£1 RIAENS-ROYF.RS s.vv M.H.C.V. EBBERINK S.V.V. NIEUWS W S.V.V. JEUGD S.V. LEUNEN DUIVENSPORT V.C.R00Y BILJARTEN RUITERSPORT BASKETBAL EBBERINK p o DE MOLENWIEKERS dry cleaning V J. BUYSSEN Uitslagen zondag 26 februari: RK.D.E.V. 1—Venray I 0-6 Venray 2Bit-riek 2 O3 Venray J— Holthce» 1 1 Scvcnum 2Venray 4 23 Venray 6—Venray Al 14 Scvcnum 3Venray 1O Mei gemengde gevoelens reisde Venray 1 zondag J.l. naar Arcen. De gastheren traden aan met een sterk verjongd© ploeg, die echter weinig inhoud had en dan ook weinig pers pectief bood voor de DEV'ers van nu en de nabije toekomst. Van meet af aan was Venray de betere ploeg, maar in het begin be ging men weer vaak de fout door met tekort spel en te veel door het centrum op het DKV-doel af te gaan, waardoor de beslist niet sterke ach terhoede t<jch telkens kans zag de aanvallen te onderbreken. Het duur de dan ook tot de 25e minuut eer het eerste goede schot werd afge vuurd. Dit kwam van de voet van P. Volieberg, doch het houtwerk stond nu nog succes in de weg. In de 38e minuut kon de grote Venray- aanhang eindelijk een beetje ruimer ademhalen. Uit een scrimmage voor het Arcenflc doel wist de aanstor mende Teunisscn de bal te bemach tigen en hard in te schieten: OJ. Vier minuten later was het W. Pee ter s die de score op O2 bracht. Met deze stand ging de rust in. Van de toch al weinige tegen stand die de gastheren in de eerste speclhelft boden was na rust bar weinig over. Er waren precies vier minuten gespeeld toen P. Voilebecg uit een voorzet van W. Peeters de .stand op 0—3 bracht. Eén minuut rtbdien was het weer P. Vollebeig die nu inging op een door Teunis scn ingeschoten bal, die in eerste in stantie door de doelman werd ge stopt. doch bij Vollebcrg terecht kwam die genadeloos inschoot: 04. Na 12 min. kwam P. Volleberg weer gevaarlijk voor het Arcense doel op duiken. schoot buiten bereik van de doelman in, doch de paal bracht de groen-gelen redding. Het mooiste doelpunt van de wedstrijd werd ge scoord in de 27c min. P. van Aal- sum plaatste vanaf de linker cor- n er hoek de bal hoog voor doel waar W. Tcunissen klaar stond om zijn blonde kuif achter het leder te zet ten en onhoudbaar in te koppen: 05. Venray vond het nu blijkbaar wel letjes. Was het reeds oen spel van kat en muis; nu werd de kat toch wel iets té speels, waardoor legio goede kansen om zeep werden ge bracht. De resterende speeltijd was eigenlijk ook niets meer dan een for maliteit, zij het dan op het ene dool- puntje na dat P. Volleberg in de al lerlaatste minuut van de wedstrijd scoorde. Met 0—6 kwam het einde van de ze wedstrijd, waarin de gastheren zeer weinig tegenstand boden. Venray 2 speelde thuis tegen Ble- rick 2 een slechte wedstrijd. Er werd slecht gecombineerd, terwijl ook in de achterhoede nogal eens fouten wei-den gemaakt. Blerick pro fiteerde hiervan en wist verdiend met 0—3 te zegevieren. De wedstrijd Venray 3Hol thees 1 is door omzetting van het hele elftal geen al te beste geworden, maar desondanks wisten de SVVers belde puntjes thuis te houden. Direct na de aftraf nam Holthees de lei ding. maar ca. 6 minuten later ston den beide partijen weer gelijk door een doelpunt van J. van Kuyk. Als Vrouwe Fortuna de SVV'ers beter