u kunt't zo gek niet bedenken RUI? HET WORDT LENTE...! met moderne konfektie van Waarom komt Navobi juist nu met een nieuw produkt: AFMESTPOEDER? qa nu ieetL op uw paaséed qekieed t LUXOR-THEATER VENRAY De Blonde meisjes voor Havanna Z Telefoon 1567 Heden donderdag 8.15 u. Vrijdag 8 uur Zaterdag 8 uur Zondag 2.30, 5.45, 8.30 u. Maandag 8.15 uur Dinsdag 8.15 uur Woensdag 8.15 uur Reeds maandag j.l. begonnen voorstellingen van MY FAIR LADY. Wij prolongeren een volle week. Let op de aan vangstijden. Verdubbelde toegangsprijzen. Zo fabelachtig groots van opzet, dat geen schouwburg ter wereld een uitvoering als deze kan evenaren. En dit schreef de pers: een uitbundig feest (Rott. Nieuwsblad) Men MOET deze film gaan zien (Alg. Dagblad). Komt eens rv_ in een Seneratie voor (Elseviers). De film die de musical c^p overtreft (Het Parool) en Margriet gaf al haar Margrieten met ferme aanbeveling aan MY FAIR LADY. H VT verrukkelijkste film - aller tijden larar Donderdag 3 maart 8.15 uur 18 jaar Het positieve antwoord zit in de vraag. Juist nu komt Navobi met dit opzienbarende nieuws, omdat de situatie een stap voorwaarts vereist. Navobi doet die stap en bewijst hiermee wederom verder te kijken dan vandaag, met de blik gericht op morgen. Navobi doet die stap nu, omdat zij - zoals altijd - klaar is als, het ogenblik daar is. Waar het om gaat Het gaat om betere conditie voor uw mestkalveren, hogere opbrengst, groter overhoudingspercentage, versterking van uw positie - nu en straks. Dat alles bereikt u vanaf dit moment door Navobi afmestpoeder - een geheel nieuwe methode van afmesten: doelmatiger, winst gevender, sneller. Navobi afmestpoeder - een nieuw produkteen nieuw begrip. Navobl-vinding, resultaat van grondige research. De wetenschappelijke staf van Navobi heeft na langdurige onderzoekingen in laboratoria en proefstallen deze afmestpoeder ontwikkeld - een produkt dat volkomen nieuwe perspekticven opent voor alle mesters. Het verwezenlijkt mogelijkheden waaraan u gedacht hebt door eèn produkt waarop u gewacht hebt. Hier is het - in uw direct belang. Navobi afmestpoeder geeft u 10 grote voordelen. uw mestkalveren worden vitaler het vlees wordt beter, blanker en voller het overhoudingspercentage wordt hoger de vlees vctverhouding wordt rijker de dieren blijven gezonder uw kalveren zijn vlugger marktklaar sneller worden de boxen weer volgeplaatst uw rendementen zijn beter (met minder geld) afmestpoeder is guldens goedkoper uw bedrijfszekerheid wordt stabieler Onderstaand tijdschema is een voorbeeld van nieuwe afmestmethode met Navobi afmest poeder. die aansluit bij elke gewone mestpocder. De totale mestperiode bedraagt b.v. 16 weken. Na de 5c weck 5% afmestpoeder bijvoeren. Na de 7c weck 15% afmestpoeder bijvoeren. Na de 10e week 30% afmestpoeder bijvoeren. Na de 13e week 40% afmestpoeder bijvoeren. Het overhoudingspercentage dat momenteel ongeveer 65% bedraagt, kan oplopen tot 69% Dus 4% meer overhoudingspercentage. Bij de toepassing van Navobi afmestpoeder zij; dosering en tijdstip van het grootste belang. U bent nadat u een order hebt gegeven, zeker van de voorlichting door gespecialiseerde Navobi adviseurs die u met raad en daad terzijde staan. Deze deskundige adviezen zijn voor u volstrekt onmisbaar. Bovendien ontvangt u dan Navobi-afmcstrichtlijnen en mengschema. Ook uw veevoeder handelaar zal u gaarne inlichten waar de Navobi adviseur woont. Gardenbroek's veevoederfabriek 'Navobi' n.v. Staverden - telef. 05770-441 THOMASSEN

Peel en Maas | 1966 | | pagina 4