Maria, priester-zatedag. H. Mis tot int. van fam. Hertzig. Biechtgelegenheid: dagelijks vóór H. Mis; zaterdag van 20-21 uur. RECTORAAT SMAKT Zondag: 3e zondag na Pasen. Feest van de H. Jozef, patroon van de Arbeid. 6.15 H. Mis; 7 uur H. Mis voor overl. fam. van Loon-v. d. Nieuwenhuis; 7.45 worden de com municanten afgehaald, waarna om 8 uur pl. Eerste Eucharistieviering en communie; 9 uur H. Mis voor de bedevaart Berg-Urmond; 10 uur H. Mis; 11 uur Hoogmis voor Bede vaart Berg-Urmond; 12 uur in de kapel: H. Mis voor de bedevaart: Amsterdam; 3 uur pl. lof. Maandag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor overl. fam. Zeegers-Emonts. Dinsdag: 7 uur H. Mis; 7.30 voor d Woensdag: 7 uur en 7.J ;n t.e.v. de H. Jozef; 0 H. Mis- ongeveer: Voor premie-spaarregeling" Rijks-Ambtenaren de spaarbank voor iederéén hees om 10 uur pl. H. Mis bij ge legenheid van het 25-jarig huwe- feest van het echtpaar Ermers-Ver- stegen; 's avonds om 7.30 in de de kenale kerk te Venray: pl. H. Mis, opgedragen door Z. Hoogw. Excel lentie de Bisschop van Roermond. Zaterdag: 7 uur H. Mis; 7.30 H. Mis voor Gerrit Janssen; gelegen heid om de biecht te spreken van 5 tot 5.30 en van 7 tot 7.30 uur. Donderdag: 7 uur en 7.30 H. Mis; Vrijdag: eerste vrijdag der maand. GOOI MET HET BADWATER HET KIND NIET WEG Nu in onze dagen zoveel wordt gepraat over de wereld, over het milieu waarin wij leven en de maat schappij, waarin wij onze plaats in nemen, lopen wij het gevaar die an dere wereld te vergeten, die ook be staat, maar die wij niet zien en niet wereld te leven. Toch zouden we Daarheen zijn wij op weg, als rei zigers bepakt en bezakt met de ba gage van ons dagelijks leven en in gezelschap van onze familie en van de mensen met wie wij werken. Het behoort tot de normale levens vormen, dat wij over dat op weg zijn niet veel praten. Tenslotte zijn er mensen, die niet geloven, dat ze op weg zijn naar iets anders dan de dood, terwijl anderen met ons van opvatting verschillen over de ma nier, waarop wij op weg zijn of over de leiders, die ons vergezellen, of over de manier waarop wij onze reis moeten niaken. Natuurlijk, iedereen moet met zijn benen in de werkelijkheid staan, en er met zijn aandacht ten volle bij en je moet ten allen tijde „zorgen dat je erbij bent". Maar van de andere kant hebben we ook allemaal nodig, van tijd tot tijd eens even uit te blazen, eens even na te denken over het doel, waarheen we ons begeven. We moe ten ook eens nadenken over de mid delen, die ons behulpzaam kunnen zijn. om de goede richting te blijven volgen. De Kerk heeft ons daartoe een paar dingen verplicht voorge schreven: zondags naar de kerk gaan en Pasen houden. Ook het vasten op enkele dagen van het jaar behoort nog tot die verplichte middelen. Voor de rest ben je vrij, in die zin, dat er verder geen uiterlijke dingen verplicht voorgeschreven zijn, om de goede marsroute te hou den, d.w.z. als christenen in deze weerld te leven. Toch zouden we zeggen, is en blijft dat maar een. minimum. Je kunt ermee volstaan. Maar om je echt goed op pad te houden,om ook echt met een plezier je opmars te doen, is toch iets meer nodig. Vroeger waren het de bede vaarten, de devoties en vele anidere zaken, die on® hielpen dat „meer" te volbrengen. Tegenwoordig is men geneigd, die dingen in het belache lijke te trekken, omdat er wel mis bruik van gemaakt is. Maar het zou onzin zijn om de echte goede ge woonten en devoties helemaal over boord te gooien. De dagelijkse communie, het bin nenlopen in de kerk voor een gebed, het lezen van de H. Schrift en het bidden voor en na het eten en bij het 'begin en het eindigen van de dag: alles zijn goede duidelijke ge woonten, die zin hebben. En die hun zin h ouden- Laat niemand zich door misplaat ste progressieve uitlatingen verlei- den deze nuttige elementen in het zijn. De strijd om het bestaan zelf I christelijk leven overboord te is geen kleinigheid, je dient de gooien. Hij zou er alleen maar armer kaas niet van je brood te laten eten I van worden. onze collectie is samengesteld uit de bekende merken en een garantie voor een goede pasvorm. Heeft Uw figuur een extra goede steun nodig, dan is het „,i WETTIG JU GED. ideaal voor U. Onze gediplomeerde Camp-verkoopsters zullen U gaarne, geheel gratis, adviseren. hoek Marktstraat-Schoolstraat GEVRAAGD j J TEVENS GEVRAAGD zelfstandig kunnende werken gevraagd Volledige dagtaak - 's Zaterdags vrij Informeren bijM. Beerkens, Doormanstraat 36 of aan de school. vraagt Prettig werk en goede sfeer. Inlichtingen Smakterweg 64

Peel en Maas | 1966 | | pagina 14