gezind was geweest zouden ze met de rust zeker een voorsprong van 1 of 2 doelpunten hebben geluid, doch dit was helaas niet het geval. Na de thee waren de Venrayers overwe gend sterker, waarbij vooral J. Kus- ters Jr. ziph onderscheidde. Na 20 min. wist M. Janssen met een harde kopstoot het tweede en winnende doelpunt te scoren. De grote overwinnaar van deze zondag was ongetwijfeld Venray 4. Hoewel de winstkansen voor hen gering werden geacht, hebben deze SWers in Sevenum tegen de kop loper een zeer goede wedstrijd ge speeld en zelfs een verdiende 2—3 overwinning behaald. Hierdoor is Venray 4 weer dicht bij de koplo pers gekomen en zit dus weer volop in de running. De Venray se doel punten werden gescoord door J. Jeu ken. P. Jansen en Th. Vollenberg. Venray 5 kreeg een gevoelig voet ballesje van onze Al. Met 14 wist Al de baas te blijven. Venray 6 speeld© uit tegen Seve num 3. De SVV'ers speelden deze zondag ver beneden hun kunnen en verloren daardoor met 10. Programma zondag 6 maart: RKLW 1—Venray 1 2.30 u. Venray 2Tiglieja 2 2.30 u Venray 3—BW '27 2 12.00 u. Griendtsveen 1—Venray 4 2.00 u. Venray 5Molenwiekers 4 12.00 u. Venray l heeft wederom een uit wedstrijd en wel tegen RKLW in Lottum. De LVV'crs dip een goede plaats in de middenmoot bezetten, konden wel eens geducht tegenstand bieden. Willen de SVV'ers niet ach ter raken op de koplopers dan mag daar beslist niet verloren worden. Wordt er wederom gespoeld met de volle inzet, don zijn de SW'ers fa voriet Venray 2 speelt thuis tegen Tig lieja 2. Hopenlijk zijn onze reserves de inzinking van zondag j.l. weer te boven, zodat er dan misschien een paar broodnodige puntjes behaald kunnen worden. H U I - S VENRAY - GROTESTRAAT 18 - TEL 1253 Venray 3 ontvangt bedoek van dc BW-nservn Wordt dc tegenstan der niet onderschat, dan blijven de puntjes thuis. Venray 4 heeft wederom een moeilijke klip te omzeilen, want Griendtsveen in eigen huis bekam pen is altud een moeilijke opgave, reden waarom we het voorlopig maar houden op een gelijkspel. Venray 5 speelt na een lange compctitieloze periode thuis tegen plaatsgenoot De Molenwiekers 4. dat beslist sterke tegenstand zal bieden. Bezoekt de Jeugdwedstrijden De Venray-selectie speelt a.s. za terdag om 4 uur in het gemeente sportpark aan de Leunseweg een competitiewedstrijd tegen EHC uit Hocnsbroek. Deze spelers bieden vaak aantrekkelijk voetbal, zodat het beslist de moeite waard is deze wedstrijden te bezoeken. Vooral on ze senioren en supporters kunnen deze spelers door sportieve aanmoe digingen een steun zijn en inspireren tot grootse daden. Wij bevelen deze wedstrijden dan ook gaarne bij een leder aan. TOTO Deze week kan Toto nr. 24 inge leverd worden. Volgende week wor den de toto's in verband met het huwelijk van H.K.H. Prinses Beatrix en de heer Claus von Amsberg ingenomen op woensdagavond op de normale uren en plaatsen. Men ge lieve hier goede nota van te nemen. Programma zaterdag 5 maart: Venray sel.