i MN Al *é®ti# DIRECTIE .V. INALFA VËNRAY VENRAY, december 1965 Aan alle inwoners van Venray, Het is in de loop der jaren traditie geworden dat wij, directie van de N.V. Metaalwarenfabriek INALFA, ons in de Kersttijd richten tot de inwoners van Venray en omgeving. De dagen die voor ons liggen vragen de aandacht voor andere waarden dan alleen maar productie-programma's, productie- vergrotingen, arbeidsmogelijkheden resp. moeilijkheden en al die problemen waarmede wij door het gehele jaar heen worden geconfronteerd En dat is goed, want de mens leeft niet van brood alleen Maar waar deze dagen ook het einde aankondigen van het thans nog lopende jaar, willen wij juist deze tijd óók gebruiken om onze werknemers dank te zeggen voor wat zij hebben bijgedragen tot de goede en prettige samenwerking in 1965. Het groeiende productie-programma van onze fabriek en de steeds groter wordende mogelijkheden hebben veel gevraagd van onze mensen, onverschillig op welke plaats. Dikwijls hebben de moeilijkheden op de arbeidsmarkt hun taak bovendien nog ver zwaard. Desondanks mogen wij zeggen dat 1965 een goed jaar was voor ons bedrijf. Twee nieuwe bedrijven zijn geheel geïnstal leerd gereedgekomen in dit jaar en wel een te Hamont in België, dat in april 1966 door de Gouverneur van Belgisch Limburg zal worden geopend en een te Stadskanaal in Groningen. Onlangs hebben wij bij de opening van Rank Xerox nog eens horen benadrukken, dat een industrie niet alleen maar een gebouw is en evenmin de som van een aantal mensen die in dat gebouw werken. Zonder een goede en gezonde geest van samen werking in het bedryf en zonder deze zelfde goede en gezonde geest tussen bedrijfsleven en overheid, zowel op plaatselyk, provinciaal of landelijk niveau, is de bloei van een gemeen schap niet goed denkbaar. Deze inzichten zijn geheel de onze geweest en wij zijn dankbaar voor de sportiviteit en de geest van samenwerking die wij zelf in het afgelopen jaar hebben mogen ervaren, alsook voor de gelegenheden die ons geboden zijn om zelf aan deze geest van samenwerking en sportiviteit te mogen bijdragen. Moge het komende jaar voor Venray een goed jaar zijn en mogen de komende feestdagen voor U allen gezegende dagen worden. J.A.M. BURGMAN F.A.M. BURGMAN E.J. KNOET - *7;

Peel en Maas | 1965 | | pagina 12