—E.H.C. sel. 4.00 u. Venray AlResia Al 2.30 u. Oostrum AlVenray A2 4.00 u. Molenw. BIVenray B2 Lyc. 4.00 u. Venray B3Leunen BI 3.00 u. Ysselsteyn BIVenray B4 4.00 u. Kronenberg B2Venray B6 4.00 u. Vf I CR rK N F N Als de weersomstandigheden het toelaten zullen wij a.s. zaterdag 5 maart starten met het nieuwe sei zoen en wel tegen „Servio". De wed strijd begint om 3 uur. Zaterdagavond is er weer kienen, waar iedereen toegankelijk is in zaal Manders. Maasheseweg. aanvang 8 uur. Zondag j.l. had het eerste elftal DIS op bezoek. Na een harde wed strijd moesten ze met een 21 ne derlaag genoegen nemen. Voor de rust wogen beide partijen goed te gen elkaar op. Oirlo kwam na een half uur spelen aan de leiding toen hun midvoor de bal uit een hoek schop achter keeper Bouwmeester schoot Deze stand bleef tot aan de rust gehandhaafd. Na de rust ging de thuisclub fel in het offensief en het Oirlo-doel kwam onder zware druk te staan. Met veel kunst- en vliegwerk wisten ze hun doel echter van doorboring te bewaren. Na 25 min. spelen echter was 't raak. Uit een voorzet van rechtsbuiten A. Vol lenberg kwam de bal via 't hoofd van de DIS-spil bij linksbuiten Ki- riwenno die de bal tussen de op de doellijn staande backs van Oirlo heen in 't doel schoot. Grote vreug de bij de Molenwiekers. Deze vreug de was echter van zeer korte duur. want de zeer zwak en partijdig lei dende scheidsrechter keurde dit doelpunt af op aanwijzing van dc Oirlose grensrechter wegens bui tens pel van Kiriwenno. Men was nauwelijks van deze onbegrijpelijke beslissing bekomen of Oirlo had via een snelle uitval succes. Het was de midvoor die de stand op 20 bracht. Het laatste kwartier werd het spel. mede door de zwakke leiding, har der. soms zelfs te hard. Twee min. voor het einde wist rechtsbuiten A. Vollenberg uit een hoekschop vaa L. Jenncskens de achterstand te ver kleinen tot 2—1. Dit werd ook de eindstand. Molenwiekers 2 wist na een goede wedstrijd Ysselsteyn 2 op eigen ter rein naar een 31 nederlaag te spe len. Theuvenet Lateparissa en W. Vermeulen zorgden voor de doel punten. Molenwiekers 3 speelde thuis te gen RKLW 3 en behaalde een ver dienstelijk 2—2 gelijkspel. Van Ges tel en M. Siebers waren de makers van de doelpunten. Programma voor zondag sls.: Molenwiekers 1Meterik 1 2.30 u. Mersclo 1Molenwiekers 2 2.00 u. SW 5- Molenwiekers 4 12.00 u Zaterdagavond 5 maart a.s. is er om 8 uur voor alle leden een kien- avond in clublokaal Thielen. Het be stuur hoopt op een grote opkomst Uitslagen: Leunen 1Griendtsveen 1 5—2 Kronenberg ALeunen A 24 EWC BI—Leunen BI 3—5 Programma zondag 6 maart: Leunen 1America 2 2.00 u. Griendtsveen 2—Leunen 2 12.00 u. vertrek 11.00 uur Comb. Leunen 3 en A-jeugd 12.00 u. (oefenwedstrijd) Zaterdag 5 maart: Venray B3Leunen BI 3.00 u. vertrek 2.40 uur Leunen B2Castenray BI 4.00 u. H egel som B2Leunen B3 2.30 u. vertrek 1.30 uur Maandag 6.30-7.45 uur trainen voor de B-jeugd gemeentesportveld; donderdag (nat. feestdag) geen trai nen voor senioren en A-jeugd. P.D.V. DE ZWALUW De voorgestelde tijdrace vanaf Eindhoven op donderdag a.s. gaat vanwege de geringe belangstelling niet door. P.D.V. DE VREDESDUIF Vrijdag 4 maart ledenvergadering. Bestellen inktlappen, klokkenrollen. Tevens gelegenheid voor opgave excursie naar Witte Molen op za terdag 19 maart. Uitslagen: Dames: VC Rooy 1Flamingo's 30 ConcordiaVC Rooy 2 31 Heren: VC Rooy 2Lyceum 13 VC Rooy 3—RAS 3—0 OrsacoVC Rooy 1 32 Het eerste damesteam heeft de eerste plaats op de ranglijst gehand haafd door Flamingo's (Gennep) in drie sets te verslaan. In de eerste set ging de strijd gelijk op. Ze ble ven echter met 15-10 de meerdere. De tweede en spannendste set is er hard gevochten om de eer in eigen huis te houden. Met prachtig en zeer keiharde smashes won VC Rooy deze set met 15-12. In de derde en laat ste set werd de strijd al spoedig be slist en wel met 15-9. Weer twee puntjes verder naar het kampioen schap. Het tweede damesteam heeft tegen Concordia met 31 het onderspit moeten delven. De Concord ia-dames waren toch heus wel de gelijke van onze dames, echter door de niet hechte verdediging van VC Rooy 2 werd deze wedstrijd binnen korte tijd beslist: 1—3. VC Rooy 2 moest de strijd aanbin den tegen nog een ongeslagen Ly ceum. In het begin waren de ge moederen zo opgelaaid, dat 't twee de herenteam volkomen werd ver rast met 15-0. De tweede set werd er hard gevochten om de eer in eigen huis te houden 8-15. De derde set echter kwam VC Rooy 2 opzet ten; met prachtige set-ups en uit stekende smashes werd Lyceum met 15-8 volkomen van de kaart ge speeld. De vierde en laatste set bleek de sterkste toch de meeste kracht te hebben om tot de overwin ning door te drukken: 12-15. Het eerste herenteam was te gast bij Orsaco (Oss). VC Rooy 1 heeft in deze wedstrijd twee kostbare pun ten verspeeld. In de eerste twee sets bleef Orsaco VC Rooy de baas en wel met 15-10 en 15-11. VC Rooy slaagde erin de stand gelijk te bren gen door de derde set met 12-15 en de vierde set met de overdonderende cijfers van 4-15 te winnen. Stand 2-2. In de vijfde en beslissende set won tenslotte dc gelukkigste. Orsa co won deze laatste set met l$r7, wat de uitslag op 32 bracht in het voordeel van Orsaco. Uitslagen: Asp. VenrayVenlo 012 Dames: Venlo 2—Venray 2 4 Heren: VenrayRoermond 33 Slechts één punt uit drie wed strijden werden er behaald in het afgelopen weekend. De aspiranten treft geen enkel verwijt dat hun wedstrijd met een zo duidelijke nederlaag werd afge sloten. Venlo is bekend om zijn kracht niet alleen in de hogere hockey regionen, maar ook de jeugd is hier reeds een klasse apart Voor onze jongens, die bovendien stuk voor stuk een kop kleiner waren, was er dan ook geen eer te behalen. Dames 2 konden de overmacht van de Venlose meisjes eveneens niet weerstaan. Met 40 gingen zij ten onder. VenrayRoermond op eigen ter rein leverde voor het eerste elftal slechts een draw op. Aanvankelijk zag het er naar uit dat de heren een dikke overwinning zouden behalen. Na een kwartier spelen was het reeds 2—0 dankzij een goal van Hans Thomassen en Eric van Haa- ren. Het Roérmondse tegenpunt gaf de voorhoede een prikkel om nog feller aan te vallen en dit resulteer de in het derde Venrayse doelpunt Met rust 31 leek dus een erg over tuigende stand en het gaf goede hoop voor de tweede helft. Roermond kwam echter sterk terug en had kennelijk een veel langere adem dan onze heren. Met nog drie minuten te spelen en een stand van 32 leek alles nog gezond, maar de laatste aanval op ons doel leverde nog een goal op. Teleurstelend einde van de ze goed gestarte wedstrijd. Zondag gaan Heren 1 naar Geeen waarvan we zeker een overwinning verwachten. Geleen is hekkcsluiter en daarom zijn we optimistisch. Ook van onze dames verwachten we dat ze op eigen veld tegen Best tot de hoogste prestatie zullen ko men. Raadpleeg tijdig de raambiljetten bij Cals! TAFEL TENNIS Afgelopen zaterdag speelden onze junioren tegen Genooi uit Venlo. Dit beloofde een zware wedstrijd te worden, doch dit viel bijzonder mee. Ten eerste door het goede spel dat onze junioren lieten zien en ten 2e omdat een van de spelers der gas ten wegens ziekte verstek moest la ten gaan. Dit waren dus al meteen drie winstpunten. De einduitslag werd dan ook 7—3 in het voordeel van Red Stars. Een van de span nendste momenten was het dubbel spel. De eerste game werd door on ze jongens met 23-25 verloren: de 2e game werd met groot verschil ge wonnen. Toen kwam de 3e en be slissende game. Ook hier moesten onze jongens weer met een zeer klein verschil verliezen. Verder mag dit een zeer goed re sultaat worden genoemd voor onze junioren. Ook de senioren speelden thuis en wel tegen Blue Star uit Venlo. die de derde plaats van de ranglijst in nemen. Dat dit een zware wedstrijd zou worden bleek al spoedig door dat zij een voorsprong namen van 20. Toch kwam Venray toen goed te rug door een voorsprong te nemen van 53. Dit was voldoende om Red Stars zeker te stellen van een pro motie-wedstrijd. Vermeldenswaard is zeer zeker het feit dat de heer Pol lak uit Venlo tot dan toe nog alle wedstrijden had gewonnen, maar za terdag door Red Stars tweemaal naar een nederlaag werd gespeeld. De einduitslag was 64 voor Red Stars, dat hiermede hun tweede plaats in de competitie stevig hand haven. 1 A.s. zaterdag speelt: Red Stars l^J.S.M. (Venlo) Maasbree 8Red Stars 2 De wedstrijden beginnen om 6.30 uur in de gymzaal aan de Beuken laan. A.s. zondag 6 maart gaan 8 per sonen van Red Stars naar een groot landelijk toernooi in Arnhem. Wij wensen deze spelers veel succes. VENRAYSE BILJARTBOND In de tweede klasse krijgt men een zeer spannend slot. Er zijn in deze klas nog diverse kanshebbers. De topploegen mogen daarom dan ook geen enkele steek laten vallen. Verrassend was de uitslag van Pommerans tegen Wans sum. In de ze wedstrijd speelde H. v. d. Laar jr. wel een zeer goede partij: in 10 beurten had hij de 50 vol. een mooie prestatie van deze jeugdige speler. Het is jammer dat de mannen van H. Vermeulen in het begin niet zo vlot van start konden komen, anders hadden zij beslist een woordje mee gesproken. ON A versloeg VOP. maar Los Band verloor verrassend van Onder Ons. Er zijn in deze klas nog twee ronden te spelen en dit zullen on getwijfeld spannende wedstrijden worden. De uitslag was: WanssumPommerans 48 Los BandOnder Ons 57 ONA—VOP 7—5 Groene Laken vrij. Programma: 113 PommeransGroene Laken 123 Onder OnsWanssum 113 Los BandONA VOP vrij. De rangschikking van deze klasse wordt volgende week bekend ge maakt. Zaterdag en zondag namen drie spelers van de Venrayse Biljart Bond deel aan de kampioenschappen van de le klasse KNBB te Boxmeer. Vooral van Venrayse zijde bestond veel belangstelling voor dit toernooi, de spelers J. Lucassen, M. van As ten en A. Giezen (Overloon) moesten de eer van Venray hoog proberen te houden. Maar jammer genoeg is dit niet zo gebeurd. De spelers welke in de omtrek toch wel een beetje wor den gevreesd, brachten niet het ver langde. Geen van de drie spelers konden in hun gewone spel komen, het liep niet. alles wat werd gepro beerd. mislukte en dat was erg jam mer. Maar misschien kan men het volgende jaar betere resultaten ver melden. M. de Klein was in dit toernooi dc grote favoriet, hij won al zijn partijen en had een zeer goed gemiddelde. Het toernooi op zichzelf was prima geslaagd. Einduitslag: Carb. Brt Gem. Pnt. M. de Klein 1250 100 12.50 10 J. Zeelen 1047 132 7.93 6 M. Schiks 1022 142 7.19 4 A. Giezen 1018 150 6.78 J. Lucassen 1038 157 6.1 M. van Asten 908 137 6.63 Op zondag 27 februari 1.1. werd door de Landel. rijvereniging St. Isi- dorus te Venray, in de manege van de heer Burgman aan de Beek weg. een springwedstrijd gehouden, waar aan naast de ruiters van de Kring Venray ook verschillende leden van de Venrayse manege deelnamen. De wedstrijd bestond uit een springconcours klasse B. een handi- capspringen klasse L M en Z en ver der nog een Parijs-springconcours. Er werd door 52 combinaties aan deze wedstrijd deelgenomen, hetgeen er wel op wijst dat de ruitersport nog steeds intensief wordt beoefend. Ook van de zijde van het ruiter- minnend publiek was de belangstel ling zeer groot. De uitslagen van de verschillende nummers waren als volgt: Springen klasse B: 1. H. Volleberg. Venray; 2. H. Wil- lems, Ysselsteyn; 3. W. van Dijk. Venray; 4. J. van Dijk, Venray; 5. M. de Wit, Ysselsteyn; 6. P. van Ass. Ysselsteyn; 7. A. Oosterbaan, Ven ray; 7 M. v. Asten, Ysselsteyn. Springen L M en Z: 1. G. Tax, Wanssum; 2. J. Hen driks. Leunen; 3. M. Verschuuren, Venray; 4. L. Willems. Mcerlo; 5. J. Custers. Meerlo; 6. J. Jenniskens, Wanssum; 7. J. Lemmens, Yssel steyn. Parijs springconcours: 1. M. Verschuuren, Venray; 2. J. Hendriks, Leunen; 3. J. Litjens. Leu nen; 4. J. Custers. Meerlo en op de 5e plaats eindigden ex aequo M. Verschuuren. Venray; J. Willems. Meerlo. J. Lemmens. Ysselsteyn en J. Bovee, Meerlo. Pirates 2—B.I.C. 1 Spelen in die grote Philips Jubi leumhal met het piepkleine kleed lokaaltje is een aparte ervaring. Op de eerste plaats de door de grote ruimte en op de tweede plaats de beroemde, zo u wilt beruchte, door zichtige borden. De eerste helft zette in met voor BIC 1 echt te langzaam spel en te weinig overspel. Er werden door bei de teams in totaal 3 van de 4 moge- ij ke time-outs gebruikt, dat toch wel een lichte aanwijzing is voor het stroeve verloop van de wedstrijd. Een tussenscore van 21-26 in het voordeel van B.I.C., die het zonder haar onovertroffen coach deze wed strijd moest stellen, toont de duide lijke onproduktiviteit. In de rust was er wat gelegenheid om te kankeren en nieuwe kracht te putten voor de tweede helft. En zo waar. de tweede helft verliep iets beter. De heer Vrins deed het zelfs uitstekend, maar als enige ster doe je ook betrekkelijk weinig. Een ander sterretje speelde bij de tegenstanders, het was de geraffi neerde en goed spelende pivot van Piraes, die daar het werk opknapte. Al met al een vrij slappe strijd, waarbij de arbitrage zich zo keurig aanpaste. Eindscore 40-55 in het voordeel van BIC. Topscorer van de ze wedstrijd K. Vrins met 24 pun ten. HONKBAL Naar aanleiding van het „Kievi- tentoemooi" op 5 september van het vorig jaar formeerde zich hier ter plaatse een groep jongeren, die zich enthousiast in de honkbalmaterie ging verdiepen. Opgericht in een voor honkbal onaantrekkelijk sei zoen. bleek de belangstelling en het animo van deze provressieve jeugd- grope toch zo groot te zijn, dat zelfs alle plaatselijke en regionale weer standen overwonnen werden. Nadat er nog enige tijd op het veld de vier belangrijkste elementen van het honkbalspel: het slaan, het werpen en vangen en het honklopen beoefend konden worden, zette het Nederlandse klimaat ons voor enige maanden buitenspel, althans wat de praktijk betreft. Door middel van wekelijkse theo riemiddagen, waarin de spelregels op een grondige manier omgespit werden, instruktiefilms en een honk balquiz als sluitstuk werd de stille tijd nog bijzonder nuttig besteed. Tijdens een werkvergadering, waarbij ook de naam van de nieu we vereniging op de agenda stond, werd het voorstel van Roelof Pijls, nl. de prille honkbalclub „D.A.R." te noemen, met grote meerderheid van stemmen aangenomen. Avorens in mei D.A.R. de compe titie zal ingaan, zullen nog enige vriendschappelijke ontmoetingen plaatsvinden, waarvan de eerste op zondag 27 maart. Het is een thuis wedstrijd en er wordt gespeeld op het half-verharde veld aan de Leun seweg. (beter dan stomen) Vóór 'swoendagsmorgens 10 u gebracht, vrijdags weer terug. hoek Marktstraat-Schoolstraat tel. 1294 LAAT UW KINDEREN BUITEN SPELEN met onze sterke spaden zandschoppcn zands pelen trekkarren kruiwagens ballen springtouwen C bolderwagens fietsjes rolschaatsen tumgarnituren autopeds wandel- en poppenwagens in alle soorten. Verder alle speelgoederen in POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10 INTERNATIONALE BOUWORDE Maandag 7 maart zal Joep Arts door de Int. Bouworde uitgezonden worden naar Caravelas-Brazilië om daar als ontwikkelingshelper te gaan werken, voorlopig voor twee jaar. TE KOOP mulders gpaarkejél 85 ltr., met vek^ixjcKKoperen binnenketel HOUTEN WASMAIHHNE LOSSEAVRLNG kanXriepoppen K.^Truijen-Jansen, TuinstrN^, TE KOOP Partij K voederaardappj&en Gebr. v. d. Winkel, Smakt. TE KOOP EEN GASGEYSER EEN CENTRIFUGE EN WASMACHINE Henseniusplein 12. f Kniekousen Kindersokjes RUIME KEUEE hoek Marktstraat-Schoolstraat ALLE FEESTARTIKELEN vlaggetjes oranje crêpepapier cranje hoedjes ballonnen kaarten vlaggestokken vlaggenhouders vlaggen speldjes- lint toeters sjerpen Verder alle oranje-artikelen in POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10 Verhuur moderne gelegenheids-- kleding "T Kleermakerij Schoolstraat 37 Tel. 1628 Kleding wordt thuis bezorgd en teruggehaald VERLOREN (LOGE (erfstuk? van cafïS^Wülrélmina naar Past. Ruttpristt'aal 5. Gaarne terueJ<fDezorgen Kg«iibe- lprring bij Vermeulen, Pi Ruttenstraat 5. "Wil diegene die per abuis een rA «verkeerde sui meegt t deze terug bezor, 4^1 Kemps, Tniusplein, Venra; H.H. Vogel kwekers Wij. kopen zonda tussen Kanarie- Popjes 4,—ötó 8.— Parkieten poj vinken, wj Vogelj H. Vénray IJzersterk TAFELZEIL Plastic Tafelzeil Deurmatten China matten sterke karpetten Lopers Balatum in POUWELS WARENHUIS Hofstraat 10 KNAK

Peel en Maas | 1966 | | pagina 6